Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Bitė Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Bitė Lietuva

Atsiliepimai apie Bitė Lietuva, UAB

BITĖ. Taip lengviau
Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Bitė Lietuva, UAB

Brigita 2019-10-12 11:34:19
Esu Bitės kliente virš 10 metu, šiandien nakti t.y 10-12 apie 3val. buvo nuskaičiuota 81.38 pinigu suma, vietoj 37 eur su centais (nepamenu tiksliai). Taigi, meginau susisiekti Bites klientu aptarnavimo numeriais : 869923230 ir 865600656 gal 15 kartu, tačiau niekas man neatsiliepė. Atvykus į Bitės salona esantį Mindaugo g. 11 Vilnius, darbuotojos teigė, kad esu nesumokėjusi kažkurios saskaitos, turėjau joms įrodinėti isijungusi saskaitos išrašus kad viskas yra sumokėta, nors šita info jos pačios turi matyti. (Taigi saskaita yra apmokėta). Darbuotojos imones vardu net nesugebėjo atsiprašyti, teigė kad nuskaityta suma bus gražinta, gražinimo termino neivardino, tačiau paminėjo, kad savaitgali pervesti nepavyks, nors nuskaičiuoti puikiai sugebėjo.

Atsiprašome, kad teko susidurti su tokia situacija. Šiuo metu sulaukiame daug klientų užklausų, dėl to gali tekti šiek tiek palaukti kol atsakysime. Susisiekite su mumis nemokamu klientų aptarnavimo numeriu 1501 arba el. paštu bendraukime@bite.lt ir spręsime susiklosčiusią situaciją.

BITĖ Lietuva 2019-10-15 09:18:42
Sveiki, susisiekite su mumis el.paštu bendraukime@bite.lt arba telefonu 1501; +37069923230, jog galėtume nuodugniai išsiaiškinti situaciją.

Jūsų BITĖ.
Atsiųstus laiškus el.paštu jūs ignoruojate. Paskambinus 1501 pažadėjo susisiekti atsakingas asmuo ir susisiekė ta pati vadybininkė, kuri ir įkišo šį planą, ji neieško jokių kompromisų, o tiesiog dėsto savo įmonės taisykles. Susisiekite jūs +37064725451 galita.transport@gmail.com
V. 2019-10-11 09:23:50
Jau seniai esame Bitės klientai ir visuomet likdavome patenkinti jų teikiamomis paslaugomis, tačiau dabar akivaizdu, kad klientas nėra visiškai svarbus, o svarbu tiesiog įkišti paslaugas. Jūsų darbuotoja Natalija tel.nr. ‪+37069900766‬ prisistačiusi mūsų įmonės vadybininke pasiūlė naują planą. Paskaičiavusi apmokamas sąskaitas, pasiūlė apie 18-20e mėnesinę įmoka ir, kad viskas - skambučiai, žinutės, internetas būtų neribotai tiek užsienyje tiek Lietuvoje. Ilgai bendravau su jūsų darbuotoja ir klausiau ne kartą ar tikrai viskas bus neribota užsienyje, kai ji tiksliai patvirtino, kad neribota, sutikau su naujuoju planu. Tačiau po poros mėnesių sužinojau, kad šis planas galioja tik tuo atveju jei asmuo naudojasi paslaugomis lygiai tiek pat Lietuvoje kiek ir užsienyje. Šios sąlygos jūsų darbuotoja nepaminėjo! Ir pripažino, kad užmiršo pasakyti. Manau, jei patys siūlote paslaugas, turite užtikrinti, kad jas siūlantis asmuo tikrai suteiks visą informaciją. Šiuo atveju jūsų darbuotoja nuslėpė mums aktualiausią informaciją, nes numeriu naudojasi įmonės vilkiko vairuotojas, kuris Lietuvoje per metus būna tik kelis mėnesius. Bandydami išsiaiškinti visą situaciją su minėtąja Natalija dar sužinojome, kad ne tik pasirašėme naują sutartį, kurios mėnesinį mokestį žadėjo 18-20e, bet ir pratęsėme Mobilusis 50gb planą. Apskritai ta 50gb kortelė atsirado įmonėje per klaidą ir mes jos net neturime ir ja nesinaudojame, todėl tikrai nebūtume pratęsę sutarties, laukėme kol pasibaigs ir galėsime nebemokėti už nieką. Dabar Gerb. Natalija jau teigia, kad ta kortelė Mobilusis 50gb eina kaip dovana prie plano. Bet plano mokestį ji sake 18-20e, o mokame 27e plius papildomai būnant ilgiau užsienyje už paslaugas. Visuomet pokalbio pradžioje pasakote, kad pokalbis įrašomas. Taigi, prašau išklausyti pokalbius su ja ir nutraukti mūsų sutartį. Pasirašydami sutartį neįsigilinome į ją, nes visuomet bendraujant su ankstesniais jūsų vadybininkais nekildavo problemų. Ir jie apgaulės būdu nesistengdavo įkišti plano. Ršiau laišką, kad norime nutraukti...

