VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Bolerada, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Bolerada

Atsiliepimai apie Bolerada, UAB

INNMED klinika

Subtilus delikačių problemų sprendimas
Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Bolerada, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Manau, man labai pasisekė patekti pas Giedrę Uždavinytę Šemetienė, o prieš tai aš buvau konsultacijose net 4 klinikose. Praeitais metais aš visgi nusprendžiau darytis krūtinės korekcijos operaciją, sutikusi tinkamą gydytoją, Giedrę, pasidariau. Esu patenkinta visu 250 %, mano krūtinė atrodo natūraliai ir labai gražiai. Gydytojas patyręs, kalba suprantamai, visada ant ryšio. Net pati skambino ir klausė, kaip aš jaučiuosi. O dar klinikoje labai skani kava:)
Atsakyti
Ilgai ieškojau man tinkančios klinikos, man reikėjo panaikinti labai didelį randą ant rankos. Visur sakė, kad žymė vis tiek liks ir aš jau nesitikėjau, kad tai pasikeis, stengiausi priprasti. Atsitiktinai iš kolegos sužinojau, kad randą galima pasišalinti Innmed klinikoje, jam čia labai patiko. Nuėjau į konsultaciją ir tą pačią dieną apsisprendžiau operuotis. Jau 2 mėn. aš nebeturiu to baisaus rando, gydytoja mane padarė laimingą, jį pašalindama taip gražiai.
Atsakyti
Amžius ir senėjimas - tai deja neišvengiama, bet aš visada stengiausi atrodyti -5 m. Visą gyvenimą turėjau gražias akis, bet po 57 m. staiga pasirodė maišai paakiuose, patinimai. Mano kantrybės užteko metams, o po plastinės vokų operacijos InnMed supratau, kad nebuvo prasmės tiek tempti. Viso 40 min darbo, apie mėnesį palaipsniui ryškėjo gražus rezultatas ir aš atrodau nuostabiai. Atskira padėka plastikos chirurgei Giedrei Uždavinytei už atliktą darbą su manimi.
Atsakyti
Rekomenduoju apsilankyti Innmed visiems, kas vertina malonią atmosferą, patikimus gydytojus ir aukšta paslaugų kokybę. Visi turi siekti tokio įvaizdžio
Atsakyti
Aš vyras ir pageidauju lankytis tik pas vyrus gydytojus. Manau, kad vyrai mano situaciją supranta geriau. Tačiau šioje klinikoje įvertinau ir moterų gydytojų profesionalumą. Dabar aš įsitikinęs, kad InnMed visi daktarai vienodai geri ir puikiai elgiasi su pacientais. Visiems rekomenduoju šią kliniką!
Atsakyti
Aš dėkoju gydytojams ir InnMed personalui už jų darbą, dėmesį pacientams ir visada efektyvų gydymą. Taip turi būti visuose medicinos įstaigose!
Atsakyti
Jau konsultacijoje pas gydytoja Šemetienę aš supratau, kad galiu ja pasitikėti. Planavau darytis liposakciją ir suradau patikimą gydytoją. Nepaisant to, kad sportuoju, ant klubų vis dar buvo gana nemažai riebalų, todėl be chirurginės intervencijos to nebeįmanoma buvo išspręsti. Man pavyko šios grožio atsikratyti per vieną procedūrą, po kurios aš klinikoje likau visai dienai stebima gydytojos ir personalo. Po 1, 5 mėn. pasiekiau savo rezultato, dabar po 5 mėn. viskas savo vietose, rezultatas puikus. Ačiū už tai, kad aš tokia graži!
Atsakyti
Niekada neturėjau sau laiko, nors organizmas jau siuntė pavojaus signalus. Man ne tas rūpėjo, turėjau daug reikalų. Tai lėmė chronišką hemorojų, atsirado trombai. Kas kartą, kai eidavau į tualetą, tai sukeldavo daug skausmo. Buvo jau akivaizdu, kad delsti nebegalima. Klinikoje mane priėmė gydytojui Smolskui, kuris mane nuramino. Jis tokias operacijas daręs jau daugybę kartų. Taigi man sėkmingai atliko trombektomiją ir dabar aš kurį laiką likau pas gydytoją Smolską stebėjimui. Ačiū už pagalba, kančios nebejaučiu.
Atsakyti
Į kliniką InnMed man teko kreiptis su nemalonia liga, bet aš džiaugiuosi, kad viskas susiklostė būtent taip, kad sutikau daktarą Drungilą. Man labai patiko, kaip jis su manimi elgėsi ir kalbėjo. Man buvo atlikta skleroterapija hemorojaus mazgų. Po procedūros nejaučiau diskomforto, galėjau grįžti į darbą ir viską veikti kaip visada. Tai ačiū už tai.
Atsakyti
Gydytojo Matulevičiaus dėka aš atsikračiau nemalonios problemos, fimozės. Jis taip pat pasiūlė man atlikti estetinę apyvarpės plastiką. Aš sutikau ir nesigailiu, esu labai patenkintas ir vaizdu ir pojūčiais.
