Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę BTA draudimas, Vilniaus regiono skyrius, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę BTA draudimas, Vilniaus regiono skyrius

Atsiliepimai apie BTA draudimas, Vilniaus regiono skyrius, UAB

Išregistruotas: juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Parašyk savo nuomonę apie BTA draudimas, Vilniaus regiono skyrius, UAB

Draudimas nenori moketi ginigus po auto ivykio. Keicia parodymus savo naudai. As sioje bendroveje paskuti karta draudziau savo automobili, mano draugai taip pat.
Draudžiausi BTA butą. Mano butą apipylė kaimynas darydamas remontą virš manęs. Vėl sudaran sutartį man buvo paaiškinta kad pakilo kaina, kadangi draudimo kompanija iš kaltininko neišsireikalavo pinigų Teko ieškotis kitos draudimo bendrovės.Paskambinus duotu tel. nieks nieko nežino.kodėl man pakilo draudimo kaina. Ko tada patys skambina jai neatlieka savo pareigų.Labai nusivyliau BTA draudimu.
NESIDRAUSKITE! Blogiausia kompanija!
I mane ivaziavo zmogus, apsidraudes BTA, as paklausiau, kur vaziuoti remontui, pasake kur nori, nuvaziavau i servisa, kuriame visada tvarkau masina, jokiu ismoku nenoreijau, suremontuokit ir viskas, tai BTA atsisako patvirtinti servisui samata, nes mano masina, kuri yra 2010 metu yra per sena remontuoti tokiam servise, nes ju valandinis yra 2€ brangesnis, nei vidutinis, kuris numatytas ju biudzete, tad jie negali sau leisti tokiu islaidu, BET palaukit, as juk nekalta! O Man viso labo reikia tiesiog pakeisti Veidrodeli! Koks skirtumas kelintu metu masina? Juk veidrodelio net naujo nereikalauju! Tureciau vaziuot gal i nelegalu garaza, kur valandinis butu mazesnis? Tada PATYS BTA darbuotojai pasiulo man sita ivyki tvarkyti per KASCO, nes tokiu atveju BTA privales ismoketi Lietuvos draudimui pilna suma! Neatrodo absurdas? Ginčo suma yra 26€! Tai ka kalbet, jei butu daugiau! BTA blogiau negu blogai!
BTA BLOGIS!!! Niekam nerekomenduoju! Vilkina išmokas, neišmokq tiek, kiek priklauso, kai esi pripazintas nekaltu, klaidina klientus, kiekviena karta vis nauja istorija, arogantiškas ir nemandagus ekspertiziu skyriaus vadovas Andrius Žu! Apiekit šita draudima kas galit!!!
labai rekomenduoju sia kompanija, esu patenkinta pateikta informacija, bei busto draudimu, ismoka gavau greit, draudziuosi as ir mano kaimynai, REKOMENDUOJU !!!
Dėkoju Irinai Paleckienei už maloniai ir profesionaliai suteiktą informaciją įvykus traumai darbe.Pateikus reikiamus dokumentus per 5 dienas gavau išmoką.Buvau maloniai nustebinta. Ačiū.:)
Apeikit šį draudimą iš tolo, su klijantais bendrauja tik kol įsiūlo draudimą, vėliau į klausimus neatsakinėja, neinformuoja, apie privalomus veiksmus nutikus įvykiui, kad galėtų "misti" dėdami baudas už sąlygų nevykdymą, apie kurias taip pat neinformuoja kol neįvyksta teismas - juk reikia duoti ir advokatui uždirbti. Arogantiški, nemandagūs, nemylintys savo klijantų.
Dekoju Ingai is Maximos bazes, savanoriu 247, Vilnius.man pasiule gera kaina automobilio draudimui, ir net apdraudziau apdraudziau namus, aciu,
BTV draudimo firma labai nepatenkytas. bendravimas su šia firma nemalonus.
Mane irgi domina namo draudimas.Kur geriausia draustis, nes kiek skaitau visi blogi draudimai.
sweiki. tai jus man pasakykit kur jus draudziates patarkit. jai visi verkiat blogas kur perziurejau komentarus visi draudimai blogi.
