Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mėlyna citrina, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mėlyna citrina

Atsiliepimai apie Mėlyna citrina, UAB

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Mėlyna citrina, UAB

Atsiliepimai patys geriausi. Pirkom naujos statybos irengta buta is sios imones, tai tikrai viska atliko labai greitai, profesionaliai, buvo atviri deryboms. Kadangi gyvename nepastoviai LT, tai netgi palauke kol atvyksim i LT patys pasirasyti galutiniu dokumentu. Padejo isigyti trukstamos buitines technikos, suteike garantija remonto darbams, jeigu iskiltu kazkokiu nesklandumu. Taip pat padejo del buto nuomos- bendravimas su abiem Dariais buvo draugiskas ir profesionalus, dirbo net per savo atostogas. Nuosirdziai galiu rekomenduoti imone, ieskantiems profesionalumo ir saziningumo!
Labai malonu turėti reikalų su šia įmone. Pirkome iš Mėlynos citrinos suremontuotą butą, tai bendravimas superinis, įmonės vadovas pats aprodė keletą potencialių objektų, buvo atviras deryboms, remontui suteikė garantiją ir greitai bei operatyviai sutvarkė visus dėl namo statybos ypatumų atsiradusius brokus. Buvo suteikta visokeriopa pagalba tvarkas būsto pirkimo dokumentus, tad viskas vyko labai sklandziai ir be nereikalingo streso. Perkant butą padėjo efektyviau susipirkti būtinąją didžiagabaritę buitinę techniką, kas tikrai labai pagelbėjo.
Tikrai rekomenduoju šią įmonę norintiems nusipirkti gerai suremontuotą butą už padorią kainą bei gauti draugišką, tačiau profesionalią pagalbą visais klausimais susijusiais su iš šios įmonės perkamu būstu.
Prieš dvejus metus susipažinome su šios nuostabios įmonės vadovu - Dariumi. Jis vienas geriausių ir sąžiningiausių žmonių, kurį man teko sutikti. Nusipirkome butą, kurį mums suremontavo visiškai pagal mūsų norus, taip kaip patys norėjome. Be to daug patarė, kaip geriau daryti, darbą atliko itin kokybiškai. Pasiūlė ir kokias buitinės technikos priemones iškart įsigyti, padėjo su įsigijimu. Likom visiškai patenkinti. Taip pat buvo iškilę keletą problemų praėjus keleriems metams po mūsų pažinties, tačiau Darius niekad neatsisakė padėti. Nuoširdžiai rekomenduojam, jeigu kas ieškos sau rangovo statybiniams darbams, rinktis - Mėlyną Citriną.
Kas dar neranda rangovo statybiniams darbams tikrai rekomenduoju Melyna citrina, tada suprasit, kad papuolet pas pati saziningiausia, nuosirdziausia, patikimiausias, geriausias direktoriu-Dariu. Jis jumis pasirupins, ispildys visus jusu inorius, iskes visus kaprizus, reaguos i visas iskylusias problemas.
Dariau Valkauskai jus esat saunus zmogus
Patikima įmonė. Malonus bendravimas. Vykdo įsipareigojimus - rekomenduoju.
Labai malonūs žmonės ir puiki komanda. Butas įsigytas greitai ir puikioje būklėje.
Labai esu patenkinta atliktu 3 kambarių remontu. Puiki komanda, dėl visko galima susitarti. Labai greitai ir kokybiškai. Galėjome pasirinti viską pagal savo norus ir skonį. Visiems atvykusiems svečiams labai patiko. Tikrai rekomenduoju visiems. Nenusivilsite. Susikalbėti galima tiek lietuvių, tiek rusų, tiek lenkų kalba. Gerų Jums darbų!
Su "Mėlyna citrina" bendraujame jau metus laiko. Nuo tada kai išsirinkau butą su "plikomis" sienomis, iki dabar kai gyvenu jame jau beveik 10 mėnesių. Komanda, o ypač Darius yra visada pasiruošę padėti, patarti.
Įsirenginėjant butą rasdavome kompromisą tarp mano "įgeidžių" ir galimybių. Visada nuoširdžiai patardavo. Jei kas nors netikdavo, greitai ir sklandžiai sutvarkydavo.
Tikiuosi mūsų draugystė tęsis ir toliau. Didžiausios rekomendacijos!
Buvau papuolusi į keblią situaciją, kai parduotame bute nebegalėjau (notarinės sutarties su pirkėju terminai), o nusipirktame dar negalėjau (pavėlavusios statybos dėl Covid-19, "plikos" sienos) gyventi. "Mėlynos citrinos" jaunų vyrų komanda gelbėjo iš tokios bjaurios padėties, skubiai pildydami visus mano įgeidžius... Tuoj trečias mėnuo, kaip gyvenu jaukiai ir kokybiškai, o draugas, profesionalus architektas remontą įvertino puikiai :) Dėkoju visiems, o ypač - Dariui Katinui, kuris koordinavo darbus, reagavo į pageidavimus ir su kuriuo visąlaik palaikėm tamprų ryšį. Rekomenduoju - su šia komanda neturėsit jokių problemų ;)
