Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę BTA draudimas, Vilniaus regiono skyrius, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę BTA draudimas, Vilniaus regiono skyrius

Atsiliepimai apie BTA draudimas, Vilniaus regiono skyrius, UAB

Išregistruotas: Juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Parašyk savo nuomonę apie BTA draudimas, Vilniaus regiono skyrius, UAB

Laukiu kai tik baigsis sutartis naujos tikrai nebeprtęsiu o dar "Kasko", mėnuo laiko jokių žinių apie žalos išmoka, nors viskas pateikta.
Dar viena įmonė nesuinteresuota savo klientais. Pasirašiau įvykio deklraciją, nes buvau spaudžiama ir gąsdinama. BTA tyrėjai "atliko" tyrimą, bendravau su trimis tyrėjais, siunčiau nuotraukas ir paaiškinimus, kuriuose buvo aišku, kad avarijos aš nepadariau ir "nukentėjusysis" bando pasipelnyti. Niekas nebuvo atvažiavę apžiūrėti, mašina jau buvo parduota dar nepasibaigus tyrimui. Gavau baudą, kad amžius neatitinka draudime nurodyto (mašina buvo tėčio). Išmoka buvo išmokėta "nukentėjusiam". Bauda sumokėta. Po kelių mėnesių, gavo laišką tėtis iš teismo, kad išmoka išmokėta dar didesnė ir dar didesnė bauda. Iš kokio teismo?? Nieko nebuvo pranešta apie jokį teismą. Galiausiai žmonės uždirbinėja pinigus.. o tu lieki kaltas teisme už tai ko nepadarei. Lietuviška korupcinė kasdienybė...
Vladimir 2021-08-01 09:29:15
Ta pati situacija, vis trūksta tai popieriuka, tai nuotraukų mažai, tai per daug, o kiekvieno atsakymo lauki menesi????????????.
Tegul dega pragare????????????
Visiškai nusivylusi šios kompanijos paslaugomis. Draudžiuosi jau daug metų, ir šventsi tikėjau, kad atsitikus nelaimėi draudimas bus šalia deja..deja...
Turėjau traumą (trūko blauzdos raumuo) ir prasidėjo..... Galų gale mano kantrybė baigėsi ir aš nustojau laukti išmokos nes "specialistams" vis reikėjo įrodymų kas aš iš tikrųjų 6 savaitės nevaikščiojai ir pan.
Valda 2020-02-02 10:50:26
Tragedija!!! Tiesa raso- visi atsiliepimai ir skundai apie BTA draudima. (musu atvejis del nelaimingu atsitikimu). Atras milijona priezasciu kad nemoketi, arba vis truksta jiems dokumento kazkokio! Tempia laika, vienas vadybininkas pasako, viskas ok, uztenka mrt israso, kitas sugalvojo dar reikia pirminio israso is gyd. Atsiuntem pirmini israsa, uz pusantros savaites siuncia laiska, dar kazkoki dokumenta medicini atsiuskit. Ir viskas el.pastu vyksta, o paskambinti jau vsio nebemokam. Mum jau ir operacija padare, o jie vis dar iesko kaip cia issisukti! PATS BLOGIAUSIAS DRAUDIMAS. O bendravimas Žanos Zubanovos (administravo musu nelaiminga atsitikima), is vis tragedija, visada kaip mieganti, ir kalbanti vos vos, nepatinka darbas, nedirbk jo, arba ismokit kalbeti su zmonemis, kurie kreipiasi pas jus kaip pas profesonala!! Finansine piramide jusu BTA!!!!
Tegul dega pragare????????????
