Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Bitė Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Bitė Lietuva

Atsiliepimai apie Bitė Lietuva, UAB

BITĖ. Taip lengviau
Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Bitė Lietuva, UAB

Sveiki. a******u kompanija. Per prievarta igrudo interneta, uzbure besnekedami. Kaip cia yra, kad vel blin isdure ikiso interneta kuris super letas nors 4G daznai isvis pastringa, bet paklausykit, paskaitykit idomu dalyka.interneto paslauga ikiso 2metams, bet net ne puse raides neuzsimine, kad uz iranga reikes moketi ir dar moketi 3 metus. Kas cia per afera. Rytoj iskarto parasau skunda i atitinkamas instancijas
GTV SOLUTIONS 2019-09-09 15:59:53
Prasidėjo 2 savaitė, kai negaliu skambinti į užzienio numeriais. Kada pataisysit gedimus??????
Sveiki, susisiekite su mumis el.paštu bendraukime@bite.lt arba telefonu 1501; +37069923230, jog galėtume nuodugniai išsiaiškinti situaciją.

Uab Mateiku imone
2019-09-10 18:54:10 IP 2ivrpduo
prasiau pakeisti numerius gavau dar +2 numerius su naujom sutartim kuriu neprasiau nepasirasiau, bet saskaitas gaunu iki siol
1 numeri prasiau perkelti kitai imonej nuo vasario menesio nesugebejo vis dar moku us ta numeri meluoja kas menesi kad perkeltas
Melagiu kompanija. Daug vazineju i uzsieni tai atejau i Kauno Savanoriu pr. maximos esanti salona paklausti ar yra koks planas daug keliaujantiems po uzsieni ES. Pasiule lengviau 50 plana su 50 GB interneto tipo 20 uzsieniui 30 LT. tik isvaziavom atostogaut atsiunte zinute kad 1gb jums kainuos 5 eurus, skambinti apie 4 centai atsiliepti apie 1 centas skambinu i bite sako taip negali buti grizom is atostogu atostogos graikojoje nuejau i salona parodziau zinute oi atsiprasom cia sistemos klaida gerai isvaziuoju vel i uzsieni ateina zinute kad po 14 dienu jus busite pripazintas nesaziningu nes jau 4 men. daugiau laiko leidziate uzsienyje nei LT nors planas paimtas pries maziau nei menesi o jau skaiciuoja kad 4 menesius buni uzsienyje ilgiau nei LT skambinu nurodytais bites telefonais 869923230 tai tik skiescioja rankomis tipo pats kaltas kad emei toki plana tada klausiu ju kaip as galejau pats paimti toki plana kam man 50 gb interneto lietuvoje jei as daug bunu uzsienyje tada sako kad reikia pokalbio iraso is salono kad jie pasiule jums netinkanti plana tai finale likau su planu uz 17 euru men kuriuos mokesiu uz ora metus laiko ir dar papildomai mokesiu uz skambucius bei GB ES
Kostas 2019-09-05 22:13:59
Prastai dirbanti kompanija. Gerai dirba su naujų klientų pritraukimu. Klojasi kilimu po kojomis, kai reikia kažką parduoti.
Parašiau nusiskundimą į bendraukime@bite.lt dėl prasto VIP vadybininko darbo su mūsų kompanijos aptarnavimu. Nulis reakcijos...
Sveiki, Kostai.

Atsiprašome už patirtus nesklandumus. Jūsų laiškas jau buvo perduotas vadybininko vadovei.

Kristina 2019-09-05 20:43:49
Turiu labai nemalonią patrtį, nes likau skolinga už įrangą nes neinformavo nei bitė nei omnitelis, kad nutraukus sutartį bus tokios pasėkmeės.Kam jos sėdi admistratorės kėdei?Aš kreipsiuos teisybės.
Sveiki, Kristina.

Šios sąlygos yra nurodytos ir sutartyje. Dėl detalesnės informacijos susisiekite su mumis numeriu 1501 arba +37069923230.

