Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę AAS BTA Baltic Insurance Company filialas Lietuvoje

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje

Atsiliepimai apie AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje

Paprasta būti atsakingam
Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje

2021-05-13 20:50:26 IP 28mc1bcq
Sveiki visi, norime Jus informuoti, kad renkame visus nuo BTA vienaip, ar kt. nukentėjusius žmonės, tame tarpe esu ir aš. Šiuo metu turėdami finansines galimybes, bei didelį norá, ruošiame internetines laidas su viešumoje žinomais žmonėmis, nuomonės formuotojais ir pan. Draudimas iki šiol tyčiojos iš daugelio, na bet dabar galiu drásiai pasakyti - užlipote ne ant žmogaus !! Nušviesime visus žmones, kad prieš pasirinkdami draudimus, galėtú įvertinti riziká, kad mokėdamas patį pilniausiá, maksimaliausiá ir brangiausiá draudimá 2 metus, atsitikus nelaimei negauni nei cnt. !! Ši istorija ir visos kitos jau netrukus virtualioje erdvėje, na ir tikimės sudominsime visus LT dienraščius. Visi kas nukentėjote ar pan. nuo BTA draudimo, prašome rašykite el. paštu: finansuekspertai@gmail.com. Susisiekite su mumis !! Padarykime dar neregėtá viešinimo akcijá ! Nes žmonės drausdami savo turtá, net nežino kad jie nieko negaus ir pinigai yra tiesiog paleidžiami vėjais !
2021-05-13 20:47:48 IP 28mc1bcq
Taip pat, norime informuoti, kad BTA vietoj to, kad komunikuotu su nusiskundusiais klientais - blokuoja savo klientus, kurie daug metú mokėjo pinigus už draudimo paslaugas ! Šlykštu ir nepagarbu. Prisegu nuotrauká, kad esame užblokuoti nuo komentarú rašymo ! ????????????
2021-05-13 20:38:36 IP 28mc1bcq
Visi nukentėja nuo šio draudimo, prašome kreiptis šiuo el. paštu: finansuekspertai@gmail.com ! Noriu informuoti, kad yra ruošiami video pokalbiai, kurie bus rodomi Facebook portaluose. Kiekviena istorija su nauju video reportažu. Dabar jau aišku, kad draudimo komanda išsigando, nes visi mūsų atsiliepimai, bei informacijos pateikimas yra pašalinami iš komenterų skilties. Facebook paskyroje aplamai esu užblokuotas nuo komentarų ! ???? Bet tai tik įrodo savo baimė prieš klientus. Pažiūrėsime, kai išeis straipsniai žiniasklaidoje, kurių bus dešimtys, tada jau nepavyks ištrinti ????
BTA ''Zalu ekspertai'' maumedziai. Suskaiciuoja niekine ismoka ir tikisi, kad tu sutiksi. Nesutikus su ismoka praso papildomu nuotrauku sako, kad neva nevisas gavo ir t.t. Per prievarta brukia savo remonto servisus.

