Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Bilietų ekspertai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Bilietų ekspertai

Atsiliepimai apie Bilietų ekspertai, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Bilietų ekspertai, UAB

Teko šiandien tiesiogiai bendrauti su dviem darbuotojom viena sakė esa savininkė, bet jai, tai tiesa atsiprašau už tokį bendravimą ar aplamai turėtų kalbėti su žmonėmis akis išvertus aiškina, kad jūs kalti nes neužregistravo, žmogus buvo daugiau kaip prieš savaitę sutaręs, kad pasiims iš UK, London laukė skambinosi diena prieš skambino ir ta diena, kai reikėjo pasiimti paprasčiausiai pasakė, kad nesate užregistruotas ir jūsų niekas nepasiims nors jau buvo data derinta daugiau kaip savaite. darbuotoja ar ale savininkė aiškina šventai, kad kompiuterį nesuvesta neužregistruota ir dar iš pradžių bandė vartyt, kad ne jiems iš viso skambinom, kai parodėm aiškiai "screenshota" kam kada skambinta vistiek gal neužregistravo ir toliau savo tirada rėkia esmė tame, kad žmogui teko greitai ieškotis pas ką pasilikti nes būtų atsiprašant ant gatvės likęs bet kaip ta ale darbuotoje aiškiai pasakė čia ne mūsų reikalas ir jų čia klaidos nėra, kad neužregistravo dirbam su klientais patys, bet su tokiu nekompetetingu darbu senai jau nesusidūrėm aiškia padaryta jų klaida ir vietoj to, kad kažką darytų rėkia ir įrodinėja lyg žmonės klaidų nedarytų, kad čia patys kalti taip gal ir kalti, kad kreipėmės į tokia apgailėtina įstaiga kuri savo klaidų nepripažįsta, bet atsiliepimai pasako už save nebe reikalo neskelbiamas UAB nei tinklapį nei FB. Šiu metu jie skelbiasi veza. lt
Customer service tai tragiškas.... Pagalvoji žmogus, gerai kad prieš paslaugas užsisakant bandai susikalbėti, bet ir to nepavyksta, tai ir neimi paslaugų. Siūlau nedirbti, neatrodo rimtai tokia įmonė. Klausi penkių klausimų atsako į vieną, kartoji kitus keturis atsako į vieną, kitų jau nebeužduodi nes matai kad be šansų...
Iš draugų išgirdau apie naują siuntų pervežimų svetainę www. sosvan.com kiek sunkoka buvo pirmą kartą suprast visa veikimą, bet servisu likau patenkintas.Ikeliau slelbimą ir per 2 valandas gauvau 3 pasiūlimus su kainomis.Bendrauji su vežeju tiesiogiai svetainejė matai atsiliepimus apie vežeją.Siuntinį paėmė kaip žadejo pristatė irgi lauku aš likau patenkitas.
UAB Bilietų ekspertai
2019-01-10 15:59:37 IP 2h859seh
Inga 2018-08-09 20:34:51
Nepasitikekite sita firma jokiu budu.Musu siunta is Vokietijos keliauja jau 14 dienu...mazdaug po 3dienu vairuotojas pakele pagaliau rageli ir pranese, jog patyre avarija ir musu daug siunciamu daigtu tame tarpe (plazminis televizorius (buvo nupirktas pardavimui), minkstu baldu komplektas 3-2-1, mikrobange, viengule lova, spinta, kilimai ir dar taip pora deziu su smulkiais daiktais).Uz siu daiktu gabenima sumokejome 390€.Viskas ok! Mes irgi zmones, viska suprantam..veliau pranese, kad puse daiktu po avarijos yra sulauzyti ir padengs zala....sutareme suma mazdaug, dar nemate savo daiktu, pasake viena jog televizorius ir baldai sudauzyti tikrai....na siems daiktams sutareme zalos suma (ne per didziausia, bet likome dar nemate savo kitu daiktu po avarijos), taciau dabar vairuotojai (Martynas ir Tomas), kurie veze krovini visiskai nebekelia telefono, sefas (Arunas), kuris atsakingas uz tuos krovinius ir vairuotojusmaitina mus tik pazadais, jog krovinys atvaziuos VIS RYTOJ AR DAR KOKIA DIENA....Iki siol laukiame.....Nors pradzioje uzsakymo buvo viskas gerai, ir ragelius kele ir zadejo greita atgabenima....Zala padaryta tukstantine.Jau buvau nusiteikus pasisamdyti madina ir paciai is ju pasiimti savo daiktus, tai jie net nesako, kur tie daiktai randasi...Nepasitikekit jokiais budais tuo ale maloniu bendravimu, viskas cia tik akiu dumimas...Rytoj t.y 08.10 diena, jei neatgausim siuntinio, kreipsimes i policija.
