Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Beta Media, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Beta Media

Atsiliepimai apie Beta Media, UAB

BETA.LT

Parašyk savo nuomonę apie Beta Media, UAB

Keiteme kuponus i kitas veiklas, atrode viskas gerai. Bet panorejus atsiimti sushiu su kuponu, pasirodo imone nedirba visai. Tai kyla klausimas, kodel keiciant kupona ir bendraujant su konsultantu jis neperspeja, kad imone nevykdo savo veiklos "karantino laikotarpiu" ir visiskai niekur grupinis.lt svetaineje nera perspejimo. Kitas klasimas kyla, kodel yra duotas terminuotas galiojimas karantino metu nedirbanciai imonei? Jeigu nei pati imone nei tuolabiau jus patys nezinote kada jinai atsidarys. Tad galiojimas turi buti neterminuotas. Galiojima turejome iki liepos 31 d.
Susitvarkykit.
Edita 2021-07-23 10:12:07
Sveiki, protingumo, sąžiningumo principas galiojo - tai dialogo kurį greitai ir aiškiai išspendė Jūsų komandos narės (Paulina ir Monika) išties Ačiū
Kupono pratęsimas po (Covid)
Laba diena, p. Edita,

Džiaugiamės išsprendę problemą. Atsiprašome už nepatogumus ir tikimės, kad turėsite dar daug puikių prisiminimų su Beta.lt
Kupono pratęsimas po (Covid)
Labai dėkoju konsultantei Monikai Žikevičienei už nuostabų aptarnavimą ir pagalbą! ;)
Inga 2021-06-28 19:49:42
Beta.lt ar Jūs nemanote, kad laikas peržiūrėti savo taisykles dėl 4 sav. pratęsimo termino, nes tiek daug neigiamų komentarų dėl nelabai logiškos Jūsų taisyklės dar nesu mačiusi, juk žmonės ir taip pavargę po visų karantinų, suvaržymų, pasiilgę pramogų ir tikro laisvo gyvenimo, juk verslai negavo tiek daug pajamų dėl suvaržymų, o Jūs dabar nei paslaugų tiekėjams leidžiate uždirbti (suteikti savo paslaugas), nei paslaugų gavėjams jomis pasinaudoti, tiesiog pasiimate pinigus už kuponus kuriuos pardavėte karantino metu ir viskas, Jūsų kaip tarpininko pozicija turėtų būti kitokia, nes dabar abi šalys lieka nepatenkinusios savo poreikių ir negavusios tai kas joms priklauso. Nematau logikos Jūsų 4 sav. pratęsimo termine, kuris NĖRA nurodytas ant kuponų, juk paslaugų gavėjai mielai suteiktų tas paslaugas jeigu tik Jūs leistumėte. Juk gavus kuponą dovanų nepuoli tikrinti TIKRŲ pratęsimo sąlygų, kai ant kupono parašyta, kad kuponas pratęsiamas metams.
Laba diena, p. Inga,

Ačiū Jums už nuomonę ir pastabas, kurių dėka galime tobulėti. Norime informuoti, kad mūsų įmonėje galiojančios kuponų pratęsimo taisyklės atitinka visus VVTAT reikalavimus: vartotojui kuponai yra pratęsiami, jeigu nuo kupono galiojimo termino pabaigos nėra praėjusios daugiau negu 4 savaitės. Priede rasite informaciją, kurioje aiškiai matyti šis visiems mūsų vartotojams galiojantis reikalavimas: punktas 7.1., “kuponas yra pratęsiamas, jeigu nuo kupono galiojimo pabaigos nėra praėję daugiau negu 4 (keturios) savaitės”. Patikrinus Jūsų elektroninį paštą mūsų sistema nerodo, kad tokiu vardu ar tokiu elektroniniu paštu buvo kreiptasi. Tačiau klientų išsakytos pastabos yra mums ypatingai svarbios.