Klaunai.
Bta draudimas, tai tikriausiai pats prasčiausias visoje Lietuvoje. Atėjome su visais įrodančiais dokumentais ir išrašais, kad buvo insultas, o jie ieško kažkokių pasiteisinimų ir priežaščių, kad čia kita liga. Totali nesamonė jai žmogus pateikia dokumentus su įrodymais, o jie kažko ieško, kad tik nemokėti, kad tik neduok D reiktų sumokėti žmogui. Aplenkti šį draudimą reiktu ir dar kitam pasakyti.
Bta draudimas vienas nemokiausiu draudimu Lietuvoje tai niekam nepatariama draustis nes moki už draudimą o po to mėnesių mėnesius turi jiems vazynet teikti popierius o darbų įkainiai kur tik iš garažų galėtų pasiūlyt tokias žemas kainas realybės neatitikancias
Mes jau kelis mėnesius kariaujam gadinam sau nuotaika dėl šitos Bta neadekvačios bendrovės veiksmų. Jai daugiau žmonių ja paduotų į teismus gal susimąstytu įmonės darbuotojai o tai lenkai liepia nemokėti ar mažinti žalas kurios neatitinka realybės jie taip ir daro.
Gėda turi būt dirbti tokioj įmonėje!!!
Nesuprantu, kaip tokiai imonei dar leidziama dirbti Lietuvoje... a******u kontora... I viska ziuri saliskai, vengia pazindinti klientus su visais irodymas ir dokumentais. Patys pazeidineja savo imones nuostatas, nesilaiko terminu. Venkite per 100metru sita saraskinu kontra...
bta draudimas pats žūdiniausias, pinigus moki o nuostuolius nepadengia. Dalis perkiesi kaip neturėdamas draudimo, vagių kontora. Bėgit greičiau iš tų sukčių.
Tikrai komentaruose rašo teisybę. Kol niekas netsitinka tai rodos viskas gerai, bet kai įvyksta koks įvykis, pamatai už ka moku pinigus, kad reikia pačiam mokėti kad sutvarkytų mašina. Tikrai reikės keisti tuos eferistus, pinigus lupa iš žmonių o žalos nekompensuoja. Siūlau ir kitiems bėgti iš ten.
Scameriai o ne draudimo kompanija;)
Patarčiau niekam netureti reikalu su sita bendrove, a******u kompanija. Vertina zalas programu pagalba, samatu paskaiciavimas juokingas, is savo kišenes dar reikia susimoketi.
Šūdu krūva ne draudimas! Virš menesio laiko skaičiuoja žala! Kas per d********i... Kiek skambinu tai nuolat visi serga ar nėra darbe.
Pirminė žala paskaičiavo absurdiškai pakartotinai skaičiuoja virš menesio..... Ir bruzina apie nusidėvėjimą tai b**t kam aš moku kasko po 200€ į mėnesį ir nesugeba paskaičiuoti normalios zalos sumos! Mašinos verte 30000€ Pirminė zalos suma 100€
Sveiki. Jokiais būdais nesidrauskite KASKO BTA draudime. Apie 3metus mokėjome sąžiningai draudimą tiek KASKO tiek civilinę. Įvykus auto įvykiui paaiškėjo, kad net ten kur neimanoma sutaisyti ekspertas rašo, kad imanoma iš viso išskaičiuota 3.400k nusidevėjimo šis draudimas tai tikrų tikriausiai toks absurdas. Pasirodo visą sumaitotą priekį, šoną ir galą mes galime sutaisyti už 2.600€ Visa šeima, giminės, draugai su mano įtaką palieka šį draudimą. Ačiū tikrai nebuvo malonu bendrauti
