Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gyvybės draudimo UAB Bonum Publicum

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gyvybės draudimo UAB "Bonum Publicum"

Atsiliepimai apie Gyvybės draudimo UAB "Bonum Publicum"

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Gyvybės draudimo UAB "Bonum Publicum"

Galina Podriabinkina
2019-11-11 22:34:30 IP 27p49fb1
Labai dėkinga Gyvybės draudimo UAB "Bonum Publicum", darbuotojams, Tautvydui Klimavičiui, labai gerai konsultuoja, suprantamai atsakingai. Atsitikus nelaimingam įvykiu, draudimo išmoka man pervesta laiku. Labai ačiū. Dabar apsidraudė visa šeimą.
Valerija Jonaitiene
2019-10-25 10:49:10 IP 27tbohqc
Jau nemažai metų esu kompanijos klientė, esu labai patenkinta, nes visada gaunu pačias naujausias naujienas ir kt info apie pakitimus.Todėl niekad nepatiriu jokio nuostolio, gaunu tik geriausius variantus, net tada kai turiu finansinių sunkumų. Esu dėkinga dviems šios draudimo kompanijos agentėms - Laimai ir Audronei. O kai skaitau neigiamus komentarus, tai ne tik mintis bet ir žinojimas. Žmonės, jei jums agentas neišaiskino visko, tai nekaltinkit kompanijos, susiraskit tik kitą agentą ir viskas bus tikrai gerai. Visiems ko geriausio :]
Aš su vyru ir sūnumi jau daug metų esame apsidraudę bendrovėje. Per visą laiką visi turėjom traumų, aš net tris. Už visas traumas išmokos buvo išmokėtos be jokių problemų. Esu dėkinga už konsultacijas ir pagalbą draudimo agentei Lijanai Karaliūnienei. Ačiū.
Ausra bonum publikum
2019-06-21 12:03:07 IP 2i24sck9
Sveiki. Likau apgauta sio "nuostabaus kaupiamojo draudimo" nes darbuotoja neturinti jokios normalios kvalifikacijos draudimo srityje visai pamirso papasakoti kad ju imone moka vmi didziulius mokescius nuo kliento pinigu, todel tas kaupimas ar investavimas bet kokiu atveju gaunasi nuostolingas. Negana to dar pamirso pamineti kad sutarties nutraukimo mokestis yra 50eur. Tai kam man tada tas draudimas? Cia tikrai ne zmonems naudinga. Paslauga nekokybiska. Galbut vartotoju teises galetu pakonsultuoti tokiais klausimais. Idomu uz ka as lieku skolinga bonum publikum ir dar prarandu savo pinigus???!!
Esu klientas jau senai, aptarnavimas puikus, nesenai gavau išmoką, neturiu prie ko prikibti :)
Ilona karaliuviene
2019-01-31 14:33:00 IP 2olrsupa
Aš tikrai patenkinta šiuo draudimu ko negaliu pasakyti apie kitus draudimus. Šiuo metu mes gyvename užsienį ir vyrą ištiko kritinė liga, kadangi jam Vokietijoje buvo atlikta operacija ir tolimesnis gydymas čia reikėjo visos ligos istorijos vertymu į lietuviu kalbą. Labai noriu padėkoti mūsų draudėjai Lijanai Karaliūnienei jos pagalba buvo padaryti vertimai ir pristatyti draudimui, ir per tris dienas gavom pinigus.
ha mumis irgi apgavo..sako po 2 metu galesiite issiimti pinigelius ir toliau kaupti..okei prisireike pinigu, imokejes per 2 metus 1000e. sako nu va paskaiciavome: minus. minus na i rankas 80e..sakau ka? Sako nu taip yra, geriau kaupkite kokius 5 metus, bus geriau.. BET!!!! KITAIS METAIS: 2019 iseis istatymas, kad jie tegales nuskaityti 2 proc iki 50 euru! Imetu citata:, o vartotojui nusprendus nutraukti sutartį nutraukimo mokestis turės atitikti tik su sutarties nutraukimu susijusias tiesiogines išlaidas arba turės būti lygus 2 proc. sukaupto kapitalo vertės, bet neviršyti 50 Eur." Tai sausi menesi begsiu nutraukti sutarciu!! Nepakliukit.
Nerekomenduoju Bonum publikum įmonės. Šiaulių filialo darbuotojas bendraudamas su savo galimai būsimais klientais juos "tujina", kas įmonei neprideda nei patikimumo, nei įvaizdžio. Taip pat neatsakingai elgiasi su kitų klientų asmeniniais duomenimis, atsiųsdamas juos man SMS žinute. Nebekalbu jau apie visa tą būrimą apie kaupiamąjį draudimą. Žodžiu, tikrai nerekomenduoju, nepasikliaukite.
Susidures su Bonum Publikum
2018-09-15 10:12:52 IP 2ktirukk
