VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę BonoDomo, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę BonoDomo

Atsiliepimai apie BonoDomo, UAB

Gerų namų paslaugos
Parašyk savo nuomonę apie BonoDomo, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Patekusi į spastus
2023-02-05 01:34:13 IP 28ma2gks
Atsakyti
Įdomu kam pavaldi ši š*******o kontora? Nieks nedirba savo darbo.
Atsakyti
UAB "Bono Domo" VISIŠKAI NEREAGUOJA į AVARIJAS gyvenamuose namuose. Mūsų name Vilniuje, Volungės g. 15 jau ne kartą buvoatsijungusi šildymo sistema. 2023 m. sausio 28 d. ryte vėl išsijungė šimdymas viename iš trijų kambarių, o pas kaimynus- virtuvėje. Šią problemą turėjo 12 iš 22 butų. Visi gyventojai ėmė skambinti tel. 870055966, tačiau avarinė tarnyba atsakė, kad NEVAŽIUOS TVARKYTI GEDIMO, nes yra šeštadienis ir sekmadienis. Buvome informuoti, kad santechniko galime laukti tik pirmadienį... Šalome dvi dienas. Prašom išsiaiškinti, kodėl taip aplaidžiai dirbama.
Atsakyti
Paskaitykite apie Mindaugo Strigockio, Vytauto Turonio ir Sigito Čirbos klystkelius:

https://www.tv3.lt/naujiena/verslas/naujininku-ukio-vadovas-sigitas-cirba-trejus-metus-negales-vadovauti-teismas-n1204484

Ranka ranką plauna, kol nepagavo už rankos.

Mažučiai :)
Atsakyti
įmonė visai nenoriai ir aplaidžiai dirba. visą mėnesį niekaip nesugebėjo pakeisti laiptinėje lemputę. dar ir skambinau kas savaitę tris kartus.
Nesugeba normaliai dirbti
Laiptinėje durys neužsidaro, o įmonė vėl visą mėnesį net nejuda.
Dabartiniu laiku, tikią įmonę reikia varyti lauk. Dykaduoniai
Elena Margevičienė
2022-08-28 15:29:11 IP 28ma2pc0
Atsakyti
Laba diena, ištaisykite sąskaita-faktūra už 2022 m. liepos mėn. suteiktas paslaugas. Mes dalį skolos apmokėjome, pridedame mokėjimo kvitą kaip įrodymą (žr. "mokėjimas"). Pervedimą atlikome 2022 m. liepos 29 d. Šį mėn. norėjome sumokėti skolą, bet to padaryti negalime dėl gautos klaidingos sąskaitos.

Mokėtojo kodas 20253370
Objektas: Bitininkų g. 43D-68, Kaunas

Elena Margevičienė
Mob. 8 678 09 524
Atsakyti
Blogesnio namo administratoriaus neteko sutikti. Kai kreipiesi su paprasčiausiu prašymu - įrašyti telefono numerį į sistemą, niekas nereaguoja visiškai. Darbuotojų daugybė, mokesčius skaičiuoja didžiulius, tačiau jie sugeba tik beprasmius elektroninius laiškus atrašinėti, o to ko prašai - tai ir lieka nepadaryta. Nerekomenduoju niekam tokio paslaugų tiekėjo.
Žirmūnų rajono gyventojas
2022-07-20 13:37:44 IP 66gk9i6d
Atsakyti
Nekokybiškai tiekiamos paslaugos. Vadovų kontaktų nerasta, yra tik bendras info telefonas, kur tiesos surasti neįmanoma.
Gėda.
Atsakyti
Indrė 2022-07-13 15:07:34
Dar su tokiu šūdinu aptarnavimu neteko susidurti... Įvyko avarija gyvenamame bute - leidžia vanduo per smarkų lietų, lieja beveik visą sieną. Reakcijos nulis, antrą dieną turiu skambinti pasiklausti statuso, o jų atsakymas "vykdoma", susisieks ponai kelių dienų begyje...
Mielieji, Bono domo, Jūsų aptarnavimas labai blogas.
2 darbuotojai, tai ka jus norit?
Atsakyti
Dar su tokiu šūdinu aptarnavimu neteko susidurti... Įvyko avarija gyvenamame bute - leidžia vanduo per smarkų lietų, lieja beveik visą sieną. Reakcijos nulis, antrą dieną turiu skambinti pasiklausti statuso, o jų atsakymas "vykdoma", susisieks ponai kelių dienų begyje...
Mielieji, Bono domo, Jūsų aptarnavimas labai blogas.
Atsakyti
Nerekomenduoju, gyventojų apiplėšinėjimas,

viskas gražiai atrodo tik paviršutiniškai,
jokių atsakymų į užklausas, arba atsako tik tada kada nori. Planuojami darbai kosminėmis kainomis.

Pvz. Pranešimas ant durų "Numatyti stogo latakų darbai, valymas nuo susikaupusių lapų ir kt, apie 50m stogo latakų, minimali kaina 999, + medžiagos ir kt." Parašius administratoriui laišką su prašymu paaiškinti kodėl tokia didelė kaina, jokio atsakymo negauta, bet jau tą pačią dieną vakare meistras su keltuvu atvyko atlikinėti darbų, nors darbai pagal grafiką numatyti tik po 2 savaičių. Paklausus meistro, kokia mokama jam darbų atlikimo kaina, pasakė kad 380 Eur. Klausimas kur kita suma ir kas iš to uždirba? Gal kokia tarpinė įmonė? Tokių atliktų darbų ne vienas, o kainos kaip kosmose.