Apgailestaujame dėl patirtų nesklandumų ir dėkojame už kritiką, į kurią būtinai atsižvelgsime.
Greta 2021-06-26 15:02:59
Prisidedu prie komentavusiu. Dėl pandemijos spa kupono išnaudoti nepavyko. Kreipėmės praėjus 4sav dėl kuponu pratęsimo tai situacija analogiška. Praėjo daugiau nei 4 savaites, pratęsimas nebeįmanomas. Plius sirgom covidu, teko ir ligoninėje gulėti. Pasirodo ciut ne mirštant reikėjo i spa vykti. Lankstumo nulis. Gyvenime nerekomenduosiu niekam ir pati tikrai nebepirksiu, nors buvau tikrai labai lojali kliente.
Laba diena, p. Greta,

Nuoširdžiai apgailestaujame dėl situacijos ir tikimės, kad sveikata yra sustiprėjusi.
Norėtume paminėti, kad mūsų įmonėje galiojančios kuponų pratęsimo taisyklės atitinka visus VVTAT reikalavimus: vartotojui kuponai yra pratęsiami, jeigu nuo kupono galiojimo termino pabaigos nėra praėjusios daugiau negu 4 savaitės. Šiuo atveju, Jūsų kuponas baigė galioti 2020-04-20. Labai gaila, kad nesikreipėte anksčiau ir paslauga pasinaudoti Jums nepavyko, tačiau nusižengti įmonės taisyklėms mes negalime.

Apgailestaujame, kad teko nusivilti. Viliamės, kad dar sugrįšite pas mus.
Juste 2021-06-16 13:55:22
Deja prisidedu prie neigiamų šis įmonės įvertinimo. Likome labai nusivylę. Karantino metu pasibaigė restorano kuponų galiojimas, kadangi restoranai buvo uždaryti jau pusę kupono naudojimo laiko, tai net mintis neatėjo, kad kol įmonė (restoranats) nedirba reikia kažkur kreiptis dėl turimų kuponų pratęsimo. Bet pasirodo taip. Kai karantino laikotarpiu visos įmonės vienaip ar kitaip be jokių išlygų ir pretenzijų pratęsia savo kuponų ar dovanų kortelių galiojimą, tai šis "versliukas" prisidengęs savo 4 savaitėmis mauna į krūmus. Juolab, kad pats restoranas mielai sutiko mus priimti, tereikėjo tik betos ''palaiminimo''. Deja.
Daugiau tikrai niekada nepirksime iš jų jokių kuponų ir kitiems nerekomenduoju, nes jiem labai paprasta pasiimti pinigus, o paskui nusiplauti. NEREKOMENDUOJU

P.S. Beta, nesivarginkite ir neatrašinėkite čia savo feikinių "apgailėstavimų'', jau viską galėjome perskaityti po kitu panašiu postu. Bet tai nepakeičia to, kad esate visiškai į klientus neorientuotas versliukas. Ko gero labai smagu taip iš žmonių susirinkti pinigus ir pasidėti į kišenę :)
Laba diena, p. Juste.

Apgailestaujame už Jūsų patirtus nusivylimus. Kiekvienas komentaras mums yra svarbus, nes jis skatina tobulėti. Norėtume priminti, kad mūsų įmonėje galiojančius kuponų pratęsimo taisyklės atitinka visus VVTAT reikalavimus: vartotojui kuponai yra pratęsiami, jeigu nuo galiojimo termino pabaigos nėra praėjusios daugiau nei 4 savaitės. Kiekvienas Klientas ir jo lojalumas mums yra ypač svarbus, tačiau teisingi norime išlikti tiek Klientams, tiek įmonei, pagal kurios taisykles vadovaujamės.

