Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Biuro

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Biuro

Atsiliepimai apie UAB „Biuro“

BIURO

Padedame kai labiausiai reikia. Paprastas ir greitas įdarbinimas.
Parašyk savo nuomonę apie UAB „Biuro“

Skambino del darbo, gal net per daug sakyciau, nes buvau susidomejes, taciau pranesus, kad jau turiu darba tai numete rageli ;D mldc imone, daugiau merginu nusamdykit, kad kalbetu svelniu balsu
Nerimta imone, neimanoma prisiskambinti, uzpildzius kandidatuiti i darbo vieta atsakymo nesulaukiau. Negaiskit savo laiko, tikedamiesi, kad sulauksit darbo pasiulyma. Tokio aplaidaus poziurio i darba dar nesu mates.
Tai ko dar galima gero tiketis is tokios imones jei esanti didmiestyje darbuotojus vezasi is Alytaus. Tai jau manau komentarai nereikalingi reiskiasi didelis, didelis š***s pas juos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Neigiamai vertinu įmonę. Per worki bandau susirasti darba, tai tragedija, skelbimas yra darbo, o rašo, kad kadidatai jau atrinkti. Tai kaip po galais man darba susirasti ? Jeigu mes visi taip dirbtume kaip jus su workiu, tai baisu būtu. Ikeliau nuotraukas, ieškai darbo, susirandu, pozicijos užimtos darbo, o skelbimas kaba jai kelias savaites
TINA 2020-12-13 18:29:05
Laba diena. Katik buvo labai nemaloni situacija. Paskambinau nurodytu telefonu pasidometi del siulomo kasininkes darbo jusu puslapyje. Suprantu kad sestadienis. Galvojau jei nedirba galbut nepakels telefono. Paskambinsiu pirmadieni. Pakelusi telefona mergina kalbejo taip lyg nusikaltima koki buciau padariusi. Bandant uzduoti klausimus nepasitenkinimas tiesiog trysko is kitos puses. Nemanau kad kazka blogo padariau kad reiketu vos ne dusauti kad paskambinau ir kalbeti tokiu tonu kaip su priesu. Man atrodote jei esate idarbinimo imone tai turetumete buti suinteresuoti naujais zmonemis kurie iesko darbo ir nori pasinaudoti jusu paslaugomis. O ne juos atgrasyti. Nuotaika tikrai sugadinta. Palinkejau merginai ismokti mandagumo ir labai gaila bet pokalbi baigiau taip ir nesusizinojusi informacijos kuri domino. Aciu

Atsiprošome už nemalonią situaciją, ją būtinai spręsime.

Dėkojame už komentarą,

as 2020-12-05 21:07:42
Tikrai nerimta imone - iesko darbuotoju Marijampoleje, dar ir snd yra skelbimas, o nuvykus i pokalbi Kaune - sako, kad siuo metu nereikia.Zmogus susitares nuvyksta is Marijampoles i Kauna, kaip tai suprast ?
Laba diena, ar galite patikslinti situaciją - el. paštu marketing@biuro.lt.

Viktorija 2020-11-10 10:30:58
Šudo verta įmonė....visai nera konkretumo.... Susitarus i darbo pokalbi ilgai laukiau bet taip niekas ir ne atvyko...paskambinus niekas ne atsiliepia.... Sugaisinau tik savo laika... š***s o ne įmonė....
0 balų ne patariu.....
Laba diena, ar galite patikslinti informaciją, kuriame mieste ir kurią dieną tokia situacija įvyko - el. paštu marketing@biuro.lt.

Vardas 2020-10-28 16:36:04
Per kiek laiko yra išmokomi pinigai nutraukus darbo sutartį?

