Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Bitė Lietuva, UAB

Atsiliepimai apie Bitė Lietuva, UAB

Jumis rūpinamės geriau
Parašyk savo nuomonę apie Bitė Lietuva, UAB

Lilija 2019-01-17 18:22:38
Sveiki zmonies vel as rasau nagrinieja mano situacija visa savaite pacios kaltos kad man neteisingai paaiskino o dabar man lepa sumoket uz plansete ir nuolaidos kuri tipo buvo suteikta.tai lepe man sumiket uz plansete 187.su centais ir plus 52 eurus uz kaskokiata nuolaida kuri buvo suteikta.jie privalo paimt plansete adgal ir panaikint sutarti nes mane abgavo.Ar man teikia viska atspauzdinti ir pavezinti dar daugiau ta situacija.melieji zmones bukit atsargus neko nepasirasynekit su bite nes klosit poto tik pinigus.eikit i konkurentus kur tokiu problemu nera.As nepasidosiu eisiu i vartotoju teises arba kvesiu teve pagalba tegul si situacija pamato visa letuva.tai nekas neko nepirks pas bite.
Sveiki, Lilija,

rūpinamės savo Klientų gerove bei stengiamės pateikti kuo detalesnę informaciją apie galiojančias sutarties sąlygas. Jūsų situaciją atsakingai bei nešališkai išnagrinėjome ir jau pateikėme atsakymą Jums asmeniškai.

Jūsų Bitė
Sveiki. Visada vengdavome kreiptis į Jonavos atstovybę kada dirba Lina. Bet šiandien negalėjome rinktis ir paprašemė pagalbos. Sutiko mus nenusitekusi įšklausyti ir įsigilinti į mūsų prašymus, nešiojo į pagalbines patalpas dežutes. Mes jau norėjome išeiti. Kada paprašė neslepti ATK ir pradėjo gilintis į problemas labai netaktiškai. Lina nemoka ar nenori bendrauti smu vidutinio amžiaus žmonemis apeliodama kad visą info galima perskaityti internete. Bet į toki klausymą ir ji, specialistė neatsakė. Kalbėjo pakeltu tonu. Keista kad po mūsų apsilankimo neatėjo žynutė su prašymų įvertinti aptarnavimą, nes visada ja gauname tik ne šiandien. Ar Bitei svarbus tik teigiami atsiliepimai?
Lilija 2019-01-14 16:44:58
Dar priseksiu laiskus kaip buvo paaiskinta verk norise kad taip pas mus lietuvoi skaitose su zmonems dabar iseina kad as isigalvojiu ir pati sau parasau sos laiskus
Sveiki Lilija,

Atsiprašome už patirtus nesklandumus. Su Jumis susisieksime asmeniniu laišku, kuriame galėsime aptarti susiklosčiusią situaciją.

Vilmantas 2019-01-15 11:24:13
Netikėjau, bet pasirodo, kad, , bitė Lietuva'' yra sukčių kompanija!
Nuo gruodžio pradžios, pasibaigus bitėje, , kosmonės kainos!''sutarčiai, perkėlėm abonentą į kitą ryšio operatorių.Ir jų paslaugomis tą visą mėnesį nesinaudojom....Bet bitė vistiek sugebėjo prirašyti į sąskaitą visą pilną mėnesio kainą! s*****i, plėšikai!
Sveiki, atsiprašome už patirtus nesklandumus. Su Jumis susisieksime asmeniniu laišku, jog galėtume detaliau aptarti susiklosčiusią situaciją.

Lilija 2019-01-14 16:40:29
Sveiki bite yra abgavikai paskambino man lapkriti menesi pasiule plansete buvo prastas ryzys as dar patikslinau tai bus kaina ta pati sake taip nes turiu pas juos 19 plana.Bet man vis kamavo bloga nuojauta.parasau laiska i bite tinkla konsultantej Laura patikslinu pas ja.Ar as teisingai suprantu kad as pas jus turiu isigijusi televina ir moku 23 eur plus 19 eur uz plana gaunase 43 eur ar taip ir mokesiu nes man buvo pasiulita plansete kad as nenutraukciau sutarti.atsakimas buvo taip jums itraukta i 19 eur plana.paemau ta plansete.ir ka galvojat ateina saskaita 65 eur nuvaziuoju man pradida aiskinti tai pasiraset sutarti 19 eur.tai iseina du dabar planus.kreipiuosiu rasau ptetenzijos siunciu laiskus kurios atrasineja man konsultante Laura o je man atsako jus negalit neko grazint.Tokiu abgaviku as dar nemaciau.vaziuosiu i vartotiju teises gal je man pades sitoj situacijoj.meleji zmonies nesusidarykit jokiu sutarciu su jeis nes je antek s*****i
Sveiki, atsiprašome už patirtus nesklandumus. Su Jumis susisieksime asmeniniu laišku, kuriame galėsime aptarti susiklosčiusią situaciją.

