Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Biotechnologijos grupė

Atsiliepimai apie Biotechnologijos grupė, UAB

BioTornado – biologinis nuotekų valymo įrenginys.

Biotechnologijos grupė - už mūsų ateitį gyventi švarioje aplinkoje.
Parašyk savo nuomonę apie Biotechnologijos grupė, UAB

Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!

Saugos kodas

Rima
    2023-02-24 15:23:51

Dideliausia pagarba šiai įmonei, be galo esame dėkingi už operatyvumą ir puikų aptarnavimą. Renkantis nuotekų tiekėją tikrai daug svarstėm ir rinkomės. Šiek tiek buvo baimių, kad Biotechnologijos grupė jauna įmonė, kaip čia kas bus ir t.t. Pagaliau pasiryžome, ir neapsirikome. Komanda superinė, įsitikinau, kad operatyvumas ir kokybė Biotechnologijos grupės kredo. Išsami informacija - kuri buvo suteikta, buvo suprantama net ir man - moteriai:) Kantriai išaiskino niuansus, galimybes, Bio Tornado priežiūrą ir t.t. Darbuotojai, kurie statė įrenginį tikri šaunuoliai - dėjo visas pastangas, kad neišmaurotu pievos, darė viska tikslingai, be bereikalingo griovimo-kasimo. Va jiems tai įpatingas ačiū:) Negana to, nors į kaina ir neįskaičiuotas gerbuvio tvarkymas - sutvarkė. Dėkoju ir Rolandui už darbų organizaciją. Rekomenduoju ir pasitaikius progai vėl rekomenduosiu ir kitiems. Sėkmė lai sėlina paskui Jus Biotechnologijos grupe. Isįrengėme nesenai, bet esu tikra, kad bėdų neturėsime. Pagarbiai.

Laba diena, gerb. Rima,
    džiaugiamės, kad pasirinkote mūsų įmonę įrengiant biologinius nuotekų valymo įrenginius BioTornado!
    Jūsų įvertinimas mums svarbus, dėkojame.

Saulius Ališauskas
    2022-09-08 12:07:34

Nuotekų valymo įrenginį eksploatuoju jau penkti metai ir tikrai galiu pagirti. Svarbiausia, kad nėra jokių problemų dėl pogarantinės priežiūros, įrenginio išvalymo ir sureguliavimo. Operatyvus ir kvalifikuotas aptarnavimas. Rekomenduoju visiems, tikrai rimta įmonė.

Sveiki, Sauliau,
    esame dėkingi, kad pasirinkote mūsų įmonę.
    Jūsų atsiliepimai mus skatina siekti geresnių rezultatų.

Saulius Ališauskas

Daiva
    2022-08-19 16:20:41

Ieškojome įmonės, kuri sumontuotų bionuotekų įrenginį. Rinkomės iš kelių variantų, bet pasirinkome būtent šią įmonę. Pirmiausia, patiko jų pardavimo vadovo Rolando smulkiai ir aiškiai pateikta informacija apie įrenginį. Taip pat, man buvo labai svarbu, kad visi darbai buvo atlikti kiek įmanoma tvarkingiau, nesudarkant kiemo ir mano gėlyno :-). Didelis ačiū abiems vyrukams, kurie montavo įrenginį, kad pagailėjo mūsų sodo ir tam tikrus darbus atliko tiesiog rankiniu būdu, nors lauke plieskė didelis karštis. Ačiū jums Biotechnologijos grupė ir sekmės. Būtinai rekomenduosiu jus ir kitiems.

Sveiki, Daiva,
    ačiū už jūsų gerus žodžius, kiekvieno užsakovo pasisakymas mus skatina tobulėti ir siekti geresnių rezultatų.
    Džiaugiamės, kad pasirinkote įmonės montavimo paslaugas, bet ir įsigyjote šiuolaikišką mūsų gaminamą BioTornado biologinį nuotekų valymo įrenginį.

