Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Bitė Lietuva, UAB

BITĖ. Taip lengviau
Varlė
Parašyk savo nuomonę apie Bitė Lietuva, UAB

Ina 2022-12-08 22:33:28
Ar ruošiatės kas mėnesį kelt kainas? Gal manote, kad nepastebėsiu?? Daug metų buvau Bitėje, pakaks, nebeilgai liko būti čia,

Kad galėtumėme detaliau peržvelgti situaciją, maloniai prašome su mumis susisiekti klientų aptarnavimo numeriu +37069923230 arba 1501 arba asmenine užklausa užpildant formą https://www.bite.lt/pagalba, kurią rasite puslapio apačioje.

INGA 2022-12-08 21:50:17
Plungės Bitės konsultantė labai nemandagi ir nesistengianti spręsti kliento problemas, tiesiog aiškiai pasakiusi kad negali nieko padėti, pasiūlė nutraukti sutartis ir išeiti lauk, bko pasekoje pasiskambinus bendruoju bites nr. 1501 atsiliepusi vadybininkė mielai išsprendė problemą.

Vertiname klientų atsiliepimus, kad galėtume tobulėti. Dėkojame už Jūsų atsiliepimą.

Jokios ateities su bite
2022-12-09 19:26:15 IP 2e7r405o
š***s ne internetas.Daugiau nebepratesiu jokiu planu.Reklamuojatės, kad jau 5g ijungiat, bet su 4g iki galo susitvarkyt nesugebat, kainas kelti tik temokat.
2022-12-09 19:17:40 IP 66ik9bbt
Edita 2022-12-08 19:15:31
Apgavikų kompanija. Apsipirkusi parduotuvėje davė bitės go3 TV 3 mėn nemokamai dovanų. Likus kelioms dienoms iki pabaigos šių 3men, paskambino konsultantas, pasiūlė pasirašyti sutartį, aš atsisakiau aiškiai pasakiau, kad ja nesinaudoju. Sekantį mėn. gavau sąskaitą. Jie savavališkai ją pratęsė nors aš atsisakiau. Sąskaitą per ilgas diskusijas man panaikino, paslaugą atjungė (jau antrą kartą). Šį mėn. vėl gavau sąskaitą už pusę mėn. Vėl skambinau, gavau atsakymą kad jie man neskambino (nėra užregistruoto skambučio, nors dar prieš mėn buvo) ir aš negalėjau atsisakyti. Paprašius aukštesnes pareigas einančio darbuotojo kontaktų, pasakė kad galiu perskambinti, būsiu sujungta su kitu konsultantu. Baisu

Jūsų Bitė
Kaune, hiper maxsimoje, esanciame savanoriu pr bites padalinyje siandien t.y.2022.11.9d uzejus paprasyti atspausdinti saskaita uz paslaugas suteiktas iki 2022.11.08d jusu darbuotoja uzsipuldinejo mane, nieko nepaiskino, grubiai kalbejo, taipogi nemandagi ir jos kolege.Darykite isvadas...
Daug metų, daugiau nei 10m. buvau klientė, bet, ačiū, užtenka. Pagaliau išeinu, ir visi žmonių atsiliepimai daug pasako. Rinkitės telia)))
2022-12-09 12:03:46 IP 66ik9bbt
Donatas 2022-12-08 12:28:00
Pats blogiausias operatorius, siulantis planus ir tv, bet del savo paslaugos teikimo letumo neveikia normaliai niekas. Zodziu, kaip ir dauguma zmoniu suejus terminui skubiai paliksiu sia liudnos ateisties kontora. Jau nekalbu apie neaiskius kainu kelimus, lauzant sutartis. siaubas. Linkiu kitais metais dar pakelti paslaugu kainas tai gal dar daugiau zmoniu atsipeikes.

2022-12-09 11:41:11 IP 66ik9bbt
Arūnas 2022-12-08 11:57:06
Elektroninė prekyba niekam tikusi, pardavinėja, ko nebeturi. Du užsakymai atšaukti dėl nepakankamo likučio. Trečias užsakymas dėl tariamai neatlikto mokėjimo už prekę, nors buvo pasirinktas apmokėjimas pristatymo metu.
Nepatariu naudotis šios įmonės paslaugomis.