2019-10-15 08:21:44 IP 66ik9bbt
Sangaudas 2019-10-11 12:19:19
Laba diena Sangaudai,

Apgailestaujame, dėl patirtų nepatogumų. Norime detaliai patikrinti Jūsų situaciją, prašome susisiekti su mumis nemokamu telefonu 1501 arba +37069923230 (skambinant iš užsienio ar kito operatoriaus), bei galite susisiekti raštu el. paštu bendraukime@bite.lt.
Eitmante 2019-10-10 16:32:30
Esu labai nusivylusi!!!! Ir kaip matau ne aš viena dėl dovanų jūsų skundziuosi! Pirma paskambinate pasakot kad turite dovanų ir taip toliau, paskui ateina sąskaitą, kad už tą dovaną reikia mokėti! Nors sutartyje to neparašyta kuri atėjo iš kurjerio su "dovana" ! Atsisakyti irgi negalima.... Beprotnamis... Turiu mokėti už tai ko man nereikia... Viena sakot kita darot! Paskambinus išsiaiškinti, perklausėt pokalbio ir pasakėt, kad pokalby žodžio "dovana" išvis nebuvo! Apsurrdas! Pokalbio pati išgirst ir negaliu kuris buvo įrašytas! Neturiu zodziu...

Ramūnas Nekrašas 2019-10-10 22:14:44
v***s, s*****i, a*******i: sutartį nutraukiau rugsėjo (apie 02 d.); nuo tada atjungta sim kortelė, savitarnos paskyra neprieinama, bet už rugsėjį atėjo sąskaita 40 eur, kai tuo tarpu pagal planą turėjo būti 9, - Eur... bardakas visiškas. PROFAI jie tik ir yra apgavysčių srityje. Niekada gyvenime neturėsiu su Bite reikalų ir kitems nepatariu.
Apgailestaujame už patirtus nesklandumus. Susisiekti telefonu 1501 arba +37069923230 (jeigu skambinate iš kito operatoriaus arba iš užsienio, skambučio kaina kaip skambinant į Bitės tinklą) arba el.paštu bendraukime@bite.lt patikrinsime Jūsų situaciją.

