Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Briliantinės lubos, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Briliantinės lubos

Atsiliepimai apie Briliantinės lubos, UAB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Briliantinės lubos, UAB

Padarė broką. O dabar dingo, jau 2 mėnesius žada, jog perskambins. Lubos įsitraukė į viršų ir išlindo tai, kas pritvirtinta lubose. Jei yra norinčių rašykit atsiųsiu nuotraukas arba įleisiu buto apžiūrėti.Kreipiausi į advokatą, ruošiamas skundas ir eisim į teismą. ATSARGIAI SU ŠIA ĮMONĖ!!!!!!!!
Esu labai patenkinta nuo pat pirmo pokalbio. Dėmesingas aptarnavimas. Meistras atlikęs išmatavimus labai mandagus, išmanantis savo darbą, labai padėjo galutinai apsispręsti pasiūlydamas įvairius variantus. Meistras/montuotojas irgi superinis: mandagus, kruopštus, tvarkingas. Manau darbuotojai yra šios įmonės pažiba. Ačiū. tikimės, kad ir garantinis aptarnavimas, jeigu prireiks, bus toks pats.
Per vieną dieną tobulos lubos visame bute! Labai tvarkingai viską padarė, montuotuojai dirba su siurbliu. Esu labai išrankus klientas, tačiau neradau prie ko prikibti! :) Labai rekomenduoju!
Puikus aptarnavimas ir lūbų kokybė. Sumonatavo lubas per 1 dieną, esulabai patenkintas darbu. Ypač noriu padėkoti montuotojams: krupštūs, atsargūs, po saves iš karto viską susitvarko. Šaunuoliai, rekomenduoju!
Jokios atsakomybes uz savo atliktus darbus.Pries pusantru metu sudejo lubas ir iskrito juosteles.Skambinu prasau kad idetu nuo gruodzio menesio, tuoj kovas, pazadai perduos meistrui jums paskambins ir t.t..tai jau 3 menesiai skambina, esu nusivylus, tokiu abejingumu klientu, svarbu pinigus sumokek o garantijos 0.Niekam nerekomenduoju tokios firmos, tel labai graziai kalba o veiksmu 0.Reikes kreiptis kur nors toliau.Nes be reakcijos firmos vadove.
Tikri profesionalai, padarė tai ko kitos įmonės net neapsiemė daryti! Likau labai patenkinta, lubos dabar nuostabios. Malonus bendravimas, drasiai galiu rekomenduoti :)
UAB "Briliantinės Lubos"
2019-01-02 20:23:30 IP 78.62.12.93
Anastasija 2018-12-29 13:37:41
Visiška nepagarba ir nesiskaitimas su klientu. Suderintą lubų montavimo dieną meistrai tiesiog neatvyko. Nesugebėjo net pranešti apie neatvykimą. Prisiskambinti neįmanoma nei vienu numeriu. Tikrai nepatikima kontora, nesikreipsime ir niekam nerekomenduosime!
Sveiki, Anastasija,

dėkojame už Jūsų atsiliepimą ir labai apgailėstaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Šventinis laikotarpis buvo labai įtemptas ir tikrai mūsų inžinieriai nesugebėjo suspėti į visus suplanuotus užsakymus, dėl ko labai atsiprašome.

Suprantame Jūsų nusivylimą, tačiau norime ištaisyti situaciją - susisiekite su mumis Jums patogiu laiku.