Taip, vairuotojas buvo patyręs avarija, nuostoliai abipusiu susitarimu yra kompensuoti.
Įmonė turėtų atidžiau rinktis personalą, kuriam patiki atsiliepti į klientų skambučius. Ne tik grubi, bet ir nekompetetinga mergaitė atsiliepia telefonais +370 606 04300; +370 606 04343; +370 606 04347 ir +370 606 04348. Nesugeba registruoti užsakymų ir tinkamai perduoti informacijos. Į skambučius atsiliepia nuo 09:30, nors tinklalapyje nurodyta "nuo 8 iki 22 val. bet kuriuo klausimu". Solidi kompanija? Nemanau
Melagiu melagiai is belgijos i lietuva 2paras vaziavau, ir pats vairavau nes buvo vienas vairuotojas ir sako arba stovim 5val arba sesk vaziuok.Tai teko vaziuot kad dar ilgiau neuztruktu.Vaziavau pirma ir paskutini karta su sia firma.
Siunta, pakrauta liepos 19 dieną Kaune (turėjo išvykti liepos 20 d.) su maloniu vairuotoju ir dama. Už siuntas (2 tašės) sumokėta 70 eurų, tai pakankamai didelė suma ir tikėta jos sulaukti per jūsų žadėtas 2 dienas.Noriu sužinoti kas atlygins patirtus nuostolius dėl jūsų vežėjų kaltės? Siuntinys supakuotas ir vežiotas nuo trečiadienio, kurį vaikai šiandien, t. y. pirmadienio vakare, patys nuvažiavo į Peterborą atsiimti, nes vairuotojas buvo labai pavargęs ir Spaldingo nepasiekė. Lašiniai apėję kirminais. Už siuntą sumokėta 70 eurų. Įdomu kaip reikalai su sąžine? Siunčiu foto. Bet rankų nenuleisiu
Nuo duru iki duru du vairuotojai mandagus patyre.vezame viska nuo gyvuneliu iki motociklu.
Užsakėm gyvunėlio pervežimą į Angliją. Malonus vairuotojas paėmė iš sutartos vietos, išklausė nurodymus. Tvarkingai boksiuką saugos diržu pritvirtino ant sėdynės. Tuo ir baigėsi dėmesingas aptarnavimas. Kelionės metu tik kelias žinutes išsiprašiau jau iš kito vairuotojo pirmoje kelionės paroje. Toliau jokio bendravimo nei su manim nei su pirkėja. Į galutinį adresą dar pasirodo kitas vairuotojas vežė kačiuką. Kelionė truko tris paras. Kačiukas visas tris paras buvo nemaitintas, negirdytas, palutės nekeistos. O kai teko pirkėjai atsiimti, ji net pakraupo. Mažą gyvūnėlį ištraukė iš bagažo skyriaus rėkiantį, persigandusį. Vienu žodžiu vaizdas klaikus. Maža to dar sugebėjo pradaiginti gyvūnėlio dokumentus. Paskambinus administratorei ir papasakojus padėtį, ji gynė savo vairuotojus ir galutinis atsakymas ieškokit kas geriau veža. Pirkėjas mokėjo už keleivio vietą ir priežiūrą. Gavom paslaugą kaip siuntinio pervežimas. Nieks net nemano dėl to prisiimti atsakomybės. Tris paras be maisto jus galit suprasti kas tai yra keturių mėnesių beplaukiui kačiukui. Čia dirba jokios atsakomybės nenešantys vežėjai. Nepatikėkit jiems savo keturkojų draugų.