Jūsų Bitė
Gaunu sąskaitą už tai kuom nesinaudoju. Už kažkokia sutarti kurios nepasirasiau visiškai. Paskambinus išaiškinti sakoma kad paskambins kai viską sužinos valanda laiko. Skambučio nesulaukiu jau beveik parą laiko.
Be jokio perspėjimo kainos keliamos. Vos tik bus galimybė operatorius bus keičiamas.
Nepatariu naudotis šios įmonės paslaugomis.
Ta pati problema ir pas mus vakarais. Dieną kaip ir pusę velnio, bet vakare nė tv nepažiūrėsi, nei internete panaršysi. Niekam nerekomenduoju! Blogiausias mano gyvenimo pasirinkimas Bitė!
2022-12-07 13:16:26 IP 66ik9bbt
Greta 2022-12-06 18:48:06
Esu tiesiog pasibaisėjusi šiuo tinklu. Antrą kartą per 4 mėn savavališkai pakelia kainą. Ginasi išaugusiom kainom ir panašiai. Kai tuo tarpu nei vienas kitas tinklas dar nekėlė kainų, tik bitė. O informavimas apie padidėjusias kainas, tai irgi.. atsiunčia laišką, kuris atrodo, kaip paprastas reklaminis pranešimas, prirašyta visas puslapis kažkokios visiškai neaktualios informacijos ir tik pačiam gale to didžiausio laiško yra paminėta, kad nuo lapkričio 1 d. didės kaina. Tai normalu, kad žmogus net neatkreipia dėmesio į tokį laišką. Ir žinoma apsižiūri, tik gavus saskaita su naujom kainom, kai jau sutarties be netesybu nutraukti negali.. Buciau pamaciusi ta laiska iki lapkricio 1 dienos, tai buciau BEGUSI IS JU NEATSIGREZDAMA. Aciu dievui, kad sutartis baigiasi gegezes menesi, o ne dar po metu ar dvieju, nes begsiu nuo ju kuo toliau ir be jokiu kalba. Daugiau niekada nenoriu buti sio tiklo kliente. TRAGEDIJA, BEKIT IS SIO MELAGIU IR a******u TIKLO!!
Laba diena.

Kiekvienas kliento atsiliepimas, komentaras, nuomonė ar pastaba mums yra labai svarbi, kadangi tik gavę grįžtamąjį ryšį iš klientų užtikrinsime aukščiausią teikiamų paslaugų, produktų bei aptarnavimo kokybę. Siekiame kurti teigiamą kliento patirtį, priimame ir atidžiai nagrinėjame visus klientų atsiliepimus, prašymus.

UAB Bitė Lietuva 2022-12-07 11:19:46

Jūsų Bitė
Esmė tame skbinant tais jūsų numeriais atsiliepia tie patys operatoriai kurie kiekvienas atskirai viską mato ir pasakoje užburtas ratas. Beja įdomus pastebėjimas jūs pokalbius įrašinėjate o kai pasakau kad ir aš irasineju mūsų pokalbį visi padeda ragelį ko jūs ten taip Bijotė kad bus įrodymų dėl apgavysčių su sutarčių sudarymu?????
2022-12-07 11:19:46 IP 66ik9bbt
Viktoras 2022-12-06 16:01:16
Kažkada pabėgiau iš Tele2 į bitę kurį laiką pakol buvo tik 2 telefonu sutartys paskui paėmus kamera Arlo prasidėjo machinacijos su sutartimi pvz pratęsus interneto planą automatiškai visas sutartis pratęsė viskam! Ir kaip teisybė pamiršta pasakyti. Kaip kad db rugsėjį pakeitė home3 į go3 tipo mokesiu mažiau ir niekas nesikeis bet ne db aiškina kad Aš parašiau ir visos sutartys vėl pradinėse sakau na jau ne eisiu aiškintis nes sutartis 12men ir kaina mėnesinė apie 9€ o sąskaitos eina 18€ o kai skambinu aiškintis sako dar džiaugtis turiu čia dar man su akcija! Ir kiek su operatoriais be kalbeciau kiekvienas kitaip aiškina tp net nesusitarė kaip kartu meluoti... Baisu beksiu. Ai dar akcentas pokalbio min 0, 12 cnt lupikai

UAB Bitė Lietuva 2022-10-11 14:22:11
Laba diena.

