Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Bobino komanda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Bobino komanda

Atsiliepimai apie Bobino komanda, UAB

Perkraustymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

KARANTINO LAIKOTARPIU, DARBUS VYKDOME, UŽSAKYMAI PRIIMAMI TELEFONU!
Parašyk savo nuomonę apie Bobino komanda, UAB

Viskas atlikta puikiai. Gamybos 200kv ir ofiso 50kv kraustymo darbai atlikti per 1 d.d. Buvo iššūkių reikėjo kraustyt stakles vienu iš kuriu matmenys siekė 3000x1500cm, atlikta organizuotai.

Rekomenduoju.
Perkraustant sudaužė vitriną. Suokė kad viskas apdrausta nesijaudinkit išrašykit sąskaitą ir sutvarkysime. Praėjo jau 4mėn. Ragelį kelia tik informacija ir nukreipiama direktorei kuri į skambučius neatsako, į el. Laiškus neatrašo. Trumpai šaraškinų kontora ir niekam nerekomenduoju!
Puiki komanda! likome labai patenkinti jų darbu. Atvyko sutartu laiku, visas pakrovimas-iškrovimas vyko labai greitai. Šiuo sudėtingu laikotarpiu tiesiog buvo malonu bendrauti. ačiū jiems už pagalbą.
tikrai rekomenduojame visiems, kuriems reikalinga perkraustymo paslauga. Nenusivilsite šios puikios komandos darbu.
Tikrai rekomenduojame!!!
UAB "Bobino komanda"
2020-03-12 19:37:51 IP 2i5720q1
Artūras 2020-03-12 17:22:05
Noriu padėkot už puikią patirtį bendraujant su Bobino komandos vadyba. Taip pat sveikinu kraustymą dariusių vaikinų požiūrį į darbą - mandagūs, puikiai planuoja laiką ir gerai žaidžia tetrį kai vietos mažiau nei daiktų :-). Viskas prižiūrėta, nė įbrėžimo transportuojant, nė vienos replikos ar blogo žvilgsnio nešant 20-tą kartą dėžę su drabužiais ar knygomis. Galiausiai - suma už darbus buvo paskaičiuota tiksliai, planuotas laikas taip pat be didesnių paklaidų, įvertintos aplinkybės (senamiestis, pravažiavimas). Ačiū.
Dėkojame, Artūrai. Vienas malonumas dirbti su darbą vertinančiais klientais. Žinoma, mūsų vaikinai - prie to prisideda kasdien, todėl neigiami pikti kometarai (konkurenciją jaučiančių kolegų ar lūkesčių nepatvirtinusių darbuotojų) mums nebaisūs. Žinome, ką darome ir didžiuojamės tokiais atsiliepimais.
UAB "Bobino komanda"
2020-02-18 19:31:46 IP 2g44bbfm
Darbininkų pažįstamas 2020-01-29 22:02:40
Nemanau ar išvis įmanoma net 1-tuku įvertinti šią įmone. Tikrai nekalbu apie darbininkus, kurie pluša nuo ryto iki vidurnakčio be pertraukos pavalgyti (alio, bobino darbuotojai? juk žmonės dirba fizinį darbą!!!). Jau ne kartą girdėjau iš pažįstamų nusiskundimų, jog laiku nemokamos algos. Regis šios įmonės darbuotojams metas perskaityti LR darbo kodeksą, nes alga mokama iki kito mėnesio 15 dienos, o ne tuomet, kai sugalvojate. Baisiausia tai, kad šios įmonės gražuolės darbuotojos (nežinau kaip jus kitaip damas įvardyti, bet puikiai žinote, kas jūs esate) kaskart sugeba užmiršti tai, ką sakė praėjusią dieną ir galiausiai kabina makaronus, jog to visiškai neminėjo. Ir tai ne viskas, ką blogo galėčiau papasakoti. Man tiesiog gaila pažįstamų, jog ši įmonė su jais elgiasi kaip su šiukšlėm. Atsipeikėkit mieli įmonės darbuotojai! Na, o būsimiems šios įmonėms klientams tenoriu pasakyti -- darbininkai ne robotai, bent jūs duokite jiems minutę pailsėti ir užkąsti.
