Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Biuro

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Biuro

Atsiliepimai apie UAB „Biuro“

BIURO

Padedame kai labiausiai reikia. Paprastas ir greitas įdarbinimas.
Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie UAB „Biuro“

BIURO 2020-06-12 17:34:10

Dėl darbo užmokesčio peržiūrėjome ir kaip su Jumis kalbėjome telefonu, viskas atitinka kaip turėjo būti. Jeigu turėsite papildomų klausimų, būtinai rašykite support@workis.online.

Apgailestaujame dėl pokalbio telefonu - į šį atvejį atkreipėme dėmesį ir dirbsime ties tuo, kad aptarnavimas visuomet būtų malonus.

Linkime gražaus savaitgalio,

BIURO komanda
ne neatsaket, kadangi su Rita kai kalbejau sakiau laikai neatitinka ir ji perziures isnaujo neatitikimus ir peskambins. TAIP NEBUVO
BLiOT paspirtukai 2020-06-11 19:55:59
dirbau su paspirtukais 2 savaites, energinga mergaite, patvirtinusi kandidatura, graziai kalba, pazadus dalina, viskas fainai.kadangi mokejimai kas savaite buna-kazkaip po savaites darbo tyla.skambinu i worki-atsiliepia maloni mergina, viskas faina, viskas gerai, turetu poros dienu begy ateiti pinigeliai....neatejo, praejo ir savaitgalis-vel skambinu.balsas ne tas, kitos Bobos (negaliu kitaip pavadinti-toks jausmas kad jai viskas PX, ale atsiliepe, bet problemos spresti nesiruosia, toks jausmas kad tipo trukdai jai sedet kazkur ir ziuret telemundo).man tipo neprivalo perversi algos cia ir dabar- ale 10dienu laikotarpy pervedama suma...kaip ir sutikciau su teiginiu, jeigu man moketu kas menesi ar pan.bet esam sutare, kad moka kas savaite.po 2 savaciu darbo nei centas dar neikrito, skambinu-ir vel Bobos balsas (mintyse iskart-oi ble.... vel karas...) ir vel ji su ta pacia litanija kad ale 10 dienu bla bla bla... pasijungiu savo, , darbo dienas" -pyst, ale pateisinta diena (tipo su ju zinia nebuvau darbe), nors nei vienos darbo dienos nebuvo atideje man jie. susiradau kita numeriuka, mergina miela atsiliepe, isdesciau problema ir priekaistus del Bobos kartu-nors sake kad ale as tai Bobai priklausau, viska ka reikia padare, pasidomejo ir nuramino, paminedama kad su ta Boba visiem problemos (nafik ja laikyt-Sustruole...)

praejo dar savaite, pagaliau ateina, , alga"...ziuriu truksta, ir nemazai...Skambinu aiskintis-Boba pakelia su tuo savo atsidusimu....ji man aiskina kad man pinigus moka uz valandas. Nors tas, , Bolt paspirtuku darbdavys (energinga mergina)" mane patikino kad darbas 3 valandas ryte, uz kuriuos moka 13e, nebus mazesnis, jeigu darba padarysiu anksciau, bet sumokes daugiau, jeigu darbo bus daugiau ir bus virsvalandis...vakarinej pusej uz kelias valandas zadeta buvo 21e...ju taip pat nematyt, nes, , per greit (mano logika) dirbu ir lieka nemazai laiko atlikus darba.

zodziu ZMOGAU kuris per Workis nori uzsiimti paspirtukais, , jeigu ir Mergaite, kuri tau prisistatys (vardo neminesiu) ir sakys kad ale mokes nemaziau sumos nurodytos, , sutarty skelbimo"..Isirasyk pokalbi ar kazka, kad turetum irodyma kai ateis, , varguolio suma" uz darba jeigu atliksi ji greiciau nei turetum"

PS..., , darbdavio paskatinimai" neegzistuoja jeigu darba atlieki greitai..kad gautum paskatinima, , turi tempt laika, veluoti grizti i sandeli ir pan..Nu tipo, , daug darbo" nespeji laiku. Sekmes Tau

Linkime gražaus savaitgalio,

BIURO komanda
BLiOT paspirtukai
2020-06-11 19:55:59 IP 2e7r3v98

Darbuotoja Karolina iškilus svarbiems klausimams net nesiteikia atsiliepti, skambinta kas pusvalandį, (pirmus kartus galvojau gal negali šnekėti ar dar kas) tačiau ir vėlesni skambučiai atmesti. Ačiū Jurgitai, kuri suteikė informacija. (Kaunas)
O šiaip nerekomenduoju.
jau žadėjau skambinti, gerai kad čia užėjau... ačiū žmonėms už info. kuo daugiau atsiliepimų apie įmones, gal pradės gerbti darbuotojus, bijodami netekti būsimų kandidatūrų.
Anonimas 2020-03-20 09:41:42
Niekam nepatariu per šitą įmone eiti dirbti. Įsidarbinant tiesiogiai ir rami galva. Pats įsidarbinau per ją prieš 1men gal, nuėjau į darbą sako pirma diena? Tiesiogiai dirbi? Sakau ne per biuro, pasižiūrėjo kai į debiliuka ir nuėjo. Moka viena karta į mėn atlyginimą, tu dirbi jiems o ne tiesiogiai, kontraktas su biuro ne su darbdaviu, pranešiau savo darbovietėj kad nebus manęs pora dienų, tie sako taip viskas gerai t.t, mėnesio gale skambina iš biuro višta kažkokia sako, o tai mums nereikia pranešti, kad jūsų nebus? Ar jūs juokaujat? Ne jums aš dirbu. Dabar išėjau iš biuro ir dirbu tiesiogiai per tą įmonę laimingas.

