Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę BEST BALTIC Hotels, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę BEST BALTIC Hotels

Atsiliepimai apie BEST BALTIC Hotels, UAB

Parašyk savo nuomonę apie BEST BALTIC Hotels, UAB

Tai 1 žvaigždutes vežbutis. Druskininkose BAISU! Kambariai baisus, pirtis... brrr... Restorano darbo laikas iki 18h. Restoranas iki 18.00! Kambiariai velavo aišku, tiek to. Svarbiausia, tos salygos ir kainos kurios mes turejome dovanų kupone nuo realybes absoliučiai skyrėsi. Kiekvienas darbuotojas sako visiškai kitokia informacija! Parašyta primoketi už vaiką 12eur. Lepia mokėti 15eur. Plus dar mokėstis. Vienas darbuotojas sako: jums pirklauso vakarene. Atejome pavakareniauti, restorane sako: mokekit, jums nepriklauso. Na, atsiprašau!
Druskininkai. Baisu. Pirmas ir paskutinis kartas kai mes čia ! Netvarkinga, nuo vakaro koridoriui pilna žemių ir šiukšlių, ryte vaizdas toks pats. Kambariuose reikia remonto. Nedavė chalatų. O labiausiai nustebino registratūros darbuotoja apkūni garbanė, kuri į mus kreipėsi : ėėė ??!!!
NEREKOMENDUOJU! Bėkit nuo PALANGOS viešbučio kuo toliau!!!
Iš anksto užsiregistravome ir sumokėjome už „Liukso“ kambarį. Atvažiavome, gavome kambarį (žr. nuotraukas)... Susisiekus su administratore ir paklausus ar tai „Liukso“ kambarys, ši atsakė, kad ne. Pagal ją „Liukso“ kambariuose svečiai apgyvendinami tik savaitgaliais. ABSURDAS! Už ką pinigus sumokėjome? Kodėl iš anksto registruojantis tokios informacijos ji nepateikė? Neskaitant to, kambaryje greičiausiai nuo sovietų laikų niekas nekeista, užuolaidos neskalbtos, kambarys nešvarus, smirda pelėsiu... VIEŠBUČIO NUOTRAUKOS INTERNETE NEATITINKA REALYBĖS! Bandėme išsiaiškinti situaciją su administratore, ši pareiškė „jeigu nepatinka kambarys, kitą dieną pakeisiu kitu“. Kitos dienos rytą, nekompetentinga administratorė atėjo iki kambario ir jos paklausus, dėl „Liukso“ kambario, ši pasakė „tai vieną naktį jau čia miegojot...“, nusisuko ir nuėjo. Galima buvo suprasti, kad „Liukso“ kambario negausime. Susirinkome daiktus ir diena anksčiau nei buvome susimokėję, išvažiavome. DRĄSIAI GALIU TEIGTI, KAD ŠIAME VIEŠBUTYJE KLIENTŲ POREIKIAI NESVARBŪS - SVARBŪS TIK JŲ PINIGAI.
anonimas 2021-08-31 11:24:49
Visiškai nerekomenduoju. Atvykome į viešbutį pirmadienį, prie registratūros iškart buvo pasakyta, kad spa zona mums bus tik rytoj prieš išvažiuojant ir tai nuo 12 iki 13h. Taipogi įėjus i kambarį labai nusivyliau, kambarys senoviškas, mažas, labai tamsus ir niurus. Garso izoliacija yra tragiška visa ryta girdėt kas vaikšto kolidoriuj. Keturių žvaigždučių kambaryje nebuvo padėtų net chalatų.. Pasiteiravus ar galima užsisakyti masažą ar kokią nors procedūrą, mums buvo pasakyta kad tik trečiadienį tokias paslaugas teikia. Taip pat mums priklausė vakarienė ir pusryčiai. Vakarienė buvo skani, bet taip ir negavom prie salotų ir kiaulienos kepsnio atsigerti kažko. O pusryčiai buvo mums pasakyti, kad tik nuo 08:00 iki 08:30 tad pamiegoti ilgiau pailsėti irgi negalėjome... Teko visą vakarą būti savo kambaryje ir žiūrėti teliką, nors tikėjomės, kad gausime bent kažkokias procedūras. Esu labai nusivylusi
Jums dave vakariene? Idomu, nes mums irgi priklause, bet sake nedirba, ir negavome. Labai butu idomu jei kas paaiskintu sita esanti jovala sitame viezbutyje...