Jūsų Bitė
Klientų atsiliepimai jums nerūpi, tik gražūs žodžiai, atsakymo nėra, nors atsiprašymas būtų...
UAB BITĖ LIETUVA
2022-12-04 14:45:38 IP 66ik9bbt
Eglė 2022-12-03 22:27:12
Niekam nerekomenduoju ir nerekomenduočiau daugiau bitės interneto, gyvename užmiestyje, planas 30mb/s, ir su išorine antena, su kuria nesvarbu ar degs geltona, ar mėlyna, ar žalia lemputė, vistiek vienodai veikia internetas. Kiekvieną dieną nuo 16h ar 17h pradeda strigti internetas, ir neįmanoma naudotis juo net su 1 įrenginiu, go3 televizijos žiūrėjimą net neįmanomas. Ir tada dažniausiai pradeda veikti nuo 23h ar 00h tik normaliai, tikriausiai apriboja greitį tam tikru laiku.

Jūsų Bitė
Baisios machinacijos su kainomis. Kaip įmonės darbuotojas, kuri bendradarbiauja su Bitė, turiu pasiūlymą su fiksuota kaina, kuri jau antrą kartą yra keičiama dėl Bitės kainų kelimo politikos. Reikia asmeniškai skambinti ir priminti, jog kaina turi buti pakeista atgal. Nepatariu naudotis šios įmonės paslaugomis
UAB Bitė Lietuva 2022-11-30 21:08:09

Jūsų Bitė
Ačiū už oficialų pasiūlymą - visi skambučiai ir laiškai iki šiol nepadėjo, tad abejoju ar sekantis ką bepakeis...
2022-11-30 21:08:09 IP 66ik9bbt
Aurimas 2022-11-30 14:34:00
Nė kiek nestebina įmonės įvertinimo balas, nes jis tiesiogiai atspindi požiūrį į klientą.

Sutartį sudaryti galima (netgi primigtinai siūloma) nuotolinių būtų, bet norint ją nutraukti reikalaujama fiziškai atvykti į saloną ir... supildytas prašymas yra tiesiog nuskanuojamas ir grąžinamas atgal...?!

Labai nuvylė toks požiūris į klientą - konsultantai informuoja, kad nekreiptum dėmesio ir viskas bus OK, bet jie turbūt irgi nesupranta, kad dirba įmonėje, kuri vis dar vadovaujasi pasenusiais standartais.

Jei įmonė nepasikeis, tikiu, ją pakeis konkurentai...

Jūsų Bitė

Jei įmonė nepasikeis, tikiu, ją pakeis konkurentai...
UAB Bitė Lietuva 2022-11-28 15:39:55

Jūsų Bitė
"Malonus" atsakymas, kuris nieko nekeičia. Ir ką Jūs pasakysite, jeigu susisieksiu? Dar kartą atsiprašysite? Susimovėt, pinigus grąžinot ir tiek.
Bitė Lietuva 2022-11-29 15:16:41

Jūsų Bitė
Labas vakaras, vakar užpildžiau užklausą bitės puslapyje.
Vilius 2022-11-29 12:54:57
Bitė meluoja esamiems klientams kurių sutartys nebaigė dar galioti. Visu pirma tinkamai neimformavo apie padintas sąskaitas nuo lapkričio 1d. Kaip jie teigia, kad informacija buvo išplatinta spaudoje, tai esant dvišalei sutarčiai spauda yra trečiasis subjektas kuris nedalyvauja sutarties sąlygose. Tai visu pirma nebuvau informuotas apie padidėjusius įkainius nei el. paštu nei savitarnos sistemoje. Antra pagal RRT įstatymą, padidėjus įkainiams tiekėjas privalo informuoti per 1mėn nuo įkainių pokyčio, o vartotojas turi teisę esant padidėjusiams įkainiams per mėnesį nutrauktį terminuotą sutartį be įsipareigojimų, t.y. tai gali padaryti ne iki lapkričio pirmos, o iki gruodžio 1d. Melagių kontora

Linas 2022-11-28 21:29:22
Nuo mano Labas sąskaitos irgi kažkaip mistiškai buvo nuskaičiuoti pinigai ir būtent dėl 1394 numerio. Jokių paslaugų neužsakinėjau ir nieko negavau, bet pnigius automatiškai man nežinant nuskaičiavo. Keista, kaip neužblokuoja to numerio, kuris vagia pinigus. Kreipsiuos būtinai dėl patirtų išlaidų ir jeigu reikės, ir į Vartotoju tesių tarnybą.

