Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Bitė Lietuva, UAB

Atsiliepimai apie Bitė Lietuva, UAB

BITĖ. Taip lengviau
Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Bitė Lietuva, UAB

Paskambina dėl besibaigiančios sutarties lapkričio 24d. Sutartis baigiasi 2021.01.04. Tai nesuprantu kodėl sutartį pratęsia ne nuo tada kada ji baigiasi, o nuo lapkričio 23d. Juolab, kad planas pabrango 5eurais.
Pasirodo ir man, su konservatyviu požiūriu, po 14 metų lojalumo Bitės tinkle ši kompanija sugebėjo įrodyti, kad lojalūs klientai Bitėje yra žemiausioje vietoje. Aišku, pats kvailas, kad patikėjau tik žodiniais Bitės vadybininko Laimono Eimučio sąmoningai tiksliniais argumentais, kaip mūsų įmonei taps "geriau" su "pagerintais planais ir papildomomis apmokestinamomis" paslaugomis, kurioms bus suteikta 100% nuolaida. Iš viso, dabar mūsų įmonė "džiaugiasi" kas mėnesį suteikiamomis 143, 25 Eur nuolaidomis ir vistiek vidutiniškai 10 Eur/mėn padidėjusia sąskaita. Nes pasirodo tos super paslauogos, tai už 25 Eur/mėn Skambučiai iš Lietuvos į užsienio ZONĄ 1/2" ir už 10 Eur/mėn "SMS iš Lietuvos į užsienį". Viskas su 100% nuolaida, nors anot vadybininko jums tik kelis eurai prisidės, o sąlygos pagerės. Problema ta, kad kokius paskutinius 8 metus jau nebuvau surištas jokia sutartimi ir pagalvojau, kad čia tik plano pagerinimas lojaliems klientams... Resiume: norint nutraukti sutarti reikia grąžinti suteiktas nuolaidas! Po 9 mėn. tai jau suma, Ačiū Bitei už lojalumą ir už pamoką, kad sutartis reikia atidžiai skaityti kiek jums reikia laiko, nors ir už nugaros trypčios ir skubins jų kurjeris, per kuriuos jie tuos parašus ir susirenka. Liko dar 27 mėn. laiko padėti visiems apsispręsti ir papasakoti kas jų laukia sudarius sutartį su šiuo operatorium. Bitė - taip lengviau... ir tikrai ne jų klientams... bus daugiau...
Paskambino man Brigita Birgerytė iš bitės su pasiūlymu:gaunu 700e.nuolaida paketui, tv naujausia, kurio vertė virš 800e, interneta neribota labai spartų, go3 televizija, taipat galiu žiūrėti kino fimus, dar pasakė, kad užsisakydama šį paketa busiu kitame lygyje
Trumpai apie ryšį kaimo vietoveje žemesnėje vietoje, apie interneta net nekalbu. Pvz. Varėnos raj. viename iš kaimelių ryšys toks blogas, kad primena laikus prieš 10 metų kai reikejo lipti i medį ar ieškoti aukštesnes vietos. Susikalbėti nepavyks patalpoje arba ir neprisiskambins. Pakeitus operatoriu tele2, na žinot... tiek ryšys tiek internetas veikia kaip mieste, tai yra neįtikėtina. Bitei su ryšiu kažką reikia daryti, nes čia šiai dienai yra nesamone, o kainos vienos brangiausių.
P.s į mano komentara galite neatsakinėti.
Bitė Lietuva, sukčiauja nemirksėdama. Keičia sutarties kainodara bei sąlygas, kaip tik norėdama.
Parašiau elektroninį laišką su pretenzija, atsakymo ne gavau, skambinau į klientų aptarnavimą, patikino kad perduoda atsakingam vadovui, ir patikino jog bus susisiekta, ir vėl nieko, jau trečia ar ketvirta savaitė. Vadybininkas asmeninis, tai aplamai patyliu, melagių melagis, svarbu jo pardavimai.
Ir galite čia nerašinėti tų nesamonių apie tai jog, kad išnagrinėtumėte situacija susisiektumėme. Tai Jūs turite susisiekti, problemos ir neigiami atsiliepimai krenta ant Jūsų įmonės, tad Jūs mūsų turite ieškoti ir atgailauti!

