Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Bimus, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Bimus

Atsiliepimai apie Bimus, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Bimus, UAB

Nerekomenduoju visai tos firmos a*******i rašo vokiška sutartis gal ir kitur gerai bet Vokietijoje prie siuntų dirpti apgauna kad grąžins pinigus už kėlė valandas nusukineja nemoka viršvalandžių žiauru ten mano draugas dirba apgavikas vokietis ir ta firma
Įmonė galiu pasidžiaugti tik. Dirbu nuo 2017 metu stabiliau Vokietijoje tiesiogiai dešrelių fabrike. Viskas atitiko darbo ir atlyginimo bei gyvenamos vietos santykį. Viskas informuota teisingai. Iki pat šios dienos esu dėkingas įmonei už darbo suradimą. Tik geru žodžiu galiu atsiliepti
Visa ši surašyta istorija nuo pradžių iki pabaigos yra 100% melas ir šmeižtas! Dėl to, kreipsimės į policiją, kad būtų išsiaiškinti ir surasti komentaro autoriai!
Inga 2020-02-14 23:44:00
Labas gal galite pasakyti kiek uzdirbdavote?
Vaiva,
Kur jus dirbate tekstiles pamainos vadove. Gal kartais Bad Tabarz imoneje.
Mano drauge isvaziavo, rytoj turetu buti.
Ar tikrai viskas gerai ir jokiu apgauliu...kazkaip daug visko prirasyta atsiliepimuose.
Su pagarba Vidas
Tel 00 370 640 16967
Tikrai nerrkomenduoju niekam. Pinigus pasieme ir ate! Tel dave asmens kuris neatsiliepia. Isiunte i imone kurioje turejo uztekti rusu kalbos deja visi kalba vokiskai. Patyrem ir soka ir psichologine trauma. Dokumentus vos susitvarkem nemokedami kalbos. Atlyginimas is pirsto visiskai islaustas. Tai tris men padirbom ir reikia iseiti nes visiskai niekas netenkina.
Nezinau net ka pasakyt pinigai sumoketi dabar net nekelia ragelio zadejo daug ka ar jie dirba jau po karantino ar cia apgaule ar reiks kreiptis i tam tikras instancijas
Nerekomenduoju, Panevėžio Bimus agentūroje žadėjo darbą statybose Anglijoje su atlyginimu nuo 14 £ už valandą. Garantavo kad darbo yra tik susimokėti reikią. Kai sumokėjau, liepė laukti skambučio. Po kelių dienų paskambino iš agentūros ir ten kur žadėjo nebėra darbo, bet yra kitoj vietoj už 10 £ už valandą. Pinigus grąžinti atsisako, naktį po 21 valandos skambina kažkokie įtartini tipai.... TIKRAI NEREKOMENDUOJU.
Ilona 2019-08-12 14:31:03
Įdarbino mane kambarine Weimar mieste. Dėl visko esu dėkinga, turiu pilnas soc. garantijas, vokišką kontraktą, pasitiko, viskas buvo kaip ir žadėta. Labai tvarkingas būstas, gavom atstove kuri gelbėja visais vertėjavimo klausimais darbe. Dirbu jau 7 mėnesius.
Pritariu, 'mes tik tarpininkai'. Vien tik melas. NEREKOMENDUOJU
Vaiva 2020-01-06 23:55:50
