Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Bona Solutions

Atsiliepimai apie Bona Solutions, UAB

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Bona Solutions, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Įmonės paslaugų kaina visiškai neatitinka kokybės. Darbuotojai yra labai nekompetetingi ir neprofesionalūs. Jeigu internetinė svetainė Jums yra svarbi ir darote ją ne vien dėl to, kad "šiais laikais reikia turėti svetainę", tai tikrai nesirinkite šios įmonės nes liksite nusivylę, o be to išleisite nemažai pinigų ir daug laiko prasto puslapio gamybai. Labai gailiuosi pasirinkęs šitą kompaniją...
Atsakyti
Likome nepatenkinti įmonės paslaugomis. Tikėjomės profesionalumo, atviro bendravimo. Tačiau nusivylėme. Labai prasti projektų valdymo įgūdžiai. Projekto eigoje keitėsi darbuotojai, labai prasta komunikacija, projektų vadovas pats nesusisiekdavo, neinformuodavo apie darbų eigą. Darbai vėlavo, netilpo į rėmus, reikėjo nuolatos domėtis, klausti ir tikrinti, pastebėtus trūkumus šalindavo ilgai, sakydavo, kad pataisyta, nors vis tiek nebūdavo atlikta. Galų gale neatliko įsipareigojimų pagal sutartį. Tikėjomės profesionalumo ir siūlant dizainą. Tačiau tik kopijavo kitų svetainių dizainą, kuriuos reikėjo nurodyti klausimyne, kaip mums patinkančius dizaino variantus. Įmonės paslaugos nėra pigios ir neatitinka kokybės. Todėl nerekomenduočiau įsivelti į svarbius reikalus su šia įmone.
Atsakyti
Sugebėjo padaryti, tai ko kiti nesugebėjo padaryti ar net nesiėme daryti. Atliktų darbų kokybe esame patenkinti. Puikus atliekamų darbų kokybės ir kainos santykis. Profesionaliai konsultuoja.
UAB Akumuliatorių spektras
2018-05-03 12:29:16 IP 2e7r3rcn
Atsakyti
Puikus, draugiškas kolektyvas. Esame dėkingi už gerai atliktą darbą. Rekomenduojame visiems.
UAB Retro servisas
2016-08-31 12:55:53 IP 2i24url6
Atsakyti
Mums dare ilgai, bet padare gerai.