DUOSIU PATARIMĄ, SUSIRANDAT DARBĄ PER BIURO KURIS JUMS PATINKA, PASKAMBINAT Į BIURO IR PAKLAUSIAT KOKIA TAI ĮMONĖ, JIE PASAKO, IR TADA SKAMBINAT Į TA ĮMONĘ IR DARBINATES TIESIOGIAI

Darbo sutartis yra sudaroma su UAB „Biuro“, tad Jūsų darbdavys esame mes. Atostogų, ligų ir kitus dokumentus administruoja ne kliento įmonė, o UAB „Biuro“, tad tam, kad galėtume užfiksuoti Jūsų atostogas ir apie jas pranešti valstybinėms institucijoms, turime apie tai žinoti.

Darbo sąlygos už tą patį darbą, tokios pat kvalifikacijos darbuotojams yra suteikiamos tokios pat kaip ir tiesiogiai dirbantiems.

Įmonės renkasi įdarbinimo agentūros paslaugas, o ne tiesiogiai darbina tam, kad sutaupytų savo laiko darbuotojų paieškai (skelbimų kūrimas, platinimas, bendravimas su kandidatais, interviu vedimas, pasakojimas apie darbo vietą) bei administraciniams darbams (įdarbinimo, atostogų, ligų dokumentų tvarkymas). Taip pat dažnai 1-3 mėn. darbuotoją įdarbina per agentūrą bandomajam laikotarpiui ir tuomet įsidarbina tiesiogiai - taip pamato, ar darbuotojas atitinka jų lūkesčius.

Jeigu įsidarbinant ar dirbant kyla klausimų, mielai į juos atsakysime tel.: +370 649 02392.

Buvusi darbuotoja 2020-03-11 15:46:31
Teko dirbti per sia idarbinimo agentura, trumpai noriu pasakyti, kad negavau zadeto priedo uz menesi, tiesioginis vadovas tos imones kurioje dirbau atsiprase ir sake, visa laika bedos su" tuo biuro", prizadejo, kad arba kiek veliau ismokes trukstama dali, arba su sekancio menesio atlygiu, sutikau. Sekanti menesi nepasibaigus pilnam menesiui, pasakiau, jog noriu iseiti is darbo, niekas jokio nepasitenkinimo neparode, taciau, kai reikejo moketi atlyginima ne tik negavau pries tai zadeto priedo, kuri buvo skolingi, bet ir absoliuciai netinkamos valandos algalapyje buvo surasytos, truko valandu, teko kasdien skambineti ir aiskintis kokios ir kiek tu valandu buvo, beabejo ir atostoginius netinkamai ismokejo, pagal visai kita vidurki. Pabaiga tokia, jog atlyginima vede per gal keturis kartus, taciau taip iki siol visos dalies ir neismokejo, tiesiog nekelia ragelio :) Galeciau plestis apie ju visu aiskinimus, kuriu nebuvo nei dirbant nei darbinantis apie kazkokias klaidas ir tai, jog i mane investavo darydami stampa ir registruodami skaneri, bet manau ir taip viskas aisku :) Pasirodo cia dirbant jums gali neismoketi atlyginimo dalies, nes jus naudojotes tusinuku, rasalu, popieriumi, skaneri reikejo reigistruoti ir t.t

Apgailestaujame, jeigu informacija apie priedų sistemą Jums buvo neaiškiai iškomunikuota. Situaciją žinome, dar kartą viską pasitikslinome su klientu.

Susirinkimo metu visiems darbuotojams iškomunikuojama ta pati priedų sistema. Detalius paskaičiavimus Jums išsiuntėme el. paštu.

Visa apskaičiuota suma Jums buvo išmokėta. Mėginome su Jumis susisiekti, tačiau, deja, neatsiliepėte. Jeigu manote, kad atlyginimas paskaičiuotas netinkamai - prašome susisiekti tel. +370 699 82110.

Buvusi darbuotoja
2020-03-11 15:46:31 IP 28ma1v3o
Viktoras 2020-02-14 18:48:30
Gal gali paaiškinti kam specialistui reikalingas tarpininkas ? Ir kai paskaičiau darbuotojų komentarus, nelabai gražiai įmonė skamba. Juk darbdavys ir darbuotojas absoliučiai lygūs partneriai. Darbdaviui gal net labiau reikia kad būtų gerai atliktas, pagaminta prekė ar suteikta paslauga negu, negu darbuotojui tas darbas.
Laba diena, Viktorai,

Turime 15+ metų patirtį bei reikiamus resursus greitai ir efektyviai darbuotojų paieškai.

Įmonėms palengviname darbuotojų paiešką (nuo skelbimo sukūrimo, jo paskelbimo įvairiuose kanaluose bei CV srauto sugeneravimo, iki CV atrinkimo, interviu vedimo, tinkamo kandidato pristatymo klientui) bei atliekame darbuotojų administravimo darbus (įdarbinimas, atlyginimo mokėjimas, ligų, atostogų dokumentų tvarkymas ir kt.).
Plačiau apie mūsų teikiamas paslaugas darbdaviams: https://www.biuro.lt/darbdaviams/paslaugos/

Nuolat tobuliname paslaugų kokybę ir atsižvelgiame į kandidatų ir darbuotojų komentarus. Kadangi atkreipėte dėmesį į komentarus, didžioji dalis jų yra dėl atlyginimo dydžio - jį nustato įmonė, kurioje darbas.

Jeigu turėsite klausimų, mielai į juos atsakysime info@biuro.lt

Vartotoja 2020-02-03 08:43:35
Neklaidinkite žmonių, atidirbti reikia 20 kalendorinių dienų, o ne darbo dienų.

Atsiprašome už klaidą, terminas yra 20 kalendorinių dienų.

Linkėjimai,

BIURO 2019-11-12 11:16:28

Pagal LR Darbo Kodeksą, jeigu darbuotojo bandomasis laikotarpis dar nėra pasibaigęs (3 mėn.), terminas nuo darbdavio informavimo yra 3 darbo dienos. Jeigu sutartis galioja virš 3 mėnesių, terminas yra 20 darbo dienų.

