Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę AAS BTA Baltic Insurance Company filialas Lietuvoje

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje

Atsiliepimai apie AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje

Paprasta būti atsakingam
Parašyk savo nuomonę apie AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje

Dar viena įmonė nesuinteresuota savo klientais. Pasirašiau įvykio deklraciją, nes buvau spaudžiama ir gąsdinama. BTA tyrėjai "atliko" tyrimą, bendravau su trimis tyrėjais, siunčiau nuotraukas ir paaiškinimus, kuriuose buvo aišku, kad avarijos aš nepadariau ir "nukentėjusysis" bando pasipelnyti. Niekas nebuvo atvažiavę apžiūrėti, mašina jau buvo parduota dar nepasibaigus tyrimui. Gavau baudą, kad amžius neatitinka draudime nurodyto (mašina buvo tėčio). Išmoka buvo išmokėta "nukentėjusiam". Bauda sumokėta. Po kelių mėnesių, gavo laišką tėtis iš teismo, kad išmoka išmokėta dar didesnė ir dar didesnė bauda. Iš kokio teismo?? Nieko nebuvo pranešta apie jokį teismą. Galiausiai žmonės uždirbinėja pinigus.. o tu lieki kaltas teisme už tai ko nepadarei. Lietuviška korupcinė kasdienybė...
Bėkite, kiek galima toliau nuo BTA, o ypač tie, kurie galvoja apie KASKO.
Apgailetina kontora
Ačiū d mes joje nesidraudziame deja kaltininkas avarijos draustas cia. su žalos ismokejimu jie turi problemu!!! Aplenkit geriau jei nenorite gadintis nuotaikos nes per 10 d d nesugeba priimti sprendimo
Jokiu budu nesidrauskite BTA, samatu nederina, ismoka mazina maksimaliai kad tik kuo maziau ismoketi. Yra tikrai patikomesniu kompaniju.
Puikus aptarnavimas! Visiškai naują pakaitinį automobilį suteikė per porą valandų!
Baisi imone, specialistai ju tai net nezinau kaip pavadinti, o ypac paulius narusas po visu dokumentu specialistu trecia menesi viska vilkina
norėčiau prisidėti prie neigiamu atsiliepimu dėl BTA veiklos, draudemes pas juos nuo 2015 metu, du namus, pirtį. Butą, po 8 metu atsistiko nedidele bėda dėl vandens, atvažiavo jų ekspertas viską susiaurėjo viską patvirtino, o dabar trecia menesi iesko priezasciu kad tik nemoketi, pasibaisejom nu darbu, ruosiames nutraukti visas sutartis nuo geguzes ir pereiti I kita bendrove
2022-03-01 10:27:04
Pas konsultante apsidraudėme transporto priemone. Surašė pasiėmėm popierini varianta. Duomenis nirašinėjo nuo registracijos dokumento. Sumokėjom pinigėlius. Grįžus namo. Niekad to nedarydavau bet pradėjau žiurinėt sutarti. Ten irašyti klaidingi numeriai vietoj i raidės L. Transporto indentifikacijos numeris sksicius iš 6 skaitmenų. Ir modelis irašytas netoks. Suorantu suklyst galima visi klystam. Bet esmė ta kad apdrausta transporto priemonė neaišku kokia. Mūsų draudimas ivykio metu butu negaliojantis nes net numerisi netie. Ir kas atlygintu nuostolius. Maniau kad galima apsidraudus but ramiam bet deja. Susisiekus su apdraudusia mergina padiulė perrasyt sutarti o paprasius grazint pinigus ir nutraukt sutarti pssakė kad 30% nuo sumos kainuoja gražinimas. Bet tai čia nemano ksltė. Ir kaip begali kilt noras grizt i jūsų bendrove draustis. Visad draudžiausi tik čia bet dabar nusivylisu labai. Pasiulė išaldyt pinigus ir pasinaudot draudžiant kazka kitka. Bet tai kodėl turiu išaldyt jei suklydau ne aš. O dar ir nematė kad draudimas vis dar galiojantis išpreitu metu tebėra taip pat BTA.
Niekad nekaltinčiau konsultanto dėl pasibaigusios draudimo sutarties ar blogai įrašytos raidės. Pati kalta, kad iš kart nepasitikrinot.
Be to kiek kur esu draudusis, visur su pinigais taip yra, ar jūs norėjot, kad iš savo kišenės jums gražintų. Ir juokingai skamba, atėjote apsidrausti, o konsultantė kalta, kad jūs nežinojot, jog jum galioja sutartis.
Pasisakysiu ir aš, jūs BTA su savo neadekvaciom pakeltom kainom už neregistruotu automobilių draudimą praradote jau 6 žmones iš musu rato:D perėjom į kitą bendrovę taip jums ir reikia ! Linkiu bankrutuoti:)
Paskutinis klientas 2021-08-07 16:39:44
Bta draudimas paskaiciavo niekine suma uz padaryta zala. Ignoruoja vilkina laika, atmeta nepriklausomo eksperto isvadas, kysa savo servisu sarasa
Aš draudziausi daug metų BTA ir žinoma tikejausi kai nutiks nelaimė man kažkiek padės finansiškai draudimas išspręsti problema. Bet atsitiko atvirkščiai jie pareiškė kad nemokės man jokių pinigų nes neprivalo. Jie taip nutarė. Tiesiog norėčiau pasakyti žmonėm kad šioje bendrovėje draustis tikrai negalima nes kai atsitiks nelaimė jūs negausime nieko.
INFORMACIJA MĖGSTANTIEMS KELIAUTI, arba kaip nepapulti pas aferistus.