Turejau eismo yviki per kury as buvau nekaltas man yvazevo y prieki atbula nusigotkinau masina ka sulauze ka suskalde ir nusiunciau kaltininko zmogaus deklaracija y bta ir visas foto taij jie ismanes issipisiniejo jusu automobilis toek ir tiek teapgadintas o suvare visa prieki fotose matyt kad islauzyti lempu laikikliai suvarytas kapotas sparnas ir buferis taij jie man pasisiule susitvarkyt uz 270 taij mesutikau dar db laukiu kol atsiskaitys seniau pirkdavau bta draudima db kaij tokius vejus daro nebeperku a*******i
Esu nepatenkinta šiuo draudimu, nes konsultantė dirbanti Mažeikiuose “EIFELIS” (Raimonda) manes apie nieka neinformavo. Esu gan jaunas vairuotojas, todėl negavau jokiu žiniu apie draudima, jokiu paaiškinimu ar žiniu. O jai paskambinus šnekėjo griežtai, nepasiūlė jokiu sprendimo būdu. Likau nustebusi tokiu darbuotojos elgesiu. Draudžiuosi pirma ir paskutini karta šiame draudime, nes darbuotoja nuvylė.
Labai nekompetetingas aptarnavimas, draudimo žala po eismo įvykio skaičiuoja virš mėnesio laiko... vis teigia, jog vykdomas eismo aplinkybių tyrimas... nors labai jau akivaizdi situacija ir nėra ten ką tirt... tik laika velka... padorių atsakymų nesuteikia, nemalonus aptarnavimas telefonu... Nerekomenduočiau susidurt su kaltininku, kurio draudimas BTA.
Visa laika draudžiuosi siame draudime, turiu ir kasko, atsitikus 2 eismo ivykiams, nesprendziau pasinaudoti kasko draudimu ir susitvarkyti masina, bet pirmojo ivykio netvarkiau ir nereikalavau nieko is draudimo, tvarkiausi tik antra ivyki ir man paskaiciavo dviguba francize, kazkoks apsurdas, pagal viska francize tik tuo atveju yra skaiciuojama kai tvarkomas eismo ivykis, o as tik tvarkiausi viena esimo ivyki, o draudimas man aiskina jog yra du esimo ivykiai uzregistruoti, tai del to ir moku, neesme kad tik viena tvarkiausi, net servize negalejo patiketi kad taip gali draudimas pasielgti, prarasit klientus uz tokius cirkus.
Niekam nerekomenduoju susidurt su BTA draudimu.. į mus įvažiavo žmogus apsidraudęs BTA draudimu, praėjo jau beveik pusantro mėnėsio, bet jie dar neišmokėjo išmokos ir paskambinus konsultantai tik nusimeta atsakomybę sakydami, jog skambintume tam kas tvarko tą žalą.. patys jokios info nesuteikia, o žinoma tam žmogui, kuris tvarko žalas prisiskambint neįmanoma.. žodžiu jei per 3mėn neišmokės kreipsimės į į Draudimo priežiūros komisiją.
Reketas o juristas Jevgenijus tai iš vis kažkoks bukvajiedas sausas kaip su manim pasielgė paskelbiau Facebook ir su nuotrauka tik pensininkas smaugia įdomu arba jie skaito?
Nukentejo mano masina del kito kaltes.Uz apgadinta kairia galini sona priskaiciavo juokinga suma (185€)Tokios detales niekas nekeicia.Su nurodita suma nesutikau, tegu taiso jusu servisas.Klausimas kas man kompensos mano kuro islaidas, masina man yra reikalinga kiekvena diena.Kodel as turiu leisti savo lesas kol masina bus tvarkoma?Esu pasipiktinusi jusu BTA teikiamom paslaugom
Ačiū BTA. Draudžiu būstą daug metų. 2 kartus buvo įvykiai ir abu kartus viską kompensavo. Drauskitės, nebijokit, super kompanija. Rekomenduoju.
Klientų aptanarvimas telefonu tragiškas, konsultantais neįgalūs atsakyti į elementarius klausimus, bendrauja nemaloniai ir tik sugadina nuotaiką. NEREKOMENDUOJU
bta darbuotoja Odeta žadejo pagal žala AJA/17/006489 atlyginti 515e +pvm, o į nurodytą sąskaitą pervedė tik 515e
Jauciuosi apgautas tik ant 108e.