Sveiki (kaip pagal teksto turinį, galima atsekti) pilieti, kurio požiūris į mūsų įmonės veiklą, viziją bei misiją nesutapo. Tenka pripažinti, jog kartais pasitaiko žmonių, kurie turi daugiau lūkesčių, nei galimybių. Kaip, deja, ir drąsos civilizuotam pokalbiui, vietoje sąmonės srauto išliejimo internetinėje erdvėje. UAB "Bobino komanda" turi puikų, darniai dirbantį kolektyvą, kuriuo didžiuojasi, o išsakytą kritiką priima, kaip neišvengiamą verslo sudedamąją dalį. Ačiū už pastabas - jos mus verčia pasitempti visomis prasmėmis. Nuoširdžiai, linkime sėkmės ir primename, jog: BK 154 straipsnis numato, jog, tas, kas paskleidė apie kitą žmogų tikrovės neatitinkančią informaciją, galinčią paniekinti ar pažeminti tą asmenį arba pakirsti pasitikėjimą juo, Nbaudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu.
Pagarbiai UAB "Bobino komanda"
Tomas UAB Togi 2020-02-03 10:17:16
UAB Bobino komanda nuo 2019.08.30 neatsiskaito už suteiktas transporto ir perkraustymo paslaugas. Į raginimus nereaguoja. Kreipsimės į teismą.
Informuojame savo klientus ir partnerius, jog UAB "Bobino komanda" su visais partneriais už kokybiškai suteiktas ir dokumentais pagrįstas bendradarbiavimo paslaugas visada atsiskaito laiku.
Darbininkų pažįstamas
2020-01-29 22:02:40 IP 5f4socej
Jiegu nori būti išnaudojamas, vaikomas kaip šunytis, net neturėti pietų pertraukos ir dirbti sunkų darbą, bei nuolat buti apgaunamas, tai tuomet šis darbas tau, nes turi būti didžiausias mulkis čia eiti dirbti.
UAB "Time Group"
2019-12-04 17:16:06 IP 2i250nbq
Ačiū už atliktą darbą ir malonų bendravimą.Darbų organizavimas puikus. Viskas padaryta kaip buvo sutarta. Operatyviai ir laiku.
Tikra profesionalų komanda. Paslaugomis naudojamės jau kelintą kartą.
Sėkmės!
Vidmantas
Sonata Kazlauskaite 2019-10-25 10:56:00
Rekomenduoju. Greitai ir laiku krovinys bus pristatytas. Greitai komandos nariai atsako į Jūsų laiškus ir dienos bėgyje stengiasi parinkti ir surasti geriausią sprendimą Jums ir klientui.
Dėkojame už atsiliepimą ir lauksime naujų užsakymų!!! Pagarbiai, Bobino komana.
Sonata Kazlauskaite
2019-10-25 10:56:00 IP 2g4miq7t
Labai šauni komanda, rekomenduojame.
Šaunuoliai !
VšĮ "Abos centras"
2019-06-05 09:51:39 IP 2g44dlhv
Puikiai dirba komanda, nuo užsakymo priėmimo iki sąskaitos išsiuntimo: tvarkingai, greitai, paslaugiai ir labai maloniai. Drąsiai rekomenduojame!
Viskas laiku ir kokybiškai. Malonus bendravimas.
Akivaizdžiai pakeitė nuomonę apie perkraustymo paslaugas. Būtume 100 kartų vargę, kol patys organizuotume transportą ir atsivežtume, o čia atvežė, užnešė su šypsena ir dar palinkėjo geros dienos.
Esu labai patenkinta suteiktomis paslaugomis. Įsitikinau, kad profesionali komada yra pigiau, patogiau ir greičiau, nei tai daryti pačiam.
Operatyvus ir kokybiškas darbas! Atvyko sutartu laiku, nesubraižyta nei viena dėžutė!
Atvyko sutartu laiku. Perkraustymo darbai buvo atlikti profesionaliai. Jie turbūt sugebėtų ir dramblį ištraukti pro rakto skylutę. Nuoširdus ačiū.
Puiki komanda, gerai ir kokybiškai atlieka darbus!
Kultūringi, mandagūs, dirba greitai ir tvarkingai. Paslaugūs ir geranoriški darbuotojai. Ačiū už atliktą sunkų darbą.
Labai gerai dirba vyrai. PAslaugūs, mandagūs, tvarkingi, punktualūs. Pilnai pasitikim, paskutiniam perkraustyme net nesuddalyvavom.
