Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę BIGBANK AS filialas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę BIGBANK

Atsiliepimai apie BIGBANK AS filialas

Parašyk savo nuomonę apie BIGBANK AS filialas

Siūlome skubų paskolų kreditavimą visoje Portugalijoje. Visų tipų paskolas ir asmenines bei nekilnojamą turtą ir įmonės paskolas skiriame daugiau kaip 2 000 eurų
4 mln. eurų, 2% palūkanų norma. morgansmithloantrustfunds@gmail.com.......
Turejau reikalu ir kitiems nepatariu, niekam nerekomenduociau. Paimi 11tukst lt, o grazini 30 tukst lt....aisku blogai padarai kad nepasiskaiciuji iskart kokios palukanos. O jei kas imtu automobiliui paskola isvis nesamone...
beveik dvi savaites dokumentu siuntinejimas- dirba isvis kazkokios neisilavine nuo gatves paimtos sutres- nesiorentuoja erdvej- tuos pacius dokumentus siunti po kelis kartus nes nesiorentuoja- pirma karta ir paskutini kreipiausi i sita diletantu kontorele
Radau internete (autoplius.lt) automobilį už didesnę kainą, nei turėjau.
Todėl paspaudžiau mygtuką "paskola" ir kreipiausi į Bigbank kad šie paskolintų trūkstamą sumą.
Už paskolos suteikimą bankas paprašo pervest 1 centą į jų sąskaitą. Pervedu vieną centą. Paskambina kažkokia merga telefonu nr.:+37069727414 ir paprašo pervesti dar 1 centą į jų bankelio sąskaitą, nes sistema kažkokia ten nieko nemato.
Pervedu dar 1 centą.
Po poros dienų (2019.02.18 d 12 val 19 min) vėl paskambina merga ir paprašo pervesti dar vieną centą, nes, anas centas kažkur dingo. Pasakau mergai, kad baigėsi centai ir daugiau nemokėsiu, tada merga pasako, kad paskolos neduos. Nu ir pofig. Likusius 2 tūkstančius eur pasiskolinu pas kaimyną Bronių.
Turiu įtarimą, kad Bigbankelis yra piramidė, renka iš žmonių po 1 centą, ir kai sukaupia 100 eurų, juos paskolina, ir vėl renka po 1 centą...
Sveiki.uždirbu 740 į rankas, plius dienpinigiai apie 1700, nes kadangi dirbu komandiruotėje švedijoje.įsipareigojimų neturiu.šioje firmoje dirbu jau penktą mėn.užpildžius paraišką automobiliui, atsakymą gavau neigiamą, nors dirbu lt firmoje ir kaip minėjau įsipareigojimų ir skolų neturiu.tai susidariau nuomone, kad ši kompanija suteikia kreditus pašalipniams ir bedarbiams.
Moku paskolą kuri paimta ne mano vardu, visada paskambinusi gaudavau info apie paskolos likutį ir mokėjimus, paskutinį kartą skambinau prieš +-5men.. paskambinusi siandiena negaliu gauti info., nes prieštarauja įstatymams.....Nu tai kaip prieš tai neprieštaravo, matyt užtaikiau ant konsultantės be nuotaikos, ar kaip suprasti....
Likau nusivylęs šia kredito įstaiga labiau nei bet kuria kita. Operatyvumas labai menkas. Nusiunti dokumentą, kurio paprašo, tada lauki dieną ar dvi ir paprašo kito dokumento. Taip užsitęsia visą savaitę, vietoj to, kad iš karto paprašytų visko, ko reikia. Plius reikalauja privačių duomenų, kur išleidai savo 4 mėnesių pajamas, t.y. pilno sąskaitos išrašo. Galiausiai kredito nedavė, nes neturėjau išlaidas pagrindžiančių kvitų. Aš vykdau individualią veiklą ir visada kai deklaruoju pajamas, pažymiu, kad išlaidos sudarė 30 proc. pajamų. Bet jiems tos deklaracijos neužtenka ir norint gauti Bigbank paskolą, reikia rinkti visus kvitukus ir pildyt specialias formas.
Patys prasčiausi darbuotojai su kokiais man teko susidurti. Dvi savaites siunčiau visokias pažymas, dvi savaites skambinėjau vadybininkei, kuri yra laaaabai arogantiška ir visiškai nemoka bendraut su klientais, ir.... nieko, tyla. Pažada greit peržiūrėt dokumentus ir perskambint. Nė karto to nepadarė. 0/10!