Viešbučio Best Baltic Druskininkai nuotraukos pateiktos Booking ir realybė labai skiriasi. Viešbučiui reikia remonto. Jis tikrai nėra 4 žvaigždučių, gal kažkada prieš 15 metų ir buvo, bet dabar 2 ne daugiau.

Kambariuose atvykus nėra rankšluosčių ir chalatų, teko prašyti registratūroje, gavome tik apie 18 val. Chalatų didžiai neatitiko prašytų, chalatų būklė prasta. Atskiro dėmesio reikalauja poilsio zona - lova, tai pati nepatogiausia viešbučiuose sutikta lova. Ją sudaro dvi lovos sustumptos į vieną, ant viršaus uždėtas paralonas, kuris turėtų apjungti lovas, bet mūsų atveju lovu aukščiai buvo skirtingas, čiužiniai nugalėti, lova labai kieta. Pagalvės labai plonos, rekomenduoju prašyti iš karto dviejų. Visą naktį kankinomes, atsibudome su skaudančiomis nugaromis ir kaklais. Pasiskunde kambaris buvo pakeistas, lova buvo geriasnės būklės, bet tikrai poilsiui prastas variantas. Kambario vonios kambaryje iš dušo galvutės paleidus vandenį išbėgo gabalai rūdžių. Visą rytą bėgo rudas vanduo.

SPA zona yra tragiškos būklės, nusilupusios plytelės, aprudijęs veidrodis, dalinai neveikiantis džiakuzis, visur kalkių ir rūdžių nuosėdos, atrodo nevalytas ilgą laiką. SPA zonos didis skirtas maksimum 4 žmonėms, bet įleidžia daugiau.
Nerekomenduoju viezbucio Palangoje. Atvykome su dovanu cekiu. Ten mums priklause Liukso klases kambarys. Nezinau ar tai galima vadinti "liukso"klase, nes nieko panasaus nebuvo. Toliau priklause vakariene is restorano meniu. Mums pranese, kad restoranas nedirba, ir darbuotojos paklause" o jusu niekas neperspejo"? Ne, neperspejo. O pinigai tai sumoketi. Na darbuotojos maloniai pasiule alternatyva, del sito neturiu pretenziju. Tuomet reikejo issirinkti, kada norime pusryciauti, vyras prie darbuotoju minejo, kad va renkames pusrycius anksciau, nes taip pat priklauso jakuzzi, ir pirtys. Vyras paklause, kur cia pas jus spa zona, o darbuotojos pasake "rytoj" paziuresim. Atejo rytas, gavome pusrycius kurie mums ir priklause, patiekalai buvo skanus, taciau, darbuotojos paklausus kur cia spa zona, ji sako, siuo metu nera, karantino metu nedirba. KLAUSIMAS, kodel buvo tai nepamineta is karto pirma diena, ypac kai buvo sneketa apie spa?toliau klause, o ar turite galimybiu pasus? Mes atsakeme, kad ne, sako tai ko galite noreti. Ta prasme, to irgi nesake, kas reikia, ir klausimas, ar butu staigiai uzkure pirti, jeigu butume pasake, kad turime Galimybiu pasa? Zinoma, nesiveleme i kalbas, susirinkome daiktus ir isvykome, taciau jauciames tikrai Apgauti. Daugiau niekada cia negrisime, nes negavome paslaugu kurios mums priklause, ir juolab nebuvome informuoti, cia didziausias minusas personalui. Nerekomenduoju.
Viesbutis tikrai neatitinka nieko kas parasyta ;), buvome viena nakti, ir tikiuosi paskutini karta ;) kambary kranai suluze. Lemputes perdegusios megana to atvykus paklausus kur pirciu zona pasake rytoj. Na viskas tvarkoj rytoj tai rytoj. Susiderinom laika su pirtim nes labai nepatogus laikai. Pavalgius pusrycius ir paklausus kur pirciu zona. Pradejo sakyti toks laikas negalima ten eiti ir t.t. Nors is vakaro buvo kalbeta viskas rytoj. Tesiog galiu pasakyti tik tiek pas mociutes palangoje manau daug fainiau ir pigiau ;) moketi 160 e uz nakti Nekazka. Ir tikrai niekam nerekomeduoju.
