Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Biuro

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Biuro

Atsiliepimai apie UAB „Biuro“

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie UAB „Biuro“

Unknown 2019-05-15 19:23:11
Jei pradėjau dirbti palei BIURO vienoje imonėje ir man ta imone nepatiko faktoriniai rizikingi dalykai (kvapai kurie gali sukelti vezi) ir noriu savarankiskai susirasta darba. Pasirasyta sutarti galiu iskart nutraukt ar yra terminas kazkoks?

Jeigu planuojate nutraukti darbo sutartį, turėtumėte apie tai pranešti prieš 5 darbo dienas.

Paskambinkite tel. +370 649 02392, mielai suteiksime visą informaciją, kiekviena situacija yra individuali.
Mantas 2019-05-13 17:18:13
Keistai cia pasiskaicius komentaru man dabar baisu kad nebutu taip dirbi dirbi menesi ir ragus gauni su atlyginimu. Arba sumoka 300e kaip kokiam bomzui mokescius sumoki ir sedi tusciu skrandziu. Dirbo pagal sita imone kur nors kas nors?
Sveiki, Mantai,

Su darbuotojais sudarome darbo sutartį, apie ją informuojame SoDra ir visuomet laiku sumokame darbo užmokestį.

Tik sutarus su darbuotoju darbo užmokestį, jį įdarbiname. Ir tokį, kokį atlyginimą sutarėme, išmokame.

Jokių mokesčių nuo atlyginimo nenuskaičiuojame, tai draudžia Lietuvos įstatymai. Išsamią informaciją apie atlyginimą, pateikiame atlyginimo lapelyje ir jeigu kyla klausimai, visuomet paaiškiname. Mums išties svarbu, kad žmogus suprastų, kaip skaičiuojamas atlyginimas, kokius mokesčius sumokame valstybei, ką reikškia kiekvienas iš jų.

Susisiekime tel. 370 649 02392, mielai atsakysime į visus kilusius klausimus.
Tadas 2019-05-02 20:50:34
Teko prasyt pagalbos del darbo.Tarpinininkei kazkuom netikau.Nusprende jaunuole kad as netaip sedziu netaip ziuriu ir kad as taip darbo nesusirasiu nejas pas darbdavi. (cia buvo siauliuose prie saules miesto).Na kas man beliko, supykes isejau.Meginau telefonu pasiskambint pas juos del darbo.Ir gavau neigiama atsakyma, nes tipo negraziai elgiausi.Ir darbo pajieska sustabde.Susiradau darba pats.Buvo atranka.Ir darbdaviuj musu pokalbis tiko.Esu patenkintas darbu ir atlyginimu.Galima rast be jokiu tarpininku.O kaikuriom jaunuolem ten dirbanciom reiktu dirbant toki darba ismokti kulturingai bendrauti su zmonemis o neissidirbineti.
Va todel kad nebuvo su manim tinkamai pasielgta.
Kaip jus dabar pripazinsite kad is jusu puses buvo netinkamas bendravymas su klijantu
Tadas 2019-05-02 20:50:34
Laba diena, Tadai, džiaugiamės, jog sėkmingai susiradote darbą. Jūsų įvardintoje situacijoje, darbo pokalbio metu Jūs naudojote necenzūrinius žodžius, todėl negalėjome Jums pasiūlyti darbo. Linkime sėkmės darbuose ir gražaus ateinančio savaitgalio!
BIURO 2019-01-28 11:39:38

Už tą patį darbą tos pačios kvalifikacijos darbuotojui turi būti mokamas toks pats darbo užmokestis.
BIURO, kaip ir kitos skaidriai veikiančios įdarbinimo agentūros, užmokesčio už įdarbinimą nenuskaičiuoja - tai draudžia Lietuvos įstatymai.

Visą informaciją apie atlyginimą, darbuotojai mato atlyginimo lapelyje - jeigu kyla klausimų, visuomet mielai atsakome.
Primename, jog tam tikrus mokesčius visi mokame į valstybės biudžetą, juos visuomet aiškiai išskiriame atlyginimo lapelyje.