Sveiki, norėčiau patarti nesidrausti šioje įmonėje niekada... Bent jau aš tikrai šią draudimo įmone esu labai nusivylusi. 2021.01.23 dieną pirkau mašiną ir apdraudžiau ją BTA draudimu Vilniuje, Maximos bazėje. Atrodo kaip ir viskas ok, apdraudė mėnesiui, atspausdino sutartėle, sumokėjau ir rami sau važinėjau iki mašinos registracijos dienos (mašina turėjo galiojančią DE TA). 2021.01.26 dieną atvykus į registrą registruoti transporto priemonę, regitros darbuotojas informavo, jog nemato galiojančio draudimo ir prašė parodyti draudimo sutartį. Pasirodo, draudžiant buvo įrašytas blogas mašinos VIN kodas ir automatiškai draudimas negaliojantis. Pasiskambinus draudejai Beata Kutko, ji atsiprašė, ir prašė atsiųsti prašymą, jog noriu nutraukti sutartį ir jį sudarys naują sutartį draudimo. Kaip ir viskas būtų gerai, bet paprašė papildomai sumokėti 4eur, nes jų sistemą draudimą užskaitė kaip galiojantį ir nutraukus vieną sutartį ir sudarius naują pagal užskaičius likutį tenka dar primokėti 4eur. Gal ir nebūtų labai pikta, bet aš 3 dienas važinėjau su negaliojančiu draudimu, pati to neįtardama, galėjau gauti baudą ir kas būtų už tai atsakęs? Ogi tik aš pati, nes pasirodo jų sistema užskaito bet kokius duomenis įrašytus draudžiant ir draudimas yra galiojantis, net jei tokia transporto priemonė neegzistuoja... ir žinoma, dėl jų klaidos aš jiems dar turiu sumokėti 4eur... Ištikrųjų, nuoširdžiai patariu... Jei norite ramiai gyventi be visokių papildomų išlaidų, nesidrauskite BTA... darbas atiktas iš jų pusės labai neprofesionalus ir neatsakingas.
Mano atvėju BTA nusipelne pačiu geriausiu atsiliepimų! Ivyko autoįvykis. Kaip visada, po tokio streso sunku iš karto suprasti, kas ir kiek kaltas. Vietoje pasirašėm deklaracija su abipusės klatės pripažinimu. Veliau prisimeniau apie vazdo registratoriu automobilyje. Išsiunčiau medžiagą ir paaiškinimą abiem draudimo bendrovėm, nes kilo abejonių dėl kaltės. Mano draudimo bendrovė pripažyno abipuse kaltė, o kaltininko bendrovės (BTA) ekspertai priėmė sprendima mano naudai, ir padenge visa padaryta žalą, nors galėjo pripažynti abipuse kaltė. Pagarba ir padėka jiems.
Noriu perspeti geriau nesirinkite sio draudimo gyvenime niekada. BTA kitaip galima pavadinti "Saraskina kontora". Ekspertai dirba atmestinai jeigu galima pavadinti tai darbu. Turejau autoivyki kai masina ivaziavo man gala ir likau kalta. Darbuotoja Jurga kuriai buvo paskirta bila pakomentuoti ekspertu sprendimo nesugebejo. Buvo faktu bet nieks net nesidomejo ir mano masinos jokie ekspertai net neapziurejo, kad galetu ivertint bent situacija adekvaciau. Jauciuosi apgauta.Linkiu zinokit kad toki draudima teismais uzmetytu. NESIDRAUSKITE NIEKO SIAME DRAUDIME, NES JEI TEKS SUSIDURTI PASIGAILESITE.
Pats blogiausias draudimas, koks yra. Kad tik nereikėtų mokėti, kalbės visokias nesąmones. Ieško... dantų. Nesidrausiu daugiau jokiu būdu ir kitiems pasakysiu. Aut. draustas kasko, masina 8 metų. Įvažiavau į duobę ir lūžo spyruoklė. Draudikai aiškina, kad spyruoklė lūžo ne dėl auto įvykio, o dėl nusidėvėjimo. Ir jokia išmoka nepriklauso. Ergo draudimo agentė, sakė kad turi išmokėti žalą. Bet Bta nemoka, ir pudrina smegenis. Žodžiu - a******ų kompanija...
Blogiausias draudimas Lietuvoje su kurio buvau susidurus!Ras 1000000 priežasčių, kad tik nemoketi pinigų!
Ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ir dar karta ne!!!! Niekada daugiau nesinaudosiu BBBBBBTTTTTTTAAAAAA
!!!!a*******i ir s*****i!!!! Niekada nesidrauskite!!!
