Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Beta Media, UAB

Atsiliepimai apie Beta Media, UAB

BETA.LT

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Beta Media, UAB

Labai patinka Beta eurai, tik galėtumėt daugiau grąžinti, smagu nuolaidas vis pasidaryti. Jeigu gerą akciją sugaunu, ir dar Beta eurus nuskaičiuoju tai vienas malonumas pirkti:)))
Žyginta Laukaitytė
2022-08-02 17:15:07 IP 6a6itgvm
Ačiū, kad vertinate mūsų pastangas. Jeigu Jūs ieškote kelionės, kreipkitės į kelionių agentūrą Beta Travel ir jos kelionių konsultantes:

Poilsinės kelionės: Žyginta Laukaitytė [email protected] +370 672 65528; Monika Žikevičienė [email protected] +370 657 16511

Pažintinės kelionės: Gintė Kasperavičiūtė [email protected] +370 672 52293

NARŠYK PO PASAULĮ SU BETA TRAVEL! ✈️
Beta.lt per paskutinius 3-4 metus labai patobulėjo. Esu jūsų klientė ir galiu drąsiai pasakyti, kad beta.lt kokybė ir klientų aptarnavimas geriausias iš visų paslaugų portalų.
Džiaugiamės, kad vertinate mūsų pastangas! :)
Labai malonu skaityti tokius klientų atsiliepimus! :) Šypsena iki ausų! :)
Jau ne vieną kartą pirkau ir dar pirksiu! Ačiū už poilsio pasiūlymus! Su Beta kolektyvo pagalba randu kur nebrangiai pailsėti ir Lietuvoje.
Labai geras aptarnavimas, rekomenduoju!
Puikus aptarnavimas, maloni apsipirkimo patirtis, neblogi pasiūlymai ir akcijos.
Galetumet siulyti nuolaidu, kazkokiu kuponu duot ar kaupt procentus, ar kokius nors jusu pinigus.... Dairausi pasiulymiu, bet visi brangoki man norisi kazkokiu akciju daugiau pas jus....
Buvau nusivylusi gauta dovana, nuoširdžiai apsidžiaugiau kai paskambinus pasakė, kad galima pakeisti į kitą kokią tik noriu paslaugą iš Betos! Čia tikrai puikus požiūris, leidžiantis išnaudoti sumokėtus pinigėlius:)Ačiū!
Nuostabi įmonė!!! Kuo daugiau duokit procentų tai pirksim ir pirksim! Betadienis buvo nerealus, ačiū, kad leidžiat pasimėgaut pramogom pigiau!!!
Siajp labai patinka, kad daug pasirinkymo del dovanu, nes man lb sunku isrinkt.tai ir seimos buna pasveikintos ir poros, ir draugai.galima lenvaj nustebynt del to ir patinka
Nelabai patinka, kad nesiunčiat per paštą kuponų...viskas tik elektroniškai, būtų maloniau gauti fiziškai į rankas. O čia gauni el. Pašte, eit spausdintis dar papildomai užtrunka. Pagalvokit tokį sprendimą.
kiek metų pirkau tiek ir pirksiu toliau. niekada nesu nusivyles. jei kyla klausimus paskambinu ir issiaiskinu. buvo kai kuponas per karantina liko, nu bet pats kaltas kad nesikreipiau pagalbos ir nepratesiau. Aprasymai geri, ner ko skustis.
Jau 4tą kartą vyksiu per Beta.lt į Palangoje esantį Gradiali viešbutį, tik geriausios rekomendacijos. Nuo kambarių iki maitinimo ir aplinkos - patinka viskas. Smagu, kad galiu mėgautis kokybe pigesne kaina.
SIAJP TAI GALETUMET DAUGIAU INFORMACIJOS DUOT ZMOGUI!! NUSIPIRKAU KUPONUS IR KA DARYT, KUR SKAMBINT, AR REJKIA REGISTRUOTIS, NIEKAS NEAISKU!! KUR KREJPTIS
kiek pirkau kelionių, masažo kuponus viskas buvo gerai. Buvo kada nepakele, bet perskambino uz 5 min ir buvo viskas aisku. Pateiki uzklausa kad atsiustu pasiulymus atsiuncia nuorodas ir jei kas dar pakonsultuoja. super
pasiūlymai patinka, lojalumo programa ypač. Apmokėjimas aiškus ir vyresnio amžiaus žmogui nėra problemu naudotis!
Turėjau inicidentą su paslaugos teikėjais, tikrai nemaloni patirtis. dekoju beta.lt komandai, kad tarpininkavo ir padėjo išspręsti situacija pateikdami savo alternatyvas ir susiekė patys su teikėjais. Dabar matau jau nebėra pasiūlymu, dziugu kad ir kokybe rupinates. :)
Rekomenduosiu ir kitiems, nes dar nei karto neteko nusivilti, ne taip kaip per panašias parduotuves kurios kuponais prekiauja, ko paklausi to negausi... Su Beta.lt kolkas pavyksta susikalbėti įvairiais klausimais, greitai atsako ir kreipia dėmesį į žmogų, ne tik žiūri naudos įmonei...
Norėjau labai pagirti ir pasidžiaugti atrastu beta.lt tinklapiu, randu sau aktualių pasiūlymų pigiau ir dar Beta eurai grįžta. Puikus puslapis, dar nenuvylė.
Jūratė Kundr.
2022-06-21 09:12:42
Geriausi atsiliepimai ir linkėjimai Monikai, kuri man vienu skambučiu sutvarkė viską kaip norėjau, paaiškino kaip pasikeisti turimą kuponą į kitą ir dar nemokamai. Nuoširdus ačiū!!!Gyvuokit ir toliau tokių puikių darbuotojų!
Pasitaiko visko su Beta kolektyvu teko bendrauti ir piktuoju, bet galiausiai gražiai išsiaiškinom, ačiū 'Beta Travel' merginoms, kad padėjo viską išpręsti dėl atšauktos kelionės.
Patiktu labiau pirkti jeigu nuolaidu darytumet, pvz, virsijus 50 eur. prekiu krepselio suma kokie 5proc. Butu nuolaida bent uzsakymo visai sumai, pagalvokit. Jums tiesiog patarimas ateiciai.
Buvau nepatenkinta gauta dovana. Aišku tie kas dovanojo to nežinojo... Pati paskambinau pasitarti su beta darbuotojais, kad gal galima būtų pakeisti ar pan. ir man pakeitė be jokių problemų tą mano skrydį į dovanų kuponą ir nusipirkau visai kitą paslaugą iš grožio srities! Labai džiaugiausi, kad visgi pavyko išnaudoti kuponą, dėkinga!!!
