Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Bitė Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Bitė Lietuva

Atsiliepimai apie Bitė Lietuva, UAB

Jumis rūpinamės geriau
Parašyk savo nuomonę apie Bitė Lietuva, UAB

Prastas aptarnavimas nekompetetingi darbuotojai nieko visiskai neismano technikoje zada viena daro kita vienu zodziu meslas ta bitė.
Gintarė 2017-11-23 16:46:54
Desperatiškai bando išlaikyti nuo jų bėgančius klientus, skleisdami melagingą informaciją apie kitus tinklus, jog parodytų savo "privalumus", kurie iš tiesų neegztistuoja, apgailėtina.
Sveiki, Gintare,

parašėme Jums laišką el.paštu. Pasistengsime išspręsti kilusius nesusipratimus.

BITĖ LIETUVA 2017-11-23 11:01:51
Sveiki, Olegai,

apgailestauju, kad patyrėte nepatogumų. Norime išspręsti kilusius nesusipratimus, todėl prašėme jums el. paštu.

Jūsų Bitė
Ir as apgailestauju, kad tik imituojate nora "...isspresti kilusius nesusipratimus"! Siandien jau uzpildziau prasyma pereiti pas kita operatoriu.Manau, kad su tokiu Bites poziuriu i klienta tokiu prasymu bus vis daugiau!!!
Agata 2017-11-22 17:23:35
Labai nusivyliau Bitės aptarnavimo kokybę.
Metų pradžioje paskambino vadybininkė, pasiūlė atseit nemokamas planšetes, paskui sužinojome, jog dėl to kils visų mūsų planų kainos. Pasijutome apgauti, bet dėl terminuotų sutarčių vis dar likome Bitėje...
Vakar susisiekiau su bitėsįmonei priskirtu vadybininku dėl naujo telefono įsigijimo, uždavėme kelis klausimus ir sutarėme, kad pasiskambinsime jam. Šiandien parašėme vadybininkui e-laišką su prierašu "SKUBU", skambinome gal kokius 3-4 kartus, bet į laišką niekas neatsakė, ragelio niekas nepakėlė... Vat toks vat Bitėje verslo klientų aptarnavimas šiandien.
Sveiki, Agata,

kuo skubiau su Jumis susisieksime išsiaiškinti kilusius nesusipratimus. Atsiprašome dėl nepatogumų.

Tomas 2017-11-23 07:32:35
Tik dabar supratau kad Bitės konsultantai apmokyti meluoti ir apgaudinėti klijentus, o sutarti padaryti kokia jiems palanki..Jau nekelia pasitikejimo jie, ir visiems sakau bėkit kur galit
Sveiki, Tomai,

su klientais esame sąžiningi, apgailestaujame, jei kilo nesusipratimų. Parašėme Jums asmeniškai žinute, kad galėtume išsiaiškinti situaciją.

BITĖ LIETUVA 2017-11-23 11:01:51

Jūsų Bitė
Del 7 Eur skolos be jokio perspejimo atjunget rysi.Po skolos apmokejimo jokios komunikacijos, ka daryt, kad rysis atsinaujintu. Apgailetinas bendradarbiavimas, jokios pagarbos klientui!Tiesiog varot buldozeriu!
Aciu Dievui, kad rinkoj esate ne vieni!
Olegas K. 2017-11-22 18:16:41
Laaaaabai nusivyliau sios imoneles aptarnavimo kokybe!Jokio griztamojo rysio, tiesiog buldozeriu varo per klientus!!!Smagu, kad yra galimybe pereiti su savo numeriu pas kita operatoriu!VALIOOOOO!!!!

