Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Briliantinės lubos, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Briliantinės lubos

Atsiliepimai apie Briliantinės lubos, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Briliantinės lubos, UAB

Ačiū už puikiai atliktus darbus. Sėkmės su naujais projektais.
Didelis AČIŪ už JŪSŲ profesionalumą, dėmesingumą, malonų bendravimą su manimi, rūpestingumą, nuoširdumą, paprastumą, už Jūsų tikras ir šiltas šypsenas. Ačiū už gerą darbą asmeniškai Arnolduj. Rekomenduoju!!!
Sumontavo su led apsvietimu lubas, led apsvietima sugebejo sumontuoti tik is antro karto, nes ledus deda pacius pigiausius kinietiskus.tik sumontavus jau sviete visokiom spalvom, tai kita diena atsiveze dar kruva led juostos ir siaip ne taip atrinko kad sviestu vienodai, bet tuo dziaudemes neilgai.is pradziu pradejo kita spalva sviesti keli ledai, tai dar neemiau i galva, o kuo toliau tuo labiau keitesi spalvos.kai paskambinau del garantijos, sako kad jau pasibaigus, nors raso 5 metai.sako jei norit galim pakeisti tik uz tai reiks susimoketi.tikrai niekam nerekomenduoju pas juos detis
esame labai patenkinti tiek projekto parengimu tiek lubu montavimu :) peojektuotojams daveme gan sunkia uzduoti uzslapstyti griozdiskus ventliacijos vamzdzius islaikant erdves auksti ir vientisuma ir kai joks kitas meistras nesugebejo isspresti, Briliantines lubos sugrizo su super projektu. Darbai atlikti greitai ir kokybiskai - meistrai netaupe nei savo jegu nei laiko. Rekomenduojame.
Asta Lukošiūtė
2020-08-23 12:02:26 IP 2e7r442a
ČIA a*******i, O NE firma :
1. RAŠO savo puslapyje "Sertifikuotos įtempiamos lubos iš Vokietijos. Subtilus atlikimas" (cha cha cha), o įdėję sertifikatą ESTŲ GAMINTOJO. O KĄ deda iš tikrųjų ??? Kinietiškas lubas turbūt.Nes šito estų gamintojo kaina yra žymiai didesnė

2.MELUOJA SU KAINOMIS. Kai aš užsisakinėjau pavasarį, kaina internete buvo 9, 99 EUR/m2 su šviestuvais, o man paskaičiavo 22 Eur/kv. be šviestuvų. Na bet jau reikėjo tvarkyti lubas, tai susitaupiau...

3. DEDA NE SAVO NUOTRAUKAS Į GALERIJĄ !!!! Įdėjau į Google paiešką pirmą pasitaikiusią nuotrauką iš įmonės galerijos, pasirodo tai Serbijos viešbučio nuotrauka !!! Padariau printScreen ir nusiųsiu BOOKINg'ui !!! Visų pirma, tai autorinių teisių pažeidimas ir mano galva NUSIKALSTAMA ĮMONĖS VEIKA, nes žmonės renkasi firmas PAGALNUOTRAUKAS GALERIJOJE, tai sąmoningas klaidinimas !!!!

Savo istorijos net nenoriu rašyti, nes gaila laiko ir nervų, bet turiu, kad kiti nebūtų išdurti tokio neprofesionalumo !!!

Šį pavasarį užsisakiau lubas, buvo meistras, pamatavo viską, parodžiau, kad nėra daug aukščio, ar atsidarys langas, prisitvirtins karnyzas ???Sakė, tikrai atsidarys. Pasibaigus karantinui, atkeliavo "meistrai", 10 val. montavo lubas ir rezultatas : karnizo neįmanoma padaryti, užuolaidų nebus, o darant langus, lango viršus brūžina lubas. Sumontavo 1 šviestuvą, kuris krito iš lubinio žiedo. Nekalbant, kad kampuose paliko įplyšimus, apie radijatorių buvo tiesiog ranka apipjauta. Kas nori nuotraukų, galiu atsiųsti, kaip atrodė šitas košmaras. Apie tai, kad neturi savo priemonių uždengti daiktus nuo dulkiu, net nekalbu. Pasakiau, kad man netinka toks košmaras, nusiėmė lubas, likau be šviesos 3 savaites prašiau atvažiuoti prijungti lemputes. JOKIOS REAKCIJOS. Tik parašius skundą čia, atsirado valdžia. Sakė sutvarkys 300 skylių sienose nuo varžtų, sugandintus langos rėmus nuo gręžimo. Laukiau vėl mėnesį laiko.Šviesai pajungti kviečiau elektrikusi ir mokėjau pinigus. O vakar atvažiavo su maišiuku kitos įmonės bičai, net be kopėčių, su viena mentele. Įdomu, kaip nuo grindų stovint galima kokybiškai lubas užglasityti ? i*****i ! Net nespėjau daiktų uždengti, krenta glaistas ant muzikino centro, medic. kaukių. Nėra reikalo net sakyti, kad turiu viską tvarkytis pati. Kaip buvusi klientė rašau, BĖKIT NUO BRILIANTINIŲ lubų kuo toliau !!!