Sandra
Neklaidinkite žmonių, atidirbti reikia 20 kalendorinių dienų, o ne darbo dienų.
Anzelmas 2019-11-11 17:56:16
Sveiki, ar darbo sutartį galimą nutraukti iškart, ar yra kažkoks atidirbimo laikotarpis?

Sandra
Vladze 2019-10-23 11:54:57
Jus gal ir neatskaiciuojat nuo atlyginimo tai tada atskaiciuoja imone uz jusu paslaugas gi neuzdyka viskas todel ir buna tokie menki atlyginimai, nesuprantu kam ta agentura kai gali tiesiogiai

Darbdaviams teikiame darbuotojų paieškos, atrankos, įdarbinimo paslaugas, atostogų, ligų ir kitų dokumentų administravimo paslaugas, už kurias darbdavys apmoka sąskaitą.

Darbus, kuriuos atliekame mes, tuomet turėtų atlikti įmonės viduje dirbantis žmogus, kuriam taip pat mokėtų atlyginimą, kaip agentūrai už šias teikiamas paslaugas.

Įmonėms yra paprasčiau naudotis įdarbinimo agentūros paslaugomis, nes nereikia patiems ieškoti bei atrinkti darbuotojų, nereikia patiems tvarkyti darbuotojo priėmimo, atleidimo, atostogų, ligų ir kitų dokumentų, nereikia patiems kelti skelbimų į karjeros portalus ir kitur. Mes turime sukaupę ilgametę patirtį ir galime tai padaryti greičiau ir paprasčiau
BIURO 2019-05-16 13:22:36
Sveiki, Mantai,

Su darbuotojais sudarome darbo sutartį, apie ją informuojame SoDra ir visuomet laiku sumokame darbo užmokestį.

Tik sutarus su darbuotoju darbo užmokestį, jį įdarbiname. Ir tokį, kokį atlyginimą sutarėme, išmokame.

Jokių mokesčių nuo atlyginimo nenuskaičiuojame, tai draudžia Lietuvos įstatymai. Išsamią informaciją apie atlyginimą, pateikiame atlyginimo lapelyje ir jeigu kyla klausimai, visuomet paaiškiname. Mums išties svarbu, kad žmogus suprastų, kaip skaičiuojamas atlyginimas, kokius mokesčius sumokame valstybei, ką reikškia kiekvienas iš jų.

Susisiekime tel. 370 649 02392, mielai atsakysime į visus kilusius klausimus.
Nesvarbu 2019-09-27 18:54:38
Neikit i sita agentura, viena karta buvau, darbas kaip ir nieko, bet masrutas pasikeite, teko nutraukt sutarti, jie nutrauke, ir tipo ras kita darba, ir kaip men nieko, paskui vakar radau per juos vel darba, bet gavau zinute is ju siandien, bet tipo neturi darbo pasiulymu, ir beto pirma menesi dirbi, jie tau nuskaito pirma algos diena, sudas sita agentura, melagiu sutve, tik is zmogaus daro klauna, o pacios i kisene dedas, tik is zmogaus, skurdesni daryt, geriau savom jegom ieskot, o ne taip kad puse algos pasiema is taves, nebukit durni, neikit i sita agentura, gero likusios dienos.
Uz dyka tik suris spastuos.
As 2019-10-07 13:51:06
Dirbant balduose su laiku kyla algos ir priima be Biuro tarpininkavimo.Is pradziu gaunama kiek siuloma jei nedaugiau.Po to keliamos algos ir jau gaunama daugiau nei siulo Biuro.Zinau puikiai zmoniu iesko.Is Biuro jau atsisake kad dirbtu buvo vienas apsivoges.Biuristu atsisakoma balduose.
Dirbant per BIURO taip pat yra galimybė keltis kvalifikaciją bei darbo užmokestį.

Be to, jeigu viskas tinka ir patinka - po kurio laiko yra suteikiamos galimybės darbintis tiesiogiai į įmonę :)

BIURO 2019-10-07 13:36:27

Dirbant tiek tiesiogiai, tiek per įmonę BIURO siūlomos sąlygos bei darbo užmokestis nesiskiria.

BIURO paslaugos darbuotojams yra nemokamos. Iš darbuotojų nieko neatskaičiuojame - tai draudžia Lietuvos įstatymai.

Primename, jog tam tikrus mokesčius visi mokame į valstybės biudžetą.

As 2019-10-07 12:15:43
I baldus klaipedoje galit tiesiogiai eiti reikia zmoniu.Ka siulo Biuro nuo 500iki650 duoda imone tokia alga ir su laiku kelia alga.Eikite be tarpininku jei ieskote.Kam kazkam palikti pinigus.As neiciau per tarpininkus.Dirbu toj srityje.

Primename, jog tam tikrus mokesčius visi mokame į valstybės biudžetą.

Nesvarbu 2019-09-27 18:54:38

Apgailestaujame, jog pasikeitus viešojo transporto maršrutams, Jums nebetiko darbo vieta ir nutraukėte darbo sutartį.

Mūsų, kaip įdarbinimo agentūros interesas yra visuomet pateikti panašių darbo pasiūlymų, tačiau Jums tinkamu grafiku darbų neturime.

Tam tikriems darbo pasiūlymams darbdaviai reikalauja turėti patirtį arba kvalifikaciją, tad juos pasiūlyti galime tik atitinkantiems reikalavimus kandidatams.

BIURO niekada nenuskaičiuoja nuo darbuotojų jokių mokesčių sau, nes tai draudžia įstatymai.

Jūs nesate išdirbęs nė vienos dienos, tad jokių išmokėjimų ar atskaičiavimų Jums neatlikome.

Jūs turite klaidingą informaciją, tad norėtume išsiaiškinti, kodėl taip manote ir iš kur šią klaidinančią informaciją gavote.
Kviečiame atvykti pas mus aptarti susiklosčiusią situaciją, Gedimino g. 47 - 303, Kaunas.