Jūsų Bitė
Labai nusivyliau Bitės aptarnavimo kokybę.
BUUUUKIT ATSARGUS IR NEAPSIGAUKITE su bites neribotu internetu.apgavo juodai mus operatorius Marijus, siulino plana su neribotu internetu plius dovanu plansete, uhuuu jega, internetas neribotas plansete turi, naudojiesi kur nori tiek sodyboj tiek palangoj ir tt.na ir ka praejus puse men.uzriso interneta, pasiskambinus paaiskino kad yra lubos 150gb ko neminejo opertarius, nu ir prasidejo pasaka be galo, darbai stovi, vaiku dienynai neatidaromi ir tt..3dienas pati sjambinejau vis gaudavau atsakyma susisieksime bet siekiuosi vis pati MARIJUS NET NEKELIA TEL KAI SKAMBINU nes bijo, nedrista pripazint klaidos negana to dar uz iranga reik sumoket 230e kuri atseit yra naudota tai palaukit buciau zinojus kad ribotas internetas vadinasi neribotu tai i kalbas buciau net nesileidus, nesiruosiu nieko moket tegul MARIJUS SUSIMOKA UZ SAVO KLAIDAS!!!!IR PASIIMA SAU DOVANA NEMOKAMA KURIA MAN DOVANOJO NEMOKAMAI UZ 230E.TIKRAI SITO TAIP NEPALIKSIU IR KREIPSIUOSI I VARTOTOJU TEISES tegul viena kart atsako uz savo veiksmus nes yra irasas kuris buvo perklausytas ir patvirtinta kad pamirso paminet:)ZMOOOONES BUKIT ATSARGUUUUUUUS
Jevgenij 2017-11-21 13:43:39
Bitės klientais esam virš 2 metų. Atėjus pasidomėti dėl naujų sutarčių, pirmą klausimą korį gavom: "ką siulo konkurentai?" (Buvau sakęs, jog domėjausi ką kiti operatoriai siulo.)
Atsisakęs sakyti kitų operatorių pasiūlimus buvo pasakyta, jog jokios informacijos ir jokių pasiūlimų nesuteiks.
Kagi, už labai "malonų" bendravimą ir atsisakymą informuoti "Bitei" sakome ATE.
P.S. PC Mada.

mums labai nemalonu dėl šios situacijos, atsiprašome už nemandagų bendravimą. Parašėme Jums laišką asmenine žinute, tikimės, jog nuspręsite likti mūsų klientu.

Jūsų BITĖ
Kagi, už labai "malonų" bendravimą ir atsisakymą informuoti "Bitei" sakome ATE.
P.S. PC Mada.
Klientas 2017-11-21 11:26:56
Nusivyliau bites paslaugomis. Bites atstovybe apgaudineja zmones, negana to kad tvirtina jog tokiu sutarciu nera kurias sudarineja dar ir nusukineja pinigus. Tarkim sutartis yra 9.99 jie tvirtina kad po 10€. Tai jei siuo atveju skaiciuojant nuo kiekvieno kliento po 0.01€ susidaro padori suma. Mms mokami, kainos uz paslaugas nerealios, virsijus interneta be ispejimu jungiami kiti tarifai ir zymiai didesni nei kitu operatoriu. Negana to tikejomes geresniu paslaugu nei sugeba duoti. Rysio kokybe tikrai nieko ispudingo kaip jie giriasi ir bando iteigti kad nauju stociu pristate ir dauguma 4G isties tik blefas. Siuo atveju omnitel "Telia" pirmauja aisku tele2 stengiasi neatsilikti bet uz bite sunku pripazinti bet yra isties geresnis tinklas. Tele 2 bent jau fiktyviu saskaitu nesudarineja ir kitokiu dalyku nepriraso. Kaip ne kaip kiek metu buvau tele2 klientas taipogi ir omnitelio man nereikejo aiskintis uz ka ir kiek moketi. Visada tokios pat saskaitos ne trupuciu daugiau tiek telia tiek tele2 tiekeju.

dėkojame už Jūsų pareikštą nuomonę. Parašėme Jums asmeniškai el.paštu, kad galėtume detaliau išsiaiškinti situaciją.

Bitė Lietuva 2017-11-21 09:59:38
Sveiki, Gintare,

parašėme Jums laišką asmeniškai el.paštu. Atsiprašome dėl sukeltų nepatogumų naudojantis mūsų paslaugomis.

Jūsų BITĖ
Taip bet deja konsultantas to nepasake, o cia ir yra didziausias minusas!!!!!!
Gintare 2017-11-20 18:31:29
Bukit atsargus imdami bites interneta su neribotais gb..apgavo juodai!!!!tas neribotas internetas toks kad isnaudojus 150 uzrisa iki naujos saskaitos pradzios..kosmaras galima ir be darbo likt su ju tokiais bajeriais..tikrai sito taip nepaliksiu yra irasyti pokalbiai kur viskas isdestoma nuo iki bet svarbiausias dalykas nutylimas.ir dar nutraukt neleidzia o siulina dar didesni mokesti uz plana..tikrai sito taip nepaliksiu ir jeigu kolsuntantasMARIJUS neistaisys savo klaidos TIKRAI KREIPSIUOSI I VARTOTOJU TEISES..cia ne juokais be darbo gali ir net vaiku dienyno negalima patikrint..virsune.BITES INTERNETAS-AKMENS AMZIUSinterneta turi moki 20e i men bet naudotis negali...