Jūsų Bitė.
Nuo pernai metu esu perejusi i Bites tinkla, nes man buvo patikinta kad mano gyvenamojoje vietoje Bites rysys yra geras ir neturesiu jokiu problemu. Metai laiko, rasau skundus, skambinu, siunciu emai. lankausi atstovybese, NIEKAS-NEREAGUOJA!!!Vos tik griztu i namus is kart telefone dingsta rysys, vaiko laikrodukas taip pat neveikia, moku metai laiko uz paslauga kuria NEGALIU naudotis ne del savo kaltes, o del BITES NEKOKYBIKOS PASLAUGOS. Paskabina konsultantai, siulo susimoketi likusia abonimento suma ir iseiti, sprendimo jokio. Uz ka moketi??? esu pasiemusi tik SIM korteles, kodel tureciau dar uz 12men likusiu sumoketi i prieki kuriais nesinaudosiu nes NERA RYSIO is operatoriaus puses. Issiunciau skunda i Vartotoju teises, cia yra zmoniu apgaudinejimas. Jau ir taip metai laiko moku uz paslaugas kuriomis naudis negaliu. Paskambino 3 kartus vadybinikai, sako ok spresim sia beda-perskambinsim TAIP IR DINGSTA KAIP I VANDENI. Zodziu zmones bukit atsargus, NESIULAU NIEKAM prasideti su sita MELAGIU gauja.
S 2019-10-14 09:42:42
Ne jums vieniems tokią dovaną ikišo. Bitė nepatikima, maudo žmones. Nerekomenduoju.
S.Gal galite papasakoti plačiau kaip pas jus viskas buvo.Ir ar bandete kaip nors su jais aiškintis.Ir dar visų žmonių noriu perspėti niekada nesutikti jokiai dovanai kai jie skambina.Nes tai 100% apgaulė.Ir dar jie sako kad pokalbis bus įrašytas., irgi apgaulė, nes įrašytas tik tai poto kai jie pasako savo nuostabias sąlygas neva viskas nemokamai., ir išeina kad yra įrašoma tik visi jūsų sutikimai..Ir jau negalėsi įrodyti kad buvo siūloma viskas nemokamai.
Lilija 2019-10-10 15:40:53
Noriu jums palinkėti kad jūs kas nors taip galėtų apgauti kaip jūs apgaudinejat žmonės.Taip gal čia buvo mūsų klaida kad iš vis sutikimom priimti kažkokia dovana už ilgametę bendradarbiavimą (plansetas ir nemokamas internetas.)Šimtą kartu paklausta kiek reikės mokėti už šitą dovana, buvo atsakyta irgi šimtą kartų kad nieko mokėti nereikia., kad tai yra dovana, kad mums reikia tik sutikti ją priimti iš kurjerio.Ir lyg tai pokalbis įrašytas, bet aišku jums poh.Vyras sutiko, dovana pristatė konsultantė pora kartų dar paskambino įsitikinti ar jau pristatė.Ir vualia pasaka baigėsi, atėjo sąskaitą 30eu.Ir aš taip suprantu kad tai tu sąskaitų tik pradžia.Nes jums paskabinus jūs malat kažkokį suda.
2019-10-12 23:51:47 IP 2ivrpc52
Sangaudas 2019-10-11 12:19:19
Siunčiu pretenziją dėl vaizdo stebėjimo paslaugos.
miela BITE, Jūs labai gražiai mokate atsakyti į pretenzijas, bet nesugebate jų gražiai išspręsti, nes Jūsų nagai lenkti į save, jums svarbiau kuo daugiau $ susigriebti klientų neapsižiūrėjimo sąskaita... juk viskas legalu, pagal sutartį...
Bėkit merginos ar moterys kuo toliau nuo šitos šūdmalių kontoros.
2019-10-12 23:43:48 IP 2ivrpc52
BITĖ Lietuva 2019-10-11 18:39:29

Jūsų BITĖ.
taigi jie - PROFAI, tik išdūrinėjimo, pinigų išmušinėjimo sityje...
Larisa Juškienė 2019-10-09 21:15:07
Laba diena. Niekada nebuvau ir nesu dabar bitės abonentu. Kelintas mėnuo iš eilės, dėl man nežinomu aplinkybiu gaunu sąskaitas į savo numerį apie įsiskolinimą. Sąskaitos, kurias gaunu, yra dvieju abonentų.Vakar paskambinus bitės tinklo operatoriams man pasakė, kad ši problema išspresta, tačiau šiandien vėl gavau sąskaitą.... Šiandien deja niekas bitėje neatsiliepė (skambinau ne du ir ne tris kartus). Visa ši situacija man yra labai nemaloni. Kodėl dėl kažkieno neatsakingo požiūrio į savo darbą ir pareigas jame, man daroma moralinė žala. Manau dėl darbuotojų kompetencijos stokos, labai nukenčia jūsų operatoriaus reputacija.

