Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę BTA draudimas, Vilniaus regiono skyrius, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę BTA draudimas, Vilniaus regiono skyrius

Atsiliepimai apie BTA draudimas, Vilniaus regiono skyrius, UAB

Išregistruotas: juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Parašyk savo nuomonę apie BTA draudimas, Vilniaus regiono skyrius, UAB

bta darbuotoja Odeta žadejo pagal žala AJA/17/006489 atlyginti 515e +pvm, o į nurodytą sąskaitą pervedė tik 515e
Jauciuosi apgautas tik ant 108e.

s*****i
Niekam nerekomenduoju! a*******i. Jei po patirtos traumos ir darytos operacijos neišmoka draudimo. Teigia jog trauma įvyko anksčiau. O operacija daryta veliau tad nemokes draudimo išmokos.
Apsurdas!
Nesikrepisiu į šia įmonę niekados ir nerekomenduoju visiems.
Rinkitės kitą draudimo įmonę.
Labai blogas aptarnavimas zalu skyriaus. Paskambinus gavau atsakyma nera laisvu darbuotoju mes jums paskambinsim praejo 1 diena taip ir nepaskambino. Dar karta paskambinaj vel nera laisvu darbuotoju susisieksime arba internetu uzregistruokitw. Uzregistravom internetu gavom sms 2 darbo dienu susisieks pasakys kaip kas. Beveik savaite jokio skambucio !!! I pasta atsiunte truksta tokiu ir tokiu dokumentu, skambinam atsakingam uz byla tel nekelia ir tris dienas net ne perskambina. Koks cia aptarnavimas, uz ka moket pinigus tokiam draudimui!!!!dar poto skaiciuoja francizes nusidevejimus ir visai moket nenori
a*******i. Kai draustis tai labai gražiai suokia. Draudėm butą ir turtą bute. Agentwi pasakėm kad butas nuomuojamas ir norim apdrausti daiktus, jaigu nuomininkai ka sulaužytu. Agentė užpildė polisą, mus sukėlė įtarimą maža poliso kaina, bet agentė nuramino teigdama jog dabar vyksta akcija. Atsitiko įvykis, nuomininkai išsikraustė pridare nuostolių. Kreipėmės į draudimą ir ką jūs manot, pasirodo jog butas pagal polisą apdraustas tik nuo užpylimo ir gaisro (standartinis draudimas). Viskas peržiegnojau šitą draudimą ir kitiems nerekomenduosiu.
Apsidraudziau ir gailiuosi, pasirodo poliso atsiust pastu negali nes turbut neturi centu vokui, printerio neturiu, nuvykau bta landyne Lazdijuose, paprasiau atspauzdint, pasirodo negali, servisas siaubingas, zalia korta apsidraudus tenka vaziuot i bta, nepatogumu iki valios, nesidrausiu daugiau sitoj landynej, fe
Žmonės, būkite budrūs! Labai gailiuosi, kad nusipirkau draudimą, prieš tai neperskaičius čia jūsų komentarų. Išvykome su vyru į kelionę, nusipirkom keliones draudimus BTA, pasirinkome draudimą, kuris numato medicinos išlaidų padengimą ir išmokas įvykus nelaimingam atsitikimui. Tai gi, taip atsitiko, kad tas nelaimingas atsitikimas įvyko, taip, man suteikė medicininę pagalbą (aišku po ilgu diskusijų), kiek skambinom į Lietuvą į tą draudimą, mum sakė, kad viskas yra gerai, kad įvykis užfiksuotas ir grįžę gausim išmoką. Kai grįžom prasidėjo cirkas, skambink tuo nr, paskui kitų nr. Galiausiai gavau atsakymą- pas mus lentelėje nėra irašyta tokio pobūdžio traumą, mes apmokėjom ligoninės išlaidas užsienyje ir viskas. Kai paklausiau, kaip gali būti, kad aš traumą patiriau, Lietuvoje gavau nedarbingumą 3 mėnesiams, o jie nenumato, kad tokias traumas galima patirti, tai gavau tą patį atsakymą-lentelėje nėra įrašyta. Su vyru nusprendėme daugiau niekad nieko bendro netureti su šią įmonę, jei tą kontorą taip galima vadinti, nepatariu ir kitiems turėti su jais reikalų.
BTA..tai yra profesonalu eferistu vagiu gauja...ir priesui nesiulyciau bta paslaugu...galima prie ju prilyginti ir ERGO ir tas pats su OMNITEL...