Esu Verslo klientas, bet kas tik prasitaria apie tai jog nori bandyti Jūsų tinklą, iš karto duodame neigiamą rekomendaciją. Todėl, kad nemokate dirbti su klientais. Ir dar B2B, siaubas!!!
2020-11-20 14:12:08 IP 66ik9bbt
Aleksandar zvikevic 2020-11-20 10:25:35
Sulaukjau skabucio is kurerio neten nuvazavo paske atves pirmadeni man pirmadeni darbas negalesiu ar venas kireris tik dirba nesuprantu!!!!!
Sveiki. Jog galėtume detaliau peržvelgti situaciją, maloniai prašome su mumis susisiekti klientų aptarnavimo numeriu 1501 arba +37069923230 arba asmenine užklausa užpildant formą https://www.bite.lt/pagalba, kurią rasite puslapio apačioje.

Aleksandar zvikevic
2020-11-20 10:25:35 IP 2g44b9he
2020-11-18 14:21:45 IP 66ik9bbt
Ingrida 2020-11-18 00:38:37
laukiu nesulaukiu sutarties pabaigos:) bėgsiu neatsigręždama.

Jūsų BITĖ.
laukiu nesulaukiu sutarties pabaigos:) bėgsiu neatsigręždama.
2020-11-15 13:56:44 IP 66ik9bbt
Sima 2020-11-13 19:00:31
Pasiulė paketa su belaidziu internetu, tv., ir go3.Klausiau ar tikrai nebus problemu del interneto, nes gyvenu kaime.Sake:jei netenkins internetas ir iranga galima grazinti per 2sav.
Internetas prastas, televizorius konsultante sake virs 800e.vertes, o pasirodo kad kainuoja 350e.Apgavo normaliai.Kur tik kreipiuosi niekas nieko nezino.Salone nepriima nes ne ju reikalas, ne jos pardave.

2020-11-15 08:40:43 IP 66ik9bbt
Ignas 2020-11-13 00:57:54
ESU NEPATENKINTAS NAMU INTERNETU. INTERNETO SIGNALAS GERAS KADANGI PIRKAUSI PAPILDOMA ANTENA, O SPARTA BAISIAI SUPRASTEJUSI. DABAR VAKARAIS SPARTA NUKRENTA IKI 10MBPS, KO PASEKOJE NEIMANOMA PILNAI NAUDOTIS INTERNETU.
Sveiki, Ignai. Jog galėtume detaliau peržvelgti situaciją, maloniai prašome su mumis susisiekti klientų aptarnavimo numeriu 1501 arba +37069923230 arba asmenine užklausa užpildant formą https://www.bite.lt/pagalba, kurią rasite puslapio apačioje.

Giedrius 2020-11-12 19:36:12
Galvojau vienas būsiu nepatenkintas Bitės konsultantes bendravimu, o čia vo kiek neigiamų atsiliepimų :) deja įmonė pralaimėjo kovą su virusu, tenka užsidarinėt visiškai, turim telefą neišmokėtą, sakau supraskit 0 pajamų, ateitis "badas ir utelės" nutraukim sutartį anksčiau laiko, sako ok už įrangą ir negautas pajamas apmoki ir vsio. Niu už įrangą dar sutinku, bet negautas pajamas? ir taip bloga ant dušios ir dar pasipelnyt iš tavęs nori. Konsultantė sako turim 300000 vartotojų o tik tu vienas nepatenkitas. Dabar suprantu kad ne vienas ir kad toks stilius ir mentalitetas įmonės pasidarė, o gaila, kažkada buvo superinė įmonė.
Sveiki, Giedriau. Nuoširdžiai apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos sutarties nutraukimo metu. Kad galėtume detaliau išnagrinėti situaciją, prašome susisiekti su mumis telefonu 1501 arba +37069923230.
Bites internetas visiškas grybas. Internetas vos velkasi, wifi už dviejų metrų visai nebetraukia. Vaikai normaliai mokytis negali. Jungiantis per zoom, viskas stringa, kartais visai atsijungia, apie kokias normalias filmų peržiūras visai nekalbu
Skambino ne viena karta su pasiulymu pasididinti plana, nors visada turedavau 15Gb is kuriu isnaudoju max 10. Kai pasakai kad uztenka visko, pradeda ikalbineti, bet taip ikiriai vos ne rekti, kad elgiuosi neprotingai :D pora kartu, net teko rageli padeti nes niekaip nesupranta kai 10 minuciu kartoji, kad ne aciu, man netinka. Su dziaugmsu laukiu numerio perkelimo i kita timkla, tik kazkodel jau veluoja 2 dienas..
2020-11-08 15:10:03 IP 66ik9bbt
Sveiki, Mariau.