BIURO 2019-09-19 09:36:22
Laba diena, Rimantai,

Suprantame, jog situacija yra išties nemaloni ir apgailestaujame, jog taip nutiko.

Gavę informaciją iš kliento, negavome jokių svarių priežasčių bei paaiškinimo, kodėl Jūsų kandidatūra nėra tinkama. Greičiausiai, ši informacija nebuvo tinkamai perduota ir kliento įmonės viduje kitiems vadovams, su kuriais sutarėte kitą dieną atvykti į darbą.

Bet kuriuo atveju, galime pasiūlyti kitas darbo vietas, jeigu sutiksite.

Dėkojame už grįžtamąjį ryšį, žinodami tokią situaciją, galime ją spręsti įmonės viduje.

Sandra, BIURO
Neprofesionalu ir absurdiška, kai viršūs nežino, ką apačios daro ir nesusikalba ir dėl to aš lieku kvailio vietoje. Gaištu savo laiką bei kuro sanaudas ir už tą dieną (oficiali darbo diena!) nieko negaunu. Aiškiai parašiau, kad nenoriu nieko bendro tūrėti su jumis.
Tikiuosi kiti atkreips dėmesį į mano žinutę.
Rimantas 2019-09-18 10:39:25
Mano istorija su biuro trumpa (ačiu Dievui) tapo pamoka man, tikiuosi, kad ir kiti atkreips dėmesį kreipdamiesi į šitą įmonę (kontorą), nes normalios įdarbinimo įmonės taip nesielgia.
Norėdamas keisti darbą, nusprendžiau kreiptis į biuro, atsakė greitai ir susitarėm dėl susitikimo jų ofise Šiauliuose jau kitą dieną. Nuvykęs užpildžiau anketą ir sėdom kalbėti su darbuotoja, kuri greitai pasiūlė poziciją Šiauliuose stiklo paketų gamybos įmonėje. Sutarėm, kad kitą dieną nuvyksiu į įmonę ekskursijai bei susipažinti su darbo pozicijomis, be manęs buvo dar du vyrukai. Pažintis su įmone užtruko keik ilgiau nei val. laiko, tuo metu apėjom gamybines patalpas ir kalbėjom/klausinėjom meistrų apie darbą ir pan.
Su biuro darbuotoja buvo sutarta, kad po pažinties su įmone, susisieks su manim ir kalbėsim toliau ar noriu dirbti. Atsakiau, kad noriu bandyti ir sutarėm kitą susitikimą dėl sutarties ir kitų dok. pildymo. Visus formalumus sutvarkius pirmadienį jau vykau į darbo vietą (diena/darbo laikas tūrėjo būti administracinio pobūdžio) susipažinti su darbo sauga ir instruktažu. Į darbo vietą atvykau kiek ankščiau (7:30) tad teko palaukti, kol atvyks personalo darbuotojair pradėsim instruktažą. Pas ją praleidau beveik valandą laiko, tada ji nuvedė pas darbų vadovą bei darbų saugos specialistę, pan. apie 9 val. Pas juos tęsinys darbų saugos instrukcijų skaitymo. maždaug po val skaitymo paskambino iš biuro ir iškvietė pas save į ofisą darbuotoja, kuri nepanoro priežasties telefonu įvardinti, sako atvykti reikia. Nuvykus į ofisą man pareiškia, kad gavo skambutį iš įmonės vieno vadovų, kuris biuro pranešė, kad į darbo vietą pavėlavau ir naudojausi telefonu (skaitant instrukciją atsiliepiau į skambutį iš buvusios darbovietės). Likau nesupratęs situacijos, o ir darbuotoja nieko daugiau neaiškino, pareiškė, kad sutartį nutraukia ir vykti atgal į tą imonę nebereikia. Vis dėlto nuvykau atgal išsiaiškinti asmeniškai kas nutiko ir kokias pretenzijas man jie turi, bet jie tik kraipo pečiais nieko nesuprasdami. Taigi sėdom toliau tęsti instruktažo ir testų sprendimo. Galiausiai sutarėm su meistru, kad kitą dieną 8val. atvykstu į darbą ir pradedu mokytis, išdavė drabužius, praėjimo kortelę. Paskui paskambinau dar kartą į biuro paklausti ar išsisprendė situacija, nes įmonės atstovai patikino, kad išsiaiškins. Tačiau biuro atsako, kad man ryt. nereikia vykti į darbą ir rytinis sprednimas nesikeičia - laukite kitų pasiūlymų iki d d pab. Vėl likau nemaloniai nustebęs ir nesupratęs, kas nutiko. Skamnbinu dar kartą į tą įmonę, jie patikino, kad išsiaiškins ir iki 17 val perskambins - neperskambino.
Kitą dieną, kaip sutarta su įmone ir darbų meistru atvykstu į darbo vietą. Nusiunčia į personalą, kur pareiškia, kad biuro turi man kitą pasiūlymą, tad atidaviau kortelę ir atsisveikinom. Iš kart skambinu į biuro, kad noriu nutraukti sutartį ir nuvažiuoju pasirašyti.
Istorijos reziume: normalios įdarbinimo agentūros taip nesielgia, o biuro nerimta kontora. Darbą galima rasti ir savarankiškai ir tuo labiaui tiesiogiai.
NENORIU DAIGIAU TŪRĖTI REIKALŲ SU JAIS IR NESIŪLAU KITIEMS. NEPASITIKĖKIT BIURO.
Laba diena, Rimantai,

Bet kuriuo atveju, galime pasiūlyti kitas darbo vietas, jeigu sutiksite.