Lauksime iš Jūsų žinių ir dar kartą atsiprašome už įvykusią situaciją.
Labai patenkintas darbu ir kokybe. Viskas vyko sklandziai. Paskaicius komentarus (neigiamus) toks jausmas kad kazkas kazka painioja. Todel darau isvada kad patis klientai nera adekvatus todel atgal ir gauna toki rezultata - jeigu jus su darbuotojais elgiates kaip su nuliu tai ir nesitikekit kad kazkas jus be pagrinto garbins. O imone super, greitai, kokybiskai, viskas tiesiog super. Rekomenduoju. Komunikuoja super, visad paskambina jeigu kyla klausimu viskas labai netgi gerai. Kam idomu visad priimsiu parodyti vyru darba, jokiu problemu, kad irodyti kad kokybe super.
100% Savo srities zinovai.Viskas laiku ir darbas atliktas be priekaistu (buvo atlikta dvieju lygiu auksciai, pilnas nuosavas namas).Tikrai rekomenduoju.
Kaip galima tikėtis kokybės ar terminų laikymosi iš kontoros, kurioje vidutinis atlyginimas 208, 85 €? Nejau Mokesčių inspekcijai neįdomu, kodėl tokios kontoros galimai slepia mokesčius?
Dekoju uz operatyvu ir kokybiska darba. Likome patenkinti, nors buvo nedidelis uzsakymas. Ateiciai dar kreipsimes :)
Šios įmonės nerekomenduočiau nė vienam, klientas yra nulio vietoje, jokios atsakomybės, jokio normalaus bendravimo.Savaite laiko kėkvieną dieną mulkino ir žadėjo, kad atvažiuos išmatuoti lubas, bet taip ir neatvažiavo, tai pamiršo, tai kažkas kitas turėjo atvažiuoti, tai nespėjo ir t.t, bet svarbiausia net nepaskambina ir nepraneša, kad kažkas nutiko ir negali atvykti, pats skambinėji klausi, nes jau kaip ir susitarem tai nebesinorėjo dar su kažkuom tartis, taip ir mulkino savaite laiko, net nesugebėdami perskambinti.NEREKOMENDUOJU....Tikrai yra puikių kitų įmonių atliekančių tą pati darbą.
Viskas labai operatyviai. Malonus administracijos bendravimas, Montavimo darbai vyko labai greitai, kruopsciai ir tvarkingai Aciu !
Jei Jum patinka, kad kaip klijentą laiko nulio vietoje, nesugeba net pranešt, kad darbai vėluos, o Jūs vis laukiate, jei Jums patinka kai pagaliau, po daug bandymų, prisiskambinus, jums aiškina, kad jūsų užsakymas "sudėtingas", nors avansas paimtas ir nieks tuo "sudėtingumu"jį imant nesiskundė...jei Jums patinka kai per 1 savaitę sugeba išmatuot, per 2savaitę sudėt profilius ir esat pasirengę gyvent laukime savaites, mėnesius kada pabaigs, tai nervų pasitikrinimui siūličiau šią įmone!!!Aš vis dar laukiu pabaigtuvių ar bent skambučio
Sveiki. Lubų montavimas vėlavo dvi dienas, tačiau darbas atliktas gerai. Labai noriu padėkoti matuotojui Jevgenijui už suteiktą išsamią informaciją ir montuotojui Dmitrijui už malonų bendravimą, greitą ir kruopštų darbą. Ačiū.
Nerekomenduoju prasidėti, baisi patirtis. Visų pirma atsiunčia ruselį kuris nemoka nė vieno lietuviško žodžio, į terminus aišku nespėja, ir finale rezultatas netenkina, nes nebuvo suprasta ko prašoma, ne taip įdėta led juosta, pilna broko, broblematiška įmonė.
Patarimas vengti šios įmonės, jei nenorit problemų.
2018-04-26 10:31:55 IP 213.159.61.166
Marija 2018-04-24 22:34:27
Klausymas išsprestas, led lemputė pakeista, ačiū Aleksandrui ir Dmitrijuj. O apie darbininkų meistriškumą ir aukštą lygį galiu pasakyti tik gerus žodžius Ir kita kartą tikrai rinkčiausi šitą firmą!
Marija,
dėkojame už gerus žodžius.
Laba diena
ar pakeisit pagaliau led lemputė?! Rašete, kad norite ištaisyti savo klaidas.
Tai ir ištaisykite, ko laukiate? Kol garantija pasibaigs?
2018-04-17 14:29:51 IP 213.159.61.166
Marija 2018-04-16 15:35:15
Viskas gerai, labai operativiai dirba, išmano savo darbą. Bet...po 10 dienų perdiega led lemputė. Paskambinau - atvažiavo ir pakeite be problemų. Vėl praeina kokios 2 - 3 savaities - vėl perdėga. Skambinau 3 kartus - vis žada pakeisti, bet kol kas taip ir liko pažadais. Jeigu jus suteikiat 2 metų garantija, tai jus ir pataisykit gedimą. Ir mano nuomonė apie jus išliks teigiama.
Marija,
labai atsiprašome už nepatogumus ir norėtumėme ištaisyti savo klaidas.
Gavome naujus led šviestuvus į kuriuos ir pakeistumėme.
Prašome Jūsų susisiekti su mumis tel. nr. +370 607 89 999 arba el. paštu 860789999lt@gmail.com
Arba tiesiog atsiųskite savo tel.nr. ir mes susisieksim.
2018-04-13 17:51:03 IP 213.159.61.166