Nerekomenduoju 2020-10-28 09:56:18
Niekam nerekomenduoju! Viskas gerai, kol neprasideda problemos. Tada laukti “mes Jums perskambinsime” tenka ilgai ir nuobodžiai. Spręsti problemas operatyviai nenori. Pridaro patys klaidų. O vėliau, kad gauti savo uždirbtus pinigus reikia skambint, rašyti ir reikalauti. Dar ir laukti nežinia kiek laiko. Jeigu Jums brangus Jūsų laikas bei sveikata (nervinė įtampa didžiulė) tai net kojos ten nekelkite!

Ar galite patikslinti situaciją el. paštu info@biuro.lt - kartu išsiškinsime, kodėl taip įvyko.

0 balų ne patariu.....
Per kiek laiko yra išmokomi pinigai nutraukus darbo sutartį?
pievu pieva o ne įdarbinimo įmonė 2020-09-30 14:07:49
Kas dirbate per Worki, stebėkite ar ne biuro pasiūlymas. Tiesiog paskaitykite komentarus ir viską suprasite.
Niekas visiškai nesikeičia.... Eilė metų į žmogų, kuris dirba fabrike žiūri kaip į durną, nieko nesuprantantį kurį galima apkvailint...
Sveiki dar kartą,

Tikrai sunku kažką pakomentuoti, kai nežinome situacijos. Mums labai svarbu mūsų aptarnavimo kokybė, todėl norime išsiaiškinti kiekvieną neigiamą patirtį. Prašome susisiekti tel. 8 614 34120, pasiklabėsime apie susiklosčiusią situaciją.

pievu pieva o ne įdarbinimo įmonė 2020-09-30 14:07:49
Sveiki dar kartą,

BIURO
pievu pieva o ne įdarbinimo įmonė
2020-09-30 14:07:49 IP 2ju3l3ua
Nesidarbinkit per biuro.
2020-09-30 11:16:40 IP 2ju3l3ua
BIURO 2020-09-30 10:33:32

BIURO
Klausykite, jeigu jus ziurite i kiek viena komentara del jusu paslaugu, tai grynai matosi, kad esate iprate teisintis.
Jus geriau ziurekite kas pas jus dirba ir kaip bendrauja su zmonemis o ne i emaila siuskit zmones.
Niekas negais su jumis laiko. Jeigu per telefona negalima issiaiskinti tai apie koki emaila jus kalbat?
Nesidarbinkit per biuro. 2020-09-30 10:05:25
Idarbint tai idarbina greitai...o kas is to, jeigu i iskylancius klausimus negali atsakyti arba dar geriau, meluoja, o nuvaziaves i darbo vieta, pasirodo visiskai kitaip negu kalbejo. Nesidarbinkit. Skambinkit tiesiog i imones ir viskas. Jeigu TIKRAI reikes darbuotojo, jie patys jus idarbins. Apie išdarbinima nepranesa tik per sodra suzinai, kad esi atleistas. Pasirodo zmoniu laikas ir darbas jiems kaip zaidimas.
Kalbu telefonu su mergina, kad paaiskintu kodel nesusitaria su imone del darbo laiko, isdarbinimo. O ji tik mekena.
As jums sakau. Tikrai nepatariu kreiptis per sia "biuro"... Savo darbo nesugeba padaryti. Zaidzia su zmonemis.

Nesidarbinkit per biuro.
2020-09-30 10:05:25 IP 2ju3l3ua
Roneta 2020-09-17 21:19:52
Nekokia agentura a*******i kiek siusk del darbo deda skelbamus kad jesko bet meluoje kad nereika arba net neatraso..
Laba diena, Roneta,

Dėkojame, jog kandidatuojate į mūsų darbo pasiūlymus. Vykdome darbuotojų atranką, ir deja, ne visiems kandidatavusiems galime pasiūlyti darbą. Jeigu turėsite klausimų, kreipkitės tel. +370 667 44046.

