Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Bobino komanda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Bobino komanda

Atsiliepimai apie Bobino komanda, UAB

Perkraustymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Perkraustome greitai ir švariai!
Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Bobino komanda, UAB

Operatyvus ir kokybiškas darbas! Atvyko sutartu laiku, nesubraižyta nei viena dėžutė!
Atvyko sutartu laiku. Perkraustymo darbai buvo atlikti profesionaliai. Jie turbūt sugebėtų ir dramblį ištraukti pro rakto skylutę. Nuoširdus ačiū.
Puiki komanda, gerai ir kokybiškai atlieka darbus!
Kultūringi, mandagūs, dirba greitai ir tvarkingai. Paslaugūs ir geranoriški darbuotojai. Ačiū už atliktą sunkų darbą.
Labai gerai dirba vyrai. PAslaugūs, mandagūs, tvarkingi, punktualūs. Pilnai pasitikim, paskutiniam perkraustyme net nesuddalyvavom.
Puiki komanda ir nuostabus aptarnavimas!
Profesionalumas. Operatyvumas. Organizuotumas. Labai džiaugiamės, kad perkraustymui (apie 120 žmonių) pasirinkome Bobino komandą. Perkraustymui buvo ruoštasi iš anskto: aptartos judėjimo schemos, planai, todėl viskas vyko sklandžiai. Projektų vadovas paprastas, ir svarbiausia, lankstus žmogus. Vaikinai, kurie krovė daiktus - galvojantys, patys imasi iniciatyvos, dirba atsargiai ir saugo inventorių. Nenukentėjo nei vienas daiktas! Kaina, kurią sutarėme, nepasikeitė po perkraustymo. Labai džiaugiamės pasirinkę Bobino komandą, visdar bendraujame dėl smulkių pervežimų.
Labai esame dėkingi už suteiktas paslaugas. Perkraustymas buvo suorganizuotas sklandžiai ir vyko labai operatyviai. Visi daiktai buvo kruopščiai supakuoti ir pervežti saugiai. Rekomenduojame savo srities profesionalus ir linkime sėkmės darbuose!
UAB"Diagnostinės sistemos"
2018-02-01 21:26:25 IP 78.61.222.86
Šauniai padirbėjome gabenant medicinos prietaisus.
Ačiū už profesionalų ir nuoširdų darbą!
Dėkoju firmos vyrukams perkraustant daiktus.Darbas atliktas tiesiog puikiai ir sklandžiai. Rekomenduoju.
UAB "AMI sprendimai"
2018-01-05 09:11:48 IP 88.119.230.184
Puiki komanda, profesionalus darbas, sprendimo pasiūlymas ir įvykdymas: viskas buvo atlikta profesionaliai, sklandžiai ir laiku, taip, kaip ir sutarta. Užduotis buvo pristatyti nestandartinio dydžio virš 0, 5 t. sveriančią medicinos įrangą į 4 aukštą - pasiūlytas (ir įvykdytas) sprendimas - įranga įkelta per langą naudojant kraną/keltuvą. Prireikus panašaus pobūdžio paslaugų, tikrai kreipsimės dar kartą. Rekomenduojame.
Puikiai atliktas 300 darbo vietų biuro perkraustymas per labai trumpą laiką. Rekomenduojame.
Puiki komanda, puikus aptarnavimas. Kreipemes del perkraustymo darbu. Buvo puikus organizavimas, greitas darbas, malonus bendravimas. Likome labai patenkinti.
UAB "Elektros paslaugos"
2017-09-20 13:57:43 IP 195.14.166.105
Esame labai patenkinti šios firmos darbu. Samdėme keletą kartų, paslaugos atliko puikiai. Rekomenduojame.
Palaukti reikėjo porą dienų, bet kokybiškai ir greitai atlaisvino patalpas remontui. Rekomenduoju.
UAB Bobino komanda
2017-01-13 12:12:09 IP 89.116.7.76
P. Ilona, ačiū už nuomonę. Atsiprašome, p. Ilona, jeigu pasielgėme netinkamai. Mūsų žiniomis, darbuotojai perkraustymo darbus atliko kokybiškai. Darbas vyko dviem etapais - dėl didelio kiekio baldų ardymo, vaikinai Jus pačią pirmą dieną įspėjo, kad perkraustymas truks kelias dienas.
Antrą perkraustymo dieną vyrai atvyko viena valanda anksčiau dėl mūsų kaltės, viliamės, kad Jums tai nesukėlė didelių papildomų nepatogumų (ta valanda apmokestinta nebuvo).
Aptariant perkraustymo kainą, buvome Jus informavę, kad kaina skaičiuojama pagal valandinį įkainį. Vien kiekis daiktų (apie 45 m3) parodo, kad retai kada keturių kambarių bute būna tiek daiktų, o čia toks kiekis buvo dviejų kambarių bute. Taip pat, praktiškai kiekvieną baldą reikėjo ardyti, atskirti dalimis ir pan., kas taip pat reikalauja laiko sąnaudų.
Vis dėl to, tikimės, kad vienas incidentas nesudarys neigiamos nuomonės apie įmonę. Stengiamės kasdien būti vis geresni, tačiau neklysta tie, kurie nedirba. Darsyk apgailestaujame, kad Jums nepatiko mūsų paslaugos ir dėkojame už išsakytą kritiką, kuri padės mums tobulėti.