Kad galėtume peržvelgti Jūsų situaciją, maloniai prašome su mumis susisiekti telefonu 1501 arba +37069923230.

Jūsų BITĖ.
Imant planą salone įkiša Go3 sakydami, kad nėra galimybės jos neimti kartu su planu ir kad tai pradžioj nemokama, o vėliau turėsiu pats atsisakyt. Pakeičiau operatorių, plano sutartį nutraukt sugeba, o televiziją palieka, šaunuoliai. Dabar turiu susimokėti už tai ko net nenorėjau imt, bet privalomai įkišo, nė karto nesinaudojau o sąskaitą išstatytą gavau. š*******o kontora užsidirbo, reputacija panašu niekam neidomi.
2020-11-05 17:39:01 IP 66ik9bbt
NIJOLĖ JARAŠIENĖ 2020-11-05 13:03:48
PMOKĖJAU SĄSKAITĄ 11 03, 11.05 gavau pranešimą kad skolinga dar 29 E Paskambinau 1501, ten robotas kartojo keletą kartų apie skolą, atkakliai skambinėjau kol atsiliepė konsultantė ir patvirtino, kad esu neskolinga. Kam reikalingi netvarkingi robotai, gerbkite ir kitų laiką.
Sveiki Nijole,

apgailestaujame už patirtus nepatogumus.

Bitė
NIJOLĖ JARAŠIENĖ
2020-11-05 13:03:48 IP 2be6cab4
2020-10-30 11:54:15 IP 66ik9bbt
Dovilė 2020-10-30 10:50:56
Dar neteko susidurti su tokiu įžūlumu. Gražiai ir mandagiai pasakiau, kad man nereikia paslaugos, o konsultantė labai nemandagiai kalbėjo. Taip pat nepasiteiravo, ar galiu kalbėti. Jūsų darbuotojos žodžiai: jei jau kalbat, tai galit kalbėt. Tai jau antras kartas, kai nusiviliu jūsų darbuotojais, sutarties tikrai nebepratęsiu.
Sveiki.

2020-10-29 18:21:54 IP 66ik9bbt
Klientė nuolatinė 2020-10-29 16:47:42
Aš tai pat nerekomenduoju niekam BITĖS paslaugų.Po paskutinio pokalbio su konsultante likau be žodžių, tokio įžulumo dar neturėjau.Linkiu jums viso ko geriausio.
Apgailestaujame, jei pokalbis nebuvo sklandus su darbuotoju. Maloniai prašome su mumis susisiekti klientų aptarnavimo numeriu 1501 arba +37069923230 arba asmenine užklausa užpildant formą https://www.bite.lt/pagalba, kurią rasite puslapio apačioje.
Klientė nuolatinė
2020-10-29 16:47:42 IP 2e7r3mhr
Renaldas 2020-10-29 15:27:11
Rašau būten dėl Darbuotojos iš Jurbarko skyriaus “Ilonos”!
Esu Labas klientas jau 10 metų ir nusprendžiau pereiti y Bite.Nuėjau pas darbuotoja Ilona kad pasiūlytu man tinkantį plana.Gavau pasiūlyma planas”lengviau 5”.Man buvo aktualu GB Užsienyja del to ji man pasiule vietoja 5gb gavau 10gb užsienyja, bet Po pirmo menesio gaunu žinute, kad išnaudojau 80% duomenu nor tuo tarpu buvau išnaudojas tik 4gb.Tada nueinu pas Ilona o ji man pareiške kad man yra tik 5gb duomenu užsienyja ir ji nieko nežino del tų 10gb apie kuriuos kalbejome.Taigi buvau tiesiog apgautas ir likau nusivylęs Bite!!!!
Ruosiuosi pereiti y kita tinkla del šios nesažiningos darbuotojos!!!!!
Sveiki, Renaldai,

maloniai prašome susisiekti su mumis klientų aptarnavimo numeriu 1501 arba +37069923230 arba asmenine užklausa užpildant formą https://www.bite.lt/pagalba, kurią rasite puslapio apačioje.