Remigijus 2018-03-16 14:53:16
Super, likau labai patenkintas. Viskas labai operatyviai ir net greiciau negu tikejausi. Malonus administracijos bendravimas, kuri tikrai labai atsizvelgia i klijento poreikius bei pageidavimus. Montavimo darbai vyko labai greitai, kruopsciai ir tvarkingai. Didelis aciu ! Saunuoliai ! Ateity tikrai dar susitiksim... rekomenduoju visiems....!!!
Remigijau,
ačiū Jums už gražius žodžius
2018-04-13 17:48:36 IP 213.159.61.166
Vytas Kaunas 2018-03-20 04:58:02
Nelabai patenkitas...lubos kaip ir super bet led sviestuvai pakrite nuo lubu kokie 3mm tarpas..nes klijuoja prie lubu ziedelius ir jie neleidzia prisispaust...nieks sito neperspejo..nes turejau savo ledus..negi pas mane pirma kaip klienta cia tokia problema?Juk dirba 15 brigatu..ir istempta tukstaciai kvadratu. Kalbejau su kita firma..sako zino sita beda ir daro kitaip sviestuvu tvirtinimus...Tai tiek
Vytai,
labai atsiprašome už nepatogumus ir norėtumėme ištaisyti savo klaidas.
Arba tiesiog atsiųskite savo tel.nr. ir mes susisieksim.
Nuo ismatavimo iki sudejimo viskas puikiai! Labai noreciau pagirti abu lubas montavusius rusiskai kalbancius darbuotojus. Dirba tvarkingai, kruopsciai, abu malonus ! Lubos taip pat atrodo puikiai. Rekomenduociau visiems sia imone. Aciu:)
2018-01-31 16:16:18 IP 86.38.206.135
Rimantė 2017-09-13 10:37:03
Likome labai patenkinti savo lubomis!Darba atliko greitai ir kokybiskai.Ismatavus lubas ir apskaiciavus kaina po montavimo darbu nepasikeite!Dar karta aciu uz atlikta darba
Rimante,
Ačiū jums už gražius žodžius.
2018-01-31 16:14:25 IP 86.38.206.135
Janina 2017-09-12 21:31:43
O man visai patiko imones aptarnavimas.Atvaziavo matuotojai, viska pamatavo, paskaiciavo normalia kaina, dave tinkama konsultacija, po savaites jau lubos buvo sumontuotos, esu patenkinta, operativiai, greitai o kas svarbiausiai pigiai ir kokibiskai viska padare.Gaila kad kitur jau gipsa padarem nes daritume visur itempiamas lubas nes tai pigiau, greiciau ir tikrai zimiai svariau.
Janina,
Ačiū jums už gražius žodžius.
2018-01-22 10:42:54 IP 82.140.159.6
Dovi 2017-12-21 13:34:15
Užsisakinėjome įtempiamas lubas.. šiaip ne taip atvažiavo išmatuot, o apie operatore visai tyliu, toks vaizdas kad blondine su atminties problemomis kitam laido gale sėdi. Taigi, sutarėm jog bus "sklandančios" lubos bet be kraštinio LED apšvietimo.. viskas kaip ir ok dar prieš atvažiuojant montuotojams susiskambinama pasitikslinama ar tikrai, patikslina kad tikrai taip... Suma paskaičiuota tokioms luboms.. Bet va atvažiuoja montuotojai montuot lubų, visų pirma nešneka lietuviškai, o tik rusiškai, ir niekas mūsų neperspėjo dėl šito, o mes rusų nei "bum bum". Ir dar betrūko to kad lubas sudėjo ne tokias kokias užsisakėme, Tai yra ne su nišom kraštuose, o nuo sienos iki sienos ir vietomis matosi brokas, ties šviestuvais... Nors aiškiai paskaičiuota jog lubos su nišomis, tik be led apšvietimo. Nusivylėm.. o ir sumokėti teko visus pinigėlius. NIEKAM NEREKOMENDUOJU ir nerekomenduosiu !!!!!!!
Laba diena, Dovi,
Atsiprašome už susiklosčiusę situaciją.
Norėtume ištaisyti savo klaidas.
Kaip galima būtu su Jumis susisiekti? Arba susisiekite su mumis.
Ačiū
2018-01-04 17:41:14 IP 84.46.236.24
Esu labai patenkinta atliktu darbu, operatyvumu.
Rezultatas tikrai dziugina. Aciu ir linkiu sekmes Jusu komandai.
Tikrai dar kreipsimes!
Iki pasymatymo!
2018-01-04 17:04:14 IP 84.46.236.24
Malonus darbininkai, mandagus. Siulyciau pazystamiems.
Didelis ačiū Andrejui ir Sergejui už patarimus ir kokybiškai atliktą darbą. Likau labai patenkintas firmos paslaugom.
Mantas
Visiškai nepatikima įmone, užsisakeme 60 kvadr.m., ismatavo, saskaita issiunte po menesio, saskaita kaip paprasta špargalke, nenurodytos kainos, už ka ir kodel tiek moketi. Operatore isvis nebendrauja, jei atsiliepia, aiškina, kad perskambins, kai bus vadybininkas. Ir dingsta. Taip žaide 1, 5 menesio. Mums nusibodo laukti. Tad užsisakeme kitur, padare greitai ir kokybiškai. Kai išmoksite dirbti ir bendrauti su žmonemis, tada ir dirbkite. Savo pažadus reikia vykdyti.
2017-08-28 16:30:19 IP 86.38.185.251
Danielius 2017-08-23 11:14:19
Danieliusd20@gmail.com parasykite man i pasta.