Gintare 2017-11-20 18:31:29
Man lygiai taip pat nutiko! a*******i savo puslapyje nerašo, kad realiai tai ribotas internetas !!! Jie pasiūlyme rašo, kad jis neribotas ir jo greitį!!! Bet nerašo kad ribotas !!! Po mėnesio pirmo naudojimo sulėtėja internetas !!!
Justinas Jarockis 2017-11-19 16:59:26
Sdaruova, krc pirkau nauja mobiliaka, isirinkau, kol ten sutvarke prie kompa kazka tai ilgai buvo, bet didziausia beda kad mane apgavo ir pardaveja susimove, manes klausia sako nori dekliuka, as sakau aisku reik, bet ne atverciamo, tai krc issirinkau, BET man padave SAMSUNG J5 2016 m. dekliuka o mano telefonas tai 2017, tai tas dekliukas netas, ausines atsijungineja labai nepatogus, ir as pasitikejau pardaveja ir nusipirkau. Tai va. Dekliukas 6 eurai. Dezute dekliuka sudeginau. Pardaveja neatsakinga.

dėkojame už skirtą laiką mums parašyti. Perkant dėkliuką salone, reikėtų iš karto patikrinti, ar dėkliukas tinka. Kokybiškos prekės atgal nepriimamos.

neringa 2017-11-18 14:08:42
noreciau suzinoti kur kreiptis, kaip dirba raseiniu bites salonas kada tik benueisi uzdarytas, o darbuotoja ne savo vietoje, ar taip galima? ejau kelias dienas norejau pasijimt telefona bet kadangi kaip nera darbuotojos taip nera, teko is kito salono imt.
Sveiki, Neringa,

dėkojame už Jūsų atsiliepimą ir labai atsiprašome dėl nepatogumų. Dėl Jūsų nurodytos situacijos informuosime salonų vadovą.

rytis 2017-11-18 18:43:38
tikrai noriu padekoti uz aptarnavima kaune bites salone kuris randasi pramones prospekte 29 tikrai nustebino darbuotojos mandagumas tikrai reik daugiau jusu kolektyve tokiu darbuotoju
Sveiki, Ryti,

labai smagu gauti gražių atsiliepimų iš klientų. Ačiū Jums, kad parašėte.

Laura 2017-11-16 12:21:55
Na apsilankiusi Jūsų skyriuje Vilniaus akropolyje pasibaisėjau konsultantu bendravimo kultūra. Džiaugiuosi perėjusi į kitą tinklą.
Sveiki, Laura,

ačiū už Jūsų atsiliepimą. Labai gaila, jog nusprendėte nebesinaudoti mūsų paslaugomis. Atsiprašome dėl patirtų nepatogumų. Tikimės, jog ateityje nuspręsite vėl tapti mūsų kliente.

tadas 2017-11-14 21:11:22
Esu senas bites klientas, bet manau teks palikti sia vagiu imone, telefonu naudojuosi tik paskambinimui, bite is kazkur priskaiciavo, kad siunciausi nezinia ka, nors telefonas net nepajegus tiek priimti duomenu, kad dar anksciau naudojausi internetu keliata paru nesustojus.si karta jau atsiunte ispejima, kad nepilnai sumoketa, kad isjungs jei 3 dienu begije nesumokesiu.taip iseina, kad ten sedintys darbuotojai naudojasi klientu duomenimis, prie kuriu laisvai prieina, o klientas turi moketi uz ju parsisiustus duomenis.ir dar vyresniems zmonems nereikalingas internetas, nesinaudoja juo visai, bet moka, ar tai sazininga.
Sveiki, Tadai,

apgailestaujame, jei sąskaita sukėlė abejonių. Detalesnę informaciją dėl sąskaitos pateiksime Jums asmeniškai el.paštu.

