Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Bitė Lietuva, UAB

prasta kokybe bites interneto
2021-12-01 21:31:09 IP 2e7r3jhc
UAB BITE LIETUVA 2021-11-26 13:03:09
Sveiki.

Kad galėtumėme detaliau peržvelgti Jūsų situaciją, maloniai prašome su mumis susisiekti klientų aptarnavimo numeriu 1501 arba +37069923230 arba asmenine užklausa užpildant formą https://www.bite.lt/pagalba, kurią rasite puslapio apačioje.

Jūsų Bitė
Jau buvo kreiptasi ne viena karta Trauksim sutarti artimiausiu metu, nesu tokiu problemu sprendimu mums netinka (nieko nedarot). Vaisvydavoje (Pilaterytes g.) interneto bei GO3 televizijos nesirinkti.

PS
jusu interneto greicio zemelapis apgaulingas maziausia 20 kartu.
Justas 2021-12-01 12:48:55
Buvo užsakytas namų internetas, kuris keletą mėnesių veikė be problemų. Namų internetas pajungtas 2021m. kovo mėn. Paskutines tris savaites atsirado nuolatiniai trukdžiai, dėl kurių buvo neįmanoma naudotis internetu. Paskambinus į bitę, konsultantas informavo technikus ir sakė perskambins. Perskambinus, paaiškėjo, jog šalia esanti bitės tinklo stotis yra apkrauta ir dėl to "streikuoja" internetas. Konsultantas sakė, jog per porą mėnesių turėtų sutvarkyti ir pasiūlė nuolaida arba atsisakyti plano be netesybų mokesčio, taip pat paklausus apie maršrutizatoriaus įrenginio grąžinimą tarė, jog grąžinti galima arba galima pasilikti jį sau už 63 eurus su centais. Nuvykus į "PC MEGA" saloną pasirašiau namų interneto nutraukimo sutartį, buvo net išsijuokta, jog įvyko su konsultantu nesusikalbėjimas ir vis dėlto už maršrutizatorių reikia susimokėti ir jo grąžinti negalima. Neva buvo naudojamas metus laiko ir kaip konsultantė išsireiškė tai yra " nežmoniškas ilgo laiko tarpas". Pasiūlymas bitės darbuotojams - susitarti tarpusavyje kaip išspręsti problemas ir neapgaudinėti žmonių. Kalbama viena - daroma kita.
Pas mus pirmus kelis menesius internetas veike stabiliai, bet po keliu men tapo tragedija. Kaip ir go3
Justas 2021-12-01 12:48:55
Pirmakursiai ten dirba uz puse etato. o Interneto kokybe kaip ir aptarnavimo zemiau plintuso
Julius 2021-11-30 17:53:55
Prisijungčiau prie ieškinio dėl kainų kėlimo.
Nieko iš to neišeis galėsi nebent sutartį anksčiau laiko nutraukti...
Geltoni irgi kaip ir Teliukai pamatė kad Pildykas gerą varkę darosi- ima po 5cnt./parai už tai kad nieko nedaro, tai ir tie pasicentauti sugalvojo.Tikslas taigi visų yra tas pats padaryti visus abonentais kaip tarybiniais laikais būdavo. Tada vaikščiosi pas juos ir sudarinėsi sutartis 1.5metų į priekį tada jau garantuota varkė jiems bus..
Jūra 2021-11-25 09:35:25
Taip, tikrai jau pradedame ruošti, nes labai nemaloni staigmena. Matysim, kas iš to išeis, pabandyti verta.
Prisijungčiau prie ieškinio dėl kainų kėlimo.
Nesirinkite bites pasirinkus terminuota sutartį kainos vistiek gali didėti. Siuo metu didina ir terminuotų sutarčių paslaugų kainas. NEREKOMENDUOJU.
2021-11-30 11:26:49 IP 66ik9bbt
Nijolė 2021-11-29 14:05:47
Šakių salonas.Konsultantė Jurgita-visada malonus, kompetetingas, su šypsena aptarnavimas.Duos atsakymus į visus klausimus-žmogus akivaizdžiai išmano savo darbą ir geba jį atlikti operatyviai, su šypsena veide.Tokius darbuotojus reikia saugoti, gerbti ir skatinti.Likau labai sužavėta ir jau ne pirmą kartą!Ačiū-gera užsukti.
Sveiki.
Dėkojame už Jūsų atsiliepimą, siekiame kurti tik teigiamą klientų patirtį, todėl kiekvienas atsiliepimas ar nuomonė mums yra labai svarbi.
Bitė
2021-11-26 13:03:09 IP 66ik9bbt
mmm 2021-11-25 20:38:48
super bites internetas su kryptine antena.Kaunas, Vaisvydava Pliaterytes g. Kaip pas kitus bites internetas?

