Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Bimus, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Bimus

Atsiliepimai apie Bimus, UAB

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Bimus, UAB

Darbinomes su draugu į šią įmonę, turėjome dirbti Olandijoje drabužių sandelyje. Už įdarbinimą paėmė po 50€. Nusiuntėmė savo duomenis ir puikiai kontaktavome su įmone, kol nuvykome į Olandiją. Kai buvome vietoje mus pasitiko vyriškis, kuris atrodė labai pasimetęs, lyg kažko vartojęs. Jis prastai kalbėjo angliškai, nors mums buvo pasakyta, kad bus daug lietuvių. Šis vyriškis turėjo būt atsakingas už mūsų tolimesnį įdarbinimą, apgyvendinimą ir visą kitą, tačiau jis net nežinojo kas mes tokie, ir iš kur esame. Kai pasakėm, kad atvykom iš Lietuvos, sakė su Lietuva nebendradarbiaujantys. Tada kai supratome, kad čia nieko nebus, pasakėmė, kad skambinsime į Lietuvą aiškintis, jis pradėjo ant mūsų šaukti, išplėšė iš rankų pasus ir nusifotkino. Jis tris kartus sakė neskambinti niekam. Pats vyriškis skambino savo šefei aiškintis kas vyksta (kalbėjo olandiškai, nieko nesupratome), tačiau ir tada nieko nepešė. Mus nuvedė į mobilų namelį apsistoti parai, kur atseit yra Lietuvių, nes po pokalbio su šefe atsirado ten lietuvių (nelabai aiškiom aplinkybėm), tačiau ten buvo latviai (žinoma tikriausiai sumaišė). Kambarys buvo labai mažas, buvo pastatyta lova ir spinta ir net vietos praeit nebuvo, o tame pačiame namelyje dar trys latviai gyveno. Žodžiu, ten nebuvo labai geros sąlygos gyventi, bet dėl to nei žodžio nepratareme. Sakė viskas gerai, ryt važiuosim į įmone aiškintis ir išsitraukė covid-19 testų rinkinį (ne, ne tą greitajį, o gilųjį). Ir ne, šis vyriškis neatrodė nei kaip daktaras, nei kaip seselė, o ir atrodė ne visai blaivas (greičiausiai buvo kažko vartojęs). Tada pasakiau, kad aš turiu skiepa ir man sakė, kad nereikės darytis jokių testų, tada tas vyriškis pradėjo dar labiau rėkti ant mūsų, draskytis ir visaip kaip kalbėti. Kadangi buvo sekmadienis į Lietuvos įmonę prisiskambinti neišėjo. Turėjome išvažiuoti, nes atsisakėmė darytis testus. Pirmadienį susiskambinome su įmone ir sužinojome jog tas vyras pasakė lietuviams, kad išvykome tik dėl blogų gyvenimo salygų. Žinoma, tada jau turėjo ir mūsų duomenis nes pats išplėšė iš rankų ir nusifotkino. Žodžiu, kol aiškinomes su lietuviais visą šitą sitaciją, galiausiai jie ėmė nebeatsiliepinėti į mano skambučius. Paskambinome iš kito numerio ir sužinojome, kad pinigų negrąžins.
Žmonės siulyčiau gerai pagalvoti prieš darbinantis į šią "agentūrą". Prieš tris savaites vykau dirbti į DPD kurjerio poziciją Vokietijoje, paėmė iš manęs 250eur primeluodami jog jie vertėjaus ir padės visais rūpimais klausimais.Dirbau dvi savaites, bet apgyvendinimo ir darbo sąlygos buvo apgailėtinos, tad teko pakeisti darbovietė. Atlyginimo nesumokėjo, į skambučius neatsako.Taip, kad likau ne tik apvogtas su 250eur, bet dar ir su nesumokėtų atlyginimų iš Vokietijos ir ši agentūrą teigia jog nieko negali padėti. a*******i, s*****i.SAUGOKITES