SKUNDO TIKRAI NETRINSIU, GAL KA=KAM PAD4S I6SAUGOTI NERVUS LAIKĄ, SIENAS !!!
Atvykus atsakingam asmeniui ismatuoti lubu aptareme kas turetu buti ir ka vertetu pakoreguoti, zmogus buvo malonus ir matosi jog ismanantis aplamai statybu darbus. Tai pat pasiule papildomai pakonsultuoti jeigu turesime kazkokiu klausimu nors tai ir nera susije su lubomis. Pasirinkome norima apsvietima, kitas detales, palikom tik issirinkti pleveles tipa ir spalva kadangi minejo jog dar atvyks tiksliai permatuoti lubas ir plevele bus galima gauti mazdaug uz savaites. Montavimu pradzios data sutarties salygomis turejo buti vasario17-21. Sutareme 21d savaite pries susisiekeme pasitikslinti ar meistrai tikrai gales atvykti ir as pasiimsiu laisva diena, nes darbovieteje yra keblu suderinti laisva nuo darbo laika, taciau jie patikino jog tikrai atvyks. Diena pries paskambinau dar karta paklausti kuria valanda tiketis meistru atvykimo, taciau pareiske jog jie atvykti negales nes nebaige objektu kitur.. Dar karta paaiskinau jog as negaliu taip svaistytis laisvom nuo darbo dienomis, tiek to.. sutareme 28-tai dienai, taciau vel tokia situacija... Is pradziu sake jog atvyks ryte, po to perspejo jog per pietus, po to sake jog nespeja neatvyks, bet as vel ivardinau esama padeti pasake jog atvyks vakare... Neatvyko...Siaip taip galiausiai sutarta kovo 6-tai dienai pradeti daryti darbai.Viskas tvarkoj sudeta didzioji dalis profiliu, liko siek tiek kadangi atsiveze ne tuos kuriuos reikejo...Buna, pasitaiko..Pasiteiravo ir pasizymejo kokias sviesas desim panasu kad nebuvo informuoti. Pabandziau susisiekti su vadybininku, norint jog atvyktu dar karta ismatuoti lubas issirinkti plevele, taciau jis buvo isvykes atostogu, paskambino ji pavaduojantis asmuo leido suprast kad jokios informacijos neturi arba su ja nera susipazines ir klausinejo vel visko is pradziu..Atsiunte kazkokios prastos kokybes nuotrauka kaip pavyzdine paletes spalvu nufotografaves sau ant keliu..Tarsi neturetu svetaines, kurioje galima pasiziureti spalvas kaip jos realiai atrodo juk net atspalviai skiriasi is skirtingu telefonu fotografuojant nu zodziu.. arba tiesiog atsiusti palete pastu paprasciausiai..beprasmiska.. Nusprendeme palaukti kol gris vadybininkas, kuris turi visa informacija ir tiesiog sudeti paskutinius taskus.. Deja koronovirusas uzbego ivykiams uz akiu ir supratau kad dabar su sia kompanija bus dar daugiau sunkumu.Nors sviesas kaip ir issirinkome anksciau vadybininkas mums atsiunte turimus 3 sviesu tipus ir ju kieki. Paklausus, kodel nera musu norimo varianto, paaiskeja kad ju jau nebe uzsakineja..Nebent uzsakyt ir laukt turbut is uzsienio kol vel atsius panasu varianta.. Tai tikrai buvo galima pranesti anksciau ir mes sviesas jau turetume.. Gerai... Savaites begyje patys susiradom nusipirkom norimas sviesas is kitur..Siaip taip susitarem ir pagaliau atveze palete issirinkti lubu spalva, issirinkome tvarkoj pagaliau.. pasirodo sandelyje tokiu spalvu nera.. Pasiule savo