Jūsų BITĖ.
Bites internetu naudojames jau 3 men. Pradzioje rysys buvo dar visai nieko. Dabar kuo toliau tuo blogiau. Neribotas internetas tiesiog TRAGISKAS. Dingineja rysys per valanda po 20 kartu. Pasakykyt man specialistai kas cia yra negerai? O negerai yra matyt pati Bite, pries tai naudojomes Telia internetu ir niekad nera buve tokiu nesamoniu. Jums turetu buti geda... Teks pereiti i Tele2 arba Telia.
Telefonu bendravau su labai malonia mergina Diana, aciu jai!
Ingrida 2019-09-04 17:34:15
Šiandien, 09-04 teko apsilankyti Panevėžio bitės salone, adresu Respublikos g. 28. Aptarnavo Ieva Tamošauskaitė, tačiau aptarnavimas buvo labai nemalonus, pašaipus. Tuo pat metu bendravo su kitu klientu, kurį aptarnavo kita darbuotoja. Nemanau, kad ateityje norėsis grįžti į šį saloną.
Sveiki, Ingrida,

Atsiprašome už patirtus nesklandumus. Tikimės, jog ateityje tokia situacija nepasikartos.

Darius 2019-09-03 12:12:39
Pas mane labas kortele ir uzsakineja interneta patys automatiskai susisiekiau sako tai tavo telefonas jungiasi prie interneto automatiskai del to ir uzsisako kazkodel istrynus visus interneto prisijungimo parametrus vistiek uzsisako atsibodo jau kiek galima ir taip kol saskaitoj euru yra isvada mest nafik ta labas korta ir eit pas kita operatoriu
Laba diena, Dariau,

Susisiekite su mumis el. paštu info@labas.lt ir nurodykite savo LABAS numerį, jog galėtume nuodugniai patikrinti susidariusią situaciją.

GTV SOLUTIONS 2019-09-03 11:40:35
TRAGIŠKAS RYŠYS LAUKIU NESULAUKIU, KADA PAGERĖS.

Atsiprašome už patirtus nesklandumus. Susisiekite su mumis el. paštu bendraukime@bite.lt arba numeriu 1501; +37069923230, jog galėtume nuodugniai patikrinti susidariusią situaciją.

Vitalija 2019-08-30 15:26:46
Esu labai pasipiktinusi del to jog esu atsisakiusi jau prieš trys menesius plana saugaus interneto, bet ji man net trys kartus teko atsisakyti paskambinus i bites info.
Dabar visai neseniai skambinau del 19.07.01-19.07.31 einamosios saskaitos kuri siekė 15, 01, neskaitant to jog mano einamoji saskaita turi buti 13euru (apie 13, 50) - planas "salorinis".
Esu nepatenkinta, nes man nera kompensuota kaip žadejo, o vis viena keles sešimt centu priseta prie dabar einamojo mokesčio!
Jei taip ir toliu, teks pereiti prie kito lietuvos tinklo!

Klientas 2019-08-28 21:13:34
Bitė tai a******ų kontora.
Sąskaitos sim palaikymui 1mėn: 1.67 2mėn: 7.26 3mėn.26.93
Prirašo mokesčių iš lubų, nenumatytų sutartyje, o paskui tariamą skolą perduoda išieškotojams.

Galvojate naudotis "Bitės" paslaugomis? Aš jus užjaučiu... :D

Aureus 2019-08-24 08:17:52
Teko pabuvot šioje vietoje (tai ne reklama) - http://www.santabarbara.lt/ - kuri yra už 2 - 3 km. nuo plento Vilnius - Utena. Pasirodo kad ten visiškai neįmanomas ryšys - nei 2 nei 3 nei 4G, JOKIO RYŠIO !, nei telefoninio nei interneto. O dar deklaruoja kad ryšiai dengia 100 % Lietuvos teritorijos. Dėl šios problemos (ryšio nebuvimas) teko nutraukt numatytą veiklą ir grįžt namo. Beje - sodybos savininkai susireikšminę, užsiblokavę savo turimą ryšį, wi-fi užblokuotas. Tai nesukelia pagarbos sodybos savininkams bei reputacijai. Žodžiu - jei pas tave bitės ryšys, geriau nevyk į tą vietą, būsi be ryšio su pasauliu.

susisiekite su mumis el. paštu bendraukime@bite.lt nurodant detalesnę informaciją apie susidariusią problemą, kad galėtume ją patikrinti nuodugniau.

