Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę BnP Finance, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę BnP Finance

Atsiliepimai apie BnP Finance, UAB

Etransport Ko gero pigiausias taksi Lietuvoje! Etransport 86 111 1 111
Parašyk savo nuomonę apie BnP Finance, UAB

Žmonės venkite pamatę šią FINO.LT įmonę, rekomenduoju neturėti jokių reikalų su ja, tai įmonė įvaldinti teisinius įrankius iš paprastų žmonių ir įmonių išgauti kuo daugiau finansinių naudų sau.Jų skelbiamos geros sąlygos neatitinka tikrovės visiškai, teisybės nerasite nes jų sukurtas pinigų ištraukimo aparatas veikia deje legaliai. Esame labai stipriai nukentėję nuo šiuos įmonės. NEPRASIDĖKITE
Kas atstatys gerą vardą ir padengs moralinę žalą? 2015m gruodžio mėn. yra teismo nutartis, kad paskolos paimtos neteisetai pasinaudojus mano IBS. Nuostolius privalo padengti dabar jau kalintis asmuo. Nuo neteisetų paskolų paemimų ir teismo sprendimo mano naudai, tik šiais metais atsirado įrašas apie tai, kad aš įrašyta į nemokių asmenų sąrašą. Beja, į teismo posedžius Bobutė nesiteikė atsiusti savo atstovų. Laukiu klaidos ištaisymo ir atsiprašymo.
Jei jau prireike pinigu tai is cia skolinkites tik tada kai 100% zinosit, kad is teleloto sekmadieni laimesit aukso puoda, nes kitaip liksit visas nugreztas!Kur yra matyta kai veluoji viena savaite grazinti 40euru menesine imoka (is 3) ir tave jau paduoda i teisma bilinetis, o tada esi priverstas susimoketi 130euru teismo islaidas nors to nezinodamas dar pries tai pervedi savo likusia skola 40, atrodo atsiskaitei tvarkingai, bet ramybei vistiek nepaliks.Zmones bukit atsargus!
Baikit juokus su Bobutės paskola..Pirmai progai pasiakius iškart pas antstolius atsidursit, nors žada atidėjimą, paskui sako, OI, NE, NE SU MANIM KALBĖJOT, NIEKO NEGALIU PADĖT...
zodziu jie pradėjo kisti paskolas su nesveiku terminu ir nesveikom palūkanom rado buda pasipelnyti lyg nebutu kitu paskolų bendrovių!!!
Valio, 2013-07-01 įsigaliojus Vartojimo kredito gavėjų mokumo vertinimo ir atsakingojo skolinimo nuostatams nebeteksite beveik visu klientu :) :) sėkmingo verslo :D
maziau ruodikit per televizoriu jau negera daros ziuriet reitai uzdraus valdzia jus zmones apgaudinieti jai paskolina bobute atiduosit po truputi averistai bus jums ta reklama

General Financing
FINANSINĖS PASLAUGOS

Adresas: Ukmergės g. 322-1, LT-12106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
„General Financing“- paskolas ir pirkimo išsimokėtinai paslaugas teikianti įmonė, finansų sektoriuje veikianti jau 14 metų. Esame viena iš rinkos lyderių Lietuvoje. Bendrovės paskolų portfelis šiuo metu siekia 70 mln. eurų. „General Financing“ Lietuvoje turi 18 nuosavų skyrių bei daugiau nei 2000 klientų...
Noviti
NOVITI FINANCE paskolos verslui

Adresas: Konstitucijos pr. 26, "Forum palace", LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
PASKOLA VERSLUI IKI 25 000 EUR PER 1 DIENĄ Jeigu jums reikia finansavimo: naujai įrangai įsigyti; naujoms prekėms užsakyti; atsiskaityti už žaliavas; darbuotojų atlyginimams išmokėti; padengti nenumatytas išlaidas; naujai transporto priemonei; serviso remontui; IT sprendimams; „Noviti finance“ teikia paskolas iki...
Factris LT1
Factris (buvęs DEBIFO)

Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; bankai, bankinės operacijos; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Factris - tai ne bankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin svarbios verslo plėtrai...
Secure Nordic Payments
Mistertango

Adresas: Perkūnkiemio g. 2, LT-12126 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos.
Mistertango – patogus ir patikimas finansinių paslaugų partneris Jūsų verslui ir asmeniniams poreikiams. Mūsų sąskaitą galite atsidaryti nuotoliniu būdu, ją valdyti naudojantis patogia svetaine ir mobiliąja programėle, kad ir kur bebūtumėte. Maksimaliai išnaudokite SEPA mokėjimus su Mistertango!
Kredito garantas
Adresas: Turgaus g. 33-4, LT-91249 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...

A. Veryga: dėl infekcijų kontrolės pažeidimų sustabdyta daugelio KUL skyrių veikla 04-04 21:29
Didelės dalies Klaipėdos universitetinės ligoninės (KUL) skyrių veiklą nuspręsta stabdyti dėl infekcijų kontrolės pažeidimų, sako sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.
Vienu paskutiniųjų lėktuvų uždarius oro erdvę iš Minsko į Vilnių atvyko 87 keleiviai 04-04 21:22
Lietuvai dėl koronaviruso grėsmės uždarius oro erdvę, Vilniuje šeštadienį nusileido vienas paskutiniųjų lėktuvų – iš Minsko.
Žengti į e. erdvę ne taip sudėtinga, kaip baisu: siūlo nemokamų įrankių
Žengti į e. erdvę ne taip sudėtinga, kaip baisu: siūlo nemokamų įrankių 04-04 20:36
Smulkus ir vidutinis verslas, paskelbus karantiną, buvo priverstas uždaryti fizines prekybos ir paslaugų vietas ir ieškoti sprendimų, ką nauja pasiūlyti arba kaip veiklą perkelti į virtualiąją...

Ar dėl korona viruso Jūsų pajamos sumažėjo?

Kraft Heinz Co 25,32 +2,76%
Hewlett-Packard 14,48 -6,52%