Biuro Panevėžys 2019-09-11 19:37:47
Esu pasibaisėjęs tokiu agentūros „Biuro“ darbu. Tai ne įdarbinimo agentūra, bet š*******o kontora, turiu mintyje Panevėžio „Biuro“. Ieškausi darbo apie mėnesį laiko, tad nusprendžiau pasinaudoti įdarbinimo agentūros „Biuro“ paslaugomis, Panevėžyje. Deja, greitai teko nusivilti, nes tai grynas beprotnamis. Viskas prasideda kalbomis, kalbomis ir baigiasi, jokių konkrečių darbų. Išsikviečia pokalbiui tam, kad pasakytų jog nieko neturi ko pasiūlyti, nors vykdamas pokalbiui buvau nusprendęs sutikti su bet kokio darbo pasiūlymu, nepasiūlė nieko, pasakė tik tiek, kad visos pozicijos užimtos. Užsiregistravo, pažadėjo informuoti, kai atsiras naujų darbų pasiūlymų. Taip niekas nieko ir nepranešė. Pamačiau, naujus „Biuro“ darbo skelbimus, pats vėl ėmiau skambintis į Panevėžio „Biuro“, galiu pasakyti, kad prisiskambinti, - misija neįmanoma, nors skambučio signalas kviečiantis, t.y. telefonas neužimtas, tačiau niekas taip ir neatsiliepia, o tel. ragelį pakelia arba Klaipėdos, arba Šiaulių vadybininkės, su Panevėžio vadybininkėmis gryna tragedija. Pats susiradau „Biuro“ darbo skelbimus ką tik įdėtus, ta pačia dieną nulekiu į Biuro agentūrą Panevėžyje, pasakau kad domina darbas Siwood įmonėje, stambi sviesi vadybininkė, kurios nei vardo nei pavardės iki šiol nežinau, nes prisistatyti taip ir nesugebėjo, pasiūlo man nuvažiuoti apžiūrėti darbo vietą įmonėje, nurodo susirasti Irmą. Taip ir padarau, tačiau nurodytoji Irma pasako, kad pas juos tokios darbo pozicijos net nėra, o pažiūrėjusi savo kompiuteryje, pareiškia, kad „Biuro“ net neįvedė informacijos apie mano atvykimą. Žinoma nustembu, bet žinau, kad dar Biuro agentūros skelbimas buvo dėl darbo UAB „Palink“ virėjo-fasuotojo darbo, apie kurį taip pat buvau apkalbėjęs su šviesia Biuro vadybininke. Bet po akibrokšto Siwood įmonėje, nusprendžiu pirmiau pats pasiskambinti į UAB „Palink“ personalo skyrių ir pasiklausti ar yra mano minėta darbo vieta laisva. UAB „Palink“ personalo vadybininkė atsako, kad tokios darbo pozicijos nėra. Tuomet skambinu į Panevėžio „Biuro“, tačiau per 1, 5 val. man priskambinti taip ir nepavyksta. Per paskutinį skambučio bandymą, vėl atsiliepia Šiaulių Biuro vadybininkė, kuri pažada, kad apie mane praneš Panevėžio vadybininkei ir pasakys, kad ši perskambintų. Po 30 min. pagaliau sulaukiu, Panevėžio Biuro skambučio, pasakau visą situaciją, jos atsakymas, - kažkokie miražai. Ir dar..., skelbiama laisvos darbo pozicijos, tačiau įvairiuose skelbimuose nurodoma skirtingas atlyginimo dydis, tai yra grynas žmonių, ieškančių darbo apgaudinėjimas, nes galiu net pateikti pavyzdį, pats esu kalbėjęs su UAB Palink darbdaviu ir darbo sandėlyje atlyginimas yra 820 eur popieriuje, o Biuro skelbia kosmosą, alga nurodo virs 1000 eur....

Išvada tokia:
1. tai ne įdarbinimo agentūra, bet „durnių laivas“, turiu mintyje Panevėžio agentūrą „Biuro“.
2. „Biuro“ skelbiama informacija klaidina žmones, tai grynas absurdas, nėra nei tokiu algų, nei tokiu darbo pozicijų

Dėkojame už Jūsų pastebėjimus dėl skambučių sistemos, ieškosime patogesnio sprendimo.

Su įmone „Siwood“ esame susitarę, jog tam tikrą laiką jie skiria pokalbiams su mūsų atrinktais kandidatais. Asmeninės informacijos, apie konkretaus žmogaus atvykimą, nesiunčiame, tai nėra būtina.

Su įmone „Palink“ esame sutarę tokį darbo užmokestį, kokį Jums nurodėme pokalbio metu. Ši informacija yra uždokumentuota užsakymo lape. Jūs susisiekėte su jais tiesiogiai, tad nežinome, apie kokią poziciją su jais kalbėjote, bei kokį darbo užmokestį įmonė išmoka tiesiogiai dirbantiems.

Darbo skelbimuose atlyginimus visuomet nurodome tokius, kokius su klientais esame numatę toms pozicijoms. Jūsų įkeltose nuorodose, viskas teisinga:

http://www.dirbam.lt/darbo-skelbimas/gamybos-operatoriai/5d757da9565d7 - 820 Eur bruto (apie 530-550 Eur į rankas)
https://www.dirbam.lt/darbo-skelbimai/kur:panevezys?locations=city%3A6&page=4#results - šioje nuorodoje yra vienas mūsų skelbimas, sandėlininko, atlyginimas nurodytas 1061-1123 Eur bruto (690-730 Eur į rankas)
https://www.cvmarket.lt/sandelininkas-e-nemokamas-nuvezimas-ir-parvezimas-panevezys-uab-biuro-384213 - 1060-1120 Eur bruto (690-730 Eur į rankas)

Jeigu turėsite papildomų klausimų, kreipkitės el. paštu info@biuro.lt.

