Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę AAS BTA Baltic Insurance Company filialas Lietuvoje

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje

Atsiliepimai apie AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje

Paprasta būti atsakingam
Parašyk savo nuomonę apie AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje

Pries menei draudziaumasina bta internetu draudimas kainavo 8.50 eur, , 21 metai stazo be yvikiu, , , per ta menesi padariau yviki per ziopluma tamsinti langai ir aprasojo patamsei nepastebejau ir isiremiau i kita masina.smugio nebuvo liko centimetro dydzio ir pora mm gylio duobute. Su nukentejusiu paskaiciavom zala 40-50 eur meniniui lyginimui.Po to sugalvojau paziureti ar labai pabrango draudimas, nair ka ogi trigubai is 8.50 pasidare 24eur.. Idomu pagal ka skaiciuoja zala Kaip jie ziopluma traktuoja su nedrausmingu vairavimu ??) ir kam tas draudimas reikalingas jei tu drausdamas masina pagal pabrangusi draudima gaunasi taip kad dar ismoki (ISSIMOKETINAI) zala.. Cia dar ne viskas paskambinau i bta pagal kokius kriterijus jus keliate draudimo kaina po ivikio, konkretaus atsakymo negavau, nepatiko ponams kad ramybe sudrumsciau ir po valandos tam paciam epoliuse kaina isaugo iki 58 euru i menesi :):))))) nesuprantu kaip ir ka jie skaiciuoja jei gensidjigei uz ta pati autpmobili paskaiciavo apie 16 euru xDxDxD
Neįmanoma išsireikalauti žalos atlyginimo iš avarijos kaltininko draudimo BTA. VISIŠKAI IGNORUOJA, nepaaiškina nieko normaliai, į klausimus neatsako. Per daugiau nei dvi savaites sugebėjo tik pareikalauti geresnių žalos nuotraukų - ir daugiau jokių žinių. Matyt laukia, kol pasiduosiu ir parduosiu sudaužytą automobilį arba susiremontuosiu už savo lėšas, o paskui sakys "nebegalim įvertint, nes suremontuota". Dvi savaitės be automobilio tokioj šiknoj kaip Vilnius yra košmariški nepatogumai, ir panašu, kad šiemet sprendimo nebus, reiks kreiptis į inspekcijas ir teismus, kai praeis tas mėnuo, po kurio oficialiai galima vadinti tai TYČINIU PROCESO VILKINIMU. Gėda.
Nepatikima.nebendraujanti nesilaikanti pazadu sarlatanu kontora.
Turiu papildomą paslaugą Pagalba kelyje, tačiau ištikus bėdai šios įmonės "Meistrai" tik šaiposi iš paskambinusio moteriško balso. Manau, tikrai nedera taip elgtis, nes aš tikrai žinojau ko man reikia ir joks tralas buvo nereikalingas, bet primygtinai siūlo iškart automobilį vežti į servisą, kai net nepabandė išsiaiškinti gedimo, dėl ko nevažiuoja. Tai buvo paskutiniai metai kai pas jus apsidraudžiau, nes neteko sutikti tokių nežmoniškų darbuotojų. Tuo labiau, skambinu ne šiaip sau, o tau sako, mes ne taksi, negalime atvažiuoti kada jūs norite. Kam tada mokėti už pagalbą, jei jos negauni? Nusivyliau...
Niekas niekada nesidrauskite Kasko per BTA, nes auto teks tvarkytis iš savų pinigų. Į sutartį pridėta tiek kabliukų, kad realiai iš Kasko nelieka naudos. Laba labai nusivyliau šia kompanija ir daugiau niekada jokių reikalų su ja neturėsiu ir kitiems nepatariu draustis per ją.
Eilę metų draudžiu butą. Turėjau 3 draudiminius įvykius. Visais atvejai neturėjau jokių problemų. Viskas vyko greitai ir sklandžiai.