Jei keliaujate ir turite Citadele bankas kortelę VISA PLATINUM, GOLD, ar šiaip draudžiatės BTA draudimu, jūs galima sakyti nesate pilnai apdrausti nuostoliams, galima sakyti visai nebūsite apdrausti, jei aviakompanija atšauks skrydį! Kelionės atveju konkrečiai, jeigu jums skrydžių kompanija atšauktų skrydį tarkim dėl oro sąlygų ir jūs su šeima užstrigtumėte kitame oro uoste, ir jums tektų pirkti kitus bilietus, tektų dėl skrydžių atšaukimo nakvoti oro uosto viešbučiuose, jums BTA draudimas neapmokės jūsų nuostolių kuriuos patirsite. Pasirodo jų "sutartyje" SKRYDŽIO ATŠAUKIMAS NEĮEINA į KELIONĖS ATŠAUKIM0, NUTRAUKIMO DRAUDIMO ir KELIONĖS NUTRAUKIMO sąlygas ! Ar jūs galite tai įsivaizduoti? Skydis atšauktas, tačiau pagal sutartį išeina taip, kad KELIONĖ NĖRA ATŠAUKTA!

Tam kad iš tikrujų būtų atšaukta - pagal jų taisykles butinai kas nors numirti, pradėti gimdyti, įvykti teroro aktas ar prasidėti nėštumo komplikacijos, kitaip skrydis nesiskaitys kaip ATŠAUKTAS. Tokia sutartį aš vadinu a******ų sutartimi, kitaip pavadinti negaliu.

Ir tai vadinama KELIONIŲ RIZIKŲ DRAUDIMO TAISYKLĖMIS
АB „Citadele banka“ filialo Lietuvoje mokėjimo kortelių naudotojų draudimu

Pvz Swedbank Lietuvoje kortelių turėtojams yra atlyginami visi nuostoliai patirti dėl atšauktų skrydžių - nauji aviabilietai jei tektų neplanuotai pirkti, viešbučiai, pinigai kuriuos išleidote maistui patiriant nuostolius. Kaip dažnas keliautojas tą esu patyręs, kai Balyje būvo atšauktas skrydis į Lietuvą. Swedbank draudimas apmokėjo visas neplanuotas išlaidas: bilietus už keltus, aviabilietus, viešbučio išlaidas, taksi ir netgi maisto išlaidas ne tik man, bet ir tada dar būsimai mano žmonai.

