Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Bruneros, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Bruneros

Atsiliepimai apie Bruneros, VšĮ

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Bruneros, VšĮ

Informuoju, kad desiu visas pastangas, kad vadovybei butu iskelta baudziamoji byla del.sistemingo ir tendencingo asmenu nuodijimo Siauliuose, maista gaminant netinkamose antisanitarinese patalpose
Nuo š. m. rugsėjo 4 d. ši įmonė teikia paslaugas Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijoje. Negalime atsidžiaugti teikiamo maisto kokybe, estetiniu jo pateikimu. Maistas labai skanus, pagamintas su meile. Dėkojame Vitalijai Masevičienei ir šauniam darbuotojų kolektyvui ir jo vadovei Daliai Peteškienei.
ramune 2018-07-07 22:32:03
Sveiki, treciadieni suvazevo chorai i Dainu svente, ir visas tris dienas maitinimas buvo puikus, aptarnavimas greitas, mandagus.Tai ne tik mano nuomone, bet ir aplink girdejos-skanu, kaip skaniai pavalgem, aplink, nei viena diena nesimate valgant besiraukancio veido, ar blogo zodzio.Tai ne tik mano, choro Leliumai, ir kitu kolektyvu ir zmoniu atsiliepimai.
Sekmes Bruneros, VšĮ
Dėkojame Jums, p.Ramune :)
Sekmes Bruneros, VšĮ
Atstovas 2013-09-13 11:45:33
Mieli Rašantieji,

Dėkojame Jums už išreikštą nuomonę, su kuria negaliu sutikti, nes tikrai žinau, jog "Kretingos maistas" patiekalų gamybai naudoja tik aukščiausios kokybės maisto produktus. Tai nuolatos tikrina Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba. Renkantis maisto produktų tiekėjus vykdoma griežta jų tiekiamų produktų atranka, analizuojama jų sudėtis, užtikrinama, jog vaikų maitinimui naudojami tik natūralūs maisto produktai be jokių dažiklių, skonio stipriklių ar stabilizatorių. Periodiškai atliekami mikrobiologiniai patiekalų tyrimai, skatinama sveika mityba ir t.t.
Tad keistas ir nesuprantamas Jūsų teiginys, kad šis maistas, cituoju "turbūt blogiausiais iš visų". Nežinau, kaip Jūs tai nustatėte, gal aplankėte visos Lietuvos mokyklas, bet netgi tokiu atveju, kas yra labai abejotina, Jūs nesate mitybos specialistai, galintys nustatyti kokybę ir pan. Jūs tik galite bandyti įsivaizduoti, kiek reikia pastangų, darbo ir investicijų, kad sklandžiai vyktų vaikų maitinimas. Lietuvoje kontroliuojančių institucijų yra ne viena dešimtis, ir jų reikalavimus įgyvendinti yra privaloma visoms Lietuvoje veikiančioms įmonėms. Priešingu atveju įmonės yra uždaromos. O "Kretingos maistas" sėkmingai dirba jau 13 metų, ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje. Čia daug investuojama į darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, į valgyklas, į technologijas.
Kas dėl virėjų "vergijos", tai virėjos didžiuojasi dirbdamos įmonėje, kur atlyginimai mokami laiku ir su visomis socialinėmis garantijomis. Mieliems rašytojams noriu priminti, jog "Kretingos maistas" yra šešti Lietuvoje pagal sumokėtų mokesčių dydį į valstybės biudžetą. Jeigu viena ar kita virėja buvo "pagauta" vagiliaujant ir už tai buvo atleista iš darbo, tai tik turėtų džiaugtis, kad nebuvo perduota į policijos rankas.
Ir Jums mieli rašytojai, noriu palinkėti gerumo bei geros nuotaikos, ir tuo pačiu patarti, jog rašydami, visada pagalvotumėte, ar Jūsų žodžiai nėra šmeižtas, ir, ar turite svarių įrodymų savo komentarams, nes juk dabar tokie laikai, kad savo nuomonę gali tekti įrodinėti tam tikrose institucijose, o tie procesai kainuoja ir daug laiko, ir daug lėšų...
AHAHAHAH koks tu juokingas. "Atstovas" čia vadinasi tokius briedus rašinėja. Aš atsakingai ir argumentuotai pareiškiu, kad tamsta esi klounas ir d*****s, o šita įmonė yra š*******o kontora. Susitiksim institucijose, kur man teks savo nuomone gint. Iki, debiliukų gauja:)
Savininkai slepia mokesčius, juk net FNTT tyrimą vykdė ir buvusi vadovė tik per plauką išvengė kalėjimo: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/mokescius-nusukinejusio-kretingos-maisto-vadove-atleista-nuo-baudziamosios-atsakomybes-nes-susitaike-su-vmi-ir-sodra-56-978910