2021-11-26 10:03:11 IP 66ik9bbt
Eva 2021-11-25 09:25:49
Siaubas kažkoks. Išviliojo iš kito paslaugų tiekėjo, prikalbėjo nesąmonių, kad du metus nadosiuos pigiu planu. O dabar sako keliam kainą! Turim tokią teisę! a*******i. Grįžtu pas konkurentus.

Simona 2021-11-20 23:10:22
Tragedija, o ne internetas. Neįmanoma net suknisto filmo pažiūrėti ar padirbti, visiškai nieko nekrauna. Nei vakare, nei dieną, nei prie telefono, nei prie kompiuterio nieko nepadarysi. NEĮMANOMA. Tenka laukti, kol pasibaigs sutartis ir gadintis nervus kiekvieną vakarą, nes už nutraukimą irgi reikia mokėti, absurdas. Kuo toliau nuo tos bitės bėgt. Vakarais interneto greitis vos 2mbs siekia. Patys blogiausi atsiliepimai.
tTraukit sutarti iskart, po keliu skundu patiems pasiulo. Mes tuo is pasinaudosim. Ju kokybe kazkur anapus
Zygis 2021-11-24 11:19:49
Bitė stengiasi kuo daugiau išlupti euriukų iš savo klientų, 2020 metais man saldžiai užkalbėjo ir įbruko nereikalinga planšetę už kurią dabar moku su antkainiais ale "DOVANA" Saldžiai įtikino jog man reikia plano "Lengviau neribotai" už kurį dabar suploju net 17.50 eurų.. kai tuo tarpu už kitą numerį moku tik 6.90 eurų. Dar naudoju Tele2 ir moku tik 7 eurus/mėn. ir jie išvis nė karto manęs neerzino su "dovanomis" ir nekeitė plano į brangesnį.
Ne tu vienas taip apgautas, man irgi paskambino tipo gimtadienio proga plansete jums dovanų, o paskui tik eina mokestis už plansete ir sutartis 2metam????
Sukčių kontora!! siuntinėja savo klientams senus televizorius, jau antrą kartą bando apgauti, tokie metiniai pelnai ir dar apgaudinėja žmones, gėda tokiems verslininkams, tai tik parodo kad reikia su tokiais neturėti nieko bendro
Kas čia per bites autoatsakovas...... prašome susisiekti su mumis 1501 bla bla bla..... Juokdariai jus, esu jusu Klijentas apie 20 metu bet suprantu kad laikas jau pasirinkti Tele2 nes jie bent bendrauja ir nekeicia vadybininkiu kaip kojniu..... Man buvo pasibaigusi telefono ir interneto sutartis..... buvau laisvas ir neisipareigojas bet pasiskambinus vadybininkei pasiule nauja plana su geresnem salygom.... pasakiau atsiuskit interneto kortele ir sutarti... atsiunte, pasiskaitau ir suprantu kad mane APGAVO nes kalbeta buvo apie 2 metus o sutartis 3 metam, atsisakiau, atvaziavo kurjeris ir pasieme kartele ir sutarti..... Bet nebutu Bite :D :D :D korteles neturiu o uz plana puse metu mokėjau :D kol to nepastebejau tada man pradejo siulyti kitus planus bet apie pinigu grazinima nieko.... taip ta permoka isskaiciavo is einamu saskaitu.... bet Bite yra Bite.... dabar suzinau kad jie man savo noru pratese telefono sutarti ir motyvuoja tuom kad mes balsu apie tai kalbejome ir as sutikau o kai paprašiau balso kokalbio tai atsake kad jie neturi teises viešinti mano pokalbio..... Bleeeeee kieno pokalbio? Mano, Man :D Juogdariais jus bite esate..... tai dabar laukiu ka atsakys i kelis parasytus laiskus, kitu atveju teks imtis kitu priemoniu. O biteje vis dar esu nes niekaip nerazdavau laiko pakeisti operatoriaus bet jau suprantu kad nebera prasmes jiem permoketi!
Saulius 2021-11-20 09:56:22
Sveiki, gal kas pradeda ruo6ti kolektyvin5 ie6kin5 Bitei...už sutarčių nesilaikymą ir keliamų kainų, mielai prisijungčiau...
Jūratė 2021-11-12 18:36:20
Pati blogiausia patirtis, kokią esu turėjusi. GO3 prduktas - siaubingas, nežinia kam skirtas, jei namuose vyresni žmonės - negali juo naudotis. Bet blogiausia, jei nusprendi sutartį nutraukti. Tuomet įsikimba ragais, nagais, reikalauja grąžinti suteiktas nuolaidas (!). Susirašinėja, stumia laiką - atrodo jei paliksi kompaniją jie ten visi išmirs badu. Neprasidėkit.
GO3 ir man pasirode nereikalinga, lengvai atsisakiau. Tik po laiko supratau jog galejau atsisakyt anksciau. O saskaitos ispustos uz ora moku.
2021-11-23 16:19:20 IP 66ik9bbt
Titas 2021-11-22 19:10:30
Internetas tragedija, moku už neribota 13 euru. Greitis toks jog instagramo storius užkrauna sunkiai. Gailiuos jog parėjau atgal vėl prie šito operatoriaus. Gal ir pigiau, bet kokybe tragedija.

