Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę BOUNTY BAY, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę BOUNTY BAY, UAB

Atsiliepimai apie BOUNTY BAY, UAB

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie BOUNTY BAY, UAB

Noreciau tik padekoti masazuotojui uz profesionaliai atlikta masaza.Zmogus paprastas ir gerai zinantis savo darba.Nejauciau jokios arogancijos, tik silta ir zmoniska bendravima.Gavau patarymu del stuburo.Visoms savo draugems rekomenduoju masazista Gintara!!!Labai patiko, kad jaucia zmogu ir skleidzia gera energetika...Isejau po jo masazo atsipalaidavusi ir pailsejusi.Tariu nuosirdu ACIU!!!!
Esu masažavusis įvairiose įstaigose ir galiu apibendrinti, kad per atpalaiduojančius masažus labiau tave glosto, "aplieja" aliejais. Bet tokio masažo poveikis kitą dieną išgaruoja ir nesupratai - tu čia buvai tam masaže, ar ne :) Kadangi, aš laikas nuo laiko jaučiu nugaros skausmą nuo darbo, tai man labiau patinka sveikatinamieji masažai. Iš pradžių dariausi poliklinikoje pas moterį. Triusikėlius nutraukė grubiai, nes masažavo sėdmenų raumenis ir visas masažas vyko ne tiek stipriai, kiek grubiai. Man nepatiko.
Dabar masažus darausi Bounty Bay salone pas Gintarą. Jis, kaip specialistas, išdirba visas mano problemas - šalina nugaros skausmus, mažina šlaunų suglebimą ir celiulitą, prieš veido masažą uždeda regeneruojančią kaukę. Dabar mano kojos atrodo gražiau ir nugaros neskauda. Tiesa, kartais lieka mėlynių nuo vakuminės taurelės, bet po kelių dienų jos išnyksta. Jo masažai yra tobuli - tiek viso kūno stangrinantis, tiek veido jauninantis. Beje, masažas su karštais žadeito akmenimis pas Gintarą yra kažkas nežemiško...
Pastovi lankytoja
2018-12-10 10:21:34 IP 5juc265e
Vienu metu buvau nusipirkusi tris kuponus į skirtingus masažo salonus. Apsilankiusi visuose, palyginusi profesionalumą, kokybę, kainą ir trukmę, tolimesniam masažų kursui pasirinkau Bounty bay masažo terapeutą vyrą.Dabar periodiškai lankausi jau pora metų, išbandžiau keletą technikų: tailandietišką; Nefertitės grožio paslaptys; kūno ir veido masažų kompleksą su šokoladiniu aliejumi; masažą žadeito akmenimis (manau, Kaune atlieka tik jis). Masažuotojas tikrai profesionalus, dirbantis jau ilgą laiką. Klausia, kokį darbą dirbate bei pats jaučia, kurie raumenys įtempti - ten padirba ilgiau. Įnirtingas sėdmenų masažas - tai sėdimojo nervo atpalaidavimas. Praktikuoja ilgos trukmės masažus, todėl klientas išeina tikrai pailsėjęs.
Per gyvenimą esu buvusi pas masažistus ne kartą. Nesu ekspertė, bet daugiau mažiau žinau kaip turi būti atliekami masažai. Gavau dovanų kuponą viso kūno masažui šiame salone. Priėmė masažistas Gintaras. Nepasirodė profesionalu nuo pirmų akimirkų:
Nebuvo duotos masažui skirtos kelnaitės;
Masažo metu, gulint ant pilvo buvau atidengta iki šlaunų vidurio, kelnaitės nusmauktos ir visiškai atidengtos sėdmenys;
Inirtingas sėdmenų masažas;
Šlaunų masažas nuėjo iki šlaunų vidinės pusės gerokai per arti intymios vietos;
Man gulint ant pilvo ir masažuojant blauzdas, mano pėdą masažistas padėjo sau ant peties prie kaklo;
Sulauktas pasiūlymas "Dar priklauso ir krūtų glamonės, ar norėtumėte?".