Draudžiau kurį laiką auto, nes buvo pigiausia, taip maniau. Pasibaigus, norėjau pratęsti sutartį, tai pusmečiui vietoj 62 eur iššauna 139!!!! Jokių eismo įvykių, jokių pasikeitimų, totaliai viskas tas pats, skambinu, atsiliepia kažkokia -niolikinė, nieko paaiškint negali, popieriuose mato, kad pabrango daugiau nei dvigubai atseit ne mes čia sprendžiam, mes tik pinigus imam. Rašau laišką, atrašo visišką niekalą, vargu ar pati supranta ką veblena. Taigi, niekas nesikeičia, sakyčiau, klientas, kuris yra pastovus ir neatneša nuostolių kaip tik turėtų būti skatinamas likti bendrovėje, bet jie nei iš šio nei to pasiūlo dvigubai didesnę kainą arba nešdintis kitur! Tokios kontoros ''BTA RAGAI IR KANOPOS'' tik Lietuvoje gali egzistuot. Apeisiu ratu ir kitiems patarsiu.
Man labai patiko specialistės Rimantės K. darbas - itin profesionalus, operatyvus, be jokių nesklandumų. Esant poreikiui, tikrai kreipsiuos dar kartą, nes bendradarbiavimą vertinu aukščiausiais balais.
Rekomenduoju.
KASKO DRAUDIMAS. Nesugeba suteikti profesionalios pagalbos, atsitikus įvykiui.
Dėl darbuotojų ne kompetencijos tenka ilgai aiškintis dėl pakaitinio automobilio, kurio negauni.
Galutiniam variante apkaltina klientą, kad reikėjo skaityti atmintinę - čia ištiktam šoko, po įvykio...fantastika...
DAUGIAU NESINAUDOSIU ŠIUOS BENDROVĖS PASLAUGOM IR JUMS NEPATARIU.
Vakar pasibaisėjau šios draudimo kompanijos darbu. Utenos filiale kreipiausi dėl dviejų turto draudimo polisų. Vieną man išrašė, o kito išrašyti nesugebėjo. Paprašiau gražinti pinigus. Pinigus gražinti atsisakė. Paaiškino, kad gali gražinti tik į banko sąskaitą, nors sumokėjau grynais, ir, kad nuskaičiuos nuo sumos 30 procentų. Pasijutau apvogta.
Baisu kaip bendrauja Panevėžio skyriuje dirbantis ponas Antanas Ž., kreipiausi pas jį, kad išrašytų žalią korta, tai liepė sėdėti ir tylėti...nes neva nesu jo klientė ir jam nuo to jokios naudos. Pasibaisėtina!
turiu 20% darbinguma kelis metus draudziausi nuo nelaimingu atsitikimu siais metais pasibaigus draudimo sutarciai mane drausti atsisake as neprasau drausti mane nuo mano ligos onelaime gali atsitikti ir sveikam zmogui, todel prasau duoti man atsakyma rastu kodel mane atsisakote drausti nes as skaitau kad toks elgesys pazeidzia mano teises
Labai dekingi BTA! Budama Maskvoje Mama sulauze koja ir buvo padaryta labai sunkia operacija. Turejome paskolinti operacijai 13000euru. Bijojome kad BTA ras prie ko prisikabinti kad nemoketi tokios dideles sumos, bet buvome malonei nustebinti kai gavome teigiama atsakyma.
Būkite labai atsargūs pasirašinėdami sutartį, nepasitikėkite draudimo konsultantu - viską skaitykite patys, nes Jums pasakys, kad teikia druadimo pasiūlymą analogišką tam kurį Jums davė jų konkurentas (prieš tai buvome susipažine su kitos bendrovės sutartimi ir jau planavome pirkti draudimą), kad Jus tikrai gausite pakaitinį automobilį, jeigu transporto priemonė bus remontuojama, o įvykus draudiminiam įvykiui Jums pasakys, kad pakaitinį automobilį Jums duos tik tuo atveju, jeigu remontuosite savo automobilį jų servise, paskui pasakys, kad pakaitinis automobilis duodamas tik nevažiuojančioms transporto priemonėms, o jeigu jūsų automobilis praleis servise savaitę tik dėl to, kad jį kažkas apibrozdino ir vyksta dažymo darbai - pakaitiniu automobiliu rūpinkitės patys ir už savo lėšas.

