Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Biotechnologijos grupė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Biotechnologijos grupė

Atsiliepimai apie Biotechnologijos grupė, UAB

BioTornado – biologinis nuotekų valymo įrenginys.

Biotechnologijos grupė - už mūsų ateitį gyventi švarioje aplinkoje.
Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Biotechnologijos grupė, UAB

Tikrai galiu rekomenduoti šią įmonę ir įrenginį. Ačiū Rolandui, kuris negailėjo laiko, išaiškino įrenginio privalumus ir veikimo bei priežiūros ypatumus. Pats prižiūrėjo įrengimo darbus. Atvykusi komanda dirbo profesionaliai, greitai, kokybiškai. Pats įrenginys veikia puikiai, ištekantis į balą vanduo yra skaidrus ir neturi jokio kvapo. Linkiu sėkmės įmonės vadovui Juliui, buvo malonu bendrauti. Sėkmės ir ačiū visai komandai.
Julius 2021-04-08 12:31:30
Laba diena, dėkojame už jūsų komentarą, tačiau nesutinkame su jūsų komentare pateikta informacija. Gerbdami mūsų klientus neatskleisime ir turbūt jūs nenorėtumėte, kad būtų paviešinti duomenys kokiomis sąlygomis (kurios buvo jums palankios ir pagal jūsų turimas finansines galimybes) jūs išsirinkote bei isigyjote įrenginį. Jeigu jūs turėjote pretenzijų dėl įrenginio ar montavimo darbų jūs galėjote pareikšti pretenziją pagal 2019 m. sutartyje nurodytais terminais, o ne praėjus daugiau nei trims metams. Tikimės, jok jūs žinote, kad informacijos skleidimas neatitinkantis tiesos yra traktuojamas kaip šmeižtas, dėl kurio jums kyla teisinė atsakomybė.
Gražios dienos!
Jei nuo 2019.10.10 praejo trys metai tai aplamai neturiu ka daugiau pasakyt apie jus... Jum tik reikejo atvaziuot istaisyt broka, kas truko apie valanda ir ka uz jus padare biomax vyrai.ir tikrai negali pastebet daromu klaidu.ne as juk specialista, tam ir samdziau jus.db viskas gerai, ner ko pykt, jau ir ta broka pamirsau, gyvenu toliau.o komentara ir po 5 metu galiu parasyt jei islys koks brokas.
Klaidas 2021-04-06 11:12:10
Visiskai nepateisino lukesciu.5 asmenu.irengini isiule per dideli.kalbejom apie maza dangti, atveze per visa kiema bliuda, ale sitas pigiau, nors as zinojaujau, kad brangiau su mazu.tas dangtis visas subraizytas, saki tai cia tik dangtis
Gražios dienos!
Labai labai rekomenduoju... spaudė laikas, tai įmonės atstovas lanksčiai paderino darbų atlikimo laikus... darbai atlikti per dieną, labai tvarkingai ir atsakingai...kolektyvas geranoriškas, žino ir išmano savo funkcijas... o ir kainos nesikandžioja... atskiras dėkui Rolandui už supratimą ir gerą darbų organizavimą... pagarbiai, Gintas
Didelė rekomendacija. darbai atlikti per nepilna darbo dieną, irnagta siurblinė, valymo sistema. Sklypas nesudarkytas, augmenija išsaugota.
Esu labai patenkintas atliktais nuotekų valymo ir lietaus infiltracijos įrengimo darbais.
Dėkui ir tikrai visiems rekomenduoju!
Rekomenduoju. 100 kartų. Šaunuoliai. Darbus padarė gerai, greitai, patikimai. Bendravimas, kaip reta dabar, paprastas, nuoširdus. Kainos irgi man patiko labiausiai. Įrenginys, net po dviejų potvynių, trukusių daugiau nei mėnesį, veikia kuo puikiausiai. Viskas pas juos labai gerai.
UAB Biotechnologijos įmone esame labai patenkinti. Greitai, tvarkingai ir atsakingai sumontuotas valymo įrenginys. Turėjome sudėtingą šulinio ir valymo įrenginio išplanavimo žemės sklype situaciją, kuri puikiai išspręsta Biotecnologijos darbuotojų. Vadovas visada maloniai pakonsultuoja esamais klausimais. Visiems rekomenduočiau kreiptis į šią įmonę dėl valymo įrenginių ir jų aptarnavimo. AČIŪ.
Gytė Baltrušaitienė
2017-06-20 16:22:51 IP 28mbvubd
Bendradarbiavimu su UAB Biotechnologijos grupe likome patenkinti. Darbai atlikti organizuotai, greitai ir kokybiškai. Vadovas nesibodi konsultuoti ir padėti pasirinkti tinkamą sprendimą.Linkime sėkmės šiam verslui.
Šia įmone esame su šeima patenkinti, įmonės vadovas mums puikiai išaiškino nuotekų valymo įrenginių ypatumus, įrenginį sumontavo operatyviai, sureguliavo, darbus atliko greičiau nei žadėjo.