turima spalvu varianta.. nesupratau tai kodel mes isvis tuomet rinkomes is tos paletes? Kazkoks absurdas.. Pasiuliau ieskoti norimu spalvu is kitu kompaniju galbut kazkaip bendradarbiauti arba velgi galim patys ieskotis.. Juokinga bet tokia padetis.. kadangi siusti is uzsienio ypac siuo laikotarpiu uztruks nemaza laiko.. Nors zinant jog sandelyje gali ir nebuti kai kuriu prekiu, issirinkti jas ir pasitikrinti buvo galima kur kas gerokai ankciau per prabegusi 50 dienu laikotarpi...
Vadybininkas puikiai pasiule galimus variantus, darbuotojai juos įgivendino. Tikrai rekomenduočiau...
2019-12-27 15:17:53 IP 5f4souvk
Daiva 2019-12-23 08:53:54
Jau ketverius metus rinkoje, o gero vardo užsitarnauti taip ir nepavyksta. Įmonės įvertinimas tik 2.6 balo dešimtbalėje sistemoje. Daugiau neverti, nes yta a*******i. O apgaudinėti gali tik įmonė, kuri nekuria ateities ir nesiruošia daugiau dirbti. Panašu, kad jie ruošiasi bankrotui. Gali būti, kad susirinks avansus, o lubų montuoti neatvyks. Telefonu ponia suokia labai maloniai, bet realybė kitokia. Atsargiai su jais.
Sveiki, dėkojame už Jūsų komentarą. Apgailėstaujame, kad teko nusivilti, tikrai norėtume išspęsti situaciją. Parašykite prašau el. paštu: info@briliantineslubos.lt savo telefono numerį arba paskambinkite mūsų telefonu +370 607 89999.
2019-12-16 09:11:29 IP 66gka9le
Klientas 2019-12-10 09:12:10
Prieš mėnesį įtempė lubas. Kaip ir viskas gerai, tvarkingai, bet pamiršo išpjovę skyles rekuperatoriaus grotelėm tvirtinti, padaryti karkasą prie ko jas tvirtinti. Mėnesį laiko laukiam kol atvažiuos sutvarkyti savo broko. Pažada, kiekvieną savaitę atvažiuoti antradienį, po antradienio paskambinus trečiadienį - ketvirtadienį ir taip ateina nauja savaitė. Tai kiek dar tų antradienių reiks laukti neaišku. Nerekomenduoju. Prisišaukti ištaisyti savo broko - be šansų. Turbūt vartotojų teisės patars kaip elgtis toliau tokioje situacijoje.
2019-11-06 15:54:51 IP 66gka9le
Egidijus 2019-11-05 11:30:49
UAB "Briliantinės lubos" metai laiko po montavimo darbų negali pasiūlyti sprendimo, kaip sutvarkyti atsiradusios skylės lubose. E-pašto laiškų parašyta gal penki paskutinis atsakymas cituoju (kopijuoju): Laba diena, dėl lubu iplešimo, jeigu Jus turite pretenzija, Jus galite rašyti pretenzija. I kuria mes būtinai atsakysime.
Paskambinus telefonu +370 607 89999 atsakymas būna toks. Su jumis susisieks ir problemą išspręs. METAI LAIKO NEIŠSPRENDŽIA!!!!!!!
Gerbiamieji busimi klientai, kuo toliau nuo tokios įmonės.
Sveiki, Egidijau. Mes 4-tą kartą atsakom į šitą Jūsų pretenziją. Jums buvo pasiūlytį kėlį variantai sprendimo, bet nei vienas Jums netiko. Šis įpjovimas lubose yra ne garantinis atvėjis. Kai Jus atsiskaitinėjot už paslaugas, Jus pasirašėt darbų priemimo aktą, lubos buvo padarytos gerai, be jokių skylių, įpjovimų. Tai, kad kažkas Jums sugadino plėvelę mes suteikti nemokamą aptarnavimą, dėja, negalim.
Prašom kreiptis, jei išsirinksit vieną iš pasiūlytų sprendimo būdų, maloniai padėsime.