Julytė Vasiliauskaitė
2021-08-30 06:46:38 IP 5ca5kdik
Atsakyti
Mano krūtinės dydis manęs nedžiugino, norėjau krūtinę didinti, bet bijojau komplikacijų po operacijos. Tačiau mano kantrybė pasibaigė ir aš radau internete klinikos kontaktus ir atėjau į konsultaciją pas gydytoją Šemetienę. Po jos konsultacijos, gavusi visus atsakymus jau nieko nebebijojau. Supratau, kad šiai specialistei galiu patikėti savo kūną. Mes nutarėme dėti implantus, formą rinkome kartu. Operacija praėjo gerai, pasilikau klinikoje vieną dieną, paskui išvažiavau namo ir skambinausi su gydytoja. Viskas praėjo gerai, buvo sunku priprasti prie kompresinio liemenuko, bet buvo verta pakentėti. Po 4 mėn. aš turiu nerealų efektą. Aš laiminga!
Atsakyti
Lankiausi InnMed su skirtingomis problemomis ir kiekvieną kartą gydytojai rasdavo sprendimą. Labai kokybiškas aptarnavimas, puikūs gydytojai, maloni aplinka, kainos nelabai aukštos.
Atsakyti
Niekad anksčiau nesusidūriau su papilomomis intymiose vietose. Atsirado staiga ir tai privertė mane ieškoti specialistų pagalbos. Gydytojas Drungilas profesionaliai viską pašalino ir atsakė į visus klausimus. Likau patenkintas vizitu ir aptarnavimu.
Atsakyti
Šiais metais apsilankiau Innmed klinikoje, kur man atliko mano sudėtingo hemorojaus gydymą su Hal Rar metodu. Operaciją atliko gydytoja Asta Pukinskienė. Absoliučiai nebuvo jokio diskomforto. Po operacijos buvau komfortiškoje palatoje, o vėliau gydžiausi namie. Man skambino ir klausė kaip jaučiuosi, visą laiką galėjau konsultuotis. Labai ačiū, daktare! Rekomenduoju apsilankyti pas šį specialistą.
Atsakyti
Kai pirmą kartą kreipiausi į Innmed, man iš karto palengvėjo. Gražus dizainas, malonus personalas, komfortiškas aptarnavimas...Supranti, kad tau nori padėti. Aš pripratus, kad į daugelį klinikų reikia eiti nemažai kartų, kol išsigydai. O čia siekiama, kad pacientas per kartą išspręstų savo negalavimą ir vizitų turėtų kuo mažiau. Man patinka, kad viskas atliekama čia ir dabar, nes neturiu galimybės atsiprašynėti iš darbo dažnai. Po apsilankymo visada lieka teigiamos emocijos.
Atsakyti
Aš sužavėtas gydytojo Smolsko profesionalumu. Rekomenduoju apsilankyti pas Innmed specialistus.
Atsakyti
Ačiū labai innmed klinikos gydytojui Smolskui už aukšto lygio gydymą, tai geriausias servisas, kokį teko sutikti.
Atsakyti
Dėl mano sudėtingos diagnozės teko apsilankyti daugelyje medicinos įstaigų, bet man padėjo tik čia. Tai stebuklas, ačiū Innmed
Atsakyti
Sužinojau apie hal rar metodą Innmed klinikoje gydytojo Edgaro Smolsko kabinete. Iš pradžių jaučiau didelį jaudulį, bet jau konsultacijoje atsipalaidavau, nes mane nuramino. Iš karto matai, kas yra profesionalus gydytojas. Po procedūros iš karto pajutau efektą.
Atsakyti
Tai mano pirmas atsiliepimas internete. Noriu, kad žmonės žinotų, kad yra innmed klinika. Aš nustojau gėdytis lankytis pas medikus, man išsprendė sudėtingą sveikatos problemą, galima sakyti, aš pradėjau naują gyvenimą. Didžiulis ačiū jums visiems
Zygfridas Petrauskas
2021-07-05 21:57:29 IP 2fbaqg7i
Atsakyti
Aš turėjau labai daug laiko praleisti prie kompiuterio, pradėjau jausti diskomfortą ir pastebėjau įtartinus simptomus. Innmed klinikoje lankiausi pas gydytoją Mantą Drungilą, kuris man viską išsamiai paaiškino. Praėjau gydymą su Hal Rar. Nesitikėjau, kad nebus jokio diskomforto prie šios problemos. Po savaitės aš jau vaikščiojau, dirbau ir gyvenau kaip visada normaliai.
Atsakyti
Gydytojau Žilinskai, tikiuosi, kad perskaitysite mano atsiliepimą! Rašau norėdama Jums padėkoti! Aš atsikračiau savo kompleksų. Atlikau plastinę lytinių lūpų operaciją, man labai jos ne patiko ir aš dėl to drovėjausi. Galutinis rezultatas yra geresnis, negu tikėjausi. Jaučiu didelį palengvėjimą. Reabilitacija truko trumpai. Dabar esu tikrai patenkinta savimi. Ačiū
Atsakyti
Laimingo atsitiktinumo dėka patekau pas gydytoją Viktorą Asejevą ir iki šiol esu jam dėkinga. Jis meistriškai išsprendė estetines ginekologines problemas dėl kurių aš gana seniai kentėjau.
Atsakyti