Mes parašėme Jums į el.paštą ir laukiame iš Jūsų žinių.
Briliantinės lubos, UAB 2017-08-23 10:45:47
Gerbiamasis Arturai,
Labai apgailestaujame, kad neatsižvelgėme į Jūsų poreikius. Pateikite mums savo kontaktinę informaciją, kad galėtume susisiekti su Jumis ir kompensuoti nepatogumus.
Danieliusd20@gmail.com parasykite man i pasta.
2017-08-23 10:46:54 IP 84.46.249.162
Paulius 2017-04-25 18:24:47
Visiškai nepatikima įmonė, sutartu laiku neatvyko į matavimus, nepaskambino, nesitarė, dvi dienas derino laiką, skambino šešis kartus, atidėjo pirmą atvykimą, galutiniam rezultate- nei vabybininko sutartu laiku, nei skambučio. Nulis pagarbos klientui, tuo pačiu ir savo vardui. Matosi ir pagal kitų įvertinimus, venkit kontaktų su šia kontora.
Gerbiamas Pauliau!
Dėkojame už atsiliepimus! Praėjusį mėnesį pakeitėme operatorių, kuris yra atsakingas už užsakymų ir matavimų priėmimą, ir dabar atidžiai stebime klientų darbo standartus. Jei vis dar esate remonto etape, susisiekite su mumis ir mes padarysime viską, kad Jus liktumėte patenkintas. Atsiprašome už nepatogumus.
2017-08-23 10:45:47 IP 84.46.249.162
Arturas 2017-06-22 20:29:43
Tikrai žmonės nesikreipkite.... nekelia ragelio jei pakelia pasako, kad uz 5 min atskambins ir vėl dingsta...jau viskas buvo išmatuota liko kelis taškus sudėti ir tada pasakė, kad reikės dar 1200 eurų damokėti, nes ale biski kitokio profilio visdėlto reikia, nors paprašiau visur lubu paprastu tiesiu ir tik vienoje vietoje nuleisto kvadrato 10 cm aukščio :) bet už toki 2 kv nuleidima 1200 e plius :) pasakiau gerai tada nededam nieko darome visur lygiai ir va nebekiale išvis ragelio...
labai gaila kad žmonėms pinigu nereikia juolab naujas namas ir reikėjo man kad sudetu 185 kv lubu... matyt pergerai gyvena jau.O man tenka vel viska is naujo su kita imone derinti.
Gerbiamasis Arturai,
2017-08-23 10:44:55 IP 84.46.249.162
Rimas 2017-07-27 13:05:39
Jokios pagarbos, jokių sutartų terminų laikymosi, jei neatvyksta neperskambina. Nesirinkite
Gerbiamasis Rimas.
Dėkojame už jūsų atsiliepimus! Mes daug dėmesio skiriame klientų aptarnavimui. Atsiprašome už prastą aptarnavimą. Mes būtinai išspręsime mūsų skirtumus. Norėdami tai padaryti, kreipkitės į vadovą, kurį rasite mūsų tinklalapyje arba palikite laišką su savo telefonu ir adresu. Laiške papasakokite, apie kurį projektą mes kalbame, kad galėtume imtis tinkamų priemonių.