Buiteka LT
Nuotekų valymo įrenginiai

Adresas: Andriaus Gustaičio g. 25, Pažėrų k., LT-53325 Kauno r.
Veiklos sritys: vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; gamyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; projektavimas; statyba.
Buiteka LT, UAB yra Buiteka valymo įrenginių gamintoja. Valymo įrenginiai. Nuotekų valymo įrenginių Buiteka gamyba Kaune bei buitinių nuotekų valymo įrenginių prekyba Lietuvoje. Tipinių ir netipinių nuotekų valymo įrenginių pagal užsakovo pageidavimus gamyba. Aerobiniai nuotekų valymo įrenginiai, riebalų ir naftos...
Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra | Inžinerinių tinklų ir sistemų priežiūra

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; komunalinės paslaugos; namų savininkų bendrijos; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Atitikimas reikalavimams tikrinamas vidaus ir nepriklausomų išorės auditų metu. Gauti rezultatai naudojami vadybos vertinamosios analizės procese, priimant svarbius, su įmonės veikla...
Kaminta
Komercinė, pramoninė, gyvenamoji statyba

Adresas: Partizanų g. 47A, LT-49363 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; nekilnojamasis turtas; patalpų nuoma; santechnika; sertifikavimo paslaugos; statybos technika, įranga, nuoma; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Kaminta” – tai viena didžiausių statybos kompanijų Lietuvoje, įkurta 1994 metais. Ilgametė patirtis statybų sektoriuje pasižymi sukauptą darbo branda bei patirtimi, naudojama/naudinga statybos projektuose ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Per visą bendrovės darbo laikotarpį plėtėsi veikla, didėjo...
Mažoji transporto kompanija
GERBŪVIS | KARJERŲ MEDŽIAGOS | STATYBOS TECHNIKA

Adresas: Meistrų g. 12-106, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; akmens gaminiai; atliekų tvarkymas; betonas ir betono gaminiai; gėlės ir dekoratyviniai augalai; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kelių tiesimas, remontas, tiltai; komunalinės paslaugos; krautuvai, keltuvai, liftai; miško, sodo, vejos technika; naudingosios iškasenos; statyba; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Visi gerbūvio, apželdinimo bei aplinkos tvarkymo darbai. Transporto ir statybos technikos nuoma Vilniuje ir Vilniaus apskrityje. Darbus atliekame tiek didelėms statybos kompanijoms, tiek individualių namų bei sklypų šeimininkams. BETONINIŲ TRINKELIŲ ĮRENGIMAS Klojame įvairių rūšių ir spalvų trinkeles...

IWG vadovas: "WeWork" reikia stebuklo, kad taptų pelninga
IWG vadovas: "WeWork" reikia stebuklo, kad taptų pelninga 06-12 19:01
Pasaulinei bendradarbystės centrų operatorei "WeWork" reikia stebuklo, kad pasiektų suplanuotus atsigavimo tikslus ir taptų pelninga, pareiškė Markas Dixonas, kitos tarptautinės bendradarbystės...
U. von der Leyen: G7 šalių bendradarbiavimas sustiprintų ES sankcijas Baltarusijai 06-12 18:29
Didžiojo septyneto bendradarbiavimas gali padidinti sankcijų Baltarusijai veiksmingumą, šeštadienį pareiškė Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen.
JAV skirs papildomą karinės pagalbos paketą Ukrainai
JAV skirs papildomą karinės pagalbos paketą Ukrainai 06-12 18:13
Pentagonas penktadienį, likus kelioms dienoms iki JAV prezidento Joe Bideno ir Rusijos lyderio Vladimiro Putino susitikimo Ženevoje, paskelbė apie naują, 150 mln. USD (124 mln. Eur) vertės karinės...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Nasdaq 172,95 +2,73%
Procter & Gamble 134,86 -0,68%