Esu vykusi kelis kart komandiruočių principu, paskutinį kart žiauriai nusvilau per Headex ir tiesa pasakius Bimus išgelbėjo, paskambinus man dar būnant Vokietijoje jie man darbą suderino tą pačią dieną, suderino ir atstovus kurie pasiėmė mane nuo viešbučio ir už kelionę nieko papildomai nereikėjo primokėti, galiu pasakyti dirba operatyviai ir kaip kad daugelis pila purvą ant jų kad ima pinigus, pirmiau įsiskaitykit už ką ima, jie nedarbina net ant saves, asmuo gauna tiesioginį kontraktą, o iš savos patirties jau geriau susimokėsiu bet bent žinosiu kad neliksiu ant ledo... Su atlyginimu viskas buvo ok, praėjus 6 mėnesiams netgi pakėlė tarifą. Toje įmonėje išdirbau 1, 5 metų ir patobulinus savo vokiečių kalbą lapkritį vėl kreipiausi į Bimus, darbas buvo suderintas per 4 dienas ir šiai dienai sėkmingai dirbu pamainos vadove tekstilės įmonėje, nežinau kaip kam, bet man realiai jį žiauriai padėjo kelis kartus...
Labas gal galite pasakyti kiek uzdirbdavote?
Esu įsidarbinusi per šią įmonę. Galiu tikrai rekomenduoti, nes tai patikima įmonė, dirba visas kolektyvas atsakingai. Pasirašius sutartį, viską puikiai išaiškino, paaiškino apie darbą, nurodė kontaktinius numerius, kas pasitiks, kur apgyvendins. Kaip nuvykau buvo viskas kaip aptarta. Įdarbino pagal mano prašymą ir susitarimą. Paskyrė vertėją, kuri visur lydėjo, padėjo sutvarkyti reikiamus dokumentus. Vertėja labai atsakingai rūpinosi, ne tik darbo klausimais, tačiau ir klausdavo kaip sekasi, kaip leidžiu laisvalaikį, ar viskas gerai. Apgyvendinimo sąlygos puikios, darbas netoli, todėl transportui išlaidų nebuvo.
Tad jeigu norite vykti ir dirbti Vokietijoje patariu ir rekomenduoju UAB, , BIMUS". Dėkoju už Jūsų rūpestingumą.
Paskambinus meluoja, kad dirbsi tiesiogiai, o mokes dirbant tiesiogiai 11e i valanda :D. Apie darbo vieta nieko nezino, nesupranta patys kas per darbas ir kokiu sertifikatu reikia, sako kad jie tik tarpininkai. Jau matau kaip bus kai susimokesi 250e uz idarbinima ir nuvaziuosi be popieriu, sakys - LAISVI ! Skambinsi i agentura, o jie sakys -mes tik tarpininkai. Jo jo. Ieskokit rumunu
Tik teigiami atsiliepimai.Stengiasi nuo A-Z.Viską sutvarko.Pasitikėti galima.
R 2019-01-21 16:49:21
Kiek jums sumokejo agentura 100 ar 1000 nesupratau?
100 ir be jokio algalapio paleido ir kol neiįsireikalavom iš darbovietės vadovų jog atsakytų kaip buvo paskaičiuota alga, tai tik raštu gavom.
Aleksas 2018-09-14 12:29:46
Gryni v***s žada darbo užmokestį 9.27 į val (1483eur į mėn su mokesčiais), o sumoka tik 100euru už 3savaites (Voketijoje darbas), iš pradžiu džiaugiasi kaip mes gerai dirbam (Vokečiu įmonė), bet pranešam, kad turime gryžti atgal į Lietuva nes tiesiog Bimus agentūra pasakė jog daugelis žmoniu kalbės angliškai ir net lietuviu bus ! O gaunas taip jog visa laika kai dirbom turėjom susišnekėti tik pirštais, miestuose taip pat nekalba angliškai, na todėl ir nusprendėm pranešti jog gryštam į Lietuva (2savaitėm prieš), bet tuo metu kai pranešėm norėjo jog pasilikttume dirbti klausė ką tektu padaryti, jog tik liktume, bet dėja pasakėm ne, tad nusprendė po 3dienu mus tiesiog visus 4 žmones išmesti per viena diena nieko nepranešus iš darbo, o turėjom būti atleisti tik po vienos savaitės. Na manau čia geruoju viskas tikrai nesibaigs, prasidės visokie teismai, bet mano moralas toks jog STENKITĖS NEPASIGAUTI ANT ŠIOS KOMPANIJOS!
Kiek jums sumokejo agentura 100 ar 1000 nesupratau?
NORIU SUZINOT IS IMONES KAIP DIRBA

