Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Bonus Socius, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Bonus Socius

Atsiliepimai apie Bonus Socius, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Bonus Socius, UAB

Esu patenkinta paslaugų kokybe. Nors pasitaiko įvairių situacijų, tačiau visi klausimai išsprendžiami sklandžiai. Budavo, kad buhaltere perskambindavo tik po valandos, bet dabar susitvarke. Anksčiau tvarkemės pas vieną žinomą "super auditorę", tai dabar palyginus ilsiuosi. Duodu buhalteres.lt 8 balus is 10. Tikiuosi, kad išlaikysite kokybę.
Svolovic 2019-09-13 12:18:55
Laba diena, nerekomenduojame sitos imones, privare tokiu klaidu, kur po isejimo taisem apie metus, ir mums tai kainavo. Ju sutartis sudaryta taip, kad atsakomybes 0, tipo pats kaltas, ir negali reiksti pretenziju, tad geriau pasirinkti kt imones ir kokybes ir kainu santykiu geresne!
Sveiki, ačiū už komentarą. Mes atsakome už savo darbą ir visas korekcijas darome nemokamai. Bendradarbiavimo sutartyje nurodome: punktas „10.1. Vykdytojas yra atsakingas už šioje Sutartyje numatytų Paslaugų teikimą ir privalo atlyginti Užsakovui dėl Vykdytojo kaltės jo patirtus tiesioginius nuostolius...“. Taigi, jei turite pastabų, maloniai kviečiame susisiekti tel. +370 653 3333
Noriu rekomenuoti šios įmonės darbuotoją Edita. Tai puikus žmogus, savo srities profisionalė, kuri laiku primena apie pokičius Lietuvos rinkoje, kuri labai dažnai kintanti. Didelis ačiū šios įmonės darbuotojai, bei vadovams.
UAB Bonus socius
2019-01-10 08:47:36 IP 5ljq3nq5
Justas 2019-01-09 22:58:50
Sveiki, visi.
Prieš 4 metus nutraukiau paslaugų teikimo su šia įmone. Kai pakeičiau naują kompaniją - tai ji pasibaisėjo buvusia apskaita - viskas, kas buvo permokėta ar nedamokėta buvo perkėlinėjama vis į kitus metus. Buhalterės keitėsi kas 6-9 mėnesiai. Taigi 2015 metus pradėjau nuo tiesos atkapstymo nuo pat 2011 metų.

Žmonės,
atsargiai vertinkite, kai atsiliepimų daug gerų. Paprastai, gerai dirbamas darbas ir turi būti tik geras darbas - čia nereikia dėkoti už tai, kas priklauso savaime, t. y. dirbti tik gerai.

Tegyvuoja kitos teisingai dirbančios buhalterinės apskaitos kompanijos!
Mes atsakome už savo darbą ir visas korekcijas darome nemokamai. Keista, kad susilaikėte nuo šio žingsnio, nes visada reikia dviejų pusių tiesai išsiaiškinti. Dar, auksinė buhalterių taisyklė - „kad ir koks geras butu ex buhalteris, naujasis visada ras prie ko prikbti. Taigi, jei turite pastabų, maloniai kviečiame susisiekti tel. +370 653 33330
Sveiki, visi.