Dėkojame už Jūsų nuomonę ir apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos.
Vytautas 2021-06-30 10:57:14
Gerb. Neringa. Kaip suprantu, Jusu kuponas galiojo 12 menesiu ir tas laikotarpis pasibaige? Jei taip, nesuprantu priezasties pykti del to, kad nesikreipete laiku.
Ne Vytautai, situacija kitokia, jeigu taip būtų kaip Jūs rašote tuomet neturėčiau jokių pretenzijų.
Man dovanotas kuponas galiojo 3 mėn. ant jo parašyta, kad praėjus 3 mėn. jis pratęsiamas 12 mėn.
Pasirodo yra kažkoks užslėptas 4 sav. terminas nuo 3 mėn. kupono galiojimo pabaigos per kurį turi prašyti pratęsti kupona dar metams, bet apie tas 4 savaites niekur ant kupono neparašyta, tai iš kur galima apie jas žinoti kai ant kupono neparašyta. Tačiau betai tai nerūpi, iš komentarų internete matau kad su šia problema susidūrė labai daug pirkėjų.
Neringa 2021-06-30 09:56:30
Gerb. Vytautai, o tai kam ant kupono rašyti 12 mėn. pratęsimo laiką?
Ar Jūs gavęs dovanų kuponą puolate tikslintis galiojimo taisykles kai ant kupono aiškiai parašytas 12 mėn. terminas, ir niekur neminimas 4 sav. terminas.
Vytautas 2021-06-30 09:42:36
Kokie jus zmones keisti esat visi. Ant kupono aiskiai parasytas galiojimo laikas, o isivaizduojat, kad jum susisvietus jis turi but pratestas :D skaitykit taisykles pries perkant arba bent skambinkit ir domekites, o ne sukaukit visiems, gal 5 metus perku kuponus ir is grupinio ir is betos, nu niekad nebuvo jokio nesklandumo su pratesimu, nes sugebu laiku kreiptis. Cheers
Gerb. Vytautai, o tai kam ant kupono rašyti 12 mėn. pratęsimo laiką?
Atidžiau panagrinėjus teigiamus atsiliepimus aiškiai matosi, kad rašė pati BETA.LT, nes visi 10 iš eilės einantys teigiami atsiliepimai yra iš vieno ir to pačio IP adreso :) IP 28m81kdo :)
BETA.LT Jums tikrai negėda taip elgtis? :)
Kuponų nepratęsiate, atsiliepimus patys rašote :)
Ar čia tokia pelningo verslo schema? :)
Žinote apėmė toks jausmas, kai būna gėda už kitus.
Prisidedu prie visų neigiamų komentarų ir aš. Gavau dovanų kuponą, dėl karantino ribojimų negalėjau jo išnaudoti ant kupono parašta, kad parėjus 3 mėn. terminui, kuponas pratęsiamas 12 mėn. labai apidžiaugau, kad tokios puikios sąlygos, tačiau ant dovanoto kupono niekur nebuvo parašyta, apie 4 sav. terminą, kad tik per tiek laiko galima pratęsti kuponą. Gavus dovanų kuponą juk nebėgi tikrinti kokios TIKROS pratęsimo sąlygos, ypač kai ant kupono parašytą, kad jis pratęsiamas dar metams, o pasirodo, kad visai ne, kad yra keturių savaičių teriminas, kuris ant kupono neparašytas, manau tai baisus klientų apgaudinėjimas, informacijos nutylėjimas, niekam nerekomenduoju su jais turėti reikalų, nes aš sugaišau labai daug savo brangaus laiko ir nervų, o tiesiog norėjau išnaudoti vyro dovaną vestuvių metininių proga. Baisi gėda šiai įmonei.
Laba diena, p. Vyteni.

Apgailestaujame, kad buvo sunkumų, bandant susisiekti su mūsų pagalbos centru, kuris šiuo laikotarpiu yra ypač užimtas. Su Jumis mūsų kolegė susisiekė šiandien ir išsprendė esančius klausimus. Dažnai mūsų laiškai elektroniniame pašte keliauja į SPAM skiltį, todėl galimai jie ten pateko ir šiuo atveju.
Dėkojame už Jūsų pranešimą ir apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos, kurią drauge pavyko išspręsti.
Visada esame pasiruošę atsakyti į Jums rūpimus klausimus. Jeigu ateityje kiltų klausimų, kreipkitės į mus numeriu: +37052073000

Deimantė 2021-05-28 12:57:05
Esu labai nusivylusi šios "kompanijos" paslaugomis. Gavau dovanų kuponą, kurį per karantiną ir visą suirutę šalyje primiršau, kita vertus, buvau įsitikinusi, kad tikrai bus galimybė prasitęsti, nes visur galioja tos pačios taisyklės - automatiniai pratęsimai ar kažkas pan. kliento patogumui.
Susisiekus su paslaugos tiekėju (masažo paslaugas teikiančiu), jie mane patikino, kad tikrai nebus problemų ir kuponą pratęs, tačiau liepė pasiskambinti į pačią beta.lt. Susisiekus (tiesa skambučiu nepavyko, nes niekas per pusvalandį nepakėlė ragelio) beta.lt pozicija ir vidinės taisyklės pasirodė esančios kiek kitokios.... jokio lansktumo pandemijos akivaizdoje klientams...