Toks vaizdas, kad draudėjai nori prakišti savo draudimus tokius iš kurių nauda yra tik patiems draudėjams. Sąlygos nėra normaliai pateikiamos, o atsitikus kokiam nors įvykiui apsimokėti tenka patiems, nes jų draudimas pasirodo nedengia tokių sumų kurios neviršyja tam tikrų sumų ir t.t. Vardais konsultantų nevardinsiu, nes man atrodo visi ten dirbantys yra suinteresuoti prakišti savo paslaugas be naudos klientui. Iškart ieškom kito draudimo.
žemiausias lygis.
Darbinausi į IT analitikės poziciją šioje įmonėje, backoffice'e- pati nemaloniausia patirtis. Personalo mergina puiki, elgesys korektiškas, bet IT vadovas- be komentarų, pats žemiausias lygis. Keli perliukai- "ė, bet aš sakiau išvardinti 3 priežastis, tu pasakei tik vieną", "kodėl tu čia iš viso kandidatuoji", "nieko čia gilintis nereikia, parodysiu ir darysi"- toks high level gariūninis slang'as iš 90-ųjų. :) Ir vizualika pilnai atitinka tekstą.:)) Uždariau duris, nusipurčiau ir pamiršau, bet kur tau- skambina po poros savaičių personalistė- sako kviečiame į antrą etapą. 10 minučių bandžiau išaiškinti, kad ne, tokioje kultūroje nedirbsiu, brrr, šlykštu, bet ne faktas, kad suprato. Reziumuojant- dirbti su IT nerekomenduoju, bet jeigu pamatyt buduliuką- ekskursija verta dėmesio! All the best visiems! :))
Darius B. 2019-08-05 08:33:14
Džiaugiuosi, kad jau ne pirmi metai esu šios draudimo kompanijos klientas. Labai patogu nusipirkti transporto priemonės draudimą. Labai operatyvus aptarnavimas. Įvykus autoįvykiui, operatyviai įvertino žalą ir pervedė pinigus. Be to darbuotojai draugiški. dėmesingi. Dėkoju Miglei Bukovskytei, kuri padėjo kantriai, lengvai ir operatyviai sudaryti gyvybės draudimo sutartis man ir mano sūneliui :). Telaimina jus Dievas! Sėkmės darbuose! :)
Na, aš šiai panelei "dėkoju", kad per ją gavau baudą, nes automobilis nebuvo apdraustas civiliniu privalomuoju draudimu.Situacija tokia, kad besibaigiant draudimui, iš jos, standartiškai gavau pranešimą, kad reiktų prasitęst.Susirašėm, pasiūlė Kasko, apsvarščius-sutikau.Buvo dar akcija kažkokia.Sumokėjau pinigus ir gavau draudimą.Bet vieną dieną gaunu baudą 30€, kad nesu apdraudus automobilio.Pasitikrinau dar regitroj., skambinau į VMI, (ten moteris sakė, kad tai ne pirmas atvejis)pasirodo nedrausta.Kreipiausi į šią personą, šabloniškai buvo atrašyta, kad atsiprašo, ir kad rašyčiau į bendrą el.p.Kreipiausi, surašiau visą situaciją, po pusdienio, paskambino jos vadovas Mantas.Kalbėjo gražiai, kaip priklauso.Bet jie savo kaltės neprisėmė, prašiau, kad rašytų policijai, jog tai jų klaida, ir, kad galbūt, tuom padėtų panaikinti man baudą-atsisakė.Jo žodžiais, tai nebuvo techninė klaida.Daug metų draudžiaus BTA, bet dabar, pasibaigus (gaila, dar beveik metai liko), daugiau nesidrausiu tikrai, ir kitiems pasakysiu.Laimei avarijos neturėjau.Bijau pagalvot, kiek problemų būtų buve, o jie tikrai būtų neprisiėme atsakomybės.Gaila, kad toks požiūris į klientą-niekinis...
Šiandien turėjau bėdą su automobiliu, teko skambinti dėl pagalbos kelyje. Esu labai patenkinta Jų bendravimu ir operatyvumu. Ačiū vyriškiui kuris atvyko su traliuku labai greitai. Oras buvo bjaurus, lijo, tačiau vyriškis buvo labai malonus. Ačiū Jam. Tokių darbuotojų kaip Jis tikrai labai mažai!!!! Veiksmas vyko Klaipėdoje.