s*****i
Niekam nerekomenduoju! a*******i. Jei po patirtos traumos ir darytos operacijos neišmoka draudimo. Teigia jog trauma įvyko anksčiau. O operacija daryta veliau tad nemokes draudimo išmokos.
Apsurdas!
Nesikrepisiu į šia įmonę niekados ir nerekomenduoju visiems.
Rinkitės kitą draudimo įmonę.
Labai blogas aptarnavimas zalu skyriaus. Paskambinus gavau atsakyma nera laisvu darbuotoju mes jums paskambinsim praejo 1 diena taip ir nepaskambino. Dar karta paskambinaj vel nera laisvu darbuotoju susisieksime arba internetu uzregistruokitw. Uzregistravom internetu gavom sms 2 darbo dienu susisieks pasakys kaip kas. Beveik savaite jokio skambucio !!! I pasta atsiunte truksta tokiu ir tokiu dokumentu, skambinam atsakingam uz byla tel nekelia ir tris dienas net ne perskambina. Koks cia aptarnavimas, uz ka moket pinigus tokiam draudimui!!!!dar poto skaiciuoja francizes nusidevejimus ir visai moket nenori
a*******i. Kai draustis tai labai gražiai suokia. Draudėm butą ir turtą bute. Agentwi pasakėm kad butas nuomuojamas ir norim apdrausti daiktus, jaigu nuomininkai ka sulaužytu. Agentė užpildė polisą, mus sukėlė įtarimą maža poliso kaina, bet agentė nuramino teigdama jog dabar vyksta akcija. Atsitiko įvykis, nuomininkai išsikraustė pridare nuostolių. Kreipėmės į draudimą ir ką jūs manot, pasirodo jog butas pagal polisą apdraustas tik nuo užpylimo ir gaisro (standartinis draudimas). Viskas peržiegnojau šitą draudimą ir kitiems nerekomenduosiu.
Apsidraudziau ir gailiuosi, pasirodo poliso atsiust pastu negali nes turbut neturi centu vokui, printerio neturiu, nuvykau bta landyne Lazdijuose, paprasiau atspauzdint, pasirodo negali, servisas siaubingas, zalia korta apsidraudus tenka vaziuot i bta, nepatogumu iki valios, nesidrausiu daugiau sitoj landynej, fe
Žmonės, būkite budrūs! Labai gailiuosi, kad nusipirkau draudimą, prieš tai neperskaičius čia jūsų komentarų. Išvykome su vyru į kelionę, nusipirkom keliones draudimus BTA, pasirinkome draudimą, kuris numato medicinos išlaidų padengimą ir išmokas įvykus nelaimingam atsitikimui. Tai gi, taip atsitiko, kad tas nelaimingas atsitikimas įvyko, taip, man suteikė medicininę pagalbą (aišku po ilgu diskusijų), kiek skambinom į Lietuvą į tą draudimą, mum sakė, kad viskas yra gerai, kad įvykis užfiksuotas ir grįžę gausim išmoką. Kai grįžom prasidėjo cirkas, skambink tuo nr, paskui kitų nr. Galiausiai gavau atsakymą- pas mus lentelėje nėra irašyta tokio pobūdžio traumą, mes apmokėjom ligoninės išlaidas užsienyje ir viskas. Kai paklausiau, kaip gali būti, kad aš traumą patiriau, Lietuvoje gavau nedarbingumą 3 mėnesiams, o jie nenumato, kad tokias traumas galima patirti, tai gavau tą patį atsakymą-lentelėje nėra įrašyta. Su vyru nusprendėme daugiau niekad nieko bendro netureti su šią įmonę, jei tą kontorą taip galima vadinti, nepatariu ir kitiems turėti su jais reikalų.
BTA..tai yra profesonalu eferistu vagiu gauja...ir priesui nesiulyciau bta paslaugu...galima prie ju prilyginti ir ERGO ir tas pats su OMNITEL...