Jūsų BITĖ.
Bite yra totalus sudas!!!! a*******i, s*****i!!! Niekada gyvenime ir niekam nerekomenduoju prasideti su Bite... Kosmonautai... Pidarasi....
Netikėjau, bet pasirodo, kad, , bitė Lietuva'' yra sukčių kompanija!
Ala 2019-01-13 14:07:33
Sveiki Bite! Mes sudarem sutarti su jumis 24 men. Turim moketi po 19.58, o saskaita atejo 23.06, kokios cia nesamones, jau ne pirma karta per 3 menesius. Praeita karta priskaiciavot virs 30 euru. Noriu nutraukti sutarti su tokia begediska firma!!!
Sveiki, Ala,

dėkojame, kad pasidalinote situacija. Susisieksime su Jumis asmeniu laišku, kad galėtume aptarti sąskaitas detaliau.

Grazvydas 2019-01-10 15:51:47
Sveiki mano zmona laukia bites pasiulyto plancetes bet vis nesulaukia atkeliavo tik sutartis ir sim kortele. Kelis kartus skambinta zadeta kad bus bet.... Laiko gaisimas.... Idomu negavus plancetes nuejus i salona ar butu galimybe nutraukt ta sutarti be jokiu mokesciu ar vis del to reiktu sumoket del netesybu???
Sveiki, dėkojame, kad pasidalinote įvykusiu nesusipratimu. Jeigu planšetė neatkeliavo dėl mūsų kaltės, sutartį galime nutraukti salone ar skambučiu 1501 (iš kitų tinklų +37069923230). Telefonu ar salone bus galime aptarti visas nutraukimo sąlygas. Taip pat Jūsų žmona gali su mumis susisiekti ir el. paštu bendraukime@bite.lt, kad galėtume padėti išsiaiškinti situaciją dėl planšetės. Tikimės, kad problemą pavyks išspręsti taikiai.

Rūta Varanavičienė 2019-01-09 18:19:40
Lankiausi "Saulės miesto" BITĖS salone, aptarnavo Gintarė. Labai profesionaliai ir maloniai aptarnavo, visko daug papasakojo apie planus ir apie telefonus, gavau daug įvairių pasiūlimų, tik gaila, maža pensija neleidžia įsigyti. Ačiū už nuošidžią darbuotoją.
Laba diena, Rūta,

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų atsiliepimą.

Jūsų BITĖ
Labas ar galima naudotis jusu paslaugom viesint amerikoje turint plana be interneto as turiu plana be interneto
Rūta Varanavičienė
2019-01-09 18:19:40 IP 77.79.31.65
Vytautas 2019-01-03 10:34:44
Sveiki. Gruodzio 31d Marijampoleje Baznycios gatveja lankiausia Bites salone. Reikejo telefono 2 sim korteliu. Butent SAMSUNG. Pardaveja sake, kad Samsung 2 sim korteliu NEBUNA. Ir teko nusipirkt HUAWEI, kuris visai nepatinka. Bet snd paskambinus y Bite telefonu konsultante pasake kad yra Samsung A8 su 2 sim kortelem. Ka daryt tokiu atveju, jei pardaveja apgavo sitaip? Bites klientas esu virs 15 metu.
Sveiki, Vytautai, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi. Susisieksime su Jumis asmeniu laišku, kad galėtume aptarti situacijos detales.

Jūsų BITĖ
Naudojuosi Labas turbūt jau arti dešimtmečio, bet nuo praeitų metų pabaigos labai streikuoja mobilus ryšys. Kasidieną nuo kokios 10 valandos iki 15 valandos maždaug ryšys arba visai nutrūksta ir man niekas neprisiskambina net, arba stipriai pradinginėja. Galvojau gal tvarko kokias antenas, bet tiesą sakant labai apsunkina tas laukimas kada vėl "sugryš" ryšys...
Sveiki, Gintarai, atsiprašome jei dėl sutarties sąlygų Jums kilo neaiškumų. Jeigu ši situacija liko neišspręsta arba Bitei turite pastebėjimų, būtinai susisiekite su mumis el. paštu bendraukime@bite.lt.

