Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Britlita, IĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Britlita

Atsiliepimai apie Britlita, IĮ

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Britlita, IĮ

Nerekomenduoju, atidaryneja siuntas. Net jeigu pasienyje paprase, jie privalejo pranesti, o ne nesti deze taip kad pamatytum tik namie... Nemalonus bendravimas
Super imone. Parveze motocikla ir daugybe siuntu be jokiu trukdziu. Rekomenduoju.
Siunčiau stereo kolonėles per amazon į britlitos sandėlį. Krovinys gan didelis ir tikrai nelengvas, amazon tiesiogiai į Lietuvą nesiuntė. Užsisakiau kolonėles ketvirtadienį, o antradienį jau atsiemiau Kaune. Super greitai, paštu sutarėme kainą, kuri mane tenkino. Kadangi sumokėti pinigai gan nemaži, buvo nerimo, ar tikrai viskas bus ok, nustebino, kad taip greitai ir kokybiškai atkeliavo. Super greitai ir operatyviai, tikrai rekomenduoju!
Laba diena. Pirkau lova is Ebay internetines parduotuves. Kadangi i Lietuva pardavejas nesiunte tai pasinaudojau Britlitos paslauga. Esu labai patenkintas nes preke pristate i namus ir dar gavau nuolaida. Labai Aciu Britlitos kolektyvui ir asmeniskai vairuotojui, kuris atveze i Tilzes g. Kaune. Jei reiktu ivertinti tai is desimties desimt.
NEREKOMENDUOJU!!! SUPRASIT, JEI PABENRAUSIT
Labai nepagarbiai elgiasi su klientais siuntų registratorė Rasa ''Taupyk'' parduotuvėje Londone. Per penkis metus naudojimosi ''Britlita'' paslaugomis nebuvau patyręs tokio nesiskaitymo su klientais. Tai buvo paskutinis mano apsilankymas ten.
Senai naudojames Britlitos paslaugomis.Siunteme net 8 dideles dezes.Atveze laiku ir tvarkingas.Siandien i Vilniu pristate siuntini gavejui i namus.Esame labai patenkinti viso kolektyvo darbu.Rekomenduojame visiems.Geru svenciu visam Britlitos kolektyvui!
Pirmą kartą naudojausi šios įmonės paslaugomis. Siunčiau brangų kompiuterį ir asmeninius daiktus, dėl to tikrai nerimavau. Siuntą paėmė sutartu laiku iš namu ir pristatė laiku, pakuotė liko tvarkinga, plius gavau SMS žinutę, kad jau galiu pasiimti siuntą. Žodžiu, super duper įmonė. Rekomenduoju visiems!
Jau virš porą metų naudojamės paslaugosmis. Visada laiku, teisinga kaina ir nebuvo problemų.
Siunciausi su jais ne keleta kartu o desimtimis, ir visada atgabena laiku ir jokiu problemu nera. 10 balu.
Tomas 2013-06-25 16:32:12
Likome nepatenkinti paslaugų kokybe ir ypač užkelta kaina. Ateityje nesikreipsim į šią kompaniją.
Gerbiamas Tomai, aprašykite prašom plačiau situacjia už kokia siunta Jus manote kad permokėjote ir kuom konkrečiau likote nepatenkintas.
Labai puiki siuntų tarnyba, puikiai atlieka savo darbą, malonus aptarnavimas! Siulau visiems naudotis ju paslaugomis :)

Itella logistics
Adresas: Pirklių g. 5, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos.
UAB Itella Logistics teikia dalinių krovinių gabenimo sausumos, oro ir jūros transportu, sandėliavimo ir visas su tuo susijusias pridėtinės vertės paslaugas. Nuo 2017 m. įmonė aktyviai teikia ir smulkių siuntų pristatymo paslaugas. Lietuvoje nuo 2002 m. veikianti įmonė priklauso tarptautinei Suomijos kapitalo POSTI...
Technologijų era
Siųsk pigiau

Adresas: Veiverių g. 142, LT-46353 Kaunas.
Veiklos sritys: eksportas; importas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
„Siųsk pigiau“ – viena didžiausių internetinių siuntų siuntimo platformų išsiilgusiems patogumo, operatyvumo ir gerų kainų. Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje ir tarptautiniu mastu. Bendradarbiaudami su geriausią reputaciją turinčiomis ir pasaulyje pripažintomis kurjerių kompanijomis, tokiomis kaip DHL, TNT...
DLW Lietuva
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 81, LT-02189 Vilnius.
DLW Lietuva UAB- tai lanksčiai dirbanti logistikos įmonė, teikianti smulkių, skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei sandėliavimo paslaugas. Sėkmingai dirbame Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje. Mūsų augimo paslaptis paprasta –abiem pusėm priimtinas bendradarbiavimas. Mes esame atsakingi už tai, ką įsipareigojame...
Nėgė
SST - Skubių siuntų tarnyba

Adresas: Europos pr. 83, LT-46333 Kaunas.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje bei aplinkinėse ES šalyse. Mūsų tikslas – siūlyti kuo platesnį greitų ir kokybiškų paslaugų spektrą, greitus sprendimus, kurie užtikrintų mūsų klientų verslo sėkmę. Mums...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...

Kalbos mokymasis užsienyje: 2-3 kartus greičiau nei namuose?
Kalbos mokymasis užsienyje: 2-3 kartus greičiau nei namuose? 05-10 12:32
Pirmosios kalbų mokyklos Lietuvoje „American English School" vadovė Eglė Kesylienė įsitikinusi, kad prieš pradedant mokytis užsienio kalbų labai svarbu aiškiai atsakyti į...
"& Other Stories" ženklo parduotuvei H&M pasirinko "Galleria Riga"
"& Other Stories" ženklo parduotuvei H&M pasirinko "Galleria Riga" 05-19 10:40
Pirmą Baltijos šalyse "& Other Stories" 740 kv.m. ploto parduotuvę šį rudenį Švedijos drabužių prekybininkė H&M atidarys PC "Galleria Riga" Rygoje.
Registrų centras atnaujins Gyventojų registrą
Registrų centras atnaujins Gyventojų registrą 05-19 09:39
Valstybės įmonė Registrų centras artimiausiu metu atnaujins Gyventojų registrą, kuriame kaupiama svarbiausia informacija apie kiekvieną Lietuvoje gyvenantį žmogų.

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Keurig Dr Pepper 29,26 +2,31%