Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę AAS BTA Baltic Insurance Company filialas Lietuvoje

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje

Atsiliepimai apie AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje

Paprasta būti atsakingam
Parašyk savo nuomonę apie AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje

Klaiki įmonė! Tikiuosi daugiau su jumis NIEKAD neteks turėti reikalų!
Kas ten pas jus per specialistai dirba jau ne mano reikalas, bet galiu pasakyti kaip jie dirba - paskambinus bendruoju BTA telefonu, panelė pagal eismo įvykio nr. nukreipė pas specialistę SANDRĄ, kuri turi detalesnius duomenis apie įvykį (sprendimą ir išmokėtiną sumą). Viskas būtų kaip ir gerai, tačiau gerb. Sandra neatsiliepia telefonu ir net nesiteikia perskambinti. Vienu žodžiu, klientas yra ignoruojamas. Nors sakėtė, kad sprendimas jau priimtas!
Nusibodo mums skambinėt ir prašyt informacijos iš jūsų kiekvieną dieną, informacija su oficialiu skundu keliaus į Vartotojų Teises, galėsit aiškintis jiems kodėl meluojat ir laiku neatliekate įsipareigojimų.
Kas per zmones dirba Jusu kompanijoje? Paskambinus pasiteirauti gauni atsakyma "nei minciu tokiu gali netureti" ar taip reikia bendrauti su klientais? nebuvo galima kaip nors kitaip atsakyti? gyvenime daugiau su Jumis tikiuos nereikes tureti reikalu.
Buvom apsidraudę automobilį privalomu civilinės atsakomybes draudimu „BTA“ draudime. Padarėm avarija kur buvom mes kalti po mėn. liepė susimokėti 20 % nuo padarytos žalos, kadangi nepateikėm per 3 dienas nuo įvykio savo deklaracijos.
BTA nesusisiekė ir neprašė iš mūsų deklaracijos. Pagal jų teisininko Jevgenijaus Krochmalio jie įstatymais yra neįpareigoti mūsų prašyti pateikti deklaracijos. Ir pagal įstatymas "Eismo įvykio metu padarytos žalos nustatymo ir draudimo išmokos mokėjimo taisyklės" 60.3 punktą kur parašyta, kad „ 60.3. iki 20 procentų išmokėtos draudimo išmokos, - jeigu nepateikė atsakingam draudikui eismo įvykio deklaracijos per Įstatymo 12 straipsnyje nustatytus terminus ir (arba) draudikui prašant nepadėjo aiškintis eismo įvykio aplinkybių ir draudikui prašant nepateikė turimos informacijos apie eismo įvykį“;
Pagal jų teisininko kadangi yra „arba„ tai neprivalo pateikti prašymo. Mano manymu „ (arba)“ pritaikyta sakinio daliai „draudikui prašant nepadėjo aiškintis eismo įvykio aplinkybių“, o kitai sakinio daliai „ir draudikui prašant nepateikė turimos informacijos apie eismo įvykį“ tai turėjo pateikti mums prašymą.
Nerekomenduoju draustis BTA, kadangi jie nesąžiningai elgęsi, kitos draudimo bendrovės taip nesielgia ir nesinaudoja nekonkrečiai suformuotais įstatymais ar jų spragomis.
Laba diena
noriu Jums padėkoti už greitai ir gerai atlikta darbą. Užsikimšo kanalizacija, meistras atvyko, gedimą pašalino.
Didėlis ačiū visai Jūsų komandai.
Pries 1.5 sav apvoge automobili, islupo multimedija, nukarpe laidus, sugadino panele. Panevezyje nei vienas servisas is BTA partneriu neapsiema jo sutvarkyti, nes nera pilnai kompetentingi tokiam remontui atlikti. Pasiulyta tvarkyti atskiruose servisuose, taciau nenurodoma tiksli suma uz kuria butu dengiama draudimo zala. Kasko Žalų Reguliavimo Skyriaus specialiste Gražina Leonovič pasiule ieskotis detaliu paciam ir paklausus kokia butu pagal draudima padengiama detaliu suma, sake atsiusti detaliu internetines nuorodas su kainomis ir tada ji nuspres ar kaina tinkama. Jei nenorima ismoketi konkrecios sumos, kodel taip apsunkinamas ir pratesiamas automobilio tvarkymas. Kadangi pavogta automobilio multimedija, ir negalima perjungti automobilio kondicionavimo sistemos, uzkurus automobili visada puciamas saltas oras. Taip pat automobilio skydelije dega air bag lempute, todel ivykus auto ivykiui, neissprogtu oro pagalves. Kas tokiu atveju prisiimtu atsakomybe? Specialiste i siuos klausimus atsakymu neturejo.Taip pat norejau pasiteirauti, koks zalos apskaiciavimo terminas, nes nebuvau iki siol informuotas apie zalos dydi. Atsakyma prasau siusti rastu. ivykio zalos nr. TPD/18/002883