Jūsų BITĖ
Rašau būten dėl Darbuotojos iš Jurbarko skyriaus “Ilonos”!
Ruosiuosi pereiti y kita tinkla del šios nesažiningos darbuotojos!!!!!
2020-10-28 08:17:28 IP 66ik9bbt
VALYTOJAS 2020-10-27 15:56:46
PASIBAISEJAS, KOKIE GOBSUS PALIKO BITE, O MAN JIE PATIKO DAUGIAU KAIP 20 METU NAUDDOJAUSI JU RYSIO TEIKIAMOMIS PASLAUGOMIS, LUPIKAVIMUI VIDURY BALTOS DIENOS ATEJO GALAS, KAINOS IR PLANU SANTYKIAI NEBESUDERINAMI SU SVEIKU PROTU, LAIKAS UZRAUGTI SU JUMIS VISUS GALUS. NUO SIOL BUSIU TELIO LOJALUS KLIENTAS, TIKRIAUSIAI ILGAM, NES TEN KAINOS IR PLANU SANTYKIAI YRA ADEKVATUS.

Jūsų BITĖ
2020-10-26 10:10:05 IP 66ik9bbt
Lukas 2020-10-26 01:53:20
Noriu ir aš parašyti atsiliepima apie šia įmone, kuri teikia paslaugas, poto jas sumažina ir taip čiulpia pinigus. Taigi prieš pusantru metu isigijome namu internetus, vienas nešiojamu modemu, kitas ant laido. Nešiojamas modemas sugedo po 2menesiu, nunešeme į bite, jie išsiunte ale į centra sutvarkyti. Paskambino po savaites sake ateiti atsiimti. Atejom atsiemem, viskas tvarkoje.. po keliu savaičiu vėl sugedo... dabar naudoju viena interneta ta pagrindini ant laido, bet sumažinti megabaitai, internetas tiesiog nekrauna nieko į centra užregistruota, sake laukti kol paskambins, atsakymo nesulaukiam jau savaite... kas čia per aferos pas juos net neisivaizduoju. Pirmus metus viskas tvarkoje buvo, draugams ir artimiesiems siulem imti taip pat bites interneta nes labai gerai veikia ir t.t. bet pasirodo ir pats apsigavau ir kitus apgavau.. NEPATARIU NIEKAM SUSIDURTI SU ŠIAIS ATSTOVAIS.
Sveiki, Lukai.

2020-10-21 13:44:55 IP 66ik9bbt
Laima 2020-10-21 10:11:33
Laukiu nesulaukiu kada baigsis planai ir visi 9 numeriai bus perkelti pas kita operatorių nes to ką daro BITE yra žiauru negu žiauriai. Jau šitokio kliento negerbimo ir nenorėjimas spręsti problemas yra absurdiškas juolab kad patys pripažysta kad iš jū pusės yra privelta tiek klaidu. Nutraukus ekrano draudimą pasirodo jis nenutrauktas nes varnelės alia neuždėjo net nejuokinga, pirkus nauja tel įrenginy užsidėjome ekrano draudimą tačiau įvykus įvykiui sužinau kad kažkaip stebuklingai moku ekrano draudima ne už nauja įrenginį bet už seną telefona kuriam prieš 6 men nutraukiau draudima.Paklausus kodel nera draudimo naujam telefonui pareiške jus jį nutraukėte pareikalavus pateikti yrodančius dokumentus kad aš nutraukiau draudimo jie pateikti negali. Reziume jus neškite telefona i MTTC Bite sąskaita apmokės :) paklausus o kas bus jei as po kurio laiko sudauzysiu vėl ekraną sako varneles visas sudėjau kur reikia tai Bitė pati apmokės saskaitas tvarkymo. DĖMESIO stebuklingai nenutrauke draudimo nors skambinau ir sakiau nutraukti bet VARNELES niekas neuždėjo, Naujam telefonui nera ekrano draudimo nes ir vėl tos VARNELĖS nera uždėtos o jie mat uždės varneles kuriomis Bite isipareigos ekrano sąskaitas mokėti. Pareikalavus oficialiu dokumentu kuriuose matytusi BITES isipareigojimai Bitės rišys su klientu DINGO : (Kita išeitis duodate klientui nauja irengini ir priskiriate t.y. uždedate VARNELE kuriuo imone isipareigoja mokėti ekrano draudimo mokeščius ir visi ramei sau gyvename. Laukiu kitų metų Liepos mėnesi nes paliksiu šia klaikią organizaciją su kuria jau bėdų turėįjome ne viena karta, ir tikrai patarsiu apeikite šita Operatoriu
Sveiki, Laima.

