Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB BetMar

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę BetMar

Atsiliepimai apie UAB "BetMar"

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie UAB "BetMar"

Romas 2019-04-17 15:12:41
Vartotoju teises irgi issidirbineja. Kaip tada ieškot teisybės?Gal kas kreipėtes? Parasykit
As kreipiausi
Tatjana S. 2019-03-28 01:57:00
Jei BetMar nereaguoja i prasymus grazinti punigus, reikia kreiptis i vartotoju teises.
marijus53@inbox.lt
Lena 2019-03-04 19:58:47
Marijau, pas organizatoriu tel isjungti. Tad kreipemes i bilietai.lt, laukiam is ju atsakymo. Nes del tokios parodijos dar vykom i kita miesta ir tiek uz bilietus mokejom, tad irgi uz sugadinta nuotaika tikrai norime atgauti, bet pinigus uz bilietus.
Lena skambinom ir mes... Viskas atjungta, turbūt patys nujautė jau per rengini, kad bus ne kas, nes daug žmonių skundėsi aplinkui.. bilietai.lt nepadės jie neatsako už renginius jau bendravom su jais, turiu jau organizatorių elektroninį paštą.. O šiaip ir mes is toli važiavom 320km plius bilietai. Organizatoriaus email yra toks:
gmarek@yandex.ru
Marijus 2019-03-04 17:28:51
Internete yra straipsnis su panašia istorija delfy ir ką daryti tokiu atveju.. reikia kreiptis į savivaldybę kaip suprantu.. Gal organizatoriai patys susiprotes ir nereikės eiti tolyn... Nes mano atveju pirktas buvo ne vienas bilietas tai ramybėj to tikrai nepalikism..
Lena 2019-03-04 15:23:42
Pritariu jums, taip pat noreciau atgaut pinigus. Idomu kokiu budu juos galima butu atgauti
Marijus 2019-03-03 20:29:01
Už tai kad nebuvo paskelbta pilna informacija noriu atgauti pinigus už bilietus. Ir tikiu aš toks ne vienas..I toki renginį ir už dyką neičiau...
Apie Megadiskoteka. Pirkau bilietą į tris grupes, o gavau tik dvi. Buvau viena iš pirmųjų iš nusipirkusiu bilietus į šią parodiją. Tikėjausi pamatyti tikrąją grupę Ruky vverch, Julia Vilkova ir grupę Revolvers (kurios apskritai nebuvo). Mano biliete ji įrašyta. Dabar atėjus pirmadieniui bandau susisiekti su organizatoriais kurių telefonas yra išjungtas, susisiekti su Bilietai.lt taip pat nepavyko.. Kur mes gyvenam ir kaip dirba tokios kompanijos?
Deimantė 2019-03-03 09:46:04
Sutinku su jumis 100%
Tatjana S. 2019-03-03 01:14:45
Apie rengini Megadiskoteka. Kaunas. Kovo 2 d. 2019 m.
Tokio siaubo dar nesu maciusi!
1. Rubines nerasta.
2. Iskilo klausimas kada sale paskutine karta buvo tvarkoma aplamai.
3. Garso aparatura siaubinga, dainos zodziu neimanoma suprasti.
4. Ruki Vverh - tai pasirodo A. Potehin i S. Bondarev, nors apie tai jokios informacijos nebuvo (buciau zinojusi, tai nepirkciau bilietu).
5. Organizatorius raso: "Šio renginio negalime vadinti tiesiog koncertu, tai didžiulis ir ryškus šou, kurį ilgai prisimins kiekvienas lankytojas. Be visų mėgstamos muzikos, koncertas pradžiugins ir neįprastu vaizdiniu įforminimu. Pirotechnikos efektai, vaizdo instaliacijos, sceniniai triukai, efektingas lazerių šou… Prie viso to dar pridėkite puikų garsą ir nuostabias dekoracijas." - Taigi nieko panasaus nebuvo! Aplamai nieko! Vienintele tiesa, tai kad ilgai prisiminsiu si "puiku" rengini.
6. Zadeta renginio trukme 2 val 20 min, taigi renginys turejo baigtis 21:20, o baigesi 20:50 val.
Sutinku su jumis 100%
Apie rengini Megadiskoteka. Kaunas. Kovo 2 d. 2019 m.
Tokio siaubo dar nesu maciusi!
1. Rubines nerasta.
2. Iskilo klausimas kada sale paskutine karta buvo tvarkoma aplamai.
3. Garso aparatura siaubinga, dainos zodziu neimanoma suprasti.
Esu labai nusivyles Maks korzh koncerto oraginazavimo su vip zona, nera jokio atskiro iejimo stovi 2h eileja ir neprieini prie jos. Sumokam pinigus uz tai kad butu patogu ir gerai o stovim kaip eiliniai bileto pirkejai.. Su tokiu organizavimu nieko gero. Reikalausiu pinigu grazinimo uz tokias nesamones. Laukiu atsakymo jusu.
Dekoju uz tai, kad turim galrmybe pabuti Egoro Kreedo koncerte. :) aciu kad jus ji pakvietet. Turiu asmeniska klausyma organizatoriams :) laukiu jusu zinutes :)