Aš esu privatus akcininkas ir kreditas! Prašome susisiekti su mumis el. Paštu: europafinancialgrowth gmail com ačiū..
Žmonės, mokėkit viska laiku ir nebus problemų, prieš imdami paskolą isivertinkite savo biudžetą o ne taip užsinorėjau ir imu poto atsiranda problemos kaip nėra iš ko atsiskaityti bankui. Aš moku viska laiku ir problemų tikrai nematau.
G*****s o ne bankas dvi savaites skaiciavo skaiciavo patys nesuprasdami ka skaiciuoja ir skambineja kiekviena diena tai ta atsiusk tai dar kanors. Cia ju vadinasi greitas atsakymas i psiulyma.Neprasidekit su tokiais (bankais).
Dainius 2018-02-02 09:22:22
Bet, Gerb. Žmogau, turi ir pats pagalvoti ar išgalėsi vykdyti įsipareigojimus. Turi mastyti kelis metus į priekį.
Dainiau yra pilna kreditoriu nepraradusiu zmoniskumo, nutikus draudiminiam ivykiui Big bank tau arestuos buta ir net nesileis i kalbas arba gausi laiskus apie tavo nekilnojamo turto pardavima is varzytiniu, nebuk toks uztikrintas, bet siaip linkiu sekmes nepakliuti i beda su Big bank, tokio ziauraus kreditoriaus dar paieskot reikia Lietuvoj.
Ruta 2018-02-01 22:01:28
Tu geriau paskaityk vartojimo kredito istatyma, ten parasyta, kad bankas tave vertina ir suteikia kredita ir visa kalte del netinkamo duomenu ivertinimo tenka tikrai ne kredito gavejui, o davejui
Dainius 2018-01-29 14:33:39
Sveiki, nesuprantu kodėl taip žmonės širsta, gal neįvertina savo galimybių ir kaltina banką. Aš esu patenkintas Big banku ir jo darbuotojais.
Šis bankas apgaudinėja, perskolina lėšas atseit mažesnėmis palūkanomis, bet žmogus iš pradžių moka 2, 5 karto didesnę sumą palūkanų, nei grąžintino kredito suma. Sugalvoją grąžinti kreditą anksčiau laiko nustemba, kad kiek paėmė, beveik niekas nepasidengė. Iš kur ir ima tokias skačiuokles, normaliam banke niekas taip neskaičiuoja palūkanų.
Nepatariu niekam kreiptis i Big bank del paskolos.neaiski matematika ivertinant pajamas.2011 metais gavau kredita 2900eu, dabar jau 2017 pabaiga dar iki siol atsiskaitineju,
Neimkite!!!!galiu papasakoti savo istorija.Pasiemiau paskola dar litais, sunkus metas, nepavyko laiku grazinti atidave anstoliam.Atskaitinejo visus metus is darbovietes po puse algos..Apsidziaugiau kai darbadaviai pasake viskas, baigta.Gaunu vel laiska is bigbank, kad dar uz vienus metus paskaiciuotos palukanos is naujo vel sia minute pasidariau skoloje 340eur.Nei is anstolio informacijos, kad skaiciuojasi palukanos, nei is bigbank..realiai likau nieko nesupratusi, kas cia per bajeris...
Mano nuomone mokek laiku ir viskas bus gerai, na aisku gali gyvenime visko atsitikti, gal galima butu susitarti su mokejimo atidejimu kuriam laikui, per savo bendravimo laika pas jus neturejau problemu, aciu kad esate supratingi.
Nezinau kas jum darosi ko sirstat nepatenkinti? o kaip jus galvojat paimt norit o grazint ne? as esu daug metu ju klientas, normaliai visi kalba, viena paskola ir as refinansavau credit24, va ten tai bjauri paskola su datom besikeicianciom, o cia pasirenki sau tinkancia data, baigiau mokejimus niekas nekibo prie manes tik paklause ar imsiu dar, sakau siuo metu ne, ir viskas po kurio laiko paemiau, nes reikejo, tai vienintelis mano bankas su kuriuo turiu reikalu, mokekit laiku ir nebus problemu.
Dėkojame už pateiktą paraišką.