Dar kartą AČIŪ už greitai suteiktą pagalbą
Aleksandra Dovgialo
2020-07-14 14:18:42 IP 5ljs04ia
Gavus žalos sąmatą nusiunčiau papildomus duomenis peržiūrėjimui. Konsultantas Justas R. skubėjo išeiti atostogų, todėl informacijos apie tai, kad žala peržiūrėta, bet neįskaičiuota aš negavau. Išlaukus 2 dienas, paskambinau pasiteirauti dėl statuso ir sužinojau jau iš Justo kolegės, kad norėdama kažko pasiekti, galiu siųsti savo klausimus arba pastebėjimus paštu. Matyt iš antro arba trečio kart tai turėjo duoti geresnį efektą. Nuoširdžiau užjaučiu visus kam teks susidurti su šios įmonės aptarnavimu. Esate draudimo kompanijų Norfa.
Viską draudžiuosi šioje draudimo bendrovėje. Turėjau ne vieną įvykį ir visada BTA atlygina nuostolius. Todėl rekomenduoju !!!
Užjaučiu tuos kam teko susidurti su šią įmonę. Išmokos tokios už patirtą žalą visiškai neatitinka realybės. Kaip išvis tokios bendrovės dar dirba??? Lam leidžia valstybė tokioms bendrovėms imti oš žomių pinigus, jei vėliau neatlygina patirtos žalos?
Kazkokia atsilikeliu kompanija viena ukmergei ten sedi prie kompo visa diena negali net issiust i vilniu uzklausa del draudima nes pati net nesupranta ka ten daryt reikia kiti isvis galvas purto nezino ka daryt
Jolanta 2019-03-29 14:19:49
Buvo sugadintas mano automobilis kieme, rastas kaltininkas. BTA draudimas siūlo niekinę sumą apynaujo automobilio apgadinimams padengti, buvo samdomas nepriklausomas ekspertas ir turime jo išvadas. Įgaliojimas notariškai užtvirtintas yra sūnui, kuris ir tūrėtų tvarkyti šį reikalą. Tačiau agentas pasakė, jog nesivadovaus eksperto išvadomis ir atsisako bendrauti su sūnumi. Nekelia ragelio, neatskambina ir neatrašo į elektroninį paštą. Negi viską šiais laikais reikia spręsti per teismus ir nėra priemonių sutramdyti draudikus. Draudžiant automobilį mokami kosminiai pinigai, tačiau kai prieina reikalas prie žąlos atlyginimo, prasideda sukčiavimai.
Lygiai tokia pati situacija. Išsiusta pretenzija visiems BTA vadovams el paštu, išsiusta pretenzija į BTA emailą, kad būtų užregistruotas laiškas. praėjo pusantros savaitės - nei pasiūlymo taikiai spręsti situacija, nei atsiprašymo už ignoravimą. Dabar galvoju, kad ir kokį sprendimą pasiūlys BTA - reikės gerai apgalvoti galbūt labiau verta pasinaudoti nepriklausomo eksperto galimybe ir skųsti visą šią situaciją Lietuvos Bankui.
Tiek, kiek teko susidurti, tai visai neblogai.
Negerbia.nesiskaito.mano orumas svarbiau..apgaudineja.o galop nezinau uz ka antstolis parejo 300€ sumoket.., juk draudimus moku pries..iskur ta skola?.Pagalba kelije...pasinaudojus.draudimas pabrango nuo 140€metam iki 300€ 3menesiam..auto BMW..be jokiu ivykiu...tik 5kart sugedo.nes sena buvo..naujom masinom turiu garantyja tikrai nereikia pagalbos..zodziu isejau su šypsena su 8automobiliais.ir ikalbejau biciulius.Ir parasiau skunda i Viena Insurance gruop.Jai gerbiat save.paskaitykite draudimo imoniu atsiliepimus.ir eikite ten kur maziau
Prasčiausia patirtis dėl draudimo paslaugų. Neprofesionalu, atmestinis požiūris į klientą, informavimo trūkumas, išmokų jokių,
