Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB BRANDSALES

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę BRANDSALES

Atsiliepimai apie UAB "BRANDSALES"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "BRANDSALES"

Pirkau palaidinę, pradinė kaina buvo nurodyta 90 Eur. Tikriausiai visiems aišku, kad už tokią kainą palaidinė tikrai turėtų būti ir kokybiška ir gera. Pirkau už 28 Eur., tikėjausi įsigyjanti kokybišką drabužį, o gavau kažkokią "turginę" palaidinę, kurios ir pradinė kaina negali būti tokia. Nusivyliau ir skubėsiu gražinti...
Karolina 2019-05-20 10:21:53
Labai prastas aptarnavimas. Išsiuntimo terminas iki 5d.d. Išsiunčia beveik paskutinę dieną, sako, kad grąžinimas nemokamas, grąžinau per paštomatą nieko nemokėjau tačiau grąžinant man pinigus iš mano sumokėtos sumos buvo ATSKAITYTAS -1, 50€ (NORS GRĄŽINIMAS NEMOKAMAS!!) Tikrai nerekomenduoju ir tikrai nebepirksiu iš ten. Pati prasčiausia patirtis.
Laba diena, grąžimo taisyklėse yra parašyta: grąžinant prekę per terminalus už prekių grąžinimą papildomai mokėti nereikia. Fiksuota grąžinimo suma 1, 45 Eur minusuojama iš grąžinamų prekių kainos, nurodytos pirkimo dokumente.
Prekei išsiųsti buvo numatytos 5 d.d, per kurias ir buvo išsiųsta.
Tokio neprofesionalaus aptarnavimo, komunikavimo ir pacios sistemos ribotumo dar neteko matyt _i!! Perku ir Lietuvos el.parduotuvese, ir siunciuosi daiktus is kitu saliu, o cia - siaubas !
I dali klausimu paklausime darbuotojai gali net neatsakyti, tik i tuos, kurie yra patogus..:)) Komunikuojant su klientu neislaikomi bent elementarus aptarnavimo standartai nei zodziu, nei atvykus i ju ofisa, darbuotoja atrodo uzsiraukusi, kad jai trukdo (?), tragedija.
Apie klaidingai laisku pateikiama informacija del gaminio prieziuros galima ir nemineti, jie net nesusiorientuoja atsiprasyti, kaimo parduotuvej turbut aptarnautu geriau.
Prekiu "keitima" jie supranta taip - netikusi daikta grazini, tada per pora savaiciu lyg perveda atgal pinigus.., o tu perkiesi naujai daikta kito dydzio ir lauki naujos siuntos, t.y. lauki nauju daikto, lauki pinigu uz pirmaji daikta, velgi - galvos skausmas klientams.
Visi aptarnavimo minusai imone parodo kaip labai neprofesionalaus pasirengimo rinkai zaideja.
Iveta 2019-01-28 13:45:29
Prekė atkeliavo greitai (ilgaauliai batai), tačiau su grąžinimo buvo bėdų. Rašo fiksuotas mokestis, o kai nori išsiųsti prekę atgal atsiranda papildomų mokesčių, kurie kažkur papildomai buvo paminėti. Ir turi pats žinoti, kad jei DPD atsiuntė, tai būtent per LP express pats išsiųsti turi. Nerekomenduoju
Sveiki Iveta, UAB Brandsales, nesiunčia ir niekada nesiuntė klientams užsakymų su DPD kurjeriais, tik per Omniva arba LPExpess. Grąžinimo būdai nurodyti brandsales.lt svetainėje yra tiek per Omniva tiek per LPExpess. Kilus klausimams susiekite el. paštu pagalba@brandsales.lt arba telefonu 852477590.
Puiki parduotuvė. Viskas aišku, tikslu ir operatyvu. Porąkart daiktus esu grąžinusi, irgi sklandžiai, be kokių nors negerumų. Rekomenduoju.
esu nusivylus sia elektr parduotuve.antradieni uzsisakiau du sijonus.kita ryta dar pasitikslinau paskambinus ju darbuotojams.pasake kad uzsakymas vykdomas.bet praejus dviem dienom gaunu el laiska kad prekiu nera...jokio atsakingumo i savo darba bei klienta...
Pirkau batus populiaraus brand'o ir einamo dydžio.Beveik visose patikimose svetainėse neradau net ir už didesnę kainą. Bateliai buvo naujos kolekcijos ir už labai gerą kainą. Gavau greitai, be vargo. Rekomenduoju, ir prireikus, pirksiu dar.
Esu siek tiek nusivylusi.Uzsakiau batus teko laukti beveik savaite ir dar paciai teko skambinti i firma.Kai atveze batus jie buvo ideti i aptrinta deze ir be jokios etiketes.Kiek buvau uzsakiusi batu jie visi buvo su etiketemis.Tik tiek gerai kad batai tiko