BITĖ LIETUVA 2020-10-20 08:38:06
Sveiki, Dariau,

Norėtume atkreipti Jūsų dėmesį, kad pokalbių planui ES leidžiami paslaugų kiekio ir buvimo ES šalyse laiko apribojimai yra nustatomi Europos sąjungos reglamento. Juos pažeidus, naudojimasis paslaugomis ES šalyse yra apmokestintas tuo metu galiojančiomis didmeninėmis reguliuojamų tarptinklinio ryšio paslaugų kainomis.

Jūsų BITĖ.
Mano demesi reikejo atkreipti tada kai siulete isigyti trys kartus brangesni plana. Konsultante tikino, kad nekils jokiu problemu naudojantis uzsienyje, dabar tapati konsultante sako, kad negalima naudotis uzsienyje ir siulo isigyti tos salies sim kortele kurioje esu, o abonenta moketi toliau. Suprantu, kad konsultante gavo savo procenta uz sutarties isiulima klientui ir jai visiskai neidomu kaip toliau klientui sekasi naudotis bites paslaugomis. As lieku prie savo nuomones, bite a******u kontora ir niekam nerekomenduoju!
2020-10-20 10:32:23 IP 66ik9bbt
Janas 2020-10-18 23:19:59
Pasidalinsiu savo karcia patirtimi su Bite. Pries 2 metus pasirasiau sutarti del namu interneto su Bite. Pirmus metus priekaistu del paslaugos neturejau. Isigyjau is ju net dar 2 tel numerius, zmonai ir vaikui. Bet mazdaug po metu prasidejo problemos del interneto greicio namuse, strigo televizija, duomenu perdavimo greitis kartais tebudavo 1-2 mbds, zodziu daznai interneto galima sakyt neturejau. Ne karta buvo skambinta Bites konsultantam, bet man tik siule perkrauti marsrutizatoriu, tas aisku nepadedavo. Skambindavau jiems tuoliau. Po to pakeite marsrutizatoriu, tas irgi nepadejo. Galiausiai pries savaite man pranese, kad ju bazine stotis vakarais ir savaitgaliais yra stipriai apkrauta, del to tas internetas stringa ir nieko padaryt negali. Kadangi mano su Bite 2 metu sutartis del namu interneto pasibaige nusprendziau pakeisti operatoriu. Taciau pasirodo ne viskas taip paprasta su Bite. Kadangi pries metus isigyjau vaikui "Gudruti" ir kadangi turejau namu interneto paslauga Bite man suteike nuolaida "Gudruciui". Dabar, pasirodo jeigu atsisakau ju interneto, turiu jiems ta nuolaida grazinti (102EU). Ir svarbiausiu, kad jie patys pripazysta, kad ju paslauga gali vakarais ir savaitgaliais buti nekokybiska ir pakeit to jie negali, vistiek man liepia sumoketi netasybas! Niekam nepatariu sudet su sia kompanija! O as irgi to taip nepaliksiu, jau kreipiausi su skundu i rysiu reguliavimo tarnyba.
Sveiki, Janai.

Darius 2020-10-18 16:43:45
Niekam nerekomenduoju Bites, klientu aptarnavimas tragiskas. Bunant uzsienyje virsijau saskaitos limita ir nebegalejau naudotis toliau telefonu. Paskambinau i klientu aptarnavimo linija, man pasiule trys kartus brangesni plana, paklausiau o kaip del saziningo naudojimo bunant uzsienyje. Konsultante pasake, kad nebus jokiu problemu, tik grizus i Lietuva reikes paskambineti draugams, kad jie matytu jog naudojuosi tel ir Lietuvoje. Pasakiau, kad sukciauti nenoriu, konsultante patikino kad cia ne sukciavimas ir visi taip daro. Pasiemiau trys kartus brangesni plana nei turejau, po keliu men gaunu zinute is Bites kad dauk laiko leidziu uzsienyje ir teks papildomai moketi uz prakalbama laika. Siaip netaip pavyko prisiskambinti i klientu aptarnavimo linija, i kuria cia po kevieno komentaro bite siulo kreiptis. Konsultantas pasake kad nezino ka tokiu atveju daryti ir turi pasitarti su vadybininku. Po keliu dienu paskambino tapati konsultante kuri isiule man sita plana ir pasake kad as netaip supratau naudojimosi taisykles, paklausus ar galiu asisakyti sio plano pasake kad reikia susimoketi bauda 50e ir galiu atsisakyti.Dar pasiule isigyti uzsenietiska numeri ir nesinaudoti ju numeriu, o tik moketi abonenta. Nusprendziau, kad reikes susimoketi bauda ir su turimais trimis abonentais pereiti i normalia imone. Visiems siulau neprasideti su Bite.
Sveiki, Dariau,