Ją išanalizavus, priimtas sprendimas Jums paskolos nesuteikti. Šis sprendimas paremtas Jūsų pateiktais ir iš duomenų bazių gautais duomenimis.
Pasikeitus faktinėms aplinkybėms ir ateityje pateikus naują paraišką paskolai suteikti, neatmetama galimybė priimti teigiamą sprendimą.
Jeigu turite klausimų, maloniai prašome kreiptis žemiau nurodytais kontaktais.

Bigbank AS filialas
Jogailos g. 4, 01116 Vilnius
El.paštas: info@bigbank.lt
Telefonas: 1388

Sprendimui dėl paskolos priimti, reikalingas Jūsų sutikimas dėl asmens duomenų tvarkymo. Greičiausias būdas tai padaryti - 0, 01 EUR pavedimas per elektroninę bankininkystę iš Jūsų asmeninės sąskaitos. Jeigu dabar neturite galimybės padaryti 0, 01 EUR pavedimo, tęskite paraiškos pildymą, o sutikimą pateiksite vėliau.

Iš tų 0, 01c chebra ir gyvena matyt?Atsakymą gavau per 0, 5min, išeigine dieną.Iš kelių duomenų nusprendė robotas.
Šaunus požiuris.
Šaunuoliai biznieriai, žaviuosi....centas prie cento ir jau ponai....
zmones, cia ne bankas. cia visiskas s....Tokio bendravimo jau seniai nesu macius. Su suniu maloniau ir konkreciau pakalbeti galima, Neatsako ne i 1 klausima, sneka taip, kad geriau visai nesneketi. Skambinant numeriu duotu uzsienieciams angliskai nesugebejo atsakyti net apie ju filiala.Apie individualu pasiulyma ar bent jau patarima net nesneku.Per savaite bendravimo nesugebejo pasakyti, ar yra kur ju filialas.Neprasidekite.Jeigu neturint problemu i elementaru klausima nesugeba atsakyti maloniai ar nors KAZKAIP, tai isivaizduokite, kas bus, jeigu kils kokiu problemu...Bjauresnes istaigos Lietuvoje jau senokai nemaciau. Bet kur eikite, tik ne cia.
Robertas 2016-04-21 12:33:42
Sveiki.Siuo metu turiu paemes kredita Bigbanke, refinansavau savo kreditus i viena..Viskas buvo padaryta puikiai, bendravo kulturigai.Na o moket beabejo reikia laiku, nespjaunu ir as, bet tada ir problemu nera ir bankas geras :)
iskart sakau neimkit ir nesusiriskit su tokia kompanija kaip ir visiem reikejo pinigu reikejo 2.4 tuk tai pervede 2.2 tuk o atiduoti reikia 5tuks galvojau kad atiduosiu greiciau bet jie atsisako to ir nori kad as atidavineciau visa ta laika kaip susitarta kitur taip nera jau pasidomejau dabar kaip pasidomejau tai rekomenduociau savy arba ok.lt nepalyginsi del saligu gaila kad tada padariau tokia klaida ir dabar dvigubai daugiau reikia atiduoti sunku istikruju bet giveni ir mokaisi tuo metu tikrai labai ju reikejo
Robertas 2016-04-21 12:33:42
O buvai anstoliam skoloj ar kreditam kaip ten refinansuot su jais turiu ir as problemu noriu perkelti I viena banka. Ar laiduotoju reikia ar kaip ten dideles palukanos buvo?
ka tik kalbejome telefonu su Big banku, nustebau darbuotoju ziaurumu, ciniskumu, KAIP GALI TOKIE DARBUOTOJAI DIRBT????IS KUR JIE, KAS JIE TOKIE?????
BIGBANKE atsipeikek