Tomas 2020-09-14 15:57:06
Viskas aisku
Tai buvo 10d
BIURO 2020-09-10 13:16:48
Sveiki, Tomai,

Viskas aisku
Tomas 2020-09-10 13:02:15
Jai iseini is darbo, tai per kiek laiko atsiskaitoma?
Sveiki, Tomai,

Sandra, BIURO
Jai iseini is darbo, tai per kiek laiko atsiskaitoma?
Marius 2020-09-09 19:35:48
Norejiau pasiteirauti ar iš tiesų tokia bloga įmonė pagal tuos komentarus nes įdomu?
Laba diena, Mariau,

Dirbame daugiau nei 16 metų, pernai įdarbinome virš 5000 žmonių, kas 5 darbuotoja įmonės po kurio laiko įsidarbino tiesiogiai. Pasikalbėkime tel. 8 649 02392, atsakysime į visus rūpimus klausimus :)

Petras 2020-09-03 13:11:46
pats prasciausias ismokejimas, a*******i

Ar galite patikslinti situaciją el. paštu info@biuro.lt arba telefonu +370 689 84586 - kartu peržvelgsime situaciją ir rasime sprendimą.

pats prasciausias ismokejimas, a*******i
Neringa 2020-08-18 14:32:45
Įdarbina greitai, bet kuomet iskila klausimų tai net nesiruošia atsiliepti reikia skambint šimtą kartų kad atsilieptų. Išėjus iš darbo neskuba atsiskaityti. Duoda kontaktus susisiekti jeigu kyla klausimų bet ignoruoja. Niekada daugiau nesidarbiciau per šią įmonę.
Laba diena, Neringa,

Darbo sutarties nutraukimo niuansus aptarėme telefonu. Jeigu visgi kiltų papildomų klausimų - susisiekime ir kartu išsiaiškinkime kilusius klausimus.

BIURO 2020-06-12 17:34:10

Dėl darbo užmokesčio peržiūrėjome ir kaip su Jumis kalbėjome telefonu, viskas atitinka kaip turėjo būti. Jeigu turėsite papildomų klausimų, būtinai rašykite support@workis.online.

Apgailestaujame dėl pokalbio telefonu - į šį atvejį atkreipėme dėmesį ir dirbsime ties tuo, kad aptarnavimas visuomet būtų malonus.

Linkime gražaus savaitgalio,

BIURO komanda
ne neatsaket, kadangi su Rita kai kalbejau sakiau laikai neatitinka ir ji perziures isnaujo neatitikimus ir peskambins. TAIP NEBUVO
BLiOT paspirtukai 2020-06-11 19:55:59
dirbau su paspirtukais 2 savaites, energinga mergaite, patvirtinusi kandidatura, graziai kalba, pazadus dalina, viskas fainai.kadangi mokejimai kas savaite buna-kazkaip po savaites darbo tyla.skambinu i worki-atsiliepia maloni mergina, viskas faina, viskas gerai, turetu poros dienu begy ateiti pinigeliai....neatejo, praejo ir savaitgalis-vel skambinu.balsas ne tas, kitos Bobos (negaliu kitaip pavadinti-toks jausmas kad jai viskas PX, ale atsiliepe, bet problemos spresti nesiruosia, toks jausmas kad tipo trukdai jai sedet kazkur ir ziuret telemundo).man tipo neprivalo perversi algos cia ir dabar- ale 10dienu laikotarpy pervedama suma...kaip ir sutikciau su teiginiu, jeigu man moketu kas menesi ar pan.bet esam sutare, kad moka kas savaite.po 2 savaciu darbo nei centas dar neikrito, skambinu-ir vel Bobos balsas (mintyse iskart-oi ble.... vel karas...) ir vel ji su ta pacia litanija kad ale 10 dienu bla bla bla... pasijungiu savo, , darbo dienas" -pyst, ale pateisinta diena (tipo su ju zinia nebuvau darbe), nors nei vienos darbo dienos nebuvo atideje man jie. susiradau kita numeriuka, mergina miela atsiliepe, isdesciau problema ir priekaistus del Bobos kartu-nors sake kad ale as tai Bobai priklausau, viska ka reikia padare, pasidomejo ir nuramino, paminedama kad su ta Boba visiem problemos (nafik ja laikyt-Sustruole...)