Įdomumo dėlei dar šiandien skambinau pora kartų į BTA draudimo bendrovę, papasakojau situaciją apie atšauktus skrydžius, naujai pirktus aviabilietus, nenumatytas išlaidas viešbučiams ar maistui - tai konsultantės ir šiandien kaip prieš kelias savaites tikino, jog taip tai yra nuostoliai, susirinkite visus dokumentus ir mes jums nagrinėsime. Ką ten nagrinėsi, jei neįykęs skrydis pagal jų sutarti skaitosi įvykusiu.

Esmė ta, kad kelionėje patyrėme virš 3000 eur- nuostolių dėl 4 neįvykusių skrydžių. Pateikėme visus dokumentus BTA draudimo kompanijai.
Ir ka gi, po savaitės geros šiandien sulaukiu laiško - žalų skyriaus direktorė Gintarė tik šmakšt ir atsiunčia laišką " prašom 250 eurų už skrydžio vėlavimą", telefonu pasako jokių kitų nuostoliu nedengsime, nes gi sąlygos tokios BTA draudimo, kurių dorai nežino nei Dominyka, nei Aleksandra kurioms skambinau pasitikslinti į informaciją, nes negalėjau patikėti kad taip gali būti. Mane jos patikina, kad nuostoliai yra atlyginami tik reikia susirinkti dokumentus, o tada oj atsiprašom, gal nesenai pakeitė sąlygas draudimas, kad kelionės atšaukimu NESISKAITO aviakompanijos skrydžio atšaukimas.

Prieš išvykdamas į kelionę prieš dvi savaites skambinau du kart draudimui, klausiau dėl kelionės nuostolių, ar tikrai atlygins nuostolius, jei atšauks skrydį aviakompanija. Patikino kad atlygins.
O gudragalvė direktorė Gintarė sako- tai ir atlyginom -gi pervedėm 250 eur- Negi jūs turite pretenzijų, kad jums nepatinka sutarties taisyklės? Ir bendrauja kaip koks tankas, kai pradedi ką kalbėti tai neduoda net šnekėti, perrėkia savo. Tokio nemandagumo su klientais dar neteko patirti. Štai tokia istorija su CITADELE IR BTA draudimu. Dedu kryžių ant jų ir labanakt,