Darbo užmokestis gali skirtis dėl turimos darbo patirties, aukštesnės kvalifikacijos, ilgesnio darbo stažo įmonėje bei darbuotojo įgūdžių.
tai kad uzrasot jog dirbi kokiu paletuotoju o realiai tai tokio darbo net nedirbi, stovi kokiam fitnese ar dar kur kitur nei tau priklauso! Buvo pasiseke tai teko stovet prie linijos ir deliot tuscias dezutes su marsieciais kur ne per agentura dirba o pilnai, as gavau nepilnus 600 o tie virs 1000 gauna o juk dirbau ant tos vietos 2-3 savaites :) tai paaiskinkit dbr kaip dirbdamas toki pat darba gauni 400 eurais maziau jei sakot kad turetumem gauti vienodai nes pagal kvalifikacija deliot dezutes tai kas cia per kvalifikacija tokia? dirbi lengviau ir gauni daugiau. o agenturiniai tai aria kaip arkliai ir gauna centus nesvarbu ka bedirbtum gauni maziau nei marsiniai be agenturu... moteriskems isviso kapeikas duodat o darbai sunkus, lengva jum ten is ofiso kazka komentuot kai nieko nematot kas per salygos. tik sveikata susigadini ir keliauji lauk. geriau taip ir sakykit surandat zmogui darba, atiduodat kaip koki verga, net nepriziurit kad zmoniu neisnaudotu ir dirbtu jiem priklausianciose vietose, ir turbut pasiimat 50% sau i kisene uz kombinezona batus ir salma. negautumet pelno isviso jus net neegizstuotumet :D
Bruno 2019-03-13 12:17:26
Gal gali pasiulyt darbo pre mėšlo as pasirasau
Deja esu nedarbdavys ir nedarbinu.
laurynas 2016-02-02 20:14:32
du kart pokalbi buvau ir abukart neidarbino sake paskambins matyt netikau..
Per gudras atrodai nenori tokiu
DITA 2018-01-19 13:40:23
Nesuprantu jusu visu ko verkiate kad bloga ta imone nematete tikro darbo tai nesiskuskite padirbtumete prie meslo tai ir jusu darbelis atrodytu mielas ir geras o kai pinigu nereikia tai ir darbas blogas Ir imone kazkokia ir t.t
Gal gali pasiulyt darbo pre mėšlo as pasirasau
Rotmans 2019-02-27 15:45:21
Jeigu normali imone tai joje tikrai yra administracija kaipo buhalterija, kadrai, marketingas ir t.t., cia nezinau nebent kokia labai nedidele firmele kuri samdo tik buhaltere ir daugiau sukasi patys.Ir tikrai galiu pasakyti normalios imones darbuotojus renkasi pacios na nebent pagalbiniai, nekvalifikuoti ir pan..
Didžioji dalis mūsų siūlomų darbų - nekvalifikuotos pozicijos gamyboje bei logistikoje, pvz., pagalbiniai darbuotojai, krovėjai, pakuotojai, sandėlio darbuotojai. Čia reikia daug darbuotojų, labai svarbu greitai rasti darbuotoją jeigu nuolatiniai darbuotojai suserga, yra gamybos sezoniškumai, kas taip pat lemia įmonių pasirinkimą naudotis įdarbinimo įmonių paslaugomis - pvz., įmonės daugiau darbo turi tik balandžio - rugsėjo mėnesiais, o kitais mėnesiais jie neturėtų tiems darbuotojams darbo dėl sumažėjusių gamybos apimčių.

Taip pat vykdome įmonėms atrankas, tačiau šiuo atveju, mes atliekame pirminę atranką, oįmonės viduje dirbantys personalistas iš kelių atrinktų kandidatų išsirenka tinkamiausią.
BIURO 2019-02-27 15:29:13
Darbus, kuriuos atliekame mes, tuomet turėtų atlikti įmonės viduje dirbantis žmogus, kuriam taip pat mokėtų atlyginimą.