Prieš pat kalėdas užsisakiau prekes ir jas greitai gavau, kai šitiek buvo jiems darbo, tikrai likau patenkinta, užsisakiau vėl ir kantriai lauksiu savo prekės
esu užsisakiusi šioje parduotuvėje ne vieną daiktą ir kol kas nenusivyliau. Prekes pristato gana greitai, prekės kokybiškos. iš pradžių bijojau dėl kokybės, nes pirkau tikrai nebrangius batus jau ne vieną porą. Man pasisekė, nes nešiojasi puikiai, atrodo dar geriau nei kompiuteryje. Manau kad dar rizikuosiu pirkti, nors šiaip labai bijau pirkti nesimatavusi.
Penkiolika dienų, bet užsakymo dar negavau ir su manimi niekas nesusisiekė
Užsakymą padariau 2017.01.28 diena ir dar vis nesulaukiu. Skambinau kelis kartus tik žada pristatyti, bet vis taip ir nepristato užsakymo.Labai nusivyliau firma.
Uzsakyma gavau labai greit, ir esu viskuom patenkinta, aciu
Gavau švarkelį iš 9Fashion. Pasirodo jis lenkiškas. Ir internetinėje parduotuvėje jo kaina 33 eur. Aš Brandsales sumokėjau 65 Eur + dar siuntimas. Nei daug nei mažai, tik dvigubai brangiau :) Daugiau ne manau, kad čia užsuksiu, nes kaina visiškai neatitinka kokybės.
Perkant reikia pasiruošti užšaldyti pinigus beveik mėnesiui....Pirkau batus, pavedimą užskaitė tik sekančią dieną, dar po dienos tik pradėjo vykdyti užsakymą, prekes išsiuntė paskutinę termino dieną - ir tai reikėjo paraginti (terminas 3-7 dienos), gavus batus - netiko dydis, reikėjo grąžinti. Už grąžinimą mokate patys 1, 44 Eur, nors perkant siuntimas kainuoja 0, 89 ct....Prekę grąžinu sekančią dieną nuo gavimo (per terminalą, kur prekę būna pas gavėją sekančia dieną)), pas juos prekę atsiduria dar po 3-jų dienų, na ir tada prasideda termino skaičiavimas dėl pinigų grąžinimo, pas juos PER 10 darbo dienų. Ir žinoma pinigus grąžiną tik suėjus paskutiniai termino dienai, ir tai dėl savo pinigų reikėjo pakovoti....
Norėčiau patarti: pirkau batus, gavau greičiau negu numačiau juos gauti (todėl, kad pasitaikė savaitgalis + šventinė diena).
Batais esu labai patenkinta, supakuoti puikiai, batai idealiai atitinka kokybę ir kainą. Apsiavus - kojoms tikra šventė. Nepatenkinti Brandsales.lt klientai - patarčiau pasitikrinti savo nervų sistemą ir neieškoti ko nepametę.
Esu labai patenkinta "Brandsales", puikios prekes ir greitas pristatymas!!!
Esu nusivylęs šia kontora. Grąžinau aprašymo neatitinkančias prekes vasario 11 d.
Šiandiena, vasario 24 d., pinigau dar negrąžinti į mano banko sąskaitą. Matomai "temps" iki pakutinės minutės (kaip numatyta jų sutartyje - per 10 darbo dienų). Daugia čia TIKRAI nieko nepirksiu.
Esu patenkinta šios parduotuvės siūlomų prekių kainos ir kokybės santykiu. Pirkau jau daugelį kartų - aptarnavimas nenuvylė.Tikrai ir toliau užsisakinėsiu iš brandsales.lt. Rekomenduoju, ypač avalynę. Brandsales LT. kolektyvui linkiu sėkmės.
Pirmą kartą pirkau iš "Brandsales" dvejas poras "Tamaris" batų. Likau visiškai patenkinta batų išvaizda, bei gera kaina. Rekomenduoju VISIEMS apsilankyti šioje parduotuvėje ir įsigyti gerą daiktą už gerą kainą!
Pirkau rieker batus, gavau greitai ir pigiau negu parduotuvėje. Sėkmės!
Pirkau antra karta ir tikrai esu viskuo patenkinta.Prekytes gavau greit ir tikrai kokybiskas.Didelis dekui, sekmes jums.
Nusivyliau sia kontora, po dvieju savaiciu laukimo paskambinau suzinot, kodel negaunu uzsakytos prekes, pasirodo jos ne kvapo nera, nors preke pardavinejama iki siol.Per dvi savaites nesugeba nei paskambint, nei parasyt.Jokio atsakingumo.Dar klausimas, kiek laiko reiks laukt savu pinigu.
Pritariu, kad Brandsales nebepasiulo konkurencingu kainu, anksciau, nuolat pirkdavau, bet dabar tik uzeinu ir nusivyliu kokios gi cia pas jus akcijos ar ispardavimai??? apsizvalgykite i kitas rinkas, rankine Le Conte ir batelius Geox radau kur kas pigiau ir tikrai pigiau be jokiu skambiu ispardavimu kitose rinkose. Aciu, bet siulau rimtai perziureti savo esamus ispardavimus.
