Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Biofitus, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Biofitus

Atsiliepimai apie Biofitus, UAB

Biofitus

Oficiali Biofitus maisto papildų parduotuvė.
Parašyk savo nuomonę apie Biofitus, UAB

Esu patenkinta Biofitus produktais, greitas ir geras aptarnavimas, puiki maisto papildų ir kosmetikos priemonių kokybė.
Geri produktai ir puikus pristatymas. Ačiū!
Puiki prekė.Ačiū jums.Pristatymas greitas.Pas jus grįšiu vėl ir vėl.Net neabejodamas rekomenduosiu jus.
Puikūs produktai. Perku jau ne pirmą kartą ir dar pirksiu. Rekomenduoju.
Geri produktai.
Geri produktai, greitas pristatymas
Produktas patiko (kolagenas), gero skonio
BENDRAUTI MALONU, GREITAI VYKDOMI UŽSAKYMAI, DAUG INFORMACIJOS. BENDRADARBIAUSIME.
Viskas gerai, tenkina kokybė.
Visa šeima naudojam bifitus vitaminus jau daug laiko.Esam patenkinti.
Biofitus produktus naudoju jau seniai. Patinka kainos ir kokybės santykis. Patinka platus produktų pasirinkimas. Išsami informacija apie juos.
Produktai pristatomi greitai.
Bendraudama su šią firma problemų neturėjau.
Ačiū Jums.
Hialurono rūgštis man labai pagerino odos būklę, dingo odos tempimo pojūtis, jau po savaitės naudojimo.
Viskas yra gerai, esu patenkinta, ateitį vėl užsisakysiu. Ačiū????
Labai patenkinta plaukų vitaminais. Puikus rezultatas, greitas siuntimas, labai geras įpakavimas.
Pirkau jau ne viena produkta. Patogios pakuotes. Dažniausiai užtenka 3men. Gaunasi pigiau nei vaistinese o produktai neprastesni už vaistinese. Pirkau vit D3 jau 3 kartus, multivitaminus, vitaminus plaukams, Chroma, Detox, Omega. Visi produktai kokibiški. Labai greitas pristatymas. Rekomenduoju. Visa šeima patenkinta.
Biofitus parduodamais papiidais esu patenkintas, pristatymas yra ypač greitas, patogus. Rekomenduoju.
Puikus kolagenas, plaukai nebeslenka, nagai auga stiprūs, labai greitas pristatymas, rekomenduoju ❣️
Puikus papildai, kokybiski. Geros kainos. Greitas pristatymas. Super, tikrai patikima sita internetine parduotuve, esu patenkinta vitaminais ir papildais. Tiktai geriausios rekomendacijos !
Pirmiausia pasidžiaugiau Jūsų interneto svetaine, patogi registracija ir pirkimas. Užsakiau Margainis 7500 mg kepenims ir labai greitai gavau į pasitinktą paštomatą. Produktas tikrai geras - poveikis po 1 mėnesio vartojimo (viso pakuotėje 90 tablečių - 3 mėnesių kursas), patenkinta, be to ir kaina nesikandžioja. Rekomenduoju
Biofitus papildus perku jau eilę metų. Niekada nenusivyliau: kokybė-puiki. Kainos nesikandžioja, nes papildų užtenka 3 mėn. Asortimentas vis atnaujinamas. Aptarnavimas greitas. Jokių nesusipratimų nebuvo.
Rekomenduoju!
Puikūs papildai, gera kaina. Ačiū, taip ir toliau! ????
Labai patiko, malonus bendravimas ir naudingi patarimai. Greitas pristatymas ir pritaikomos akcijos.
Ačiū Jums ir visai komandai.
Geras kokybės ir kainos santykis.
Viskas labai puiku????greitas pristatymas, puikūs produktai, viskas paprasta ir aišku.Ačiū Jums ir sėkmės komandai❤
Dėkoju už kokybišką produkciją. Puikūs maisto papildai - spanguolių ekstraktas, probiotikai.
Greitas pristatymas.
Puikūs papildai, patogus vartojimas.
Jūratė Daunoravičienė
2022-04-21 11:24:37 IP 28mcrm4d
Puikūs produktai, labai greitas pristatymas
Geri produktai, greitas pristatymas, puiku.
Geri produktai, prieinama kaina, super greitas pristatymas. Viskas kuo puiikiausia.
Labai džiaugiuosi, Biofitus produkcija puiki, greitas atsiuntimas, pritaikomos akcijos, gera savijauta, ačiū !!!
Puikūs produktai ir greitas pristatymas.
Geri produktai, greitas pristatymas, malonus konsultantų bendravimas. Džiaugiuosi atradus Probiotikus, kurie sutvarkė žarnyno darbą, geriu B grupės vitaminus ir pradėjau vartoti Kalogeną su hialurono rūgštimi. Drąsiai rekomenduoju šiuos papildus ir kitiems pabandyti.
Greitas pristatymas, geros kainos!!!
Labai džiaugiuosi atradusi Biofitus papildus. Džiugina, kad pakuotėje mažiausiai 3 mėnesių kursas. Tai puikus kokybės ir kainos santykis. Biofitus papildai džiugina visa mūsų šeimą. Rekomenduoju visiems savo draugams ir pažįstamiems.
Ačiū, kad esate.
Ačiū už kokybę, asortimento gausą ir greitą pristatymą. Ačiū, kad rūpinatės mumis.
Labai džiaugiuosi, kad radau biofitus produkciją, greitas atsiuntimas, pritaikomos akcijos, gera savijauta, ačiū kad esat
Labai patiko ir kokybė ir kaina ir aptarnavimas.
Puikūs papildai, labai greitas pristatymas, malonus bendravimas ????????????
Puikūs vitaminai, geros kainos, greitai ????
Puikus aptarnavimas, paprastas ir aiškus prekių įsigijimas, aukšta prekių kokybė, labai greitas pristatymas. Ačiū!
labai operatyvu, patenkinta kokybe.
Jau ketvirti metai vitaminus ir maisto papildus perku tik iš Biofitus. Kokybė puiki, pristatymas operatyvus. Labai pasigendu dingusio iš prekybos Kofermento Q 10
Geri produktai. Pirkau ir pirksiu. Pristatymas puikus.
Ačiū už greitą pristatymą. Prekė atitiko lūkesčius
Dalia Daukantienė
2022-04-04 15:59:24 IP t14muq9
Aš ir mano šeima naudojame jūsų produkciją ir esu patenkinta.Deja, vienoje Resveratrolio pakuotėje buvo iširusi kapsulės dalis.
Esu patenkinta produktais ir kaina nesikandžioja. Atsiuntimas greitas ir patogus. Manau, kad dar ne kartą pirksiu.
Geras kainos ir kokybės santykis, labai patogus vartojimas (1 k. dienoje), operatyvus pristatymas
Vienintelė patikima ir kokybiška internetinė parduotuvėlė iš kurios tik ir perku, visas pirkimas patogus ir papildai puikūs
Džiaugiuosi užsakymo patogumu, akcijomis, vis atsinaujinančiais kokybiškais produktais, pristatymo operatyvumu ir akį džiuginančiu įpakavimu.
Puikūs produktai. Išbandžiau jau net keletą. Esu patenkinta. Būtinai pirksiu dar. Labai greitad atsiuntimas. Ačiū.