norėčiau Jums padėkoti už nuostabiai atliktą darbą: nuo pirmųjų telefoninio pokalbio minučių ligi proceso galo. Visi telefono operatoriai buvo itin mandagūs, kantrūs, laiku gaudavau aktualiausią informaciją paštu (net ir Vėlykų metu!), nurodyti partneriai taip pat viską paaiškino, priėmė labai profesionaliai, galiausiai - pinigus išmokėjote šviesos greičių: nei ginčų, nei išsisukinėjimų, nei atidėjimų, nei neatsakymų į skambučius nei netęsiamų įsipareigojimų nebuvo, su kuo daugeliui draugų yra tekę susidurti po eismo įvykio. Nuoširdžiai siunčiu didelį ačiū visai Jūsų komandai! Labai džiaugiuosi, kad įvykio kaltininkas pasirinko Jus ;)

Spalvino pavasario, įkvepiančių nuotykių
bta@bta.lt <bta@bta.lt>
16:36 (prieš 4 minutes)
skirta man
Laba diena!

Dėkojame už Jūsų laišką!

Tai yra automatinis atsakymas, patvirtinantis, kad Jūsų elektroninę žinutę gavome. Prašome neatsakyti į šį laišką.

Susipažinę su Jūsų užklausos turiniu, mes Jums atsakysime artimiausiu metu.

AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje

BTA interneto svetainė: www.bta.lt, Klientų informacijos tel. +370 5 2600 600
PRAŠIMAS

uab Gimesta <uabgimesta@gmail.com>
16:01 (prieš 37 minutes)
skirta Odeta

Pagal draudybinio ivikio, bilos nr. AJA /17/007098.

PRAŠYMAS

Kadangi keliuose auto servisuose automobilio dėvetomeis dalimis neremontuoja, o už naujas detales reikalauja priemokos, prašau nurodyti auto servisa Klaipedoje kuris suremontuos:

1. Nuims sugadinta bamperi.
2. Nuims sugadintus bamperio laikiklius.
3. Uždes ne naujus, bet ir nesenesnius kaip 2005, neremontuotus, neskilusius
bamperio laikiklius (medžiagos plius darbas).
4.Nupirks, nudažys ir uždes ne nauja, neremontuota, neskilusi, nešpakliuota, bet ir ne senesni nei 2005m. (medžiagos plius darbas).
5.Pakeis auto ivikio metu sugadinta parkavimosi jutikli (mežiagos plius darbas).
6. Pakeis sugadinta laikikli ir rozete galinei priekabai (medžiagos plius darbas)
7.Uelizuos sena bamperi.

Arba pervesti 500 euru i automobilio savininko saskaita.