Biuro Panevėžys
2019-09-11 19:37:47 IP 2g44din7

Išvada tokia:
... 2019-07-02 01:00:45
Pasiskaičiau atsiliepimus ir gailiuos, kad to nepadariau anksčiau, kai nusprendžiau darbintis per biuro. Įdarbinimas ir pats darbas tiko ir patiko, aišku sunku dirbt po 12 val, bet pinigų reikėjo. Išdirbau mėnesį (tokiam laikui buvo sudaryta sutartis), kad sužinočiau, jog darbo sutartis yra nepratesiama turėjau skambintis pati. Likau labai nusivylusi, nes visiems dirbantiems per biuro sutartys buvo pratęstos, o man ne. Nežinau pagal kokius kriterijus jie renkasi kam pratęst, o kam ne, nes dirbau tai tikrai nuoširdžiai be pravaikštų ar dar ko. Išdirbus mėnesį (4 laisvos, 4 dirbamos iš kurių dvi naktinės) gavau 530€, tai ačiū Dievui, kad buvo tos naktinės, nes ktaip nei minimumo nebūčiau gavusi. Praėjo kažkiek laiko, darbo pačiai susirasti nepavyko ir kaip tik užmačiau, kad vėl ieško žmonių į tą pačią darbovietę, nuvykus į ofisą buvo pasakyta, kad laisvų darbo vietų nėra, o jeigu atsiras - paskambinsim. Kitą rytą žiūriu - vėl tas pats skelbimas, tik kad naujai įkeltas. Visą savaitę vaikščiojau nepaleisdama iš rankų telefono, na gal paskambins, bet dėja. Praėjus porai mėnesių atsitiko taip, kad vėl prireikė jų pagalbos. Pamačius jų skelbimą iškart puoliau skambint, tačiau ragelio niekas nekėlė, na galvoju, gal užsiėmę ar negirdėjo. Po 20 min skambinu vėl, tačiau vėl niekas nekelia. Galvoju pabandysiu rytoj. Atsikėlus iškart puoliau žiūrėt ar skelbimas dar yra ir iškart paskambinau. Na šįkart atsiliepė, bet pasakė, kad darbo vietų neturi kai paminėjau, kad jau teko per juos dirbti. Labai nusivyliau, nes tikrai reikia darbo. Jeigu tikrai neturi laisvų darbo vietų tai ar sunku ištrinti darbo skelbimus, kad be reikalo neklaidint žmonių ? Bet paskaičius čia supratau, kad jiems reikia tik naujų žmonių, o į jau dirbusius ten žmones nusišikt. :) Šiauliai.

Atsiprašome, jeigu kilo neaiškumų dėl įsidarbinimo.

Apie darbo užmokestį visuomet informuojame prieš sudarant darbo sutartį. Tik darbuotojui sutikus su darbo sąlygomis (darbuotojui taip pat įteikiamas informacinis pranešimas apie darbo sąlygas), jį/ją siunčiame dirbti į kliento įmonę.

Deja, tačiau nutinka taip, kad įmonėse sumažėja darbo, todėl ne su visais darbuotojais pratęsiamos darbo sutartys. Tačiau jeigu turime kitų pasiūlymų, visuomet esamam darbuotojui juos pasiūlome. Mums yra efektyviau, kuomet dirba tie patys darbuotojai, o ne nauji, todėl jeigu galime, esamus darbuotojus stengiamės išlaikyti.

Atsiradus naujiems pasiūlymams, skambiname anksčiau dirbusiems, tačiau nemažai šių žmonių jau dirba kitą darbą. Todėl įkeliame naują skelbimą, kad kreiptųsi kandidatai, kurie šiuo metu ieško darbo.

Nutinka ir taip, kad tai pačiai pozicijai greitu metu gali prireikti naujų darbuotojų, todėl skelbimų neišimame ir susidomėjusius kandidatus registruojame duomenų bazėje, kad atsiradus laisvoms vietoms - susisiektume.

Negalime plačiau pakomentuoti Jūsų situacijos, kadangi nežinome Jūsų duomenų. Jeigu norėtumėte pasikalbėti apie konkrečiai Jūsų situaciją, skambinkite tel. nr. 8 693 80873.
Unknown 2019-05-15 19:23:11
Jei pradėjau dirbti palei BIURO vienoje imonėje ir man ta imone nepatiko faktoriniai rizikingi dalykai (kvapai kurie gali sukelti vezi) ir noriu savarankiskai susirasta darba. Pasirasyta sutarti galiu iskart nutraukt ar yra terminas kazkoks?

Jeigu planuojate nutraukti darbo sutartį, turėtumėte apie tai pranešti prieš 5 darbo dienas.

Paskambinkite tel. +370 649 02392, mielai suteiksime visą informaciją, kiekviena situacija yra individuali.
Mantas 2019-05-13 17:18:13
Keistai cia pasiskaicius komentaru man dabar baisu kad nebutu taip dirbi dirbi menesi ir ragus gauni su atlyginimu. Arba sumoka 300e kaip kokiam bomzui mokescius sumoki ir sedi tusciu skrandziu. Dirbo pagal sita imone kur nors kas nors?
Sveiki, Mantai,

Susisiekime tel. 370 649 02392, mielai atsakysime į visus kilusius klausimus.
Tadas 2019-05-02 20:50:34
Teko prasyt pagalbos del darbo.Tarpinininkei kazkuom netikau.Nusprende jaunuole kad as netaip sedziu netaip ziuriu ir kad as taip darbo nesusirasiu nejas pas darbdavi. (cia buvo siauliuose prie saules miesto).Na kas man beliko, supykes isejau.Meginau telefonu pasiskambint pas juos del darbo.Ir gavau neigiama atsakyma, nes tipo negraziai elgiausi.Ir darbo pajieska sustabde.Susiradau darba pats.Buvo atranka.Ir darbdaviuj musu pokalbis tiko.Esu patenkintas darbu ir atlyginimu.Galima rast be jokiu tarpininku.O kaikuriom jaunuolem ten dirbanciom reiktu dirbant toki darba ismokti kulturingai bendrauti su zmonemis o neissidirbineti.
Va todel kad nebuvo su manim tinkamai pasielgta.
Kaip jus dabar pripazinsite kad is jusu puses buvo netinkamas bendravymas su klijantu
Tadas 2019-05-02 20:50:34
Laba diena, Tadai, džiaugiamės, jog sėkmingai susiradote darbą. Jūsų įvardintoje situacijoje, darbo pokalbio metu Jūs naudojote necenzūrinius žodžius, todėl negalėjome Jums pasiūlyti darbo. Linkime sėkmės darbuose ir gražaus ateinančio savaitgalio!
BIURO 2019-01-28 11:39:38