Natural Pharmaceuticals
Adresas: V. Krėvės pr. 57B, LT-50358 Kaunas.
Veiklos sritys: vaistai, medicininės medžiagos.
UAB “ Natural Pharmaceuticals “ buvo įsteigta Lietuvoje 2013 m., daugiausia dėmesio skiriant Norvegiškų Omega-3 maisto papildų tiesioginiam platinimui. Nuo tada mūsų produktų pasiūla išaugo ir šiuo metu apima maisto papildus sąnariams, daugybę vitaminų (įskaitant vitaminą K2) ir mineralų. Visi mūsų produktai yra...
Diamedica
NAUJA LABORATORINĖ ĮRANGA

Adresas: Gėlių g. 2, Avižienių k., LT-14184 Vilniaus r.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; eksportas; importas; laboratorijos, įranga; mažmeninė prekyba; vaistai, medicininės medžiagos.
Įmonė priklauso Baltijos šalyse didžiausiai medicininės diagnostikos grupei DIAMEDICA. Veiklą vykdome Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. UAB Diamedica teikia kompleksines paslaugas, suteikiant galimybę optimizuoti Lietuvos medicinos ir mokslo įstaigų bei biotechnologijų ir farmacijos pramonės veiklą. Pagrindinės...
Teida
Medicinos ir sporto įranga www.teida.lt

Adresas: Puodžių g. 4-1, LT-44288 Kaunas.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB TEIDA įkurta 1994 m. Kaune. Šiuo metu įmonės filialai-parduotuvės veikia visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei Druskininkuose. Įmonė bendradarbiauja su specializuotos medicinos bei sporto įrangos gamintojais, mokslo įstaigomis ir savo klientams siūlo aukščiausios kokybės gaminius, atitinkančius ES...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F-1, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: atliekų tvarkymas; antrinės žaliavos; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Medicinos įranga
NAUJA MEDICINOS ĮRANGA

Adresas: Žalgirio g. 20-1, Ringaudų k., LT-53331 Kauno r.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB “Medicinos įranga” yra specializuotos paskirties prekybos bei serviso įmonė, skirta medicinos srities profesionalams, kurie orientuojasi į diagnostinius sprendimus. Atstovaujame šiuos gamintojus: SAMSUNG – diagnostinės ultragarso tyrimų sistemos, rentgeno sistemos, CT sistemos. DRGEM – nešiojamos, mobilios bei...

Verslo procesų valdymas panaudojant didžiuosius duomenis
Verslo procesų valdymas panaudojant didžiuosius duomenis 05-24 10:48
Žmonės ir organizacijos yra linkę ieškoti saugumo ir stabilumo, o iš to kyla savotiška prieštara su pasaulio savybe keistis. Keičiasi metų laikai, potvynius keičia atoslūgiai, kvėpuojame...
Civilinės sąjungos įstatymas – kompromisas tarp emocijomis ir mitais grįstų argumentų bei vakarietiško požiūrio į šeimą? 05-24 02:19
2022 m. gegužės 16 d. grupė Seimo narių įregistravo Civilinės sąjungos įstatymo projektą, kuris nustatytų bendruosius civilinės sąjungos santykių teisinio reglamentavimo principus ir numatytų...
Agroverslo finansuotojas: mūsų misija – paskolomis prisidėti prie tvaraus ūkio augimo 05-24 02:12
Rūta Gucu, SEB banko Verslo klientų paslaugų departamento direktorė, kalba apie tai, kaip dabartinė makroaplinka veikia žemės ūkio ir apskritai agroverslo klientus, jų santykius su bankais. Ji...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

JPMorgan 124,60 +6,19%
Citigroup 52,77 +6,07%