Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Biorasos Baltic, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Biorasos Baltic

Atsiliepimai apie Biorasos Baltic, UAB

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Biorasos Baltic, UAB

Labai sunkiai gavau apmoketa uzsakyma. Sumokejau uz pristatyma I namus 5, 90 eur, bet gavau zinute atsiimti pastomate. I tel.skambucius ne atsiliepa.
Nuo pavasario tyli, jokios reakcijos, tik ignoravimas. Neatsiliepia, neatraso. Ketinu kreiptis i vartotojų teises ir teisėsaugą
Vartotojų apsauga
2020-10-15 14:42:39 IP 2g44d16t
Jei susidūrėte su sukčiais, prašome nedelsiant užpilyti Valstybės apsaugos tarnybai skirtą prašymą: http://vvtat.lt/vartotojams/kaip-pateikti-prasyma/431
Natalija 2020-10-06 10:38:24
urėjau nemalonią patirtį su įmonės internetinė parduotuvė Peo.lt. Labai sunkiai gavau iš anksto apmokėtą užsakymą. Iš pradžiu žadėjo atvežti, kai nesulaukiau nustatytu laiku - vėl skambinau, bet atstovas nustojo atsiliepti į skambučius iš mano telefono numerio. Paskambinus iš kito telefono numerio - atsiliepė, ir vėl buvo pažadai su neaiškiais terminais. Tik po kategoriško mano nuomonės išsakymo apie galimai nesąžiningus ir neatsakingus atstovo veiksmus, pavyko gauti užsakymą. Labai keista, kad įmonė neturi /ar nedeklaruoja nei vadovo, nei vieno darbuotojo, nedeklaruoja jokių pajamų - nors įmonės internetinė parduotuvė veikia, pardavimai vyksta. Bet klientai negali būti garantuoti dėl įmonės įsipareigojimų vykdymo.
Taip. s*****i.
Šios įmonės yra sukčių sukurtos, išvilioti pinigams. jei esate apgautas, turite kreiptis į policiją, yra renkami duomenys, kiekvieno jūsų liudijimas labai svarbus.
UAB Biorasos PEO.lt, UAB Dirbk Svetur, UAB Gera prekė, UAB Europos kompaniju grupe, UAB Elementus LT, gali būti ir daugiau
Sukciai 2020-10-14 10:04:56
Turbut galima numanyti, jog PEO.lt yra dar viena sukciu imonele. Internete paguglinas galima rasti, kad imones direltorius Dmitrijus Vlasovas, kuris yra taip pat UAB Dirbk Svetur direltorius, galit paziureti koks ten puslapis ir atsiliepimus, tuomet viskas darosi aiskiau. Zinoma, jie pastoviai keiciasi, meto ale pedsakus. Zodziu, bukit budrus ir irasinekit pokalbius, kad veliau galimetu kreiptis i teisesauga.
Papildau: Dimitrijus Vlasovas taip pat turi UAB Gera prekė imonele, UAB Europos kompaniju grupe. paskaitykit atsiliepimus apie jas, tas pats. Pilna apgautu zmoniu.
Tokia pati situacija, kaip jau yra rašę prieš tai. Šiandien, netikėtai atrašė, jog siuntinys yra paruoštas, klausia i koki paštomata siust...pasirašė Giedrio Baltrušaičio vardu. Viskas man atrodo čia itartina, na tikiuos, kad klystu.
Nurodytu kontaktiniu tel.Nr. neatsiliepia, i elektroninius laiskus neatsako. Apmoketo uzsakymo nurodytu laiku negavome ir galimybes pasiteirauti apie ji nera.
Imone atidaryta pasisavinti pinigams. Niekada su niekuo neatsiskaito.

Narų darbai
Hidrotechnikos įrenginių priežiūra ir remontas

Adresas: Šarkuvos g. 17-38, LT-48156 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; kita veikla.
MB "Narų darbai" - tai įmonė, kurios pagrindinė darbų kryptis - povandeninių hidrotechninių įrenginių priežiūra, įrengimas bei remontas. MB "Narų darbai" komandą sudaro tik itin patyrę ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys leidimus nerti net į 60-ies metrų gylį po vandeniu. Turime visą reikiamą įrangą...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; audiniai, patalynė; buitinė technika; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...
Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: pramonės įrengimai; gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...

Aptikta partizano A. Kraujelio-Siaubūno slėptuvė
Aptikta partizano A. Kraujelio-Siaubūno slėptuvė 11-30 11:51
Utenos rajono Papiškių kaime, buvusioje Pinkevičių sodyboje, surastas ilgiausiai prieš sovietų okupaciją ginklu kovojusio partizano Antano Kraujelio-Siaubūno bunkeris-slėptuvė, praneša Lietuvos...
VPH Rygoje baigė 68 mln. Eur vertės prekybos centrą
VPH Rygoje baigė 68 mln. Eur vertės prekybos centrą 11-30 11:36
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė VPH Latvijos sostinėje Rygoje atidarė prekybos centrą "Saga", į kurį investavo 68 mln. Eur.
"Telia Lietuvos" vadovas: "Huawei" atsisakome dėl geopolitinių priežasčių
"Telia Lietuvos" vadovas: "Huawei" atsisakome dėl geopolitinių priežasčių 11-30 11:26
Strateginę partnerystę su "Ericsson" plėtojant 5G ryšio tinklus paskelbusios "Telia Lietuvos" vadovas pripažįsta, kad Kinijos kompanijos "Huawei" įrangos atsisako dėl geopolitinių priežasčių.

Karantino metu Jūs:

Adobe Systems 477,03 +1,48%