Rūta Kuščiakaitė
2020-08-27 17:31:23 IP 28mctkih
Noriu parašyti apie žmones kurie sąžiningai atliko savo gerą, nuoširdų darbą, įdėjo maksimumą pastangų dėl mano svajonės išpildymo.
Darbas atliktas kokybiškai, tvarkingai ir tikslingai taip kaip norėjau.
Apdaila padaryta gražiai ir stilingai ir žinoma kas svarbiausia kiekvienam pirkėjui kokybiškai nes medžiagos naudojamos kokybiškos ir ne pigios.
Rekomenduoju rinktis patikimus žmones ir įmonę įsigyjant savo svajonių namus.
Geriausi atsiliepimai apie Jūsų Mėlyną Citriną.
Galiu rekomenduoti visiems nes dirbantys žmones išgirs jūsų lūkeščius ir įgyvendins tai su kaupu ir rezultatas bus geresnis nei įsivaizdavote.
Nuoširdžiai dėkoju Jums.
Pagarba žmonėms kurie sąžiningai atlieka visus darbus iki galo nustaytu, sutartu laiku.
Darius vadovas nuostabus žmogus kuris surinko nuostabią komandą ir komanda gali pasiekti maksimalų rezultatą.
Kiekvieno žmogaus svajonės gali virsti tikrove jeigu pasirinksite tikslingai įmonę. Šiuo atveju pasirinkau teisingai ir esu maloniai nustebinta Dariaus kantrybe visais remonto klausimais.
Širdingai dėkoju už visą pagalbą nuo pirmųjų statybų iki buto raktų atidavimo.
Ačiū labai!!
Pagarbiai, Rūta.
Darius - žmogus, kuriuo galima pasitikėti. Jau po pirmo susitikimo jautėme nuoširdumą, atvirumą, pasitikėjimą - kas įsigyjant būstą yra be galo svarbu. Iškilus bet kokiai problemai ar dvejonei, pokalbis su Dariumi iškart išsklaidyvavo visas abejones. Pardavėjas minėjo jog mums tereikia išsirinkti būsta, o toliau visais procesais pasirūpins jie - būtent taip ir buvo. Noriu pabrėžti jog JAU ĮSIGIJUS BŪSTĄ, prieškambario zonoje pastebėjome jog vietomis girgžda laminatas, informavus apie tai pardavėją, jau kitą dieną visame bute buvo pradėtas dėti naujas laminatas. Tai parodo pardavėjo atsakomybę ir norą, kad klientas liktų patenkintas. Jei yra reikalingi pataisymai, pakeitimai - malonus ir žaibiškas reagavimas. Galime pasakyti jog bendravimas ir situacijų sprendimas yra aukščiausio lygio. Likome nustebinti, rekomenduojame įsigyti būstą pas šį pardavėją, - sutaupysite daug laiko ir išvengsite papildomų rūpesčių!
Noriu pagirti vadova Dariu ir jo profesionaliai surinkta komanda. Malonus zmones, isklauso ir pataria, negaili klientui laiko. Mums pilnai irenginejo 3k. buta. Vyrai dirba itin greitai ir svarbiausia neprirkaistinga kokybe ;) gyvenam bute jau 9 menesius, neislindo ne menkiausias brokas. Neturiu ka daugiau pasakyt, kaip tik isreiksti visiska pasitikejima ir rekomendacija. Sekmes darbuose ir aciu!
Aukštas lygis, puikus savo darbo išmanymas.rekomanduoju.
Šauni įmonė su dar šaunesniu vadovu Dariumi, kuris ne tik stengiasi, kad viskas butų puiku, bet į iškilusius klausimus atsako greitai ir problemas sprendžia operatyviai. Kur reikia nuomones ar patarimo, patars, kur reikia pagalbos, padės, tiesiog super komunikacija su klientu. Tikrai rekomenduoju!
Darbą atliko greitai ir kokybiškai. Puiki vadovo komunikacija. Ištikus problemai visada padeda. Puikus kainos ir kokybės santykis!
UAB "Mėlyna citrina" mums įrengė 2 kambarių butą Trinapolio g.
Įmonė naudoja kokybiškas medžiagas ir yra orientuota į puikų klientų aptarnavimą. Patogu, kad visas buto įrengimas buvo perkamas iš vienų rankų, žinome, kad kilus bėdoms ar klausimams, padės jas išspręsti, o nepaliks patiems tvarkytis.
Kiek turėjome klausimų ar norų, visada mielai atsakė, patarė ir padarė.
Norėjome didesnio TV - pakeitė, reikėjo įnešti skalbyklę ir prijungti - be problemų, grindys vietomis truputį traškėjo - patikrino ir pakeitė.
Likome labai patenkinti. Tikrai rekomenduojame.
Labai profesionali komanda ir atsakingas požiūris į klientą. Galite būti tikri, kad perkate kokybišką ir ilgalaikį produktą. Rekomenduoju visiems.
Saunus direktorius ir kolektyvas
Sauni imone ir nuostabus zmones, dirbantys joje! Vadovas labai nuosirdus, draugiskas, paslaugus ir atsakingas. Darbuotojai, atliekantys busto irengimo darbus, taip pat tvarkingi ir mandagus. Dziaugiuosi turejusi galimybe bendrauti ir bendradarbiauti bei isigyti busta is sios imones. Didziausia pagarba ir komplimentai siems zmonems!!!

