Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Bobino komanda

Atsiliepimai apie Bobino komanda, UAB

Perkraustymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Perkraustome greitai ir švariai!
NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Bobino komanda, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte - telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Viskas laiku ir kokybiškai. Malonus bendravimas.
Akivaizdžiai pakeitė nuomonę apie perkraustymo paslaugas. Būtume 100 kartų vargę, kol patys organizuotume transportą ir atsivežtume, o čia atvežė, užnešė su šypsena ir dar palinkėjo geros dienos.
Esu labai patenkinta suteiktomis paslaugomis. Įsitikinau, kad profesionali komada yra pigiau, patogiau ir greičiau, nei tai daryti pačiam.
Atsakyti
Operatyvus ir kokybiškas darbas! Atvyko sutartu laiku, nesubraižyta nei viena dėžutė!
Atsakyti
Atvyko sutartu laiku. Perkraustymo darbai buvo atlikti profesionaliai. Jie turbūt sugebėtų ir dramblį ištraukti pro rakto skylutę. Nuoširdus ačiū.
Atsakyti
Puiki komanda, gerai ir kokybiškai atlieka darbus!
Atsakyti
Kultūringi, mandagūs, dirba greitai ir tvarkingai. Paslaugūs ir geranoriški darbuotojai. Ačiū už atliktą sunkų darbą.
Atsakyti
Labai gerai dirba vyrai. PAslaugūs, mandagūs, tvarkingi, punktualūs. Pilnai pasitikim, paskutiniam perkraustyme net nesuddalyvavom.
Atsakyti
Puiki komanda ir nuostabus aptarnavimas!
Atsakyti
Profesionalumas. Operatyvumas. Organizuotumas. Labai džiaugiamės, kad perkraustymui (apie 120 žmonių) pasirinkome Bobino komandą. Perkraustymui buvo ruoštasi iš anskto: aptartos judėjimo schemos, planai, todėl viskas vyko sklandžiai. Projektų vadovas paprastas, ir svarbiausia, lankstus žmogus. Vaikinai, kurie krovė daiktus - galvojantys, patys imasi iniciatyvos, dirba atsargiai ir saugo inventorių. Nenukentėjo nei vienas daiktas! Kaina, kurią sutarėme, nepasikeitė po perkraustymo. Labai džiaugiamės pasirinkę Bobino komandą, visdar bendraujame dėl smulkių pervežimų.
Atsakyti
Labai esame dėkingi už suteiktas paslaugas. Perkraustymas buvo suorganizuotas sklandžiai ir vyko labai operatyviai. Visi daiktai buvo kruopščiai supakuoti ir pervežti saugiai. Rekomenduojame savo srities profesionalus ir linkime sėkmės darbuose!
UAB"Diagnostinės sistemos"
2018-02-01 21:26:25 IP 78.61.222.86
Atsakyti
Šauniai padirbėjome gabenant medicinos prietaisus.
Ačiū už profesionalų ir nuoširdų darbą!
Atsakyti
Dėkoju firmos vyrukams perkraustant daiktus.Darbas atliktas tiesiog puikiai ir sklandžiai. Rekomenduoju.
UAB "AMI sprendimai"
2018-01-05 09:11:48 IP 88.119.230.184
Atsakyti
Puiki komanda, profesionalus darbas, sprendimo pasiūlymas ir įvykdymas: viskas buvo atlikta profesionaliai, sklandžiai ir laiku, taip, kaip ir sutarta. Užduotis buvo pristatyti nestandartinio dydžio virš 0, 5 t. sveriančią medicinos įrangą į 4 aukštą - pasiūlytas (ir įvykdytas) sprendimas - įranga įkelta per langą naudojant kraną/keltuvą. Prireikus panašaus pobūdžio paslaugų, tikrai kreipsimės dar kartą. Rekomenduojame.
Atsakyti
Puikiai atliktas 300 darbo vietų biuro perkraustymas per labai trumpą laiką. Rekomenduojame.
Atsakyti
Puiki komanda, puikus aptarnavimas. Kreipemes del perkraustymo darbu. Buvo puikus organizavimas, greitas darbas, malonus bendravimas. Likome labai patenkinti.
UAB "Elektros paslaugos"
2017-09-20 13:57:43 IP 195.14.166.105
Atsakyti
Esame labai patenkinti šios firmos darbu. Samdėme keletą kartų, paslaugos atliko puikiai. Rekomenduojame.
Atsakyti
Palaukti reikėjo porą dienų, bet kokybiškai ir greitai atlaisvino patalpas remontui. Rekomenduoju.
UAB Bobino komanda
2017-01-13 12:12:09 IP 89.116.7.76
Atsakyti
P. Ilona, ačiū už nuomonę. Atsiprašome, p. Ilona, jeigu pasielgėme netinkamai. Mūsų žiniomis, darbuotojai perkraustymo darbus atliko kokybiškai. Darbas vyko dviem etapais - dėl didelio kiekio baldų ardymo, vaikinai Jus pačią pirmą dieną įspėjo, kad perkraustymas truks kelias dienas.
Antrą perkraustymo dieną vyrai atvyko viena valanda anksčiau dėl mūsų kaltės, viliamės, kad Jums tai nesukėlė didelių papildomų nepatogumų (ta valanda apmokestinta nebuvo).
Aptariant perkraustymo kainą, buvome Jus informavę, kad kaina skaičiuojama pagal valandinį įkainį. Vien kiekis daiktų (apie 45 m3) parodo, kad retai kada keturių kambarių bute būna tiek daiktų, o čia toks kiekis buvo dviejų kambarių bute. Taip pat, praktiškai kiekvieną baldą reikėjo ardyti, atskirti dalimis ir pan., kas taip pat reikalauja laiko sąnaudų.
Vis dėl to, tikimės, kad vienas incidentas nesudarys neigiamos nuomonės apie įmonę. Stengiamės kasdien būti vis geresni, tačiau neklysta tie, kurie nedirba. Darsyk apgailestaujame, kad Jums nepatiko mūsų paslaugos ir dėkojame už išsakytą kritiką, kuri padės mums tobulėti.

Pagarbiai,
UAB „Bobino komanda“ kolektyvas
Atsakyti
Esu nepatenkinta. Už 2 kambarių buto iškraustymą sumokėjau 495€. Pianino nevežė, dar mokėjau papildomai 50€. Kraustymas truko 2 dienas, nes pirmą dieną atvažiavo po pietų. Už atvykimo ir važiavimo laiką reikėjo mokėti, kaip už valandą 30 €. Antrą dieną palikau vienus, sakė atvyks po valandėlės, atvyko po 3 valandų, o valanda kainuoja 30€. Po to vyko antrą reisą kelių spintelių atvežti, kuris užtruko 3 valandas. Aišku, kad tiek laiko važiuoti nereikėjo. Jų vadovas buvo labai grubus. Telefonu terorizavo. Dieną prieš skambinau patikslinti laiko, aš jo paklausiau, kad noriu patikslinti laiką, ar tikrai atvažiuos 9 valandą, jis pasakė, kad 10 val. po to mane apkaltino. Tikrai labai nemalonu prisiminti.
Atsakyti
Greitas, tvarkingas aptarnavimas, kultūringas bendravimas.