O tai, kad šita įmonė visus paveda, kad vaikams per Dainų šventę maisto neužtenka, yra kasdienybė.
Teko dirbt man šitoje įmonėje, galiu tik tiek pasakyt, savininkai šaunūs žmogiukai, be reikalo juos puolate ir šmeižiate, virėjos daugiau velnių privalgusios, sutinku jos dirba sunkiai, bet.... Jos sugeba atsinešt savo maistą ir jį ruošt vaikams, kad ir bandeles pardavinėt brangiau. Jei nežinot tiesos, tai bent nejuodinkit. Sėkmės p.Norkams. Daugiau tokių darbdavių, džiaugiuosi, kad teko su Jumis dirbt.
Su kanalizacijos kvapu
2018-05-04 12:46:04 IP 28masnfp
Negi šiais laikais dar būna:
Slykstesnio maisto nesu valges. produktu gadinimas. Sodinti i kalejima visus. Zmoniu yra kur badauja o cia maista vercia atliekomis.
Dekojame už vykdomus konkursus musu maziesiems
Kretingos maisto savininkai jus viska vercet ant vireju kad kaska blogai daro o kaip jus siulot pvz virejui is 9 kg mesos isvirti 19 kg guleso ir panasei kodel pas jus pernai darbuotojai dirbe virejais po pasikeitusio ystatymo kad specelistai negali uzdirbt maziau nei minimuma seis metais jau tapo virtuves darbuotojais kodel zmones dirbdami daugiau nei 40 valandu per savaite neuzdirba nei minimumo jeigu vaikai isena atostogu darbuotojus vercet iseit nemokamu atostogu ir dar uz tas atostogas jie turi valstybei susimoket is savo kisenes sveikatos draudima
Dėkojame už surengtą popietę, , Mažosios Velykėlės" Radviliškio Vaižganto progimnazijos pirmokams. Buvo smagi margučių marginimo, ridenimo, žaidimų ir vaišių šventė vaikams. Tai geriausias įrodymas, kaip gali bendrauti vaikai, mamytės, močiutės, mokytojai. Vertiname šitą galimybę pabūti kartu. Visiems buvo smagu. Ačiū Jūsų darbuotojoms už nuoširdų rūpinimąsi mumis. Lauksime ir kitų tokių įdomių susitikimų.
pries ieskodami darbuotoju-apsispreskite ar jums reikia ju. Nemaisykit zmogui ieskotis darbo, kokiu tikslu svieciates zmogaus asmens dokumentus, jei nezinote ar darbinsite ji.
Atstovas 2013-09-13 11:45:33
Mieli Rašantieji,