Teks ieškoti kitų būdų apsidrausti prieš kelionę, nei naudotis supuvusia VISA PLATINIUM kortele Citadeles banke su supuvusia
BTA sutartim, kuri su kelionės tikrais nuostoliais atšaukus skrydį galima sakyti neturi nieko bendro.
Jie net nesugeba informuoti apie draudimo pabaigà, matyt nelabai jiems klientų reikia...
Vengit žmonės draustis pas šituos tvarius.
Pati prasciausia draudimo kompanija. Niekam nepatariu cia draustis
Sudega namas, pinigu nemoka...
BTA gandonų kompanija
Nusivyliau, daug metų buvau klijantė, bet, kaip atsitiko nelaimė ir reikėjo išmokėt pinigus tada jie išvarto, kaip jiem iš to išsisukt.Tai kam man toks draudimas reikalingas
Neseniai nupirkom mašina, patarė apdrausti kasko draudimų. Patirties dėl draudimo neturėjau, pasitikėjau bta kasko draudimų. Po kelių mėnesių sprogo padangą, kreipiausi į draudimo kompanija bta dėl pagalbos ir žalos atlyginimo. Už visus remonto darbus ir padangas sumokėjau pati. Patyriau daug streso, jokio bendradarbiavimo iš draudėjo, jokios informacijos, visiškas neprofesionalumas, aš labai nusivylusi bta kasko draudimų. Tikrai niekam nerekomenduoju draustis šioje kompanijoje. Labai liūdna, kad taip dirbdama, kompanija praranda savo klientus esamus ir būsimus, ir bta draudimui turi būti gėda dėl tokio savo darbo. Dabar turėdama tokios patirties, aš galiu pasakyti kitiems žmonėms -prieš tai, kai patikesit savo pinigus ir lūkesčius kokiam nors draudimui, paskaitykite komentarus apie kompaniją, nepatingekit, tikrai laimesit daugiau...
Nerekomenduoju nemoka ismoku, turi savo istatymus ir taisykles turesite problemu kai noresit atgauti pinigus.
Paskutinis klientas
2021-08-07 16:39:44 IP 28m94hhj
2021-05-13 20:50:26 IP 28mc1bcq
Sveiki visi, norime Jus informuoti, kad renkame visus nuo BTA vienaip, ar kt. nukentėjusius žmonės, tame tarpe esu ir aš. Šiuo metu turėdami finansines galimybes, bei didelį norá, ruošiame internetines laidas su viešumoje žinomais žmonėmis, nuomonės formuotojais ir pan. Draudimas iki šiol tyčiojos iš daugelio, na bet dabar galiu drásiai pasakyti - užlipote ne ant žmogaus !! Nušviesime visus žmones, kad prieš pasirinkdami draudimus, galėtú įvertinti riziká, kad mokėdamas patį pilniausiá, maksimaliausiá ir brangiausiá draudimá 2 metus, atsitikus nelaimei negauni nei cnt. !! Ši istorija ir visos kitos jau netrukus virtualioje erdvėje, na ir tikimės sudominsime visus LT dienraščius. Visi kas nukentėjote ar pan. nuo BTA draudimo, prašome rašykite el. paštu: [email protected] Susisiekite su mumis !! Padarykime dar neregėtá viešinimo akcijá ! Nes žmonės drausdami savo turtá, net nežino kad jie nieko negaus ir pinigai yra tiesiog paleidžiami vėjais !
2021-05-13 20:47:48 IP 28mc1bcq
Taip pat, norime informuoti, kad BTA vietoj to, kad komunikuotu su nusiskundusiais klientais - blokuoja savo klientus, kurie daug metú mokėjo pinigus už draudimo paslaugas ! Šlykštu ir nepagarbu. Prisegu nuotrauká, kad esame užblokuoti nuo komentarú rašymo ! ????????????
2021-05-13 20:38:36 IP 28mc1bcq
Visi nukentėja nuo šio draudimo, prašome kreiptis šiuo el. paštu: [email protected] ! Noriu informuoti, kad yra ruošiami video pokalbiai, kurie bus rodomi Facebook portaluose. Kiekviena istorija su nauju video reportažu. Dabar jau aišku, kad draudimo komanda išsigando, nes visi mūsų atsiliepimai, bei informacijos pateikimas yra pašalinami iš komenterų skilties. Facebook paskyroje aplamai esu užblokuotas nuo komentarų ! ???? Bet tai tik įrodo savo baimė prieš klientus. Pažiūrėsime, kai išeis straipsniai žiniasklaidoje, kurių bus dešimtys, tada jau nepavyks ištrinti ????
BTA ''Zalu ekspertai'' maumedziai. Suskaiciuoja niekine ismoka ir tikisi, kad tu sutiksi. Nesutikus su ismoka praso papildomu nuotrauku sako, kad neva nevisas gavo ir t.t. Per prievarta brukia savo remonto servisus.

