Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Bitė Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Bitė Lietuva

Atsiliepimai apie Bitė Lietuva, UAB

BITĖ. Taip lengviau
Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Bitė Lietuva, UAB

Donatas 2013-10-16 17:09:03
Itin įkyriai reklamuoja savo paslaugas, skambina netgi tada, kai buvo atsisakyta jų reklaminių skambučių ir buvo paprašyta išbrauktu mane is savo telefonu duombazes. Paklausus skambinanciosios vardo pavardes, neatsakė/neprisitate teigdama, kad tai konfidenciali informacija, tas pats buvo atsakyta paklausus pilno įmones pavadinimo. Bite samdo įmones nesilaikancias LR galiojančių įstatymu. Tai jau ši bei ta pasako apie pačia Bite.
Donatai, rasyk kaip istikro yra ir pilnai, kad Bite, Tele2 ir Omnitelis skambineja zmonem siulo savo paslaugas. Bukim objektyvus !!! O tai susidaro vaizdas kad esi OMNITEL samdytas marketingo darbuotojas. :))))
Rasa 2013-11-23 22:17:18
Tautieciai, tik neuzsisakinekit Bites plano Laisve. Jie deklaruoja, kad suteikia neribotus polalbius I visus Lietuvos tinklus. Zinokit, taip nera. Pabandykit paskambint dazniau, po dvi, tris valandas per diena. Tada Bite iskarto pradeda grasint kad uzblokuos jusu telefono numeri, nes jus, kaip issireiskia Bite, per daug naudojates ju paslaugomis. Cia 100% klaidinanti reklama ziniasklaidoj, kad pokalbiai neribojami.
Mane tiesiog siutina zmoniu akiplesiskumas.
Kai pasirasinejote sutarti ar skaitete "Sąžiningo naudojimosi taisyklės" http://www.bite.lt/lt/pagalba/apie-paslaugas/saziningo-naudojimosi-taisykles ?????????????????????????
O gal esate kito operatoriau darbuotojas ???????
Rasa, tavo rastleva ne tokie jau buki skaito kaip pati manai.
Buves 15 metu OMNITEL klientas, dabar BITES klientas.
darius 2013-12-07 10:23:29
baisios tos bites paslaugos o reklama tragiska, kelenti sleikstuly.nzn ka jie bando privilioti, ka apgauti ale "kokybiskom paslaugom" siaubas kaskoks.pats esu nusviles nuo ty vabzdiu
Teisingai, maziau reikia ziureti telika, Nuo ilgo ziurejimo teliko skisteja smegenai..... :)))))
Darius 2013-12-10 16:48:51
Sveiki, uzsisakiau bites pinterneto plana neribota. Taciau jau po keturiu dienu interneto greitis suletejo iki nezmonisko greicio, ankciau youtube krovo puikei o dabar vos krauna, kas galejo nutigti? ar as isnaudojau 20gb limita? {alytaus r.}
Pinternetui cia nieko nenutiGo :). Matai Dariau, ne kiekvienoj malikinej veikia toks 3G risys :). Greiciausiai del jo greitis mazesnis :). Pabandyk ilipti i auksta medi, gal ten yra tas 3G risys, tada youtube varys greiciau. :))))))
Na į Skuodo bitės saloną, tai tikrai daugiau neičiau ir kitiems nepatarčiau. Neduok dieve susidurti su problemomis tai prarasi ir sveikatą. Nesuprantu kodėl užsirašo asmens kodą ar taip gali daryti? Nesuprantu kaip gali dirbti tokia vadybininkė.
nerekomenduoju labas kontrakto jei zadate naudotis internetu, nes interneto greitis ziauriai letas labai ilgai reikia laukti kol uzkrauna puslapi, nera ka lygint su tele2 pildyk!!!
Vien tel tokio reklamuotuojo neiciau i bite:-) ziauru!
Sveiki. Norėjau paklaust ar įmanoma perrašyt Bitės abonento sutartį kitam žmogui jei tas žmogus sutinka ? Ačiū už atsakymą :)
Bitės reklamos kūrejai-beraščiai!!!
Jei jau drįsta pamineti Baisogalą, tai bent jau galetų nedaryti gramatinių klaidų...Nes Baisogala tik kaimynineje šalyje tariama b a i s i o g l a...Matyt, ten pigiau reklamą prasukti...Va ir taupymas...
Gėda.
Taaaip, kas aptarnavimo kompetencija, matomai, Klaipėdos Big'o Bitės salono merginos negirdėjusios.Joms, matomai, buvo instruktuota:a) kaip įpiršti kontraktą, b) kaip išgauti asmeninius kliento duomenis, c) dėl nesuprantamų man priežasčių- kaip pakeisti SIM kortelę su visu tel. Nr. Nusivyliau salonu, daugiau kojos ten nekelsiu: (
Labas vakaras,