Rugilė 2019-10-09 18:57:00
Ką darbuotojai veikia visą darbo dieną, jei neįmanoma sulaukti atsakymo iš konsultantų intercom platformoje. Gaunu žinutę dėl įsiskolinimo, nors sumokėjau ir susisiekus dar neįmanoma išspręsti situacijos. Žinutę išsiunčiau ryte, o ji septintą valandą vakaro dar nė neperžiūrėta ir konsultantai darbą pratęs rytoj ryte. Tai kaip spręsti problemas, jeigu nei vienas darbuotojas nėra suinteresuotas į savo klientus?

Atsiprašome, jog ilgai tenka laukti atsakymo. Šiuo metu klientų aptarnavimo skyrius sulaukia daug užklausų. Į Jūsų kreipimąsi bus atsakyta eilės tvarka.

Jurgita 2019-10-09 13:35:44
Apsurdo teatras! Užsisakiau kelionės draudimą telefonu, aiškiai pasakyta buvo, kad reikia iki rugsėjo 20d.ir ką jūs manot, spalio einamojoj sąskaitoj matau už kelionės draudimą!skambinu į Bitę, sako nieko negalim padėti, reiks ir šį mėnesį mokėti!!! Dar tokio bajerio nežinojau...ir draugei taip pat, nes kartu keliavom.baigias sutartis, ir aš su savo dar 3 numeriais keliauju į Tele2, nes tokių nesąmonių nemačiusi
Atsiprašome dėl tokios susiklosčiusios situacijos. Tikimės, kad ateityje dar teks bendradarbiauti.

Geros dienos.

Gintarė,
Klientų aptarnavimo skyrius
2019-10-10 22:14:44 IP 2ivrpc52
UAB Bitė Lietuva 2019-09-25 13:25:47

Larisa Juškienė
2019-10-09 21:15:07 IP 2i577tan
Jau nusibodo tas savavališkas paslaugų įjunginėjimas. Ne tai kad klaustų jei norit užsisakyti siųskit SMS žinutę XXX numeriu YYY, bet "mes jums įjungiam paslaugą už 1, 49eur, jei nenorit paskambinkit arba atvažiuokit į saloną". Kas taip daro? Ir kas svarbiausia jau nebėra galimybės tas jų paslaugas išjungti svetainėj po to kai ją atnaujino per savitarną. Man įdomų ką vartotojų apsauga veikia šitoj vietoj, gal verta būtų pasiklaust ar galima taip vienašališkai įjunginėt paslaugas klientams?
2019-10-01 16:25:07 IP 66ik9bbt
GTV SOLUTIONS 2019-09-30 14:34:13
Kaip visada tos pačios problemos, užsienio numerių nerenka iš nė vieno įmonės telefono.
Tiesiog tragedija !!!!!!!

Susisiekite su mumis el.paštu bendraukime@bite.lt arba telefonu 1501; +37069923230, jog galėtume nuodugniai išsiaiškinti šią situaciją.

gitana 2019-09-29 20:59:34
Bites salone emeu telefonus su numereis perejom is pildyk i Bite susikaupe isiskolinimas bet ji mes mokame aisku savo numereis negalim naudotis po kiek laiko suzinom kad musu numereis naudojasi jau kiti klijentai o tai kiek zinau eina pries istatyma idomu tik kaip baiksiu moketi skola kaip jie man grazins mano numeri NU TIKRI EFERISTAI KITO ZODZIO NERANDU
Laba diena, Gitana,

susisiekite su mumis el.paštu bendraukime@bite.lt arba telefonu 1501; +37069923230, jog galėtume nuodugniai išsiaiškinti šią situaciją.