tačiau gąsdinančių laiškų krūvos. Niekada nesinaudosiu tokios įmonės paslaugomis ir pespėsiu savo partnerius, kad niekas nesigundytų apsidrausti.
Skaitykit viska ka jie rašo.apgaus nesažininga bendrove!
Tai pati prasčiausia patirtis dėl draudimo paslaugų kiek teko susidurti. Neprofesionalu, atmestinas požiūris, "kvepia" asmeniškumais. Niekada nesinaudosiu šios bendrovės paslaugomis ir kitus pasistengsiu atkalbėti.
UAB bta nuskriaustieji
2019-09-04 14:53:47 IP 28mdnip8
Apie 5 metus draudėm kaip įmonė kasko automobilius šioje bendrovėje, kol nenutiko autoįvykis. Tada pritaikė kruvas savo technologijų, kad išmokėti kelis eurus. Bet čia istorija nesibaigė, sugalvojo, kad išmokėjo per daug ir net neinformavę, perdavė įmonę į teismą, kaip skolininkę, įmonę kuri niekada ir niekam neturėjo skolų... Bandant susisiekti su bta nieks nesugeba, net paaiškinti už ką yra skola.... Suprantu, kad kituose įmonėse didelėse daug chaoso, bet šioje tikrai per daug. Va tokia nepagražinta istorija.Yra kaip yra. Linkiu vadovams atkreipti dėmesį ir keisti kažką ar parduoti verslą jei jau pavargo valdyti....
a******u įmonė.nuo tokiu įmoniu toliau žmones!!
Visiškai neadekvatus žalos vertinimas, labai labai prastai žmonės dirba :/
Niekam nerekomenduoju šio draudimo, patariu geriau apeiti šią įmonę kiek įmanoma toliau. Ačiū už atmerktas akis. Nebenoriu turėti jokių bendrų interesų su šia bendrove ir visus savo turimus draudimus artimausiu metu perkelsiu į kitas. Sėkmės siuntinėjant vienodus pasiūlymų šablonus toliau!
Labai nepatikimas draudimas jei pameti popierini polisa tai atėjus į atstovybe ir paparašius išduoti naują polisą pasako, kad "nemato", kad draustas. Tai gerai, kad nekoks auto įvykis o išvyką į užsienį. Daugiau niekada nesikreipsių į šia kompanija nes jie "nemato".
Neruriu žodžių apsakyti koks nevykęs draudimas! Įvykus draudiminiam atvejui, išdaužtas stiklas naujutelaičiui automobiliui, ir turint patį pilniausią kasko draudimą paprašius pakaitinio automobilio kol bus suremontuotas mano tik išgirsti AUTOMOBILIS VAŽIUOJANTIS NIEKO NEGALIM PADĖTI. Tai normalu? Nerekomenduoju niekam tokio draudimo, kuris tik laukia įmokų nemažų, o į klientą žiūri atsainiai! GĖDA
Niekam nerekomenduoju šio draudimo, savo draugams, kolegoms darbe, pažystamiems ir nepažystamiems.
Butas buvo draustas nuo nelaimingų atsitikimų, įvyko gaisras patyrėme didelius nuostolius, laukėme mėnesį kol draudimas padengs nuostolius, išmokėjo juokingus 4800 Eur t.y. 10 proc. draudimo polise nurodytos sumos. KOMEDIJA ne draudimas.
Kurybinga.lt - efektyvi reklama internete, puslapių kūrimas
2019-04-23 10:57:49 IP 5ljrvtnm
Viskas gerai, atsitikimo atveju problemų dėl draudimo nebuvo
Jūratė 2019-01-08 11:50:47
Gerbiamasis,
pasirašote sutartį, kurioje yra aiškiai parašyta 5 punkte e) dalis ką įsipareigoja vykdyti draudėjas. Nereikėtų kaltinti kitų dėl savo neišmanymo. Puolate skaityti viską, tik ne tai, ką Jums būtina perskaityti. Šiuo atveju Jūs neteisus.