Puiki komanda ir nuostabus aptarnavimas!
Profesionalumas. Operatyvumas. Organizuotumas. Labai džiaugiamės, kad perkraustymui (apie 120 žmonių) pasirinkome Bobino komandą. Perkraustymui buvo ruoštasi iš anskto: aptartos judėjimo schemos, planai, todėl viskas vyko sklandžiai. Projektų vadovas paprastas, ir svarbiausia, lankstus žmogus. Vaikinai, kurie krovė daiktus - galvojantys, patys imasi iniciatyvos, dirba atsargiai ir saugo inventorių. Nenukentėjo nei vienas daiktas! Kaina, kurią sutarėme, nepasikeitė po perkraustymo. Labai džiaugiamės pasirinkę Bobino komandą, visdar bendraujame dėl smulkių pervežimų.
Labai esame dėkingi už suteiktas paslaugas. Perkraustymas buvo suorganizuotas sklandžiai ir vyko labai operatyviai. Visi daiktai buvo kruopščiai supakuoti ir pervežti saugiai. Rekomenduojame savo srities profesionalus ir linkime sėkmės darbuose!
UAB"Diagnostinės sistemos"
2018-02-01 21:26:25 IP 28mcve66
Šauniai padirbėjome gabenant medicinos prietaisus.
Ačiū už profesionalų ir nuoširdų darbą!
Dėkoju firmos vyrukams perkraustant daiktus.Darbas atliktas tiesiog puikiai ir sklandžiai. Rekomenduoju.
UAB "AMI sprendimai"
2018-01-05 09:11:48 IP 2i251fn8
Puiki komanda, profesionalus darbas, sprendimo pasiūlymas ir įvykdymas: viskas buvo atlikta profesionaliai, sklandžiai ir laiku, taip, kaip ir sutarta. Užduotis buvo pristatyti nestandartinio dydžio virš 0, 5 t. sveriančią medicinos įrangą į 4 aukštą - pasiūlytas (ir įvykdytas) sprendimas - įranga įkelta per langą naudojant kraną/keltuvą. Prireikus panašaus pobūdžio paslaugų, tikrai kreipsimės dar kartą. Rekomenduojame.
Puikiai atliktas 300 darbo vietų biuro perkraustymas per labai trumpą laiką. Rekomenduojame.
Puiki komanda, puikus aptarnavimas. Kreipemes del perkraustymo darbu. Buvo puikus organizavimas, greitas darbas, malonus bendravimas. Likome labai patenkinti.
UAB "Elektros paslaugos"
2017-09-20 13:57:43 IP 5ljs01ip
Esame labai patenkinti šios firmos darbu. Samdėme keletą kartų, paslaugos atliko puikiai. Rekomenduojame.
Palaukti reikėjo porą dienų, bet kokybiškai ir greitai atlaisvino patalpas remontui. Rekomenduoju.
UAB Bobino komanda
2017-01-13 12:12:09 IP 2ivrkml4
P. Ilona, ačiū už nuomonę. Atsiprašome, p. Ilona, jeigu pasielgėme netinkamai. Mūsų žiniomis, darbuotojai perkraustymo darbus atliko kokybiškai. Darbas vyko dviem etapais - dėl didelio kiekio baldų ardymo, vaikinai Jus pačią pirmą dieną įspėjo, kad perkraustymas truks kelias dienas.
Antrą perkraustymo dieną vyrai atvyko viena valanda anksčiau dėl mūsų kaltės, viliamės, kad Jums tai nesukėlė didelių papildomų nepatogumų (ta valanda apmokestinta nebuvo).
Aptariant perkraustymo kainą, buvome Jus informavę, kad kaina skaičiuojama pagal valandinį įkainį. Vien kiekis daiktų (apie 45 m3) parodo, kad retai kada keturių kambarių bute būna tiek daiktų, o čia toks kiekis buvo dviejų kambarių bute. Taip pat, praktiškai kiekvieną baldą reikėjo ardyti, atskirti dalimis ir pan., kas taip pat reikalauja laiko sąnaudų.
Vis dėl to, tikimės, kad vienas incidentas nesudarys neigiamos nuomonės apie įmonę. Stengiamės kasdien būti vis geresni, tačiau neklysta tie, kurie nedirba. Darsyk apgailestaujame, kad Jums nepatiko mūsų paslaugos ir dėkojame už išsakytą kritiką, kuri padės mums tobulėti.