Aš taip ir įsivaizdavau gerą gydymo įstaigą! Viskas kaip filmuose: malonus personalas, visi padeda ir palaiko, nauja techninė įranga, kaip man atrodo moderni ir brangi. Švari ir patogi aplinka. Norėčiau atkreipti dėmesį į gydytojų profesionalumą ir atidumą. Aš rekomenduoju INNMED!
Atsakyti
Kažkada seniau nugirdau reklamą per radiją ir kai atsitiko bėdą apsilankiau. Pritariu komentarams, kad nuostabi klinika ir nustebino dėmesys, gyd. profesionalumas. Rekomenduoju.
Atsakyti
Nuostabioji klinika INNMED! Aš ten jaučiausi labai patogiai. Personalas yra labai mandagus ir dėmesingas. Gražus ir malonus dizainas, nieko netrūksta. Įranga tikrai aukšto lygio ir aš žinau apie ką kalbu. Patariu jums apsilankyti šioje įstaigoje.
Atsakyti
Dar niekada nesu sutikęs tokio rūpestingo požiūrio į pacientus. Gerai, kad kreipiausi į INNMED. Daktaras Lukošius profesionaliai pažiūrėjo į esamą problemą ir rado greitą sprendimo būdą, taip sugrąžino mane į gyvenimą. Dabar nejaučiu skausmo, visos bėdos liko už nugaros, bet ir toliau kreipsiuos tik į jį. Jis man išsamiai papasakojo, kodėl vyrams tai yra reikalinga po 40 metų.
Atsakyti
Nelabai mėgstu lankytis pas gydytojus. Kreipiuosi tik kai labai reikia. Man parekomendavo kliniką “Innmed”. Ten man atlikto infraraudonųjų spindulių krešėjimo procedūrą. Gydytojas Smolskas paskyrė man gydymą. Klinika man padarė labai teigiamą įspūdį. Personalas mandagus ir paslaugus, gydytojai supratingi. Gydymo procesas buvo organizuotas aukštu lygiu, jokių skundų neturiu.
Atsakyti
Turėjau ginekologinės onkologijos riziką, ir buvau stebima šioje klinikoje. Noriu pasakyti, kad ten dirba puikūs gydytojai, kuriems tai rūpi! Jie man tikrai padėjo ir galbūt išgelbėjo gyvybę. Daktaras Žilinskas žino, ką daro. „InnMed“ klinika pasižymi labai gera atmosfera, aukšto lygio technine įranga. Rekomenduoju ten gydytis. Labai ačiū visam personalui ir visiems gydytojams už pagalbą!
Atsakyti
InnMed klinikoje aš keletą kartų gydžiausi ir praėjau sveikatingumo programas. Tai nuostabi vieta. Ten dirba tikrai labai taktiški gydytojai, kurie nepalieka likimo valiai ir išsprendžia rimtas problemas. Taip pat klinikoje yra labai jauku, puikus interjeras, muzika, aplinka labai estetiška ir tvarkinga. Procedūras man atliko su puikia įranga, viskas vyko gana tiksliai ir komfortiškai.
Atsakyti
Labiausiai jaudinausi, kad teks ruoštis operacijai. Tačiau klinika pasiūlė mažiau radikalų sprendimą - be vaistų ir mažiau skausmingą metodą, o svarbiausia - tą pačią dieną galėjau grįžti namo. Noriu padėkoti specialistui, kuris sustiprino pasitikėjimą savimi ir padėjo apsispręsti dėl gydymo. Viskas vyko taip, kaip buvo žadėta, be skausmo. Ilgo atsigavimo po operacijos neprireikė, nes jau kitą dieną galėjau užsiimti įprasta veikla :)
Atsakyti
Keletą metų kentėjau nuo problemos (prostatos uždegimo). Gydžiausi įvairiais būdais, bet niekas nepadėjo. Draugas patarė kreiptis į INNMED kliniką pas gydytoją urologą Igną Lukošių. Dėl jo profesionalaus požiūrio į problemą, ligą greitai pamiršau.
Atsakyti
Klinika mane sužavėjo savo paslaugomis bei gydymo metodais, kad būtų pašalintos intymios problemos. Gydymo eiga visiškai patenkinta. Po diagnostikos paskyrė gydymą, kurį parinko individualiai ir kuris praėjo be pasekmių ir šalutinio poveikio.
Antanas Jankauskas
2021-04-14 21:58:56 IP 2kun18k6
Atsakyti
Čia dirba tikra specialistų komanda. Jie turi specializuotus skyrius, labai patiko dėmesys ir išsamios konsultacijos, pasitikrinau pilnai, visi pasiruošę padėti.
Atsakyti
Valeria 2021-04-13 12:14:59
Man patiko visas skyriaus personalas, labai draugiškas pacientams. Ypatinga padėka gydytojui ir visam personalui už puikų aptarnavimą. Jei atvirai, net neįsivaizdavau, kad yra tokia nuostabi klinika!
Gerb. Valeria,
Nuošidžiai dėkojame už Jūsų įvertinimą ir gražų atsiliepimą. Maloniai laukiame Jūsų ir ateityje.
Atsakyti
Man patiko visas skyriaus personalas, labai draugiškas pacientams. Ypatinga padėka gydytojui ir visam personalui už puikų aptarnavimą. Jei atvirai, net neįsivaizdavau, kad yra tokia nuostabi klinika!