Sveiki, siulyčiau neapsigauti šią a******u kontora, ima mokestį už darbą 250 kas yra nelegalu Lietuvoje, meluoja apie atlyginimų dydžius, žodžių a******u a*******i neapsigaukit žmonės.
Panevezio padalinyje dirba puiki mergina, kuri įdarbino mane be problemų ir padėjo visais klausimais :))) ir tarpkitko labai simpatiška. Kai ją pamačiau, nebenorejau važiuoti ir į Vokietiją :))
Nerekomenduoju visai tos firmos a*******i rašo vokiška sutartis gal ir kitur gerai bet Vokietijoje prie siuntų dirpti apgauna kad grąžins pinigus už kėlė valandas nusukineja nemoka viršvalandžių žiauru ten mano draugas dirba apgavikas vokietis ir ta firma
Įmonė galiu pasidžiaugti tik. Dirbu nuo 2017 metu stabiliau Vokietijoje tiesiogiai dešrelių fabrike. Viskas atitiko darbo ir atlyginimo bei gyvenamos vietos santykį. Viskas informuota teisingai. Iki pat šios dienos esu dėkingas įmonei už darbo suradimą. Tik geru žodžiu galiu atsiliepti
Visa ši surašyta istorija nuo pradžių iki pabaigos yra 100% melas ir šmeižtas! Dėl to, kreipsimės į policiją, kad būtų išsiaiškinti ir surasti komentaro autoriai!
Inga 2020-02-14 23:44:00
Labas gal galite pasakyti kiek uzdirbdavote?
Vaiva,
Kur jus dirbate tekstiles pamainos vadove. Gal kartais Bad Tabarz imoneje.
Mano drauge isvaziavo, rytoj turetu buti.
Ar tikrai viskas gerai ir jokiu apgauliu...kazkaip daug visko prirasyta atsiliepimuose.
Su pagarba Vidas
Tel 00 370 640 16967
Tikrai nerrkomenduoju niekam. Pinigus pasieme ir ate! Tel dave asmens kuris neatsiliepia. Isiunte i imone kurioje turejo uztekti rusu kalbos deja visi kalba vokiskai. Patyrem ir soka ir psichologine trauma. Dokumentus vos susitvarkem nemokedami kalbos. Atlyginimas is pirsto visiskai islaustas. Tai tris men padirbom ir reikia iseiti nes visiskai niekas netenkina.
Nezinau net ka pasakyt pinigai sumoketi dabar net nekelia ragelio zadejo daug ka ar jie dirba jau po karantino ar cia apgaule ar reiks kreiptis i tam tikras instancijas
Nerekomenduoju, Panevėžio Bimus agentūroje žadėjo darbą statybose Anglijoje su atlyginimu nuo 14 £ už valandą. Garantavo kad darbo yra tik susimokėti reikią. Kai sumokėjau, liepė laukti skambučio. Po kelių dienų paskambino iš agentūros ir ten kur žadėjo nebėra darbo, bet yra kitoj vietoj už 10 £ už valandą. Pinigus grąžinti atsisako, naktį po 21 valandos skambina kažkokie įtartini tipai.... TIKRAI NEREKOMENDUOJU.
Ilona 2019-08-12 14:31:03
Įdarbino mane kambarine Weimar mieste. Dėl visko esu dėkinga, turiu pilnas soc. garantijas, vokišką kontraktą, pasitiko, viskas buvo kaip ir žadėta. Labai tvarkingas būstas, gavom atstove kuri gelbėja visais vertėjavimo klausimais darbe. Dirbu jau 7 mėnesius.
Pritariu, 'mes tik tarpininkai'. Vien tik melas. NEREKOMENDUOJU
Vaiva 2020-01-06 23:55:50
