Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę BEST BALTIC Hotels, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę BEST BALTIC Hotels

Atsiliepimai apie BEST BALTIC Hotels, UAB

Parašyk savo nuomonę apie BEST BALTIC Hotels, UAB

Malonus personalas. Dėmesingi, atidūs, malonūs. Pamiršau sportinius batus, paskambinau. Ta pati vakara gavau siunta į AS. Dėkoju nuoširdžiai. Maistas normalus. Yra rinktis iš ko ir skanu. Sugedęs buvo kavos aparatas. Bet ar čia problema? Aplink yra kaviniu kur galima išgert kavos.
Kambarys švarus. Jaukus.
Siūlau darbdaviui motyvuoti darbuotojus už dėmesį, šypsena klientui, ramu, mandagu aptarnavima. Ačiū jiems dar karta.
Niekam nesiūlyčiau eiti dirbti į restoraną. Žada minimumą, dirbi kiek priklauso minimaliai algai valandų per mėnesį, o to minimumo net negauni. Daraisi apyvarta kuri turėtų būti kaip bonusas, priedas prie algos, o ją paskaičiuoja kaip tavo alga... kad ir darbas nėra sunkus, bet apie atlyginimus kalbant tai tikri a*******i, plius atlyginimai vėluoja.
Ne priėmimas, o pasityčiojimas iš žmogaus. Naktį sugalvot perkeldinėt svečią iš vieno kambario į kitą. Parašysiu atsiliepimus visur kur tik įmanoma. NEREKOMENDUOJU. Žemas lygis.
(Kalba apie Palangoje esantį "hotel'į")
Šį savaitgalį viešėjome Druskininkuose, šiame viešbutyje. Ne kokį įspūdį paliko suplyšę, dėmėti chalatai bei rankšluosčiai. Viešbutis 4 žvaigždučių, į tokius dalykus turėtų kreipti dėmesį...Sukūrinė vonia šalta...restorano patalpos galėtų būti erdvesnės, , ,
Na šį savaidgalį su vyru buvome Best Baltic viešbutyje. Maistas super tikrai labai skanu. Padavėjas labai malonus žmogus labai šilta ir jauku kai žmonės mandagus ir gerai nusiteikia. Kambarys super su vonia tikrai švaru tvarkinga. Likom labai patrnkinti. Bet žinoma minusas kad jų spa labai maža o žmonių daug nėra malonų kažkaip galėtų dirbti visą dieną ir paskirstiti tą laiką visiems atskirai :) O garinėje pirtyje kvapas nekoks labai nekoks. :) Bet tikrai žadam grįšti su vaikučiais :)
...mes po metu ir vel Druskininkuose.Viskas labai saunu, maistas skanus, nebuvo jokiu problemu ir su pusryciais, ir su vakariene.Kai kas raso nelabai gerus atsiliepimus, bet mum viskas patiko, kambariai svarus, restorane aplink tave sokineja.Rekomenduoju, 10 balu.Sekmes kolektyvuj.
Atvykome i viesbuti Palangoje vienai nakciai spaliio 13 d. kambarys buvo didelis, tvarkingas, registraturoj pasake, kad vakariene iki 19val, norejome uzsakyti i kambari nes su mazu vaikuciu buvom, paskambinom i restorana 18.45 val, mum pasake, kad virtuve dirba iki 18.30val, pasakiau kad buvom informuoti kad iki 19.00 val, mergina, kuri atsiliepe nuejo patikrinti ir turejo visgi priimti uzsakyma, bet manau is pykcio virtuves sefai maista pagamino ojojoj, ant sonkauliuku mesos beveik nebuvo, lietiniai su kumpiu atsale, ir ant bulvyciu viena druska. Ir teko maudytis rudame vandenyje vonioj. Issiregistruojant administratorei Redai buvo parodytos nuotraukos vonios su rudu vandeniu, tai likome apkaltinti, ka as cia noriu Tuom parodyt ir mes patys kalti, kad iskart nepraneseme, jie butu pakeite numeri, vakare i vonia ipyleme duso zele kuri buvo viesbucio ir ruda, tad maneme, kad vanduo rudas nuo jos, o ryte pries issikrsustant norejom issimaudyt, bet nepavyko, zodziu Reda mus apkaltino, kad patys kalti ir jokios kompensacijos nebus.
Masazo kambarys neturi jokios atpalaiduojancios dvasios, masaziste gal ir zino savo darba, bet higienos nezino, net ranku nenusiplove pries masaza, o ir paciai dusas buvo reikalingas, nes is priekio kai masazavo, tai kvapelis nosi Riete. Kai nuo masazo kedes nueme paklode, ciuzinys buvo visas demetas, pelesinis. Fui
Niekada ten negrisiu ir kitiems pasakysiu.
Labai “biednas” administratores Redos bendravimas su sveciais.
Niekada ir už jokius pinigus nevaziuokite i si Palabgos viesbuti jei galima ji raip pavadinti, nes daugiau primena rusio tipo kambareli.
Gavome is laulo iejimo kambariuka. Tamsus, purvinas, baisus, smirda, apie saldytuva isvis snekos nera. Plaukai visur, grindis purvinos, sienos popierines nes baliavojancius kaimynus girdejome lyg ant lovos salia sedetu. KOSMARAS. O ryte isgirdome is personalo, , zinome kad ten tokie kambariai, , APEIKIT MELIEJI TOKI 4 ZV.VIESBITI.......
Siandia gryzom is Druskininku.Noriu pasakyt, kad su vyru likom labai patenkinti viesbuciu.Maistas skanus, pusryciai liuks.Dar noriu asmeniskai padekot padavejai, kuri padejo padaryt siurpryza vyro gimtadieniui.Aciu....i
Sveiki. 2017.04 apsilankiau best baltic central druskininkai.
6/10
Minusai:
# SPA jei tai galima taip ivardinti. Sauna (kogero pecius tik del akiu, nes silumos ar juolab karscio radijatorius daugiau skleidzia. Pasedejau keleta min, neisspaudziau nei laso prakaito ir isejau nes jakuzi buvo silciau nei saunoj)
Garineje pirtyje buvo nemalonus kvapas, kogero del vandens, nes ir viesbucio numeryje vos atsukus krana trumpai bego rudas vanduo. Tai gal ir garineje pirtyje panasi beda. Garine pirtis begalo maza. Kadangi esu 2m ugio, tai keliai praktiskai remesi i siena. Negalejau patogiai issitiesti.
#Restorane kuklokas meniu. Labai mazas pasirinkimas.
Vaikui paprasiau padaryti kakavos tai net jos nebuvo.
Zodziu "spa" 1/10
Restoranas 7/10
Visa kita normaliai.
Sveiki. Gavome dovaną nakvyniai ir pusryčiams su spa Best Baltic viešbutyje Palangoje (prisegu nuotrauką). Norėčiau pateikti nusiskundymus, kuriuos, manau, jog turiu teisę pateikti. Pirmiausia noriu akcentuoti, jog kupone rašoma, cituoju, , Paslaugų tiekėjas įsipareigoja pirkėjui su šiuo Grupinis.lt kuponu suteikti tik kokybiškas visas kupono sąlygas atitinkančias paslaugas''.Pirmiausia, kaip mes supratome, visų paslaugų, kaip minėta kupone mes negavome, kadangi administratorė mums pranešė, jog SPA komplekse įjungs tik vieną sauna ir nežada jungti turkiškos, kadangi užsakyta mažai kambarių. Kaip nekeista sauna su jakuzzi buvo gana karšta, galbūt po mūsų pastebėjimo adminitratoriai, jog nemažai žmonių rašė neigiamų atsiliepimų dėl šaltos jakuzzi ir saunos. Kitas, gana nemalonus dalykas buvo, tai pastovus akių graužimas saunoje ir net dušuose, atsigauti net nebuvo kur, visi žmonės SPA komplekse tiesiog ašarojo, kiti net išsigando, jog tai gali stipriai pakenkti akims, tačiau mūsų nuomone, tiesiog labai jau nepagailėjo chloro. Na, o dabar pradėkime nuo svarbiausio. Turbūt didžiausias mano šiuo viešbučio nusivylimas, dėl kurio išties ir rašau šį neigiamą atsiliepimą, tai buvo nevienodas elgesys su viešbučio lankytojais. Kitiems buvo suteiktos didesnės privilegijos, o kitus, tuo tarpu ir mus - privertė pasijausti, kaip antraeiliais. Pradėkime nuo to, jog pasiteiravus administratorės, kaip čia mums suderinti laiką su pusryčiais ir SPA kompleksu, administratorė mums tik pasakė, jog pusryčiai nuo 8-10 val, kaip ir SPA kompleksas, davus suprasti, jog turime suktis, kaip tik išmanome (pastebėjome, jog jau keli metai eina nusiskundimai, dėl šio tokio netinkamai suderinto laiko, tačiau, kaip matau, niekas nesikeičia, tai čia nenaujiena). Tačiau, nuvykus ryte papusryčiauti, pastebėjome, jog daugelis, kaip čia pavadinus VIP klientų jau senai papietavę ir visi jau keliauja į SPA, kur mums tokios sąlygos, tiesiog nebuvo suteiktos, nors mes ir teiravomės su administratore.

Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
PAJŪRIO GABIJA
restoranas Gabija

Adresas: Vytauto g. 40, LT-00135 Palanga.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; patalpų nuoma; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
„Gabija“ plačiai pasitinka svečius vienoje gražiausių Palangos kurorto vietų – priešais pagrindinius vartus į Birutės parką. Erdvės pojūtis, gamtos artumas ir tvyranti ramybė kuria unikalią aplinką, harmoningai papildančią viešbučio teikiamą komfortą… Jus aptarnaujantis personalas labai stengiasi būti malonus ir...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00135 Palanga.
Veiklos sritys: dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Su Jumis sveikinasi viešbutis „Palangos vėtra" – pirmasis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradicijas. Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas. Viešbutyje rasite 30 erdvių ir jaukių...
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...
Vilguosta
Sodyba Guosta

Adresas: Guostaus g. 20, Stakliškės, LT-59369 Prienų r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Sodyba Guosta - pirtis, ežeras, miškas VISOS SODYBOS NUOMAI TAIKOMOS DIDŽIULĖS NUOLAIDOS GUOSTA verslas ir pramogos Mes jau daugiau nei 15 metų organizuojame grandiozinius ir originalius firmų vakarėlius, galime pasiūlyti įvairiausių žaidimų ir pramogų. 7 ha teritorijoje ant Guostaus ežero kranto, miško apsuptyje...

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
SEB bankas vasarį įdiegs naują IT platformą
SEB bankas vasarį įdiegs naują IT platformą 12-13 09:07
SEB bankas Lietuvoje kitų metų vasarį įdiegs naują IT platformą, kuria bus valdoma dauguma banko teikiamų paslaugų ir verslo procesų.
ES, išskyrus Lenkiją, sutarė iki 2050 m. pereiti prie klimatui neutralios ekonomikos 12-13 08:39
Europos Sąjungos (ES) šalių, išskyrus Lenkiją, lyderiai po intensyvių derybų Briuselyje penktadienio naktį sutarė iki 2050 metų pereiti prie klimatui neutralaus ekonomikos modelio.

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

FedEx 164,89 +3,65%