Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Breto dovanos, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Breto dovanos

Atsiliepimai apie Breto dovanos, UAB

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Breto dovanos, UAB

Puiku!! Geles pristatytos super laiku! Grazios ir sviezios!
Apgautas klientas
2020-07-15 13:14:27 IP 5f4sob92
Apgautas klientas 2020-07-13 16:13:22
Padariau uzsakyma internetu. Ju internetineje parduotuveje pasirinkau geles, pristatymo diena ir laika. Po apmokejimo gava patvirtinima apie sekmingai atlikta uzsakyma. Taciau jokio uzsakymo mes negavome. Kita diena as gavau laiska, kuriame mane informavo, kad jie savaitgaliais nedirba ir kad tokiu geliu (nors patys reklamuoja) jie neturi. Mano klausimus el. pastu ignoravo ir vietoj atsiprasymo ir simbolines kompensacijos jie tyliai grazino pinigus i saskaita. Tiek as tiek drauge kuri lauke geliu gimtadienio proga likome apgauti. Geriau apeikite sia parduotuve. Bendravimas su klientais yra apgailetinas.
Jusu klientams tikrai neidomu klausyti jusu darbo techninius momentus. Yra svarbi geliu kokybe ir pristatymas laiku. Akivaizdu, kad jusu el. parduotuves sistema klaidina klientus nes per ja galima uzsakyti geles kuriu jus neturite ir uzsakyti pristatyma savaitgali kai jus net nedirbate. Kai jus laiske vietoj atsiprasymo parasete, kad as vos ne pats kaltas, kad padariau uzsakyma kai jus nedirbate ir isrinkau geles kuriu jus neturite, tai as jums uzdaviau paprasta klausima: kokia galetu buti kompensacija uz sugadinta nuotaika gimtadienio diena del jusu sistemos klaidu. Klausimas ir raginimas yra tas pats? Savo komentaru jus dar labiau parodet savo bendravimo lygi. Kaip minejau jis yra apgailetinas.
2020-07-15 12:35:10 IP 2juah1s8
Apgautas klientas 2020-07-13 16:13:22

Jūsų komentaras nėra visai tikslus, todėl papildome:

Užsakymą atlikote 2020-07-11 dieną, pinigai į mūsų sąskaitą buvo įskaityti 18:18. Interneto svetainėje iš kurios atlikote užsakymą aiškiai ir matomose vietose yra nurodyti pristatymo intervalai bei sąlygos. - Tai yra savaitgalį pristatymai vyksta ir užsakymai priimami iki 17:00 (dirbame iki 17:00). Atkreiptinas dėmesys, kad užsakymams paruošti bei pristatyti reikia laiko (užsakymus pristatome ne anksčiau 3 valandų nuo užsakymo pateikimo). O užsakymai pradedami vykdyti po pinigų įskaitymo. Todėl natūralu, kad pristatyti užsakymo Jūsų nurodytą datą negalėjome.

Dėl gėlių, kurias pasirinkote: Gėlės yra greitai gendantis produktas, kurių kiekis ribotas ir nuolat kintantis. Jūsų užsakytos gėlės nebuvo tradicinės (kardeliai), o užsakymas buvo paskutinės minutės. (Dažniausi klientai gėles užsakinėja iš anksto). Gėles gauname kartą per savaitę ir pagal išankstinius užsakymus užsakome netradicinių ar sezonui nebūdingų gėlių. Būtent dėl to, kad užsakymą atlikote paskutinę minutę, mes neturėjome Jūsų pasirinktų gėlių.

Bandėme Jums paaiškinti ir išsakyti šiuos argumentus, tačiau iš Jūsų pusės girdėjome tik reikalavimą kompensacijos, ko pasekoje tiesiog grąžinome Jums pinigus.
Apgautas klientas
2020-07-13 16:13:22 IP 28mc0i13
2020-07-09 07:07:20 IP 2juah1s8
Vaidotė 2020-06-27 10:48:22
Pirkau gėlių dėžę "Gyvybingumas" internetu. Puokštė skiriasi nuo nuotraukos internete. Be to, atvežė sudžiūvusius irisus.
Sveiki, Vaidote,

kai tik sužinojome, kad gavote nekokybiškas gėles iš karto bandėme išspręsti situaciją. Jūsų atveju atsiprašėme ir pilnai grąžinome pinigus.

Dar kartą atsiprašome, kad nepateisinome Jūsų lūkesčių. Ėmėmės papildomų priemonių, kad tokių atvejų išvengti ateityje.
Tobula!!!!! Pristate minute i minute, geles labai grazios
UAB Breto dovanos 2019-09-20 10:46:51
Labas rytas,

džiaugiamės, kad Jūs domitės mūsų įmonės situacija.