su tokia firma daugiau ne vaziosiu, dispecere pasake kad paskambins vairuotojis i pasiims pre namo, paskambino vairuotois i pasake tipa atvaziok pre kolonele pre Gariunu turgus ir 15-00 vaziosim. atvaziavau i laukiau iki 20-30, 5 kartus skambinau vairuotoju a tas pasake kad vaziojam is Panevezio { su dviraciu per tokie laika galima davazioti } vairuotojis visa kelia ruko kiekvieno 30 minuciu salonose, visa nakti groja muzika beveik ant visa garsa, 3 kartus prasau padariti tiliau, ir nieko, visa kelione ne uzmigau, turejau su savim lagamina ir tase tai tase buvo paplesta a lagaminas apdraskitas, geriau su kita firma vazioti
Brangieji susisiekite su mumis :) +37060441506 ir garantuoju, kad nuo duru iki duru tiek LT tiek UK pristatysime laiku Jusu siunta ar Jus pacius :) kelioniu ir kroviniu draudimas :) patyre-mandagus du vairuotojai :) patogus autobusas :)
Pirma karta susiduriau su tokiais vezejais. Zmones vaziavo nuo Lietuvos iki Belgijos 2paras. Stovineja kas 1 valanda. Su zmonemis elgiasi nepagarbiai, debilais ir visokiais kitokiais zodziais isvadina. Viena zmogu net paliko Prancuzijoje, zmogus vaziavo i Londona. Buvo atimti zmogaus dokumentai, zmogus issigando ciupo uz tases ir islipo. O vairuotojai pasiziurejo ir nuvaziavo. Meldziaus, kad tik mane iki vietos nuvestu, kad nebuciau ismesta. Keliavau nuo Vokietijos iki Anglijos para laiko. Buvo sumoketa 110e ir dar vairuotojas visa kelia zyze, kad susitarciau kad mane pasiimtu nuo Londono. Kai koki velnia moket tokius pinigus, kad net iki vietos nesugeba nuvezt. Ir dar aiskina kad as jam dar 20e tureciau primoket. Apsurdas kazkoks. Niekam nelinkiu su tokiais vezejais vaziuot.
Kelione tiesiog pragaras, kelione kuri turejo trukti 25 valandas uztruko 60 valandu!!! negana to kad kelione buvo tokia ilga, tai dar vairuotojas Robertas su melynu mersedesu elgesi ilabai nemandagiai, keliones metu nerimavau ar pasieksiu tiksla ar busiu ismestas kur jam panorejus. didziausia gyvenimo klaida, neprasidekite su sia firma, pasigailesite 100%
VERTA KIEKVIENAM PASKAITYTI
2015-10-08 19:19:05 IP 2ktd1qhi
DEMESIO MIELIEJI !!!

Niekada niekada nesinaudokite firmos BILIETU EKSPERTAI paslaugomis!!!!!!!!!!!!!!!! Su vairuotoju buvo sutarta, kad paims siuntinuka 25 kg, pralaukiau visa nakti vairuotojas net zinutes neparase mano uzblokavo numeri, net neatsiliepe kur randasi, kadangi zadejo atvaziuoti, vairuotojas labai negraziai pasielge atsikrate nuo siuntinio 25kg.ir 30euru.Visa nakti nemiegojau nes laukiau zinutes arba skambucio bet gaila nesulaukiau!!! geriau ieskokite kitos firmos.Didele pamoka sakoma is klaidu mokomes!!!
Sveiki, jei ruosiates vaziuoti per sia imone, ziurekite kad vairuotajas nebutu Robertas su melynu mersedesu. Kelione virs pragaru. Isvadins jus visokiais zodziais, rukys salone, kai jums reikes, jis nesustos. Ir jei per trys paras atvaziuosit is Anglijos i Lietuva, tai cia bus gerai. Bukit budrus.
Sveiki, gerai, kad paskaiciau komentarus, o norejau uzsisakyti bilietus, bet aciu.
Kainiuose idejau siunta, tai i Londona pristate per 25 valandas. Tiesiog Super !!!!
Laba diena, labai esu dėkinga šios bendrovės darbuotojams padėjusiems man išspręsti didžiulę problemą - palaikų parvežimą. Visas dienas kol keliavo urna į Lietuvą turėjau informaciją apie transporto judėjimo vietą, maloniai ir pagarbiai bendravo darbuotojai Marius, Kristina ir vairuotojai, kurie vairavo automobilį Nr.HHA544 (2014 m. spalio 7-10 dienomis). Ačiū ir kuo geriausios kloties Jūsų kolektyvui.