praejo dar savaite, pagaliau ateina, , alga"...ziuriu truksta, ir nemazai...Skambinu aiskintis-Boba pakelia su tuo savo atsidusimu....ji man aiskina kad man pinigus moka uz valandas. Nors tas, , Bolt paspirtuku darbdavys (energinga mergina)" mane patikino kad darbas 3 valandas ryte, uz kuriuos moka 13e, nebus mazesnis, jeigu darba padarysiu anksciau, bet sumokes daugiau, jeigu darbo bus daugiau ir bus virsvalandis...vakarinej pusej uz kelias valandas zadeta buvo 21e...ju taip pat nematyt, nes, , per greit (mano logika) dirbu ir lieka nemazai laiko atlikus darba.

zodziu ZMOGAU kuris per Workis nori uzsiimti paspirtukais, , jeigu ir Mergaite, kuri tau prisistatys (vardo neminesiu) ir sakys kad ale mokes nemaziau sumos nurodytos, , sutarty skelbimo"..Isirasyk pokalbi ar kazka, kad turetum irodyma kai ateis, , varguolio suma" uz darba jeigu atliksi ji greiciau nei turetum"

PS..., , darbdavio paskatinimai" neegzistuoja jeigu darba atlieki greitai..kad gautum paskatinima, , turi tempt laika, veluoti grizti i sandeli ir pan..Nu tipo, , daug darbo" nespeji laiku. Sekmes Tau

Linkime gražaus savaitgalio,

BIURO komanda
BLiOT paspirtukai
2020-06-11 19:55:59 IP 2e7r3v98

Darbuotoja Karolina iškilus svarbiems klausimams net nesiteikia atsiliepti, skambinta kas pusvalandį, (pirmus kartus galvojau gal negali šnekėti ar dar kas) tačiau ir vėlesni skambučiai atmesti. Ačiū Jurgitai, kuri suteikė informacija. (Kaunas)
O šiaip nerekomenduoju.
jau žadėjau skambinti, gerai kad čia užėjau... ačiū žmonėms už info. kuo daugiau atsiliepimų apie įmones, gal pradės gerbti darbuotojus, bijodami netekti būsimų kandidatūrų.
Anonimas 2020-03-20 09:41:42
Niekam nepatariu per šitą įmone eiti dirbti. Įsidarbinant tiesiogiai ir rami galva. Pats įsidarbinau per ją prieš 1men gal, nuėjau į darbą sako pirma diena? Tiesiogiai dirbi? Sakau ne per biuro, pasižiūrėjo kai į debiliuka ir nuėjo. Moka viena karta į mėn atlyginimą, tu dirbi jiems o ne tiesiogiai, kontraktas su biuro ne su darbdaviu, pranešiau savo darbovietėj kad nebus manęs pora dienų, tie sako taip viskas gerai t.t, mėnesio gale skambina iš biuro višta kažkokia sako, o tai mums nereikia pranešti, kad jūsų nebus? Ar jūs juokaujat? Ne jums aš dirbu. Dabar išėjau iš biuro ir dirbu tiesiogiai per tą įmonę laimingas.

DUOSIU PATARIMĄ, SUSIRANDAT DARBĄ PER BIURO KURIS JUMS PATINKA, PASKAMBINAT Į BIURO IR PAKLAUSIAT KOKIA TAI ĮMONĖ, JIE PASAKO, IR TADA SKAMBINAT Į TA ĮMONĘ IR DARBINATES TIESIOGIAI

Darbo sutartis yra sudaroma su UAB „Biuro“, tad Jūsų darbdavys esame mes. Atostogų, ligų ir kitus dokumentus administruoja ne kliento įmonė, o UAB „Biuro“, tad tam, kad galėtume užfiksuoti Jūsų atostogas ir apie jas pranešti valstybinėms institucijoms, turime apie tai žinoti.