Gabrielė 2017-11-14 15:28:33
Visiškas klientu negerbimas! Taip apgaudinėti žmoniù negalima, jokios atsakomybės. Prieš 3 mėnesius pasirašiau sutarti metams, ėmiau kad turėčiau interneta užsienyje. Prieš imdama man niekas neperspėjo, kad intermetas galios tik 3 mėnesius užsienyje, nors buvo aiškiai sakyta kad interneto užsienyje reikės visiems metams. Gavusi žinute, kad nuo kito mėnesio nebegalios man šis planas, paskambinus i bite jie sako kad sutartį taip parašyta, bet ėmus niekas nei nenorėjo pasakyti kad taip bus ir gausiu mokėti kosmiškus pinigus už GB, ir dar planas kainuoja nemežai, pinigu metimas kaip i balá!
P.S jūsù ištikima kliente..

dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Netrukus Jums pateiksime atsakymą asmeniškai el.paštu.

Jūsų Bitė
P.S jūsù ištikima kliente..
UAB "Goncas" 2017-11-13 19:02:10
Visiskas nesiskaitymas su klientu. uz rugsejo menesi gavau didele saskaita, nieko virsijus nebuvau. Pasiskambinus i informacija, issiaiskinom, kad jau rugpjucio menesi, (kazkur viduryje menesio) buvo pasibaigusi mano plano akcija, bet manes niekas apie tai neinformavo. Sujunge mane su atsakinga vadybininke, ji kalte pripazino ir pazadejo pateikti kompensacija nuo pat akcijos pasibaigimo datos, pridurus, kad dabar turi neatideliotinu darbu. Zadejo paskambinti kita diena, nesulaukiau, pati paskambinau, vel turejo neatideliotinu darbu ir po 20min pazadejo perskambinti. Aisku niekas neperskambino, kai rytojaus diena vel pati skambinau - niekas neatsiliepe. Tada nuvaziavau i salona, sake su verslo planu niekuo padeti negali salone, tada nuvaziavau i kita, ten konsultantas parase laiska vadovybei, surase situacija. Tada po savaitgalio sulaukiau vadybininkes skambucio (prisistate tuo paciu vardu, kaip ir buvusios, bet pasak jos, tai ne ji). Vel isdesciau visa situacija, sake, kad kompensacija pateikta, dar pakartos ir poros dienu bus aiski kompensacijos suma. Skambino, bendravom, kol ikalbejo pasirasyti sutarti...Tuomet vel prasidejo neatsiliepimai. Perskambino, tik kai ieskojau per 1501 pagalbos ir vel kaip nieko nezinanciai turejau pasakoti visa istorija, sake, kad kompensacija tikrai paduota ir ji ateis su sekancia saskaita. Taigi.. Gaunu spali saskaita..Be jokiu kompensaciju! Ir negana to, saskaitos israse nurodytas mano senas planas (tik aisku be jokiu akciju), kai jau nuo rugsejo 13d. pasirasytas kitas. Ka gi, vel skambinu, vel neatsiliepia, is kelinto karto atsiliepia, aiskina, kad viskas gerai, sumokekit jus ta suma, o mes paskui kompensuosim, dar paklause ar kazkokia kreditine man atsiuntus, bet taip ir neatsiunte. Kiek laukt??? Pusantro menesio neuztenka kompensacijai suskaiciuoti??? Vel pazada po poros valandu, issiaiskinus visa situacija, perskambinti. Tai tos pora valandu jau eina antra savaite... O siandiena gavau topine zinute: "versle visi skaiciuojame savo finansus, ta darome ir mes biteje. Todel primename, kad Jusu imones skola siekia tiek ir tiek."Tai palaukit, o mes neskaiciuojame savo finansu, paprasti zmones??? Moketi toki kosmosa uz paslaugas siais laikais yra nesamone. Juolab, kai tiek konkurentu pasiulymu. Jei man nebutu pazadejus bite kompensacijos, as joje tikrai nebuciau likus po tokiu nesusipratimu! Buvo tempiamas laikas, o pasirasius sutarti, nustojo ir apie kompensacijas kalbeti. Nusivylimas visiskas, noriu tik sutvarkymo saskaitu ir atsisveikinimo! Turbut bites sekantis zingsnis bus tinklo atjungimas del skolos! Sutvarkykit saskaitas, netempdami laiko ir bus apmokejimas!

labai atsiprašome už sukeltus nepatogumus. Susisieksime su Jumis asmeniškai el.paštu. Tikimės, jog pavyks susigrąžinti Jūsų pasitikėjimą ir toliau liksite mūsų klientai.