BAISU 2019-08-23 12:10:17
Teko bendrauti su daugelio įmonių vadybininkais, vadovais sprendžiant iškylančias problemas, tačiau BITĖ.....! Gavus orinę sąskaitą paskambinu pirmadienį 1501 ir gaunu atsakymą, kad su jumis iki penktadienio susisieks vadybininkas ir išspręs kylančius klausimus. Laukiu penktadienio..... tylu! Sekantį pirmadienį skambinu 1501 sulaukiu analogiško atsakymo, kad su jumis susisieks vadybininkas iki penktadienio ir išspręs kylančius klausimus. Kitas penktadienis vėl jokio skambučio nesulaukiu. Skambinu vėl. Jau šiek tiek rimtesniu tonu prašau spręsti problemą, tačiau ir vėl išgirstu, kad bus perduota informacija vadybininkui ir jis su manim susisieks. Aišku po dviejų savaičių tylos kyla klausimas iki kurio penktadienio??? Gal 2050 metų trečio penktadienio???? Konsultantė užgarantuoja, kad per 3 dienas nuo pokalbio. OK laukiam....... pist ir vėl penktadienis. Dabar jau piktu balsu ir su reikalavimais prašau spręsti problemą čia ir dabar, bet.......... atsakymas mes nieko negalim padėti. WTF!!!!! TAI KAM 3 SAVAITES KVAILINTI ŽMOGŲ JEI JUMS KLIENTAS SU 5 ABONENTAIS YRA VISIŠKAS NULIS. Ryšys prastas, konsultantai nekompetentingi, vadybininkai užlenkę, belieka tik viena išeitis bėgti iš tokios įmonės klientų ir kitus raginu tai daryti.

nuoširdžiai atsiprašome dėl patirtų nepatogumų. Susisiekite su mumis el. paštu bendraukime@bite.lt nurodant detalesnę informaciją apie susidariusią situaciją. Norime padėti išspręsti susidariusią problemą.

Andrius 2019-08-22 10:47:03
Atsisakes paslaugu, saskaita gavau po keliu menesiu i savitarna.....ir plius laiska po keliu men gavau- jei neapmokesit...;D
Laba diena, Audriau,

atsiprašome dėl patirtų nepatogumų. Susisiekite su mumis el. paštu bendraukime@bite.lt nurodant detalesnę informaciją apie susidariusią situaciją, kad galėtume patikrinti.

Erika 2019-08-22 10:46:39
Nu geras nuo 8 ryto laukiau DPD turėjo atvežti telefoną, pasirašiau kažkokį popierį jis kažkam paskambino sako negalime palikti paeme ta siunta ir išvažiavo nieko nesupratau tikrai asilų kontora. Kam vežti tokį gala ir paskui pasiimti ir išsivežti.
Sveiki, Erika,

nuoširdžiai atsiprašome dėl patirtų nemalonumų. Susisiekite su mumis el. paštu bendraukime@bite.lt nurodant detalesnę informaciją apie susidariusią situaciją. Norime padėti išspręsti susidariusią situaciją.

Dovydas 2019-08-20 18:05:21
Visiškai nusivažiavo įmonė, seniau dar bent jautėsi, kad kažkiek stengiasi dėl klientų, ir tikrai taiko sąžiningas sąskaita, dabar visiški a*******i. Negana to, kad įjungdami planą net nepaminėjo interneto apsaugų visokių ir nemokamų GB facebukui, tai po poros mėn pradėjo taikyti šituos mokesčius, nieko apie tai neinformavę, ir telefonu sudarant sutartį apie tai net neužsiminė. Tai atsisakius šitų paslaugų kitą mėn už jas vėl išrašė sąskaitą. Nuėjus į saloną visas atsakymas, kreipkitės telefonu į centrą, mes negalime padėti, tai kam išvis salonas mano mieste. Ir dar pasiūlo planą už vieną sumą, po to išrašo sąskaitą kitai. Pradėjus skųstis pažada kad vadybininkas susisieks ir niekas net neskambina. Visiškai nusivyliau šita įmonę, niekam nerekomenduoju
Sveiki, Dovydai,