Pagarbiai, Audronė, Radviliškis
Noriu pasdalinti su visais, kas ruosiasi naudotis siu vezeju paslaugomis. Sestadieni idejau siuntini, kuris turejo buti pristatytas i.Anglija sekmadienio vakare Laukiau visa vakara, tiesiog ziurejau i telefona, nakti praleidau budejimo rezime, nieko. Ryte paskambinusi i ofisa, nieko konkretaus nesuzinojau...Vakare vairuotojas pateike nagla melo versija, kad mano telefonas buvo isjungtas. Toliau tesesi pazadai, kad atves rytoj arba neatsakyti skambuciai.Pagaliau penktadieni, beveik po savaites sulaukiau savo siuntinio, maistas sugedes, sutrintas...mane labiausiai zeidzia tai, kad nebuvo jokio atsiprasymo, o tik chamiskas melas.Kaip tokie darbuotojai gali dirbti su zmonemis??? Jeigu nenorite gadinti savo sviekata, niekada nesinaudokite siu zemo lygio zmoniu paslaugomis!!!
uzsiregistravau kelione i anglija pries keleta dienu, siandien vakare turejau sulaukti skambucio is vairuotojo, nesulaukiau, paskambinau pati ir paaiskejo, anot ju as nebuvau uzsiregistravus, nors viskas buvo sutarta, esu tokia pikta, jog mano nuomone pati blogiausia. kita kart patarciau buti tikriems jog zmogui uzsiregistravus ji ir uzregistruojate, nes dabartiniu atveju, planai labai susijaukia, aciu, uz nieka.
Ka tik parvaziavau, Ispudziai prasti, kiek zinau, visi keleiviai buvo nepatenkinti. Pirmiausiai, is vietos paima ne visus ir ne visus nuveza i vieta, tai kelione is Anglijos i Lietuva, is to tasko, kur, pasake vairuotojas ir kur jam patogiau, o Lietuvoj ieskok pats, kas tave is Kauno i Radviliskio rajona pristatys, nes vaziuoja tik iki Kauno, Tai turetu buti parasyta skelbime, tada zmones bus tam pasiruose. As turejau is Londono vakaru atvaziuoti i Stratforda ir laukti 7 val nakti prie parduotuves kol mane paims.Vaziuoja tik vienas vairuotojas, kuris jau isvaziuojant is Anglijos ziovauja, taigi, arba pakeliui sustoje numigsit, arba vairuotoja keicia keleivis, jei toks atsiranda, Filmo nepamatysit, nors televizorius ir kabo. Vairuotojas juos jau zino mintinai ir jam neidomu, be to diskai seni ir stringa.Automobilyje pucia pro visas duris, taciau pledo nepasiulo, nors ir turi.Na, patogumai minimalus, taciau dekoju Dievui, atvaziavau, DAUGIAU SU JAIS NEVAZIUOSIU.
http://www.anglija-lt.lt/ a*******i, SUSITARIA IR NEPAIMA, NEVAŽIUOKIT SU JAIS.
paskambinau, uzsakiau vieta mikriuke pres gera savaite, ir kaina buvo normali, pasakie kad man je pates pasiskambins diena pres isvaziuojant, susitars del adreso Artejo diena, bet nieks man neskambina, pati skambinu, o man maloniu balseliu vaikinukas sako kad rytoj negales je vaziuot nes sugedo mikriukas !!!as buvau sokie nes suplanotos atostogos, ir atgal biletas liektuvu nupirktas,...o je man sako negales paimt!! ka negalejo is anksto man perspiet?kad jeskociau kitu?visiskai nekonkretus, nepatikimi, a*******i, nes pasaka tesesi....jau is gajlescio prizadejo man kazkaip rast vieta kitam mikriuke, prizadejo atv kita diena iki 22val, ok laukiam, iki 24val nieks neatvaziavo!skambinu nieks nekelia ragelio, kita diena jau prisiskambinau pradejau jau kielt balsa nes isvede is kantribes, atiprasau as per ta laika apskambinau kokius 50numerius nieks neima nes per vielu skambina ir vietos nera.Pridare man tesiog problemu, geraj kazkaip susitarem ir jau kita diena paime PAGALIAU!! niekada gyvenime nenoriu susidurt su tokiejs kaip je Biletu Ekspertai, nes vairuotojas vienas vaziuoja, ir dar to maza po kieliu miega o kieleiviai turi uz ji vairuot siaubas o ne kielione !!!apsaugok dieve !!!