Zmones netikekit nei vienu zodziu ju.
SVEIKI, DEKUI KAD PARASETE SAVO BEDAS, NOREJAU IRGI IMTI PASKOLA REMONTUI NAMUI, dabar nebeimsiu, taupisiu ir darisim po biski;)
Per žmones kuriais maniau galiu pasitikėt, įklimpau į tokį š**** su bigbank. iš jų gavau 4000eur, ir jie taip gražiai kalba kad palūkanos nedidelės ir panašiai... tad mane šokiravo kai rezultate aš grąžinti turėsiu 8000eur. man tuo metu reikėjo paskolos ir per daug nesigilinau, vėliau paprašius perskaičiuot palūkanas jie nesutiko, taip pat laikinai sustabdyti mokėjimo jie taip pat negali (keičiau darbus ir nedirbau daugiau nei mėnesį). Patariu labai gerai pagalvot prieš sudarant sutartį su tokia kompanija.
Sveiki.Man labai idomu ar kas nors esate susidure su tokia situacija.Galvojama apie advokata nes jau atsibodo nuolatinis nervu tampymas.Emem pries 10 metu is bigbanko grazinom.Praejus porai metu atsiunte suma kitokia ir su delspinigias aisku 4kartus padauginta.Tda issisprened taip, kad paemes kitas zmogus ale tokiu pat vardu tik adresas kitas.na viskas taip ir baigesi.ir ka vel preaejo lygiai 2metai vel siuncia is kitu skolu issieskotoju skola jau nebejuokinga.Idomu ar kas nors buvote tokioje situacijoje?
dikas 2013-02-18 20:00:19
geros nuomones apie big-bankas neturiu zmones patys pagalvokit su kuo zadat tureti reikalu...nes jau is to matyti kaip kad parasyta,
kad lankytojai pateikit tik gera nuomone apie si banka, nesmeizkit neizeiskit
teisinga visu nuomone.turejau ir as paskolyte, laiku ismokejau, esu nedirbanti.tai kai gavau pasiulyma, kad esu lojalus klientas, sakau paimsiu kita paskola.tai isikalineja iki...ir negavau, tipo nesirbanciam neduoda.tai kokio velnio siulo?o nemandagus jie ten visi, zodziu, kai bendroves kiauliu bankrutavo, tai visi nuejo ten dirbti
Sveiki.na ir as pasibaisejau bigbanku.turiu pasiemus pora kreditu bet patekau i avarija todel nebuvo kaip moketi inasu.todel priaugo palukanu.viena drauge pasiule i bigbank nes ten suteikia refinansavimo paslaugas.kreipausi bet jie labai issikalineja.zodziu man nesuteikia refinansavimo nes turiu kitiems kreditoriams skolu.tai kaip cia suprasti refinansavimo pagalba.tai isvis nesiulykit tokios pagalbos visai.zmogus kreipiasi tikisi o cia sudo gabala gauna po nosim.nesuprantu as ju
Turiu paskola is sio banko ir nieko blogo negaliu apie juos pasakyt kol kas.....moku laiku, jau spalio men.bus paskutine imoka....zmones nesiskolinkite is banku jeigu neturit is ko grazint, kiekvienas bankas reikalauja savo pinigu, ir jiems nesvarbu turit is ko moket ar neturit, o skolininlams visi bankai blogi....deja tai tiesa:)
Geriau prie baznycios su istiesta ranka, i ne is Big banko! Baisus darbuotojai, ypac gerb.Julija. Isgirsi ko tik nori. Baisi istaiga.
Sveiki norejau paklaust ar verta skolintis is sio banko? galvoju imt 2000e ant 2m po 100e i menesi 11% 15% palukonos nera ir tek daug manu. aciu
vienintelis bankas su kuruo neina susitarti del skolos grazinimo, duoda lengvai, o jaip taip atsittinka.kad negali sumoketi, tai paduoda i anstolus, su kitais bankais gali susitarti, kad dalimis gali moketi, kad pas juos skolintumes tai grazei kalba, kad tik skolintumetes, niekam nerekuomenuociau imti is ju paskolos, nu nebent galesit visad moketi, bet pazistamiems niekad nesuliciau sito banko,
Gyvenime nebeimsiu is sio banko pakolos, nes pavelavau moketi viena men tai yra 400lt ir jau perdave skolu isieskojimo imonei ir kasdien sms rasineja jog atvyks i namus del tu jiems varganu 400lituku kai turbut tukstancius patys skaiciuoja dieve dieve.... sakyciau nemoku jau puse metu tai prasau atvykit i namus nu bet VIENA MENESI praleidau, bukit bent kiek zmogiski.
O kai paskambinau issiaiskinti galbut ta skola didesne nei manau ar gal nemato mokejimu tai tik sugebejo kaltinti mane jog nevykdau isipareigojimu....
Tikrai, ir aš liūdiju, kad viena iš tų kreditorių įmonių kuri neturi žmogiškumo absoliučiai. Kalbėjimo manieros irgi blogos labai
įdomu kodėl jie leidžia sau taip elgtis, visiškai nereguoja į jokius prašymus į laiškus net nesiteikia atsakyti, jiems ką negalioja Lietuvos įstatymai.
bJurgita 2014-07-01 15:01:42
Nezinau, as irgi pasiemiau is ju paskola, ilga laika jiems negrazinu, kolkas turiu rimtu rupesciu del financu, bet kaip jus visi sakote tai tikrai jie taip nespaudzia. Mano galva jie supratingi, jei galeciau tai ir vel imciau pas juos paskola, turintiems visiems isipareigojimams grazinti
tai patarkit ir man kaip negrąžinate ilgą laiką, aš prašiau atidėti paskolos įmokų mokėjimą, parašiau raštiškai, neatsakė, paskambinau labai nemandagiai kalbėjo. Aš irgi šiuo metu turiu finansinių problemų, ir atidėti įmokas būtų išeitis.......... gal galite pasidalinti patirtimi ?