Monika 2019-08-19 13:10:44
Laba diena, bitės klientė esu 3 metus, iki šiol viskas buvo gerai naudojat bitės paslaugas.Gegužės mėnesi paskambino ir pasakė jog turi dovaną, kadangi bendraujame 3 metus, papasakojo kas įeina (draudimas, internetas itt..).Paklausė adreso kur atsiųsti dovaną. Po kelių menėsiu atėjo dvi sąskaitos kurių sumos yra žymiai didesnės. Peržiūrėdama jog už viska reikia mokėti nors sakė jog tai dovana.Kreipiausi į bitės saloną kur konsultantė aiškinosi 3 savaitės ir niekas jai neatsakinėjo i pranešimus.Perklausė pokalbį ir paskambino, viską persuko į savo nauda. Kai paprašiau ar galiu aš perklausyti pokalbį atsakė jog tai gali padaryti tik bitės vadovai.Nemaloni situacija už kuria dabar turiu susimokėti iki galo už planšetinį kompiuteį kuriuo net nesinaudoju ir nėra man reikalingas, o tai pat ir baudas už sutarties nutraukimą, nes atsisakau visų paslaugų, nes bendrauti daugiau tikrai nenoriu su šiuo tinklu.
Laba diena, Monika,

Nilas Jarmantavicius 2019-08-19 11:40:58
Laba diena

Siunčiu paskutinio "patarimo" realizacijos mėginimo ekrano kopiją.Prisegta.

nors prisiminus mėginimų realizuoti "patarimus" istoriją, vargu ar pagrįstai "pagarbiai ?

Vytautas 2019-08-17 11:46:21
Turiu internetinę sim kortelę, moku 19€ mėn. Nesenai kauno pc mega bitės salone man pasiūlė isigyti papildomą kortelę. 7€ mėn ir ji suteikia neribotus gb visoje europoje. (turiu bitės atsiųsta sutartį kurioje aiškiai parašyta. Neriboti gb europoje (roaming). Po keleto dienų gaunu sms. Joje rašoma.kad išnaudojau 80% duomenų limito...
Skambinu į 1501. Ten man aiškina, kad nėra tokios paslaugos kaip neriboti gb europoje. Nors sutartyje aiškiai parašyta kad jie yra.
Reziumė. Sumokėjau 7€ už pirmą mėn ir dar teks sumokėti už kortelės atjungimą. Nes atsisakiau jos.
Nepatikima įmonė
Sveiki, V ytautai,

Loreta ČAPLINSKIENĖ 2019-08-14 17:38:17
Dėkoju vadybininkui Rolandui, Bitės salonas Madoje, už greitą ir kokybišką aptarnavimą. Paslaugus ir profesionalus darbuotojas.
Laba diena, Loreta,

nuoširdžiai dėkojame už Jūsų atsiliepimą.

Ignas Galbogis 2019-08-14 14:30:28
Niekam nerekomenduoju naudotis bitės paslaugomis. Panorus išbandyti internetą įsivėlėme į pusę metų nesibaigiančias kovas su vėjo malūnais. Vieną dieną konsultantas sako taip esate skolingi, kitą dieną jūs esate nieko nebeskolingi. Galiausiai, po dviejų mėnesių ateina sąskaitą su sąlygomis apie įsiskolinimą. Ispėju, Mindaugo Maximos salone dirba nekompetetingi asmenys, nusimetantys atsakomybę ir pateikiant klaidinga informaciją.
Laba diena, Ignai,

atsiprašome dėl nemalonumų. Susisiekite su mumis el. paštu bendraukime@bite.lt pateikiant detalesnę informaciją apie susidariusią situaciją. Norime padėti išspręsti susidariusią situaciją.