Uzsisakeme kelione sutareme del kainos o ka gavone nieko kainos uzkeltos atvaziuos ar ne niekas nieko nesako skambinti net neapsimoka niekas nekelia daugiau gyvenime nebevaziuosiu kas protingi ieskos privaciai nes cia gali tiek pameluoti kad ne tas zodis
NEŽINAU, negaliu nieko parašyti, nes gyvenu laukime.Perdaviau ketvirtadienį Vairuotojui siuntinį į Angliją, per Bilietų Ekspertus, nuvažiavau kur laukė autobusiukas su priekaba, malonus toks vairuotojas, viską pridaviau...Bet širdyje toks nerimas, nei jokio dokumento kad prieme, jokios garantijos...Negaliu miegoti, kol neišauš šeštadienis ir man nepraneš, gavo siuntinį ar ne..O taip nepasakyčiau, kad nemandagiai telefonu kalba, Labai maloni panelė viską paaiškino ko dar reikia?Pradžia gera o va toliau nežinau..jaudinuosi..
JEI NORITE TURETI PROBLEMU UZSAKYKITE SIOS... KONTOROS...PASLAUGAS. LIKSITE APREKTAS VAIRUOTOJU IR PALIKTAS LIKIMO VALIAI. SUPRATAU VIENA, KAD TEN SEDI CHAMAI IR PROFESIONALIAI ATBAIDO KLIENTUS.
Sėdi grybai prie telefonų ir nieko nesupranta. Jie net nevežėjai, tik nukreipia klientus tiems kurie tikrai veža keleivius. Net kainose nesusigaudo. Kaip jau nukentėjau vieną kartą daugiau gyvenime į juos nesikreipsiu. Jie tik tarpininkai, geriausia tiesiai vežėjams skambinti
ka galiu parasyti d*****i arba laiko visus kitus durniais
Reikėjo pasiruošti mašinos pervežimui Anglijon, tai įmones darbuotojai labai puikiai bendravo, ir visus reikalus išsprendėm be jokių problemų.

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
AVIAZON TRAVEL GROUP
aviazon.com - pigūs skrydžiai

Adresas: Konstitucijos pr. 18, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; oro transportas, aviacija.
Tarptautinės kompanijos grupės dalis teikianti plataus pigių skrydžių bendrovių asortimentą. Reguliarių ir užsakomujų skrydžių pasirinkimas suteikiantis galimybę gauti gerus skrydžių pasiūlymus. Ilgametę patirtį turintys agentai Naudodami naujausios technologijos, leidžiančios tinkamai ir profesionaliai aptarnauti...
Travelturas
Adresas: Vikingų g. 3, NORDIKOS PREKYBOS SLĖNYJE, LT-02182 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
. TravelTuras – viskas tobuloms atostogoms! Karščiausi paskutinių minučių pasiūlymai! Poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės lėktuvu bei autobusu! Kelionės iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Vokietijos! Aviabilietų ir viešbučių rezervavimas, kelionių draudimas! 13 metų patirtis turizmo sferoje! Aplankyta daugiau...
Kelionių panorama
Adresas: Vytenio g. 46, LT-03229 Vilnius.
UAB "KELIONIŲ PANORAMA" - kelionių agentūra, veiklą pradėjusi 1993 metais. Puikią reputaciją pelnėme nuoširdžiu ir kokybišku darbu, o patenkinti klientai tapo mūsų ilgalaikės sėkmės priežastimi. Kas met aptarnaujame iki 10 tūkst. klientų. Apklausos duomenimis 90 proc. klientų rekomenduotų mus savo draugams. Mes...

Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu
Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu 08-19 11:50
Greitas gyvenimo tempas, laiko branginimas ir noras apsipirkti patogiai lemia tai, kad vis daugiau parduotuvių kraustosi į virtualią erdvę. Siekdama patenkinti šiuos vartotojų poreikius...
"Kesko Senukai" pardavimai Baltijos šalyse augo 25,6%
"Kesko Senukai" pardavimai Baltijos šalyse augo 25,6% 08-26 12:01
"Kesko Senukai" grynieji pardavimai Baltijos šalyse 2019 m. sausį – birželį sudarė 334,9 mln. Eur ir buvo 25,6% didesni nei 2018 m. pirmą pusmetį, kai šis skaičius sudarė 266,6 mln. Eur, teigiama...
M. Ardišauskas traukiasi iš "Fabulos" partnerių
M. Ardišauskas traukiasi iš "Fabulos" partnerių 08-26 11:38
Rudenį komunikacijos paslaugų agentūra "Fabula Hill+Knowlton Strategies" pasitinka su pokyčiais vadovybėje: iš įmonės partnerių traukiasi ne vienerius metus jai vadovavęs komunikacijos...

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Red Hat 187,71 0,00%
Humana 286,96 -0,64%