AČIŪ
ka jus darot zmones neimkit pqaskolu is bigbanko as esu pasiemes paskola kelius metus mokiejau bet darbe apkare ikainius nebesugebiejau mokieti paskola tai jie mane anstoliam perdave nors mokiejau po 50 litu jiem buvo per mazai bigbankas pranese man kad pagal ju skaiciavima is anstoliu gaus po 130 litu as turiejau jau anstoliu qabar bigbankas per anstolius gauna is manes vos 30 litu ir yra patenkinti o palukonos tai kosmines neimkit paskolu is big banko
plesikai us 7000 lt reikia atiduoti 17000
Zmones susimastykit ir jokiu budu is big banko nesiskolink
argi cia bankas?shoblos buris kuris
kad lankytojai pateikit tik gera nuomone apie si banka, nesmeizkit neizeiskit

Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Debitum fori
Factris (buvęs DEBIFO)

Adresas: Vokiečių g. 26, 3 aukštas, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; bankai, bankinės operacijos; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Factris - tai ne bankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin svarbios verslo plėtrai...
Paskolų brokeris
Adresas: Kniaudiškių g. 46-2, LT-37122 Panevėžys.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos; tarpininkavimas.
Padedame gauti finansavimą (paskolas, lizingą ir pan.) įmonėms ir ūkininkams, tarpininkaujame bankuose ir kredito unijose, rengiame verslo planus, investicinius projektus, taip pat paraiškas ES paramai gauti. Dirbame Vilniuje ir visoje Lietuvoje!

Iliustruotoji istorija: Stalino budelis nužudė milijonus
Iliustruotoji istorija: Stalino budelis nužudė milijonus 07-20 16:57
Josifo Stalino užmiesčio namas skendi nakties tamsoje, kai 1953 m. kovo 2 d. juodas limuzinas sustoja priešais žaliai dažytą pagrindinį diktatoriaus vilos Pamaskvėje pastatą. Atsiveria galinės...
Vaikams – pigesnė "McLaren 720S" versija
Vaikams – pigesnė "McLaren 720S" versija 07-20 16:26
Šis automobilis atviru kėbulu, pakeliamomis durimis, garso arba vaizdo įrašus grojančia multimedijos sistema ir autonominiu (nors tiksliau – nuotoliniu) valdymo režimu parduodamas vos už 350 Eur.
Rusija konservuoja AE statybą Kaliningrade
Rusija konservuoja AE statybą Kaliningrade 07-20 15:16
"Rosenergoatom" skelbia, kad 2019 m. Baltijos atominės elektrinės statybos konservavimo darbams skirs beveik 0,5 mlrd. RUB.

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Kraft Heinz Co 31,54 +1,58%
American Express 124,82 -2,79%