Darbo sąlygos už tą patį darbą, tokios pat kvalifikacijos darbuotojams yra suteikiamos tokios pat kaip ir tiesiogiai dirbantiems.

Įmonės renkasi įdarbinimo agentūros paslaugas, o ne tiesiogiai darbina tam, kad sutaupytų savo laiko darbuotojų paieškai (skelbimų kūrimas, platinimas, bendravimas su kandidatais, interviu vedimas, pasakojimas apie darbo vietą) bei administraciniams darbams (įdarbinimo, atostogų, ligų dokumentų tvarkymas). Taip pat dažnai 1-3 mėn. darbuotoją įdarbina per agentūrą bandomajam laikotarpiui ir tuomet įsidarbina tiesiogiai - taip pamato, ar darbuotojas atitinka jų lūkesčius.

Jeigu įsidarbinant ar dirbant kyla klausimų, mielai į juos atsakysime tel.: +370 649 02392.

Buvusi darbuotoja 2020-03-11 15:46:31
Teko dirbti per sia idarbinimo agentura, trumpai noriu pasakyti, kad negavau zadeto priedo uz menesi, tiesioginis vadovas tos imones kurioje dirbau atsiprase ir sake, visa laika bedos su" tuo biuro", prizadejo, kad arba kiek veliau ismokes trukstama dali, arba su sekancio menesio atlygiu, sutikau. Sekanti menesi nepasibaigus pilnam menesiui, pasakiau, jog noriu iseiti is darbo, niekas jokio nepasitenkinimo neparode, taciau, kai reikejo moketi atlyginima ne tik negavau pries tai zadeto priedo, kuri buvo skolingi, bet ir absoliuciai netinkamos valandos algalapyje buvo surasytos, truko valandu, teko kasdien skambineti ir aiskintis kokios ir kiek tu valandu buvo, beabejo ir atostoginius netinkamai ismokejo, pagal visai kita vidurki. Pabaiga tokia, jog atlyginima vede per gal keturis kartus, taciau taip iki siol visos dalies ir neismokejo, tiesiog nekelia ragelio :) Galeciau plestis apie ju visu aiskinimus, kuriu nebuvo nei dirbant nei darbinantis apie kazkokias klaidas ir tai, jog i mane investavo darydami stampa ir registruodami skaneri, bet manau ir taip viskas aisku :) Pasirodo cia dirbant jums gali neismoketi atlyginimo dalies, nes jus naudojotes tusinuku, rasalu, popieriumi, skaneri reikejo reigistruoti ir t.t

Apgailestaujame, jeigu informacija apie priedų sistemą Jums buvo neaiškiai iškomunikuota. Situaciją žinome, dar kartą viską pasitikslinome su klientu.

Susirinkimo metu visiems darbuotojams iškomunikuojama ta pati priedų sistema. Detalius paskaičiavimus Jums išsiuntėme el. paštu.

Visa apskaičiuota suma Jums buvo išmokėta. Mėginome su Jumis susisiekti, tačiau, deja, neatsiliepėte. Jeigu manote, kad atlyginimas paskaičiuotas netinkamai - prašome susisiekti tel. +370 699 82110.

Buvusi darbuotoja
2020-03-11 15:46:31 IP 28ma1v3o
Viktoras 2020-02-14 18:48:30
Gal gali paaiškinti kam specialistui reikalingas tarpininkas ? Ir kai paskaičiau darbuotojų komentarus, nelabai gražiai įmonė skamba. Juk darbdavys ir darbuotojas absoliučiai lygūs partneriai. Darbdaviui gal net labiau reikia kad būtų gerai atliktas, pagaminta prekė ar suteikta paslauga negu, negu darbuotojui tas darbas.
Laba diena, Viktorai,

Turime 15+ metų patirtį bei reikiamus resursus greitai ir efektyviai darbuotojų paieškai.