Patvirtinu jokiu priemokų nemokesiu, nesiekiu nei pagerinti, nei pabloginti automobilio vertes.
Pagarbiai UAB GIMESTA Direktorius.
uab Gimesta <uabgimesta@gmail.com>
15:19 (prieš 1 valandą)
skirta Odeta
Prašau pagrysti jūsų atlikta automobilio žalos ivertinima biloje AJA /17/007098 223, 00eur.
Esu labai patenkinta BTA draudimu, ir mašinos, ir nelaimingų atsitikimų. Net porą kartų teko pasinaudoti jų pagalba kelyje, buvau nuvežta ten, kur norėjau, aišku, tralo teko palaukti, bet tikrai jaučiausi išgelbėta. Taip pat teko susilaužyti pirštą, po gydymo pabaigos išmoką gavau po 3 dienų, buvau maloniai nustebinta.
Jūra 2018-02-20 16:30:22
Nė vienoj draudimo bendrovėj nėra tokios darbuotojų kaitos, kaip BTA.
Keista, kad tuo nesidomi bendrovės valdžia. Šiaip sau tokios kaitos įmonėse nebūna. Yra priežasčių.
Ateina nauji žmonės - mėnuo, du, trys ir lekia lauk neatsigręždami.
Niekada gerai nedirbs negerbiami darbuotojai!
Jūra, Man labai įdomu būtų pasižiūrėti Jūsų tyrimą, kuriame turite statistiką visų draudimo bendrovių darbuotojų kaitą. Taip rašote, lyg tais kitur nebūna kaitos. Jeigu kaita tai nereiškia, kad įmonė bloga, bet ir patys darbuotojai ateina nežindomai ko nori, arba lūkeščiai neatitinka tikrovės.
Labai dėkingas BTA už Kasko draudimą. Grįžtant iš slidinėjomo Lenkijoje sugedo automobilis. Pasinaudojau savo Kasko draudimo opcija "pagalba kelyje". Per 1, 5 val BTA surado spec tralą mano 2, 5t džipui, su 4 keleivių vietom ir iš Lenkijos su visa šeimyna parvežė į Vilnių. Ir man tai papildomai nekainavo. Tik vėliau su tralo vairuotoju įsišnekėjus supratau, kaip sudėtinga rasti tralą sekmadienį, spaudžiant nemenkam šaltukui. Labai rekomenduoju ir Ačiū jums BTA!!
Pati praščiausia draudimo bendrovė, nepatariu draustis kad ir turite draudimą visvien žalą teks atlyginti patiems.
Vyrui paskambino draudėja ir pasakė, kad baigiasi šeimos automobilio draudimas.Sutuoktinis paprašė, kad atsiūstu pasiūlyma i elektronini pašta ir mes ji peržiūrėsime.Draudėja labai ikyriaiu skambino dar keleta kartu ir klausinėjo ar drausimės.mes apsvarste kelis pasiūlymus, apsidraudėme kitoje bendrovėje, o draudėja Daiva Dumskienė negavusi nei apmokėjimo, nei raštiško patvirtinimo apdraudė mašina.Šiandiena skambina vyrui ir sako, kad nesusimokėjome už draudimo polisa, po mano pokalbio su ja, , kai pasakiau, kad tai jos klaida ir ji tai turi ištaisyti, draudėja visvien skambina vyrui ir sako, kad turime rašyti kažkoki atsisakyma, bet tai jos klaida, kiekvienas taisome pats savo klaidas.Lauksime atsakymo ka mano apie tai įmonės vadovas.
Nė vienoj draudimo bendrovėj nėra tokios darbuotojų kaitos, kaip BTA.
Ateina nauji žmonės - mėnuo, du, trys ir lekia lauk neatsigręždami.
Niekada gerai nedirbs negerbiami darbuotojai!
Turėjau įvykį, mašina nestabdžius trenkėsi man į galą, o as dar į priekyje stovinčią kitą mašiną, pas kuria kablys byvo gale, tai tas kablys sulindo tikrai giliai, suvarydamas radiatorius ir viską kas kelyje pasitaikė. Juokingiausia tai, kad nutempus įvertinti apgadinimus, padarytos kelios nuotraukos, nieko netikrinant. O pasiūlyta 525 eur suma tiesiog juokinga, o dar keisčiausia, kad nors avarija įvyko, kai man atsitrenkė į galą, skilęs galinis bamperis, partronikai sulindę net nebuvo samatoj paskaičiuoti, įvertinta priekinė matoma dalis. Vilkinamas laikas po 3 savaitės, niekas nesiskubina, o kai reikia administruojamos žalos vadybininkei prisiskambinti, tai gali bandyti po savaitę laiko. Kai drausti tai labai atsakingi, o kai žmogui nelaimė daryk ka nori. NEREKOMENDUOJU susidurti su šia įmone.
Du eismo įvykiai per 2 dienas. Vieną žalą administruoja Lietuvos draudimas. Naujos detalės (veidrodėlio) kaina be keitimo Silberauto - 144.22 EUR, siūloma išmoka - 144.08 EUR.