Klaunai.
Bta draudimas, tai tikriausiai pats prasčiausias visoje Lietuvoje. Atėjome su visais įrodančiais dokumentais ir išrašais, kad buvo insultas, o jie ieško kažkokių pasiteisinimų ir priežaščių, kad čia kita liga. Totali nesamonė jai žmogus pateikia dokumentus su įrodymais, o jie kažko ieško, kad tik nemokėti, kad tik neduok D reiktų sumokėti žmogui. Aplenkti šį draudimą reiktu ir dar kitam pasakyti.
Bta draudimas vienas nemokiausiu draudimu Lietuvoje tai niekam nepatariama draustis nes moki už draudimą o po to mėnesių mėnesius turi jiems vazynet teikti popierius o darbų įkainiai kur tik iš garažų galėtų pasiūlyt tokias žemas kainas realybės neatitikancias
Mes jau kelis mėnesius kariaujam gadinam sau nuotaika dėl šitos Bta neadekvačios bendrovės veiksmų. Jai daugiau žmonių ja paduotų į teismus gal susimąstytu įmonės darbuotojai o tai lenkai liepia nemokėti ar mažinti žalas kurios neatitinka realybės jie taip ir daro.
Gėda turi būt dirbti tokioj įmonėje!!!
Nesuprantu, kaip tokiai imonei dar leidziama dirbti Lietuvoje... a******u kontora... I viska ziuri saliskai, vengia pazindinti klientus su visais irodymas ir dokumentais. Patys pazeidineja savo imones nuostatas, nesilaiko terminu. Venkite per 100metru sita saraskinu kontra...
bta draudimas pats žūdiniausias, pinigus moki o nuostuolius nepadengia. Dalis perkiesi kaip neturėdamas draudimo, vagių kontora. Bėgit greičiau iš tų sukčių.
Tikrai komentaruose rašo teisybę. Kol niekas netsitinka tai rodos viskas gerai, bet kai įvyksta koks įvykis, pamatai už ka moku pinigus, kad reikia pačiam mokėti kad sutvarkytų mašina. Tikrai reikės keisti tuos eferistus, pinigus lupa iš žmonių o žalos nekompensuoja. Siūlau ir kitiems bėgti iš ten.
Scameriai o ne draudimo kompanija;)
Patarčiau niekam netureti reikalu su sita bendrove, a******u kompanija. Vertina zalas programu pagalba, samatu paskaiciavimas juokingas, is savo kišenes dar reikia susimoketi.
Šūdu krūva ne draudimas! Virš menesio laiko skaičiuoja žala! Kas per d********i... Kiek skambinu tai nuolat visi serga ar nėra darbe.
Pirminė žala paskaičiavo absurdiškai pakartotinai skaičiuoja virš menesio..... Ir bruzina apie nusidėvėjimą tai b**t kam aš moku kasko po 200€ į mėnesį ir nesugeba paskaičiuoti normalios zalos sumos! Mašinos verte 30000€ Pirminė zalos suma 100€
Sveiki. Jokiais būdais nesidrauskite KASKO BTA draudime. Apie 3metus mokėjome sąžiningai draudimą tiek KASKO tiek civilinę. Įvykus auto įvykiui paaiškėjo, kad net ten kur neimanoma sutaisyti ekspertas rašo, kad imanoma iš viso išskaičiuota 3.400k nusidevėjimo šis draudimas tai tikrų tikriausiai toks absurdas. Pasirodo visą sumaitotą priekį, šoną ir galą mes galime sutaisyti už 2.600€ Visa šeima, giminės, draugai su mano įtaką palieka šį draudimą. Ačiū tikrai nebuvo malonu bendrauti
Toks vaizdas, kad draudėjai nori prakišti savo draudimus tokius iš kurių nauda yra tik patiems draudėjams. Sąlygos nėra normaliai pateikiamos, o atsitikus kokiam nors įvykiui apsimokėti tenka patiems, nes jų draudimas pasirodo nedengia tokių sumų kurios neviršyja tam tikrų sumų ir t.t. Vardais konsultantų nevardinsiu, nes man atrodo visi ten dirbantys yra suinteresuoti prakišti savo paslaugas be naudos klientui. Iškart ieškom kito draudimo.
žemiausias lygis.