Tiesiog tragedija !!!!!!!
BITĖ LIETUVA 2019-09-26 14:47:22
Laba diena, Agne,

susisiekite su mumis el.paštu bendraukime@bite.lt arba telefonu 1501; +37069923230, jog galėtume nuodugniai patikrinti Jūsų situaciją.

Jūsų BITĖ.
Nejuokinkit tiktais, jus niekada nesugebat issprest problemu, tik suda malat
Nerekomenduoju. Pastoviai dainuoja ta pacia dainele, pudrina smegenis vietoj to, kad kazka konkreciai padetu del savo nevykusiu paslaugu. Jei nesugebat islaikyt tinkamos kokybes, tinkamu paslaugu ir tinkamos etikos-uzsidarykit ir nebegrizkit.
Agne 2019-09-25 22:59:45
Esu labas kliente. Pastowiai problems su planai nuima pinigus 3savaites skambinau nei vienas konaultantas nesugebejo pasakyt kad neteisingas irasomas kodas. Nors sistemoje viskas matoma. Galiausiai norejau patiekti skunda pareiske kreiptis I bite
Laba diena, Agne,

UAB Bitė Lietuva 2019-09-25 09:42:05
Sveiki, apgailestaujame už patirtus nesklandumus. Susisiekti telefonu 1501 arba +37069923230 (jeigu skambinate iš kito operatoriaus arba iš užsienio, skambučio kaina kaip skambinant į Bitės tinklą) arba el.paštu bendraukime@bite.lt patikrinsime Jūsų situaciją.

Jūsų Bitė.
Jau tiek skambučių buvo ir nei vienas iš jų nebuvo konkretus. Žmonės, dirbantys ten, kiekvieną kartą vis skirtingai šneka. Galų gale ir salone nesuteikiama išsami informacija. Akių dūmimas ir tiek.
NEREKOMENDUOJU.
2019-09-25 13:25:47 IP 66ik9bbt
Margarita 2019-09-23 22:27:01
Įsigijau planšetuką - t.y. man įsiulė mergina prisistačius nuo SBA.Lizingas su labai geromis sąlygomis (kaip jai atrodė). Huawei planšetukas tikrai geras, tik pasirodo, kad tai, , BITĖS'' paslauga, tokiu būdu mane pririšo prie BITĖS tinklo, nors nebuvau jo vartotoja. Toliau - sutartis surašyta tokiu mažu šriftu, kad BITĖ turėtų pasirūpinti ir kartu pateikti padidinamąjį stiklą, nes sutartis, kuri tik gražiai atrodo bet neįskaitoma turėtų būti vertinama kaip niekinė. Be to, tai p[ati tikriausia nepagarba klientui. Toliau, pagal šią sutartį ir mokėjimo pavedimą aš moku už SIM kortelę, kurios aš su įrenginiu negavau. Pabandžius įjungti įrenginį pirmiausia jis pareikalavo įdėti SIM kortelę. Prie įrenginio ji įpokuota nebuvo, Kurjeris, pristatęs siuntą jos man neįteikė. KLAUSIMAS - KODĖL TURIU MOKĖTI UŽ PASLAUGĄ KURI MAN NESUTEIKTA? Kitas klausimas - kaip man tą kortelę, gauti? JUK AŠ UŽ JĄ SUMOKĖJAU. Pagarbiai, Margarita Nomeikienė.