Atsargiai su Bonum Publikum. Ju darbo metodas paprastas. Paskambina klientui, prisistato velniai zino kuo ten ir kad nori pakalbeti apie kreditus, paskolas. Kalba kad gali suteikti paskolas labai palankiomis sąlygomis ir pasikviečia atvykti pas save i biura. Bent jau taip elgiasi Panevezio skyrius. Kai atvyksti i pokalbi nieko nenujausdamas, tave pasitinka agentas pasipuosias kostiumu, kad sustiprintu savo įvaizdi, kaip solidaus verslininko ir įgautų žmogaus pasitikėjimą. Labai maloniai sutinka, keletą sakinių uzsimena apie paskolas, kreditus, maloniai pabendrauja, na ir prasideda „smegenų plovimo operacija“ apie gyvybes kaupiamąjį draudimą. O draudimo agentai labai gerai apmokinti kaip reikia „plauti smegenis“. Pradeda piešti skaiciukus, ir dar labiau „plauti smegenis“.Pradeda pasakoti nebutus dalykus, kaip kas ten mirė, kiek milijonu seima gavo ir t.t. Ir tik klausia kokiai sumai apdrausti milijonui at puse milijono?Pasakoja kaip bus gerai, kiek artimieji gaus bapkiu po tavo mirties. Arba kaip tau bus gerai po 30-40 metų kai iseisi i pensija. Ir kaip bus sunku gyventi artimiesiems po tavo mirties jeigu tu neapsidrausi Bonum Publikum. (Numirs iš bado) Pakalusus is kur mano duomenis gavote? Pradeda kazka vapeti, kad yra kažkokio banko klientai ir pasirašę žmonės jog sutinka kad jų duomenys būtų naudoti tiesioginiais rinkodaros tikslais. Kazkaip as nepamenu, kad buciau kur nors pasirases. Galiausiai kai tau nutinka beda, nieko gero is ju nelauk. Nieko ten negausi. O jei draudima nutrauksi po metu ar dvieju neko negausi visai, nors busi jau sumokejes kokius 2000 eur.. Jie tik graziai ciulba pradzioje, kol zmogu prikalbina apdrausti. Jau geriau i banka deti tuos pinigus kas menesi nei juos uz dyka finansuoti. Be to yra kitų draudimo bendrovių ir kitų alternatyvų. Kai paskaitai komentarus, susidarai nuomonę, kas per draudimo bendrove. Vien nusivylusiu žmonių komentarai, kurie buvo apgauti sios bendroves. Neradau nei vieno gero atsiliepimo apie Bonum Publikum.
Labai "slidi" draudimo kompanija. Jeigu planuojate draustis ar investuoti, tai rinkitės kitą kompanija. Nesilaiko jų pačių parašytų taisyklių, po to manipuliuoja savo klientais. Buvau neinformuota apie tai, kad padidės gyvybės draudimo rizikos mokestis. Tačiau taisyklėse buvo aiškiai parašyta, kad jie turi mane raštiškai informuoti apie pasikeitusius mokesčius. Tai pastebėjusi paskambinau į bendrovę. Perskambino vadovė ir apšaukė mane, kad aš pati kalta ir negalėsiu įrodyti, kad jie manęs neinformavo. Po pastabos apie pakeltą toną, ji man pasiūlė kompromisą: parašyti prašymą, kad aš pati nesupratau, kad tarifai pasikeis, taigi prašau atstatyti buvusius tarifus. Prašymą man padiktavo taip gudriai sudėliotą, kad dalis mokesčių vistiek liko padidinti ir be to, dar padarė klaidą investavę mano pinigus ne ten, kur prašiau. Po šitos klaidos vėl man paskambino vadovė ir pasakė, kad aš elgiuosi taip, kaip man naudinga! Pagal kaltinimą suprask, kad naudinga gali būti tik bendrovei? Siūlau pakeisti šūkį į "Mūsų stiprybė - apkvailinti klientai". Kur geriau paviešinti situaciją "15min" ar "Delfi"?
Po 10 metų "kaupimo" nutariau atsisakyti, nes pažadėto rojaus taip ir nesimatė. Sistema paprasta - suveda agentės skaičiukus kiek tu gausi draudimo pabaigoje mokėdamas tam tikrą sumą, parodo gražius skaičiukus. Po to seka klausimai apie draudimo sumas, kiek norėtum gaut atsitikus nelaimei. Susipildai aišku viską taip, kad gautum normalias išmokas. Bet tada tau jau nieks neparodo tų galutinių skaičių kiek tu gausi pasibaigus draudimo laikotarpiui. Na ir pradedi mokėjimus. Metų gale gauni ataskaitas, o ten jau ir pamatai, kiek tu juos išlaikai. Taip, už rizikas reikia mokėti, bet klausykit, ne tokius pinigus! Apdraudžiau dabar visą šeimą kitame draudime už 77€ visiems metams!!! Aišku apie kaupimus net nebekalbu. O čia mokėjau po 72€/mėn.
Paklausite kodėl tiek ilgai nieko nedariau? Buvo kriziniai metai, nurašiau ant rinkų smukimo, bet dabar kai viskas pakilime, o tau vistiek iš to šnipštas, tai ir uždariau..
Reziume toks: per 10 metų sumokėta 8500 €, nutraukus sutartį grąžino 4800 € Taigi... -3700 € "sukapta"