Labiausiai patiko, kad kupono galiojimą, kuris buvo pasibaigęs pratęsė nemokamai!!!Juk nieko nemokamo šiais laikais nėra, maloniai nustebino ir dar patiko, kad viskas greitai.
Labai malonus ir greitas aptarnavimas. Iskart online issprende kilusius klausimus, naudosiuos ir toliau.. Tik nesugeskit, dekui.
Lina 2022-05-23 15:21:43
Noriu pasidžiaugti operatyviai išspręstu kreipimusi. Noriu padėkoti Brigitai Zubrickienei, kuri labai nuoširdžiai padėjo, labai atsakingai dirbantis žmogus. Didelis ačiū, šiai komandai tikrai tokių darbuotojų reikia.
Labai malonu skaityti Jūsų nuoširdų atsiliepimą:) Ačiū, kad renkatės mus!
Dekinga uz nemokamai pratesta kupona. Buvo gaila prarasti sumoketus pinigus, galvojau kad tokios galimybes nebera..Labai pradziugino.Sekmes jums prekyboje jums ir toliau gyvuokit.
Pirkau pirma karta ir buvau maloniai nustebintas, ypac turima lojalumo programa. Prisijungimas aiskus, puslapio dizainas tvarkingas, yra siek tiek netikslumu su filtravimu, bet visoms imonems yra kur tobuleti, tikiu kad ateityje nustebinsite. Turite tikrai daug privalumu ypac pries konkurentus esancius rinkoje.
Viskas gerai. Pirkau ir pirksiu. Geros kainos, paslaugus kolektyvas, iškilus bedoms buvo suteikta pagalba su rekomendacijomis. Lojali klientė Rima.
Labai noriu pagirti mergaitr padejo mano situacijoje. Nurodzius buvau bloga numeri, kazkam kitam nuejo mano kuponas, o kai paskambinau ir viska paaiskinau ta pacia diena viskas buvo isspresta isaiskinta ir net rezervuota datos kuriu norejau, dar karta aciu uz pagalba ir sekmingai
Labai nuvylė. Neįmanoma prisiskambinti iškilus problemai.
Po 27 skambučių į kelis numerius pavyko pasikalbėti. Nemaloni patirtis, nerekomenduoju pirkti.
Makaronu investiju birza
2022-05-03 11:51:17 IP 2e7r432g
Na cia tiesiog pasityciojimas is savo pirkeju ir klientu, Ekonomikos/marketingo studentams butu pvz, kaip negalima daryti biznio. Skambini po 4-5 kartus per diena ir niekas nekelia ragelio, perskambina operatore, tik po paros laiko :)
cia kaip suprantu skambuciu centre, dirba vienas zmogus ?
Klientai - mūsų svarbiausia vertybė. Be galo malonu dažnai ne tik išgirsti, bet ir perskaityti puikius atsiliepimus! <3
Dvejojau ar gera mintis pirkti dovaną internetu, bet į visus iškilusius klausimus maloniai atsakė konsultantė - viskas pasidarė paprasta ir aišku! Dar tikrai naudosiuosi Jūsų paslaugomis, sėkmės versle:)
Dar vienas Beta Travel patenkintas Klientas! Socialiniuose tinkluose dalinasi puikių atostogų vaizdais. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti šilumos pilną, komfortišką ir, žinoma, nepamirštamą poilsį. :)
Nenustoju džiaugtis mūsų Beta Travel komanda, akivaizdžiai ja nenustoja džiaugtis ir mūsų Klientai!
Visada pirkdavau ir nepastebedavau, kad kaupiasi pinigeliai, labai maloniai nustebino, nes mamytei dovana pavyko beveik uz dyka! Dar karta aciu beta, kad nenustojat maloniai stebinti!
Užsisakiau dovanų knygute ir man reikejo labai greitai, kad iteikčiau, tai labai džiugu, kad tikrai greitai pasirupino, kad ja gaučiau, likau maloniai nustebinta ir aš ir žmogus, kuriam dovana buvo skirta. Dar karta aciu beta.lt komandai!
Labai džiaugiuosi galėdama pasidalinti mūsų klientų atsiliepimais. Stengiamės maksimaliai padėti, išklausyti savo klientus ir išpildyti jų lūkesčius. :)
Ačiū komanda už sklandžiai išspręstą situacija. Džiaugiames išsirinkę Jus.
Didžiuojuosi būdama įmonės Betamedia dalimi ir turėdama galimybę ne tik skaityti, bet ir dalintis Klientų atsiliepimais ir puikia patirtimi su mumis! Širdis džiaugiasi matant tokius patenkintus BetaTravel keliautojus. :)
Aciu uz gera pasiulyma puokiai pailsejom su seima tikrai vyksim dar karta! Gerai kai padejot iskart telefonu uzsirezervuot nereikejo nieko daugiau galvot
Turėjome su vyru nusipirkę Smilčių Vilos kuponų, gavome iš beta.lt pranešimus, kad užsidaro viešbutis. Buvom maloniai nustebinti tokiu rūpesčiu. Tvarkingai sutvarkėme ir pasikeiteme į čekį ir nusipirkome kitą pasiūlymą.
del banko turejom nesklandumu, pinigai buvo nurasyti uz kupona.operatyviai gavom kupona ir viskas issisprende ta pacia diena. aciu!
Niekad iš ten nepirkčiau apgaudineja žmones tol ka tak, nusipirkom kuponus į spa, pasiskambinom vietos tera po 3-4menesiu, kuponas galioje 2menesius, prasitesti leidžia 2savaitem nusipirkai realei ir tavo pinigai nuplauke nes nei paslaugos nei pinigu nebera nerekomenduoju
Puikus pasiulymai! Visada randu ka pasirinkti draugu gimtadieniams ar sventems artejant! Iskile klausimai ar problemos sprendziami operatyviai. Labai dziaugiuosi atradus sia imone, dabar nereikia sukti galvos del dovanos.
Labai smagu kad esant ekstra situacijai gavome pagalbą ir nedarbo valandomis. Situacija buvo tokia, kad nupirkome per klaidą vienam asmeniui ir darbo dienomis kuponą, o dovana buvo skirta porai. Buvo greitai reaguota ir pakeista į tinkamą kuponą. Ačiū, beta.lt ir toliau naudosimes jūsu puslapiu