Pagarbiai, Briliantinės Lubos.
+370 607 89999
info@briliantineslubos.lt
Gerbiamieji busimi klientai, kuo toliau nuo tokios įmonės.
Esu patenktintas atliktu darbu. Malonus ir konkretus bendravimas. Suderėta tinkama kaina. Darbai atlikti laiku ir kokybiškai. Ačiū!
Kitą kartą taip pat kreipsiuos.
Puikus aptarnavimas, konkretu, kokybiška, viskas sutartu laiku. Gavau puikių patarimų, meistrai įrengė greitai ir kokybiškai, visiškai jokių problemų neturėjau, lubos atrodo nuostabiai, tikrai tik geriausios rekomendacijos!
Labai greitai ir kokybiškai atliktas darbas.
Puikus darbas, nuo pirmo skambučio iki atlikto darbo jokių problemų, taip ir toliau judėti į priekį.
Puiki įmonė. Greitai ir kokybiškai įrengė lubas. Viską atliko kokybiškai. Iš aptarnavimo galiu pasakyti kad dirba profesionalūs darbuotojai nuo operatoriaus iki meistro. Rekomenduoju.
Visis komandos darbu esu labai patenkinta. Visų jų darba vertinčiau 10 balų.
Padare gerai, labai patenkiti, aciu
Labai esame patenkinti.Nuostabus darbuotojai ir be jokiu broku.
Labai greitai ir kokybiskai. Aciu
Antanas,Plungė.
2019-08-01 17:06:39 IP 2ju3l8me
Prieš pusmeti pasinaudojau briliantinės lubos paslaugomis.Atvażiavo malonus vadybininkas, viską išmatavo, patarė kaip geriau daryti.Sutartu laiku atvažiavo du vyrukai.12 kvadratu padaryti netruko nė pusdienio.Darbu ir lubomis esu patenkintas.Rekomenduočiau ir kitiems.
Lubos grazios stovi, darbuotojai atrode profesionalus, kadangi nesuprantu kalbos (jie kalba tik rusiskai) tai neisejo susitarti del darbu tvarkos. pjauste ne ten kur norejom. buvo apdailos juostele atsilupus, bet prispaudziau atgal atrodo laiko. bendrai paemus vertinu gerai :)
Esu patenkinta. Rekomenduoju.
Meistrai darbus atliko puikiai, likau patenkintas.Tikiuosi lubos tarnaus ilgai.
Puikus aptarnavimas, kruopštūs ir kultūringi meistrai. Kvalifikuotai pataria ir padeda rasti geriausią sprendimą.
greitas ir puikus darbas
Labai esu patenkinta visi darbuotojai labai malonus tikrai rekuomenduoju super
Puikiai, greitai, švariai, kokybiškai atlikti darbai.
Rezultatas nustebino.
Dėkoju.
2019-07-09 18:02:21 IP 28mdnhlt
Marius 2019-07-09 11:36:13
Jei norit problemu-turesit! Megejai, gal todel ir rusai. NEKOKYBISKA, MELAGIAI IR DAR NEBAIGE DARBU PAS MANE, bet pinigus zinoma paeme.
UAB "Briliantinės lubos"
2019-06-13 16:07:20 IP 66gka9le
Romas 2019-05-05 23:01:52
Cia su jais tai tragedija, mums padare broka, iskrito juostele.skambinta jau gal 10 kartu, vis zada paskambins..ir..nuo kaledu laukiam..kosmaras..nezinau ka daryt su tokiais A********S!!!kreipsiuos i vartotoju teises nes ner kitos iseities, nevykdo savo garantiju...Kaip atlekt ismatuot tai pirmi tik pinigus mokek ir poto dingsta....
Saugokites zmones sitos firmos bekit nuo ju kuo toliau
Sveiki, dėkojame už Jūsų komentarą. Apgailėstaujame dėl susiklosčiusios situacijos ir tikrai norėtume ištaisyti savo klaidas. Parašykite prašau el. paštu: info@briliantineslubos.lt savo telefono numerį arba paskambinkite mūsų telefonu +370 607 89999. Iš karto su Jumis susisieksime ir kuo greičiau išspręsime Jūsų problemą. Šią savaitę galėtume atsiųsti brigadą, kad ištaisyti broką.
Saugokites zmones sitos firmos bekit nuo ju kuo toliau
Esu labai patenkinta nuo pat pirmo pokalbio. Dėmesingas aptarnavimas. Meistras atlikęs išmatavimus labai mandagus, išmanantis savo darbą, labai padėjo galutinai apsispręsti pasiūlydamas įvairius variantus. Meistras/montuotojas irgi superinis: mandagus, kruopštus, tvarkingas. Manau darbuotojai yra šios įmonės pažiba. Ačiū. tikimės, kad ir garantinis aptarnavimas, jeigu prireiks, bus toks pats.
Per vieną dieną tobulos lubos visame bute! Labai tvarkingai viską padarė, montuotuojai dirba su siurbliu. Esu labai išrankus klientas, tačiau neradau prie ko prikibti! :) Labai rekomenduoju!
Puikus aptarnavimas ir lūbų kokybė. Sumonatavo lubas per 1 dieną, esulabai patenkintas darbu. Ypač noriu padėkoti montuotojams: krupštūs, atsargūs, po saves iš karto viską susitvarko. Šaunuoliai, rekomenduoju!
Jokios atsakomybes uz savo atliktus darbus.Pries pusantru metu sudejo lubas ir iskrito juosteles.Skambinu prasau kad idetu nuo gruodzio menesio, tuoj kovas, pazadai perduos meistrui jums paskambins ir t.t..tai jau 3 menesiai skambina, esu nusivylus, tokiu abejingumu klientu, svarbu pinigus sumokek o garantijos 0.Niekam nerekomenduoju tokios firmos, tel labai graziai kalba o veiksmu 0.Reikes kreiptis kur nors toliau.Nes be reakcijos firmos vadove.
Tikri profesionalai, padarė tai ko kitos įmonės net neapsiemė daryti! Likau labai patenkinta, lubos dabar nuostabios. Malonus bendravimas, drasiai galiu rekomenduoti :)
2019-01-02 20:23:30 IP 28mdnhlt
Anastasija 2018-12-29 13:37:41
Visiška nepagarba ir nesiskaitimas su klientu. Suderintą lubų montavimo dieną meistrai tiesiog neatvyko. Nesugebėjo net pranešti apie neatvykimą. Prisiskambinti neįmanoma nei vienu numeriu. Tikrai nepatikima kontora, nesikreipsime ir niekam nerekomenduosime!
Sveiki, Anastasija,

