Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Beta Media, UAB

Atsiliepimai apie Beta Media, UAB

BETA.LT

Parašyk savo nuomonę apie Beta Media, UAB

Skirmante 2020-12-06 21:14:31
Atšaukiau įsigyta kupona. Prižadėjo per dvi savaites gražinti pinigus. Praėjo dvi savaitės - pinigu nera
Sveiki, Skirmante, malonu, kad kreipėtės! Nuoširdžiai atsiprašome dėl 1 dienos vėlavimo grąžinti pinigus. Pinigų grąžinimą Jums atlikome sekančią darbo dieną po grąžinimo termino pabaigos.
Jeigu turėsite papildomų klausimų su nekantrumu lauksime el. paštu pagalba@beta.lt arba tel. +370 5 2073000 ir būtinai pagelbėsime!
Linkime dar daug malonių įspūdžių su Beta.lt ir Grupinis.lt!
Gražių, jaukių ir saugių artėjančių švenčių!
Visada Jūsų, klientų aptarnavimo komanda!
Aš esu Beta Media darbuotoja ir norėčiau pasidalinti tokia gražia istorija, kuri visiems mums pakėlė Kalėdinę dvasią. Kažkoks senelis paskambino mums išsigandęs ir sako- Laba diena, aš nieko niekaip neužsisakinėjau iš kažkokios "Beta medijos''. Ir gavau kažkokį siuntinį. Tada jo paklausiau ar visi duomenys teisingi, nes gal sumaišė kurjeris adresus. Tada senjoras atsakė- na adresas tas pats, bet aš Jums nemeluoju, nieko neužsisakiau. Aš jam pasakiau- jeigu galite, palaukite, kolegės paprašysiu, kad patikrintų, ar viskas su siunta gerai ir Jums perskambinsiu. Jis toks- gerai, bet Jūs paskubėkit, nes labai išsigandau. Ir kaip tyčia, tuo metu įnešė eglutę į ofisą, man net nespėjus paklausti kolegės. Ir žiūriu, jau jis skambina. Sako, žinokit pasirodo, kad mano dukra mane nustebino. Padovanojo skrydį kažkokį. O kai gavau siuntą, buvau priešinfarktinės būsenos. Tai atsiprašau už nepatogumus. Labai aš likau nustebintas. Sakau, bet ar laimingas Jūs? Ir jis toks- na žinokit, labai net! Tada pasakiau, kad labai malonu, ir kad gerą dukrą turi.
Myliu Beta Media už tokias gražias akimirkas!
Nusiperki kuponą ir niekur negali panaudoti jau pusę metų įrašo į eilę turi laukti.Aplaidumas visiškas pinigų negrąžina
Pasinaudojau Beta Media pasiūlymu medikams. Gelbėdami žmones mes patys nebeturime laiko padėti sau ir artimiesiems. Šis kuponas, su kuriuo važiavau į Druskininkų miesto spa, man buvo geras priminimas, kad prieš pradedant rūpintis kitų sveikata, pirma turiu padėti sau. Tai vos per kelias dienas pavyko ne tik atsigauti, bet ir padaryti vieną svarbią išvadą. Kai viską darai automatiškai, be jokio poilsio, laikas bėga labai greitai, o kai laiką skiri sau ir naujiems išbandymams, atrodo, kad laiko pakanka. Ačiū Jums už poilsį.
Jurga 2020-09-03 11:44:53
Kas iš jūsų kuponų nusiperki o puse metų negali panaudoti o pinigų ir negražina.Nerekomenduoju
Laba diena, Jurga. Apgailestaujame dėl situacijos apie kurią rašote. Susiekite prašau su mumis: egle@betamedia.lt arba telefonu 865646649. Būtinai Jums padėsime. Geros dienos
Labai patiko darbuotojų operatyvumas, kai reikėjo prasitęsti dovanų kuponą. Per kelias minutes viską atliko. Greita ir profesionalu. Ačiū Jums ir rekomenduoju kitiems!
Nuostabi svetainė. Niekada nekilo problemų su paslaugom, o kai pasakiau, kad negalėsiu panaudoti kupono ir ar yra kitų galimybių, suteikė dovanų kuponą. Va taip žmones turi elgtis su klientais. 10/10. Pigiausia ir patikimiausia ką galit rast internete.
Pirkome is Jusu kupona i Rygos viesbuti. Pradzioje kilo keblumu su prisiregistravimu, po to, nors ir maza smulkmenele, bet visvien i minusa viesbuciui-patiekiamos vaises, kurios ieina i kupono sarasa, buvo nuimtos ir kas idomiausia, kad buvo pasiteirauta kur jums jas patiekt-restorane, ar kambary, kai priminem tai nerade, sako grazinsime tai ryte, bet rytais ir taip svediskas stalas. Akmenukas ne i beta darza, bet i viesbucio aptarnavima.