2022-11-29 11:24:41 IP 66ik9bbt
Valentina 2022-11-28 15:51:22
Visi jau zino apie 1394 numeni, bite nekaip nereaguoja! Dirbantis ten zmones nemalonus!ypac paskutine erika!turejau pati viska daryt!eisiu i teisma!neturejote teises suteikt mano bet kokia informacija!sneket su jumis prasmes nera!

2022-11-28 15:39:55 IP 66ik9bbt
Paulius 2022-11-28 10:40:26
Nupirkau išmanųjų laikrodį, po dienos sulaukiau pranešimo, kad mano nupirktos prekės prekyboje nebėra. Sandėlio likučių valdymas 10 balų!

Jūsų Bitė
Sukciu kompanija! Jie grasina už eurą, jei nenorite būti apgauti dėl pinigų, kreipkitės į TELE 2
Klietas 2022-11-24 21:06:26
Kad nezinau kazkokia nesamone kelia inteneto kainas kas 3 men, pasirasai del vienos kainos tipo nuolaida gera pritaiko, isipareigoji, o pas konkurentus gali rasti geresnes kainas be isipareigojimo arba dvigubai trumpesniu laikotarpiu

Vilius 2022-11-21 01:48:44
Įsijungi filmą per go3, pasižiūri pusę filmo, padarai pertraukėlę, bandai įsijungti iš naujo- siurprizas! Staiga filmas patapo mokamas :) negi jūs manot, kad šitaip uždirbsit?

Kitas klausimas, kodėl “netikėtai” atsiranda trigdžiai rodyti LRT plus, būtent kai prasideda eurolygos varžybos? Ar tik ne tam, kad visi eitų žiūrėti jūsų sport kanalo su jūsų reklamom?

Klientams siūlau daryti išvadas, tikiuosi laiku šitame puslapyje atsidūrėte
Eina sau, pries metus teko naudotis tai irig tipo sumoki uz GO3 bites ir dar turi papildomai moket kad atsikirai filma paziuretum
2022-11-24 19:47:24 IP 66ik9bbt
Nesvarbu 2022-11-24 15:56:54
Sveiki, nuo 2012 metu naudojus Bites paslaugomis, paskambino konsultantas pasake kad tokio plano kur turėjau jau nera gerai padare plana kurio kaina buvo 9, 90€ iki 2023.03.31 Dabar užeinu į savitarna žiūriu planas jau mano kainuoja 11, 37€ klausiau kaip čia yra niekas negali paaiškinti.
Skambina konsultantas ir siūlo laikrodi už gera kaina 10€ per menesi taip kaip 11metu jau Bitėja nieko neemem tai pasiemem laikrodi ir dar telefona, bet apie neribota interneta irgi pamiršo paminėti už kuri reikia mokėti 9€ kažkokia afiora ir dar siūlo čia kažkokias formas pildyti a*******i vienu žodžiu žadame pereiti kitur.

Vilma 2022-11-23 14:03:21
Bitėje jau 7 metai. Atėjau ir gavau planą už 8 eurus. Per tą laiką sukilo iki 16, 50 eurų. Visą tą laiką atakavo su visokiausiom reklamom. Per dieną ateidavo į el. paštą 2-3 ir maža to, dar į telefoną 2. Bet paskutinis kantrybės lašas buvo, kai pasiūlė tą patį planą už 22 eurus! Gatvėje interneto kokybės nėra. Ant telefono ekrano netikėtai kovo mėnesį atsiranda iš Bitės į Slava Ukrain tinklas. Aš sutartį sudariusi su bitės tinklu, sąskaitos eina iš Bitės, bet telefone Slava Ukrain. Kokios mūsų kaip klientų sutarties sąlygos? Ar neturėtų atsiklausti? Dabar jau du kartus neleido persikelti į kitą tinklą duomenų. Mano paskyroje ištrynė vardą pavardę, telefoną, paliko tik el. paštą, kad tik neišeitų pereiti į kitą tinklą. Žaidžia žaidimus. Aiškina, kad pas naują operatorių neteisingi mano duomenys. Nebejuokinkit sliekų, a*******i. Ir kiek skambinu aiškintis, vis atsiranda planai už 9 eurus, ir net už 6 eurus. Greičiau išeiti iš sukčių. Aišku išeisiu su labai didelėmis nuoskaudomis.