Pastarasis pasiūlymas galutinai leido suprasti, kad kažkas ne taip. Nesu girdėjus, kad kur nors būtų teikiamos tokios paslaugos. Visa tai pasirodė labiau panašu į erotinį masažą, bandant stimuliuoti erogenines zonas, siekiant kuo daugiau nederamo kontakto. Specialistas sau leido gerokai per daug. Tad išvadas pasidarykite patys.
As radau Beta.lt nuolaida masazui. Kai paskambinau ir suzinojau, kad vyras darys masaza, tai irgi issigandau, nes reikia nusirengti iki triusiku, paprasiau, kad moteris man darytu masaza, bet jis graziai paaiskino, kad busite uzdengta ir nieko jis nematys. Norejau veido masazo, todel nuejau, labai labai patiko, jokiu uzuominu negirdejau, gan maloniai bendravome.
Rankos tikrai tobulos, masazas neskausmingas ir malonus, tikrai zino kur yra beda ten paspaudzia, kur nera bedos ten svelniau masazuoja. Koju masazas irgi patiko. Na tikrai nejauciau dskomforto ir juo labiau arogancijos.
Labai labai rekomenduoju. Dar pridursiu duoda geru ir reikalingu patarimu del stuburo ir laikysenos.
Mėgstu masažą, teko lankytis skirtinguose spa, todėl galiu palyginti. Bounty Bay masažą atliko vyras- profesionaliai. Apsilankysiu ten dar ne kartą, juolab, kad jie turi ir druskų kambarį. Rekomenduoju ☺
Kupona masazui gavau dovanu gimtadienio proga.Atejus pamaciau kad dirba vyras, paklausiau ar galima pas moteri.I klausima neatsake, tik liepe nusiimti ziedus, auskarus ir nueiti i tualeta.Paskui kazkur dingo 15 min.Sugrizes sake eiti su juo ir nusirengti.Dar karta paklausiau del moters nes pas vyra nenoriu.Sake viskas bus po paklode, net nesupratau kas☺.Normaliai nieko neaiskino, dar sake kad as nenormali, kad man reikia eiti pas psichologa nes tukstanciui moteru patinka, jos be problemu...buvo nemalonus, saltas, nemandagus.Neaisku kas ten per masazai pas ji, bet prisilietimas yra energetika.Man nesinorejo kad jis man net koju padus masazuotu...Nerekomenduoju niekam.Arogantiskas vyras

Be1Sc
Aukšto meistriškumo sportininkų klubas

Adresas: Draugystės g. 13A, LT-51225 Kaunas.
Veiklos sritys: sporto organizacijos; sporto paslaugos, sporto klubai.
VŠĮ „Be1Sc“ įkurta 2017 metais, vedama idėjos užauginti naują kartą, siekiančią aukščiausių sportinių tikslų ir konkurencingą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, pritaikant moderniausią ir efektyviausią sportininkų rengimo praktiką. Nepamiršdami visuomenės, siekiame populiarinti sveiką gyvenseną, organizuojant...
Forum Fitness
Forum sporto klubas

Adresas: Konstitucijos pr. 26, LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; sporto organizacijos; sporto paslaugos, sporto klubai.
FORUM sporto klubas didžiuojasi tuo, jog jau nuo 2003 metų Lietuvoje siūlo aukščiausios kokybės visapusiško sveikatingumo paslaugas. Sukaupta patirtis mums leidžia klubo nariams pasiūlyti tai, kas jiems svarbiausia: nepriekaištingą paslaugų kokybę, komfortą ir asmeninį dėmesį kiekvienam bei išskirtines sąlygas...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
D. Trumpas: nesudarius susitarimo, Kinijai nustatyti muitai bus "dar padidinti"
D. Trumpas: nesudarius susitarimo, Kinijai nustatyti muitai bus "dar padidinti" 11-19 22:38
Jeigu JAV ir Kinijos prekybos susitarimas nebus sudarytas, kiniškoms prekėms nustatyti importo muitai bus dar padidinti, antradienį įspėjo JAV prezidentas Donaldas Trumpas.
G. Nausėda: chaotišką J. Narkevičiaus veiklą vertinu neigiamai
G. Nausėda: chaotišką J. Narkevičiaus veiklą vertinu neigiamai 11-19 21:55
Prezidentas Gitanas Nausėda sako neigiamai vertinantis susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus veiklą ir besitikįs principingo premjero Sauliaus Skvernelio įvertinimo.

Ar pritartumėte mažinti patekimo į Seimą kartelę iki 3%?

Walt Disney 147,65 +2,06%

Benzinas 1,73 0,00%