5. Draudejas isipareigoja:

...e) per 3 darbo dienas nuo eismo ivykio dienos pranešti Draudikui, apdraudusiam jo civiline
atsakomybe, apie eismo ivyki, del kurio jis yra atsakingas, taip pat pateikti Draudikui eismo ivykio dalyviu pasirašyta deklaracija ar kita eismo ivykio dalyviu
pasirašyta dokumenta apie ivykio aplinkybes; apie eismo ivyki reikia pranešti Draudikui, apdraudusiam jo civiline atsakomybe ir tuo atveju, kai neaišku, kuris
eismo dalyvis yra del jo atsakingas.
Tą pati situacija - neperskaitėm sutarties, paskambinus pasakė, jog "ačiū, įvykis užregistruotas, jei ko reiks, susisiekime" ir tik daugiau nei po metų gavome pranešimą apie skolą, delspinigių sumą ir teismo išlaidas. Apie tai, kad nevykdėme sutarties jokio pranešimo nebuvo, apie tai, jog turime susimokėti, laiškai buvo siunčiami į kitą Lietuvos galą, net ne mūsų pateiktu adresu. Nurodytas advokatas pilnas arogancijos nesiteikė nei išklausyti, nei kalbėti, nei nieko paaiškinti. Bandžiau rašyti, jog nebuvome informuoti apie skolą, niekam neįdomu... Atsižegnojau šio draudimo paslaugų - nutraukiame ir čia tyrimus gyvybės draudimus, kad ir nuostolingai, ir daugiau nei vaikų, nei turto, nei automobilio čia nedrausime ir kitiems neleisime. BTA bus mums vietoj keiksmažodžio:-)
Severina Navickaite 2019-01-08 12:01:45
Kaip lengviau išsireikšti ne draudimas, o tragedija. Įdomu kaip viskas pasibaigs tik. Nuplyšo dešinės plaštakos 4 pirštas, su dešine ranka kol kas negaliu nieko daryti, nes atvira žaizda, skausmas begalo didelis. O draudimas pareiškė, kad čia ne trauminis įvykis ir niekas už tai nemoka. Palinkėčiau ir konsultantei bendrauti pagarbiau... Tokio lygio, jums gal vertėtų nedirbti su klientais, net neišklauso kas yra sakoma, puola ant viršaus, ir toliau neleidžia užbaigti sakinio ir skuba nutraukti pokalbį tokiu pasakymu ačiū viso gero... Ta prasme, moterie, kaip jūsų dar neatleido. Aš patyriau traumą, ir nė vyras negali žiūrėti į tą žaizdą, turiu vykti pertvarstyti piršto ir tai nieko baisaus dar ji skuba užbaigti pokalbi. Po šio įvykio tikiuosi, niekada neturėti reikalų su įmone, kuri trina rankomis dėl žmonių nelaimių ir neišmoka, juokingiausia, jog konsultantė, pas kuria kreipiausi tiesiogiai iš karto po įvykio sako tikrai tokie dalykai yra kompensuojami, tik dabar nebeaišku ta pati įmonė, tik kita gaidelė...Kompetencijos reikėtų JUMS.
*piršto nagas. (pataisa)
Severina Navickaite
2019-01-08 12:01:45 IP 2cfq85q2
Jonas 2018-08-09 19:09:42
Buvom apsidraudę automobilį privalomu civilinės atsakomybes draudimu „BTA“ draudime. Padarėm avarija kur buvom mes kalti po mėn. liepė susimokėti 20 % nuo padarytos žalos, kadangi nepateikėm per 3 dienas nuo įvykio savo deklaracijos.
BTA nesusisiekė ir neprašė iš mūsų deklaracijos. Pagal jų teisininko Jevgenijaus Krochmalio jie įstatymais yra neįpareigoti mūsų prašyti pateikti deklaracijos. Ir pagal įstatymas "Eismo įvykio metu padarytos žalos nustatymo ir draudimo išmokos mokėjimo taisyklės" 60.3 punktą kur parašyta, kad „ 60.3. iki 20 procentų išmokėtos draudimo išmokos, - jeigu nepateikė atsakingam draudikui eismo įvykio deklaracijos per Įstatymo 12 straipsnyje nustatytus terminus ir (arba) draudikui prašant nepadėjo aiškintis eismo įvykio aplinkybių ir draudikui prašant nepateikė turimos informacijos apie eismo įvykį“;
Pagal jų teisininko kadangi yra „arba„ tai neprivalo pateikti prašymo. Mano manymu „ (arba)“ pritaikyta sakinio daliai „draudikui prašant nepadėjo aiškintis eismo įvykio aplinkybių“, o kitai sakinio daliai „ir draudikui prašant nepateikė turimos informacijos apie eismo įvykį“ tai turėjo pateikti mums prašymą.
Nerekomenduoju draustis BTA, kadangi jie nesąžiningai elgęsi, kitos draudimo bendrovės taip nesielgia ir nesinaudoja nekonkrečiai suformuotais įstatymais ar jų spragomis.
Gerbiamasis,