Išvis reikėtu uždaryti tokį draudimą, kai paimti pinigus tai pirmi iš žmogaus, kai nutinka nelaimė ir jie turi atlyginti žalą tai slapstosi nekelia telefono, net Emeilu ignoruoja...Ieško begalybę priežasčių kad kaip nesumokėti arba sumažimti suma..Kažkaip reikėtu susivienyti ir tuos s*****s pastatyti į vietą.Gėda baisu
Noreciau perspeti visus Lietuvos zmones nesidrausti BTA draudimu, bet kokiu, nes kaip reikes susidurti su ismokejimu tai ras ivairiu priezasciu ir lauksi lauksi kol pats nepajudinsi viskas stoves vietoje.Taip atsitiko ir man papuolus i autoivyki, kuriu kaltinamasis apsidraudes BTA draudimu, tiek reikia but stipriam, isklausyt visokias replikas ir uzgauliojimus, dar priklauso ir nuo ju darbuotojo, man pateko zmogus tai yra moteris zalu atliginimo vadove Jurate Kovalevske, tai yra ziauru, kaip ji gali dirbti ir zeminti savo kompanijos varda, dabar pagaliau ji isejo i dekretines atostogas, gavau kita zmogu, gal pagaliau viskas atsistatys i gerasias vzias, taip manau po pirmo bendravimo.Ji J.Kovalevske nemoka bendrauti su zmogumi, kuris ir taip yra nukentejes avarijoje, patyres begale suzalojimu, netgi paskambinus i darbo mobiluji telefona neatsiliepia, tai teko rasyti zinutes ir i elektronini pasta, visada kazkur isvykusi, nera darbe tai pietauja ivairiu laiku.Tai va kiek reikia zmogui deti pastangu ir kantrybes, turetu Vadovas pagalvoti ar toks zmogus kaip J.Kovalevske gali dirbti ir zeminti BTA varda, kad susidarytum labai bloga nuomone apie kompanijos varda
Draudimas nenori moketi ginigus po auto ivykio. Keicia parodymus savo naudai. As sioje bendroveje paskuti karta draudziau savo automobili, mano draugai taip pat.
NESIDRAUSKITE! Blogiausia kompanija!
I mane ivaziavo zmogus, apsidraudes BTA, as paklausiau, kur vaziuoti remontui, pasake kur nori, nuvaziavau i servisa, kuriame visada tvarkau masina, jokiu ismoku nenoreijau, suremontuokit ir viskas, tai BTA atsisako patvirtinti servisui samata, nes mano masina, kuri yra 2010 metu yra per sena remontuoti tokiam servise, nes ju valandinis yra 2€ brangesnis, nei vidutinis, kuris numatytas ju biudzete, tad jie negali sau leisti tokiu islaidu, BET palaukit, as juk nekalta! O Man viso labo reikia tiesiog pakeisti Veidrodeli! Koks skirtumas kelintu metu masina? Juk veidrodelio net naujo nereikalauju! Tureciau vaziuot gal i nelegalu garaza, kur valandinis butu mazesnis? Tada PATYS BTA darbuotojai pasiulo man sita ivyki tvarkyti per KASCO, nes tokiu atveju BTA privales ismoketi Lietuvos draudimui pilna suma! Neatrodo absurdas? Ginčo suma yra 26€! Tai ka kalbet, jei butu daugiau! BTA blogiau negu blogai!
BTA BLOGIS!!! Niekam nerekomenduoju! Vilkina išmokas, neišmokq tiek, kiek priklauso, kai esi pripazintas nekaltu, klaidina klientus, kiekviena karta vis nauja istorija, arogantiškas ir nemandagus ekspertiziu skyriaus vadovas Andrius Žu! Apiekit šita draudima kas galit!!!
labai rekomenduoju sia kompanija, esu patenkinta pateikta informacija, bei busto draudimu, ismoka gavau greit, draudziuosi as ir mano kaimynai, REKOMENDUOJU !!!