2021-11-23 14:04:07 IP 66ik9bbt
Vytautas Stanaitis 2021-11-22 22:07:03
Nu visiški debai pakeitė numerį visai ne tą kurį reikėjo ir atjungė mobilų parašą ir niekaip neina išspręsti problemos nu iš kur tokie...... randasi niekaip neina suvokti, numeris kurį reikia pakeisti aiškiai ir ryškiai parašytas bet ne vistiek nedašunta be komentarų, kelkite atlyginimus mokytojams kuo greičiau nes kuo toliau tuo gražiau darosi ????

Vytautas Stanaitis
2021-11-22 22:07:03 IP 12jbq4if
UAB BITE LIETUVA 2021-11-22 15:33:48

Jūsų Bitė
Susisiekta, bendrauta, ir nieko nepadėta tipo mes patys kalti, kad pasirinkom bite. Mokat tik meluot ir durnint žmones.
2021-11-22 16:29:26 IP 66ik9bbt
Gelmis 2021-11-21 18:00:24
2021-11-21 apie 17 valandą paskambinus patikino- kad turi "Iphone 13 pro" 128gb fizinėje parduotuvėje Ozo prekybos centre. P.s. 3 vienetus!
Atvažiavus už pusvalandžio į prekybos centrą, užėjus į parduotuvę pareiškė, kad telefonų neturi ir niekada neturėjo. Prie kasos jaunuolis šaunuolis, panelė kuri patikslino informaciją telefonu, kad 100 procentų telefonus turi parduotuvėje, ačiū tau!
1/10

Jūsų Bit
2021-11-22 15:33:48 IP 66ik9bbt
Gediminas 2021-11-20 20:50:19
Tragedija ne internetas, melagiai vadybininkai primeluoja, kad bus super greitas, o vakarais vos 2 mb/s traukia. Nei prie telefono pabūsi nei jų š... go3 pažiūrėsi, nei prie kompiuterio padirbsi. Laukiam, kol pasibaigs sutartis ir bėgsim kuo toliau

2021-11-22 13:55:01 IP 66ik9bbt

2021-11-22 12:39:24 IP 66ik9bbt
Klientas 2021-11-20 23:22:37
Internetu naudotis praktiškai neimanoma, greitis vakarais nukrenta iki 1mbps ir taip kiekviena diena nuo 6 iki 11 vakaro, savaitgaliais išvis apvalia parą neimanoma naudotis. Už šituos nesklandumus galėjo tik pasiulyti 2euru nuolaida kai paslauga praktiškai neveikia.

Jūsų Bitė
Visi kas turit problemu su bite, kreipkites i rysiu reguliavimo tarnyba, bite situ labai bijo. pats laimejau pries juos nutraukti interneto sutarti ir grazinau iranga be jokiu mokesciu.
1/10
2021-11-21 14:32:48 IP 66ik9bbt
Kliente 2021-11-20 18:27:55
Telefonas nauja pirkom, brokuota. Tai 5 val salone prabuvom. Pakeisti, tragedija.. sistema tokiems dalykams, absurdas...

2021-11-21 13:38:09 IP 66ik9bbt
Ccvv 2021-11-19 21:12:59
Super pasiūlymas iš jūsų už tragiska paslaugų kokybę nuolaida 2 Eur, bet naują sutartį pasirašant 2 metams. Jūs ką rukot?
Sveiki.

Kad galėtumėme detaliau peržvelgti Jūsų situaciją, maloniai prašome su mumis susisiekti klientų aptarnavimo numeriu 1501 arba +37069923230, arba asmenine užklausa užpildant formą https://www.bite.lt/pagalba, kurią rasite puslapio apačioje.

fd 2021-11-19 21:40:51
Kaunas, Vaisvydava geriau bites paslaugu nesinaudoti.
Visiškai pritariu. Vaišvydavoje piko metu interneto greitis nukrenta iki 2Mb/s. Ir jie visiškai nieko negali padaryti, nes per daug abonentų...
Gediminas 2021-11-20 20:50:19
Nebūtina laukti, dažnai paskambinėkit dėl nekokybiškų paslaugų tuo metu kai sulėtėja internetas ir pasiūlys nutraukti sutartį. Čia problema ne Jūsų, o bitės. Viskas pas juos buvo gerai, kol neįsigijo Mezon, ir kokybė patapo Mezon...
2021-11-20 15:54:33 IP 66ik9bbt
Ggg hffj 2021-11-19 20:58:45
Super geras internetas bei stringanti televizija. Kaunas, Vaisvydava