2019-09-25 12:20:04 IP 66ik9bbt
Vestina 2019-09-23 12:28:04
Krentate žemyn.. Sparčiai. Pasiūlote Bitė planą metams:
Neriboti skambučiai;
Neribotos SMS žinutės;
10GB interneto.
Viskas gerai, sutinkame su šiuo. Tačiau po valandos pagalvojame, jog mums nereikia to BITĖS plano. Ir tuoj pat atsisakome pasirašyti sutartį.
Galiausiai BITĖS darbuotojas klausia: Kodėl atsisakote? Tokiu atveju, mes Jums galime pasiūlyti pusę metų nemokamą internetą..
Klausimas: Ar nuo žmonių persigalvojimo keičiasi Jūsų siūlomų paslaugų kainos? :D
Taip pat buvo ir vasaros pradžioje, baigėsi metų sutartis pasiūlė planą už beveik 22, 00 eur.
Atsisakius ir pasakius, jog renkuosi kito tinklo paslaugas. Nuo 22, 00 eur. kaina nukrito iki 9, 00 eur. mėnesiui.
Kodėl Jūs taip apgaudinėjate klientus ir išvis kaip turite sąžinės?
Laba diena, Vestina,

2019-09-25 09:42:05 IP 66ik9bbt
Ovidijus 2019-09-22 13:30:30
Patys prasčiausi atsiliepimai. Apgaudinėjami žmonės, sąlygų keitimas, sutarčių nepristatymas, siekiant išvengti atsakomybės.

BITĖ lietuva 2019-09-24 10:12:02

Jūsų BITĖ.
Su jumis bandoma susisiekti kiekviena diena jau dvi savaites, gaunamas tik automatinis atsakiklis jog zinute gavote ir susisieksite artimiausiu laiku, tai noreciau Jusu paklausti, kada pas Jus yra artimiausias laikas? Nes jau praejo dvi sav! Prisegu nuotrauka, kad pamatytumet!!!
Vilius 2019-09-18 11:27:50
Perejau is kito tinklo i bite su savo numeriu, pasirasem sutarti, nurode kad rugsejo12d mano nr jau bus bites rysyje. To nebuvo nei12d, nei 13, nei 14.. skambinejau, klausinejau kame reikalas, kokios bedos, bet visi mane nukreipinejo pas kitus, neatsake nei kame beda, nei kada tai bus sutvarkyta. Jau praejo daugiau kaip savaite ir vis dar tas pats, o visi konsultantai jauciasi kazkokie nelieciami, jie nekalti ale, vadovu kontaktu jokiu nenurodyta, kad issakyti pretenzijas apie konsultantu nekompetencijas.. absurdiska imone!

Kaunas 2019-09-17 16:12:07
Prieš pasirašant sutartį man sakė kad pasibaigus interneto duomenims papildomai niekas neužsisakys. Bet vistiek išnaudojus man nuskaičiuoja 3, 85e už papildomą 1GB. Paskambinus ir paprašius kad išjungtų papildomus GB man pasakė kad tai yra neįmanoma. Vietoj to man siūlė užsisakyti daug brangesnį planą nei yra dabar. Nuo kada 1gb kainuoja 3, 85? Greičiau baigtųsi sutartis ir atsisveikinsiu su bite.

Valdonė 2019-09-17 09:57:42
Turiu nusiskundimą, jog lėtas internetas žiūrint filmus, žiūrint laidas per mediateką. Neina be strigimų pažiūrėti, ištisai kas kelias sekundes sustoja video, tas labai erzina ir gaišina laiką.
Laba diena, Valdone,