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Pirmoji e-parduotuvė „Pigu.lt“ atidaryta 2008 m., 2011 m. veikla išplėsta Latvijoje įsigijus e-parduotuvę „220.lv“, Estijoje - 2013 m., įsigijus e-parduotuvę „dlb.ee“ (dabar žinoma kaip „kaup24.ee“). 2021 m. „Pigu“ susijungė su Suomijos e-prekybos milžine „Hobby Hall“ ir...

Kliūtys dalyvauti viešajame pirkime: kada kvalifikacijos reikalavimai yra neteisėti? 08-09 07:20
Perkančiosios organizacijos viešųjų pirkimų sąlygose gali numatyti tik tokius kvalifikacinius reikalavimus, kurie yra susiję su tiekėjo tinkamumu verstis profesine veikla, ekonominiu ir finansiniu...
Kaip atostogauti, kad norėtųsi grįžti į darbą?
Kaip atostogauti, kad norėtųsi grįžti į darbą? 08-09 07:15
Atostogos – vienas labiausiai laukiamų mūsų metų įvykių. Į jį sudedame daug lūkesčių ir planų pailsėti, patirti naujų įspūdžių, pamatyti naujų kraštų arba tiesiog pasimėgauti ramybe. Kaip leisime...
"Aston Martin" pradeda naują erą: keičia prekės ženklą ir pristato naują ikoniškąjį logotipą 08-09 07:10
Ikoniškasis "Aston Martin" ženklas kelia sparnus į naują įspūdingą erą. Itin prabangių britiškų automobilių gamintojas pristatė naują ir drąsią kūrybinę strategiją kartu pasauliniu rinkodaros...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Bank of America 33,49 -1,38%
AT&T 18,00 -1,91%