Įmonėms yra paprasčiau naudotis įdarbinimo agentūros paslaugomis, nes nereikia ieškoti bei atrinkti patiems laikinų darbuotojų, nereikia patiems tvarkyti darbuotojo priėmimo, atleidimo, atostogų, ligų ir kitų dokumentų, nereikia patiems kelti skelbimų į karjeros portalus ir kitur. Mes turime sukaupę ilgametę patirtį ir galime tai padaryti greičiau ir paprasčiau.
Rotmans 2019-02-27 15:17:23
Kam telefonu galima viesai.Tas ikainiu skirtumas tarp tiesiogiai ir per agentura ir bus administravimo islaidos, tai ko gero ir byra jums tas skirtumas.Uz dyka tik suris spastuose

Rotmans 2019-02-27 13:39:15
Taip atlyginimu lapeliai darbo valandos uz idarbinima neatskaiciuojama ir t.t.viskas kaip ir grazu, bet speju darbo ikainiai gali skirtis tas kuris dirba per agentura ir tiesiogiai.

Tad darbo užmokestis gali skirtis jei dirbančiojo tiesiogiai kvalifikacija yra aukštesnė, pvz., darbuotojas dirba ilgesnį laiką ir įgija naujų įgūdžių, pasikelia kvalifikaciją.
Rotmans 2019-02-27 13:39:15
BIURO 2019-02-27 13:07:56
Sveiki, iš atlyginimo neatskaičiuojame ir jokio mokesčio netaikome.

Visą informaciją, kas sudaro atlyginimą, darbuotojai mato atlyginimo lapelyje - jeigu kyla klausimų, visuomet mielai atsakome. Čia surašome dirbtas valandas bei paskaičiuotą darbo užmokestį, bei mokesčius, mokamus į valstybės biudžetą.

Tam tikrais atvejais, darbuotojai turi skolų ir antstoliai įpareigoja mums tam tikrą dalį atlyginimo pervesti antstoliams.

Teikiame paslaugas įmonėms, iš to ir uždirbame. Jeigu kyla klausimų, visuomet atsakysime telefonu 8 649 02392.
Rotmans 2019-02-27 12:10:02
Cia aisku ir taip, kad jus neimate pinigu uz idarbinima nes draudzia istatymai, bet jus atsegate is algos nes sutartis sudaroma su tamstomis o ne vien uz dokumentu administravima is darbdavio is ko gi jus mintat.Absurdas lietuvoje darbintis per agentura kur algos ir taip mazos dar uzdirbinet kazkam uzsieni gal, bet ir tai galima tiesiogiai yra iv. tinklapiu..Tokioj lietuvoj reikia patiems ieskotis tiesiogiai pas darbdavi kam ta agentura nebent priprate, kad viska uz jus kazkas sukramtytu.
Sveiki, iš atlyginimo neatskaičiuojame ir jokio mokesčio netaikome.

BIURO 2019-02-27 10:17:03

Biuro paslaugos darbuotojams yra nemokamos. Imti mokestį už įdarbinimo paslaugas draudžia Lietuvos įstatymai.

Darbdaviams teikiame darbuotojų paieškos, atrankos, įdarbinimo paslaugas, darbuotojų atostogų, ligų ir kitų dokumentų administravimo paslaugas. Už šias paslaugas išrašome darbdaviui sąskaitą, kurią jis apmoka.
Mmmm 2019-02-19 12:14:01
Sveiki, gal kas dirbe prie laidu? Noreciau daugiau info apie darba.
Plačiau apie darbą mielai papasakosime ir į visus klausimus atsakysime telefonu +370 46 24 6648.
Rotmans 2019-02-26 13:33:54
Jie tam ir dirba, kad tu jiems uzkaltum pinigo.