Nermeka
HireLabas Group

Adresas: Vasaros g. 24, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
HireLabas Grupė – tai tarptautinė įmonių grupė, turinti padalinius Lietuvoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Norvegijoje ir Ukrainoje. Šiuolaikiškai žiūrime į darbo rinką ir siūlome patogiausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog...
Headex
HEADEX Group

Adresas: Švitrigailos g. 11B, LT-03228 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; personalo atranka.
Viena didžiausių Lietuvoje sėkmingai veikianti tarptautinė įmonių grupė teikianti darbuotojų nuomos, kitaip vadinamos personalo nuoma ar laikinu įdarbinimu, paslaugas.
Work by team inhouse logistics
Adresas: Taikos pr. 52C-708, LT-91184 Klaipėda.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; logistikos paslaugos; personalo atranka; sandėliavimas.
Work by team inhouse logistics, UAB pagrindinė veikla – laisvų darbo vietų skelbimas, personalo paieška, atranka ir konsultavimas, vertinimas ir perdavimas į HAM-LOG-GRUPPE Holding GmbH Vokietijoje. Darbo sutartys sudaromos darbo vietoje Vokietijoje. HAM-LOG-GRUPPE Holding GmbH – įmonė, kuri teikia paslaugas...
TS GROUP [BUSINESS-LINK]
BUSINESS LINK - DARBAS VAIRUOTOJAMS, VEŽĖJAMS

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tarpininkavimas.
Business-Link - transporto verslo praktikai iš Lietuvos ir Belgijos, sukaupę per 10 metų patirtį šioje srityje. Mes padedame kurti patikimus ir ilgalaikius ryšius tarp skirtingų šalių ir kultūrų įmonių. Business-Link teikia tokias paslaugas kaip: Vežėjų paieška (darbas su Vakarų Europos transporto įmonėmis, darbo...
Soprana Personnel International, UAB
Personalo paieška ir atranka Jūsų verslui!

Adresas: H. Manto g. 22-416 (Herkaus galerija 4 a.), LT-92445 Klaipėda.
Veiklos sritys: personalo atranka; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Didžiausią vertę įmonėms sukuria žmonės. Šiandien kompanijų vadovai susiduria su iššūkiais: kaip laimėti kovą dėl talentų? Jau 12 metų Lietuvoje veikianti skandinaviško kapitalo įmonė, tarptautinė personalo valdymo ir atrankų kompanija „Soprana Personnel International“ žino patikimus metodus, kaip rasti ir...

Šveicarija balsavo už visą veidą dengiančių musulmoniškų skarų draudimą
Šveicarija balsavo už visą veidą dengiančių musulmoniškų skarų draudimą 03-08 07:08
Šveicarijos referendume nedidele balsų persvara pritarta draudimui viešose vietose dėvėti visą veidą slepiančias musulmonių nešiojamas skaras, tokias kaip burkos ar nikabai.
Žuvo prancūzų milijardierius O. Dassaultas
Žuvo prancūzų milijardierius O. Dassaultas 03-07 22:57
Sekmadienį tragiškai žuvo prancūzų milijardierius ir politikas Olivieras Dassaultas, nukritus sraigtasparniui, kuriuo jis skrido.
Palinkėkime parlamentarams konstruktyvaus darbo
Palinkėkime parlamentarams konstruktyvaus darbo 03-07 20:47
Šią savaitę prasidedančioje pavasario sesijoje Seimas pasirengęs svarstyti keletą svarbių klausimų, dalis kurių kelia diskusijas ne tik visuomenėje, bet ir tarp pačių valdančiųjų. Tiesa, bene...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Oracle 69,97 +6,65%
Goldman Sachs 327,37 -0,58%