Algirdas 2017-11-13 10:31:49
1, 5 mėnesio stengiamės atsisakyti mobilaus interneto "spartusis biurui". Skambučių ir laiškų buvo rašyta N x K10. Galiausiai paslauga dar vis neišjungta ir vis žadama, kad "...šiandien "Kažkas" būtinai susisieks, pažadame." Praeina dvi dienos ir niekas nesusisiekia. Pinigai kapsi už paslaugą kuria nesinaudojame.
Ar tokiai įmonei toks elgesys yra deramas?
Sveiki, Algirdai,

labai atsiprašome dėl nepatogumų. Dėl detalesnės informacijos susisiekėme su Jumis asmeniškai el.paštu.

Jūsų BITĖ
Ar tokiai įmonei toks elgesys yra deramas?
Kreipiuosi į Jus dėl mobilaus įrenginio, kadangi esu nepatenkinta jo veikimu, metų eigoje jis buvo sugedęs net 5 kartus. Prašau atsižvelgti į mano pretenziją.
Eimutė 2017-11-08 13:01:12
situacija tokia: pries pora menesiu ruosiausi pereiti y telia tinkla, del biteje gaunamu man per dideliu saskaitu, tada su manim susisieke bites konsultante bandydama itikinti pasilikti biteje ir pasiule zymiai pigesni plana, as nesutikau, nes telia man pasiule ta pati, tada konsultante dar pasiule 4 menesiam kompensacija, kad uz plana nereikes moketi isvis. tai vat praejusi menesi gavau saskaita, bandziau bites interniatiniame puslapyje aiskintis kodel taip atsitiko, atsakymas buvo apmokekit saskaita ir nuo kito menesio pritaikysim kompensacija, tai jus man paaiskinkit kodel vel gavau ta saskaita? beje vel rasiau y internetini bites puslapi, bet kolkas niekas neatraso. tikiuosi sykart Negauti tokio pacio atsakymo, nes jau nusibodo tokios melagystes, pereiciau y kita tinkla ir ramybe butu o dabar kas menesi tik vis kokia nesamone islenda
Sveiki, Eimute,

atsakėme Jums el.paštu. Situaciją išsiaiškinome ir pažadėta kompensacija suteikta. Atsiprašome dėl nepatogumų.

Vilma 2017-11-08 18:53:56
Esu labai nusivylusi bite, pastoviai nera rysio, internetas strigineja, net nesuprontu uz ka jiems renka ir moket jei negausi kokybiskos paklaus, vyras naudojasi telsiuos paslaugomis tai visada yra internetas ir risys.
parašėme Jums el.paštu. Tikimės pavyks išsiaiškinti situaciją dėl ryšio.

Alma 2017-11-07 19:37:11
Dėl nesusipratimų bandant prisijungti prie internetinio vartotojo, bei neaiškios sąskaitos, maloniai prašyčiau su manimi susisiekti aukščiau nurodytu tel.Nr.Jūsų operatoriai padėti negalėjo, bet patikino, kad mano prašymu su manimi bus susisiekta 3-jų val.bėgyje.Deja, laukiau 5val.Pagarbiai, Alma.
P.S.Jūsų ištikimas klientas.
Sveiki, Alma,

netrukus su Jumis susisieksime telefonu. Tikimės, jog toliau naudojantis mūsų paslaugomis nepatogumų nebekils.

Laima 2017-11-07 19:12:38
Ozo salono darbuotojas — vaikinas, dirbęs 11.07 apie 16.30 nemoka bendrauti. Neišsiaiškinęs situacijos, nepagrįstai priekaištavo.

labai dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Būtinai informuosime salono vadovą. Jeigu dar turėtumėte kokių papildomų klausimų/pastebėjimų, parašykite mums bendraukime@bite.lt.

P.S.Jūsų ištikimas klientas.
Sveiki, Judita,

parašėme Jums el.paštu. Tikimės pavyks visą išsiaiškinti dėl mokėjimų. Atsiprašome dėl nepatogumų.