Na, tikrai labai nustebino viešbutus ir deja, ne iš maloniosios pusės. Pradėsiu nuo maisto. Kadangi turėjome nusipirkę dovanų kuponą, buvo įtraukta vakarienė ir pusryčiai. Taigi vakarienei išsirinkom cezario salotas su šonine ir vištieną su ananasais. Šoninė salotose buvo sausa ir kieta, pradėjus valgyti vištienos kepsnį, nesupratom kas darosi, nes višta buvo SMARKIAI persūdyta, ant viršaus pridėta saldaus padažo, nusprendėm su vyru nevalgyti vakarienės, tai žinoma, sulaukėm begalės atsiprašymų iš barmenės - padavėjos, kuri visą laiką be galo maloni buvo. Pusryčiams, žinoma, buvo švediškas stalas, tai maistas, kuris turėtų būti šiltas (pvz. Dešrelės), buvo šaltas, sultys praskiestos vandeniu. Aptarnaujantis personalas buvo vienintelis didelis pliusas viešbučiui. Priėmime dirbo labai malonus vyras, o padavėjos iš vis nusipelno didesnio atlyginimo. Tik prieš išvykstant teko susidurti su nemaloniu aptarnavimu, kai paklausė ar ką ėmėm iš mini baro. Atsakėm, kad paėmėm vandens butelį, bet kadangi nebuvo įtraukta į kainoraštį, vyras paklausė kodėl nėra kainoraštyje. Na tokio atsakymo tikrai nesitikėjom, nes išgirdom tik “bet jūs išgėrėt, tiesiog neįtraukta”. Tai taip, mes ir neatsisakom sumokėt, mes tik kainą prieš tai sužinot norėjom. Vakare nuėjus pasidžiaugt spa pricedūromis, paaiškėjo, kad jacuzzi neveikia, vanduo vos šiltas (aš duše po šiltesniu maudausi), pirtis ir sauna taip pat ant mažiausios temperatūros. Jacuzzi taip pat labai aštrūs kampai, išlipant susižalojau koją. Nakčiai grįžus į kambarį, įsijungėm kondicionierių, tai garsas didesnis buvo, nei pats šaldymas, kadangi visiškai nešaldė. Kambarį tai tikriausiai irgi prasčiausią gavom, pirmam aukšte prie pat gatvės, kur langą pradarius (kadangi karšta kamabary), tai neįmanoma miegot buvo, nes automobiliai kas 10 minučių važinėjo visą naktį. Apie švarą iš viso žodžių neturiu, nuėjus nusipraust, pamačiau, kad vonia visa plaukuota ir ne tik moteriškais plaukais. Baisu pagalvot, kaip buvo valoma, na ir tikėjomės žinoma, kad tualetas bent buvo dezinfekuotas ir patalynė pakeista. Gaila išleistų pinigų, nes nei pavalgėm, nei pamiegojom, nei pailsėjom. Kalba eina apie druskininkų Best Baltic.
Esame labai nustebe. Atvykome i 4* viesbuti. Baldai like kaip pries 30 metu, kriaukle uzsikisusi, minibaro nera, viskas suluze. Mokejome uz para 110 Eur. nu vertas toks viesbutis 40 Eur. daugiausia. Esame labai nusivyle.
Nesuprantu kaip šis viešbutis Druskininkuose turi 4 žvaigždutes. Chalatu reikėjo prašyti tris kartus. Pakabinus lapeli su prašymu sutvarkyti kambarį to nebuvo padaryta. Pasakiau administratoriai jog šalta kambarį tai davė pledus mums su žmona. Na tikrai keturių žvaigždučių lygis. Maistas tikrai prastos kokybės, pusryčių dešreles šaltos ir pigiausia produkcija. Žodžiu nusivyliau tiek aš tiek žmona. Esu buves ir trijų žvaigždučių su tikrai geresnėmis sąlygomis.
Nerekomenduoju. Tiek vakariene, tiek pusryciai valgyklos lygio. Chalatu, slepeciu isvis negavome. Dziakuzis saltas, iejes i sauna supratau, ko zmones ten taip ilgai sedi - karstis prisuktas, garinej irgi ant minimumo.
Gal del to, kad vien lietuviai dabar vaziuoja....
Neatitinka sumoketu pinigu ir paslaugu santykis.
Tikrai nerekomenduoju.
Su vaikinu lankėmės Druskininkų best baltic hotel. Iš tiesų aptarnavimas nuvylė, kur tos keturios žvaigždės? Mūsų kupone buvo paminėta, kad chalatai bus kambaryje, tačiau iš ryto teko eiti prašyti administracijos. Na čia dar smulkmena, bet kai registravo mūsų laikus spa ir pusryčiams tai pačios administratorės susimaišė, o nusiskundimus gavome mes.