turiu Jums nuviliančią žinią. Aš jau trečią savaitę laukiu kol atsiųsit labas kontraktą. Taip pat man kažkokia vadybininkė, kuriai aš skambinau, kai negavau kontrakto, sakė, kad perskambins, taip ir nesulaukiau skambučio. Paaiškinkit, kaip Jūs dirbate, kad parduodate paslaugą, bet kažkodėl aš jos taip ir negaunu. Labai nusivyliau Jūsų paslauga. Taip pat savo šeimos nariams, draugams ir artimesniems pažįstamiems papasakojau/papasakosiu, kad Jūs nedarot, ką žadate. O aš galėjau būti nauja klientė ir pervesti dalį savo šeimos narių pas Jus. Prašau išsiaiškinkite šitą atvejį. Aš vis dar norėčiau gauti gerą kontraktą su gera kaina, jei viskas bus atlikta greitai ir efektyviai, gal net priglausiu savo bent vieną šeimos narį. Lauksiu žinių.

Julija Šimkūnaitė
Gintare 2013-12-04 14:56:22
Cia tas pats su bites internetu jei uzsisakai neribota tai ir narsai neribotai tam ir mokami jiems pinigai 59lt i men. siand leksim su du dukryte atsisakyti, nes tragedija kazkokia. Vis siuncia zinutes man kad virsiju 20mb ir suletina interneta man nei filmu nei tv neina ziuret kam as tada jiems moku.. Pamatysit tuoj jie del savo tokio elgesio is viso bankrutuos jei taip ir toliau suda mals.
Mobilusis internetas nėra skirtas filmų siuntimui ar žiūrėjimui. Visi operatoriai taiko kažkokį duomenų parsiuntimo limitą ir tada smarkiai sumažina interneto greitį. Geriausia tada tokiu atveju turėti optiką, ar kitą laidinį internetą. Aišku, jeigu yra galimybių. Jeigu traukia mezonas - galima jį bandyti. Bet iš principo, jeigu kito operatoriaus kažką tamsta imsit - bus vis tiek tas pats su greičio kapojimu.
As penktadieni vakare buvau Bites salone, kuris yra Kaune, Hypermaksimoj. Tai ten moteriske man aiskiai pasake, neriboti tik I Bites tinklus, o I visus kitus tinklus daugiausia 1 valanda I diena. Jeigu tai pazeisi, turesi problemu su Bite
Na ir komentarai, tragedija :DDDDDDDDDDD
As cia del BITES plano LAISVE rasiau.
Sveiki. Gal kas turi si plana? Idomu kaip sekas?
As si plana turiu jau 3 savaites, kalbu iki 2 val. per diena ir jau sulaukiau Bites grasinimu. Sia savaite jau gavau 3 SMS su ispejimais ir 2 kartus man skambino Bite. Bite grasina, kad pirmadieni man atjungs pokalbius, nes kaip jie sako labai daug kalbu au Omniu ir Tele2 tinklais.
Zmones, bet kur teisybe? As juk nieko blogo nedarau, tiesiog dziaugiuosi neribotais pokalbiaos ir tiek. Tikrai nemanau, kad 2 valandu vidurkis per diena yra daug. Kodel Bite tyciojasi ir grasina? Kodel Bite santazuoja mus? Bites zodziai: "jei Jus nesumazinsite skambinimo I kitus rysio operatoriu tinklus, mes busim priversti Jums apriboti skambinima".
Nu ziauru. Reklamuojasi, kad pokalbiai neribojami, o paskui pradeda irodinet, kad tu daug skambini ir pazeidineji ju susigalvotas saziningumo taisykles, kurias as skaiciau, ir tikrai esu isitikinus, kad ju nepazeidziau.
Sveiki, esu šokiruota ir labai pasipiktinus Bitės darbo specifika. Eiliniu problemų nesugeba išspręsti per dvi darbo dienas. Konsultantai visiškai nekompetetingi. Žodžiu bėgu iš Bitės net neatsigręždama.
Laba diena, norėčiau paskelbti skundą Bitės bendrovei. Prieš 2 savaitės nuvažiavau į Bites salona PC Panorama norėdama isigyti telefoną. Man buvo suteikta 5% nuolaida. Norėdama gauti dydėsne nuolaida man buvo pasakyta nuvažiuoti į centrinį Bitės centrą Žemaitės g. Navažiavusi ten man tesiog pasake, kad jokios naulaidos nebus suteikta.
Bitė tai yra didžiausia apgavyste. Tik savo klientus viedžioja už nosies. Niekam nerekomendoju.
Tele2 siulo daug geresnius pasiulymus negu jie!!!!
Savsiem kontora neaiski, vienur sutarti pasirasai o telefona is komsuso matyt veza kurjeriai, 20 metu naudojuosi Bite, bet nuo siol jusu niekam nerekomenduosiu, burdakas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