Aciu....
Vakar sugedo mano masino, panezyje uzsisakiau paslauga tranportavimas, teko palaukti bet atvaziavo pasakiau kad masina noriu kad nutemptu i servisa pas pusbroli i utena, o mane kad nuvezti namo i kupiski ir paskambintu atsiprasant kazkos hamas ir pakeltu tonu pradeju man aiskinti, kad mane po visa lietuva niekas nevezios, as jam sakau kad sutartyje viskas aiskiai parasyta, kad 60km spinduliu, turi parvezti namo, tai kaip cia suprasti pinigu moku uz paslauga bet kai reike tai tai su tavim elgesi kaip au gyvuliu, sendiena paskambinau nuo ryto i draudima, uzsirase numeri mano bet iki siol nepaskambino!!!!!!!!
bta tikri aferista abdraudziau buta apsauga maksimum pasirodo kad ivykiu skaicius ribojamas 2 ivykiais per draudimo metus. Suduzo telefonas nunesiau kad rvertintu ivertino taip kad pirkyt nauja ten ir ten o mes jum sumokesime zala 80.00eur
tada pamaniau kad geriau taisysiu nunesiau i taisiklaisdave man tech apziuros akta 269.00eur taj jie sugeba is tu 269.00eur man grazint tik 104.50 eur nes remanto summa 50% nuskaiciuoja tada 50eur francizas ir 50eur nusidevejimas detaliu.
parasius laiska kaip gali but nusidevejimas jei detales naujos. ATRASE----->TAJ NAUJOMS MEDZIAGOMS IR TAIKOMAS NUSIDEVEJIMAS, KADANGI TELEFONAS NANAUJAS :D
patarsiu su jeis reikalu neturet
Draudžiau kurį laiką auto, nes buvo pigiausia, taip maniau. Pasibaigus, norėjau pratęsti sutartį, tai pusmečiui vietoj 62 eur iššauna 139!!!! Jokių eismo įvykių, jokių pasikeitimų, totaliai viskas tas pats, skambinu, atsiliepia kažkokia -niolikinė, nieko paaiškint negali, popieriuose mato, kad pabrango daugiau nei dvigubai atseit ne mes čia sprendžiam, mes tik pinigus imam. Rašau laišką, atrašo visišką niekalą, vargu ar pati supranta ką veblena. Taigi, niekas nesikeičia, sakyčiau, klientas, kuris yra pastovus ir neatneša nuostolių kaip tik turėtų būti skatinamas likti bendrovėje, bet jie nei iš šio nei to pasiūlo dvigubai didesnę kainą arba nešdintis kitur! Tokios kontoros ''BTA RAGAI IR KANOPOS'' tik Lietuvoje gali egzistuot. Apeisiu ratu ir kitiems patarsiu.
a******u bendrove BTA. Apdraudeme parduotuve nuo vagysciu 150000e, ismoka paskyre 12000e.. NESIDRAUSKITE TURTO PAS AFERISTUS, 4 menesius susirasinejome, ilgai tampo guma praso visokiu saskaitu bet jomis nesiremia.....Perduodame teismui...
Visiškai neverta prasidėti. Ekspertas priimą sprendimus, kurių negali paaiškinti, nes uždavus konkretu klausimą atsakymas "Ekspertas negali paaiškinti". Eksperto sprendimai iš vis stulbina, nes pagal Jį prilietus automobilio priekį, įmanoma nubraukti šoną. Teisininkai tarpusavi nesusikalba, atvykus pas juos į biurą atsakymas tas pats "rašykit elektroninį laišką", veliau ir teismais grasina, kai pastebi, kad neturi ką atsakyti...
ŠASIS klubas Gylys
2016-11-07 15:59:41 IP 77.79.42.98
Išsiunčia nebeegzistuojančiu (virš metų) adresu polisą ir laukia apmokėjimo, net neinformavę, kad sudarė sutartį, po to perduoda išieškotojams, kurie apsireiškia po 3 mėn., iki to laiko susigaudo draudėja, kad, , kybo" sąskaita, kurią apmokėjus, dar papildoma išstatoma, o kai ir papildoma apmokėta, belieka išieškotojams pasipelnyti. : (liūdna. Nesame susidūrę su tokiu nepagarbiu požiūriu į klientą. Deja tai ne vienintelis nusiskundimas.
a*******i jie o ne draudimas uzmokejau uz draudima 240€ papolus i ivyki kalta policija yra tam patvirtinanti medziaga bet padare mus kaltus ir svarbiausia dar papildomai atsiunte skola kad turiu sumoketi 20% nuo atligintos zalos kas per briedas su jais visus dokumentus gavo bet patinejo su policija reikalus sprest ir tiesiog padare mus kaltus eismo ivykija nors pagal ket policija sukele ta eismo ivyki vaziojant neleistinoj vietoj su signalu!!!!
Labas visiems, kiek ieškojau internete kol kas neradau pigesniu draudiku nei BTA (draudžiantis internetu auto privalomu draudimu), mano vairavimo stažas didelis, jei kas radote pigiau kur apsidrausti nei BTA parašykite!
Autoįvykis 2015-08-11. Žalos atlyginimas negautas ir neaišku kada...
Bta geriausias...:) įvertino mano avarijos žalą, viskas labai tvarkingai ir greitai buvo paskaičiuota ir suteikta kompensacija už avariją :) super.
Man BTA-geriausios kainos, nebuvau susidurusi su avarijomis ir p.n bet ju konsultantai labai operatyviai dirba:) kolkas man ju darbas patinka :-)