Taip su klientams nesielgiama. GĖDA.
Analogiška situacija tik su kitais kuponais. Visu karantino laikotarpiu paslaugos tiekėjas apskritai nedirbo, net nebuvo minties apie kažkokias 4 savaites. Galvojau leidus dirbti tisiog prasitęs kuponai gal net automatiškai, juk negalėjome jų panaudoti dėl karantino ir neveikusiu verslų. Bet ne, tik ne čia (visur prasitęsia automatiškai arba kreipiantis be jokio vargo tai padaro). O čia labai patogu susigriebti žmonių pinigus į kišenę ir išstačius kiaulės akis sakyti apie kažkokias 4 savaites.
NEREKOMENDUOJU BETA.LT IR GYVENIME IŠ JŲ NIEKO NEPIRKSIU. Visiškai neorientuoti į klientus.
Teko skambintis į pagalbos centrą, nes gavusi dovanų kuponą į paslaugą, jos nenorėjau, perpadovanoti irgi nesinori. Tai smagu, kad call centro darbuotojos apkeitė greitai. Nereikėjo nieko daryti pačiai. Dėkui!
Pirkau iš beta.lt kuponus 2 asmenims į Spa centra, po to karantinas buvo ir pamiršau juos. Kai prisiminiau buvo praėjusios 2 sav. po pasibaigimo, tada jų psl patikrinau. Tai smagu, kad spėjau. Jie ten kazkaip pratęsti gali max jeigu nebus praejusios daugiau nei 4 savaites. Žodžiu spėjau ir dabar jau Spa paslaugomis pasinaudoti spėjau. Aciu, Beta.lt
Deimantė 2021-05-28 12:57:05

Laba diena, p. Deimante.

Apgailestaujame, kad susidūrėte su nepatogumais, pratęsiant kupono galiojimo terminą. Informuojame, kad mūsų įmonėje galiojančios kuponų pratęsimo taisyklės atitinka visus VVTAT reikalavimus: vartotojui kuponai yra pratęsiami, jeigu nuo kupono galiojimo termino pabaigos nėra praėjusios daugiau negu 4 savaitės. Šiuo atveju, Jūs kreipėtės dėl Jūsų kupono pratęsimo praėjus gerokai daugiau, negu numatyta mūsų taisyklėse, t.y. praėjus daugiau nei 4 savaitėms. Priede rasite informaciją, kurioje aiškiai matyti šis visiems mūsų vartotojams galiojantis reikalavimas: punktas 7.1., “kuponas yra pratęsiamas, jeigu nuo kupono galiojimo pabaigos nėra praėję daugiau negu 4 (keturios) savaitės”.
Informuojame, kad minėtoje situacijoje paslaugos teikėjas (masažų salonas) Jums pateikė netikslią informaciją: BETA.LT negali pratęsti kupono, galiojusio 12 mėnesių, jeigu į BETA.LT buvo kreiptasi vėliau nei po 4 savaičių.
Apgailestaujame, kad nepavyko susisiekti su mūsų pagalbos centru, kuris dėl suprantamų priežasčių ir karantino metu padidėjusio užklausų srauto negalėjo operatyviai reaguoti į Jūsų užklausą.

Dėkojame už Jūsų nuomonę ir apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos.