Taip pat rekomenduojame

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Adresas: Savanorių pr. 184, LT-44150 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...
ESTETUS KLINIKA
LAZERINĖS IR ESTETINĖS DERMATOLOGIJOS KLINIKA

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Estetus Klinika atidaryta 2010 m rugpjūčio mėn. Kaune, Plastinės chirurgijos centre. Po dvejų metų atvėrė duris ir Vilniaus širdyje. Tai privati medicinos, estetikos ir grožio įstaiga, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti ir patarti. Estetus klinikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę...
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Savanorių pr. 79, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
Teisingai sakoma, kad oda yra viso organizmo veidrodis. Sveika oda spinduliuoja vidinį ir išorinį žmogaus grožį bei harmoniją. Vis tik daugelis mūsų nors kartą gyvenime susidūrėme su mažesnėmis ar didesnėmis odos problemomis. Klinika „Sveika oda’’ – specializuota odos ligų ir estetinės medicinos klinika. Joje dirba...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

VSAT įtaria Baltarusijos pareigūną neteisėtai kirtus sieną, per parą apgręžė 149 migrantus
VSAT įtaria Baltarusijos pareigūną neteisėtai kirtus sieną, per parą apgręžė 149 migrantus 10-19 09:09
Lietuvos pasieniečiai įtaria Baltarusijos pareigūną neteisėtai kirtus Lietuvos sieną – dėl to pradėtas ikiteisminis tyrimas, antradienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).
Vilniaus viešojo transporto profsąjunga nuo lapkričio 8-osios skelbia neterminuotą streiką
Vilniaus viešojo transporto profsąjunga nuo lapkričio 8-osios skelbia neterminuotą streiką 10-19 08:35
Vilniaus viešojo transporto darbuotojų profesinė sąjunga nuo lapkričio 8 dienos skelbia neterminuotą streiką, BNS antradienį informavo profsąjungos pirmininkas Algirdas Markevičius.
"Darnu Group" į "Paupio" plėtrą meta dar 8 mln. Eur
"Darnu Group" į "Paupio" plėtrą meta dar 8 mln. Eur 10-19 08:16
Aiškėja, kokių dar statinių iškils Vilniuje besiplečiančiame "Paupio" kvartale. Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė "Darnu Group" planuoja dar 8 mln. Eur investicijų.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

Akcijų kainos

Macy's 28,25 +17,51%
Twitter 64,84 +3,30%
Facebook 335,34 +3,26%
Wells Fargo 49,43 +2,17%
Keurig Dr Pepper 34,76 -1,56%
IBM 142,32 -1,58%
Xerox 20,11 -2,00%
Walt Disney 171,14 -3,01%

Žaliavų kainos pasaulyje

Cukrus 0,76 -5,00%
Sidabras 23,99 -6,58%
Auksas 1785,28 -1,25%
Jautiena 5,61 +0,36%
Nafta 82,28 +1,19%
Benzinas 2,24 -0,88%
Anglis 168,75 +11,04%
Apelsinai 0,72 +4,35%