Žmonės,

Tegyvuoja kitos teisingai dirbančios buhalterinės apskaitos kompanijos!
Vertiname Bonus Socius buhalterių operatyvumą. Lanksčiai prisitaiko ir prie mūsų ypatingų poreikių. Malonu bendrauti su profesnionalia buhaltere įvairiais finansiniais klausimais. Sulaukiame ir naudingų patarimų. Taip pat vertinga greitai gauti informaciją apie pasikeitusius įstatymus ar reikalavimus.
Sveiki, esu patenkintas paslaugu kokybe. Lengvai randame bendra kalba, visada sulaukiu patarimu rupimais klausimais, rekomenduoju :)
kliente su sypsena
2018-10-21 08:40:40 IP 6a5bvuik
Paskaiciau ka kiti raso, keista, nes pas mane tik gera patirtis. Atgavo grazintina pvm is mokesciu inspekcijos. ir su gyventoju mokesciu buvau permokejusi, 2, 5k grizo. Linkiu ir toliau taip man padeti:) Milda
UAB Sporto treneris
2018-10-20 18:24:42 IP 66g46aop
Dirbame kol kas tik metus. Greitai gaunu atsakymus. Patinka aiski kainodara, visada zinau uz ka moku, nes atsiuncia ataskaitas.
Juokdariai ne tas zodis, nera jokios kompetencijos pritariu, vadovai negerbia nieko, klaidu pilna, buhalteres raudonuoja, o dar ir apsivoge ir Z, V, D, S ir N, taip ir turi buti tokioje imoneje, klientai iseina ten, kur geriau visada!
Absoliučiai nekompetetinga kompanija. Niekam nesiūlau turėti reikalų. O Ieva mesti iš darbo, nežinau kiek tik ten jų yra.
Bonus socius 2018-04-27 15:21:56
Mielas, Gediminai Krasauski (UAB Damuras) ačiū už greitą reakciją. Primename, kad sutarį su Jumis nutraukėme dėl įžeidinėjimų, necenzūrinės leksikos ir skolos. Mums liūdna, kad savo problemas bandote spręsti šmeižtu. Tikimės, kad kitus žmones apsaugosime nuo tokios agresijos ir žeminančio elgesio.

Jei turite klausimų, kviečiame spręsti civilizuotais būdais, tel. 8-6 7917474. Ačiū.
:D Juokdariai pasireiškė vėl, pati Ieva sakė, susimokėk skola ir dirbam toliau, pateiksim deklaracijas, sutvarkysim viska. sumokėjus niekas nieko netvarkė, ir tada paklausus kodėl netvarkoma atsakė: NUTRAUKĖME SUTARTI IŠ SAVO PUSĖS. ar tai neapgailėtina???
Gediminas 2018-04-26 09:13:52
Geda nuo tokios kompanijos. nevykeliai ir a*******i

Aboregenu kompanija, moka tik apgaudineti, savo darbo visiskai neismano.
ATSARGIAI su sita imone
Geda nuo tokios kompanijos. nevykeliai ir a*******i
Jau 5 metus Jūsų klientas ir esu ramus, kad dirbu su profesionalais, nes tūrėjau skaudžią patirtį su ankstesnėm buhalterėm. Kainos galėtų būti mažesnės, lauksiu nuolaidos už gerą atsiliepimą :))))) Linkėjimai buh. Živilei.

Paulius S.
patvirtinu, kad Bonus Socius UAB dirba savo srities profesionalai.

operatyviai ir is esmes sprende mano kaip kliento poreikius.
ipatinga padeka imones vadovui Laimiui Janciunui. Konkretus ir profesionalus vadybos specialistas.
Linkiu Jusu kolektyvui dideti ir teikti tokio pat lygio kokybiskas paslaugas.
Labai nepasiseke su sita imone, pinigus lupa nemazus, o apskaita netvarkinga nuo iki... Buhalteres kvailos, tik ir moka, kad draskyti akis, o ne taisyti savo padarytas klaidas!
Komentaras žemiau, - tai Vilniaus apygardos Teismo ĮPAREIGOJIMAS atsakovei Svetlanai Cebinskajai (Civilinė byla Nr. e2A-2402-275/2015) paneigti šmeižiančią informaciją apie UAB Bonus Socius. Neturtinę žalą atsakovė sumokėjo, pretenzijų neturime.
mano paskelbti atsiliepimai apie UAB „Bonus socius“: buhalteriams trūksta profesionalumo (paskelbtas 2014-01-03); gyvačių lizdas :D (paskelbtas 2014-03-03); nesiteisink, tavo buhalterės jau prisidirbo! (paskelbtas 2014-05-29); mūsų įmonė sudegė per jus, nekvalifikuoti jus buhalteriai! ir kaip vadovas kuris nieko neišmano apie buhalteriją gali vadovaut buhalterinių paslaugų biurui? (paskelbtas 2014-06-09); nekompetentinga įmonė, trūksta ir patirties ir sąžiningumo (2014-07-12); Ir vėl jie pridirbo ha ha ha“ (2014-08-04), neatitinka tikrovės ir žemina UAB „Bonus socius“ dalykinę reputaciją“ mano paskelbti komentarai apie UAB „Bonus socius“ vadovą; „ir kaip vadovas kuris nieko neišmano apie buhalteriją gali vadovauti buhalterinių paslaugų biurui?“ - neatitinka tikrovės ir pažeidžia UAB „Bonus socius“ vadovo garbę ir orumą“. Svetlana Cebinskaja
dinge komentarai 2015-02-07 18:12:54
o kur dingo visi teisingi komentarai apie realia imones padeti? :D
O kokie jie:)?
dinge komentarai
2015-02-07 18:12:54 IP 65hnbn3p
o kur dingo visi teisingi komentarai apie realia imones padeti? :D

