Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Biržų duona, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Biržų duona

Atsiliepimai apie Biržų duona, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Biržų duona, UAB

Pirkau macarons sausainius šventei, bet likau labai nusivylusi kadangi sausainiai buvo nebe švieži, sukieteje trupantys ir netgi pakites skonis koks turėtu būti.Pirkau 11 mėn.16 d.galiojimas aišku nesibaiges, bet iki 27 d., tačiau buvo jau seni ir neskanūs
Manau už tokią kainą turėtu būti švieži ir atitikti kokybę.Tarp kitko pirkau liepos mėn.taip pat su sertifikatu ir buvo labai skanūs, o dėl šio karto likom nepatenkinti ir ateityje dėl pirkimo ko gero susilaikysim.
Aš iš Varėnos, perku Jūsų viso grūdo ruginę duoną. Duona skani, bet 9, 2 gr cukraus labai daug, čia gaunasi beveik 2 arb. šaukšteliai. Prašymas - mažinti cukraus kiekį. Dėkoju.
Sveiki, labai nusivyliau aptarnavimu, mieste kuriame gyvenu, esančioje parduotuvėje. Paklausiau tik dviejų klausimų ir į juos abu buvo atsakyta labai nemandagiai, grubiai ir atžagariai. Paklausta koks sausainio įdaras, buvo išrėkta, kad nežinau.
Jusu sausainiai su obuoliu dzemu is pradziu buvo tobuli. Dabar dzemo praktiskai nebera ant ju. Nesuprantu, kur dingsta dzemas is sausainiu?
100-cio plikyta duona
2018-12-22 17:27:18 IP 2jucd3rb
Viskas su siuo gaminiu butu ir gerai.Bet kam tiek CUKRAUS????
Labai nusivyliau kanelemis. Labai jau apdege. Kaina neatitinka kokybes. Anksčiau labai megom, bet dabar jau labai nusivyle.
Elektrenu jusu parduotuvei
Laba diena, esame labai pasipiktine viena pardavėja pas kurią atvykus likus keliom minutėm iki darbo laiko neaptarnavo, nes, , mes visada užsidarome ankščiau" ir toliau bendravo su savo pažystamomis. Nepagarbiai bendravo ir jau ne pirmas kartas, kad susidurie su tokiu bendravimu būtent šios pardavėjos.
Vyras skrenda į Lietuvą mokslo reikalais, tad ir vėl parveš Biržų senolių duonos lauktuvių, nes kitaip nebųčiau atsišildžius ir suvalgiusi paskutinįo Biržų senolių duonos gabaliuko. Skanėstas! Noriu labai padėkoti __Biržų duonai_ už šį mūsų gyvenimo Amerikoje praturtinimą. Padėka savininkams ir dabuotojams. Valgydami Jūsų keptą duoną tiesiog Lietuvą giliau branginam. (tėvai išsivežė ir vyrą ir mane mažiukus, užaugom ir mokslus išėjom Amerikoje, bet, matyt, meilė ruginei duonai, (gerai ruginei duona!) įgimta. Dar kartą ačiū.
Lilija Petkeviciene
2016-04-01 13:44:53 IP 66gp42kj
Sveiki. Uzdaryta jusu parduotuve Sostines turguje. Visa menesi ieskojau, kur apsipirkti atciau namu. Radau nesenai kalvariju turguje. Jokio uzraso nebuvo, tad teko gerokai paieskoti. Ar gi sunku buvo informuoti pirkejus? Butu puiku, jei atsirastu uzrasas prie kiosko, kur Jus isikurete. mano pazistami irgi ilgai ieskojo.
Pati dirbu Birzu duonoj ir galiu pasakyt, kad ten viskas labai tvarkingai kepama ir kazkaip labai abejoju, kad akmenu radai... Nes net neisivaizduoju is kur ju ten gali pakliut, kai miltai paduodami tiesiogiai o kiti produktai tvarkingai pilami.
Esu labai pasipiktinusi Jūsų gaminama duona, t.y.SUMUŠTINŲ DUONA.
Nusipirkome 2014.07.11 duonos sumuštiniams, bet Jūs ne duoną, o akmenis kepate, matyt grūdų net nesijojate.Iškepiau sumuštinius ir valgydami tokią dovanėlę gavome, keturkampį akmenį 1*1cm, kas kompensuos nuostolius už nuskeltą dantį?
Daugiau niekada nebepirksime Jūsų kepamos produkcijos ir pažystamiems bei draugams rekomenduosime, kad Jūsų produktų nebepirktų, nes Jūsų produktai pavojingi sveikatai.

Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...
APUNTA
REKLAMINIAI SALDAINIAI | VERSLO DOVANOS

Adresas: Liubarto g. 31A, Įėjimas iš Vykinto g., LT-08117 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; grafika, dizainas; konditerija, saldumynai; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; tara, pakuotės.
„Saldi reklama“ — originalios verslo dovanos ir saldūs reklaminiai suvenyrai, proginiai sveikinimai. Didžiausia saldžių verslo suvenyrų kolekcija Lietuvoje. Leidyklėlė „Šokoladukai ir vaizdai“ — unikalus produktas „Šokoladinė mozaika“. Tai naujas požiūris į leidinį, reklamą, šokoladą ir įmonės pristatymą. Leidžiame...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Oliveris
Kanceliarinės prekės internetu

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: biuro įranga; dovanos; gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; interneto parduotuvės; kanceliarijos prekės; kava, arbata; kompiuteriai ir programinė įranga; konditerija, saldumynai; maisto produktai; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; vaikų prekės; valymo priemonės.
Oliver.lt - el. parduotuvė, kuri padeda lengviau įveikti sunkumus aptarnaujant biurą būtiniausiomis priemonėmis - kanceliarinėmis prekėmis, konferencijų technika ir įranga, maisto prekėmis, buities ir elektronikos prietaisais. Jokio vargo: nereikia ieškoti prekių skirtingose parduotuvėse - užtenka kelių mygtukų...
Kartagena
Maisto pramonės įrengimai ir žaliavos

Adresas: Taikos pr. 106, LT-51165 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; konditerija, saldumynai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga; žemės ūkio technika.
KARTAGENA - 23 metai patikimas prekybos ir eksporto partneris: * Maisto pramonės įrenginiai (dozavimo linijos, išpilstymo linijos, šaldymo įrenginiai). * Restoranų ir kavinių įranga. * Pakavimo įranga, medžiagos. * Konditerijos ir duonos gamybos pramonės žaliavos. * Kepyklų įranga. * Prieskoniai ir maisto priedai...

Plečiamos profesinio mokymo galimybės pameistrystės forma
Plečiamos profesinio mokymo galimybės pameistrystės forma 12-16 09:53
Profesinis mokymas pastaruoju metu stipriai atsinaujina. Viena iš aktyviai diegiamų naujovių – mokymasis pameistrystės forma, kai profesijos mokoma darbo vietoje, o pameistrys gauna ir atlyginimą.
Kaip pritraukti ir motyvuoti darbuotojus – sufleruoja nauja mokesčio lengvata
Kaip pritraukti ir motyvuoti darbuotojus – sufleruoja nauja mokesčio lengvata 12-16 09:39
Kitąmet darbdaviams atsivers nauja galimybė patobulinti darbuotojų motyvavimo sistemas – kurti ir įgyvendinti opcionų planus bus paprasčiau ir apsimokės labiau. Profesinių paslaugų bendrovės "EY"...
Matydama augantį portatyvinių medicinos prietaisų poreikį, sukūrė mobilius medicinos įrenginius vienijančią OS 12-16 09:26
Kiekvienas mūsų pasirenkame, kur ir kiek investuoti. Vis tik kaip rodo gyvenimo patirtis, investicijos į sveikatą – svarbiausios. Todėl siekiant palengvinti darbą medicinos specialistams bei...

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

Adobe Systems 317,94 +3,92%
Oracle 54,51 -3,47%