Elena Krištopaitienė
2019-01-08 16:53:55 IP 87.143.185.166
Esu žiauriai nusivylusi aptarnavimu, man 67m esu užsienyje, neturiu el bankininkystės, klientė virš 15m, atsiskaitau laiku, bankas perveda.Šiandien atjunhtas tel, kreipiuos pagalbos, tai 5min išklausiau muzikos, dar 10min laukiau, 4e iš vok telefono prakalbėjau, reziume-mes nieko negalim padėti.Lojalumo centro darbuotoja aukso kalnus pažadėjo kol sutartį pasirašiau, dabar vėl nesklandumai ir nervų tampymas.
Mane bite apgaudineja prieš 3 mėnesius pasirašiau sutarti ir turėčiau mokėti po 8, 50 bet saskaitos ateina virš 10eu skmbini paklausti tai pasirodo kelioniu draudimas kurio 2 men, niekaip negali atjungti tai interneto apsauga nesuprantu iš kur tos apsaugos draudimai tik pinigus lupa nežinia už ką,
Esu buvusi bitės klientė ir galiu pasakyti, kad dar gyvenime prastesnio operatoriaus nesu turėjusi. Skambina ilgamečiam klientui ir siūlo brangesnį planą, nu nes "gi viskas brangsta". Įkyriai 2 kartus bandė įkišti planšetę ir tik po pasakymu pakeltu tonu susivokė, kad tikrai jos nereikia. Taip pat NIEKADA NEPIRKIT NIEKO IŠ BITĖS SALONO, NES NEGALĖSIT GRĄŽINTI. Nusipirkau telefoną ir apsigalvojusi nusprendžiau grąžinti. Net neišpakavau ir ketinau grąžinti tą pačią dieną, neleido, nes sako, kad išnešta įranga iš salono nebegrąžinama. Nors kiti operatoriai mielai priima neišpakuotą prekę atgal. ŽMONĖS NEAPSIGAUKIT. Čia akivaizdžiai parodoma, koks jų požiūris į jus. Visus pažįstamus, kurie turi bitę tikrai įtikinsiu, kad kiti operatoriai geresni, nes čia jokios kliento teisės negalioja, tik kažkokios jų pačių susigalvotos taisyklės. Tokių operatorių geriau visai nebūtų. Gana išsidirbinėti iš žmonių.
Simas 2019-01-06 18:51:52
Ne pirma karta susiduriu su problemomis bites tinkle. Seniai pries kelerius metus bites internetas buvo siaubingas. Kelias dienas internetas buvo normalaus greicio, kelias dienas siaubingas. Vos 0.20mbps. Ir taip keitesi. Neiskentes parasiau zinute bites atstovam ir nuo to laiko viskas susitvarke. 2018 metais internetas buvo gan normalus, bet siandien vel prasidejo tas pats. Greitis apie 0.25mbps. Nepasiekia net 1mbps. Neina I zinutes atsakyti, nei kokio filmo paziureti. O apie siuntimus isvis nekalbu. Zodziu vel nusivyliau bite ir mastom, kad reikia pereiti I kita tinkla...
Sveiki, Simai,

dėkoju, kad informavote apie sutrikimus. Susisieksime su Jumis asmeniškai, kad galėtume detaliau patikrinti informaciją.