Aldona Petkeviciene
2019-02-18 18:23:05 IP 2i572v4i
Dėkoju Irinai Paleckienei už maloniai ir profesionaliai suteiktą informaciją įvykus traumai darbe.Pateikus reikiamus dokumentus per 5 dienas gavau išmoką.Buvau maloniai nustebinta. Ačiū.:)
Apeikit šį draudimą iš tolo, su klijantais bendrauja tik kol įsiūlo draudimą, vėliau į klausimus neatsakinėja, neinformuoja, apie privalomus veiksmus nutikus įvykiui, kad galėtų "misti" dėdami baudas už sąlygų nevykdymą, apie kurias taip pat neinformuoja kol neįvyksta teismas - juk reikia duoti ir advokatui uždirbti. Arogantiški, nemandagūs, nemylintys savo klijantų.
Dekoju Ingai is Maximos bazes, savanoriu 247, Vilnius.man pasiule gera kaina automobilio draudimui, ir net apdraudziau apdraudziau namus, aciu,
BTV draudimo firma labai nepatenkytas. bendravimas su šia firma nemalonus.
Mane irgi domina namo draudimas.Kur geriausia draustis, nes kiek skaitau visi blogi draudimai.
sweiki. tai jus man pasakykit kur jus draudziates patarkit. jai visi verkiat blogas kur perziurejau komentarus visi draudimai blogi.
Turejau eismo yviki per kury as buvau nekaltas man yvazevo y prieki atbula nusigotkinau masina ka sulauze ka suskalde ir nusiunciau kaltininko zmogaus deklaracija y bta ir visas foto taij jie ismanes issipisiniejo jusu automobilis toek ir tiek teapgadintas o suvare visa prieki fotose matyt kad islauzyti lempu laikikliai suvarytas kapotas sparnas ir buferis taij jie man pasisiule susitvarkyt uz 270 taij mesutikau dar db laukiu kol atsiskaitys seniau pirkdavau bta draudima db kaij tokius vejus daro nebeperku a*******i
Esu nepatenkinta šiuo draudimu, nes konsultantė dirbanti Mažeikiuose “EIFELIS” (Raimonda) manes apie nieka neinformavo. Esu gan jaunas vairuotojas, todėl negavau jokiu žiniu apie draudima, jokiu paaiškinimu ar žiniu. O jai paskambinus šnekėjo griežtai, nepasiūlė jokiu sprendimo būdu. Likau nustebusi tokiu darbuotojos elgesiu. Draudžiuosi pirma ir paskutini karta šiame draudime, nes darbuotoja nuvylė.
Labai nekompetetingas aptarnavimas, draudimo žala po eismo įvykio skaičiuoja virš mėnesio laiko... vis teigia, jog vykdomas eismo aplinkybių tyrimas... nors labai jau akivaizdi situacija ir nėra ten ką tirt... tik laika velka... padorių atsakymų nesuteikia, nemalonus aptarnavimas telefonu... Nerekomenduočiau susidurt su kaltininku, kurio draudimas BTA.
Visa laika draudžiuosi siame draudime, turiu ir kasko, atsitikus 2 eismo ivykiams, nesprendziau pasinaudoti kasko draudimu ir susitvarkyti masina, bet pirmojo ivykio netvarkiau ir nereikalavau nieko is draudimo, tvarkiausi tik antra ivyki ir man paskaiciavo dviguba francize, kazkoks apsurdas, pagal viska francize tik tuo atveju yra skaiciuojama kai tvarkomas eismo ivykis, o as tik tvarkiausi viena esimo ivyki, o draudimas man aiskina jog yra du esimo ivykiai uzregistruoti, tai del to ir moku, neesme kad tik viena tvarkiausi, net servize negalejo patiketi kad taip gali draudimas pasielgti, prarasit klientus uz tokius cirkus.
Niekam nerekomenduoju susidurt su BTA draudimu.. į mus įvažiavo žmogus apsidraudęs BTA draudimu, praėjo jau beveik pusantro mėnėsio, bet jie dar neišmokėjo išmokos ir paskambinus konsultantai tik nusimeta atsakomybę sakydami, jog skambintume tam kas tvarko tą žalą.. patys jokios info nesuteikia, o žinoma tam žmogui, kuris tvarko žalas prisiskambint neįmanoma.. žodžiu jei per 3mėn neišmokės kreipsimės į į Draudimo priežiūros komisiją.