Darbinausi į IT analitikės poziciją šioje įmonėje, backoffice'e- pati nemaloniausia patirtis. Personalo mergina puiki, elgesys korektiškas, bet IT vadovas- be komentarų, pats žemiausias lygis. Keli perliukai- "ė, bet aš sakiau išvardinti 3 priežastis, tu pasakei tik vieną", "kodėl tu čia iš viso kandidatuoji", "nieko čia gilintis nereikia, parodysiu ir darysi"- toks high level gariūninis slang'as iš 90-ųjų. :) Ir vizualika pilnai atitinka tekstą.:)) Uždariau duris, nusipurčiau ir pamiršau, bet kur tau- skambina po poros savaičių personalistė- sako kviečiame į antrą etapą. 10 minučių bandžiau išaiškinti, kad ne, tokioje kultūroje nedirbsiu, brrr, šlykštu, bet ne faktas, kad suprato. Reziumuojant- dirbti su IT nerekomenduoju, bet jeigu pamatyt buduliuką- ekskursija verta dėmesio! All the best visiems! :))
Darius B. 2019-08-05 08:33:14
Džiaugiuosi, kad jau ne pirmi metai esu šios draudimo kompanijos klientas. Labai patogu nusipirkti transporto priemonės draudimą. Labai operatyvus aptarnavimas. Įvykus autoįvykiui, operatyviai įvertino žalą ir pervedė pinigus. Be to darbuotojai draugiški. dėmesingi. Dėkoju Miglei Bukovskytei, kuri padėjo kantriai, lengvai ir operatyviai sudaryti gyvybės draudimo sutartis man ir mano sūneliui :). Telaimina jus Dievas! Sėkmės darbuose! :)
Na, aš šiai panelei "dėkoju", kad per ją gavau baudą, nes automobilis nebuvo apdraustas civiliniu privalomuoju draudimu.Situacija tokia, kad besibaigiant draudimui, iš jos, standartiškai gavau pranešimą, kad reiktų prasitęst.Susirašėm, pasiūlė Kasko, apsvarščius-sutikau.Buvo dar akcija kažkokia.Sumokėjau pinigus ir gavau draudimą.Bet vieną dieną gaunu baudą 30€, kad nesu apdraudus automobilio.Pasitikrinau dar regitroj., skambinau į VMI, (ten moteris sakė, kad tai ne pirmas atvejis)pasirodo nedrausta.Kreipiausi į šią personą, šabloniškai buvo atrašyta, kad atsiprašo, ir kad rašyčiau į bendrą el.p.Kreipiausi, surašiau visą situaciją, po pusdienio, paskambino jos vadovas Mantas.Kalbėjo gražiai, kaip priklauso.Bet jie savo kaltės neprisėmė, prašiau, kad rašytų policijai, jog tai jų klaida, ir, kad galbūt, tuom padėtų panaikinti man baudą-atsisakė.Jo žodžiais, tai nebuvo techninė klaida.Daug metų draudžiaus BTA, bet dabar, pasibaigus (gaila, dar beveik metai liko), daugiau nesidrausiu tikrai, ir kitiems pasakysiu.Laimei avarijos neturėjau.Bijau pagalvot, kiek problemų būtų buve, o jie tikrai būtų neprisiėme atsakomybės.Gaila, kad toks požiūris į klientą-niekinis...
Šiandien turėjau bėdą su automobiliu, teko skambinti dėl pagalbos kelyje. Esu labai patenkinta Jų bendravimu ir operatyvumu. Ačiū vyriškiui kuris atvyko su traliuku labai greitai. Oras buvo bjaurus, lijo, tačiau vyriškis buvo labai malonus. Ačiū Jam. Tokių darbuotojų kaip Jis tikrai labai mažai!!!! Veiksmas vyko Klaipėdoje.
Dar kartą AČIŪ už greitai suteiktą pagalbą
Aleksandra Dovgialo
2020-07-14 14:18:42 IP 5ljs04ia
Gavus žalos sąmatą nusiunčiau papildomus duomenis peržiūrėjimui. Konsultantas Justas R. skubėjo išeiti atostogų, todėl informacijos apie tai, kad žala peržiūrėta, bet neįskaičiuota aš negavau. Išlaukus 2 dienas, paskambinau pasiteirauti dėl statuso ir sužinojau jau iš Justo kolegės, kad norėdama kažko pasiekti, galiu siųsti savo klausimus arba pastebėjimus paštu. Matyt iš antro arba trečio kart tai turėjo duoti geresnį efektą. Nuoširdžiau užjaučiu visus kam teks susidurti su šios įmonės aptarnavimu. Esate draudimo kompanijų Norfa.
Viską draudžiuosi šioje draudimo bendrovėje. Turėjau ne vieną įvykį ir visada BTA atlygina nuostolius. Todėl rekomenduoju !!!