Sandra Gelaznykiene 2019-08-12 09:41:01
Laba diena, Bites klientu esu daug metu, bet teks keisti tinkla.Bite nusivyliau isvykus 1dienai i Latvija nuskaiciavo uz plana Begalybe isvykstant, kur planas Latvijoje nebegaliojo likau berysio uzsisakiau 2 kartus HUEY7 reziume sukisau 15€ ir likau be jokio plano.Dabar turiu vel mesti pinigus kad galeciau kalbeti Lt.
Laba diena, Sandra,

Parašykite mums savo LABAS numerį el. paštu info@labas.lt, jog galėtume nuodugniai patikrinti susidariusią situaciją.
Vytautas 2019-08-10 08:20:01

nuoširdžiai patariu visiems - NEPIRKITE TECHNIKOS BITĖS SALONUOSE !!!

Jei veiks - jums pasisekė, jei ne tyčiosis ir siuntinės kaip šunį.

Pirkau Išmaniąją apsaugos sistemą Ajax.
Po pusmečio vienas daviklis sugedo.

Kreipiausi į Kauno Akropolio Bitės saloną - ir prasidėjo siuntinėjimas -

Atvažiuoji, atstovi pusvalandį eilėje, maloniai pasiunčia atvažiuokit kai bus profas, o kada jis bus? Pasiskambinkit.

Pasiskambini - trečiadienį. Atvažiuoji, atstovi pusvalandį eilėje, maloniai pasiunčia atvažiuokit ketvirtadienį nes profas šiandien kitam mieste.

Atvažiuoji pas profą, atstovi pusvalandį eilėje, profas pavarto, priduokit konsultantams į garantinį. O visur eilės ir atstovėjęs pas profą eilę nebegaliu stovėti eilėje prie konsultantų!!!

Atvažiuoji, atstovi pusvalandį eilėje, maloniai pasiunčia - tam kad priduotumėte reikia asmens dokumento, teisės netinka...

Atvažiuoji, atstovi pusvalandį eilėje, maloniai pasiunčia - tam kad priduotumėte reikia atsivežti spausdintą sutartį su kvituku...

Vieną daviklį pridaviau, sugedo antras... O ir pirmas antras mėnuo iš garantinio negrįžta.

Su tokiais siuntinėjimais ir nesiskaitymu nesu susidūręs nuo sovietinių laikų.
Ar jūs pasiruošę tokiam siuntinėjimui?

O gal geriau pirkite bet kokiam kitam technikos salone ir neturėsite tokių problemų!!!
Laba diena, Vytautai,

Nuoširdžiai atsiprašome už patirtus nesklandumus. Susisiekite su mumis el. paštu bendraukime@bite.lt arba numeriu 1501; +37069923230, jog galėtume nuodugniai patikrinti susidariusią situaciją.
RL 2019-08-09 22:30:26
Kazkoks kosmaras su sia imone, nutraukeme sutari dar balandi, pasake suma, kuria turime sumoketi, sumokejome. Po menesio vel gauname saskaita kad mes skolingi ir turime sumoketi, pagalvojome gal kazka praleidome ir sumokejome. Liepa vel saskaita kad turime sumoketi. Nuvaziavus i salona, dvi merginos niekaip negali paaiskinti kodel mum reikia moketi. Nes pagal tai ka jos mato, jau paskutines imokos nereikejo moketi, jos ten kazkam parasys ir ta suma grazins, o i sios saskaitos nemoketi. Turejo susisiekti, zadejo paskambinti, nieko. Vel vaziavome, atsakymas: nezinau uz ka, bet sumokekit, nes pas mus ten sistema taip rodo. O va atejo rugpjutis ir gaunam dar viena saskaita. Uz ka????????? Jau 3 men negaunam jokiu paslaugu, o moketi turim kas men? Paaiskinti nieko negali, vienintele fraze "pas mus sistema taip rodo" tai kiek laiko selpsim sia kontora?

TRAGIŠKAS RYŠYS LAUKIU NESULAUKIU, KADA PAGERĖS.
Jei taip ir toliu, teks pereiti prie kito lietuvos tinklo!
Bitė tai a******ų kontora.
Sąskaitos sim palaikymui 1mėn: 1.67 2mėn: 7.26 3mėn.26.93

Galvojate naudotis "Bitės" paslaugomis? Aš jus užjaučiu... :D
Nilas Jarmantavicius
2019-08-19 11:40:58 IP 2okc2h2q
Laba diena

Siunčiu paskutinio "patarimo" realizacijos mėginimo ekrano kopiją.Prisegta.