Krentate žemyn.. Sparčiai. Pasiūlote Bitė planą metams:
Neriboti skambučiai;
Neribotos SMS žinutės;
10GB interneto.
Kodėl Jūs taip apgaudinėjate klientus ir išvis kaip turite sąžinės?
Sergejus 2019-09-08 17:36:10
Melagiu kompanija. Daug vazineju i uzsieni tai atejau i Kauno Savanoriu pr. maximos esanti salona paklausti ar yra koks planas daug keliaujantiems po uzsieni ES. Pasiule lengviau 50 plana su 50 GB interneto tipo 20 uzsieniui 30 LT. tik isvaziavom atostogaut atsiunte zinute kad 1gb jums kainuos 5 eurus, skambinti apie 4 centai atsiliepti apie 1 centas skambinu i bite sako taip negali buti grizom is atostogu atostogos graikojoje nuejau i salona parodziau zinute oi atsiprasom cia sistemos klaida gerai isvaziuoju vel i uzsieni ateina zinute kad po 14 dienu jus busite pripazintas nesaziningu nes jau 4 men. daugiau laiko leidziate uzsienyje nei LT nors planas paimtas pries maziau nei menesi o jau skaiciuoja kad 4 menesius buni uzsienyje ilgiau nei LT skambinu nurodytais bites telefonais 869923230 tai tik skiescioja rankomis tipo pats kaltas kad emei toki plana tada klausiu ju kaip as galejau pats paimti toki plana kam man 50 gb interneto lietuvoje jei as daug bunu uzsienyje tada sako kad reikia pokalbio iraso is salono kad jie pasiule jums netinkanti plana tai finale likau su planu uz 17 euru men kuriuos mokesiu uz ora metus laiko ir dar papildomai mokesiu uz skambucius bei GB ES
Laba diena, Sergejau,

Atsiprašome už patirtus nesklandumus. Šios sąlygos yra nurodytos ir Jūsų sutartyje.

Jūsų BITĖ.
Aptarnavimas TRAGIŠKAS kitaip negaliu įvardinti. Susisiekti neįmanoma. Teikiate Live Chato paslaugą, bet tai yra išvis komedija. Nurodyta "įprastai atsakome per kelias valandas". Tai koks čia Live chatas? Automatinis autoatsakiklis nurodo, kad susisieksime el.paštu, jokio susisiekimo el.paštu žinoma nesulaukiu. Savaitės pradžioje pagaliau chate atsake konsultantė Viktorija, pateikiau klausimą, nurodžiau reikiamus duomenis, bet Viktorija išėjo iš chato net neinformavusi ir nepradavusi chato kitam kolegai. Čia koks klientų aptarnavimas? Klientų aptarnavimo standartus žinote, suprantate kaip turi vykti klientų aptarnavimas? Prieš keletą mėn. paskambino "mano asmeninis telefono numerio vadybininkas". Įbruko interneto planą su planšetė. Informavo, kad planšetė gaunu "dovanų" ir visiškai nereikės nieko mokėti tik už interneto planą. Pribūrė, buvo svarbu padaryti pardavimą, nes greičiausiai gaus bonusą. Reziume šiai dienai, planšetė išsimokėtinai. Gaunu sąskaitas su kosminiais mokesčiais, kur neaišku už ką skaičiuojate ir dar negaliu gauti jokios informacijos dėl sutarties nutraukimo.
Savavališkai keicia pokalbių planus. Pokalbių įrašais nesidalina, kuriuose aiškiai nebuvo šnekos apie pokalbių plano keitima. s*****i
BITĖ LIETUVA 2019-09-12 15:39:39

Jūsų BITĖ.
Jau buvau susisiekes, aciu. Jus nieko nesprendzete tik graziai toliau burete. Savaite laiko siuntinejau laiskus kad internas strigineja ir letas nors zada stebuklus.aciu. Kokybes inspekcija issiaiskins

MTTC
Mobiliųjų įrenginių aptarnavimas

Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškių km. Karmėlavos sen., LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su originaliomis gamintojo dalimis. Apdrausto mobiliojo ar planšetinio kompiuterio...
Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą, superka naujus ir naudotus telefonus. GSMarena.lt siekia užtikrinti savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
A. Lukašenka kituose rinkimuose dalyvaus, jeigu žmonės to paprašys
A. Lukašenka kituose rinkimuose dalyvaus, jeigu žmonės to paprašys 11-17 14:21
Baltarusijoje sekmadienį vykstant parlamento rinkimams, kurių rezultatai jau iš anksto nulemti, Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka laidė dviprasmiškas užuominas apie dalyvavimą...

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walmart 118,87 -1,48%
Walt Disney 144,67 -1,69%