Įmonėms palengviname darbuotojų paiešką (nuo skelbimo sukūrimo, jo paskelbimo įvairiuose kanaluose bei CV srauto sugeneravimo, iki CV atrinkimo, interviu vedimo, tinkamo kandidato pristatymo klientui) bei atliekame darbuotojų administravimo darbus (įdarbinimas, atlyginimo mokėjimas, ligų, atostogų dokumentų tvarkymas ir kt.).
Plačiau apie mūsų teikiamas paslaugas darbdaviams: https://www.biuro.lt/darbdaviams/paslaugos/

Nuolat tobuliname paslaugų kokybę ir atsižvelgiame į kandidatų ir darbuotojų komentarus. Kadangi atkreipėte dėmesį į komentarus, didžioji dalis jų yra dėl atlyginimo dydžio - jį nustato įmonė, kurioje darbas.

Jeigu turėsite klausimų, mielai į juos atsakysime info@biuro.lt

Vartotoja 2020-02-03 08:43:35
Neklaidinkite žmonių, atidirbti reikia 20 kalendorinių dienų, o ne darbo dienų.

Atsiprašome už klaidą, terminas yra 20 kalendorinių dienų.

Linkėjimai,

BIURO 2019-11-12 11:16:28

Pagal LR Darbo Kodeksą, jeigu darbuotojo bandomasis laikotarpis dar nėra pasibaigęs (3 mėn.), terminas nuo darbdavio informavimo yra 3 darbo dienos. Jeigu sutartis galioja virš 3 mėnesių, terminas yra 20 darbo dienų.

Sandra
Neklaidinkite žmonių, atidirbti reikia 20 kalendorinių dienų, o ne darbo dienų.
Anzelmas 2019-11-11 17:56:16
Sveiki, ar darbo sutartį galimą nutraukti iškart, ar yra kažkoks atidirbimo laikotarpis?

Sandra
Vladze 2019-10-23 11:54:57
Jus gal ir neatskaiciuojat nuo atlyginimo tai tada atskaiciuoja imone uz jusu paslaugas gi neuzdyka viskas todel ir buna tokie menki atlyginimai, nesuprantu kam ta agentura kai gali tiesiogiai

Darbdaviams teikiame darbuotojų paieškos, atrankos, įdarbinimo paslaugas, atostogų, ligų ir kitų dokumentų administravimo paslaugas, už kurias darbdavys apmoka sąskaitą.

Darbus, kuriuos atliekame mes, tuomet turėtų atlikti įmonės viduje dirbantis žmogus, kuriam taip pat mokėtų atlyginimą, kaip agentūrai už šias teikiamas paslaugas.

Įmonėms yra paprasčiau naudotis įdarbinimo agentūros paslaugomis, nes nereikia patiems ieškoti bei atrinkti darbuotojų, nereikia patiems tvarkyti darbuotojo priėmimo, atleidimo, atostogų, ligų ir kitų dokumentų, nereikia patiems kelti skelbimų į karjeros portalus ir kitur. Mes turime sukaupę ilgametę patirtį ir galime tai padaryti greičiau ir paprasčiau
BIURO 2019-05-16 13:22:36
Sveiki, Mantai,

Su darbuotojais sudarome darbo sutartį, apie ją informuojame SoDra ir visuomet laiku sumokame darbo užmokestį.

Tik sutarus su darbuotoju darbo užmokestį, jį įdarbiname. Ir tokį, kokį atlyginimą sutarėme, išmokame.

Jokių mokesčių nuo atlyginimo nenuskaičiuojame, tai draudžia Lietuvos įstatymai. Išsamią informaciją apie atlyginimą, pateikiame atlyginimo lapelyje ir jeigu kyla klausimai, visuomet paaiškiname. Mums išties svarbu, kad žmogus suprastų, kaip skaičiuojamas atlyginimas, kokius mokesčius sumokame valstybei, ką reikškia kiekvienas iš jų.