Jūsų BITĖ
Visiškas kliento negerbimas, skirtingi konsultantai, skirtingą informaciją pateikia. Pačių sisteminė klaida padarė skolą, dabar verčia mane ją sumoki!!! Visiškas kliento nevertinimas išbuvus eilę metų!!!!
Lina 2017-11-06 12:28:06
Prieš 8men. Biteje nusipirkom iphone 6s. Ant telefono ekrano atsirado baltos dėmės. Naudojomes, kol viena diena telefonas galutinai pastrigo. Kreipemes i garantini. Salono vadybininke atjunge myphone funkcija prie mano akių ir išsiunte telefona i mttc. Po savaites laiko mttc puslapyje pamatau, kad telefonas pratestuotas, gedimų nerasta. Skambinu i bite, klausiu kaip taip gali būti, gaunu atsakymą, kad telefonas neturi gedimų. Telefonas grizta po savaites be jokio remonto, taip pat sekmingai pakibes, kaip ir isvaziavo. Paaiškinimas toks, telefonui neatjungta myphone funkcina, todel nieko negalejom daryti. Tai niekaip nesuprantu ar nebuvo galima paskambinti, ar kai as skambinau pasakyti, kad myphone funkcija neatjungta, mes nieko negalim daryti. Tai va, noriu informuoti bites meistrus kad ta funkcija galima atjungti is bet kur. Nebutinai tureti telefona rankoje. Kitas dalykas niekaip nesuprantu, kodel mano telefonas dvi savaites vazinejosi i Olandija remontuotis jei Lietuvone yra Ideal kompanija kuri tvarko iphone telefonus. Konsultantu kalbejimas telefonu tragiskas.
Sveiki, Lina,

Gvidas 2017-11-04 10:08:20
Naudojantis LABAS kortele neriboti pokalbiai visgi yra labai ribojami. Žmogus, kuris nelabai turi draugų ir artimųjų savame mieste negali palaikyti ryšio nepalaikytas sukčiumi ir nesąžiningu žmogumi! Planą išjungė jam nepasibaigus ir dar pagrasino apriboti paslaugų tiekimą.
Jeigu reklamuojami pokalbiai visgi riboti, tai būkite malonūs ir parašykite. Bent mažomis raidelėmis, o ne diskriminuokite bendraujančius virtualiai. Taip, dauguma žmonių nekalba į dieną po valandą ar daugiau telefonų, tačiau daug kalbėdamas tik su dviem numeriais verslo ar nusikaltimų irgi nepadarysi.
Sveiki, Gvidai,

dėkoju, kad skyrėte laiko mums parašyti. LABAS paslaugoms yra numatytos sąžiningo naudojimosi taisyklės ir jos ties planų sąlygomis yra skelbiamos: https://www.labas.lt/saziningo-naudojimosi-taisykles
Jei pageidaujate, kad detaliau patikintume situaciją, lauksime jūsų užklausos info@labas.lt.

Mobiliųjų telefonų techninis centras
MTTC

Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškių km. Karmėlavos sen., LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su originaliomis gamintojo dalimis. Apdrausto mobiliojo ar planšetinio kompiuterio...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...
GSM LINIJA
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą, superka naujus ir naudotus telefonus. GSMarena.lt siekia užtikrinti savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

„Kalėdinės žaidynės” suvienys visą Lietuvą
„Kalėdinės žaidynės” suvienys visą Lietuvą 11-21 15:56
Jau septintus metus vyksianti itin laukiama sporto ir džiaugsmingų emocijų kupina šventė "Kalėdinės Žaidynės 2017", šiemet gruodžio 5 dieną visus sukvies į Jonavos sporto areną. Į...
Pripažintos Izraelio kompanijos “SANO” oficialus atstovas Lietuvoje - Viduržemio perlas 11-21 14:12
Viduržemio perlas - tai oficialus „Sano", „Careline", „Natural Formula" ir „Crema" prekės ženklų atstovas bei produkcijos platintojas Lietuvoje. Kompanijos Viduržemio...
Teismas: sprendimas dėl Kėvišo buvo teisėtas
Teismas: sprendimas dėl Kėvišo buvo teisėtas 11-24 18:41
Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) atmetė Gintauto Kėvišo, buvusio Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) generalinio direktoriaus skundą Vyriausiajai tarnybinės...

Ar jau laikas mažinti PVM?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

3M 231,58 -1,07%
Red Hat 126,59 -1,49%