Kitą žalą administruoja BTA draudimas - detalės (bamperio) kaina su AKCIJA, be keitimo - 583.72 EUR, siūloma išmoka 287.45 EUR. Jeigu pasirinksiu ne išmoką, o remontą, skirtumą susimokėti siūlo pačiam.
Tai vienas iš pavyzdžių, kad draudikus rinktis reikia ne pagal kainą. O ir kaina BTA tokia savotiška. Mano automobilį siūlo apsidrausti TPVCAPD už 784 EUR, kai šiuo metu apdraustas ERGO už 87 EUR. BTA logika paprasta: paimti dešimt kartų daugiau, negu konkurentai, o žalas mokėti dvigubai mažesnes.
Pries menei draudziaumasina bta internetu draudimas kainavo 8.50 eur, , 21 metai stazo be yvikiu, , , per ta menesi padariau yviki per ziopluma tamsinti langai ir aprasojo patamsei nepastebejau ir isiremiau i kita masina.smugio nebuvo liko centimetro dydzio ir pora mm gylio duobute. Su nukentejusiu paskaiciavom zala 40-50 eur meniniui lyginimui.Po to sugalvojau paziureti ar labai pabrango draudimas, nair ka ogi trigubai is 8.50 pasidare 24eur.. Idomu pagal ka skaiciuoja zala Kaip jie ziopluma traktuoja su nedrausmingu vairavimu ??) ir kam tas draudimas reikalingas jei tu drausdamas masina pagal pabrangusi draudima gaunasi taip kad dar ismoki (ISSIMOKETINAI) zala.. Cia dar ne viskas paskambinau i bta pagal kokius kriterijus jus keliate draudimo kaina po ivikio, konkretaus atsakymo negavau, nepatiko ponams kad ramybe sudrumsciau ir po valandos tam paciam epoliuse kaina isaugo iki 58 euru i menesi :):))))) nesuprantu kaip ir ka jie skaiciuoja jei gensidjigei uz ta pati autpmobili paskaiciavo apie 16 euru xDxDxD
Neįmanoma išsireikalauti žalos atlyginimo iš avarijos kaltininko draudimo BTA. VISIŠKAI IGNORUOJA, nepaaiškina nieko normaliai, į klausimus neatsako. Per daugiau nei dvi savaites sugebėjo tik pareikalauti geresnių žalos nuotraukų - ir daugiau jokių žinių. Matyt laukia, kol pasiduosiu ir parduosiu sudaužytą automobilį arba susiremontuosiu už savo lėšas, o paskui sakys "nebegalim įvertint, nes suremontuota". Dvi savaitės be automobilio tokioj šiknoj kaip Vilnius yra košmariški nepatogumai, ir panašu, kad šiemet sprendimo nebus, reiks kreiptis į inspekcijas ir teismus, kai praeis tas mėnuo, po kurio oficialiai galima vadinti tai TYČINIU PROCESO VILKINIMU. Gėda.
Nepatikima.nebendraujanti nesilaikanti pazadu sarlatanu kontora.
Turiu papildomą paslaugą Pagalba kelyje, tačiau ištikus bėdai šios įmonės "Meistrai" tik šaiposi iš paskambinusio moteriško balso. Manau, tikrai nedera taip elgtis, nes aš tikrai žinojau ko man reikia ir joks tralas buvo nereikalingas, bet primygtinai siūlo iškart automobilį vežti į servisą, kai net nepabandė išsiaiškinti gedimo, dėl ko nevažiuoja. Tai buvo paskutiniai metai kai pas jus apsidraudžiau, nes neteko sutikti tokių nežmoniškų darbuotojų. Tuo labiau, skambinu ne šiaip sau, o tau sako, mes ne taksi, negalime atvažiuoti kada jūs norite. Kam tada mokėti už pagalbą, jei jos negauni? Nusivyliau...
Niekas niekada nesidrauskite Kasko per BTA, nes auto teks tvarkytis iš savų pinigų. Į sutartį pridėta tiek kabliukų, kad realiai iš Kasko nelieka naudos. Laba labai nusivyliau šia kompanija ir daugiau niekada jokių reikalų su ja neturėsiu ir kitiems nepatariu draustis per ją.
Eilę metų draudžiu butą. Turėjau 3 draudiminius įvykius. Visais atvejai neturėjau jokių problemų. Viskas vyko greitai ir sklandžiai.