Nuo kada nuomones isreiskimas yra nusikalstamas, jau pradedate grasinti, reiskia uzkliuvo, kad zmones tiesa sako.
Teko guleti ligonineje, kurioje maistu aprupina "kretingos maistas", tai slykstesnuo maisto valgyt nera niekur teke, pinigai ismetami i ora, nes dauguma nevalgo sio maisto tai jis atsiduria atliekose, kur ir jo vieta.toks ispudis, kad jie patys net neragauja ka pagamina ir nenutuokia koku maista gamina
Šioje įmonėje vadovai žiauriai elgesį su savo darbuotojais kaip su vergais. Rėkauja kaip pasiutę, vietoj žmonių mato šūdą. Nesupranta žmogiškų žodžių. Algos mokėti nenori. Žmonės dirba mažiau už minimumą. Tokias firmas reikia iš kart bankrutuoti. Jie net nesilaiko ir darbuotojams nesuteikia higienos normų.
Mama iš Radviliškio raj.
2016-01-27 20:04:44 IP 2g449vf5
Dukra gauna nemokamą maitinimą Pakalniškių pagrindinėje mokykloje.Bet maistas baisiau nei žmogus šeria savo kiaules.Virėja nesilaiko jokių higienos reikalavimų.Būtų galima sakyti, kad tik prastai maitinami vaikai, kurie gauna nemokama maitinimą, bet ir už pinigus maistas ruošiamas yra tragiškas, i burną jo negalima isidėti.Netikėjau savo vaiku, kol pati ten nenuvykau i mokykla ir nepamaciau koks ten maistas yra tiekiamas, pasiemus viena porcija karbonado ir jo paragavus ispudis toks, kad jis keptas pries kelias dienas.
Darbininkai šioje įmonėje dirba kaip vergai, nors vergovė panaikinta jau seniai. Su vergovės panaikinimo diena, Norkau !
Komentarai daug pasako :) Tikėjausi kad įmonė kur kas rimtesnė ir atsakingesnė :) Nemanau kad nepagrįstai visi skundžiasi, atrodo pakankamai rimti aprašymai, keista... :)
Kiek atsiminų jų maisto kokybė mokyklose būdavo tragiška, pardavinėdavo 3-4 dienų senumo karbonadus.
Man įdomu, kodėl pelno nesiekianti įstaiga (juk oficialiai - všį) nuolat dalyvauja teismuose dėl viešųjų pirkimų? Ar maisto tiekimas švietimo įstaigose prilyginamas švietimo veiklai? Kur žiūri mokesčių inspekcija? Čia juk atviras valstybės mulkinimas.
"kretingos maistas, , laimi konkursus todel kad pasiulo maziausia kaina.tada taupydami maitina ligononius ir mokinius paciais prasciausiais produktais.virejai cia nieko deti, nes nera is ko paqaminti kokybiska maista uzsakoma kas pigiausia
neqalvokit pas juos dirbti.nes dirsit uz 3 ta pati atlogi
sunus baige gimnazija pries metus, taip pat kalbejo apie kretingos maista:neskanus, tiesiog nevalgomas.Darzoves arba suvytusios, arba pavandenijusios.ryziai isvirti savaitei i prieki:sausi, kieti, susoke gabalais, taip pat ir bulves sildomos visa savaite tos pacios.Dar ir plauka koki randa.Vienu zodziu niekas nesikeicia, o konkursus vis laimi.Idomu kodel?Vakar laidoje yra kaip yra buvo skundziamasi del kretingos maisto, bet atsisedusios kelios bobeles, kaip uzsuktos kartoja kad viskas gerai, nors realybe visai kitokia
Kretingos maisto valgykla užkniso juodai. Mokyklose dirbu 15 metų tokios blogos valgyklos dar neteko matyti. 12 val. nueini tai turi du patiekalus, kurie man netinka. Kai kurie patiekalai - nevalgomi (pvz. menkė tešloje, kepti miltiniai blynai, plaukai kopūstų salotose). Negalvokite, kad esu gurmanas. Esu paprastas žmogus, kuriam anksčiau matytos valgyklos tikdavo visapusiškai. Siaubas...kai vietoje yra valgykla ir daugelis mokinių maitinasi traškučiais, snikersais, kola, o aš priverstas važiuoti valgyti kutur. Tai sakau atsakingai, nes aš čia dirbu ir mokosi mano vaikai. "KM" rašinėja, kad pas juos viskas gerai, ateikite, pabandykite mūsų maisto....ąčiū, patys ir bandykite.
Jonavos Senamiesčio gimnazija V.S.
Inga 2014-11-19 19:03:41
Snd jau per zinias visi pamatem kurioj vietoj yra KRETINGOS MAISTAS, tikiuosi bus uzsiimta su jais ir isaiskinta apie ju ta vadinama maisto KOKYBE! nes as budama mama, nenoriu kad mano dukryte valgytu SLAMSTA! Vaikui reikia pacio geriausio maitinimo!
Miela Mama,

Primygtinai kviečiame Jus atvykti į valgyklą, kurioje maitinasi Jūsų vaikas ir ten pačiai paragauti gaminamo maisto, esame tikri, jog tada Jūsų nepagrįstas pyktis išnyks.
Na, o jeigu turite konkrečių klausimų įmonei, maloniai prašom, paskambinkite nemokamu kokybės telefonu (8 800) 51010 ir Jums asmeniškai bus atsakyta į visus kylančius klausimus.