Mūsų įmonės veikla yra susijusi su šventėmis (Dovanos, gėlės, balionai, dekoracijos ir t.t.). Todėl esant didesniems užsakymams, ar kažkokių numatomų švenčių / užsakymų laikotarpiams - samdome laikinus darbuotojus paprastiems ir laikiniems darbams atlikti. Įmonės darbuotojų pagrindą sudaro darbuotojai, kurie dirba praktiškai nuo įmonės įsikūrimo pradžios.
Ačiū už atsakymą, ieškausi tokioje srityje darbo ir atkreipiu dėmesį į darbuotojų kaitą.
Gero savatgalio
2019-09-20 10:46:51 IP 2jucajop
??? 2019-09-20 09:29:05
Labas rytas,
tokiame mažame kolektyve, didele kaita darbuotojų. Kažkas ten negerai.
Labas rytas,

džiaugiamės, kad Jūs domitės mūsų įmonės situacija.

Labas rytas,
tokiame mažame kolektyve, didele kaita darbuotojų. Kažkas ten negerai.

APUNTA
REKLAMINIAI SALDAINIAI | VERSLO DOVANOS

Adresas: J. Jasinskio g. 10, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; grafika, dizainas; konditerija, saldumynai; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; tara, pakuotės.
„Saldi reklama“ — originalios verslo dovanos ir saldūs reklaminiai suvenyrai, proginiai sveikinimai. Didžiausia saldžių verslo suvenyrų kolekcija Lietuvoje. Leidyklėlė „Šokoladukai ir vaizdai“ — unikalus produktas „Šokoladinė mozaika“. Tai naujas požiūris į leidinį, reklamą, šokoladą ir įmonės pristatymą. Leidžiame...
Aola
Reklamos sprendimai

Adresas: Skroblų g. 19, LT-03141 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; dovanos; grafika, dizainas; popierius, jo gaminiai; spaustuvės, leidyba.
AOLA - visos reklaminės galimybės Jūsų verslui. Mūsų filosofija paprasta - kiekvienas daiktas gali tapti reklaminiu sprendimu. Dirbame jau 17 metų, šiandien didžiuojamės, galėdami Jums pasiūlyti neribotas reklamines galimybes. STIKLO IR KERAMIKOS DEKORAVIMAS Naudojame technologiją, leidžiančią spausdinti neribotą...
Pin Pin
PIN PIN

Adresas: Architektų g. 41-66, LT-04106 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; didmeninė prekyba; fejerverkai, pirotechnika; mažmeninė prekyba; meno salonai ir galerijos, dirbiniai; pramogos ir poilsis; vaikų prekės.
Pin Pin - viskas Jūsų Šventei! Mes suteiksime gerą nuotaiką Jūsų šventei. Siūlome didžiulį pasirinkimą įvairių spalvų, dydžių ir figūrų balionų. Sukursime išskirtines dekoracijas, papuošimus pagal Jūsų norus, supakuosime dovanas. Pasiūlysime skirtingų formų ir įvairių spalvų dangaus žibintų, fejerverkų. Turime itin...
GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: dovanos; apranga, drabužiai; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Kalėdinių verslo dovanų katalogų ir teiraukitės giftika@giftika.lt Atnaujintas verslo dovanų asortimentas www.giftika.com
Namų tekstilė
Natūralaus pluošto tekstilės gaminiai

Adresas: Fabriko g. 48, LT-55111 Jonava.
Veiklos sritys: audiniai, patalynė; apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; dovanos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos; vaikų prekės.
UAB “Namų tekstilė” pradėjo savo veiklą nuo 2003m. spalio mėn. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas – įvairių tekstilės gaminių, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė) gamyba. 60 % visų UAB “Namų tekstilė” klientų sudaro viešbučiai, ligoninės, darželiai ir kitos įmonės...

"Novaturo" grupė šiemet patyrė 3,7 mln. Eur nuostolių
"Novaturo" grupė šiemet patyrė 3,7 mln. Eur nuostolių 10-28 20:54
Viena didžiausių kelionių organizatorių Baltijos šalyse "Novaturas" šiemet per tris ketvirčius patyrė 3,7 mln. Eur grynojo nuostolio.
Alytaus rajono verslininkams – įtarimai mokesčių slėpimu
Alytaus rajono verslininkams – įtarimai mokesčių slėpimu 10-28 20:43
Alytaus rajono verslininkams, valdantiems pramogų parką "Tarzanija", pareikšti įtarimai mokesčių slėpimu, trečiadienį pranešė Alytaus apskrities policija.
Lietuva už beveik 2 mln. Eur pirks vaistą koronaviruso gydymui
Lietuva už beveik 2 mln. Eur pirks vaistą koronaviruso gydymui 10-28 20:34
Vyriausybė numatė 1,95 mln. Eur įsigyti vaistiniam preparatui – remdesivirui, kuriuo gydoma koronaviruso infekcijos sukelta pneumonija.

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

Wells Fargo 21,82 -3,88%

Auksas 1921,92 -2,37%