Beta.lt internetinis puslapis gana patogus naršant, visos paslaugos aiškiai suskirstytos ir grupes ir pogrupius. Informatyvūs ir aiškūs aprašymai, išskirti pagrindiniai punktai iš kurių galima suprasti kas konkrečiai yra siūloma. Pats didžiausias pliusas, kad net neišskleidus pasiūlymo galima matyti minėtus pagrindinius punktus, kurie nusako visą esmę.
Man anksčiau niekada nėra tekę pirkti jokių kuponų su nuolaidomis ir pan. iš tokio tipo portalų. Anksčiau tiesiai viską iš tiesioginių įmonių pirkdavau. Bet pabandžiusi surizikuoti buvau maloniai nustebinta. Iš jų pirkau kuponą dviems į SPA. Ir nuolaida buvo gera, ir gavau pamoką, kad nereikia "bijoti" šios įmonės. Gerai atrenka puikius pasiūlymus. Belieka pirkti.. Rekomenduoju!
dar pamirsau pamineti viena idomu dalyka. uzsakiau dovanu kupona ir atvykau ji atsiimti i beta ofisa. likau maloniai nustebintas, nes mane pasitiko puiki ir draugiska kompanija. moderni aplinka, gera nuotaika. dovanos cekis jau padovanotas. aciu
aciu jums, kad esate. jeigu ko reikia iskart einu i beta. nes zinau, kad jeigu rasiu, tai kaina bus geriausia. kainos man labai patinka.
Gražus, mandagus, profesonalus bendravimas. Teko pirkti kelionių, pramogų paketus ir viskas super. Bet ko gero ir jiems reikėtų atsirinkti partnerius, kad negadintų bendrovės įvaizdžio :)
Pirkome bilietus į vichy parką. Kompanijai draugų sutaupėme apie 50 eu. Kuriuos manau išleisime kitoms pramogoms beta.lt.
Jau daug kartų teko pirkti iš Betos poilsio paketus, kuriais likau labai patenkinta. Daug įdomių pasiūlymų ir už gerą kainą! Ačiū Jums už tai.
Labai patinka Beta.lt teikiamos paslaugos ir pats imones conceptas! Visada geriausius pasiulymus poilsiui kurortuose bei keliones randu Betoje! Labai rekomenduoju, kokybe tikrai atitinka kainos santyki. Kam isleisti daugiau, jeigu galima maziau. :D
Perku auto paslaugas nuo 2019 metu tik karta teko susidurti su problemomis taciau kupona greit pakeite. Esu patenkintas pasiulymais naudosiuosi ir toliau tik galetu ju dar daugiau buti aciu
Iš beta.lt dažniausiai perku masažus, nei kart neteko nusivilti! Platus pasirinkimas, sužinau apie naujus grožio salonus, kurių neteko matyti anksčiau! Aptarnavimas visada malonus ir nuoširdus, ačiū!
Labai džiaugiuosi profesionaliu aptarnavimu.
Paskambinus atsakė į visus kilusius klausimus ir be problemų pakeitė kuponą.
Ačiū!
Ačiū beta.lt už labai malonų ir greitą aptarnavimą! Labai džiaugiuosi, kad galėsiu pasinaudoti savo kuponu vėliau - mergina telefonu buvo labai maloni ir pratęsė mano kupono galiojimą. Šaunuoliai visa jūsų komanda ir sėkmės jums darbuose!
Labai nuvylė beta.lt, kai negali išnaudoti kupono jo galiojimo laikotarpiu, nes vietų rezervuoti laiką pas paslaugą suteikiantį asmenį, įmonę nėra..siūlo pratęsti kupono galiojimo laiką. Pasiskambinus į betą.lt dėl kupono pratęsimo, pasirodo ši paslauga mokama..ir gaunasi, kad už paslaugą tyrėtum susimokėti dvigubai..nors ne dėl tavo kaltės nepavyko panaudoti kupono! Taip nutiko su dviem kuponais, vienas buvo kirpimo paslaugos, kitas - masažas. Daugiau gyvenime nebepirksiu jokių kuponų iš beta.lt!
Beta.lt internetinėje parduotuvėje dažniausiai įsigiju SPA ir grožio procedūras. Labai malonu, kad vienoje vietoje galima rasti įvairių pasiūlymų, kurių kokybė ir profesionalus klientų aptarnavimas visuomet puikūs. Ačiū.