dėkojame už Jūsų atsiliepimą ir labai apgailėstaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Šventinis laikotarpis buvo labai įtemptas ir tikrai mūsų inžinieriai nesugebėjo suspėti į visus suplanuotus užsakymus, dėl ko labai atsiprašome.

Suprantame Jūsų nusivylimą, tačiau norime ištaisyti situaciją - susisiekite su mumis Jums patogiu laiku.

Lauksime iš Jūsų žinių ir dar kartą atsiprašome už įvykusią situaciją.
Labai patenkintas darbu ir kokybe. Viskas vyko sklandziai. Paskaicius komentarus (neigiamus) toks jausmas kad kazkas kazka painioja. Todel darau isvada kad patis klientai nera adekvatus todel atgal ir gauna toki rezultata - jeigu jus su darbuotojais elgiates kaip su nuliu tai ir nesitikekit kad kazkas jus be pagrinto garbins. O imone super, greitai, kokybiskai, viskas tiesiog super. Rekomenduoju. Komunikuoja super, visad paskambina jeigu kyla klausimu viskas labai netgi gerai. Kam idomu visad priimsiu parodyti vyru darba, jokiu problemu, kad irodyti kad kokybe super.
100% Savo srities zinovai.Viskas laiku ir darbas atliktas be priekaistu (buvo atlikta dvieju lygiu auksciai, pilnas nuosavas namas).Tikrai rekomenduoju.
Kaip galima tikėtis kokybės ar terminų laikymosi iš kontoros, kurioje vidutinis atlyginimas 208, 85 €? Nejau Mokesčių inspekcijai neįdomu, kodėl tokios kontoros galimai slepia mokesčius?
Dekoju uz operatyvu ir kokybiska darba. Likome patenkinti, nors buvo nedidelis uzsakymas. Ateiciai dar kreipsimes :)
Šios įmonės nerekomenduočiau nė vienam, klientas yra nulio vietoje, jokios atsakomybės, jokio normalaus bendravimo.Savaite laiko kėkvieną dieną mulkino ir žadėjo, kad atvažiuos išmatuoti lubas, bet taip ir neatvažiavo, tai pamiršo, tai kažkas kitas turėjo atvažiuoti, tai nespėjo ir t.t, bet svarbiausia net nepaskambina ir nepraneša, kad kažkas nutiko ir negali atvykti, pats skambinėji klausi, nes jau kaip ir susitarem tai nebesinorėjo dar su kažkuom tartis, taip ir mulkino savaite laiko, net nesugebėdami perskambinti.NEREKOMENDUOJU....Tikrai yra puikių kitų įmonių atliekančių tą pati darbą.
Viskas labai operatyviai. Malonus administracijos bendravimas, Montavimo darbai vyko labai greitai, kruopsciai ir tvarkingai Aciu !
Jei Jum patinka, kad kaip klijentą laiko nulio vietoje, nesugeba net pranešt, kad darbai vėluos, o Jūs vis laukiate, jei Jums patinka kai pagaliau, po daug bandymų, prisiskambinus, jums aiškina, kad jūsų užsakymas "sudėtingas", nors avansas paimtas ir nieks tuo "sudėtingumu"jį imant nesiskundė...jei Jums patinka kai per 1 savaitę sugeba išmatuot, per 2savaitę sudėt profilius ir esat pasirengę gyvent laukime savaites, mėnesius kada pabaigs, tai nervų pasitikrinimui siūličiau šią įmone!!!Aš vis dar laukiu pabaigtuvių ar bent skambučio
Sveiki. Lubų montavimas vėlavo dvi dienas, tačiau darbas atliktas gerai. Labai noriu padėkoti matuotojui Jevgenijui už suteiktą išsamią informaciją ir montuotojui Dmitrijui už malonų bendravimą, greitą ir kruopštų darbą. Ačiū.