Laba diena, norėčiau paskelbti skundą Bitės bendrovei. Pasirašius neterminuota sutartį pagal NO LIMIT mokėjimo planą, Bitė vis gi nustato limitą 20GB ir mažina Interneto greitį nuo naujo mėnesio pradžios. Sakykyte prašau, kokių pagrindu Jus turitė teisę mažinti greitį už ką tik prasidėjusį mėnesį, kuriame dar nebuvo išnauduoti jokie egzistuojami ar neegzistuojami duomenų gavimo limitai. Jeigu Jus nusprendžiate sumažinti greitį, prašome tai daryti tą mėnesį, kai duomenų skaičius yra viršijimas, o nė nuo naujo mėnesio.
Noriu padėkoti Jūsų darbuotojui Konstantin Musijciuk. Konstantinas profesionaliai, mandagiai ir kantriai padėjo įvesti į mano telefoną paslaugą, ko padaryti nesugebėjo kitų tinklų atstovai.
Konstantinas dirba Klaipėdos "Akropolio" BIT
Mariau, ne tau vienam taip, man tas pats, krito taip kad negaliu dirbti...
(Alytaus r.)
Dar vakar bitės internetu naudojaus idealiai, o nuo šiandien viskas aukštyn kojom... Neįmanoma nei video per youtube pažiūrėt... Iš 4-5mb/s liko 20kb/s
SUDAS INTERNETAS, STRIGIENJA PASTOVIAI, NIEKO NEIMANOMA, INTERNETO PROGRAMINE IRANGA IKIRUS SLAMSTAS, NEPIRKIT NIEKAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
juozas 2013-06-14 20:10:25
Į Bitę perėjau iš omnitelio kai tie perėjo prie tų asmeninių planų niekieno neatsiklausę. Tada man pasiūlė neterminuotą gerą planą ir naudojuosi juo iki šiol. Patinka tas, kad bitė be jokių mokesčių duoda skambučių išklotines, Tas leidžia išsiaiškinti iškilusias abejones dėl sąskaitų. Be to nemokamai galima pasiaiškinti su konsultantu. Palyginti su omniteliu kiek mažiau dengia 3G ryšys, bet tai nelabai trukdo, nes didžiojoje Lietuvos dalyje vis tik jis yra. Dabartiniai naujieji planai neblogi, bet, aišku, norisi mažesnių tarifų.: (
pritarčiau iš dalies, bet vat kai telefonas sugedo, taiu Bitė atsiskleidė visame grožyje
jonas 2013-08-02 12:14:45
man pakišo bloga telefona, rašau komentaru dar trina laukan komentarus, mane išede, kad paraše nebendraujam, tai išvis nešprusimas
trina budriai, kai tik parašai, po kelių minučių jau nėra,
kad taip operatyviai sprestų problemas
Bitės klientai, bukite budrūs. Jei jums suges koks nors telefonas, o taip gyvenime pasitaiko, žinokite Bitėje tai turi nutikti kelis kartus, kad galėtumėte pasinaudoti įstatymo Jums duotomis teisėmis. Tai Bitės specialisto Dominiko Rimkevičiaus žodžiai. Negalima reikalauti grąžinti pinigus už nekokybišką prekę - nes nuo tokių prašymų Bitės salono Trakuose darbuotojai pakyla krajospūdis ir jai reikia bėgti pirkti vaistų į vaistinę, tuomet ji neturi jums laiko ir nieko pakomentuoti negali. Kai pagaliau nusivylęs, kad ir čia tiesos nerasite, o be telefono šiais laikais kaip be ranku, nei dirbti nei gyventi negali, ateini atsiimti jo jau pataisyto, nors apie tai neprašiai, priešingai prašiai, kad ne remontuotu, tai tau jo niekas neatiduos. Nes nėra galūtinio sprendimo iš Vilniaus, o tai trunka jau 3 savaite važiuoji namo, gamtoje vis gi ramiau. Bet kažkaip keista, tai paskambinau pasiklaust, kada gi tas sprendimas bus išgimdytas. Tada skambutis galite vis dėl to pasiimti telefoną, bet jokių dokumentų apie tai kad jis buvo remontuotas negausite, nes Bitei tai nesvarbu ir ji tokių dokumentų nesaugo. Taip nusprendė dar viena šviesaus proto darbuotoja be pavardės, bet vardu Malgožata. Tad galite kalbėtis su jais gyvai, negyvai, jie nuo to tobulėja, o jus liekate be telefono. PUIKI verslo kultūra.
cia ne skundas-cia ispejimas, pradejom nuo tele-2 ir sustosim ties ju-dabar tele 2 nepabegs ir afioru nesuvers ant kitu tinklu, POTO UZ NEPILNAMECIUS KAS ATSAKO TEVAI, BET JIEMS TAI NEIDOMU JIE SAVO BIZNI DARO, JOKIAIS BUDAIS NELEISKIT TIKRINT, PASIJUNGINET, JEI DUODA.
Neteisingos sąskaitos, nebūti skambučiai i užsieni ir kažkokios sms pramognės paslaugos. Susimokėsiu žinoma...ir ačiū už dėmesį...