Reketas o juristas Jevgenijus tai iš vis kažkoks bukvajiedas sausas kaip su manim pasielgė paskelbiau Facebook ir su nuotrauka tik pensininkas smaugia įdomu arba jie skaito?
Nukentejo mano masina del kito kaltes.Uz apgadinta kairia galini sona priskaiciavo juokinga suma (185€)Tokios detales niekas nekeicia.Su nurodita suma nesutikau, tegu taiso jusu servisas.Klausimas kas man kompensos mano kuro islaidas, masina man yra reikalinga kiekvena diena.Kodel as turiu leisti savo lesas kol masina bus tvarkoma?Esu pasipiktinusi jusu BTA teikiamom paslaugom
Ačiū BTA. Draudžiu būstą daug metų. 2 kartus buvo įvykiai ir abu kartus viską kompensavo. Drauskitės, nebijokit, super kompanija. Rekomenduoju.
Klientų aptanarvimas telefonu tragiškas, konsultantais neįgalūs atsakyti į elementarius klausimus, bendrauja nemaloniai ir tik sugadina nuotaiką. NEREKOMENDUOJU
bta darbuotoja Odeta žadejo pagal žala AJA/17/006489 atlyginti 515e +pvm, o į nurodytą sąskaitą pervedė tik 515e
Jauciuosi apgautas tik ant 108e.

s*****i
Niekam nerekomenduoju! a*******i. Jei po patirtos traumos ir darytos operacijos neišmoka draudimo. Teigia jog trauma įvyko anksčiau. O operacija daryta veliau tad nemokes draudimo išmokos.
Apsurdas!
Nesikrepisiu į šia įmonę niekados ir nerekomenduoju visiems.
Rinkitės kitą draudimo įmonę.
Labai blogas aptarnavimas zalu skyriaus. Paskambinus gavau atsakyma nera laisvu darbuotoju mes jums paskambinsim praejo 1 diena taip ir nepaskambino. Dar karta paskambinaj vel nera laisvu darbuotoju susisieksime arba internetu uzregistruokitw. Uzregistravom internetu gavom sms 2 darbo dienu susisieks pasakys kaip kas. Beveik savaite jokio skambucio !!! I pasta atsiunte truksta tokiu ir tokiu dokumentu, skambinam atsakingam uz byla tel nekelia ir tris dienas net ne perskambina. Koks cia aptarnavimas, uz ka moket pinigus tokiam draudimui!!!!dar poto skaiciuoja francizes nusidevejimus ir visai moket nenori
a*******i. Kai draustis tai labai gražiai suokia. Draudėm butą ir turtą bute. Agentwi pasakėm kad butas nuomuojamas ir norim apdrausti daiktus, jaigu nuomininkai ka sulaužytu. Agentė užpildė polisą, mus sukėlė įtarimą maža poliso kaina, bet agentė nuramino teigdama jog dabar vyksta akcija. Atsitiko įvykis, nuomininkai išsikraustė pridare nuostolių. Kreipėmės į draudimą ir ką jūs manot, pasirodo jog butas pagal polisą apdraustas tik nuo užpylimo ir gaisro (standartinis draudimas). Viskas peržiegnojau šitą draudimą ir kitiems nerekomenduosiu.
Apsidraudziau ir gailiuosi, pasirodo poliso atsiust pastu negali nes turbut neturi centu vokui, printerio neturiu, nuvykau bta landyne Lazdijuose, paprasiau atspauzdint, pasirodo negali, servisas siaubingas, zalia korta apsidraudus tenka vaziuot i bta, nepatogumu iki valios, nesidrausiu daugiau sitoj landynej, fe
Žmonės, būkite budrūs! Labai gailiuosi, kad nusipirkau draudimą, prieš tai neperskaičius čia jūsų komentarų. Išvykome su vyru į kelionę, nusipirkom keliones draudimus BTA, pasirinkome draudimą, kuris numato medicinos išlaidų padengimą ir išmokas įvykus nelaimingam atsitikimui. Tai gi, taip atsitiko, kad tas nelaimingas atsitikimas įvyko, taip, man suteikė medicininę pagalbą (aišku po ilgu diskusijų), kiek skambinom į Lietuvą į tą draudimą, mum sakė, kad viskas yra gerai, kad įvykis užfiksuotas ir grįžę gausim išmoką. Kai grįžom prasidėjo cirkas, skambink tuo nr, paskui kitų nr. Galiausiai gavau atsakymą- pas mus lentelėje nėra irašyta tokio pobūdžio traumą, mes apmokėjom ligoninės išlaidas užsienyje ir viskas. Kai paklausiau, kaip gali būti, kad aš traumą patiriau, Lietuvoje gavau nedarbingumą 3 mėnesiams, o jie nenumato, kad tokias traumas galima patirti, tai gavau tą patį atsakymą-lentelėje nėra įrašyta. Su vyru nusprendėme daugiau niekad nieko bendro netureti su šią įmonę, jei tą kontorą taip galima vadinti, nepatariu ir kitiems turėti su jais reikalų.