Užjaučiu tuos kam teko susidurti su šią įmonę. Išmokos tokios už patirtą žalą visiškai neatitinka realybės. Kaip išvis tokios bendrovės dar dirba??? Lam leidžia valstybė tokioms bendrovėms imti oš žomių pinigus, jei vėliau neatlygina patirtos žalos?
Kazkokia atsilikeliu kompanija viena ukmergei ten sedi prie kompo visa diena negali net issiust i vilniu uzklausa del draudima nes pati net nesupranta ka ten daryt reikia kiti isvis galvas purto nezino ka daryt
Jolanta 2019-03-29 14:19:49
Buvo sugadintas mano automobilis kieme, rastas kaltininkas. BTA draudimas siūlo niekinę sumą apynaujo automobilio apgadinimams padengti, buvo samdomas nepriklausomas ekspertas ir turime jo išvadas. Įgaliojimas notariškai užtvirtintas yra sūnui, kuris ir tūrėtų tvarkyti šį reikalą. Tačiau agentas pasakė, jog nesivadovaus eksperto išvadomis ir atsisako bendrauti su sūnumi. Nekelia ragelio, neatskambina ir neatrašo į elektroninį paštą. Negi viską šiais laikais reikia spręsti per teismus ir nėra priemonių sutramdyti draudikus. Draudžiant automobilį mokami kosminiai pinigai, tačiau kai prieina reikalas prie žąlos atlyginimo, prasideda sukčiavimai.
Lygiai tokia pati situacija. Išsiusta pretenzija visiems BTA vadovams el paštu, išsiusta pretenzija į BTA emailą, kad būtų užregistruotas laiškas. praėjo pusantros savaitės - nei pasiūlymo taikiai spręsti situacija, nei atsiprašymo už ignoravimą. Dabar galvoju, kad ir kokį sprendimą pasiūlys BTA - reikės gerai apgalvoti galbūt labiau verta pasinaudoti nepriklausomo eksperto galimybe ir skųsti visą šią situaciją Lietuvos Bankui.
Tiek, kiek teko susidurti, tai visai neblogai.
Negerbia.nesiskaito.mano orumas svarbiau..apgaudineja.o galop nezinau uz ka antstolis parejo 300€ sumoket.., juk draudimus moku pries..iskur ta skola?.Pagalba kelije...pasinaudojus.draudimas pabrango nuo 140€metam iki 300€ 3menesiam..auto BMW..be jokiu ivykiu...tik 5kart sugedo.nes sena buvo..naujom masinom turiu garantyja tikrai nereikia pagalbos..zodziu isejau su šypsena su 8automobiliais.ir ikalbejau biciulius.Ir parasiau skunda i Viena Insurance gruop.Jai gerbiat save.paskaitykite draudimo imoniu atsiliepimus.ir eikite ten kur maziau
Prasčiausia patirtis dėl draudimo paslaugų. Neprofesionalu, atmestinis požiūris į klientą, informavimo trūkumas, išmokų jokių,
tačiau gąsdinančių laiškų krūvos. Niekada nesinaudosiu tokios įmonės paslaugomis ir pespėsiu savo partnerius, kad niekas nesigundytų apsidrausti.
Skaitykit viska ka jie rašo.apgaus nesažininga bendrove!
Tai pati prasčiausia patirtis dėl draudimo paslaugų kiek teko susidurti. Neprofesionalu, atmestinas požiūris, "kvepia" asmeniškumais. Niekada nesinaudosiu šios bendrovės paslaugomis ir kitus pasistengsiu atkalbėti.
UAB bta nuskriaustieji
2019-09-04 14:53:47 IP 28mdnip8
Apie 5 metus draudėm kaip įmonė kasko automobilius šioje bendrovėje, kol nenutiko autoįvykis. Tada pritaikė kruvas savo technologijų, kad išmokėti kelis eurus. Bet čia istorija nesibaigė, sugalvojo, kad išmokėjo per daug ir net neinformavę, perdavė įmonę į teismą, kaip skolininkę, įmonę kuri niekada ir niekam neturėjo skolų... Bandant susisiekti su bta nieks nesugeba, net paaiškinti už ką yra skola.... Suprantu, kad kituose įmonėse didelėse daug chaoso, bet šioje tikrai per daug. Va tokia nepagražinta istorija.Yra kaip yra. Linkiu vadovams atkreipti dėmesį ir keisti kažką ar parduoti verslą jei jau pavargo valdyti....