Idomu kodel bite su planu duoda 200 megabaitus ir tai labai reklamuoja, kai kiti duoda nuo 1000 iki 5000 mb interneto. Nesuprantu, cia tipo bandymas visus klientus isgasdinti?
Visa diena nera rysio, kas kompensuos nepatogumus
Labai nepatikima kompanija, nusivyliau. Perėjau į Bitę, nes pasiūlė šiek tiek geresnį planą, negu ankstesnis, tačiau gavusi sąskaitą pamačiau, kad taikomas administracinis tinklo keitimo mokestis, apie kurį anksčiau net nebuvo užsiminta. Manau, tyčia nutylėjo, nes žinojo, kad dėl papildomų mokesčių neverta keisti tinklo.
Gintarė 2013-05-06 10:45:26
jau seniai esame Bitės klientai, viskuo patenkinti, puikus aptarnavimas, puikios paslaugos :) ačiū Jums!
Siuliciau dar karta saskatas perziuret.:-)
Uzsisakiau mikro sim Ipad'ui, man tik reikejo 3 savaitem - jokiu problemu po triju savaiciu galesite susistabdyti plana, o kada reikes ir vel pasijungti. Valio galvoju, kaip tik man. Pasinaudojau 3 savaites, susistabdziau. Saskaita atejo tiksliau dvi saskaitos uz Du Men.. Mat pasinaudojau 2 savaites vienam ir viena savaite kitam menesi. Nesvarbu kad sumoj tik 3 savaites, bet teko susimoket uz 2 men.
tikri a*******i, mano sunaus sugedo blegberis yra garantinis, nesugeba sutaisyt, kiek kas nesa ana ir draugu sugedo visiem nepsimoka taisyk, melagiai o tu mokek uz telefona, patys ten taisykloj priidaro specialiai kad netaisytu, man taip sake ten dirbes zmogus, ir visiem taip kurie ima telefonus is bites, bus pasakyta visiem draugam, kad neimtu is bites nes apgaudineja zmones,
daug metu esu BITEJE, taciau nuvyle, pasirodo prarado si UAB zmoniskuma...Niekina vartotoja, zemina jo asmenybe, pasidare kazkokia kompanija, kuri nesiskaito su zmogaus nuomone, ji isnaudoja...Stai, sakysim nori atsisakyti ju paslaugu, tai pradzioje mensio, jei atsisakai, tai uz nekalbeta menesi vistiek tek tau susimoketi...Kur tai girdeta? Tai zmogaus teisiu pazeidimas, jo isnaudojimas..! Kur zmogaus teises? Jums tai nesvarbu? Kiek jus galite krautis milionu uz nesamas paslaugas? Jei as atsisakau paslaugu nuo menesio antros dienos, tai tik uz ta laika ir turiu moketi, o ne uz menesi i prieki, kad jus paskyrete i prieki, kazkiek minuciu, neatsiklause zmogaus, tai jau jusu beda...isnaudotojai!
Nepatenkinta bites paslaugomis
2012-11-24 18:55:54 IP 65hihvbi
Uzsisakius plano paketa 12 nemokamu valandu i visus tinklus gaunama zymiai didesne saskaita ir jusu darbuotojai irodineja esa prakalbeta daugiau nei 12 valandu taciau telefono skambuciu laikmatis anuliuotas nuo uzsakymo dienos siekia vos 5 valandas, negana to bites darbuotoju buvo paprasyta pranesti apie pasiekta nustatyta limita zinute, taciau tik informuoti o ne neleisti naudotis toliau, ir ka jus manote telefono numeri aplamai isjunge ir paskambinus i bite jie teige kad to buvo prasyta ir zadejo perskambinti isklause praeitos dienos pokalbiu su konsultante, taciau jau antra karta nesulaukiu skambucio o numeris yra isjungtas.
Pardavė blogai veikianti telefoną ir nepakeitė, nors nepraiejo 14 dienų ir reikejo krietis į remontą MTTC ir dabar lauksiu 2 savaitės kol suremontos. DAugiau Bitė heko nepirksių.
Esu sena bites kliente, visuose kelionėse neturėjau jokiu problemų, bet dabar esu labai nusivylusi "BITEs" paslaugomis. Birželio 30 -liepos 1 išvykau į Latviją, o bite man nei iš to, nei iš šiuo išjunge paslaugą! Sąskaitas apmoku laiku, jokiu pradelsimu neturiu ir pasilikti kelionėje "be ryšio" labai nemalonus išbandymas. Latvijoje sutikau lietuvius, kurie maloniai leido pasinaudoti mobiliu ir pranešti savo nerimaujančiai šeimai apie "bites" pokštus.
Dabar ieškau kito - patikimesnio operatoriaus ir rekomenduoju nepasitikėti BITE
Man tai juokingi jusu planai "visiems vienodai ir be sutarties".
Cia toks marketinginis zingsnis - siulome planus be sutarties. Nesvarbu, kad jie auksciausiomis kainomis rinkoje.