Su nuoširdžiausiais linkėjimais
Kretingos maistas
Geda skaityti.nepatinka nevalgykite.As guluos i ligonine gydytis, o ne pilva prikisti.daznai tenka valgyti Jurbarko ligonines maista, Normalus maistas, sakyciau dar geresnis ir skanesnis kaip kauno kliniku maistas.
As apskritai esu nusivylusi jusu tiekiamu maistu. Porcijos mazos, kainos velnioniskos ir dar kasmet jas keliate. NESKANU. Ir dar sako, kad tai pagal standartus. Nepuskit miglos, pone vadove, zinau kaip einamos VMVT patikros. Viskas yra is anksto suderinta. Beje, esate per dideli, kad mes paprastieji i jus "ikastumem" bet ateis tokia diena, kad vis tiek kam nors pakliusite i nagus del savo kainu, kokybes ir kiekybes. JUS TIKRAI NETURITE GEDOS.
Metai ir du trys vis daugiau kretingos maistas laimi konkursu, Jų pačių nuomone yra pilnavertis sveikas ir skanus maistas.Gerbiamieji Kretingos maisto, , ponai, , gal atsigulkit i kokia nors savo aptarnaujama ligoninę ir paskanaukit savo sveiku ir skaniu maistu. (košese pienas yra gal pabuves tik šalia katilo, per dvi savaites ne karto varskes negavau, apie kiausini ni kalbet nera ko, o vistenos stuburo kaulelis suaugusiam zmogui petums, sriubos net negali sriuba pavadint negali, juokas per asaras).Patikekit per dvi savaites praleistas (jurbarko ligonineje) tokiu jovalų paragavau.Gal nors truputi atsizvelkit ka žmonės jums raso.
Šiais metais perėjau į kitą mokyklą. Ankstesnėje mokykloje valgiau mokykloje nemokamai ir nesiskundžiau. Skanus maistas, įvairiapusis meniu. Nė karto dėl mokyklos maisto nebuvo problemų dėl skrandžio (sergu gastritu). Labai retai pritrūkdavo bandelių ir kainos buvo normalios, nors laikui bėgant šiek tiek pabrango. Perėjus į gimnaziją toliau valgiau nemokamai. Vaisių dažnai duoda neįtin skaniai atrodančių: pajuodusių bananų, minkštų apelsinų. Sultys buvusioje mokykloje buvo tirštos, skanios. Dabar skaidrios, spėju, kad atskiestos, nors ir retai geriu. Kai noriu nusipirkti arbatos, niekada jos neišgeriu iki galo, nes būna labai karšta, o pertrauka ne tokia ilga, jog spėčiau atsigerti. Maistas kai kada būna šlykštus. Vieną kartą už taloną davė varškėčių. Būtų buvę visai nieko, jei ne tai, jog varškė saldi, o tešla sūri. Vos paragavus nunešiau lėkštę ant nešvarių indų stalo ir nusipirkau bandelę už savo pinigus. Kotletai ar kas ten, vis dar nesuprantu, su kažkokiu žaliu įdaru, kad tikrai nesinori valgyti. Vieną kartą gavau tokį žemaičių blyną, kokio net su peiliu vos vos perpjoviau. Bandelės perkamos iš netoli esančios įmonės, neapsakomai brangios. Ankstesnėje mokykloje galėjau nusipirkti paprastą bandelę už 60ct, ir tikrai, būdavo mažiausia 3 bandelių pasirinkimas. Dabar, jei užsimanau, turiu pirkti už 1Lt 20ct ir nėra pasirinkimo. Nors ji didesnė, bet tikrai gaila mokėti tokius pinigus už vieną bandelė. Ne tik bandelių kaina skiriasi, bet ir maisto. Anksčiau galėjau pavalgyti už mažiau nei 2 Lt be talono, o dabar galiu net už 4 Lt. Tai prašau, Kretingos maiste, sutvarkyt problemas ir tik prašau nesakyti, jog taip pas jus nėra
Atsakymas is imones. Taisyklinga kalba, skambus zodziai. Ar tikrai viskas pas jus taip grazu? Nebukite izeidus, priimkite zmoniu kritika. Nusisypsokite man o as jums pamojuosiu. :)
Kai valgyti nori tai tada viskas skanu :)
Na ir neskanus maistas Kretingos, o kainos kainelės!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mama 2013-05-30 08:40:21
Man asmeniskai ju tiekiamas mokyklu maistas nepatinka :(
Sutinku su "mamos"nuomone ! Kretingos maistas tiekia, turbūt, blogiausiai iš visų...Maisto kokybė tokia, kad negaliu suprast kaip jiems dar leidžia vaikus maitint?Teko girdėt, kad normalios virėjos pas juos į vergiją dirbti neina...
Man asmeniskai ju tiekiamas mokyklu maistas nepatinka : (