Už tą patį darbą tos pačios kvalifikacijos darbuotojui turi būti mokamas toks pats darbo užmokestis.
BIURO, kaip ir kitos skaidriai veikiančios įdarbinimo agentūros, užmokesčio už įdarbinimą nenuskaičiuoja - tai draudžia Lietuvos įstatymai.

Visą informaciją apie atlyginimą, darbuotojai mato atlyginimo lapelyje - jeigu kyla klausimų, visuomet mielai atsakome.
Primename, jog tam tikrus mokesčius visi mokame į valstybės biudžetą, juos visuomet aiškiai išskiriame atlyginimo lapelyje.

Darbo užmokestis gali skirtis dėl turimos darbo patirties, aukštesnės kvalifikacijos, ilgesnio darbo stažo įmonėje bei darbuotojo įgūdžių.
tai kad uzrasot jog dirbi kokiu paletuotoju o realiai tai tokio darbo net nedirbi, stovi kokiam fitnese ar dar kur kitur nei tau priklauso! Buvo pasiseke tai teko stovet prie linijos ir deliot tuscias dezutes su marsieciais kur ne per agentura dirba o pilnai, as gavau nepilnus 600 o tie virs 1000 gauna o juk dirbau ant tos vietos 2-3 savaites :) tai paaiskinkit dbr kaip dirbdamas toki pat darba gauni 400 eurais maziau jei sakot kad turetumem gauti vienodai nes pagal kvalifikacija deliot dezutes tai kas cia per kvalifikacija tokia? dirbi lengviau ir gauni daugiau. o agenturiniai tai aria kaip arkliai ir gauna centus nesvarbu ka bedirbtum gauni maziau nei marsiniai be agenturu... moteriskems isviso kapeikas duodat o darbai sunkus, lengva jum ten is ofiso kazka komentuot kai nieko nematot kas per salygos. tik sveikata susigadini ir keliauji lauk. geriau taip ir sakykit surandat zmogui darba, atiduodat kaip koki verga, net nepriziurit kad zmoniu neisnaudotu ir dirbtu jiem priklausianciose vietose, ir turbut pasiimat 50% sau i kisene uz kombinezona batus ir salma. negautumet pelno isviso jus net neegizstuotumet :D
Bruno 2019-03-13 12:17:26
Gal gali pasiulyt darbo pre mėšlo as pasirasau
Deja esu nedarbdavys ir nedarbinu.
laurynas 2016-02-02 20:14:32
du kart pokalbi buvau ir abukart neidarbino sake paskambins matyt netikau..
Per gudras atrodai nenori tokiu
DITA 2018-01-19 13:40:23
Nesuprantu jusu visu ko verkiate kad bloga ta imone nematete tikro darbo tai nesiskuskite padirbtumete prie meslo tai ir jusu darbelis atrodytu mielas ir geras o kai pinigu nereikia tai ir darbas blogas Ir imone kazkokia ir t.t
Gal gali pasiulyt darbo pre mėšlo as pasirasau
Rotmans 2019-02-27 15:45:21
Jeigu normali imone tai joje tikrai yra administracija kaipo buhalterija, kadrai, marketingas ir t.t., cia nezinau nebent kokia labai nedidele firmele kuri samdo tik buhaltere ir daugiau sukasi patys.Ir tikrai galiu pasakyti normalios imones darbuotojus renkasi pacios na nebent pagalbiniai, nekvalifikuoti ir pan..
Didžioji dalis mūsų siūlomų darbų - nekvalifikuotos pozicijos gamyboje bei logistikoje, pvz., pagalbiniai darbuotojai, krovėjai, pakuotojai, sandėlio darbuotojai. Čia reikia daug darbuotojų, labai svarbu greitai rasti darbuotoją jeigu nuolatiniai darbuotojai suserga, yra gamybos sezoniškumai, kas taip pat lemia įmonių pasirinkimą naudotis įdarbinimo įmonių paslaugomis - pvz., įmonės daugiau darbo turi tik balandžio - rugsėjo mėnesiais, o kitais mėnesiais jie neturėtų tiems darbuotojams darbo dėl sumažėjusių gamybos apimčių.

Taip pat vykdome įmonėms atrankas, tačiau šiuo atveju, mes atliekame pirminę atranką, oįmonės viduje dirbantys personalistas iš kelių atrinktų kandidatų išsirenka tinkamiausią.
BIURO 2019-02-27 15:29:13
Darbus, kuriuos atliekame mes, tuomet turėtų atlikti įmonės viduje dirbantis žmogus, kuriam taip pat mokėtų atlyginimą.

Įmonėms yra paprasčiau naudotis įdarbinimo agentūros paslaugomis, nes nereikia ieškoti bei atrinkti patiems laikinų darbuotojų, nereikia patiems tvarkyti darbuotojo priėmimo, atleidimo, atostogų, ligų ir kitų dokumentų, nereikia patiems kelti skelbimų į karjeros portalus ir kitur. Mes turime sukaupę ilgametę patirtį ir galime tai padaryti greičiau ir paprasčiau.
Rotmans 2019-02-27 15:17:23
Kam telefonu galima viesai.Tas ikainiu skirtumas tarp tiesiogiai ir per agentura ir bus administravimo islaidos, tai ko gero ir byra jums tas skirtumas.Uz dyka tik suris spastuose

Rotmans 2019-02-27 13:39:15
Taip atlyginimu lapeliai darbo valandos uz idarbinima neatskaiciuojama ir t.t.viskas kaip ir grazu, bet speju darbo ikainiai gali skirtis tas kuris dirba per agentura ir tiesiogiai.