Added Value
Aukštosios apskaitos technologijos

Adresas: Šeškinės g. 6, LT-07152 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos; turto vertinimas.
Filialai: Jurbarko g. 2A, Kaunas, Vytauto 88-3, Tauragė Finansinių ataskaitų ir konsoliduotų finansinių ataskaitų auditas; ES struktūrinių fondų lėšų panaudojimo auditas; vidaus auditas; finansinių ataskaitų peržvalga; buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal VAS ir TAS apskaitos standartus; darbo užmokesčio...
EUREKA LT
Elektroninė buhalterinė apskaita, Įmonių steigimas

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
ELEKTRONINĖ BUHALTERINĖ APSKAITA NUO 29 € Nuotoliniu būdu teikiame inovatyvias elektronines apskaitos paslaugas virš 150 įmonių iš visos Lietuvos. Specializuojamės naujų, mažų ir vidutinių įmonių, taip pat ir MB apskaitoje. Google paieškoje esame geriausiai klientų vertinama apskaitos įmonė Lietuvoje. Mūsų klientų...
Sakurų sodas
Buhalterinės apskaitos paslaugos

Adresas: Butrimonių g. 9-203, LT-50218 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; teisinės paslaugos.
UAB "Sakurų Sodas" jau daugiau nei 5 metus sėkmingai teikia buhalterinės apskaitos ir finansų paslaugas įmonėms, bei konsultuoja įvairius verslo sektoriaus subjektus. Galime pasigirti atsakingais darbuotojais, stabiliu augimu ir kompetencija siekiančia daugiau nei 2 dešimtmečius patirties buhalterijos ir finansų...
Accounting experts LT
Buhalterinės paslaugos | Įmonių steigimas

Adresas: Trimitų g. 6, LT-09318 Vilnius.
BUHALTERINĖ APSKAITA Mokėsite tik už atliktą darbą; Nereikės mokėti socialinio draudimo ir kitų įmokų, kurias tenka mokėti samdant darbuotoją; Neteks rūpinti darbuotojo atostogų ar ligos metu – mes neatostogaujame ir nesergame; Nereikės įsigyti brangios apskaitos programos; Neteks rūpinti darbuotojo darbo vieta...
Finapa LT
FinApp LT

Adresas: Vytauto g. 118, LT-00153 Palanga.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; vertimas.
MB "Finapa LT" tai įmonė įkūrusi prekinį ženklą FinApp LT FinApp LT - JŪSŲ apskaitą tvarkanti įmonė. FinApp LT- inovatyvi įmonė šiuolaikiškam verslo tempui. Mes orientuoti į: * Visų apskaitos paslaugų suteikimą. * Greitą ir kokybišką įmonių steigimą, veiklos stabdymą, likvidavimą. * Kvalifikuoto asmeninio...

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
Atidarytas Vilniaus startuolių muziejus
Atidarytas Vilniaus startuolių muziejus 12-13 10:44
Apie muziejus vis dar vyrauja stereotipas, jog juose saugomi ir puoselėjami praeities dalykai. Tačiau tik ne Startuolių muziejuje, kurio eksponatai – Vilniuje įsteigtos įmonės, išaugusios į...
Seimo teisininkai turi pastabų dėl didesnio pelno mokesčio bankams
Seimo teisininkai turi pastabų dėl didesnio pelno mokesčio bankams 12-13 10:33
Seime svarstomos bankų pelno apmokestinimo pataisos gali neatitikti Konstitucijoje įtvirtinto lygiateisiškumo principo, nurodo pataisų projektą vertinęs Seimo Teisės departamentas.

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

FedEx 164,89 +3,65%

Dyzelis 1,94 0,00%