Ilma Ežerskytė 2020-10-15 14:55:24
Laba diena, esu labai nepatenkinta Jūsų darbuotojos įkyrių siūlymu telefonu įsigyti išmanųjį TV. Pirma, ji greitakalbe kalbėdama, neleido įsiterpti man. Antra, pasakiau, jog dirbu, negaliu kalbėt, toliau siūlė įkyriai dovaną, kurios man nereikia. Trečia, pradėjo aiškinti man, kaip man būtinas TV. Ketvirta, bandė įtikinti, jog 17 e man nebrangu, bet juk ne jai spręst, kas man brangu, kas ne, ko man reikia, ko ne.
Sveiki, Ilma,

Atsiprašome už patirtus nesklandumus. Pastabą perduosime vadybininkei. Tikimės, jog ateityje tokie nesklandumai nepasikartos.

Ilma Ežerskytė
2020-10-15 14:55:24 IP 5f4son35
2020-10-15 13:52:00 IP 66ik9bbt
Stanislovas 2020-10-14 17:37:33
Duotuoju metu kaiptik pries atrasydamas teigiama sprendima vadybininkui, galvojau paskaitysiu atsiliepimus, pirma puslapi atsidarau, o cia jezau maryja svenciausia magdalena, jomajo :D Stipru, labai stipru. Kadaise teko pokalbyje dalyvaut darbo, toki sh pasiule, kad is principo neziurejau i ta puse, dabar pasiule tikrai pigiai, suprantu kodel, viskas tikrai aisku iskart. Ptfu ptfu ptfu. Eisiu geriau I telia arba tele2, keliom kapeikom brangiau, nors gal dar kazka ir pasiulys pigesnio, bet tai rami galva bus. Tele2 mama amzina atilsi turejo, tai zmogui mirus, anuliavo visas sutartis viska, nei vieno cento nepaprase, bendravo pagarbiai ir sprende visas problemas laiku. Telia tai siaip geru atsiliepimu girdejes, Apie bite tai, apsales tiesiog, nebezinau ka pridurt, geros dienos :D
Sveiki, Stanislovai.

UAB NEBA Nerijus
2020-10-14 20:25:18 IP 2lp5v7b4
UAB BITĖ LIETUVA 2020-10-14 11:24:59

UAB NEBA
Kiekviena karta atsako kitas darbuotojas ir ne visada i tema.
Šaiposi.
2020-10-14 11:24:59 IP 66ik9bbt
Dainius 2020-10-12 11:00:24
Kaip ir daugelis esu ilgametis Bites klientas, savo vardu turiu 2 numerius. Po praeitos savaites kai savaite praleidau uzsienyje be jokio rysio apsoliuciai, pradejau derinti plano nutraukimo salygas ir pereisiu y TELE 2. jei kils nesklandumu iseinant, aprasysiu cia placiai kokios buvo priezastys del sutarties nutraukimo. Tikrai nepakels Bites reitingu!

2020-10-13 11:22:25 IP 66ik9bbt
Marius 2020-10-11 17:44:35
Žodžiu, retai rašau atsiliepimus, bet šykart nepagailėsiu savo laiko. 10 dienų pavėlavom apmokėti sąskaitą, taip, mano kaltė. Be jokio pranešimo užblokavo telefoną bei kortelę. Paskambinus patys pripažino, jog taip įvykti neturėjo, pažadėjo atblokuoti telefoną. Antrą parą niekas nevyksta, paskambinus aiškina, jog techninis skyrius viską greitai sutvarkys. Kaip nieko nevyksta, taip nevyksta. Antra patirtis: paskambina konsultantė mano mamai, kuri taip pat naujai pradėjo naudotis paslaugomis, pasiūlo naują planą, kuris bus pigesnis. Galutiniam rezultate sąskaita išauga beveik iki 10 eurų per mėnesį. Prieš tapdami Bitės klientais gerai pagalvokite, ar verta aukoti savo laiką ir nervus.