Jūsų Bitė
Sutarčiai besibaigiant niekas nepranešė, nei paskabino, nei informavo sms žinute, ir be jokio pranešimo ar paaiškinimo prasidėjus naujam mėnesiui randu brangesnę sąskaitą (sutartis baigiasi mėnesio viduryje). Šiaulių akropolio bitės salone bandant išsiaiškinti, kodėl suma padidėjo, nors sutartis dar galiojanti, aiškina ir tvirtina, jog mano plano mokestis toks ir turi būti didesnis, nes aš visada anot jų tiek mokėjau. Nors tuo planu naudojuosi 2 metus ir visada moku mažesnę sumą. Vis kišo brangius planus, manęs nesiklausė, teko daug kartų nutraukti, jog nedomina ir noriu išsiaiškinti, kodėl su manimi nesusisiekė ir už ką reikia mokėti daugiau. Su merginomis nėjo susikalbėti, išėjus mums iš salono jos pasijuokė ir tiek. Papraščiau pereiti į kitą tinklą, kurie stengiasi išlaikyti klientą ir bent išmano savo darbą, suteikia reikiamą informaciją.
Aurelija 2019-01-03 11:54:18
Jau nebe pirmą kartą BITES darbuotojai nepasako visko iki galo. Štai, gaunu žinutę, jog neriboti GB baigiasi 2018 gruodžio 31 ir siūlo prasitęsti už tam tikrą sumą, o telefonu kai man planą ir sutikau sudaryti sutartį net nebuvo užsiminta. Bitės konsultantai sako, kad galbūt nespėjo visko pasakyti. Apgaudinėja BITE klientus!!
Sveiki, dėkojame, kad pasidalinote savo patirtimi. Netrukus susisieksime su Jumis asmenine žinute ir pabandysime dar kartą viską aptarti bei išsiaiškinti. Jūsų BITĖ
Gaidys internetas net mieste stringa lopai
Ramune 2018-12-31 11:47:58
Lankemes jusu salone Mega.Buvo gan velyvas metas, mus aptarnavo konsultantas Darius.Iseje is salono supratome, ne veltui Darius turi toki kliantu ivertinima (Mylimiausias kliantu)Labai paslaugus, profesionalus, savo srities zinovas.Aciu jam, buvom maloniai sutikti ir islydeti.Daugiau tokiu darbuotoju.Sekmes Dariui!!☺️

malonu, kad skyrėte laiko mums parašyti ir dėkoju už jūsų puikų atsiliepimą. Malonu, kad esate su Bite.

Dainius 2018-12-22 12:28:15
Sveiki visi bites vartotojai ir netik, su dziaugsmu jums pranesu kad bites atstovai jusu negerbe ir neatsizvelgia i klientu, pretenzijas, per sitiek laiko, kol as laukiu ju atsakymo i paprasta pretenzija jau galima buvo i kelias jau tasakyt, iformacijos aplamai nzn, kam yra reikalingas, nes jos informacijos jokios nesuteikia, laukite, man sitas zodelis labai pradejo patikt, linkejimai tiems kurie atsakineja i pretenzijas, jus tikrai labai opertyviai dirbat, (kabutese), as labai piktas nes nagaliu naudotis suteiktom paslaugom jau pusantro men.nuostabu, atsakymo taip ir negavau konkretaus i savo rupimu klausimus, taip kad linkejimai bites atstovams, linksmu visiem svenciu, turekit kantrybes, ir nepasiduokit i snekamas nesamones kovokit uz save.LINKSMU SVENCIU

dėkojame, kad dalinatės situacija. Susisieksime su Jumis asmenine žinute.

Edvinas vosyliua 2018-12-22 09:56:19
Vakar paskambino bites konsultante pasakiau kad neturiu laiko sneketi bet ji vistiek inirtingai sieke savo cituoju " jusu plabas baigiasi todel turime pasiulyma pratesti sutarty ir pakeisti plana" kadangi as laiko neturejau supratau kad kol nepratesiu plano reiks moketi kito plano mokesti. Grizus namo pasiziurejau emaila ir nustebau planas padarytas pats brangiausias visus planus sudarinedavau mętam sita plana padare 2metam ir be jokio mano paraso ar paklausimo kiek laiko sudaryti sutarti.... pasinaudojo mano negalejimu sneketi ir padare savo ka norejo. Paskutiniai metai kaip as bitej.
Sveiki, susisieksime su Jumis asmenine žinute, kad galėtume Jums padėti.

Deividas 2018-12-20 21:25:31
Kaip visada žada daug o gaunasi kaip visada, pasiūlė internetą namams kad galėsiu be problemų žiūrėti HD filmus ir greitis beveik nesiskirs nuo mano esamo interneto kurio kontraktas baigėsi bet deja gailiuosi patikėjęs pažadais interneto sparta tragiška viską ką seniau atsiūsdavo per kelias minutes dabar trunka valandą ir daugiau ne pirmas kartas paslydau ant jų suteikiamų paslaugų tad jau net gi kitus kontraktus pasirinkau pas konkurentus ir skaičiuoju laiką kada apskritai galėsiu atsisveikint su Bite.
Sveiki, Deividai,

Dėkojame už išsakytą nuomonę, tik gaudami grįžtamąjį ryšį galime tobulinti paslaugų kokybę. Su Jumis susisieksime asmeniškai.
Svajune 2018-12-20 13:58:30
Si pastaba skirta butent OZO prekybos centre esanciam salonui. Personalas ir aptarnavimo kokybe tragiska, mergina juodais plaukais dar siek tiek stengesi papasakoti apie preke, taciau matosi kad nelabai supranta tai, ka parduoda. Apie du buvusius vaikinus galiu pasakyti tik tiek, kad tokio neprofesionalumo lygio dar nebuvau maciusi, nekreipia demesio i klienta, juokiasi visu garsu per salona. Galiausiai isejom ir nieko nepirkom, tikiuosi, kad bus atsizvelgta.

dėkoju, kad pasidalinote šia situacija. Atleiskite už kolegas. Rūpinsimės, kad panašūs atvejai nesikartotų.