UAB „Bobino komanda“ kolektyvas
ILONA ANTANYNIENĖ
2016-10-21 18:56:02 IP 55p9a6a0
Esu nepatenkinta. Už 2 kambarių buto iškraustymą sumokėjau 495€. Pianino nevežė, dar mokėjau papildomai 50€. Kraustymas truko 2 dienas, nes pirmą dieną atvažiavo po pietų. Už atvykimo ir važiavimo laiką reikėjo mokėti, kaip už valandą 30 €. Antrą dieną palikau vienus, sakė atvyks po valandėlės, atvyko po 3 valandų, o valanda kainuoja 30€. Po to vyko antrą reisą kelių spintelių atvežti, kuris užtruko 3 valandas. Aišku, kad tiek laiko važiuoti nereikėjo. Jų vadovas buvo labai grubus. Telefonu terorizavo. Dieną prieš skambinau patikslinti laiko, aš jo paklausiau, kad noriu patikslinti laiką, ar tikrai atvažiuos 9 valandą, jis pasakė, kad 10 val. po to mane apkaltino. Tikrai labai nemalonu prisiminti.
Greitas, tvarkingas aptarnavimas, kultūringas bendravimas.

V. Sutkaus įmonės ir vadovaujamos konfederacijos pelnai augo dvigubai
V. Sutkaus įmonės ir vadovaujamos konfederacijos pelnai augo dvigubai 06-02 15:23
Praėjusieji metai buvo finansiškai sėkmingi tiek Valdo Sutkaus UAB "Bonum partners", tiek Lietuvos verslo konfederacijai, kuriai jis vadovauja.
Politikai pasigenda aiškumo tyrime dėl galimo neteisėto poveikio
Politikai pasigenda aiškumo tyrime dėl galimo neteisėto poveikio 06-02 15:04
Teisėsaugai paskelbtus apie pradėtą tyrimą dėl galimo neteisėto poveikio teisėkūrai, Seimo nariai nori daugiau aiškumo. Parlamentarai patvirtina, kad verslo atstovai itin aršiai gynė savo...
Lenkija netrukus tikisi atšaukti draudimą atvykti kaimynams
Lenkija netrukus tikisi atšaukti draudimą atvykti kaimynams 06-02 14:49
Gerėjant koronaviruso pandemijos situacijai, Lenkija tikisi "artimiausiomis savaitėmis" atšaukti draudimą atvykti kaimynams ir kitiems užsieniečiams, teigia šalies užsienio reikalų ministras...

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Humana 401,50 -2,23%
Cisco 46,30 -3,18%