Aciu....
Vakar sugedo mano masino, panezyje uzsisakiau paslauga tranportavimas, teko palaukti bet atvaziavo pasakiau kad masina noriu kad nutemptu i servisa pas pusbroli i utena, o mane kad nuvezti namo i kupiski ir paskambintu atsiprasant kazkos hamas ir pakeltu tonu pradeju man aiskinti, kad mane po visa lietuva niekas nevezios, as jam sakau kad sutartyje viskas aiskiai parasyta, kad 60km spinduliu, turi parvezti namo, tai kaip cia suprasti pinigu moku uz paslauga bet kai reike tai tai su tavim elgesi kaip au gyvuliu, sendiena paskambinau nuo ryto i draudima, uzsirase numeri mano bet iki siol nepaskambino!!!!!!!!
bta tikri aferista abdraudziau buta apsauga maksimum pasirodo kad ivykiu skaicius ribojamas 2 ivykiais per draudimo metus. Suduzo telefonas nunesiau kad rvertintu ivertino taip kad pirkyt nauja ten ir ten o mes jum sumokesime zala 80.00eur
tada pamaniau kad geriau taisysiu nunesiau i taisiklaisdave man tech apziuros akta 269.00eur taj jie sugeba is tu 269.00eur man grazint tik 104.50 eur nes remanto summa 50% nuskaiciuoja tada 50eur francizas ir 50eur nusidevejimas detaliu.
parasius laiska kaip gali but nusidevejimas jei detales naujos. ATRASE----->TAJ NAUJOMS MEDZIAGOMS IR TAIKOMAS NUSIDEVEJIMAS, KADANGI TELEFONAS NANAUJAS :D
patarsiu su jeis reikalu neturet
Draudžiau kurį laiką auto, nes buvo pigiausia, taip maniau. Pasibaigus, norėjau pratęsti sutartį, tai pusmečiui vietoj 62 eur iššauna 139!!!! Jokių eismo įvykių, jokių pasikeitimų, totaliai viskas tas pats, skambinu, atsiliepia kažkokia -niolikinė, nieko paaiškint negali, popieriuose mato, kad pabrango daugiau nei dvigubai atseit ne mes čia sprendžiam, mes tik pinigus imam. Rašau laišką, atrašo visišką niekalą, vargu ar pati supranta ką veblena. Taigi, niekas nesikeičia, sakyčiau, klientas, kuris yra pastovus ir neatneša nuostolių kaip tik turėtų būti skatinamas likti bendrovėje, bet jie nei iš šio nei to pasiūlo dvigubai didesnę kainą arba nešdintis kitur! Tokios kontoros ''BTA RAGAI IR KANOPOS'' tik Lietuvoje gali egzistuot. Apeisiu ratu ir kitiems patarsiu.
a******u bendrove BTA. Apdraudeme parduotuve nuo vagysciu 150000e, ismoka paskyre 12000e.. NESIDRAUSKITE TURTO PAS AFERISTUS, 4 menesius susirasinejome, ilgai tampo guma praso visokiu saskaitu bet jomis nesiremia.....Perduodame teismui...
Visiškai neverta prasidėti. Ekspertas priimą sprendimus, kurių negali paaiškinti, nes uždavus konkretu klausimą atsakymas "Ekspertas negali paaiškinti". Eksperto sprendimai iš vis stulbina, nes pagal Jį prilietus automobilio priekį, įmanoma nubraukti šoną. Teisininkai tarpusavi nesusikalba, atvykus pas juos į biurą atsakymas tas pats "rašykit elektroninį laišką", veliau ir teismais grasina, kai pastebi, kad neturi ką atsakyti...
ŠASIS klubas Gylys
2016-11-07 15:59:41 IP 77.79.42.98
Išsiunčia nebeegzistuojančiu (virš metų) adresu polisą ir laukia apmokėjimo, net neinformavę, kad sudarė sutartį, po to perduoda išieškotojams, kurie apsireiškia po 3 mėn., iki to laiko susigaudo draudėja, kad, , kybo" sąskaita, kurią apmokėjus, dar papildoma išstatoma, o kai ir papildoma apmokėta, belieka išieškotojams pasipelnyti. : (liūdna. Nesame susidūrę su tokiu nepagarbiu požiūriu į klientą. Deja tai ne vienintelis nusiskundimas.
a*******i jie o ne draudimas uzmokejau uz draudima 240€ papolus i ivyki kalta policija yra tam patvirtinanti medziaga bet padare mus kaltus ir svarbiausia dar papildomai atsiunte skola kad turiu sumoketi 20% nuo atligintos zalos kas per briedas su jais visus dokumentus gavo bet patinejo su policija reikalus sprest ir tiesiog padare mus kaltus eismo ivykija nors pagal ket policija sukele ta eismo ivyki vaziojant neleistinoj vietoj su signalu!!!!
Labas visiems, kiek ieškojau internete kol kas neradau pigesniu draudiku nei BTA (draudžiantis internetu auto privalomu draudimu), mano vairavimo stažas didelis, jei kas radote pigiau kur apsidrausti nei BTA parašykite!
Autoįvykis 2015-08-11. Žalos atlyginimas negautas ir neaišku kada...
Bta geriausias...:) įvertino mano avarijos žalą, viskas labai tvarkingai ir greitai buvo paskaičiuota ir suteikta kompensacija už avariją :) super.
Man BTA-geriausios kainos, nebuvau susidurusi su avarijomis ir p.n bet ju konsultantai labai operatyviai dirba:) kolkas man ju darbas patinka :-)
laba diena man kilo klausimas skuode yra beroc dvi draudimo ymones ir vienoje is ju as apdraudziu automobili uz 7eurus menesiuj o kitoje man kaina uzkukuoja 12euru tai kaip suprast tos pacios firmos draudimu kas ten vyksta prasau man isaiskint