BTA..tai yra profesonalu eferistu vagiu gauja...ir priesui nesiulyciau bta paslaugu...galima prie ju prilyginti ir ERGO ir tas pats su OMNITEL...

Aciu....
Vakar sugedo mano masino, panezyje uzsisakiau paslauga tranportavimas, teko palaukti bet atvaziavo pasakiau kad masina noriu kad nutemptu i servisa pas pusbroli i utena, o mane kad nuvezti namo i kupiski ir paskambintu atsiprasant kazkos hamas ir pakeltu tonu pradeju man aiskinti, kad mane po visa lietuva niekas nevezios, as jam sakau kad sutartyje viskas aiskiai parasyta, kad 60km spinduliu, turi parvezti namo, tai kaip cia suprasti pinigu moku uz paslauga bet kai reike tai tai su tavim elgesi kaip au gyvuliu, sendiena paskambinau nuo ryto i draudima, uzsirase numeri mano bet iki siol nepaskambino!!!!!!!!
bta tikri aferista abdraudziau buta apsauga maksimum pasirodo kad ivykiu skaicius ribojamas 2 ivykiais per draudimo metus. Suduzo telefonas nunesiau kad rvertintu ivertino taip kad pirkyt nauja ten ir ten o mes jum sumokesime zala 80.00eur
tada pamaniau kad geriau taisysiu nunesiau i taisiklaisdave man tech apziuros akta 269.00eur taj jie sugeba is tu 269.00eur man grazint tik 104.50 eur nes remanto summa 50% nuskaiciuoja tada 50eur francizas ir 50eur nusidevejimas detaliu.
parasius laiska kaip gali but nusidevejimas jei detales naujos. ATRASE----->TAJ NAUJOMS MEDZIAGOMS IR TAIKOMAS NUSIDEVEJIMAS, KADANGI TELEFONAS NANAUJAS :D
patarsiu su jeis reikalu neturet
Draudžiau kurį laiką auto, nes buvo pigiausia, taip maniau. Pasibaigus, norėjau pratęsti sutartį, tai pusmečiui vietoj 62 eur iššauna 139!!!! Jokių eismo įvykių, jokių pasikeitimų, totaliai viskas tas pats, skambinu, atsiliepia kažkokia -niolikinė, nieko paaiškint negali, popieriuose mato, kad pabrango daugiau nei dvigubai atseit ne mes čia sprendžiam, mes tik pinigus imam. Rašau laišką, atrašo visišką niekalą, vargu ar pati supranta ką veblena. Taigi, niekas nesikeičia, sakyčiau, klientas, kuris yra pastovus ir neatneša nuostolių kaip tik turėtų būti skatinamas likti bendrovėje, bet jie nei iš šio nei to pasiūlo dvigubai didesnę kainą arba nešdintis kitur! Tokios kontoros ''BTA RAGAI IR KANOPOS'' tik Lietuvoje gali egzistuot. Apeisiu ratu ir kitiems patarsiu.
a******u bendrove BTA. Apdraudeme parduotuve nuo vagysciu 150000e, ismoka paskyre 12000e.. NESIDRAUSKITE TURTO PAS AFERISTUS, 4 menesius susirasinejome, ilgai tampo guma praso visokiu saskaitu bet jomis nesiremia.....Perduodame teismui...