laba diena man kilo klausimas skuode yra beroc dvi draudimo ymones ir vienoje is ju as apdraudziu automobili uz 7eurus menesiuj o kitoje man kaina uzkukuoja 12euru tai kaip suprast tos pacios firmos draudimu kas ten vyksta prasau man isaiskint
susiduriau ir ar as su sitais BTA A********S, patariu niekam nesinaudot ju paslaugom.Dirbu Vokietijoj, atsitiko problema su ranka, pasiskambinau konsultantams, savo draudejei, pasake operuokites be problemu, pradejau ruostis operacijai, kai pasakiau kiek kainuos, liepe gryzt i LT operuotis, o pirmi pinigai jau sumoketi Vokietijoj, net nesiruosia grazint, dinge net pokalbiai su konsultantais, o draudziaus daugiau nei 10m.netikiu tokiais sukciais, paliksim Veliniu proga zvakems
Vasara apdraudžiau mašiną.Rugsėjo 12 gaunu laišką iš, , Regitros'', kad transporto priemonei sustabdytas dalyvavimas eisme, remiantis draudikų gautais duomenimis.Parašiau laišką į, , BTA ''rugsėjo 21 d.iki šiol jokio atsiprašymo ir paaiškinimo.Nuvykus pas vietinį draudiką jis negeba paaiškinti, nes atseit sistemoje neranda duomenų.Kas per, , bambukai'' dirba?
Išregistravau kitą transporto priemonę.Nuvykau dėl draudimo nutraukimo.Dokumentuose nurodo likutįnę vertę.Nurodo, kad ši suma bus pervesta į sąskaitą.Ir ko to pasekoje tavo sąskaitoje nuo šios vertės dar sugeba nuskaičiuoti 35%.
Kai klausi kodėl taip elgiasi su klientu, aiškina, kad kitas draudikas yra kaltas.
O kai draudi transporto priemonę, tai sėdi visi subines suglaudę ir jokios pilnos informacijos nesuteikia.
Taigi neverta draustis pas tokiusbti-istus negebančiusatlikti savo darbą tinkamai.
Apsirenk 2013-04-23 17:26:07
As irgi tam pritariu 100proc, oferiste!
Seni zmones sako - duok durniui kelia....
Sveiki
susiduriau su tokia situacija:buvau apsidraudes nuo nelaimingu atsitikimu, Bta draudime, suma 10000lt. Patekau i avarija. Turejau 3 stiprius luzius: atviras kulno luzis, slaunikaulis ir ranka su uzspaustu nervu. Is draudimo gavau 1500 lt, (1000 lt uz luzi ir 500 ligonpinigiu. Juokinga suma? Pasirodo sis draudimas moka tik uz VIENA luzi. Absurdas! Spreskit patys ar apsimoka cia draustis
UJ
egis 2013-08-24 08:45:05
bta draudimas man skyre kazkokia bauda kad anglijoje padariau avarija nors turejau draudima ir ispirkau kazkokia korta kad galeciau i uzsieni vykti, uz ta korta sumokejau 150lt draudejui.padares avarija gavau sumoket 8, 000lt bet kadangi nesijauciu kaltas ant tiek pinigu ir nesuprantu esmes tos baudos tai as jos ir nemokejau....po metu suzinojau kad jau esu skolingas 20000lt uz delspinigius...gavau laiska tik kad skolingas 8.000lt po to iskart 20000lt nesupratau o kas sumokes uz mano prarasta auto?kam tada draustis?gal kas turi pasiulymu ka daryt?
Kai draudi automobili ir nori ji transportuoti Anglijoje, reikai ta ir pazymeti besidraudziant (jog TP bus naudojama Anglijoje), to paties klausia ir draudikas. Viskas del to, kad Anglijoje ivykio metu supuola visokie teisininkai ir gaunas dideles sumos, cia zalia korta nieko nedaro, draudi masina - zymi, kad Anglijoje, tada atitinkamai ir draudimo imoka kurkas didesne buna (gali net padvigubet nuo standartines). Zinau, nes pats dirbau draudime.
Venkite draudimo agenės Eglės dirbančios BTA skyriuje Trakuose, didesnės chamės nesu sutikes.Po pokalbio su ja-teko pakeisti draudimo bendrovę.EGLĖ-BTA GĖDA.
BTA buvau apdraudes masyna ivikus avarijai ptoblemu nekylo.
Labas, noreciau tik gerai atsiliepti apie BTA draudima, esu apdraudes automobili kasko draudimu, kai automobilis sugedo tai labai greitai suteike pagalba, ir kai radau apibraizyta automobili kieme, tai nebuvo jokiu dideliu formalumu, ivertino padaryta zala ir sumokejo pinigus, ir gan greitai per 2dienas, Tai tikrai gera draudimo kompanija, nesiskirenti nuo kitu.pats draudziuosi ir kitiem rekomenduoju.o tie kurie nepatenkinti tai tikriausia nebuna isiskaite i draudimo taisykles.
BTA draudimo bendrovei reikia sustabdyti veiklos licenzija, nes ji visai nevykdo draudimo bendrovės darbo, o tik sukelia žmonėms dar daugiau problemų.
Atleiskit SA 2013-04-04 21:54:53
Aiste lAIPSYTE, DIRBANTI , sermuksniu g2,yra oferystu oferyste. Dendia savo broli kitoj imonej, buvo tos imones vadybininke kazkodel! ir Kaip ji dabar gali dirbt tokioj imonej kaip BTA, jei yra oferiste, nesamone, ir imonei geda ir jokiu kitu perspektyvu! tedul dziaugiasi pakol yra kuom, o spauda viska patvirtins!
As irgi tam pritariu 100proc, oferiste!