Draudžiau kurį laiką auto, nes buvo pigiausia, taip maniau. Pasibaigus, norėjau pratęsti sutartį, tai pusmečiui vietoj 62 eur iššauna 139!!!! Jokių eismo įvykių, jokių pasikeitimų, totaliai viskas tas pats, skambinu, atsiliepia kažkokia -niolikinė, nieko paaiškint negali, popieriuose mato, kad pabrango daugiau nei dvigubai atseit ne mes čia sprendžiam, mes tik pinigus imam. Rašau laišką, atrašo visišką niekalą, vargu ar pati supranta ką veblena. Taigi, niekas nesikeičia, sakyčiau, klientas, kuris yra pastovus ir neatneša nuostolių kaip tik turėtų būti skatinamas likti bendrovėje, bet jie nei iš šio nei to pasiūlo dvigubai didesnę kainą arba nešdintis kitur! Tokios kontoros ''BTA RAGAI IR KANOPOS'' tik Lietuvoje gali egzistuot. Apeisiu ratu ir kitiems patarsiu.
Man labai patiko specialistės Rimantės K. darbas - itin profesionalus, operatyvus, be jokių nesklandumų. Esant poreikiui, tikrai kreipsiuos dar kartą, nes bendradarbiavimą vertinu aukščiausiais balais.
Rekomenduoju.
KASKO DRAUDIMAS. Nesugeba suteikti profesionalios pagalbos, atsitikus įvykiui.
Dėl darbuotojų ne kompetencijos tenka ilgai aiškintis dėl pakaitinio automobilio, kurio negauni.
Galutiniam variante apkaltina klientą, kad reikėjo skaityti atmintinę - čia ištiktam šoko, po įvykio...fantastika...
DAUGIAU NESINAUDOSIU ŠIUOS BENDROVĖS PASLAUGOM IR JUMS NEPATARIU.
Vakar pasibaisėjau šios draudimo kompanijos darbu. Utenos filiale kreipiausi dėl dviejų turto draudimo polisų. Vieną man išrašė, o kito išrašyti nesugebėjo. Paprašiau gražinti pinigus. Pinigus gražinti atsisakė. Paaiškino, kad gali gražinti tik į banko sąskaitą, nors sumokėjau grynais, ir, kad nuskaičiuos nuo sumos 30 procentų. Pasijutau apvogta.
Baisu kaip bendrauja Panevėžio skyriuje dirbantis ponas Antanas Ž., kreipiausi pas jį, kad išrašytų žalią korta, tai liepė sėdėti ir tylėti...nes neva nesu jo klientė ir jam nuo to jokios naudos. Pasibaisėtina!
turiu 20% darbinguma kelis metus draudziausi nuo nelaimingu atsitikimu siais metais pasibaigus draudimo sutarciai mane drausti atsisake as neprasau drausti mane nuo mano ligos onelaime gali atsitikti ir sveikam zmogui, todel prasau duoti man atsakyma rastu kodel mane atsisakote drausti nes as skaitau kad toks elgesys pazeidzia mano teises
Labai dekingi BTA! Budama Maskvoje Mama sulauze koja ir buvo padaryta labai sunkia operacija. Turejome paskolinti operacijai 13000euru. Bijojome kad BTA ras prie ko prisikabinti kad nemoketi tokios dideles sumos, bet buvome malonei nustebinti kai gavome teigiama atsakyma.
Būkite labai atsargūs pasirašinėdami sutartį, nepasitikėkite draudimo konsultantu - viską skaitykite patys, nes Jums pasakys, kad teikia druadimo pasiūlymą analogišką tam kurį Jums davė jų konkurentas (prieš tai buvome susipažine su kitos bendrovės sutartimi ir jau planavome pirkti draudimą), kad Jus tikrai gausite pakaitinį automobilį, jeigu transporto priemonė bus remontuojama, o įvykus draudiminiam įvykiui Jums pasakys, kad pakaitinį automobilį Jums duos tik tuo atveju, jeigu remontuosite savo automobilį jų servise, paskui pasakys, kad pakaitinis automobilis duodamas tik nevažiuojančioms transporto priemonėms, o jeigu jūsų automobilis praleis servise savaitę tik dėl to, kad jį kažkas apibrozdino ir vyksta dažymo darbai - pakaitiniu automobiliu rūpinkitės patys ir už savo lėšas.