Tokia, paprasta nuomonė.
Atsakyti
Sveiki,
kada pagaliau sutvarkysite buvusią šiukšlių konteinerių patalpą. Spyną pakabinote ir tiek žinių, o iš ten sklinda neapsakoma padvėsusių žiurkių smarvė. Gal čia toks jūsų biologinis ginklas prieš gyventojus? Turėkite nors kiek profesinio išdidumo bei padorumo ir sutvarkykite. O gal labai norite, kad mes atsisakytume jūsų niekam tikusių paslaugų ?
Medeinos 41 - 80. Lauksime, nors ir nelabai tikime, kad sutvarkysite. Galų gale nors atrakinkite spyną ir mes patys sutvarkysime tas dvėselenas.
Atsakyti
Visiškai nužmogėjusi kompanija, jokiu būdu nebandykite pereiti pas juos. Nusukinėja kiekvieną pinigą, pranešinėja apie darbus ir išrašinėja sąskaitas bet jų nevykdo ir niekas nebūna pakeista. Savo pažadų nevykdo, kovojame su šią kontora ne pirmi metai, ir visas instancijas užkiša su savo pažintimis, kad tik neprieiti toliau savivaldybės, dėl nevykdomų darbų bei pažadų. Dabar be sutikimo išplatino numerius, ir pradėjo siuntinėti SPAM žinutes su savo balsavimais, per dieną gavau virš 40 žinučių nuo vieno siuntėjo o jų buvo du. Jokio atsakingumo šioje įmonėje.
Buvęs Mano būsto savitarnos klientas
2022-06-03 14:54:02
Atsakyti
Kodėl nutekinta asmens duomenų informacija? Šiandien plaukia sms dalyvauti City service darbuotojų apklausoje su aktyvia nuoroda. Aišku, nesijungiau. Bet kažkaip sutampa su registracija jūsų puslapyje kai norėjau pasiimti paskutinę sąskatą, ankstesnės savitarnos Mano būste neliko.

Taip pat rekomenduojame

Šilėja
Pastatų administravimas

Adresas: Ukmergės g. 222, LT-07157 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Admi
Pastatų administravimas

Adresas: Vydūno g. 17, LT-06206 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; komunalinės paslaugos; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos.
UAB "ADMI“ - įmonė, teikianti visas pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Bendrovėje dirba ilgametę patirtį sukaupę savo srities profesionalai nuolat keliantys kvalifikaciją ir neatsiliekantys nuo naujovių. Administracijos bei techninio skyriaus specialistai puikiai pasirengę operatyviai vykdyti visus...
Vitaresta
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija, spec. dezinfekcija nuo Covid-19 UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO...
Mažoji transporto kompanija
GERBŪVIS | KARJERŲ MEDŽIAGOS | STATYBOS TECHNIKA

Adresas: Meistrų g. 12-106, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; akmens gaminiai; atliekų tvarkymas; betonas ir betono gaminiai; gėlės ir dekoratyviniai augalai; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kelių tiesimas, remontas, tiltai; komunalinės paslaugos; krautuvai, keltuvai, liftai; miško, sodo, vejos technika; naudingosios iškasenos; statyba; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Visi gerbūvio, apželdinimo bei aplinkos tvarkymo darbai. Transporto ir statybos technikos nuoma Vilniuje ir Vilniaus apskrityje. Darbus atliekame tiek didelėms statybos kompanijoms, tiek individualių namų bei sklypų šeimininkams. BETONINIŲ TRINKELIŲ ĮRENGIMAS Klojame įvairių rūšių ir spalvų trinkeles...
Ainava
Valymo paslaugos, Auto SPA

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai.
Ainava, UAB turinti Valstybės akreditavimo sveikatos priežiūros licenciją patalpų dezinfekavimui, atlieka dezinfekavimo garais paslaugą. Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 25 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Lietuvos vandens kelių ir vidaus laivybos plėtra
Lietuvos vandens kelių ir vidaus laivybos plėtra
Lietuvos vidaus vandenų keliai – svarbios šalies transporto arterijos ir rimta alternatyva sausumos keliams. Ilgus metus "ant kranto mindžiukavusi" Lietuva pastaruoju metu ėmėsi esmingai gerinti...
Vizionierė A. Paliokaitė: "Nevežiokime raketų arkliais"
Vizionierė A. Paliokaitė: "Nevežiokime raketų arkliais"
Vizionierė, Valstybės pažangos tarybos narė, mokslinių tyrimų instituto "Visionary Analytics" įkūrėja dr. Agnė Paliokaitė turi sukaupusi daugiau nei 20 metų patirtį politikos formavimo ir poveikio...
Pervežimo bendrovės EVITRA keleiviai – nuo mokinių iki ambasadorių
Pervežimo bendrovės EVITRA keleiviai – nuo mokinių iki ambasadorių
Ankstyvą saulėtą rytą prie verslo centro atvyksta naujas mikroautobusas. Prie jo renkasi besišypsantis kolektyvas, pozityviai nusiteikęs artėjančiai kelionei. Įlipa, patogiai įsitaiso, prisisega...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Akcijų kainos

FedEx 220,31 +7,97%
Manchester United 22,14 +1,89%
eBay 42,06 +1,47%
Google 102,46 +1,38%
Bank of America 27,82 -3,97%
Ford 11,30 -4,40%
Meta 195,61 -4,55%
AIG 47,24 -5,88%

Žaliavų kainos pasaulyje

Kava 4,63 -1,91%
Auksas 1797,55 +4,20%
Apelsinai 1,10 +0,92%
Dujos (JAV) 5,50 +4,17%
Nafta 67,61 -5,22%
Ryžiai 467,00 +6,14%
Jautiena 4,87 -6,35%
Cukrus 0,81 +2,53%