Jie tam ir dirba, kad tu jiems uzkaltum pinigo.
Sveiki, gal kas dirbe prie laidu? Noreciau daugiau info apie darba.
D 2019-02-01 15:43:14
Nerekomenduoju darbintis per šią įmone, jei nenorit likti d******s vietoj. Praneša, kad gauni darbą, pakviečia pasirašyti darbo sutartį ir nuvykus į Biuro ofisą pasako, kad ne tave priima į darbą, o kitą žmogų. Pasijutau apgauta ir likau durnes vietoj!! Ir net neatsiprašė!
Laba diena, Migle,

Atsiprašome už susiklosčiusią nemalonią situaciją. Iš tiesų, dėl mūsų klaidos įvyko nesusipratimas, dar kartą atsiprašome.
Jeigu turėsite klausimų dėl atrankos, būtinai kreipkitės.

Jei norit būti mėtomi kaip šunys per visas gamyklas ir neturėti pastovumo, prašom darbinkitės per šią agentūra. Ne tik, kad darbo normaliai nesuranda, bet ir žmonės atėję į darbą, gali būti betkuriuo metu išprašyti eiti namo. O kaip žmogus grįš namo, visai niekam nerūpi.
Uab Biuro, gėda Jums turėtų būti. Jau geriau gatves šluot, nei į Jus žmonėms kreiptis pagalbos įdarbinimui. Gatvės šlavėjas, net turi savo darbo teritoriją, o pas Jus paprašius pastovaus darbo, gausi tik išsidirbinėjimus iš žmogaus...
Mantas Voronovičius
2018-12-06 10:23:21 IP 90.131.32.122
Sveiki norėjau pasiprasyt Avanso nes Man reikia Gruodžio 10dienos susimoketi už Namu interneta
vejai 2018-05-06 17:59:09
Dirbau marse tik nepilnus 3 menesius, bet uzteko, ka galiu pasakyt, dirbsit kaip darbinis arklys 12 valandu, 4 dienas is eiles, kai grysit namo nieko daugiau nenoresit, eisit miegot ir kai pabusit suprasit kad vel reikia varyti i darba. biuro skambines per iseigines ir dar papildomai siulys eit dirbt, jei atsisakysit agentura irgi liks nepatekinta nes is taves tikimasi kad eisi ir papildomai dirbt... darbe kultura paprasta, tie kas marse yra ne per agenturas automatiskai i tave ziuri kaip verga, jokios pagarbos, naudojasi kaip tik gali, gainioja kur nori kaip nori, viena minute eini i paletavima pl1 pl2 kita stovi utiliui, viena pana ten mano akyse nualpo, nes atrodo ten buvo didziaja dali dienos, padarysi kazka ne taip ar nepatiksi tai dar ir pasiskus agenturai kad blogai dirbi kai nieko blogo nepadarei. Marsas net i darba suoranizuot normalaus transporto negali, turi moket 30ct i viena puse, kai kituose fabrikuose nuveza nemokamai, cia gali dirbt nebent koks studentas kuriam reikia ziauriai pinigu ar koks proletariato atstovas kur daugiau neturi ka pasiulyt gyvenime, dar agentura nemazai nuo algos sau pasiima jeigu palygini su pilnais marso darbuotojais, o prosvaisciu pilnai isidarbint ten nera, zinau zmogu kur 7 metus taip dirba per agentura, apgailetina. raudonoi ir oranzinei pamainoi kolektyvas baisus, visi pikti nedraugiski, tik zalioi pasitaike normalus. jau geriau susiraskit darba uzsienyje, arsit tiek pat bet nors pinigu daugiau gausit, nesamone cia lietuvoi taip dirbt. O jei mylit gyvunus tuo labiau neikit, trim skirtingiem katinam davem edalo is marso, nei vienas nevalge, saunu sakyciau.