R-centras
Big Green Egg ir Arctic Spas Lietuvoje

Adresas: P.Lukšio g. 32, LT-08222 Vilnius.
Veiklos sritys: maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; baldai (prekyba); indai, valgymo įrankiai; keramikos gaminiai; maisto gamyba; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; restoranų, kavinių, barų įranga.
Oficialus Big Green Egg® atstovas. Kviečiame tapti mūsų prekybos atstovais įvairiuose Lietuvos regionuose. Plačiai pripažintos originalios amerikiečių sukurtos keraminės kepsninės Big Green Egg pirmtakas – senovinis molinis kepimo indas, vadinamas kamado. Kadaise buvęs tik molinis indas su dangčiu, šiandien Big...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: Minijos g. 19, LT-91207 Klaipėda.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...
Vamėsa
Didmeninė prekyba lietuviška mėsa ir skerdiena

Adresas: Čečetų k. 7, Čečetų k., LT-69394 Kazlų Rūda.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; maisto gamyba; maisto produktai; šaldyti maisto produktai.
Vamėsa, UAB maisto pramonės įmonė kurioje vykdoma didmeninė prekyba mėsa. Mėsos perdirbimo įmonė - didmeninė prekyba skerdiena, didmeninė prekyba šviežia mėsa ir šaldyta mėsa bei didmeninė prekyba vakuumuota mėsa Lietuvoje ir užsienyje Kiaulienos didmeninė prekyba Lietuvoje bei eksportas Didmeninė prekyba bekonų...
Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...

Naujas koronaviruso rekordas Lietuvoje: per parą nustatytas 1.001 atvejis, mirė aštuoni žmonės 10-31 11:43
Lietuvoje vėl fiksuotas naujas užsikrėtimo COVID-19 rekordas: per parą nustatytas 1.001 naujas atvejis, mirė aštuoni žmonės, šeštadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.
Rusija pažadėjo suteikti "reikalingą pagalbą" Jerevanui, jei kovos pasieks Armėniją 10-31 11:32
Rusija šeštadienį pareiškė, kad suteiks "reikalingą pagalbą" Jerevanui konflikte su Azerbaidžanu dėl ginčijamo Kalnų Karabacho regiono, jeigu kovos pasieks Armėnijos teritoriją.
Kontrabandinių rūkalų sulaikoma daugiau, nes išaugo jų gamyba Baltarusijoje
Kontrabandinių rūkalų sulaikoma daugiau, nes išaugo jų gamyba Baltarusijoje 10-31 11:09
Baltarusijoje jau kurį laiką didinamos cigarečių gamybos apsukos, tad sulaikyti daugiau kontrabandinių cigarečių Lietuvos pareigūnai tikėjosi ir tam ruošėsi, sako Muitinės kriminalinės tarnybos...

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

Google 1621,01 +3,43%
IBM 111,66 +2,53%