Esu vykusi kelis kart komandiruočių principu, paskutinį kart žiauriai nusvilau per Headex ir tiesa pasakius Bimus išgelbėjo, paskambinus man dar būnant Vokietijoje jie man darbą suderino tą pačią dieną, suderino ir atstovus kurie pasiėmė mane nuo viešbučio ir už kelionę nieko papildomai nereikėjo primokėti, galiu pasakyti dirba operatyviai ir kaip kad daugelis pila purvą ant jų kad ima pinigus, pirmiau įsiskaitykit už ką ima, jie nedarbina net ant saves, asmuo gauna tiesioginį kontraktą, o iš savos patirties jau geriau susimokėsiu bet bent žinosiu kad neliksiu ant ledo... Su atlyginimu viskas buvo ok, praėjus 6 mėnesiams netgi pakėlė tarifą. Toje įmonėje išdirbau 1, 5 metų ir patobulinus savo vokiečių kalbą lapkritį vėl kreipiausi į Bimus, darbas buvo suderintas per 4 dienas ir šiai dienai sėkmingai dirbu pamainos vadove tekstilės įmonėje, nežinau kaip kam, bet man realiai jį žiauriai padėjo kelis kartus...
Labas gal galite pasakyti kiek uzdirbdavote?
Esu įsidarbinusi per šią įmonę. Galiu tikrai rekomenduoti, nes tai patikima įmonė, dirba visas kolektyvas atsakingai. Pasirašius sutartį, viską puikiai išaiškino, paaiškino apie darbą, nurodė kontaktinius numerius, kas pasitiks, kur apgyvendins. Kaip nuvykau buvo viskas kaip aptarta. Įdarbino pagal mano prašymą ir susitarimą. Paskyrė vertėją, kuri visur lydėjo, padėjo sutvarkyti reikiamus dokumentus. Vertėja labai atsakingai rūpinosi, ne tik darbo klausimais, tačiau ir klausdavo kaip sekasi, kaip leidžiu laisvalaikį, ar viskas gerai. Apgyvendinimo sąlygos puikios, darbas netoli, todėl transportui išlaidų nebuvo.
Tad jeigu norite vykti ir dirbti Vokietijoje patariu ir rekomenduoju UAB, , BIMUS". Dėkoju už Jūsų rūpestingumą.
Paskambinus meluoja, kad dirbsi tiesiogiai, o mokes dirbant tiesiogiai 11e i valanda :D. Apie darbo vieta nieko nezino, nesupranta patys kas per darbas ir kokiu sertifikatu reikia, sako kad jie tik tarpininkai. Jau matau kaip bus kai susimokesi 250e uz idarbinima ir nuvaziuosi be popieriu, sakys - LAISVI ! Skambinsi i agentura, o jie sakys -mes tik tarpininkai. Jo jo. Ieskokit rumunu
Tik teigiami atsiliepimai.Stengiasi nuo A-Z.Viską sutvarko.Pasitikėti galima.
R 2019-01-21 16:49:21
Kiek jums sumokejo agentura 100 ar 1000 nesupratau?
100 ir be jokio algalapio paleido ir kol neiįsireikalavom iš darbovietės vadovų jog atsakytų kaip buvo paskaičiuota alga, tai tik raštu gavom.
Aleksas 2018-09-14 12:29:46
Gryni v***s žada darbo užmokestį 9.27 į val (1483eur į mėn su mokesčiais), o sumoka tik 100euru už 3savaites (Voketijoje darbas), iš pradžiu džiaugiasi kaip mes gerai dirbam (Vokečiu įmonė), bet pranešam, kad turime gryžti atgal į Lietuva nes tiesiog Bimus agentūra pasakė jog daugelis žmoniu kalbės angliškai ir net lietuviu bus ! O gaunas taip jog visa laika kai dirbom turėjom susišnekėti tik pirštais, miestuose taip pat nekalba angliškai, na todėl ir nusprendėm pranešti jog gryštam į Lietuva (2savaitėm prieš), bet tuo metu kai pranešėm norėjo jog pasilikttume dirbti klausė ką tektu padaryti, jog tik liktume, bet dėja pasakėm ne, tad nusprendė po 3dienu mus tiesiog visus 4 žmones išmesti per viena diena nieko nepranešus iš darbo, o turėjom būti atleisti tik po vienos savaitės. Na manau čia geruoju viskas tikrai nesibaigs, prasidės visokie teismai, bet mano moralas toks jog STENKITĖS NEPASIGAUTI ANT ŠIOS KOMPANIJOS!
Kiek jums sumokejo agentura 100 ar 1000 nesupratau?
NORIU SUZINOT IS IMONES KAIP DIRBA