Dirbu beveik metus laiko jau pastebejau kad visiskai nesamone su atostoginiais irgi nesamone turi moket iskart o ne kita menesi kartu su alga.db laukiu 16 d kada gausiu alga paziuresiu ar verta isvis toliau dirbt.tiesiogiai i Mars tikrai neiseis nes atranku nedaro db. dirbu raudonoj pamainoj. apie maista ka galiu parasyt mano kate valgo si maista.na aisku visko buna priklauso koks produktas ar pagedes ar ne. butu labai gerai jei veztu nemokamai nes -9eur i men uz nuvezima parvezima ir nei sis nei tas. aisku i ta agentura pasiima tai ir gaunas tik minimumas o kai pamatau sodroje kiek prirasyta as per metus beveik i rankas 550 nei karto negavau. tik iki 470 bun ir tai retas atvejis.daznas atvejis kad alpsta zmones.
Sveiki, gal kas zino per kiek laiko biuro perveda atsiskaityma?
Ar as gausiu si menesi alga AR kita menesi gausiu
Jei dirbat per sita agentura ir atlyginima jums moka "Biuro"- skaiciuokit kuek turit gauti patys, nes kai jie atsiuncia atsiskaitimo lapelius, daznai nesutampa. Naktini darbo laika raso prie dieninio, arba isvis uzskaiciuoja maziau valadnu, NPD nepritaiko,... Viemu zodziu, ziurekit patys, ar verta jais prasideti. Uz toki atlyginima, kiek jie siulo, darbu pilna zymiai geresniu.
š*******o kontora.Kviečia pokalbiui net neperskaitę atsiųsto cv ir motyvacinio laiško.Ir pasako, kad nesiųsime pas darbdavį pokalbio, nes jau pasirodo kad savarankiškai be jų žinios buvai nuvykęs.Ir todėl praradai galimybę dirbti.
Graudu, pritariu Pauliui. Vidutinis atlyginimas 418.08 €. Kaip galima apskritai Lietuvoje leisti steigti tokio pobūdžio įmones, kurios priverčia žmones vergauti. Nereikia lygiuotis į kitas šalis, čia Lietuva...
1778 darbuotojas, vergaujantis vidutiniškai už 418.08 € (2017 m. gruodis). Kodėl mes, lietuviai, leidžiam taip tyčiotis iš savęs? Tokios įmonės yra didžiausia grėsmė nacionaliniam saugumui.
Norėjau įsidarbinti
2018-01-17 17:56:15 IP 188.69.193.87
Kažkaip labai įtartina pasirodė man ši įmonė.
Paskambino, pasiūlė darbą Elektroninių detalių montuotoja, patikino, kad darbas nesunkus, moteriškas, tik "skamba sudėtingai". Konsultantė šiaip nei pati normaliai žino apie darbo poziciją, nei kitas subtilybes (darbo laiką ir pan, užuominom atsakinėja), dar kas labai keista ir įtartina pasirodė: kad įmonės, kuriai ieško darbuotojų nėra nurodyta nei adreso, nei pavadinimo (??). Nurodyta tik kad Raudondvario pl. Žodžiu, paliko daug klausukų man tas pokalbis. Bet pasikvietė į darbo pokalbį, tai, pagalvojau, išsiklausinėsiu visko vietoje.
Kitą dieną atvykus į pokalbį, nurodytu adresu, neradant kur tiksliau randasi ta BIURO įmonė, skambinau tuo pačiu numeriu, kur tariausi dėl pokalbio, niekas nei pakėlė ragelio, nei, vėliau atskambino. Tai taip ir likau nesusipratusi.
Žodžiu, labai neatsakinga ir nepatikima įmonė. Nerekomenduoju ir daugiau pati tikrai nebesikreipsiu čia.
Vasara teko dirbti per buira kazlu rudoj, minejo kad darbas bus svarus, to nebuvo negana to pabaige kast 700kv biokuro (sieno) mumis nusiunte valyti aparatu kazkokiu. Jos apskritai per visa egzistavimo laika nieks nevale ir mum cia lepe isvalyt dar to labiau i vidu lyst. Tuo metu mums valant aparata kazkokie kiti darbuotojai virino stulpus, negana to kad jie tupai jos isplanavo, bet nuo virinimo krito ziezirbos ant tu dulkiu ir viskas pradejo smilkt, tai aciu man kad pamaciau, negana to bekasant bio kura vienam is musu vos neuzkrito metalas ant galvos nes kazkas sugalvojo mest ji nuo stogo, plius tuose patalose kur buvo sienas tenais viskas ispuve ta prasme laisvai gali ikrist i 1 auksta. Kitaip tarent biuras apie darbo salygas nieko nepasakoja o darbai daznai buna zmones kurie tika is cypes islinde