Viskas super, greita, patogu
Dukrai universiteto baigimo proga ilgai dairėmės dovanos, vis tik svarbi šventė, bet dar svarbiau buvo, kad dovaną turėtų vertę ir būtų ką atsiminti. Mūsiškė atsisakė papuošalų ar kažko tokio, draugai mus iškart paskatino apsilankyti beta.lt. Esame begalo dėkingi už operatyvumà ir patarimus. Dukrai išrinkome kelionę, manau geriau šiuo metu nebūtume rade nieko
Pirkau kelionę per Betatravel. Likau nustebinta, nes po kelionės atėjo dovana su siuntiniu. Ačiū!
Eimante 2021-05-24 11:53:33
Sveiki, močiutė nori paimti savo sesei kuponą, bet ji nesinaudoja bankininkyste, kaip galima būtų įsigyti? Mes nesame Lietuvoje, o ji internetu nelabai naudojasi
Sveiki, Eimante, jeigu ji yra Lietuvoje, apmokėjimą gali padaryti Maximoje arba Perlas terminale.
Dėkojame, kad kreipėtės, visada esame pasiruošę atsakyti į Jums rūpimus klausimus. Jeigu ateityje kiltų klausimų, kreipkitės į mus numeriu: +37052073000.
sesei užsakinėjau masažą ir veido procedūrą, esu patenkinta aptarnavimu, geros kainos ir daug pasirinkimo
Paprasta isirinkti paslaugas, komanda operatyvi, geros kainos ir daug pasirinkimo
Esu labai dekinga jusu komandai!! Buvau pamirsusi apie vyro sesers gimtadieni, isgaravo is galvos per visa rutina ir skubejima, beda ta, kad greit reikejo simboliskos dovanos, kaip tycia niekur nieko neradau, iejusi i jusu puslapi per 10min radau patrauklu pasiulyma, vyro sesuo kupona jau gavo ir liko labai patenkinta! Kaip gerai, kad pas jus gausu pasiulymu ir galima taip greit isirinkti. O ir konsultantes malonios
Seniau labai skeptiskai ziuredavau i visokius kuponus ir pan, stengdavausi iteikti kitokia dovana. Taciau supratau, kad issisemiau, o sesers gimtadieniui norejosi kazko oroginalaus. Ikalbinta pazystamos isijungiau perziureti jusu pasiulymus, likau nustebusi koks didziulis pasirinkimas, ir nesitikejau, kad siulote keliones i uzsieni. Seseriai dovanojau sporto klubo abonementa ir veido procedura, sake geriausia dovana is visu ka dovanojau. Dabar dazniau pirksiu kuponus is jusu, nes supratau, kad tai ir taupo laika, net ir pinigus, nes kainos isties geros, o ir nustebino artima zmogu! Dabar su drauge susigundem isigyti kuponus i Turkija, bandysim, aciu jums!
Jau senai norėjome su vyru atitrukti nuo buities ir vaiku, del dabartines situacijos sunkiau keliauti i kitas salis, taciau pas jus radau pati geriausia pasirinkima, net nemaniau, kad Lietuvoje galima tiek daug ko nuveikti. Pirkome iskart kelias pramogas, vyrui labai patiko wake pramoga, ketinam pirkti dar jam ir broliui. O as labai patenkinta hialurono procedura. Norisi dar daugiau visko ismeginti, o ir patogus pirkimas, panaudojimas, rekomeduojame!
Operatyvi komanda, buvo neaiškumų užsakinėjant pramogą, tačiau labai greit viskas išsisprendė, dėkoju, rekomenduoju
Pusseserės jubiliejaus proga pirkau kelionę per Beta, iš pradžių galvojau, kad gal tikrai nepasiteisins, nes kaina buvo ganėtinai nedidelė, kaip skrendant į užsienį, tačiau likom sužavėtos! Po keletos mėnesių brolio gimradienis, ketinu ir jam kažką panašaus užsakyti. Labai džiaugiuosi, kad toks platus pasirinkimas ir keliones siūlote ne vien Lietuvoje, o ir užsienyje
Žmona buvo labai patenkinta spa procedūra, kuponą lengva įsigyti, paprasta panaudoti, likome patenkinti, ačiū, rekomenduoju