O as kaip klientas kaip tik noreciau plano su sutartim, kai operatorius garantuoja, kad tam tikra laikotarpi man teiks paslaugas atitinkamomis kainomis. Cia gi - nezinai kiek laiko. Kaip omnitelis, dave gera asmenini plana, po ot paziurejo kad neapsimoka ir nutrauke sutarti.

Taigi, ponai, jei nenorite bankrutuoti, duokite planus, kurie:

- geros kainos (minutes, sms);
- garantuotas laikotarpis per kuri gausi sias kainas;

dvi salygos, ir pas bite bus dauuuug klientu, kitaip, toliau mazes.
Kreipiuosiu į jus - išsitaškytojai - (bitininkai):
1. Kodėl tiek daug žargono, „ tujinimų“, nepagarbos Jūsų bendravime su klientais?
2. Kodėl nei vienu numeriu negalima pakalbėti- atsiliepia tik greitakalbe malantys robotai?
3. Kodėl galvojate, kad nieks nepereis į „ežį“ (09cnt), o naudosis Jūsų 25-50 tarifu?
4. Jei nenumatoma pasekti Omnitelio pėdomis, skaitykit, kad vieną klientą prarasit
jau šiomis dienomis. Laukiu atsakymo...

MTTC
Mobiliųjų įrenginių aptarnavimas

Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškių km. Karmėlavos sen., LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su originaliomis gamintojo dalimis. Apdrausto mobiliojo ar planšetinio kompiuterio...
Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą, superka naujus ir naudotus telefonus. GSMarena.lt siekia užtikrinti savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
"Akropolis" ruošiasi "Jamam"
"Akropolis" ruošiasi "Jamam" 11-18 17:31
Lapkričio 22-23 dienomis keturių didžiųjų miestų prekybos ir pramogų centruose "Akropolis" vyks didžiųjų nuolaidų akcija "Jamam". 700 parduotuvių ir paslaugų vietų tikisi pritraukti pirkėjų...

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walmart 118,87 -1,48%
Walt Disney 144,67 -1,69%