Susisiekime tel. 370 649 02392, mielai atsakysime į visus kilusius klausimus.
Nesvarbu 2019-09-27 18:54:38
Neikit i sita agentura, viena karta buvau, darbas kaip ir nieko, bet masrutas pasikeite, teko nutraukt sutarti, jie nutrauke, ir tipo ras kita darba, ir kaip men nieko, paskui vakar radau per juos vel darba, bet gavau zinute is ju siandien, bet tipo neturi darbo pasiulymu, ir beto pirma menesi dirbi, jie tau nuskaito pirma algos diena, sudas sita agentura, melagiu sutve, tik is zmogaus daro klauna, o pacios i kisene dedas, tik is zmogaus, skurdesni daryt, geriau savom jegom ieskot, o ne taip kad puse algos pasiema is taves, nebukit durni, neikit i sita agentura, gero likusios dienos.
Uz dyka tik suris spastuos.

Nermeka
HireLabas Group

Adresas: Vasaros g. 24, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
HireLabas Grupė – tai tarptautinė įmonių grupė, turinti padalinius Lietuvoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Norvegijoje ir Ukrainoje. Šiuolaikiškai žiūrime į darbo rinką ir siūlome patogiausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog...
Headex
HEADEX Group

Adresas: Švitrigailos g. 11B, LT-03228 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; personalo atranka.
Viena didžiausių Lietuvoje sėkmingai veikianti tarptautinė įmonių grupė teikianti darbuotojų nuomos, kitaip vadinamos personalo nuoma ar laikinu įdarbinimu, paslaugas.
TS GROUP [BUSINESS-LINK]
BUSINESS LINK - DARBAS VAIRUOTOJAMS, VEŽĖJAMS

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tarpininkavimas.
Business-Link - transporto verslo praktikai iš Lietuvos ir Belgijos, sukaupę per 10 metų patirtį šioje srityje. Mes padedame kurti patikimus ir ilgalaikius ryšius tarp skirtingų šalių ir kultūrų įmonių. Business-Link teikia tokias paslaugas kaip: Vežėjų paieška (darbas su Vakarų Europos transporto įmonėmis, darbo...
Soprana Personnel International, UAB
Personalo paieška ir atranka Jūsų verslui!

Adresas: H. Manto g. 22-416 (Herkaus galerija 4 a.), LT-92445 Klaipėda.
Veiklos sritys: personalo atranka; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Didžiausią vertę įmonėms sukuria žmonės. Šiandien kompanijų vadovai susiduria su iššūkiais: kaip laimėti kovą dėl talentų? Jau 12 metų Lietuvoje veikianti skandinaviško kapitalo įmonė, tarptautinė personalo valdymo ir atrankų kompanija „Soprana Personnel International“ žino patikimus metodus, kaip rasti ir...
Galimybių arsenalas
Adresas: Graužupių g. 12C, LT-14187 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...

Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu
Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu 01-13 11:15
Didžiausias Lietuvoje odontologijos klinikų tinklas siūlo pacientams konsultuotis virtualiai. CLINIC|DPC marketingo vadovė Paulina Šlėvė sako, jog nuotolinis konsultavimo būdas leidžia...
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas 01-11 09:32
Rekvizitai.lt skelbia labiausiai augusių įmonių (AB, UAB, MB, IĮ) sąrašą. Skaičiuojamas 2020.01.01 - 2020.12.31 darbuotojų skaičiaus prieaugis. 1. UAB "Barbora" +795 2. UAB "Biuro" +487 3...
Maskva laukia sugrįžtant A. Navalno
Maskva laukia sugrįžtant A. Navalno 01-17 16:14
Ko gero, Maskva pastaraisiais metais nieko nelaukė taip grįžtant į tėvynę, kaip Aleksejaus Navalno. Socialinė žiniasklaida praneša, kad "Pobeda Airlines" lėktuvas, kuriuo opozicijos lyderis...

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 21,93 +1,25%
Keurig Dr Pepper 31,86 +1,01%