Norėjom pasveikinti krikšto vaiką automobilio įsigyjomo proga, labai nudžiugino, kad radom cheminio valymo kuponą. Kaina labai gera, o ir vaikinas patenkintas! Buvo paprasta išsirinkti
Man tai čia juoką kelia žmonių atsakomybės nebuvimas. Kaltina įmonę dėl savo klaidų. Tai jeigu nesugebat patikrinti, kada baigiasi kuponas, tai ko tikiesi? Kad visi lauks kol teigsiesi prasitęsti? Bet ir sugalvok tu man kaltinti įmonę už savo bukumą. Pas mus darbe irgi atsiranda tokie savanaudžiai. Ir jiems būna vietos po saule :D. Cirkai. Aš tai dažnas pirkėjas kuponų ir man problemų su tokiais dalykais nebūna. Atsakau už save. Ačiū Beta.
Pirkome kuponą oro balionui. Tai nepavyko pasinaudoti, nes karantinas buvo. Bet viskas ok, prasitęsti leido. Buvo likusios 2 savaitės iki pabaigos kupino galiojimo. Dekui!
UAB BETA MEDIA 2021-05-13 15:40:43
Sveiki, Ingrida. Apgailestaujame, kad teko nusivilti paslaugomis, tačiau jeigu Jūs kuponu negalėjote naudotis, visada buvo galima jį pakeisti kita paslauga. Kaip ir pati minėjote, kuponas privalo ir būtų buvęs pratęstas, jeigu iki galiojimo laiko pabaigos nebūtų praėjusios daugiau nei 4 savaitės. Mūsų BETA.LT taisyklėse apie tai yra nurodoma punkte- (7.1 Kuponas yra pratęsiamas, jei nuo kupono galiojimo pabaigos nėra praėję daugiau nei keturios savaitės). Dar kartą apgailestaujame, kad teko nusivilti, tačiau mes vadovaujamės mūsų įmonės politika, kuri visiems mums galioja vienodai ir prieš perkant bet kokią paslaugą reikia paspausti mygtuką, kad susipažinote su taisyklėmis. Jeigu kuponas buvo pirktas ne Jūsų, o kito asmens, jis turėjo sutikti su mūsų įmonės taisyklėmis. Dabar mes tiesiog negalime pažeidinėti įmonės vidinės politikos ir taisyklių, kurios buvo sudarytos, remiantis VVTAT principu.
Sveiki. Prisegu dar kartą dovanų kupono kopiją. "Jeigu kuponas buvo pirktas ne Jūsų, o kito asmens, jis turėjo sutikti su mūsų įmonės taisyklėmis". Dovanų kupone nėra nurodyti punktai ar taisyklės, o dovanų kupono gavėjas neprivalo žinoti su kokiais punktais ir taisyklėmis susipažino pirkėjas pirkdamas kuponą. Dar kartą pasikartosiu, paslaugos nei keisti nei ja pasinaudoti nebuvo galimybės dėl COVIDO. Buvo susisiekta su Birštono Vytautas Mineral SPA kurie patikino, kad paslaugos nėra teikiamos kol yra PASKELBTAS KARANTINAS. Paslauga nesuteikta, pinigai negrąžinti, tai yra Jūsų įmonės politika ir taisyklės?
Ingrida 2021-05-13 14:23:01
Sugadinta nuotaika ir prarasta galimybė pasinaudoti gimtadienio proga gautu dovanų kuponu. Prieš renkantis Beta. Lt reikia labai gerai pasvarstyti, ar tai tikrai verta. Gimtadienio proga gavome dovanų kuponą kurio dėl visą pasaulį apėmusios pandemijos negalėjome per nustatytą laiką išnaudoti. Kaip ir savaime turėtų būti aišku, kad kupono galiojimo laikas ne dėl tavo kaltės privalo būti pratęstas be jokių apribojimų, bet pasirodo visame pasaulyje galiojančios taisyklės Beta LT negalioja. Šitas kuponas buvo dovanų kuponas, tai ačiū Betai už gerą nuotaiką ir nuostabią dovaną! Klausimas?! Ar sąžininga yra visą pinigų sumą nurašyti ir anuliuoti kuponą?! BETA LT. kupone nenurodyta, kad yra privalomas pratęsimas galiojimo laikas nurodytas 4mėn. kurie sutapo su Covid laikotarpiu. Buvo susisiekta su Birštono Vytauto SPA kurie užtikrino, kad Beta kuponą tikrai pratęs, bet deja.... Bet kokioje situacijoje yra ieškoma kompromisų, bet tik ne su šita kompanija....