KAUNO APDAILA
Vidaus apdailos darbai

Adresas: Neries krantinė 16, LT-48402 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; santechnika; sienos, lubos; statyba.
UAB "Kauno apdaila"- tai ilgametę patirtį sukaupusi bei kvalifikuota statybos įmonė, atliekanti vidaus patalpų remonto darbus visuomeninės paskirties pastatuose. Pagrindinės mūsų teikiamos paslaugos: Gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų restauracija Kultūros paveldo restauracija Stogų įrengimas Statybinių...
Adapdaila
Vidaus apdaila nuo A iki Z visoje Lietuvoje

Adresas: Savanorių pr. 65A, LT-03149 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; betonas ir betono gaminiai; dažai, lakai; elektros instaliacijos darbai; grindys, grindų dangos; griovimas, gręžimas; interjero apdailos medžiagos; santechnika; sienos, lubos; statyba; šiltinimas, renovacija; vaizdo stebėjimo sistemos.
Statybos įmonė UAB „ADapdaila“ yra ypatingų statinių atestuota įmonė. Atliekame visus vidaus apdailos darbus visoje Lietuvoje. Įmonė taip pat užsiima individualių namų statyba, elektros ir santechnikos montavimo darbais, bei suvirinimo darbais. 2017 metais įmonei suteiktas “Stipriausi Lietuvoje” sertifikatas. UAB...
Stukma
Adresas: Naugarduko g. 91-420, LT-02115 Vilnius.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; statyba; šiltinimas, renovacija.
- Mūro darbai (sienų mūras iš blokelių, plytomis; apdailinių plytų išorės sienų mūras; klinkerio plytų sienų mūras; senovinio stiliaus plytų interjerinis mūras); - Monolito darbai (įvairių tipų pamatai, perdangos, sienos, kolonos, sijos, liftų šachtos, rostverkai ir kiti monolito darbai); - Šiltinimo darbai (pamatų...
Agentus
Generalinis rangovas. Statybos projektų valdymas.

Adresas: Sandėlių g. 9, LT-45190 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; metalo konstrukcijos, angarai; pastatų administravimas; projektavimas; santechnika; sienos, lubos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Agentus” stato naujus pastatus bei renovuoja ir rekonstruoja senus statinius: Naujų pastatų statyba: visuomeniniai pastatai ir prekybos paskirties pastatai, gyvenamieji pastatai bei įvairūs individualūs pastatai, sandėliavimo paskirties pastatai, biurų statyba visoje Lietuvoje Pastatų remontas, renovacija...
UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: Raudondvario pl. 141, LT-47192 Kaunas.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...

Daliai parduotuvių dirbant per Velykas, Seime vėl inicijuojamas draudimas
Daliai parduotuvių dirbant per Velykas, Seime vėl inicijuojamas draudimas 04-20 15:30
Kai kuriems prekybos tinklams ketinant dirbti pirmąją Velykų dieną, Seimo nariai žada grįžti prie įstatymo pataisų, uždraudžiant jiems dirbti per šventes ir kai kuriais sekmadieniais.
Finansinė laisvė: jos siekiančių daugėja ir Lietuvoje
Finansinė laisvė: jos siekiančių daugėja ir Lietuvoje 04-20 14:42
Ar nebūtų puiku, jei galėtume visą dėmesį koncentruoti į tai, kaip pinigus išleisti, o ne į tai, kaip juos uždirbti?
Už ekstremistinį turinį JAV milžinams Europoje grės baudos iki 4% apyvartos
Už ekstremistinį turinį JAV milžinams Europoje grės baudos iki 4% apyvartos 04-20 14:39
Europos Parlamentas (EP) pritarė pasiūlymui bausti tokias įmones kaip "Facebook", "Google" ir "Twitter" net iki 4% pasaulinės apyvartos siekiančiomis baudomis, jei jos per valandą nuo valdžios...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Pfizer 39,38 -1,25%