Visiškai neverta prasidėti. Ekspertas priimą sprendimus, kurių negali paaiškinti, nes uždavus konkretu klausimą atsakymas "Ekspertas negali paaiškinti". Eksperto sprendimai iš vis stulbina, nes pagal Jį prilietus automobilio priekį, įmanoma nubraukti šoną. Teisininkai tarpusavi nesusikalba, atvykus pas juos į biurą atsakymas tas pats "rašykit elektroninį laišką", veliau ir teismais grasina, kai pastebi, kad neturi ką atsakyti...
ŠASIS klubas Gylys
2016-11-07 15:59:41 IP 27p49m1i
Išsiunčia nebeegzistuojančiu (virš metų) adresu polisą ir laukia apmokėjimo, net neinformavę, kad sudarė sutartį, po to perduoda išieškotojams, kurie apsireiškia po 3 mėn., iki to laiko susigaudo draudėja, kad, , kybo" sąskaita, kurią apmokėjus, dar papildoma išstatoma, o kai ir papildoma apmokėta, belieka išieškotojams pasipelnyti. : (liūdna. Nesame susidūrę su tokiu nepagarbiu požiūriu į klientą. Deja tai ne vienintelis nusiskundimas.
a*******i jie o ne draudimas uzmokejau uz draudima 240€ papolus i ivyki kalta policija yra tam patvirtinanti medziaga bet padare mus kaltus ir svarbiausia dar papildomai atsiunte skola kad turiu sumoketi 20% nuo atligintos zalos kas per briedas su jais visus dokumentus gavo bet patinejo su policija reikalus sprest ir tiesiog padare mus kaltus eismo ivykija nors pagal ket policija sukele ta eismo ivyki vaziojant neleistinoj vietoj su signalu!!!!
Labas visiems, kiek ieškojau internete kol kas neradau pigesniu draudiku nei BTA (draudžiantis internetu auto privalomu draudimu), mano vairavimo stažas didelis, jei kas radote pigiau kur apsidrausti nei BTA parašykite!
Autoįvykis 2015-08-11. Žalos atlyginimas negautas ir neaišku kada...
Bta geriausias...:) įvertino mano avarijos žalą, viskas labai tvarkingai ir greitai buvo paskaičiuota ir suteikta kompensacija už avariją :) super.
Man BTA-geriausios kainos, nebuvau susidurusi su avarijomis ir p.n bet ju konsultantai labai operatyviai dirba:) kolkas man ju darbas patinka :-)

UAB "Finance Property"
Nepriklausoma žalų administravimo ir sureguliavimo įmonė

Adresas: Antakalnio g. 42-40, LT-10304 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; nekilnojamasis turtas; statyba; tarpininkavimas.
UAB „Finance property“ įkurta 2009 metais, teikianti kompleksines ir dalines žalų administravimo, kilnojamojo ir nekilnojamojo turto vertinimo,sugadinto turto realizavimo, statybos/remonto darbų, nekilnojamojo turto pardavimo ir kitas paslaugas. UAB „Finance property“ aukščiau išvardintus veiksmus atlieka...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai, paspirtukai; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; matavimo prietaisai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Dignita, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda, Ducati, Ligier ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos, paieškos sistemos, alkoblokai, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis. Šarvuotos durys, metalinės durys, langai, - gamyba...
TS GROUP
Darbas vairuotojams užsienyje

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; darbo paieška, įdarbinimas; draudimas; finansai; personalo atranka; tarpininkavimas.
UAB TS GROUP vienija prekės ženklus: Business-Link ir CE bazė. CEbaze.lt yra prekės ženklo BusinessLink, kuris vienija Europos verslus, padalinys. CEbaze.lt vykdo CE kategorijos vairuotojų įdarbinimą į atrinktas patikimas logistikos įmones Vokietijoje. Taip pat dalinasi aktualiomis naujienomis, gerais darbo...
UADBB "Altas draudimo brokeris"
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo paslaugos.
Altas automotive
Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; autoservisai; draudimas; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontroles sistemos, komforto įranga automobiliams, alkoblokai. Elektroninai sprendimai viešajam transportui. Automatinės automobilių nuomos IT sprendimai. Draudimo paslaugos.

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?