Tad darbo užmokestis gali skirtis jei dirbančiojo tiesiogiai kvalifikacija yra aukštesnė, pvz., darbuotojas dirba ilgesnį laiką ir įgija naujų įgūdžių, pasikelia kvalifikaciją.
Rotmans 2019-02-27 13:39:15
BIURO 2019-02-27 13:07:56
Sveiki, iš atlyginimo neatskaičiuojame ir jokio mokesčio netaikome.

Visą informaciją, kas sudaro atlyginimą, darbuotojai mato atlyginimo lapelyje - jeigu kyla klausimų, visuomet mielai atsakome. Čia surašome dirbtas valandas bei paskaičiuotą darbo užmokestį, bei mokesčius, mokamus į valstybės biudžetą.

Tam tikrais atvejais, darbuotojai turi skolų ir antstoliai įpareigoja mums tam tikrą dalį atlyginimo pervesti antstoliams.

Teikiame paslaugas įmonėms, iš to ir uždirbame. Jeigu kyla klausimų, visuomet atsakysime telefonu 8 649 02392.
Rotmans 2019-02-27 12:10:02
Cia aisku ir taip, kad jus neimate pinigu uz idarbinima nes draudzia istatymai, bet jus atsegate is algos nes sutartis sudaroma su tamstomis o ne vien uz dokumentu administravima is darbdavio is ko gi jus mintat.Absurdas lietuvoje darbintis per agentura kur algos ir taip mazos dar uzdirbinet kazkam uzsieni gal, bet ir tai galima tiesiogiai yra iv. tinklapiu..Tokioj lietuvoj reikia patiems ieskotis tiesiogiai pas darbdavi kam ta agentura nebent priprate, kad viska uz jus kazkas sukramtytu.
Sveiki, iš atlyginimo neatskaičiuojame ir jokio mokesčio netaikome.

BIURO 2019-02-27 10:17:03

Biuro paslaugos darbuotojams yra nemokamos. Imti mokestį už įdarbinimo paslaugas draudžia Lietuvos įstatymai.

Darbdaviams teikiame darbuotojų paieškos, atrankos, įdarbinimo paslaugas, darbuotojų atostogų, ligų ir kitų dokumentų administravimo paslaugas. Už šias paslaugas išrašome darbdaviui sąskaitą, kurią jis apmoka.

Nermeka
PERSONALO PAIEŠKA IR ATRANKA

Adresas: Vasaros g. 24, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
HireLabas Grupė – tai tarptautinė įmonių grupė, turinti padalinius Lietuvoje, Vokietijoje, Ukrainoje ir Lenkijoje. Šiuolaikiškai žiūrime į darbo rinką ir siūlome patogiausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog darbuotojas yra didžiausia...
Atrankos
Atranka360

Adresas: Lvovo g. 105A, Park Town verslo centras, II aukštas, LT-08104 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai.
Daugiau apie mus kviečiame skaityti: http://www.atranka360.lt Atranka360 – personalo paieškos ir atrankos kompanija, taikliai ir betarpiškai padedanti verslui pritraukti tinkamiausius specialistus ir vadovus visoje Lietuvoje. Visos mūsų atrankų specialistės pasižymi giliomis psichologijos ir verslo žiniomis bei...
TS GROUP [BUSINESS-LINK]
BUSINESS LINK - DARBAS VEŽĖJAMS

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tarpininkavimas.
Business-Link - transporto verslo praktikai iš Lietuvos ir Belgijos, sukaupę per 10 metų patirtį šioje srityje. Mes padedame kurti patikimus ir ilgalaikius ryšius tarp skirtingų šalių ir kultūrų įmonių. Business-Link teikia tokias paslaugas kaip: Vežėjų paieška (darbas su Vakarų Europos transporto įmonėmis, darbo...
Soprana Personnel International, UAB
Personalo paieška ir atranka Jūsų verslui!

Adresas: H. Manto g. 22-416 (Herkaus galerija 4 a.), LT-92445 Klaipėda.
Veiklos sritys: personalo atranka; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Didžiausią vertę įmonėms sukuria žmonės. Šiandien kompanijų vadovai susiduria su iššūkiais: kaip laimėti kovą dėl talentų? Jau 12 metų Lietuvoje veikianti skandinaviško kapitalo įmonė, tarptautinė personalo valdymo ir atrankų kompanija „Soprana Personnel International“ žino patikimus metodus, kaip rasti ir...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Graužupių g. 12C, LT-14187 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...

Diena, kai muzika išmoko vaikščioti: ausinukui "Walkman" – jau 41-eri
Diena, kai muzika išmoko vaikščioti: ausinukui "Walkman" – jau 41-eri 07-04 17:13
Daugelis žmonių šiandien neįsivaizduoja pasivaikščiojimų, kelionių viešuoju transportu, laisvalaikio, sporto ir apskritai gyvenimo be muzikos. Ją su savimi nešiojamės jau daugiau kaip 40 metų, nuo...
Vasaros pradžia finansų rinkose – su nerimo prieskoniu
Vasaros pradžia finansų rinkose – su nerimo prieskoniu 07-04 17:12
Finansų rinkos toliau akylai stebi Vašingtono ir Pekino santykius dėl prekybos susitarimo.
Druskininkų verslai per karantiną patyrė didelį smūgį, bet nė vienas neužsidarė
Druskininkų verslai per karantiną patyrė didelį smūgį, bet nė vienas neužsidarė 07-04 17:10
Druskininkų kurortas per tris karantino mėnesius buvo visiškai uždarytas, bet nė vienas verslas nebankrutavo, portalui "delfi.lt" teigė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%