5. Draudejas isipareigoja:

eismo dalyvis yra del jo atsakingas.
Niekam nerekomendoju kreiptis. Blogiausia kompanija. Kelis metus buvo apdraustas bustas, Konsultante nutrauke sutarti savavaliskai, nei laisko nei skambučio, priskaičiavo pinigus ir atidave išješkojimui. Absoliutus klientu nevertinimas.
Esu visiškai nepatenkinta šia įmone. Nuejus į filialą aš gavau laukti 32minutes kol konsultantė pareis į savo darbo vietą, nes ji tiesiog vaikščiojo po parduotuvę, kurioje ir dirbo. Atejus ji nepasiūlė jokių pasiūlymų ir nieko nepaaiškino. Ko pasekoje man priskaičiavo labai didelį draudimą. Gryžus namo interenete radau pilna draudimo įmonių bent 150eurų pigesnių. Susisiekus su konsultante ji griežtai kalbėjo, nepateikė tikslios informacijos ką man tokiu atveju daryti, sake jei noriu išeiti tai nuskaičiuot 35procentus nuo mano sumoketos sumos, už kažkokius administracinius mokesčius. Ir likau nesupratusi, nes vakar buvau pas ją ir tai buvo lapkričio 6 diena, o šiandien man jisako, kad taip neimanoma, nors mano draudimas bta prasidės tik už 2dienų, kadangi dar turiu senajį galiojantį dar pora dienų. Norėčiau šią situaciją išsiaiškinti su kompetetingais, atsakingais ir savo darbą suprantančiais konsultantais, nes ši mano konsultantė net neisvaizduoju ką veikia tokiame darbe nieko neišmanydama ir neteikdama informacijos vienokias ar kitokias klausimais. Turiu jos vizitinę, bet galima sakyti, kad ji nereikalinga, nes ši darbuotoja į savo darbą žiūri atsainiai. Iš tikro nusivyliau BTA draudimu ir niekam nerekomenduoju.
Klaiki įmonė! Tikiuosi daugiau su jumis NIEKAD neteks turėti reikalų!
Kas ten pas jus per specialistai dirba jau ne mano reikalas, bet galiu pasakyti kaip jie dirba - paskambinus bendruoju BTA telefonu, panelė pagal eismo įvykio nr. nukreipė pas specialistę SANDRĄ, kuri turi detalesnius duomenis apie įvykį (sprendimą ir išmokėtiną sumą). Viskas būtų kaip ir gerai, tačiau gerb. Sandra neatsiliepia telefonu ir net nesiteikia perskambinti. Vienu žodžiu, klientas yra ignoruojamas. Nors sakėtė, kad sprendimas jau priimtas!
Nusibodo mums skambinėt ir prašyt informacijos iš jūsų kiekvieną dieną, informacija su oficialiu skundu keliaus į Vartotojų Teises, galėsit aiškintis jiems kodėl meluojat ir laiku neatliekate įsipareigojimų.
Kas per zmones dirba Jusu kompanijoje? Paskambinus pasiteirauti gauni atsakyma "nei minciu tokiu gali netureti" ar taip reikia bendrauti su klientais? nebuvo galima kaip nors kitaip atsakyti? gyvenime daugiau su Jumis tikiuos nereikes tureti reikalu.
Laba diena
noriu Jums padėkoti už greitai ir gerai atlikta darbą. Užsikimšo kanalizacija, meistras atvyko, gedimą pašalino.
Didėlis ačiū visai Jūsų komandai.
Pries 1.5 sav apvoge automobili, islupo multimedija, nukarpe laidus, sugadino panele. Panevezyje nei vienas servisas is BTA partneriu neapsiema jo sutvarkyti, nes nera pilnai kompetentingi tokiam remontui atlikti. Pasiulyta tvarkyti atskiruose servisuose, taciau nenurodoma tiksli suma uz kuria butu dengiama draudimo zala. Kasko Žalų Reguliavimo Skyriaus specialiste Gražina Leonovič pasiule ieskotis detaliu paciam ir paklausus kokia butu pagal draudima padengiama detaliu suma, sake atsiusti detaliu internetines nuorodas su kainomis ir tada ji nuspres ar kaina tinkama. Jei nenorima ismoketi konkrecios sumos, kodel taip apsunkinamas ir pratesiamas automobilio tvarkymas. Kadangi pavogta automobilio multimedija, ir negalima perjungti automobilio kondicionavimo sistemos, uzkurus automobili visada puciamas saltas oras. Taip pat automobilio skydelije dega air bag lempute, todel ivykus auto ivykiui, neissprogtu oro pagalves. Kas tokiu atveju prisiimtu atsakomybe? Specialiste i siuos klausimus atsakymu neturejo.Taip pat norejau pasiteirauti, koks zalos apskaiciavimo terminas, nes nebuvau iki siol informuotas apie zalos dydi. Atsakyma prasau siusti rastu. ivykio zalos nr. TPD/18/002883

norėčiau Jums padėkoti už nuostabiai atliktą darbą: nuo pirmųjų telefoninio pokalbio minučių ligi proceso galo. Visi telefono operatoriai buvo itin mandagūs, kantrūs, laiku gaudavau aktualiausią informaciją paštu (net ir Vėlykų metu!), nurodyti partneriai taip pat viską paaiškino, priėmė labai profesionaliai, galiausiai - pinigus išmokėjote šviesos greičių: nei ginčų, nei išsisukinėjimų, nei atidėjimų, nei neatsakymų į skambučius nei netęsiamų įsipareigojimų nebuvo, su kuo daugeliui draugų yra tekę susidurti po eismo įvykio. Nuoširdžiai siunčiu didelį ačiū visai Jūsų komandai! Labai džiaugiuosi, kad įvykio kaltininkas pasirinko Jus ;)