Sėkmės likusiems ir maitinantiems šiuos dinozaurus. O naujiems - nepasimaukite ant kabliuko.
Gyvybės draudimo UAB "Bonum Publicum"
2017-09-08 11:07:47 IP 9d06j2n
Informuojame, kad rekvizitai.lt portalo vartotojas “Teisininkė” nėra Gyvybės draudimo UAB “BONUM PUBLICUM” darbuotojas ar atstovas ir šio asmens išsakyta nuomonė neatspindi Gyvybės draudimo UAB “BONUM PUBLICUM” pozicijos bei klientų aptarnavimo kultūros. Komentaruose aptariami nusiskundimai Gyvybės draudimo UAB “BONUM PUBLICUM” yra žinomi ir buvo priimti atitinkami sprendimai. Rekomenduojame, esant įvairaus pobūdžio neaiškumams, nusiskundimas ar pretenzijoms kreiptis tiesiogiai el. paštu life@bonumpublicum.lt, tokiu būdu išvados, sprendimai, atsakymai priimami greičiau, ginčų bei nesusipratimų sprendimas vyksta operatyviau ir efektyviau. Tuo atveju, jeigu kliento netenkina pretenzijos išnagrinėjimo rezultatas galima kreiptis į Lietuvos banką http://www.lb.lt/lt/daugiau-apie-gincius-su-finansiniu-paslaugu-teikeju.
Ramūnas 2017-03-17 11:27:19
Taip pat apgavo :). Gerai, kad laiku pastebėjom. Mokėjom kas mėn po 40 € ir buvom sukaupe 360€, o mokesčiu išskaičiavo 264 € ir čia dar tik už puse metų :). Galu gale nusprendus nutraukti sutartį finale gavome 0.00 €.
Melieji ! Neklausykite jų saldžių pažadų ir nepakliukite i Bonum Publikum raudimo pinkles.
WARNING, DĖMESIO, apgautas apmeluotas likau, viena žadėjo, kita darė, palikau jiems 531 er, tiek to, nebenoriu daugiau nervu gadint išgyvensiu, žmonės mielieji, neikliukit i bonus publikum apgaules, aplenkit ši pastata kuo toliau
NUDEGEM IR MES PANEVEZIO FILIALE PAS DRAUDEJA RIMAS RAGAZINSKAS, ISMAUDE TIKRAI BAISIAI, GERAI KAD NE PO 10M SUSIGRIEBEM, NUTRAUKEM SUTARTI IR RAMYBE, VISI KAS ESATE NUKENTEJE NENORETUMETE KREIPTIS SU SKUNDU I KOKIA INSTANCIJA AFERU BIURA NET NEBEZINAU ZIAURU
Visiški s*****i! Apsidraudę esam jau beveik 3 metus, kas mėnesi mokame po 58 EUR. Kai vaikui atsitiko nelaime, patyrė traumą ir reikėjo operuoti, jie mums išmokejo tik traumos išmoką, nors aiškia parašyta kad tokiu atveju priklauso traumos išmoka ir operacijosišmoka. Pasiteisino tuo kad gydytojų siuntime parašyta "įtariamas PAnirimas" (pasak jų turėjo parašyti IŠnirimas), nepaisė to, kad kiti gydytojai patvirtino išnirimą ir atliko operaciją, kurios metu buvo peties sąnario lupa (kuri buvo plyšusi) sukabinta inkariniais implantiniais siūlais (kurie taip pat buvo nepigus). Žodžiu a*******i!
Esta 2016-03-16 19:06:28
O joooo cia toks absurdas, kad zodziu nera!!! Mano sugyventinis turejo trauma kojos laukem 3 menesius rando paskui menesi pinigu ir viso labo gavom tik 47 eurus, o gydymui isleidom arti 100 euru. Todel ir buvo pretekstas nutraukti draudima imokejom 903 eurus, o gavom tik 240 euru cia tikras zmoniu apiplesinejimas ir visiskas absurdas tai jau geriau juos butume deje i banka tai butume ne tik viska gave, bet dar ir su procentais. VISO SITO TAIP PALIKTI NESIRUOSIU. Taip ir nesuprantu kur dingo musu pinigai?
ir mes nusvilom su vyru. inesem imoku 560euru o man pasake kad sukauptu pinigu tik 70 euru. gal zinote ka tokiu atveju daryti. jei su tuo susidurete, kur kreiptis. 560 euru kaip i bala.
imokejau 960 eurus turejau atgaut 75% o ismokejo 109eu tad eikit aplinkeliu sia draudimo firma
Buvau apsidraudęs, kai nusprendžiau nutraukti po 14 menesių, atgavau iš 1680 lt apie 70 litukų tik :) Tipo mokestiniai metai eina pirmus metus, o gal ir daugiau metų :) povelniais juos visus
Henrikas Silinis
2015-08-29 19:07:31 IP 28memsni
nepasimaukit an sio draudimo nes imokejes 3500 atgavau nutraukes sutarti tik1970lt
Buvom visa seimyna apsidraude gyvybes kaupiamuoju draudimu sumokejom per tris metus arti 8000lt o kai pasidomejau kiek susikaupia pinigu yra pasake 53lt net nejuokinga palika daba nutraukiau ir ramybe,