Sekmes
Brangiau negu parduotuveje, parduotuvese galima rasti ir pigiau
Nusivyliau šia parduotuve. Po 7 darbo dienų pradejau ieškoti kur mano preke. Pasirodo, kad negausiu, nes neturi, bet tylejo, paraše atsiprašom, piginus grąžinsim.. Gavus žinutę prisijungiau prie parduotuves, o ten mano neturimą prekę galima užsisakyti. Daugiau čia nepirksiu
Pigiau nei parduotuvėje, kokybė puiki, greitas pristatymas. Rekomenduoju!
Tikrai apsipirkimai nenuvylė, pirkau jau kokius keturis kartus, nei vienos dienos prekės nevėlavo, jei parašyta, kad pristatymas per 17-25, ar per 2-5 dienas, tai pristato visada laiku.Tikrai drąsiai galiu rekomenduoti šią įmonę. Ačiū, kolektyvui.
Šiaip likau labai patenkinta šia parduotuve. Pirkau ecco batus bei pižamą, batų dydis netiko - išsirinkau 38, reikėjo 39, parašiau laišką, kad norėčiau apkeisti, išsiunčiau pirmadienį prekę paštu, o penktadienį jau gavau norimą 39 dydį, nereikėjo laukti net kitos savaitės. Beje, salamander'e radau tuos batus po kelių dienų už 79 eurus, taip kad brandsal'e išėjo šiek tiek brangiau (+ teko sumokėti už pristatymą), bet čia nieko tokio. Patiko, jog jų darbuotojas labai greitai atsako į laiškus. Ši įmonė man pasirodė rimta ir patikima. Avalynė buvo kokybiška bei tinkamai supakuota. Šiek tiek nepatiko viena smulkmena: pirkau štai šią pižamą http://www.brandsales.lt/lt/ANONSAS/Muzzy-moterims/Pizamos/MUZZY-moteriska-pizama-oxid-2.html?listtype=search&searchparam=pizama man pasirodė, jog pižamos kelnės yra ilgos, bet, gavus ją, pamačiau, kad ji yra iki kelių, bet aprašyme to nebuvo, todėl norėtųsi aprašymuose išsamesnės informacijos. O šiaip ačiū, apsipirksiu dar :)
Ne pirmą kartą užsisakau avalynę, labia kokybiška, patogi aš labia patenkinta Sėkmės ir toliau taip darbuotis
Vakar užsakiau batelius, šiandien kurjeris pristatė. Bateliai kokybiški, tiko ir patiko :) Manau, čia pirmas ir ne paskutinis apsipirkimas „Brandsales“. Ačiū ir sėkmės pardavėjams ir pirkėjams !
Pirkau batus is Brandsales, pirkinys i Klaipeda atejo maziau, nei po dvieju paru. Per savo neapdairuma uzsisakiau dydziu didesnius batus, nei reikejo. E-pastu buvo susiekta su Brandsales konsultantais ir paaiskinta situacija. jokiu problemu apkeiciant i dydziu mazesnius neiskilo, viskas vyko sklandziai ir greitai. Tikrai pirksiu dar ir rekomenduosiu draugams
Tik turėčiau vieną prašymą. Galėtumėte pasiūlyti didesnių dydžių drabužių. Lietuvoje ne tik coliukės gyvena :-).
Brandsales manęs nenuvylė. Atsakinga ir sąžininga bendrovė. Du kartus užsisakiau prekių, atveža tvarkingai supakuotas, į namus, inormuoja ir paštu, ir telefonu. Galima nusipirkti tikrai nebrangiai kokybiškų batų, pvz. Sėkmės šiai internetinei parduotuvei.
O aš noriu pasidžiaugti, prekę gavau pakankamai greitai, siunta tvarkinga, prekė atitiko, tad ko daugiau reikia. Aš tikrai rekomenduoju! Tikrai ir toliau užsisakinėsiu iš brandsales.lt.
Kol užsakymų nepradedi pati ieškoti tada tik paaiškėja, kad negausi kažkas stringa. Kiek užsakinėjau laiku negavau - nusivyliau.
Siunciausi batelius, taip pat nerimaudama.Bet preke atejo gana greitai, nors ir buvo svenciu periodas.Dekui
Pižamos ir batai super!!! Ačiū!!!
Labai patenkinta bateliais, viskas tiko ir dydis ir išvaizda, aciū.
Saulius 2013-07-29 09:27:12
Labai neatsakinga įmonė. Užsakymo terminų visai nesilaiko. Po savaitės pradėjus ieškoti savo prekės, leidžia sau pareikšti, kad dar reikės laukti savaite (atseit keičiasi kurjeriai), nors pristatymas yra į LP terminalą.
Kadangi keitėme kurjerių paslaugas teikiančią įmonę į kitą, šiek tiek buvo sutrikdytas ir prekių tiekimas, ne tik pristatymas jų gavėjams. Atsiprašome už nepatogumus.

Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, OZAS PPC, 1 aukštas, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
„Hiatus“ – „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiai Lietuvoje. Esame pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, prekiaujanti išimtinai „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiais, avalyne ir aksesuarais. Šie amerikiečių...
RM STOKAS
Didmeninė prekyba drabužiais, avalyne, aksesuarais

Adresas: V. Sirokomlės g. 40, Nemėžis, LT-13260 Vilniaus r.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; eksportas; galanterija; importas; vaikų prekės.
UAB “RM Stokas” pagrindinė veikla - didmeninė prekyba vyriškais, moteriškais, vaikiškais drabužiais bei aksesuarais. Didmeninė prekyba GEOX, DIESEL, LIUYJO, ir MOSCHINO, ANTONY MORATO, TOMMY HILFIGER, bei BORSALINO, RINASCIMENTO, STATE OF ART naujais drabužiais, avalyne, rankinėmis bei kitais aksesuarais. Nauji...
Pirmas žingsnis, UAB
Ortopedijos prekės

Adresas: Vytauto pr. 37B, LT-44352 Kaunas.
Veiklos sritys: avalynė, batai; gamyba; mažmeninė prekyba; medicininė įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odos gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai.
UAB “Pirmas žingsnis” – tai profesionalus, kūrybingas kolektyvas, artimai bendradarbiaujantis su daugeliu Kauno, bei kitų Lietuvos gydymo ir reabilitacijos įstaigų bei vykdantis prevencines programas vaikų stuburo ir pėdų deformacijoms išvengti. Mūsų įstaiga “Pirmas žingsnis” yra įkurta 1993 spalio 29 dieną ir...
Atvila
VENNER

Adresas: Savanorių pr. 180, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: avalynė, batai; darbo apranga; darbo sauga; didmeninė prekyba.
UAB "ATVILA" - vienas iš lyderių darbo pirštinių didmeninėje prekyboje Lietuvoje. Mes sėkmingai vykdome savo veiklą jau 20 metų. Mes garantuojame prekių kokybę, užtikriname reguliarų prekių tiekimą bei asortimento atnaujinimą ir papildymą. Nuolatiniams klientams taikome lanksčias nuolaidų sistemas. Partneriški...
Inaigė
Didmeninė prekyba avalyne ir drabužiais

Adresas: V. Landsbergio - Žemkalnio g. 22, LT-49267 Kaunas.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys.
DIDMENINĖ PREKYBA VYRIŠKA, MOTERIŠKA BEI VAIKIŠKA AVALYNE UAB „Inaigė“ vykdo žinomų pasaulinių prekių ženklų avalynės, drabužių ir aksesuarų didmeninę prekybą. Turėdami 15 metų patirtį galime pasiūlyti aukštos kokybes prekių už patrauklią kainą. Turime daug tiekėjų Europoje, todėl prekes gauname iš pirmų rankų...

Į ką atkreipti dėmesį perkant oro kondicionierių? BALTIC MASTER ekspertai padės Jums išsirinkti geriausią variantą! 08-13 11:10
Vasaros metu Jūs dažniausiai esate nualintas nepaprastai didelių karščių, o šaltą žiemą radiatoriai nesuteikia pakankamai šilumos? Geriausias sprendimas šioms...
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai 08-09 14:44
Dantų netekimas turi įtakos ne tik burnos sveikatai, bet ir bendrai organizmo būklei bei psichologinei gerovei - sunkiau sukramtyti maistą, padaugėja odontologinių problemų, ima silpti visas...
G. Nausėda: Lietuva tikisi daugiau Indijos investicijų
G. Nausėda: Lietuva tikisi daugiau Indijos investicijų 08-17 21:15
Prezidentas Gitanas Nausėda, šeštadienį Vilniuje susitikęs su Indijos viceprezidentu Venkaiah Naidu, pažymėjo, kad Lietuva laukia tolesnių šios Azijos šalies investicijų.

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Citigroup 63,48 +3,52%
Red Hat 187,71 0,00%