Antanas
    2021-11-15 19:00:47

Dėkoju Biotechnologijos grupei už puikų darbą mano kieme sumontuojant naują BioTornado nuotekų valymo įrenginį. Darbas buvo atliktas greitai, įrenginys puikiai veikia. Rekomenduoju šios įmonės įrenginius ir kitiems.

dėkojame jums už įvertinimą, tai padeda mums tobulėti.

Tikrai galiu rekomenduoti šią įmonę ir įrenginį. Ačiū Rolandui, kuris negailėjo laiko, išaiškino įrenginio privalumus ir veikimo bei priežiūros ypatumus. Pats prižiūrėjo įrengimo darbus. Atvykusi komanda dirbo profesionaliai, greitai, kokybiškai. Pats įrenginys veikia puikiai, ištekantis į balą vanduo yra skaidrus ir neturi jokio kvapo. Linkiu sėkmės įmonės vadovui Juliui, buvo malonu bendrauti. Sėkmės ir ačiū visai komandai.

Julius
    2021-04-08 12:31:30

Laba diena, dėkojame už jūsų komentarą, tačiau nesutinkame su jūsų komentare pateikta informacija. Gerbdami mūsų klientus neatskleisime ir turbūt jūs nenorėtumėte, kad būtų paviešinti duomenys kokiomis sąlygomis (kurios buvo jums palankios ir pagal jūsų turimas finansines galimybes) jūs išsirinkote bei isigyjote įrenginį. Jeigu jūs turėjote pretenzijų dėl įrenginio ar montavimo darbų jūs galėjote pareikšti pretenziją pagal 2019 m. sutartyje nurodytais terminais, o ne praėjus daugiau nei trims metams. Tikimės, jok jūs žinote, kad informacijos skleidimas neatitinkantis tiesos yra traktuojamas kaip šmeižtas, dėl kurio jums kyla teisinė atsakomybė.
    Gražios dienos!

Jei nuo 2019.10.10 praejo trys metai tai aplamai neturiu ka daugiau pasakyt apie jus... Jum tik reikejo atvaziuot istaisyt broka, kas truko apie valanda ir ka uz jus padare biomax vyrai.ir tikrai negali pastebet daromu klaidu.ne as juk specialista, tam ir samdziau jus.db viskas gerai, ner ko pykt, jau ir ta broka pamirsau, gyvenu toliau.o komentara ir po 5 metu galiu parasyt jei islys koks brokas.

Klaidas
    2021-04-06 11:12:10

Visiskai nepateisino lukesciu.5 asmenu.irengini isiule per dideli.kalbejom apie maza dangti, atveze per visa kiema bliuda, ale sitas pigiau, nors as zinojaujau, kad brangiau su mazu.tas dangtis visas subraizytas, saki tai cia tik dangtis

Gražios dienos!

Labai labai rekomenduoju... spaudė laikas, tai įmonės atstovas lanksčiai paderino darbų atlikimo laikus... darbai atlikti per dieną, labai tvarkingai ir atsakingai...kolektyvas geranoriškas, žino ir išmano savo funkcijas... o ir kainos nesikandžioja... atskiras dėkui Rolandui už supratimą ir gerą darbų organizavimą... pagarbiai, Gintas

Didelė rekomendacija. darbai atlikti per nepilna darbo dieną, irnagta siurblinė, valymo sistema. Sklypas nesudarkytas, augmenija išsaugota.

Esu labai patenkintas atliktais nuotekų valymo ir lietaus infiltracijos įrengimo darbais.
    Dėkui ir tikrai visiems rekomenduoju!

Rekomenduoju. 100 kartų. Šaunuoliai. Darbus padarė gerai, greitai, patikimai. Bendravimas, kaip reta dabar, paprastas, nuoširdus. Kainos irgi man patiko labiausiai. Įrenginys, net po dviejų potvynių, trukusių daugiau nei mėnesį, veikia kuo puikiausiai. Viskas pas juos labai gerai.