Saulius Jasiūnas 2018-12-19 13:32:45
Apibūdinsiu trumpai ir aiškiai-MELAGIAI. Sudarytos sutartys su įmone, sudarant sutartį tarifai vieni, ant sąskaitų kiti, trigubi skaičiai. Nuo kovo mėnesio niekas nesugeba sutvarkyti visko, pripažino, kad jų klaida, pažadėjo išrašyti kreditinę sąskaitą. Ok, nemokam sąskaitų, laukiam perdengimo. Pradeda atjunginėti numerius, pasirodo jei yra kažkokia neapmokėta suma, jie negali išrašyti kreditinės :) Ok, apmokam viską iki cento, laukiam kreditinės. Vėl ateina iš kažkokių debesų ištraukta sąskaita, ir pasipila žinutės į telefoną kad tuoj atjungs. Jokios kompetencijos, klientai visiškai nulio vietoj, melagiai, melagiai, ir dar kartą melagiai. Su fiziniais klientais susitvarko, su juridiniais jokios tvarkos. Ypač jei įmonė mažesnė, visiem visiškai nusispjauti. Absoliučiai nerekomenduoju.
Sveiki, Sauliau,

Dėkojame už išsakytą nuomonę, Jūsų nuomonė mums labai svarbi. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
Raimomdas Girdzius 2018-12-18 10:29:13
Sveiki, gavau pasiulyma sudaryti sutarti su neribotu internetu ir plius plansete 24 men.uz 18eur men.perskaites atsiliepimus labai nusivyliau, raso kad pakeicia mokesti uzsako patys paslaugas ar tai tiesa?Ar bus man neribotas internetas 24m uz ta pacia kaina, ar teks nusivilti ir susimoketi didele suma?
Sveiki, Raimondai,
Apie papildomas paslaugas klientus informuojame Bite.lt bei sutartyje, kuri yra pasirašoma. Jei sudarysite sutartį 24 mėn, plano kaina nepakis.
Pasirašėm naują interneto planą namams su bite del 15mbps, pirmas 2-3 dienas internetas greitis buvo apie 20-30mb/s (daugiau negu planas), bet po tų triju dienų internetas siekė tik apie 200kb/s, Nepasitikėkit šia kompanija, ką ji moka geriausiai daryt, tai tik meluot ir pudrint zmonem protus.
Asta Taliene 2018-12-15 16:47:18
Labai labai esu nusivylusi šia įmone. Sąskaitos kekviena mėnesį auga kaip ant mielių. Kai nori pasiaiškinti, nesulauki logišku paaiškinimų. Tiesiog turi mokėti ir jokių paaiškinimų, o jei prašau elektroniniu būdu paaiškinimo, tai pilnas ignoravimas, paprašiau telefono numerio bet kokio kompetetingo asmens, reakcijos jokios. Toks jausmas kad yra sliapemasi nuo klientu. Tas Jų elektroninis paštas "bendraukime" kažkoks apsurdas, niekas ten nebendrauja. O salonuose tokie nekompetetingi darbuotojai, kad net nesinori eiti, nes pabendravus jautiesi pažemintas. Daugiau nei dešimt metu buvau kliente kito tinklo Tele 2, kai sutartis baigsis eisiu atgal, ten nors su klientais bendrauja.
Sveiki, susisieksime su Jumis asmenine žinute, kad galėtume Jums padėti.

Edita Diliene 2018-12-13 23:26:19
Kada baigsis nesamones?Liepos men pasiemem marsrutizatosru Alcatel, Siai dienai jis sugedes, atidavem remontui.Pries tai buvusi irgi nesdavom istisai remontuot. Vos isprasem pakaitini. Jiems neidomu, kad siais laikais be interneto savaite turim buti. Mokekit pinigus ir tylekit, taip vadinasi.Mes turim moketi 27 eu. Buvot prideje visokiu antivirusiniu, kuriu niekas neprase. Nuimem. Dabar antras menuo mokam po 37 eu. KA VISA TAI REISKIA? MAN NUSIBODO VAIKSCIOT KAS ANTRA DIENA I SALONUS AISKINTIS. JIE NEGERBIA MANO LAIKO IR SKAICIUOJA SASKAITAS JAU KELINTA KARTA KAIP TIK NORI..

dėkoju, kad dalinatės situacija. Susisieksime su Jumis asmenine žinute aptarti sąskaitų.