Užsakiau per Beta.lt dienos SPA dovanų pasiūlymą. Gavau gražiai supakuotą, kokybiškam voke dovaną. Maloniai nustebino. Sėkmės Beta!!
Labai norėjau pagirti gaivesniu įvaizdžiu pulsuojantį puslapį. Esu daugiametė portalo beta.lt klientė ir nuolat čia randu tai, ko ieškau!
Pirkau su seima per beta.lt kelione i Madagaskara. Viskas labai maloniai nustebino. Dokumentus sutvarke operatyviai, visa informacija pateike laiku. Kelione visai seimai labai patiko. Butu gerai, kad keliones seimai betoje butu labiau isskirtos. Aciu. Sekmes.
Džiaugiuosi kokybišku ir greitu aptarnavimu.
Užsisakiusi kuponą, gavau labai greitai ir gražiai supakuotą.
Rekomenduoju beta.lt, kaip puikų dovanų portalą!
Labai liudna, kai dovanoji dovana Kaledoms fotosesijai pas Ruta, ir visus metus negali prisiskambinti arba kai sutari, nebekelia ragelio!Maniau, kad Beta.lt rimta firma ir sudarineja su patikimais partneriais sutartis, pasirodo paskaicius komentarus apie ta ale fotografe Ruta, sudaro nuomone, kad Betai.lt, nesvarbu su kuo tureti reikalu.Labai nusivyliau, megau is cia pirkti dovanas ir pramogas, bet daugiau nebenoriu tureti reikalu!
Daiva 2017-11-02 14:31:41
Panašu, kad dirba nesąžiningai. Įsigijau kuponą anglų k. kursams. Registracija su jų nurodytu kodu į kursus neįmanoma. Skambučius įmonei, siųstus laiškus el. paštu, žinutes FB ignoruoja. Norėčiau atgauti pinigus.
P. Daiva,
Matome, kad su Jumis tą pačią dieną buvo susisiekta ir išsiaiškinta situacija.
Jei kiltų daugiau klausimų kreipkitės, mielai pagelbėsime.
Pirmąkart pirkau iš beta.lt ir likau labai nusivylusi. Pirkau kelionę, jos organizatorius, kaip vėliau išsiaiškinau, dar tik mokosi vystyt tokią veiklą, o mokytis dar tikrai yra ko. Kelionės data buvo nukelta. Ir ne kartą. Galiausiai pasiūlyta grąžinti pinigus. Parašiau prašymą beta.lt rugsėjo 14 d., pinigus pažadėjo grąžint ne vėliau kaip per dvi savaites. Terminas jau praėjo, rašiau jiems, atsiprašė už vėlavimą ir dar kartą prižadėjo, kad kuo skubiau perves man pinigus. Deja, vis dar laukiu.
Apgailėtina įmonės prekių grąžinimo politika. Pirkau ausines, kurios po metų sugedo. Kadangi joms taikomas dviejų metų garantinis laikotarpis, grąžinau jas kartu su prekės grąžinimo forma, kurioje aiškiai nurodžiau, kad, jei garantinio aptarnavimo servisas nustatys, kad ausinės yra nekokybiškos, pageidauju, kad man būtų grąžinti už jas sumokėti pinigai. Kartu įvardinau ir konkretų LR Civilinio kodekso straipsnį, kuris reglamentuoja nekokybiškų prekių grąžinimą. Po kiek laiko sulaukiau skambučio ir buvau informuotas, kad ausines iš tiesų yra nekokybiškos, bet jie gali tik pakeisti jas naujomis, t.y. negali grąžinti pinigų. Man paklausus, kuo vadovaujantis yra ignoruojamas mano teisėtas reikalavimas atgauti už prekę sumokėtus pinigus, skambinusi darbuotoja atsakė, kad ji nėra teisininkė ir kaip vienintelė išeitį pasiūlė kreiptis į vartotojų teisių apsaugos instituciją. Ką ir padariau - praėjus kelioms savaitėms sulaukiau skambučio, kuris informavo, kad man bus grąžinti pinigai.
Gal įmonės atstovas galėtų pakomentuoti:
1. Ar tikrai reikia būti teisininkų, kad mokėt perskaityt LR CK 363 st. 7 dalį? Kuris teigia - "Pirkėjas, kuriam buvo parduotas netinkamos kokybės daiktas, savo pasirinkimu turi teisę per šio kodekso 6.338 straipsnyje nurodytą terminą, vienašališkai nutraukti sutartį ir pareikalauti sugrąžinti sumokėtą kainą".