Niekam nesiulau darbintis per sia s*******o kontora. pradirbus ilgiau nei pusantro men del sveikatos bedu turejau iseiti, man pasake kad viska ka uzdirbau perves I saskaita per 7 dienas. Praejo jau 2 savaites, paskambinus tempia laika. bendravimo nulis. Panevezio filiale cia. prisiskambint neimanoma, jei perskambina tai uz geros valandos ir tai papeza kad ant dienu bus ir padeda rageli, darbas sunkus fiziskai buvo, bet nei rubu nei kokiu apsaugu nieko nedave, zodziu nerekomenduoju prasidet...
Tautiečiai tai galite atsidaryti savo įdarbinimo agentūra kaip biuro.idedi skelbimus į Intika ir ieškau žmonių.o apie biuro galiu pasakyti kad kad viena sako o sutartyje rašo kita.pavz:jie už naktį darbą rašo 1.5 mokės.o ištikro sako jie nemoka tiek.tai biuro nesilaiko įstatymų darbo pagal kodeksą.
sveiki jai pradirbau 96valndas ir isejau mazdaug kiek gausiu ir per kiek sumoka isejau ketvirtadeni.?
Saraskina Kontora,
Praveda pokalbi su darbdaviu, garantuoja kad viskas gerai, surenka visus dokumentus ir pasako greit isvyksite dirbt, uz keliu dienu patikslinsiu.
Tai nei darbo nei ziniu. telefonu neatsiliepia, laisku neatraso.
Kalba konkreciai eina apie panele IEVA pavardes neminesiu
Jai neturit ka pasakyt tai geriau taip ir sakykit. o nesislapstykit.
Po to dar kazkokius pasulymus sms meto. net paskambint nesugeba.
TIKRAI NERIMTA KOMPANIJA
remigijus degutis 2017-08-25 16:27:09
Gal kas gali atsakyti I klausima kas dirbo biuro agenturoje. Kaip moka atlyginima viena karta I menesi ar dazniau ? Aciu uz atsakyma :)
1 karta- duoda pasirasyti prasyma, tipo pats prasai kad moketu karta per menesi visa suma
Edgaras 2017-09-15 11:37:14
Sveiki, noreciau pasiteirauti kodel buvusiam UAB Mars Lietuva darbuotojui Klaipedos UAB Biuro imone negali suteikti antros progos pasitaisyti grizus i ta pati darba ir i savo darbo vieta visos darbo imones privalo suteikti darbuotojui antra galimybe. Sitai imonej reitinge nuo 1 iki 10 balu BIURO neduociau nej 5, nej 1 balo. Darbuotojas tris kartus bande issiprasyti antros progos, galimybes gristi i Mars nesuteike tai gi kas cia per UAB BIURO imone pievas krauna.
Tai nuiek i HEADEX arba EMPLONET- jie irgi i Mars'a siuncia
Sako patikima įdarbinimo agentūra. Tikrai ne įsidarbini per juos dirbti pradžioje praneša, kad reikia dirbti po poros dienų sėdi visa mėnesį be darbo. Ir lauki kol paskambins. man už tai, kad sėdžiu namie nemoka algos ne kaip jums nuo žmonių skaičiaus. Man reikia ir pragyventi ir mokesčius mokėti kas už tai JŪS sumokėsit? Ir dar iš darbo nenori paleisti taip lengvai. Gal studentams ir tinka ši agentūra, bet tikrai ne tiems kurie ieško pastovaus darbo.
Zinau 2017-08-18 08:04:54
Px ta tavo atranka. Paziurek I atlyginima...
O aš ir nesidarbinau pas juos paskaičius komentarus:)
Egidijus 2017-07-27 17:56:13
Na aš nedirbau ten, bet nuo pavasario vis laukiu... Žadėjo, dar kovo mėnesį, kad jau vieta paruošta, bet iki šiol tik laukimas. Be ja prieš kelias dienas pakvietė susitikti....
Tai man vis kyla klausimas ar tai tikrai patikimas tarpininkas......
O kokias pareigas turejei uzimt? I koki miesta? Kokia alga?