Spalvino pavasario, įkvepiančių nuotykių

EDRAUDA, UADBB
DRAUDIMAS INTERNETU

Adresas: Šeimyniškių g. 21, LT-09236 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo brokerių įmonė EDRAUDA įkurta 2009 m. ir skirta šiandieniniam Lietuvos vartotojui, kuriam ypač svarbus tapo laiko ir kokybės santykis. Čia skirtingos draudimo bendrovės konkuruoja dėl jūsų dėmesio. O kur konkurencija, ten skaidrumas ir žemiausios kainos. Pagrindinis mūsų tikslas - suteikti klientui...
UAB "Finance Property"
Nepriklausoma žalų administravimo ir sureguliavimo įmonė

Adresas: Antakalnio g. 42-40, LT-10304 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; nekilnojamasis turtas; statyba; tarpininkavimas.
UAB „Finance property“ įkurta 2009 metais, teikianti kompleksines ir dalines žalų administravimo, kilnojamojo ir nekilnojamojo turto vertinimo,sugadinto turto realizavimo, statybos/remonto darbų, nekilnojamojo turto pardavimo ir kitas paslaugas. UAB „Finance property“ aukščiau išvardintus veiksmus atlieka...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
TS GROUP
Darbas vairuotojams užsienyje

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; darbo paieška, įdarbinimas; draudimas; finansai; personalo atranka.
DARBO PASIŪLYMAI VAIRUOTOJAMS, DARBAS UŽSIENYJE Darbas vairuotojams užsienyje Galite dirbti per mus arba tiesiogiai Business Link nėra įdarbinimo agentūra. Mums svarbūs bendradarbiavimo, pagarbos ir tęstinumo principai, todėl tikimės, kad Jūs esate savo srities specialistas ir atsakingai žiūrite į darbą bei...
Lutora, UAB
AUTOBAZĖ

Adresas: Tilžės g. 156, LT-76351 Šiauliai.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; draudimas; tarpininkavimas; tepalai, alyvos.
„Autobazė“ - sparčiai besiplečiantis, proaktyvus prekės ženklas teikiantis platų spektrą paslaugų automobilių srityje: 1. Automobilių stovėjimo/pardavimo aikštelė. Čia galite pirkti/parduoti/pastatyti savo automobilį. Paros stovėjimo kaina TIK 0,60 Eur., į kainą įskaičiuoti nemokami skelbimai www.autobaze.lt...

"Audi" iki 2033 metų liausis gaminti iškastiniu kuru varomus automobilius
"Audi" iki 2033 metų liausis gaminti iškastiniu kuru varomus automobilius 06-22 19:53
Vokietijos automobilių gamybos milžinė "Audi" antradienį paskelbė, kad iki 2033 metų liausis gaminti mašinas su dyzeliniais ir benzininiais varikliais, visam šiam sektoriui persiorientuojant prie...
"Starlink Lithuania" pradės veiklą šių metų pabaigoje arba kitų pradžioje
"Starlink Lithuania" pradės veiklą šių metų pabaigoje arba kitų pradžioje 06-22 18:50
Elono Musko kosminių technologijų bendrovės "SpaceX" Lietuvoje įsteigta bendrovė "Starlink Lithuania" pradės veiklą šių metų pabaigoje arba kitų pradžioje, teigia ekonomikos ir inovacijų ministrė...
Baltarusijos prokurorai prašo 15 metų laisvės atėmimo bausmės V. Babarykai
Baltarusijos prokurorai prašo 15 metų laisvės atėmimo bausmės V. Babarykai 06-22 18:00
Baltarusijos prokurorai antradienį paprašė skirti 15 metų laisvės atėmimo bausmę buvusiam pretendentui į prezidentus Viktorui Babarykai, kuris buvo suimtas pernai prieš valstybės vadovo rinkimus...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

American Express 164,90 +4,25%