2. Nejaugi kiekvieną tokį ginčą reikia būtinai spręsti pasitelkiant Vartotojų teisių apsaugos instituciją? Juk jūs, kaip įmonė, puikiai žinote savo įsipareigojimus ir vartotojo teises. Tai kodėl reikia gaišti laiką ir vartotojo teisėtą reikalavimą įvykdyti tik, kai to pareikalauja Vartotojų teisių apsaugos institucija?
Daiva 2017-04-05 14:21:56
Ar galima sužinot kodėl visos organizuojamos kelionės autobusu yra tik iš Vilniaus, Kauno ir Panevėžio? Kodėl nėra iš Klaipėdos???
Sveiki, p. Daiva,
Kai kuriuose pasiūlymuose kelionės organizatorius siūlo išvykimą ir iš Klaipėdos, kurį galima įsigyti už papildomą mokestį. Jeigu turėsite daugiau klausimų, lauksime Jūsų skambučio tel. 8 5 207 3000 arba el. paštu pagalba@beta.lt.
Danguole 2017-04-05 10:53:53
Parasiau i jusu nurodyta pasta, bet niekas nesiteikia atrasyti.Si preke turi buti dovana, todel labai pavedet.Vis dar tikejausi, kad isspresit iskilusia problema, bet siandien jau kreipsiuosi i vartotoju teises.
P. Danguole,
Šiandien Jus el. paštu informavome, jog prekės pardavėjui yra pateikta užklausa dėl Jūsų vėluojančios prekės. Kuomet gausime atsakymą, nedelsiant Jus informuosime.
Beta Media 2017-04-04 08:50:06
Sveiki, p. Danguole,
Labai apgailestaujame dėl nemalonios situacijos. Susisiekite su mumis el. paštu egle@beta.lt ir mes padėsime išspręsti iškilusią problemą.
Danguole 2017-04-04 06:39:47
Kovo 17d.isigjau kupona.Pristatymo laikas buvo nurodytas 7-10d.d.Kol nepradejau pati ieskoti savo prekes, niekas nesiteike pranesti, kad jos baigesi sandelyje.Praeita savaite gavau laiska, kad preke gausiu sia savaite, o vakar jau parase, kad tik kitos savaites pabaigoj.Dabar galvoju, ar isvis as ja begausiu.Noriu susigrazinti pinigus.Zadu kreiptis i tam tikras instancijas.Labai nusivyliau Grupinis.lt.
Sveiki, p. Danguole,
Isigijau kuponus is grupinis.lt. Parasyta prekiu pristatymas 2-4 darbo dienos. Sesta darbo diena pati pradejau ieskoti savo prekiu, nes nieks net nebande manes informuoti, kad uzsakymas gerokai veluos, nes pasibaige prekes sandelyje.
NUSIVYLIAU ZIAURIAI-NEREKOMENDUOJU!!!
Sveiki Beta.lt pirkėjai,
Gruodžio pradžioje Beta.lt įsigijau kuponus į koncertą, kuris, deja, neįvyks. Beta.lt grąžino pinigus, tačiau patyriau nuostolių už banko mokesčius. Beta.lt grąžino į sąskaitą už kiekvieną kuponą atskirai, už kurį nuo kiekvienos įmokos į sąskaitą buvo nuskaityti mokesčiai. Kai kreipiausi į juos dėl nuostolių kompensacijos, atrašė, kad ne Beta.lt kalti dėl neįvykusio koncerto, tačiau būtent jie įvardinti kaip "pardavėjas". Kaip kompensaciją pasiūlė 5 Eur dovanų kuponą, kurį turiu panaudoti praktiškai per savaitę perkant prekių nemažiau kaip už 25 eurus.
Nelabai suprantu, kodėl turiu priverstinai kažką pirkti ir dar už tokią nemažą sumą.
Kartą kavinėje kolegos užsakymą sumaišė, tai atsiprašydama padovanojo metinį 50 Lt (iki 2015 m.) čekį. Ta pati Maxima už neteisingą kainą suteikia metinį 5 eurų dovanų čekį. O štai Beta.lt negana, kad patyrei nuostolį, - tai dar pirk...
Pagarbiai.