Esu Bitės klientė jau seniai. Nusiskundimų niekad nebuvo, tol kol pernai 2021 08 30 nepasirašiau dar 3 naujas sutartis (paėmiau telefoną, kompiuterį ir intenetą). Prieš tai turėjau jau 3 sutartis senas, kurios turėjo pasibaigti šiais metais. Pasirodo kai vadybininkė užpildė naujas sutartis, kurios pasibaigs 2024 08 30, sugebėjo pratesti ir tas senas 3 sutartis kurios buvo nepasibaigusio 24 mėn. Senos sutartys būtų pasibaigusio 2022 04., 2022 12., 2023 03.. Dabar jos baigsis 2023 08 30.
Kai nuėjau paaiškinti, kad jie suklydo, nes kam man pratesinėti sutartis kurios dar nesibaigė ir blogesnėmis sąlygomis, konsultantas atsakė, kad sutartį pasirašiau, klaidos nepastebėjau, tai pati ir kalta. Teks bėgti iš Bitės
Visiškai nera interneto, na tie 3 mbps mano darbui netinka ypač kai turi atsisiusti 100gb vazdo iraša ir poto išsiusti atgal suredaguota. Lauksiu kompensavimo ;)
Biržuose gal jau kokį pusmetį ieškomas konsultantas (ė) Bitės darbui Bitės salone. Kreipiausi ne krtą nurodytais kontaktais - jokio atsako, nors iš mandagumo… TELE2 salonas Biržuose buvo uždarytas, pasak TELE2 atstovų, nes neatsirado norinčių jame dirbti. Kažkaip nesitiki ir tai tikrai ne tiesa… Bitė, uždariusi saloną, ir praneš, jos nebuvo norinčių dirbti… Žmonės turės kreiptis į didžiuosiuose miestuose esančius salonus, o kurie negali ten nuvykti, tiesiog atsisakys tokių paslaugų. Štai tokios realijos…
Puikiai vertinu bite, konsultantai padeda išspresti įvairius klausimus kokybiškai, ir greitai :)

Credo Partners
Adresas: Vytauto pr. 23, LT-44352 Kaunas.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; informacijos teikimas; konsultacijų paslaugos; reklamos paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Credo Partners“ jau vienuolikti metai sėkmingai teikia kontaktų centro paslaugas, pateisindama užsakovo lūkesčius. Kompanijoje dirba profesionali pardavimų telefonu vadybininkų ir konsultantų komanda, kuriai vadovauja vadovai, turintys daugiametę patirtį efektyvaus kontaktų centro srityse. Kartu su komanda...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: Pranciškaus Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...
Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; interneto parduotuvės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą. GSMarena.lt užtikrina savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Prekybos salonas...

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Lietuvoje pristatytas naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB"
Lietuvoje pristatytas naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB"
"Mulsanne" limuzino prabanga ir absoliučiai nauji horizontai. Tokiais epitetais "Bentley" prieš keletą mėnesių pristatė naująjį savo flagmaną – "Bentayga EWB" su 18 centimetrų ilgesne baze. Gruodį...
Ignalinos atominė elektrinė: elektros negamina, bet darbuotojams iššūkių nestinga
Šių metų pabaigoje sukanka 13 m., kai VĮ Ignalinos atominė elektrinė (IAE) nustojo gaminti elektros energiją. Tačiau ir šiandien įmonėje dirba per 1.600 žmonių. Kas vyksta elektrinėje, kokius...
"Švyturio" naujovė skatins tvaresnį pakuočių naudojimą
"Švyturio" naujovė skatins tvaresnį pakuočių naudojimą
Augančios energetikos kainos, pakuočių žaliavų trūkumas ir Europos Sąjungos tikslai tvarumo srityje duoda postūmį šalies gamintojams ieškoti pakuočių alternatyvų. Didžiausias Lietuvos aludaris...

Ar ketinate pradėti investuoti?

Walt Disney 93,38 +0,90%
Western Union 13,98 +0,50%