Nepatikima įmonė
Loreta ČAPLINSKIENĖ
2019-08-14 17:38:17 IP 2eehhpdd
Sandra Gelaznykiene
2019-08-12 09:41:01 IP 2g44edvd

nuoširdžiai patariu visiems - NEPIRKITE TECHNIKOS BITĖS SALONUOSE !!!

Jei veiks - jums pasisekė, jei ne tyčiosis ir siuntinės kaip šunį.

Pirkau Išmaniąją apsaugos sistemą Ajax.
Po pusmečio vienas daviklis sugedo.

Kreipiausi į Kauno Akropolio Bitės saloną - ir prasidėjo siuntinėjimas -

Su tokiais siuntinėjimais ir nesiskaitymu nesu susidūręs nuo sovietinių laikų.
Ar jūs pasiruošę tokiam siuntinėjimui?

Judita 2019-08-01 19:02:47
Baisi savivalė, apgaulė, tiesiog tyčiojimasis iš senų pastovių klientų! Kam ta savitarnos svetainė, jei nereaguojama į jokius siūlymus ar prašymus!? Visų suktybių neįmanoma aprašyti.......... Bėgte visi iš BITĖS!!!
Pritariu 100%
mi daugas 2019-07-25 17:08:40
a******u KONTORA. Nuutraukiau sutarty su bite dar 2018 rugpjucuo menesy, bites salone pasake kokia suma turiu sumoketi, kad ja nutrauktu is karto viska sumokejau, kaip ir sutartis nutraukta, siandien gaunu laiska jau is anstoliu po 11men kad esu nesumokejes, nors is ju nei menkiausio laisko neesu gaves apie ysiskolinima. gal esate dar kas nors su panasia situacija susiddure??

Jūsų BITĖ.
as nezinau kaip zmones idemiai skaito dokumentus kuriuos pasiraso bet kvaila keikti imone del savo paties zioplumo naujienu nesekimo laisku ignoravimo ir t.t. taip konsultantu biteje yra zioplu bet kas trugdo susitart su patyrusiu "priemium" konsultantu ir kylus klausimams susisiekt su juo kad isaiskintu situacija? neturit liezuvio? nemokat kalbos esat berasciai ar laukiniai? kurie moka tik koliotis o ne susisneket normaliai tai tada nesinaudokit isvis jokiom paslaugom ir bendraukit tarpusavi akis i aki o ne telefonais ar kompiuteriais. patys klientai dazniausiai primala s... o veliau tikisi jog konsultantai privalo is to isgaut aviete... issiputes akumas, mobiliojo interneto modemas netraukia kitam kambari... net laidinis intikas pajungtas per marsrutizatoriu ne visad gerai veikia kitam kambari aliooo!!!! neturejau niekad bedu su rysiu biteje net ir atokiausiuose kaimuose puikiai veikia kaip mobilus rysys kaip internetas taip ir arlo kameros rysiai tad jei turit bedu su bite tai tik jusu nemokejimas bendraut ir reikst savu minciu...

MTTC
Mobiliųjų įrenginių aptarnavimas

Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškių km. Karmėlavos sen., LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su originaliomis gamintojo dalimis. Apdrausto mobiliojo ar planšetinio kompiuterio...
Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą, superka naujus ir naudotus telefonus. GSMarena.lt siekia užtikrinti savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
"Akropolis" ruošiasi "Jamam"
"Akropolis" ruošiasi "Jamam" 11-18 17:31
Lapkričio 22-23 dienomis keturių didžiųjų miestų prekybos ir pramogų centruose "Akropolis" vyks didžiųjų nuolaidų akcija "Jamam". 700 parduotuvių ir paslaugų vietų tikisi pritraukti pirkėjų...

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walmart 118,87 -1,48%
Walt Disney 144,67 -1,69%