Nermeka
HireLabas Group

Adresas: Vasaros g. 24, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
HireLabas Grupė – tai tarptautinė įmonių grupė, turinti padalinius Lietuvoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Norvegijoje ir Ukrainoje. Šiuolaikiškai žiūrime į darbo rinką ir siūlome patogiausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog...
Headex
HEADEX Group

Adresas: Švitrigailos g. 11B, LT-03228 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; personalo atranka.
Viena didžiausių Lietuvoje sėkmingai veikianti tarptautinė įmonių grupė teikianti darbuotojų nuomos, kitaip vadinamos personalo nuoma ar laikinu įdarbinimu, paslaugas.
Work by team inhouse logistics
Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 38, LT-44307 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; logistikos paslaugos; personalo atranka; sandėliavimas.
Mes, work by team inhouse logistics, UAB, vykdome darbuotojų paiešką ir atranką vokiško kapitalo įmonėms. Ieškome vadovų, kvalifikuotų ir nekvalifikuotų darbuotojų darbui logistikos sektoriaus sandėliuose Vokietijoje. Galime pasiūlyti konkurencingus darbo pasiūlymus tiek vyrams, tiek moterims, tiek poroms, kurios...
Vorkis
Workis - darbdavių ir darbuotojų platforma

Adresas: Gedimino pr. 26, LT-01104 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka.
Workis - tai inovatyvių darbdavių ir pažangių darbuotojų platforma. IEŠKAI GREITO UŽDARBIO? Siūlome modernų būdą susirasti darbą rytojui savo išmaniajame telefone kad ir kur bebūtum. KAIP TAI VEIKIA? Prisiregistruoji workis platformoje. Darbdaviai sukuria darbo skelbimus, nurodant tikslų valandinį darbo užmokestį...
MARINO PERSONALAS
BALTIC EMPLOYEES

Adresas: S. Nėries g. 6, LT-92228 Klaipėda.
Veiklos sritys: personalo atranka; darbo paieška, įdarbinimas; metalas, apdirbimas, gaminiai; statyba.
Tarptautinė, įmonių grupės įmonė atliekanti pastatų statybos ir remonto darbus.Taip pat gaminame metalines konstrukcijas.Darbus atliekame Lietuvoje, Europoje ir kitose šalyse. Personalo paieška ir atranka. Konsultacijos.

Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais
Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais 11-26 08:26
Nuo vienos odontologinės kėdės šeimos centre iki didžiausio odontologinių paslaugų klinikų tinklo šalyje - tokį virsmą patyrė CLINIC | DPC įkūrėjas Simonas Bankauskas ir jo komanda...
"Aviva Lietuva" ir "Aviva" grupės įmonės Lenkijoje – jau "Allianz" rankose
"Aviva Lietuva" ir "Aviva" grupės įmonės Lenkijoje – jau "Allianz" rankose 12-01 13:03
Didžiausia Vokietijos ir viena didžiausių pasaulyje draudimo grupė "Allianz" užbaigė "Aviva" grupei priklausiusių įmonių Lietuvoje ir Lenkijoje įsigijimo sandorį.
VRM vadovė: yra priežasčių pratęsti nepaprastąją padėtį, situacija nepagerėjusi
VRM vadovė: yra priežasčių pratęsti nepaprastąją padėtį, situacija nepagerėjusi 12-01 12:47
Nepaisant sumažėjusio bandymų neteisėtai kirsti Baltarusijos ir Lietuvos sieną skaičiaus, priežasčių pratęsti nepaprastąją padėtį yra, sako vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

eBay 67,46 -4,38%
AT&T 22,83 -4,44%