Nermeka
DARBUOTOJŲ NUOMA

Adresas: Vasaros g. 24, 3-ias aukštas, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
HireLabas – tai šiuolaikiška įdarbinimo agentūra siūlanti lengviausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog darbuotojas yra didžiausia vertybė, tačiau personalo atranka atima daugybę laiko, todėl mūsų tikslas yra sutaupyti klientų resursus...
Atrankos
Atranka360

Adresas: V. Gerulaičio g. 1, Technopolis, Alfa, I aukštas, LT-08200 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai.
Daugiau apie mus kviečiame skaityti: http://www.atranka360.lt Atranka360 – personalo paieškos ir atrankos kompanija, taikliai ir betarpiškai padedanti verslui pritraukti tinkamiausius specialistus ir vadovus visoje Lietuvoje. Visos mūsų atrankų specialistės pasižymi giliomis psichologijos ir verslo žiniomis bei...
TS GROUP [BUSINESS-LINK]
BUSINESS LINK - DARBAS VEŽĖJAMS

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tarpininkavimas.
Business-Link - transporto verslo praktikai iš Lietuvos ir Belgijos, sukaupę per 10 metų patirtį šioje srityje. Mes padedame kurti patikimus ir ilgalaikius ryšius tarp skirtingų šalių ir kultūrų įmonių. Business-Link teikia tokias paslaugas kaip: Vežėjų paieška (darbas su Vakarų Europos transporto įmonėmis, darbo...
Soprana Personnel International, UAB
Personalo paieška ir atranka Jūsų verslui!

Adresas: Gedimino pr. 50, LT-01110 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
Soprana Personnel International - skandinaviško kapitalo įmonė, užsiimanti personalo atranka ir paieška bei valdymo sprendimais. PAGRINDINĖS MŪSŲ VEIKLOS KRYPTYS: Specialistų atranka, Vadovų atranka, Skubi pagalba personalo atrankai Kandidatų srauto užtikrinimas įmonėms Didžiausią patirtį esame sukaupę...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...

Kalbos mokymasis užsienyje: 2-3 kartus greičiau nei namuose?
Kalbos mokymasis užsienyje: 2-3 kartus greičiau nei namuose? 05-10 12:32
Pirmosios kalbų mokyklos Lietuvoje „American English School" vadovė Eglė Kesylienė įsitikinusi, kad prieš pradedant mokytis užsienio kalbų labai svarbu aiškiai atsakyti į...
"& Other Stories" ženklo parduotuvei H&M pasirinko "Galleria Riga"
"& Other Stories" ženklo parduotuvei H&M pasirinko "Galleria Riga" 05-19 10:40
Pirmą Baltijos šalyse "& Other Stories" 740 kv.m. ploto parduotuvę šį rudenį Švedijos drabužių prekybininkė H&M atidarys PC "Galleria Riga" Rygoje.
Registrų centras atnaujins Gyventojų registrą
Registrų centras atnaujins Gyventojų registrą 05-19 09:39
Valstybės įmonė Registrų centras artimiausiu metu atnaujins Gyventojų registrą, kuriame kaupiama svarbiausia informacija apie kiekvieną Lietuvoje gyvenantį žmogų.

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Keurig Dr Pepper 29,26 +2,31%