Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Bresta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Bresta

Atsiliepimai apie Bresta, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Bresta, UAB

Noriu padėkoti UAB Bresta direktoriui ir jo vadovaujamam kolektyvui už puikiai atliktą užsakymą: pagamintus prieškambario baldus - tiek už kokybę, oeratyvumą ir servisą. Labiausiai nustebino, kad parinko jau prie anksčiau pagamintų prieškambario baldų to paties atspalvio plokštę ir furnitūrą, nekalbant, milimetrų tikslumu derinamą baldo brėžinį. Tai patikima ir skalsių kainų nestandartinių baldų gamintojų firma. Visiems rekomenduoju!!!
Prieš porą metų gaminomės komodą, kurią įmonė turėjo nulakuoti. Pirmą kartą gavus komodą, ji buvo nulakuota ne pagal horizontalų rėžį, o vertikaliai, todėl ant rudų durelių matėsi balti brūkšniai. Antrą kartą grąžinus perlakuoti, situacija nepasikeitė, lakuota buvo kaip ir pirmą kartą, tik ant viršaus pirmojo lakavimo. Trečią kartą lyg jau buvo geriau padaryta, nušveista, perlakuota, bet nesugebėjo savo broko ištaisyti vidinėje komodos pusėje, t.y. taip ir liko balti brūkšniai. Taigi komodą gaminomės Kaune, lakavo Vilniuje, iš mūsų komodos vežiojimo pirmyn atgal 3 kartus liko įbrėžimų, įlenkimų ir galų gale brokas, komoda neteko tokios vertės, kurią turėjo kai buvo tik pagaminta. Nežinau, kas per lakuotojai ten dirba, jei savo klaidą sugebėjo nepilnai pašalinti tik iš 3 karto ir tai palikdami vidinę pusę nekeistą. NEREKOMENDUOJU
labai patenkinti naudojam sios imones jau antri metai virtuviniu ieskodama kontaktu kaip vel uzsakyti spintas ilindau i rekvizitus nes numeriuka pametus ir labai nustebau pamacius tokius atsiliepimus nes mums nieko panasaus nenutiko ir nelabai tikiu. tikrai nekreipsiu demesio ir vel kreipsiuos pas siuos vyrukus. vat ypac vadybininkas nerealus :))) aciu Jums ;)
Sveiki! Uzsisakinejome baldus per sia imone, tai likau nepatenkinta vadybininko darbu. Nes vienu momentu net nesigavo prisiskambinti, nei as negalejau nei vyras, nes paprasciausiai neatsiliepia. Galiausiai vyras skambino is kito numerio, o tada tik atsiliepe. Manau ne taip turetu dirbti zmogus:) Jei norite sulaukti greitai baldu tai nesitikekite, nes mums velavo atvezti baldus daugiai nei menesi.
Isvados 0-10 vertinimu:
Vadybininko darbas: 1 (neatsako i skambucius, veluoja su terminais, ant baldu buvo demes, kurias reikejo nuvalyt, turejo informuot montuotojus, bet to nepadare!)
Montuotoju darbas: 10
Baldu kokybe: 10
Ar dar karta rinkciausi sia imone? Tikrai ne! Neatsakingas poziuris i klienta:)
Brangieji esu jau garbaus amziaus ir iskart matau kur yra is pavydo rasomos visokios nesamones, ziurekit savo reikalu,
dekui vaikinai uz baldus ir uz malonu bendravima, Sekmes Jums, taip ir toliau judekite
Giedre 2017-06-01 12:01:02
na skaitau ir netikiu nes as pati pries 8metus uzsisakiau vonios baldus. Nepraterminavo, sumontavo puikiai, (nors isenos kreivokos buvo). Jie puikiai man tarnauja ir po siai dienai. Dabar dar pateikiau viena uzklausima virtuves baldams paskaiciuot: atvaziavo ismatavo, paskaiciavo per 3 dienas. Viskas puiku. Nemegstu metytis manau mes prie ju liksim. Nes mums jie yra PATIKIMI.
Negaliu patikėti, kad jie apskritai kažkam baldus gamina. Užsakyti baldai rugsėjį, avansas sumokėtas tikrai didelis, jokios reakcijos - baldų nepagamino, pinigų negrąžina, nekontaktuoja jokia forma. Labai keista girdėti apie patikimumą....
kiek zinau nuolaida gavot uz grindu subraizyma ir kur puta reiks nuvalyti,
kas nedirba tas neklysta, o 600 eur nuolaida susitvarkyti pakaks ir dar liks nemazai
ne jusu virtuve cia ? nereikia pult purvo
nzn kas pagamintu baldus su frezuotais filingais ir dazytais matiniais dazais per 2 menesius :)))))
Nesusiviliokite nedidelia kaina, nes po jų apsilankymų bute reikia daryti remontą!!! S...rankiu kompanija. Subraize parketą kokiose 6iose vietose. Reikės atnaujinti..Nuterliojo, nudauze sienas, reikės perdažyti.. Virtuvės laukiau 4, 5 mėnesio nors pagal sutartį turėjo būti po po 2, 5 mėn. Montuoti važiavo 5 kartus po kiekvieno montavimo palikdavo tokį bardaka kad reikėjo ne tik pusę dienos šluoti ir plauti grindi, valyti dulkes, bet ir skalbti rankšluosčius nes į baltą rankšluosti šluoste savo suodinas rankas. Prikabinu ir nuotraukų apie jų darbą.
Labai keista tai girdeti ir matyti kaip rasote, kazkaip nesitiki is sios kompanijos, nes pries mazdaug sesis metus irenge mums buta likome patenkinti ir kokybe ir patarimais, del termino nepamenu ar velavo ar ne, kazkaip neuzsifiksavo :)
na ir sios ziemos pabaigoj irenge mums namuka pilnai, na zinokit super, zmona isvis alpsta ir rekomenduoja visiem, beje kiek zinau keli draugai ir po musu rekomendaciju apsistate baldeliais, negirdejau priekaistu kad rekomendavom :))
ar tik cia nebus koks kerstas ? :) ir meginimas pakenkti :) ok nezinau bet isakiau kaip man pasiseke :) plius dar sutiko palaukti pinigeliu nes issileidom remontam :)
Sveiki, esu toks pats ju uzsakovas, kuri ignoruoja ir veluoja atlikti uzsakyma. Siulau visimes nukentejusiems ir tebekenciantiems susiburti ir priciupti p. Andriu pagal LR istatymuose numatomas galimybes. Mano el. pastas igabris@icloud.com
Taip taip tik nesirinkit sia imone, neatvaziuoja savo broko taisyti jau 2 men, nekelia arba isjuntas tel, elektroniniu pastu parasius ir nieko neatraso.
Tik nedarykite klaidos ir apeikite sia kompanija, nes pinigai sumoketi 100%, o darbai taip ir nebuvo baikti. Jau praejo virs 1 metu, o ju pagauti taip ir nepavyko. Tai yra blogiausia, kas gali nutikti. Asilu kompanija kitaip net ir nepavadinsi.
Tokia pati situacija, pinigai sumoketi 100%, baldai uzsakyti, dalis baldu sumontuota rugpjucio men., o kitos dalies ir pakeistu brokuotu daliu dar nera. Is pradziu kas savaite zadedavo, kad "jau kitai savaitei bus". Dabar laiskus ir skambucius ignoruoja jau antras menuo. Susisiekti neimanoma.
Uzsakeme baldus- sumokejome 50%- veluoja jau pora menesiu ir ignoruoja bet koki kontakta. Del baldu imone stovi, nedirba skaitliuaks sukasi, reisk teikti ieskini teismui.
Užsisakėm baldus jau daugiau kaip prieš 3 mėn. Nei pinigų, nei baldų. Susisiekti neįmanoma. Apeikite iš tolo šią įmonę.
Kompanija per 5 mėnesius nuo susitikimo ir išmatavimo nesugebanti padaryti sieninės spintos.

Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
Deluxe baldai
Elegancija ir prabanga Jūsų namuose!

Adresas: Baltijos pr. 10, LT-94108 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos.
SOFOS, KOMPLEKTAI Gausi klasikinių ir modernių baldų kolekcija. Kliento pageidavimu yra galimybė pirkti komplektus ir atskiras jų dalis. Sofos ir komplektai gaminami su kelių tipų miegamaisiais mechanizmais, taip pat labai platus apmušalų pasirinkimas. KAMPAI Didelis minkštų kampų asortimentas! Galimi įvairūs kampų...
Baltic Master
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 175, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; projektavimas; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Baltic Master" veiklą pradėjo 1993 metais. Solidus kompanijos specialistų žinių bagažas, išplėtota logistikos sistema, platus tiekėjų ratas, 25 metų darbo patirtis, leido kompanijai tapti pripažintu Partneriu daugeliui Lietuvos ir užsienio įmonių, dirbančių prekybos, gamybos, pramonės, restoranų verslo...
PROTINGI BALDAI
Adresas: Šaltkalvių g. 20-45, LT-02178 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); didmeninė prekyba; eksportas; grafika, dizainas; mažmeninė prekyba; projektavimas.
Mes specializuojamės nestandartinių baldų gamyboje, nedirbame pagal šabloną, neužsiimame serijine gamyba, nes suprantame, jog kiekvienas žmogus yra individuali asmenybė, turinti savo skonį, poreikius ir vizijas. Todėl baldų gamybos procese itin svarbus Jūsų dalyvavimas. Jūsų baldas – tai pirmiausiai jūsų idėja...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Eilės pasienyje su Baltarusija – problema su didele perspektyva
Eilės pasienyje su Baltarusija – problema su didele perspektyva 01-23 14:57
Į Lietuvą iš Baltarusijos įvažiuojantys vilkikai eilėse stovi po 22 valandas, o vežėjai kiekvieną dieną dėl to praranda apie 100.000 Eur. Tačiau valstybės institucijos nežada jokio greito šios...
Dėl "Brexit" EP narių sumažės, bet Lietuvoje jų bus renkama tiek pat
Dėl "Brexit" EP narių sumažės, bet Lietuvoje jų bus renkama tiek pat 01-23 14:40
Kitąmet numatomas "Brexit" beveik dešimtadaliu sumažins bendrą europarlamentarų skaičių, tačiau Lietuvoje ir toliau bus renkama tiek pat jų, kiek ir iki šiol – iš viso 11.
"Netflix" kapitalizacija viršijo 100 mlrd. USD
"Netflix" kapitalizacija viršijo 100 mlrd. USD 01-23 14:24
JAV internetinės televizijos kūrėjos "Netflix" akcijų rinkos vertė (kapitalizacija) pirmą kartą istorijoje viršijo 100 mlrd. USD.

Kiek valandų per dieną dirbate?

SANO
Veiksmingesnė buitinė chemija. Kokybė iš Izraelio.

Nike 66,39 -1,22%
Symantec 26,54 -3,35%