UAB "Finance Property"
Nepriklausoma žalų administravimo ir sureguliavimo įmonė

Adresas: Antakalnio g. 42-40, LT-10304 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; nekilnojamasis turtas; statyba; tarpininkavimas.
UAB „Finance property“ įkurta 2009 metais, teikianti kompleksines ir dalines žalų administravimo, kilnojamojo ir nekilnojamojo turto vertinimo,sugadinto turto realizavimo, statybos/remonto darbų, nekilnojamojo turto pardavimo ir kitas paslaugas. UAB „Finance property“ aukščiau išvardintus veiksmus atlieka...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai, paspirtukai; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; matavimo prietaisai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Dignita, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda, Ducati, Ligier ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos, paieškos sistemos, alkoblokai, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis. Šarvuotos durys, metalinės durys, langai, - gamyba...
TS GROUP
Darbas vairuotojams užsienyje

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; darbo paieška, įdarbinimas; draudimas; finansai; personalo atranka; tarpininkavimas.
UAB TS GROUP vienija prekės ženklus: Business-Link ir CE bazė. CEbaze.lt yra prekės ženklo BusinessLink, kuris vienija Europos verslus, padalinys. CEbaze.lt vykdo CE kategorijos vairuotojų įdarbinimą į atrinktas patikimas logistikos įmones Vokietijoje. Taip pat dalinasi aktualiomis naujienomis, gerais darbo...
UADBB "Altas draudimo brokeris"
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo paslaugos.
Altas automotive
Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; autoservisai; draudimas; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontroles sistemos, komforto įranga automobiliams, alkoblokai. Elektroninai sprendimai viešajam transportui. Automatinės automobilių nuomos IT sprendimai. Draudimo paslaugos.

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Tvari IT įranga – mada ar ateitis?
Tvari IT įranga – mada ar ateitis? 06-29 12:06
Kol vienos įmonės vis dar abejoja dėl investicinės grąžos į tvarumą, kitos gi imasi lyderystės ir brėžia strateginę kryptį jų pasekėjams. Taip "Dell Technologies" – viena didžiausių IT įrangos...
E.Stankevičius: Esame vienintelė sporto šaka, kuri tiesiogiai investuoja į infrastruktūrą 06-29 02:53
Lietuvos futbolas patiria sukrėtimus, skaudžias akimirkas ir kuria kitokios ateities planus."Esame vienintelė sporto šaka ir federacija, kuri iš savo biudžeto tiesiogiai investuoja į sporto...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Chevron 149,94 +1,61%
Nike 102,78 -6,99%