UAB NEBA Nerijus
2020-10-13 09:37:47 IP 2lp5v7b4
Pasiūlymas visiems iš mūsų patirties. Antrą kartą UAB NEBA gavo kreditinę kompensaciją tik po sistemingo BITĖS savivalės viešinimo. Patariame visiems taip elgtis. Parašykite mums išsamiai ką, Jūsų nuomone, BITĖ padarė ne pagal sutartį į bite-grupe@neba.lt ir mes pasistengsime Jums atsakyti.
2020-10-12 13:14:25 IP 66ik9bbt
Aurelija 2020-10-07 21:23:49
Nesu bites klientas, tiesa turejau minciu is tele2 pereiti, bet nemaloni patirtis padejo apsispresti.Pries kelias dienas vyras nupirko dovanu A51 telefonui dekliuka, isarde pakuote ir bande uzdeti ant telefono, tik tada suprato kad suklydo skaicius, reikejo A71.Maciau nusivylima jo akyse, tai turejo buti siurprizas.Deje, nemalonus.Pabandziau nuvaziuoti i salona, kuriame pirko ir pakeisti i tinkama.Konsultante is karto pasake, kad nekeis ir nepriims, kadangi pazeista pakuote.O kad tai zmogiska klaida, niekam neidomu.Tiesa dar pasiule, deti skelbima ir pardavineti.Tokio absurdo dar nesu girdejusi.Nenuleisiu ranku.
Sveiki, Aurelija.

Jūsų problema žinoma. Susisieksime su Jumis asmeniškai.

Jūsų Bitė
2020-10-11 09:21:08 IP 66ik9bbt
gražina 2020-10-09 11:20:46
Noriu pasidalinti savo patirtimi su Bitės įmone.Nežinau, kodėl nepaskaičiau anksčiau komentarų, deja, dabar reikia baigti kentėt iki lapkričio mėnesio.Problema tame, kad vyras dirba užsienyje ir paėmus abonentą negalima juo naudotis.Visų pirma aiškina apie ''sąžiningo naudojimosi''taisykles, o po to atjungia telefoną ir pripaišo sumas neaiškias.Nors telefonu naudotis nėra galimybės, nes pastoviai atjungtas.Belieka tik apgailestauti, kad mūs visus laiko kvailiais.Na bet tam yra atitinkamos institucijos, manau gal vertėtų ten kreiptis.

MTTC
Mobiliųjų įrenginių aptarnavimas

Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškės, LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su originaliomis gamintojo dalimis. Apdrausto mobiliojo ar planšetinio kompiuterio...
Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą. GSMarena.lt užtikrina savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Prekybos salonas...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: Pranciškaus Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

D. Trumpas suteikė malonę savo buvusiam patarėjui M. Flynnui
D. Trumpas suteikė malonę savo buvusiam patarėjui M. Flynnui 11-26 07:28
Kadenciją baigiantis JAV prezidentas Donaldas Trumpas trečiadienį suteikė malonę savo buvusiam nacionalinio saugumo patarėjui Michaelui Flynnui, kuris 2017 metais prisipažino pateikęs Federaliniam...
Aštrėjanti transporto sektoriaus problema: kas sės už vilkiko vairo?
Aštrėjanti transporto sektoriaus problema: kas sės už vilkiko vairo? 11-26 01:25
Ir šią problemą sukels ne dažniausiai linksniuojama klimato kaita, o... vilkikai be vairuotojų. Tolimojo transporto sektoriuje ima aštrėti vairuotojų trūkumo problema. Jaunimas šio darbo imasi...
Saugumo operacijų centrai – koncentruota gynyba prieš kibernetines atakas
Saugumo operacijų centrai – koncentruota gynyba prieš kibernetines atakas 11-26 01:21
Šiemet pandemija ne tik išmušė iš po kojų patikimas verslo strategijas, bet ir tapo padažnėjusių atakų virtualiojoje erdvėje katalizatoriumi. Nesvarumo būsenoje atsidūrusios įmonės tapo lengvesniu...

Karantino metu Jūs:

Auksas 1900,27 -1,13%