Konkrečiai mūsų įmonei teko bendrauti su Pijumi Juchna. Būtent šis asmuo mums išaiškino draudimo taisykles ir garantavo, kad pakaitinis automobilis bus suteikiamas įvykus bet kokiam draudiminiam įvykiui.

GĖDA.
Labai keistai atrodo, kai norint gauti preliminaru pasiulyma transporto priemones KASKO draudimui, si kompanija reikalauja pateikti ne tik asmens registracijos adresa, bet ir gyv vietos adresa!
Neslepiu, kad pateikiau uzklausas kelioms draudimo bendrovems, siekdama gauti sau tinkamiausia ir palankiausia varianta.
Bet tik BTA draudimo bendrove nesugebejo pateikti pasiulymo del tokios priezasties, kaip kad nenurodytas adresas! Juokaujate? Jusu konsultante informavau, kad gyvenu didmiestyje Vilniuje, bet atsiprasau, i svecius kviestis neketinu. Be to, draudimo prasau automobiliui, o ne namuose esanciam televizoriui, ar vonios plytelems... Galiausiai -siais laikais, kai toks mobilumas, adresas nieko nepasako, nes niekas neprivalo gyventi vienoje vietoje.

Jeigu norite siai kompanijai atiduoti viska ka turite -kreipkites, nes tikrai i svecius ateis tam, kad apdraustu jusu automobili... Ir cia turbut ne pabaiga - tam kad gaut KASKO draudima, butu reikeje pirkti 5 kitus draudimus. Aciu, nereikia....
Nekomunikuoja, nekelia ragelio, vengia bendrauti, neuzsiima su klientais del greito zalos sureguliavimo, niekam neidomu, del zalos sureguliavimo, toks jausmas, kad pats kaltas kad tau sugadino tavo asmenini turta ! Matomai arteja finansines bedos !

JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo biudžetą automobilio...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai; langai; motociklai.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
Poilsis ir mes
Adresas: A. Goštauto g. 8-206, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; draudimas; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Kelionių organizatorius. Stovyklos vaikams Kelionių organizatorius „Poilsis ir Mes" įkurta 1997 m., tad jau galime pasigirti stabilumą užtikrinančia 20 metų patirtimi kelionių organizavimo srityje. Kelionės kolektyvams savaitgalinės, pažintinės, lėktuvu ir po Lietuvą Kelionės moksleiviams į pramogų ir mokslo...
Riaturas plius
Adresas: Vytenio g. 6-106, LT-03113 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis.
Kelionių organizatorius „Riaturas Plius“ siūlo Jums poilsines keliones į populiariausius kurortus Turkijoje, Graikijoje, Bulgarijoje ir kitose šalyse. Taip pat siūlome pažintines keliones į gražiausius Europos miestus autobusu, lėktuvu bei keltu. Įmonės „Riaturas Plius“ darbuotojai patikimai ir laiku padės...
TS GROUP
Vialtis atstovas

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: draudimas; finansai; konsultacijų paslaugos.
360° TS Group – oficialus „Vialtis“ atstovas Lietuvoje. MOKESČIAI UŽ KELIUS IR TUNELIUS Mokėjimas už kelius ir tunelius gali būti sklandus ir paprastas, kai dirbate su Vialtis. Nesvarbu, kokiose Europos šalyse važiuoja Jūsų transportas, Vialtis centralizuotai valdo mokėjimus kelių kortelėmis ir aparatais...

"Lietuvos energijos" obligacijomis pasinaudojo dar viena jos valdoma bendrovė
"Lietuvos energijos" obligacijomis pasinaudojo dar viena jos valdoma bendrovė 11-17 21:00
UAB "Lietuvos energija" penktadienį pasirašė paskolos sutartį su savo valdoma "Tuuleenergia OÜ" dėl 19,119 mln. Eur paskolos suteikimo. Šia paskola bus refinansuota ilgalaikė sindikuota paskola...
Reguliuojamos kainos kanda "Lietuvos energijos" pajamoms ir pelnui
Reguliuojamos kainos kanda "Lietuvos energijos" pajamoms ir pelnui 11-17 20:03
Sumažėjus elektros ir dujų persiuntimo bei skirstymo kainoms klientams, energetikos įmonių grupės UAB "Lietuvos energija" pajamos krito 2,5%, grynasis pelnas – 19,4%.
Vertingiausios pastarojo šimtmečio JAV bendrovės
Vertingiausios pastarojo šimtmečio JAV bendrovės 11-17 18:48
Didžiųjų JAV kompanijų vertė bene geriausiai iliustruoja besikeičiančią šalies verslo aplinką. Suskaičiuota, kaip pasikeitė verslo milžinų rinkos vertė per šimtą metų.

Ar jau laikas mažinti PVM?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Wal-Mart 99,62 +10,90%
Cisco 35,88 +5,19%