UAB Biotechnologijos įmone esame labai patenkinti. Greitai, tvarkingai ir atsakingai sumontuotas valymo įrenginys. Turėjome sudėtingą šulinio ir valymo įrenginio išplanavimo žemės sklype situaciją, kuri puikiai išspręsta Biotecnologijos darbuotojų. Vadovas visada maloniai pakonsultuoja esamais klausimais. Visiems rekomenduočiau kreiptis į šią įmonę dėl valymo įrenginių ir jų aptarnavimo. AČIŪ.

Gytė Baltrušaitienė

Bendradarbiavimu su UAB Biotechnologijos grupe likome patenkinti. Darbai atlikti organizuotai, greitai ir kokybiškai. Vadovas nesibodi konsultuoti ir padėti pasirinkti tinkamą sprendimą.Linkime sėkmės šiam verslui.

Šia įmone esame su šeima patenkinti, įmonės vadovas mums puikiai išaiškino nuotekų valymo įrenginių ypatumus, įrenginį sumontavo operatyviai, sureguliavo, darbus atliko greičiau nei žadėjo.

Pramonės g. 2, Paobelio k., LT-58158 Kėdainių r.
    Veiklos sritys: vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; gamyba; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; sienos, lubos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vartai, tvoros.
    A&R paslaugos, UAB statybos įmonė. Pagrindinė įmonės veikla – statyba, remontas, pastatų vidaus ir lauko apdaila, inžinierinių tinklų statyba, kasimo darbai, aplinkotvarkos darbai. Pastatų statybos ir atnaujinimo darbai bei remontas ir renovacija. Darbai vykdomi visoje Lietuvoje. TEIKIAMOS PASLAUGOS STATYBOS DARBAI...
    Šiaulių g. 8, LT-44353 Kaunas.
    Veiklos sritys: vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; inžineriniai tinklai ir sistemos; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mažmeninė prekyba; medicininė įranga; pramonės įrengimai.
    UAB „Gamteka" - nuo 2001 metų specializuojasi vandens kokybės gerinimo srityje. Mūsų įmonėje sėkmingai dirba ne tik jauni, ambicingi, aukštos kvalifikacijos specialistai, bet ir profesionalai, sukaupę daugiau nei 25 metų darbo patirtį. Dėka to, mes galime atsakingai ir pačiu optimaliausiu būdu patenkinti Jūsų...
    Panerių g. 14, LT-01312 Vilnius.
    Veiklos sritys: statyba; projektavimas; santechnika; šiltinimas, renovacija; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
    „Adeso" - Inovatyvus požiūris į visus naujos statybos, pastatų renovacijos ir statybos valdymo darbus. Ypatinga mūsų veiklos sritis – plieninių pastatų statyba iš ASTRON konstrukcijų. Nuo pat veiklos pradžios laikome aukštai iškeltą reikalavimų sau, sąžiningumo klientams ir profesionalios kokybės kartelę. Kurkime...
    Stoties g. 5, LT-90115 Plungė.
    Veiklos sritys: santechnika; baldai (prekyba); betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; pirtys ir baseinai; pramonės įrengimai; sporto, turizmo reikmenys; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai; tvirtinimo detalės, elementai; ūkio prekės; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas; vonios kambario įranga; židiniai, krosnys.
    Euroliuksas, UAB - didmeninė prekyba santechnikos prekėmis. Santechnikos prekių tiekimas ir gamyba. Šildymo, kanalizacijos ir vandentiekio įrangos detalės, įmantraus dizaino vonios kambario baldai bei virtuvės aksesuarai. Granito gaminių prekyba bei sodo prekės – metalinių tvorų segmentai ir polikarbonatiniai...
    Ukmergės g. 222, LT-07157 Vilnius.
    Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
    ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...