Konkrečiai mūsų įmonei teko bendrauti su Pijumi Juchna. Būtent šis asmuo mums išaiškino draudimo taisykles ir garantavo, kad pakaitinis automobilis bus suteikiamas įvykus bet kokiam draudiminiam įvykiui.

GĖDA.
Labai keistai atrodo, kai norint gauti preliminaru pasiulyma transporto priemones KASKO draudimui, si kompanija reikalauja pateikti ne tik asmens registracijos adresa, bet ir gyv vietos adresa!
Neslepiu, kad pateikiau uzklausas kelioms draudimo bendrovems, siekdama gauti sau tinkamiausia ir palankiausia varianta.
Bet tik BTA draudimo bendrove nesugebejo pateikti pasiulymo del tokios priezasties, kaip kad nenurodytas adresas! Juokaujate? Jusu konsultante informavau, kad gyvenu didmiestyje Vilniuje, bet atsiprasau, i svecius kviestis neketinu. Be to, draudimo prasau automobiliui, o ne namuose esanciam televizoriui, ar vonios plytelems... Galiausiai -siais laikais, kai toks mobilumas, adresas nieko nepasako, nes niekas neprivalo gyventi vienoje vietoje.

Jeigu norite siai kompanijai atiduoti viska ka turite -kreipkites, nes tikrai i svecius ateis tam, kad apdraustu jusu automobili... Ir cia turbut ne pabaiga - tam kad gaut KASKO draudima, butu reikeje pirkti 5 kitus draudimus. Aciu, nereikia....
Nekomunikuoja, nekelia ragelio, vengia bendrauti, neuzsiima su klientais del greito zalos sureguliavimo, niekam neidomu, del zalos sureguliavimo, toks jausmas, kad pats kaltas kad tau sugadino tavo asmenini turta ! Matomai arteja finansines bedos !

EDRAUDA, UADBB
EDRAUDA - DRAUDIMAS INTERNETU

Adresas: Šeimyniškių g. 21, LT-03110 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo brokerių įmonė EDRAUDA įkurta 2009 m. ir skirta šiuolaikiškam Lietuvos vartotojui, kuriam ypač svarbus tapo laiko ir kokybės santykis. Pagrindinis mūsų tikslas - suteikti klientui galimybę apsidrausti internetu greitai, paprastai ir pigiau. UADBB EDRAUDA bendradarbiauja su visomis Lietuvoje veikiančiomis...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo biudžetą automobilio...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
Poilsis ir mes
STOVYKLOS VAIKAMS

Adresas: A. Goštauto g. 8-206, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; draudimas; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Kelionių organizatorius. Stovyklos vaikams Kelionių organizatorius „Poilsis ir Mes" įkurta 1997 m., tad jau galime pasigirti stabilumą užtikrinančia 20 metų patirtimi kelionių organizavimo srityje. Kelionės kolektyvams savaitgalinės, pažintinės, lėktuvu ir po Lietuvą Kelionės moksleiviams į pramogų ir mokslo...
Freiras
Adresas: Smėlynės g. 177D, Senamiesčio k., LT-38410 Panevėžio r.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; draudimas; padangos, ratlankiai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; transporto paslaugos.
Įmonė Freiras, UAB įkurta 2012 m. iki šiol įmonė aktyviai ir sėkmingai dirba tarptautinių ir vietinių gabenimų srityje. Nepaisant didelės konkurencijos, esančios tarptautinių gabenimų versle, Freiras, UAB tvirtai ir dinamiškai stiprina savo pozicijas gabendama krovinius į/iš Norvegijos, Danijos, Švedijos, Suomijos...

Mirė žinomas skulptorius R. Kvintas
Mirė žinomas skulptorius R. Kvintas 10-20 13:43
Eidamas 66-uosius metus, mirė garsus Lietuvos skulptorius Romualdas Kvintas, šeštadienį pranešė Lietuvos radijas.
"Dokobit" susitarė su "Microsoft" – "Word" programoje veiks e. parašas
"Dokobit" susitarė su "Microsoft" – "Word" programoje veiks e. parašas 10-20 12:28
Nuo šiol dokumentus e. parašu galima pasirašyti tiesiai "Microsoft Word" programoje. E. parašo ir identifikacijos sprendimų teikėja UAB "Dokobit", bendradarbiaudama su IT bendrove "Microsoft"...
Kodėl žmonės susidomi galimybe pakeisti darbdavį
Kodėl žmonės susidomi galimybe pakeisti darbdavį 10-20 12:27
Darbo rinkai kaistant tampa sunkiau išlaikyti savo darbuotojus ir rasti kitų. Tad vis dažniau geri specialistai sulaukia tiesioginių skambučių su darbo pasiūlymais. Naujas tyrimas atskleidžia, dėl...

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

Procter & Gamble 87,30 +8,80%