UAB „Bobino komanda“ kolektyvas
Esu nepatenkinta. Už 2 kambarių buto iškraustymą sumokėjau 495€. Pianino nevežė, dar mokėjau papildomai 50€. Kraustymas truko 2 dienas, nes pirmą dieną atvažiavo po pietų. Už atvykimo ir važiavimo laiką reikėjo mokėti, kaip už valandą 30 €. Antrą dieną palikau vienus, sakė atvyks po valandėlės, atvyko po 3 valandų, o valanda kainuoja 30€. Po to vyko antrą reisą kelių spintelių atvežti, kuris užtruko 3 valandas. Aišku, kad tiek laiko važiuoti nereikėjo. Jų vadovas buvo labai grubus. Telefonu terorizavo. Dieną prieš skambinau patikslinti laiko, aš jo paklausiau, kad noriu patikslinti laiką, ar tikrai atvažiuos 9 valandą, jis pasakė, kad 10 val. po to mane apkaltino. Tikrai labai nemalonu prisiminti.
Greitas, tvarkingas aptarnavimas, kultūringas bendravimas.

E-GASTRO viskas ko reikia Jūsų virtuvei
E-GASTRO viskas ko reikia Jūsų virtuvei 04-12 13:09
HoReCa sektorius - viena iš daugialypių pramonės šakų. Maitinimo paslaugomis yra plačiai naudojamasi ir jos sudaro nemažą kasdienybės dalį. Restoranų, viešbučių, mokyklų ir...
Bendradarbystės centrų operatoriai plėtrą planuoja ir Lietuvoje, ir užsienyje
Bendradarbystės centrų operatoriai plėtrą planuoja ir Lietuvoje, ir užsienyje 04-18 13:28
Keli bendradarbystės (angl. co-working) centrų operatoriai žada naujų vietų tiek Vilniuje, tiek Kaune. Be to, dairosi ir į galimybes kaimyninėse valstybėse.
"Iki" pakeitė požiūrį į elektroninę prekybą
"Iki" pakeitė požiūrį į elektroninę prekybą 04-18 13:26
Uždirbti iš elektroninės prekybos maisto produktais vis dar sudėtinga daugelyje šalių, tačiau "Rewe" yra nusprendusi, kad įmonių grupei būtina turėti vietą šiame traukinyje. Mat vieną dieną e...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

PepsiCo 127,01 +3,76%
Intel 58,56 +3,26%