susiduriau ir ar as su sitais BTA A********S, patariu niekam nesinaudot ju paslaugom.Dirbu Vokietijoj, atsitiko problema su ranka, pasiskambinau konsultantams, savo draudejei, pasake operuokites be problemu, pradejau ruostis operacijai, kai pasakiau kiek kainuos, liepe gryzt i LT operuotis, o pirmi pinigai jau sumoketi Vokietijoj, net nesiruosia grazint, dinge net pokalbiai su konsultantais, o draudziaus daugiau nei 10m.netikiu tokiais sukciais, paliksim Veliniu proga zvakems
Vasara apdraudžiau mašiną.Rugsėjo 12 gaunu laišką iš, , Regitros'', kad transporto priemonei sustabdytas dalyvavimas eisme, remiantis draudikų gautais duomenimis.Parašiau laišką į, , BTA ''rugsėjo 21 d.iki šiol jokio atsiprašymo ir paaiškinimo.Nuvykus pas vietinį draudiką jis negeba paaiškinti, nes atseit sistemoje neranda duomenų.Kas per, , bambukai'' dirba?
Išregistravau kitą transporto priemonę.Nuvykau dėl draudimo nutraukimo.Dokumentuose nurodo likutįnę vertę.Nurodo, kad ši suma bus pervesta į sąskaitą.Ir ko to pasekoje tavo sąskaitoje nuo šios vertės dar sugeba nuskaičiuoti 35%.
Kai klausi kodėl taip elgiasi su klientu, aiškina, kad kitas draudikas yra kaltas.
O kai draudi transporto priemonę, tai sėdi visi subines suglaudę ir jokios pilnos informacijos nesuteikia.
Taigi neverta draustis pas tokiusbti-istus negebančiusatlikti savo darbą tinkamai.
Apsirenk 2013-04-23 17:26:07
As irgi tam pritariu 100proc, oferiste!
Seni zmones sako - duok durniui kelia....
Sveiki
susiduriau su tokia situacija:buvau apsidraudes nuo nelaimingu atsitikimu, Bta draudime, suma 10000lt. Patekau i avarija. Turejau 3 stiprius luzius: atviras kulno luzis, slaunikaulis ir ranka su uzspaustu nervu. Is draudimo gavau 1500 lt, (1000 lt uz luzi ir 500 ligonpinigiu. Juokinga suma? Pasirodo sis draudimas moka tik uz VIENA luzi. Absurdas! Spreskit patys ar apsimoka cia draustis
UJ
egis 2013-08-24 08:45:05
bta draudimas man skyre kazkokia bauda kad anglijoje padariau avarija nors turejau draudima ir ispirkau kazkokia korta kad galeciau i uzsieni vykti, uz ta korta sumokejau 150lt draudejui.padares avarija gavau sumoket 8, 000lt bet kadangi nesijauciu kaltas ant tiek pinigu ir nesuprantu esmes tos baudos tai as jos ir nemokejau....po metu suzinojau kad jau esu skolingas 20000lt uz delspinigius...gavau laiska tik kad skolingas 8.000lt po to iskart 20000lt nesupratau o kas sumokes uz mano prarasta auto?kam tada draustis?gal kas turi pasiulymu ka daryt?
Kai draudi automobili ir nori ji transportuoti Anglijoje, reikai ta ir pazymeti besidraudziant (jog TP bus naudojama Anglijoje), to paties klausia ir draudikas. Viskas del to, kad Anglijoje ivykio metu supuola visokie teisininkai ir gaunas dideles sumos, cia zalia korta nieko nedaro, draudi masina - zymi, kad Anglijoje, tada atitinkamai ir draudimo imoka kurkas didesne buna (gali net padvigubet nuo standartines). Zinau, nes pats dirbau draudime.
Venkite draudimo agenės Eglės dirbančios BTA skyriuje Trakuose, didesnės chamės nesu sutikes.Po pokalbio su ja-teko pakeisti draudimo bendrovę.EGLĖ-BTA GĖDA.
BTA buvau apdraudes masyna ivikus avarijai ptoblemu nekylo.
Labas, noreciau tik gerai atsiliepti apie BTA draudima, esu apdraudes automobili kasko draudimu, kai automobilis sugedo tai labai greitai suteike pagalba, ir kai radau apibraizyta automobili kieme, tai nebuvo jokiu dideliu formalumu, ivertino padaryta zala ir sumokejo pinigus, ir gan greitai per 2dienas, Tai tikrai gera draudimo kompanija, nesiskirenti nuo kitu.pats draudziuosi ir kitiem rekomenduoju.o tie kurie nepatenkinti tai tikriausia nebuna isiskaite i draudimo taisykles.
BTA draudimo bendrovei reikia sustabdyti veiklos licenzija, nes ji visai nevykdo draudimo bendrovės darbo, o tik sukelia žmonėms dar daugiau problemų.
Atleiskit SA 2013-04-04 21:54:53
Aiste lAIPSYTE, DIRBANTI , sermuksniu g2,yra oferystu oferyste. Dendia savo broli kitoj imonej, buvo tos imones vadybininke kazkodel! ir Kaip ji dabar gali dirbt tokioj imonej kaip BTA, jei yra oferiste, nesamone, ir imonei geda ir jokiu kitu perspektyvu! tedul dziaugiasi pakol yra kuom, o spauda viska patvirtins!
As irgi tam pritariu 100proc, oferiste!
Aiste lAIPSYTE, DIRBANTI , sermuksniu g2, yra oferystu oferyste. Dendia savo broli kitoj imonej, buvo tos imones vadybininke kazkodel! ir Kaip ji dabar gali dirbt tokioj imonej kaip BTA, jei yra oferiste, nesamone, ir imonei geda ir jokiu kitu perspektyvu! tedul dziaugiasi pakol yra kuom, o spauda viska patvirtins!

JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo biudžetą automobilio...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai; langai; motociklai.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
Poilsis ir mes
Adresas: A. Goštauto g. 8-206, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; draudimas; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Kelionių organizatorius. Stovyklos vaikams Kelionių organizatorius „Poilsis ir Mes" įkurta 1997 m., tad jau galime pasigirti stabilumą užtikrinančia 20 metų patirtimi kelionių organizavimo srityje. Kelionės kolektyvams savaitgalinės, pažintinės, lėktuvu ir po Lietuvą Kelionės moksleiviams į pramogų ir mokslo...
Riaturas plius
Adresas: Vytenio g. 6-106, LT-03113 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis.
Kelionių organizatorius „Riaturas Plius“ siūlo Jums poilsines keliones į populiariausius kurortus Turkijoje, Graikijoje, Bulgarijoje ir kitose šalyse. Taip pat siūlome pažintines keliones į gražiausius Europos miestus autobusu, lėktuvu bei keltu. Įmonės „Riaturas Plius“ darbuotojai patikimai ir laiku padės...
TS GROUP
Vialtis atstovas

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: draudimas; finansai; konsultacijų paslaugos.
360° TS Group – oficialus „Vialtis“ atstovas Lietuvoje. MOKESČIAI UŽ KELIUS IR TUNELIUS Mokėjimas už kelius ir tunelius gali būti sklandus ir paprastas, kai dirbate su Vialtis. Nesvarbu, kokiose Europos šalyse važiuoja Jūsų transportas, Vialtis centralizuotai valdo mokėjimus kelių kortelėmis ir aparatais...

„Kalėdinės žaidynės” suvienys visą Lietuvą
„Kalėdinės žaidynės” suvienys visą Lietuvą 11-21 15:56
Jau septintus metus vyksianti itin laukiama sporto ir džiaugsmingų emocijų kupina šventė "Kalėdinės Žaidynės 2017", šiemet gruodžio 5 dieną visus sukvies į Jonavos sporto areną. Į...
Pripažintos Izraelio kompanijos “SANO” oficialus atstovas Lietuvoje - Viduržemio perlas 11-21 14:12
Viduržemio perlas - tai oficialus „Sano", „Careline", „Natural Formula" ir „Crema" prekės ženklų atstovas bei produkcijos platintojas Lietuvoje. Kompanijos Viduržemio...
Teismas: sprendimas dėl Kėvišo buvo teisėtas
Teismas: sprendimas dėl Kėvišo buvo teisėtas 11-24 18:41
Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) atmetė Gintauto Kėvišo, buvusio Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) generalinio direktoriaus skundą Vyriausiajai tarnybinės...

Ar jau laikas mažinti PVM?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

3M 231,58 -1,07%
Red Hat 126,59 -1,49%