EDRAUDA, UADBB
DRAUDIMAS INTERNETU

Adresas: Šeimyniškių g. 21, LT-03110 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo brokerių įmonė EDRAUDA įkurta 2009 m. ir skirta šiuolaikiškam Lietuvos vartotojui, kuriam ypač svarbus tapo laiko ir kokybės santykis. Pagrindinis mūsų tikslas - suteikti klientui galimybę apsidrausti internetu greitai, paprastai ir pigiau. UADBB EDRAUDA bendradarbiauja su visomis Lietuvoje veikiančiomis...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
FRIDMIS
Viza, vizos i užsienio šalis. Kelionės

Adresas: Vytenio g. 10-87, LT-03112 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; kelionės; pramogos ir poilsis.
Fridmis, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1999 m. Kai keliaujate su FRIDMIS, Jums nebūtina apsiriboti standartiniais kelionių paketais. Mes prisiderinsime prie Jūsų poreikių! Kelionių organizatorius FRIDMIS savo veiklą plėtoja šiose srityse: VIZOS: Pagrindinė mūsų įmonės vykdoma veikla yra...
Poilsis ir Mes
STOVYKLOS VAIKAMS

Adresas: A. Goštauto g. 8-248; 249, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; draudimas; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Kelionių organizatorius. Stovyklos vaikams Kelionių organizatorius „Poilsis ir Mes" įkurta 1997 m., tad jau galime pasigirti stabilumą užtikrinančia 20 metų patirtimi kelionių organizavimo srityje. Kelionės kolektyvams savaitgalinės, pažintinės, lėktuvu ir po Lietuvą Kelionės moksleiviams į pramogų ir mokslo...

Jau galite sužinoti ar statybos įmonėse dirba Statybininko korteles turintys darbininkai 06-20 19:05
Nuo šiol mūsų portale galėsite ne tik rasti informaciją apie statybos sektoriaus įmonių apyvartą, vidutinį atlyginimą ar darbuotojų skaičių, bet ir sužinoti ar įmonėje dirba darbininkai su...
Nustatė vaistų rūšis, kurios didina riziką susirgti demencija
Nustatė vaistų rūšis, kurios didina riziką susirgti demencija 06-25 19:22
Na, pirmiausia neišsigąskite, net jeigu naudojate antidepresantus — jie yra įvardijami tarp vaistų, kuriuos ilgainiui vartojant gali išsivystyti silpnaprotystė. Britų mokslininkai, ilgai ieškoję...
Gruzijos viešbučiai rusų atsiveš autobusais
Gruzijos viešbučiai rusų atsiveš autobusais 06-25 17:55
Rusijai nuo liepos 8 d. uždraudus skrydžius į Gruziją, Gruzijos viešbučių ir restoranų asociacijos vadovas Shalva Alaverdashvili siūlo iš Baku, Jerevano ir Turkijos Trabzono oro uostų paleisti...

Kur atostogausite šią vasarą?

Oracle 56,74 +1,10%