EDRAUDA, UADBB
DRAUDIMAS INTERNETU

Adresas: Šeimyniškių g. 21, LT-03110 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo brokerių įmonė EDRAUDA įkurta 2009 m. ir skirta šiuolaikiškam Lietuvos vartotojui, kuriam ypač svarbus tapo laiko ir kokybės santykis. Pagrindinis mūsų tikslas - suteikti klientui galimybę apsidrausti internetu greitai, paprastai ir pigiau. UADBB EDRAUDA bendradarbiauja su visomis Lietuvoje veikiančiomis...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
FRIDMIS
Viza, vizos i užsienio šalis. Kelionės

Adresas: Vytenio g. 10-87, LT-03112 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; kelionės; pramogos ir poilsis.
Fridmis, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1999 m. Kai keliaujate su FRIDMIS, Jums nebūtina apsiriboti standartiniais kelionių paketais. Mes prisiderinsime prie Jūsų poreikių! Kelionių organizatorius FRIDMIS savo veiklą plėtoja šiose srityse: VIZOS: Pagrindinė mūsų įmonės vykdoma veikla yra...
Poilsis ir Mes
STOVYKLOS VAIKAMS

Adresas: A. Goštauto g. 8-248; 249, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; draudimas; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Kelionių organizatorius. Stovyklos vaikams Kelionių organizatorius „Poilsis ir Mes" įkurta 1997 m., tad jau galime pasigirti stabilumą užtikrinančia 20 metų patirtimi kelionių organizavimo srityje. Kelionės kolektyvams savaitgalinės, pažintinės, lėktuvu ir po Lietuvą Kelionės moksleiviams į pramogų ir mokslo...
Riaturas plius
Adresas: Vytenio g. 6-106, LT-03113 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis.
Kelionių organizatorius „Riaturas Plius“ siūlo Jums poilsines keliones į populiariausius kurortus Turkijoje, Graikijoje, Bulgarijoje ir kitose šalyse. Taip pat siūlome pažintines keliones į gražiausius Europos miestus autobusu, lėktuvu bei keltu. Įmonės „Riaturas Plius“ darbuotojai patikimai ir laiku padės...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
Pensijų anuitetų centralizavimą "Sodroje" atideda pusmečiui iki 2020 m. liepos
Pensijų anuitetų centralizavimą "Sodroje" atideda pusmečiui iki 2020 m. liepos 11-14 16:13
Pensijų anuitetų centralizavimą ir mokėjimo perdavimą "Sodrai" siūloma atidėti pusei metų iki 2020 m. liepos 1 dienos, pranešė Socialinių reikalų ir darbo ministerija (SADM). Tai reiškia, kad...

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walt Disney 148,72 +7,32%
Nike 91,29 +2,00%