Megaturas
Kelionių organizatorius Megaturas

Adresas: Karo Ligoninės g. 6, LT-44332 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Visos turizmo paslaugos. MUS RASITE: MEGATURS VILNIUJE AKROPOLIS +370 640 26 000 OZAS +370 699 89 824 PANORAMA +370 656 65 717 VCUP +370 655 09 050 MAGATURAS KAUNE Biuras prie AKROPOLIO +370 655 55 977 MEGA +370 652 88 514 SAVAS +370 652 88 512 MEGATURAS KLAIPĖDOJE AKROPOLIS +370 656 34 000 MEGATURAS ŠIAULIUOSE...
APUNTA
REKLAMINIAI SALDAINIAI | VERSLO DOVANOS

Adresas: Liubarto g. 31A, Įėjimas iš Vykinto g., LT-08117 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; grafika, dizainas; konditerija, saldumynai; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; tara, pakuotės.
„Saldi reklama“ — originalios verslo dovanos ir saldūs reklaminiai suvenyrai, proginiai sveikinimai. Didžiausia saldžių verslo suvenyrų kolekcija Lietuvoje. Leidyklėlė „Šokoladukai ir vaizdai“ — unikalus produktas „Šokoladinė mozaika“. Tai naujas požiūris į leidinį, reklamą, šokoladą ir įmonės pristatymą. Leidžiame...
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...
Vilguosta
Sodyba Guosta

Adresas: Guostaus g. 20, Stakliškės, LT-59369 Prienų r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Sodyba Guosta - pirtis, ežeras, miškas VISOS SODYBOS NUOMAI TAIKOMOS DIDŽIULĖS NUOLAIDOS GUOSTA verslas ir pramogos Mes jau daugiau nei 15 metų organizuojame grandiozinius ir originalius firmų vakarėlius, galime pasiūlyti įvairiausių žaidimų ir pramogų. 7 ha teritorijoje ant Guostaus ežero kranto, miško apsuptyje...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...

"Litgrid" akcininkai pritarė sinchronizavimo sutarties pasirašymui
"Litgrid" akcininkai pritarė sinchronizavimo sutarties pasirašymui 05-20 20:30
Lietuvos elektros perdavimo tinklo operatorės "Litgrid" akcininkai pirmadienį pritarė Baltijos šalių sinchronizavimo su žemynine Europa prisijungimo sutarties pasirašymui. Artimiausiu metu sutartį...
Kanų festivalio "Garbės auksinė palmės šakelė" A. Delonui kelia aistras
Kanų festivalio "Garbės auksinė palmės šakelė" A. Delonui kelia aistras 05-20 20:29
72-ojo Kanų festivalio "Garbės auksine palmės šakele" (Palme d‘Or) apdovanotas Alainas Delonas (g. 1935), gyva legenda ir pasauline kino ikona vadinamas prancūzų aktorius.
Po skandalų "Facebook" sunkiai sekasi rasti darbuotojų
Po skandalų "Facebook" sunkiai sekasi rasti darbuotojų 05-20 20:28
Kadaise geriausia darboviete JAV laikytai bendrovei "Facebook" sunkiai sekasi rasti darbuotojų. Jos patrauklumą talentų akyse nusmukdė su duomenų apsauga susiję skandalai.

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Keurig Dr Pepper 29,26 +2,31%