2021-11-20 09:16:26 IP 66ik9bbt
Valentinas Remeika 2021-11-18 20:38:42
Šiandien apie17. 40 užėjau į jūsų saloną Madoje, norėjau su skaitmeninį video kasetes. Žmonių nebuvo, , , profas, , buvo laisvas. Iš pradžių pareiškė kad iš žmogaus ima tik 2 kasetes.Gerai, buvom dviese tad padaviau keturias. Jis apžiūrėjo po to kiekvieną išėmė iš dėkliuko, apžiūrėjo o galų gale pareiškė kad tokių ne aptarnaus nes toks atseit valdžios nurodymas. Kažkoks pasityčiojimas-kam reikėjo kiekvieną apžiūrinėti, visos vienodos, ant visų aiškiai užrašyta - Sony Hi 8, toks vaizdas kad renkuosi kas man patinka o gal pinigų bičas norėjo... Labai nuvylė aptarnavimas!!!
Sveiki, Valentinai.

UAB BITĖ LIETUVA 2021-11-13 16:34:03

Jūsų Bitė
Kaunas, Vaisvydava geriau bites paslaugu nesinaudoti.
Interneto kokybe Kaune, Vaisvydava
Super geras internetas bei stringanti televizija. Kaunas, Vaisvydava
Valentinas Remeika
2021-11-18 20:38:42 IP 29maa0sd
2021-11-17 14:42:51 IP 66ik9bbt
Rasa Preikšaitienė 2021-11-16 19:43:35
Sveiki. Su mano tėvu (80 metų) per du mėnesius buvo sudarytos 5 sutartys. Paskutinė sąskaita sudaro 48, 99 eurų. Atvykus pasiaiškinti kas kart buvo sudaroma nauja sutartis. Kreipiausi į Panoramos skyrių bandydama pasiaiškinti situaciją man buvo atsakyta, kad sutartis jis pasirašė. Tai aš suprantu, bet už netesybas dar pateikė 90 eurų sąskaitą, kurią pasakė atsiųs netrukus. Kreipiuosi į Jus su prašymu sumažinti netesybų sumą, nes manau Jūsų konsultantai taip pat turėjo atkreipti dėmesį prieš pateikiant pasirašyti vis naują ir naują sutartį. Žmogus garbaus amžiaus ir manė, kad pasirašant naują sutartį senoji anuliuojama. Lauksiu jūsų komentaro. Jei reiks galėsiu pateikti išsamesnę informaciją.

Rasa Preikšaitienė
2021-11-16 19:43:35 IP 28ma4k0u

Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; interneto parduotuvės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą. GSMarena.lt užtikrina savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Prekybos salonas...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: Pranciškaus Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

RNDV Group, UAB
Elektros instaliacija, elektromechanika

Adresas: Taikos pr. 52C, LT-91184 Klaipėda.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; elektros dalys ir įranga; laivų remontas, statyba; statyba; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
„RNDV Group“ yra viena didžiausių subrangovų Europoje „RNDV Group“ yra tarptautinė laivų statybos ir laivų remonto įmonė, įsikūrusi Lietuvoje. Reaguojame į rinkos poreikius, tad ilgainiui vis plečiame savo veiklos spektrą. Šiuo metu specializuojamės elektros instaliacijos ir elektromechnikos projektuose ne tik...

Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais
Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais 11-26 08:26
Nuo vienos odontologinės kėdės šeimos centre iki didžiausio odontologinių paslaugų klinikų tinklo šalyje - tokį virsmą patyrė CLINIC | DPC įkūrėjas Simonas Bankauskas ir jo komanda...
Naujų automobilių rinka šiemet smuko 15,2%
Naujų automobilių rinka šiemet smuko 15,2% 12-01 22:00
Lietuvoje sausio-lapkričio mėnesiais įregistruota apie 32.900 naujų lengvųjų automobilių – 15,2% mažiau nei atitinkamu laikotarpiu praėjusiais metais (38.820).
"KS Holding" už 40 mln. Eur pardavė prekybos centrą Rygoje
"KS Holding" už 40 mln. Eur pardavė prekybos centrą Rygoje 12-01 21:26
Suomijos ir Lietuvos kapitalo nekilnojamojo turto bendrovė "KS Holding" pranešė Suomijos investicijų fondui "Titanium Baltic Real Estate" pardavusi prekybos centrą Rygoje "Ozols". Sandorio vertė –...

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

eBay 67,46 -4,38%
AT&T 22,83 -4,44%