Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Blender Lithuania, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Blender Lithuania, UAB

UAB BLENDER LITHUANIA
2020-02-27 15:38:01 IP 62qqd6qe
"Aukštas lygis" 2020-02-27 13:46:43
Asmeninės informacijos aš neklausiau, iš kart pasakiau, kad nereikia man asmeninės info. Bet negalėti pasakyti savo įmonės el.pašo ??? Sorry. Klausimų jokių aš Jums neturiu, ką reikėjo gavau iš vadyninko. Nesu Jūsų klientas ir dėl tokio elgesio ir kultūros niekada ir netapsiu ir kitiems nerekomenduosiu.
Labai apgailestaujame, kad Jums teko susidurti su tokia situacija. Siekdami pagerinti paslaugų kokybę, prašome Jūsų susisiekti su mumis el. paštu: support.lit@blender.loans arba telefonu +370-5-214-3061 ir mes dėsime visas pastangas, kad tokie atvejai nepasikartotų ateityje.

Iš anksto dėkojame Jums už bendradarbiavimą.
"Aukštas lygis"
2020-02-27 13:46:43 IP 2j3qi2gu
UAB BLENDER LITHUANIA 2020-02-27 12:12:26
Dėkojame Jums už paliktą komentarą. Paprastai informacija nėra suteikiama apie mūsų klientus asmenims, kurie nedalyvauja sandoryje ir/arba nėra pateikę dokumento, patvirtinančio galimybę atstovauti ir/ arba gauti informaciją apie mūsų klientą (-ę). Kitais atvejais, yra stengiamasi suteikti aiškią ir detalią informaciją besikreipiantiems asmenims. Norėdami išsiaiškinti situaciją bei atsakyti į Jums kilusius klausimus, maloniai Jūsų prašome susisiekti su mumis šiuo el paštu: support.lit@blender.loans.

Linkėjimai,
UAB BLENDER LITHUANIA komanda
UAB BLENDER LITHUANIA
2020-02-27 12:12:26 IP 62qqd6qe
"Aukštas lygis" 2020-02-20 16:31:24
Mergaitei dirbančiai su apmokėjimais- linkėjimai. Pasimokinti linkėčiai dirbti su klientais ir ne tik. Jai sudėtinga suteikti net bendrą informaciją, kaip pvz. el paštą, ir galiausiai padeda ragelį. Super, taip ir toliau. Ryškus kompetencijos trūkumas.

Linkėjimai,
UAB BLENDER LITHUANIA komanda
"Aukštas lygis"
2020-02-20 16:31:24 IP 2j3qi2gu
Ilgai užtruko tvarkymas dokumentu

General Financing
FINANSINĖS PASLAUGOS

Adresas: Ukmergės g. 322-1, LT-12106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
„General Financing“- paskolas ir pirkimo išsimokėtinai paslaugas teikianti įmonė, finansų sektoriuje veikianti jau 14 metų. Esame viena iš rinkos lyderių Lietuvoje. Bendrovės paskolų portfelis šiuo metu siekia 70 mln. eurų. „General Financing“ Lietuvoje turi 18 nuosavų skyrių bei daugiau nei 2000 klientų...
Noviti
NOVITI FINANCE paskolos verslui

Adresas: Konstitucijos pr. 26, "Forum palace", LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
PASKOLA VERSLUI IKI 25 000 EUR PER 1 DIENĄ Jeigu jums reikia finansavimo: naujai įrangai įsigyti; naujoms prekėms užsakyti; atsiskaityti už žaliavas; darbuotojų atlyginimams išmokėti; padengti nenumatytas išlaidas; naujai transporto priemonei; serviso remontui; IT sprendimams; „Noviti finance“ teikia paskolas iki...
Factris LT1
Factris (buvęs DEBIFO)

Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; bankai, bankinės operacijos; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Factris - tai ne bankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin svarbios verslo plėtrai...
Secure Nordic Payments
Mistertango

Adresas: Perkūnkiemio g. 2, LT-12126 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos.
Mistertango – patogus ir patikimas finansinių paslaugų partneris Jūsų verslui ir asmeniniams poreikiams. Mūsų sąskaitą galite atsidaryti nuotoliniu būdu, ją valdyti naudojantis patogia svetaine ir mobiliąja programėle, kad ir kur bebūtumėte. Maksimaliai išnaudokite SEPA mokėjimus su Mistertango!
Kredito garantas
Adresas: Turgaus g. 33-4, LT-91249 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...

A. Veryga: dėl infekcijų kontrolės pažeidimų sustabdyta daugelio KUL skyrių veikla 04-04 21:29
Didelės dalies Klaipėdos universitetinės ligoninės (KUL) skyrių veiklą nuspręsta stabdyti dėl infekcijų kontrolės pažeidimų, sako sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.
Vienu paskutiniųjų lėktuvų uždarius oro erdvę iš Minsko į Vilnių atvyko 87 keleiviai 04-04 21:22
Lietuvai dėl koronaviruso grėsmės uždarius oro erdvę, Vilniuje šeštadienį nusileido vienas paskutiniųjų lėktuvų – iš Minsko.
Žengti į e. erdvę ne taip sudėtinga, kaip baisu: siūlo nemokamų įrankių
Žengti į e. erdvę ne taip sudėtinga, kaip baisu: siūlo nemokamų įrankių 04-04 20:36
Smulkus ir vidutinis verslas, paskelbus karantiną, buvo priverstas uždaryti fizines prekybos ir paslaugų vietas ir ieškoti sprendimų, ką nauja pasiūlyti arba kaip veiklą perkelti į virtualiąją...

Ar dėl korona viruso Jūsų pajamos sumažėjo?

Kraft Heinz Co 25,32 +2,76%
Hewlett-Packard 14,48 -6,52%