Jūsų Bitė
Laba diena, noriu įspėti visus, geriau išvis neturėkite jokių reikalų su šio ryšio. O ypač jeigu jus ir esate abomentas tai nebendraukite su tais APGAVYKAIS VADYBININKAIS jokių sutarčių nesudarinėkite telefonu, jie pažada vieną o visai kitas išeina. Prisišokinėsite visi žmonės nesinaudos jūsų ryšių. Jus vertė su kiekviena diena krenta, kažin ar pavyks pakelti. JOKIŲ SUTARČIŲ NESUDARINĖKITE PER TELEFONĄ SU TAIS ***!!!
labas vakaras,
Bitei pasisekė!
saugokite ir vertinkite Austėją, dirbančią Bitės salone Panoramoje.
buvo metas man ir sūnui apsispręsti, ką pasirinkti telia ar likti tele2.
tik AUSTĖJOS profesionalumo (ko gero įgimti GEBĖJIMAI) dėka, vienbalsiai pasirinkome BITĘ!
menas parduoti!
šiais laikais, kai klientų aptarnavimo specialistai patapo tik ''autoatsakikliai', '' robotukai '' su tais pačiais skriptais...
Deimante 2018-12-12 15:55:38
Buvau pasiemusi telefona is Bites porai metu moketi kas menesi, deja isvaziavau i uzsieni ir pora menesiu negalejau sumoketi todel nutrauke sutarti. Viska suprantu, mano pacios kalte, tad grizus nuejau i bites salona sumoketi likusios sumos uz telefona (viskas vyko pries 2 metus) ir paklausiau keleta kartu ar tikrai viskas sumoketa, kad neliktu jokios skolos ir panasiai, bites salone pasake tikrai viskas, dar pasake kad tikrai laiku atejau nes jau norejo kreiptis i skolu isieskojimo kontora. Pries puse metu gavau laiska is skolu isieskojimo kontoros laiska, kad esu skolinga, nes bite mane apakunde jiem, uz administravimo islaidas. Tai kaip taip galima, jeigu as pries pora metu visur skambinau, bites salone klausiau ar tikrai viskas sumoketa, ar tikrai nera paduota jokiai skolu isieskojimo kontorai, sako tikrai ne, o po to po pusantru gavau laiska kad skolinga nes vis del to perdave mane jiem! Gyvenime niekam nerokenduociau pirkti is cia nieko, nes zmones nezino savo darbo, meluoja, ir po to pridaro zmonem nemalonumu. Parasiau asmeniskai jiem zinute ir el. Pastu negavau jokio normalaus atsakymo
Sveiki, Deimante, netrukus susisieksime asmeniniu laišku ir pabandysime Jums paaiškinti susidariusią situaciją.

Mobiliųjų telefonų techninis centras
MTTC

Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškių km. Karmėlavos sen., LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su originaliomis gamintojo dalimis. Apdrausto mobiliojo ar planšetinio kompiuterio...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...
Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą, superka naujus ir naudotus telefonus. GSMarena.lt siekia užtikrinti savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Švedijoje užfiksuotas būsto kainų mažėjimas
Švedijoje užfiksuotas būsto kainų mažėjimas 01-20 12:37
2018 m. trečiąjį ketvirtį tarp Europos Sąjungos (ES) narių būstas buvo atpigęs dviejose valstybėse – Švedijoje ir Italijoje.
Beckhamų prekės ženklai klimpsta į nuostolius
Beckhamų prekės ženklai klimpsta į nuostolius 01-20 11:48
Davido ir Victorios Beckham atstovaujami aprangos prekės ženklai pastaraisiais metais patiria vis daugiau nuostolių.
10 įdomių ir naudingų programėlių moksleiviams
10 įdomių ir naudingų programėlių moksleiviams 01-20 11:17
Anksčiau skaitmeninės technologijos buvo naudojamos daugiausia informatikos pamokose, o šiais laikais jos taikomos beveik visose pamokose. Taip pat sukurta begalė nuotaikingų programėlių, skirtų...

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Walt Disney 111,04 +0,03%