Naresta
Patikimas partneris Jūsų idėjai!

Adresas: Kareivių g. 11B, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB "Naresta" – per 25-erius metus statybos srityje sukaupta viskas, kas geriausia. UAB „Naresta“ – pradėjo veiklą, kaip bendraminčių statybos inžinierių bendras kūrinys ir jau 25-erius metus sėkmingai tęsia savo veiklą. Įmonė yra stiprus ir patikimas generalinis rangovas, besispecializuojantis monolitinių...
LAISKA
STATYBOS PASLAUGAS TEIKIANTI ĮMONĖ

Adresas: Tilžės g. 121, LT-91100 Klaipėda.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB LAISKA - 2012 m. įsteigta statybos įmonė, kurios įvykdytų projektų sąrašuose, įvairios paskirties objektai – nuo gyvenamosios paskirties iki komercinių bei pramoninių statinių. Įmonė teikia platų statybinių paslaugų paketą, apimantį betonavimo, individualių namų statybos, bendrastatybinius bei kitus darbus. UAB...
Fortesta LT
Adresas: Sakalų g. 6-34, LT-08124 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba.
“Fortesta LT”, UAB teikia kokybiškas monolitinio ir surenkamo gelžbetonio įrengimo, metalo konstrukcijų montavimo paslaugas. Patenkinti reikliausių klientų lūkesčius mums leidžia: - aukštos kvalifikacijos, ilgametę darbo patirtį turintys darbuotojai; - betarpiškas bendravimas su klientu; - mūsų darbuotojų...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...
VERSLO
STATYBA, REKONSTRAVIMAS, MODERNIZAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 9, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; santechnika; sienos, lubos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB VERSLO – tai statybos įmonė, įkurta 2012 metais ir pasižyminti solidžia statybų sektoriuje sukaupta darbo patirtimi, apimančia projektus ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas – laiku, kokybiškai ir inovatyviai vykdomi klientui duoti įsipareigojimai bei buvimas patikimu partneriu nuo...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
VU kviečia į diskusiją apie įvykius Baltarusijoje
VU kviečia į diskusiją apie įvykius Baltarusijoje 09-20 12:03
Vilniaus universitetas (VU), bendradarbiaudamas su Vilniaus tarptautinio kino festivaliu "Kino pavasaris", sekmadienį VU Didžiajame kieme kviečia į nemokamus kino seansus ir diskusiją "Kritinis...
Savininkų atsitraukimas nuo verslo valdymo: kada, kaip ir ar dabar tam tinkamas metas? 09-20 11:53
Pradėsiu iš karto nuo atsakymo į paskutinį klausimą, apimantį tiek šių permainingų laikų kontekstą, tiek bet kurį kitą, – verslo valdymą reikia perduoti laiku. Tas laikas priklauso nuo faktorių...

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?