KAUNO APDAILA
Vidaus apdailos darbai

Adresas: Neries krant. 16, LT-48402 Kaunas.
Veiklos sritys: sienos, lubos; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; santechnika; statyba.
UAB "Kauno apdaila"- tai ilgametę patirtį sukaupusi bei kvalifikuota statybos įmonė, atliekanti vidaus patalpų remonto darbus visuomeninės paskirties pastatuose. Pagrindinės mūsų teikiamos paslaugos: Gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų restauracija Kultūros paveldo restauracija Stogų įrengimas Statybinių...
Stukma
Adresas: Naugarduko g. 91-420, LT-02115 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; šiltinimas, renovacija.
- Mūro darbai (sienų mūras iš blokelių, plytomis; apdailinių plytų išorės sienų mūras; klinkerio plytų sienų mūras; senovinio stiliaus plytų interjerinis mūras); - Monolito darbai (įvairių tipų pamatai, perdangos, sienos, kolonos, sijos, liftų šachtos, rostverkai ir kiti monolito darbai); - Šiltinimo darbai (pamatų...
UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: V. Krėvės pr. 13A, LT-49488 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Agentus
Generalinis rangovas. Statybos projektų valdymas.

Adresas: Sandėlių g. 9, LT-45190 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; metalo konstrukcijos, angarai; pastatų administravimas; projektavimas; santechnika; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Agentus” stato naujus pastatus bei renovuoja ir rekonstruoja senus statinius: Naujų pastatų statyba: visuomeniniai pastatai ir prekybos paskirties pastatai, gyvenamieji pastatai bei įvairūs individualūs pastatai, sandėliavimo paskirties pastatai, biurų statyba visoje Lietuvoje Pastatų remontas, renovacija...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...

Trečiadienį nustatyti 1.274 nauji COVID-19 atvejai, mirė 32 žmonės
Trečiadienį nustatyti 1.274 nauji COVID-19 atvejai, mirė 32 žmonės 01-21 09:38
Lietuvoje trečiadienį nustatyti 1.274 nauji COVID-19 ligos atvejai, mirė 32 žmonės, ketvirtadienį pranešė Statistikos departamentas.
"Swedbank": atsiskaitymų internetu Lietuvoje išaugo 80%
"Swedbank": atsiskaitymų internetu Lietuvoje išaugo 80% 01-21 09:32
2020 m. šalies gyventojų apsipirkimo internetu apimtys, palyginti su ankstesniais metais, išaugo daugiau kaip 80%, rodo "Swedbank" atsiskaitymų duomenys. Banko klientai pernai vietinėse e...
Teismas LSU skyrė 10.000 Eur baudą už pirkimą
Teismas LSU skyrė 10.000 Eur baudą už pirkimą 01-21 09:05
Lietuvos sporto universitetas (LSU) turi sumokėti 10.000 Eur baudą už įstatymo pažeidimą pernai rengtame bendrabučio modernizavimo konkurse.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Google 1886,90 +5,36%
Microsoft 224,34 +3,65%