Rasa
!!! 2016-12-16 20:55:32
Padariau didžiulę klaida uzsisakydama is cia.. uzsisakiau kvepalus 2016-12-05 eme kilti itarimas jau praejus atsiuntimo terminui 6-9darbo dienos kai buvo rasoma kad per jas atsius preke. Praejus 10 dienu parasiau laiska adresu pagalba@beta.lt taciau jokio atsakymo nesulaukiau! paskambinau telefonu nurodytu ju svetaineje, man paaiskino, jog preke gausiu sia savaite arba kita. Atsiprasau bet buvo nurodyta kad atsius per 6-9darbo dienas.. esu nusivylusi ir noriu atgauti savo pinigus, nepirksiu is sios svetaines daugiau niekada, kaip paskaiciau atsiliepimus pasibaisejau... vien neigiami.. tesugebat visiems ta pati teksta atkomentuoti kad susiiekite su mumis ir pan. nors jus jokio atsakymo neduodate! Parasiau laiska kad grazintu pinigus, laukiu atsakymo.. pirmadieni skambinsiu dar karta i sia imone, ir jei jie vilkins pinigu grazinima kaip kitiems zmonems, bus kreipiamasi i tam tikras instancijas, epolicija. Labai tikiuosi jog to neprireiks.
Gavome Jūsų laišką el. paštu, į kurį išsiuntėme atsakymą kartu su kompensacija.
Atsiprašome Jūsų už nepatogumus.
Evaldas 2016-12-14 14:16:48
Tinklapyje pateikta informacija nesutapo su informacija ant jau nusipirktos paslaugos aprašymo atsiųstame biliete. Parašiau jiems elektroninį laišką ir žinutė jų pačių tinklapyje. Net neprašiau grąžinti pinigų, tiesiog parašiau, kad yra toks nesutapimas ir, kad žmonės yra klaidinami. Ne tik, kad nesulaukiau jokio atsako, bet ir kiek mačiau informacija buvo palikta nepakeista ir žmonės toliau buvo klaidinami. Labai nusivyliau ir daugiau niekada nenoriu turėti reikalų su šia bendrove.
Sveiki, p. Evaldai,
Aprašykite mums susidariusią situaciją detaliai el. paštu egle@beta.lt ir padėsime Jums išspręsti iškilusią problemą. Gražios dienos.
Vytautas 2016-11-30 09:52:47
Neatsakanti už savo klaidas įmonė. Puslapyje buvo pateikta klaidinga informacija, dėl ko buvo suklaidintas klientas ir pavėlavo pasinaudoti paslauga. Užpildžius pinigų grąžinimo formą, buvo gautas atsakymas, kad pinigai negrąžinami ir pateikti juokingi paaiškinimai. Niekam nerekomenduoju naudotis šios įmonės paslaugomis, nes jei nepasinaudosite jų pasiūlymu (nesvarbu dėl savo ar jų kaltės), pinigus atgauti, manau, nėra vilčių.
Laba diena, p. Vytautai,
Šiuo atveju, prašytume kreiptis el. paštu egle@beta.lt, detaliai nurodyti susidariusią situaciją ir atsakysime į visus Jums kilusius klausimus.
Gražios dienos
Jolita 2016-09-02 17:33:05
Nusipirkau moterišką tuniką. Gavau greitai, per tris darbo dienas. Deja nusivyliau. Visų pirma - išplėšta etiketė, likusi skylė. Antra, apačia, kaklas ir rankovės apsiūtos tokia kaip išvirkščia medžiaga. viskas būtų gerai, deja, nugaroje apačia apsiūta ne išvirkščia, o gerąja medžiagos puse. Manau, kad tai buvo mano paskutinis apsipirkimas beta.lt.
Sveiki, p. Jolita,
Susisiekite su mumis el. paštu egle@beta.lt ir mes padėsime Jums išspręsti šią situaciją.

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

Išleidžiamas pašto ženklas archeologei B. M. Alseikaitei-Gimbutienei atminti
Išleidžiamas pašto ženklas archeologei B. M. Alseikaitei-Gimbutienei atminti 01-21 20:53
2021 m. keliose šalyse bus minimas garsios lietuvių archeologės Birutės Marijos Alseikaitės-Gimbutienės šimtmetis (1921-2021), ta proga Lietuvos paštas serijoje "Garsūs pasaulio žmonės, kilę iš...
J. Bidenas siūlo penkeriems metams pratęsti branduolinę sutartį su Rusija
J. Bidenas siūlo penkeriems metams pratęsti branduolinę sutartį su Rusija 01-21 20:45
JAV prezidento Joe Bideno administracija siūlo Maskvai penkeriems metams pratęsti naujosios Strateginės ginkluotės mažinimo sutarties (START), ribojančios Amerikos ir Rusijos branduolinių arsenalų...
Glastonberis nerizikuoja – nevyks ir šiemet
Glastonberis nerizikuoja – nevyks ir šiemet 01-21 20:36
Pietvakarių Anglijoje kasmet organizuojamas Glastonberio muzikos festivalis paskelbė dėl koronaviruso pandemijos jį atšaukiantis antrus metus iš eilės.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Google 1886,90 +5,36%
Microsoft 224,34 +3,65%