aciu labai graziai supakavot voka, patiko nes sveikinau draugus su 60 metu jubiliejum tai ir jiem patiko
Gintauta 2021-05-05 16:17:44
Nusivylėm labai beta.lt. Turėjom dovanų kuponą ir aišku covid pamiršom ir praėjo pratęsimo laikas t.y. 4 savaitės.
Nors dar nebuvo galimybės panaudoti kupono, dėl covido plaustas dar neplaukiojo
Todėl renkantis patarčiau pagalvoti ar verta?
Sveiki, Gintauta, apgailestaujame, kad teko nusivilti, tačiau Jūs kuponu galėjote naudotis iki spalio 1 dienos, kaip ir yra teigiama pačiame kupone, nes po to žiemai tiesiog yra paslauga neteikiama. Matome, kad kuponas buvo pirktas 2020.03.08 dieną ir po to buvo įvestas karantinas. Tačiau jau nuo 2020.06.01 paslauga buvo galima naudotis. Jūsų kuponas galiojo lygiai metus laiko ir per šį laiką buvo galima pasikeisti arba kreiptis dėl pratęsimo kupono. Mes negalime pažeidinėti įmonės vidinės politikos ir taisyklių, kurios buvo sudarytos VVTAT principu.
Nors dar nebuvo galimybės panaudoti kupono, dėl covido plaustas dar neplaukiojo
Todėl renkantis patarčiau pagalvoti ar verta?
Esu etatinis šaudyklų mėgėjas, bet savo ginklo neturiu. Tai per šaudymo centrą man brangiau kainuoja nusipirkti pasišaudymus skirtingais ginklais, negu perkant kuponą. Tai jau ten visada su betos važiuoju, tai praminė mane Betiečiu :D
Gerų labai pasiūlymų mamai yra! Man patiko.. paimiau mamytei ir restoraną ir masažą tai tikiuosi spės ateiti kuponai
Aciu už kupino pratesima greitai.
Paskutinį kartą iš čia, kai pirkau čekį į Aroniją, nepavyko juo pasinaudoti, nes ir išsikrausčiau iš miesto, ir karantinas prasidėjo, tai aš jį iš viso pamiršau. O kai prisiminiau, buvo per vėlu, nes kuponas buvo pasibaigęs. Tai fainai buvo tai, kad jį leido apkeisti su priemoka į kitą SPA centrą Vilniuje. Tai buvo aktualu man
Užsakiau draugei gimtadienio proga dovaną iš beta.lt puslapio, užsakiau pirmadienį, o gimtadienis šiandien buvo, tai tikrai nesitikėjau, kad taip pataikys ir atveš per gimtadienį! Labai buvo draugė patenkinta, ačiū jums, o ir supakavote labai gražiai. Dabar visoms šventėms žinosiu kur kreiptis
Turejau du kuponus iš 2 skirtingu įmonių. Viena buvo Beta. Tai kuponą pratęsė ilgesniam laikui. Dekui

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

DEXTERA pristato naujus, antivirusinius audinius – mūsų visų saugumui
DEXTERA pristato naujus, antivirusinius audinius – mūsų visų saugumui 08-02 15:59
Pastaraisiais metais svarbiausias mūsų visų prioritetas tapo sveikata. Jau nebeįsivaizduojame viešojo sektoriaus be dezinfekcinio skysčio ir kitų prevencinių priemonių. Saulės kontrolės...
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
Vilniaus Santariškėse pradedamos 47 mln. Eur vertės mokslo centro statybos
Vilniaus Santariškėse pradedamos 47 mln. Eur vertės mokslo centro statybos 08-04 13:18
Sostinės Santariškių mikrorajone pradedamas statyti Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto mokslo centras, kurio vertė – 47,1 mln. Eur.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Oracle 89,74 +2,44%
Visa 237,09 -1,12%