Kadangi dėl Covid negalima pateikti švediško stalo, tai gali išsirinkti vieno patiekalo porciją, kartoti negali. Tai čia iš tiesų tokia nesąmonė. Atneša du liūdnus blynelius ir net sulčių ar dar ko nepasiūlo, visko pačiam reikia kaulyti. Paprašėme antros porcijos blyneliu, bet padavėja atsakė, kad tik po vieną porciją - visiškai netenki švediško stalo privilegijos. Man asmeniškai nelabai patiko viešnagė. Aplinka graži ir pakankamai švari, bet galiu pasakyti, jog nesuteiktos visos paslaugos.
Spa dydis tai šeimai ir ne daugiau. Vanduo džekuzyje šaltas.
Savaitgali Druskininkuose apkartino butent šis viešbutis. Niekaip nesuprantu kaip jam suteiktos 4 žvaigždutės. Aptarnavimas nemalonus, maistas brangus, bet nei paserviruotas nei skanus. Kam nešti meniu, jei iš jo teturi du patiekalus ir du gėrimus...
Pastatas apdriskęs, apsilupinėjęs, viduje palei langus plyšiai.
Turėjome spa, bet negavome nei chalatų nei šlepečių. Pasirodo juos reikia išsireikalauti. Į taip vadinamą spa vienu metu susirinko 4 kambarių gyventojai, o tai jau grubus covid pažeidimas.
Išvykstant administratorė tiesiog prie akiu paskambino kambarinei ir paprašė patikrinti kambarius, ar nesinaudojome bareliu. Mūsu žodžiu nepatikėjo. Tikrai baru nesinaudojom, o pasirodo trūksta buteliuko mineralinio, kurio jau nebuvo mums ateinant
Tai iš kur 4 žvaigždutės?
Lankytojai, venkite šio viešbučio.
Pasvėrus darbo pasiūlymus, mano galimybes, algos pasiūlymus- iš daugumos darbo vietų rinkausi restoraną Daniela. Tikino, kad bandomuoju 550 eur į rankas. Paskambinau, sutikau dirbti, atėjus pasirašyti sutartį viešbučio direktorė jau rašė 550eur tik staiga buvo pataisytą ji ir liepta rašyti 500eur. (jau kilo įtarimų dėl firmos, , švarumo"), pasilikau, nes po bandomojo 600 siūlė (kurių nebūčiau mačius, nes pasirodo 550eur tik būtų buvę (apgavo žodžiu). Įsidarbinau jau pirmom dienom mane visos įspėjo, , , pamatysi kur tu čia papuolei, neužsibūk ieškokis kitur, kur geriau ir vertina darbuotojus, galvoju na nesąmonė, netiesa. Įvykus konfliktinei ir stresą keliančiai situacijai, dėl vienos darbuotojos psichologinio spaudimo, parašius pareiškimą išeiti iš darbo dėl šios priežasties, buvau, , maloniai " paprašyta pakeisti pareiškimo priežastį, neva šito šioj firmoj nebus (gelbėjo asmenį, kuris buvo kaltininkas). Kiek man žinoma, išėjimo priežastis nuo darbuotojo iniciatyvos gali būti įvairi ir nuo jo priklausanti, jei žmogaus nebetenkina darbas. Juolab naudojamas psichologinis smurtas, nepagarbi intonacija, šaipymasis iš darbuotojų jiems už nugaros, padavėjai, , skatinami " dirbti juos išvadinus žiopliais.. Kaip skęstantis laivas šis viešbutis ir jo restoranas, vis nauji žmonės ateina ir išeina, niekas neužsibūna.. Visi neigiami dirbančiųjų vyresnių darbuotojų žodžiai pasitvirtino. Gaila...
Malonus personalas. Dėmesingi, atidūs, malonūs. Pamiršau sportinius batus, paskambinau. Ta pati vakara gavau siunta į AS. Dėkoju nuoširdžiai. Maistas normalus. Yra rinktis iš ko ir skanu. Sugedęs buvo kavos aparatas. Bet ar čia problema? Aplink yra kaviniu kur galima išgert kavos.
Kambarys švarus. Jaukus.
Siūlau darbdaviui motyvuoti darbuotojus už dėmesį, šypsena klientui, ramu, mandagu aptarnavima. Ačiū jiems dar karta.
Niekam nesiūlyčiau eiti dirbti į restoraną. Žada minimumą, dirbi kiek priklauso minimaliai algai valandų per mėnesį, o to minimumo net negauni. Daraisi apyvarta kuri turėtų būti kaip bonusas, priedas prie algos, o ją paskaičiuoja kaip tavo alga... kad ir darbas nėra sunkus, bet apie atlyginimus kalbant tai tikri a*******i, plius atlyginimai vėluoja.
Ne priėmimas, o pasityčiojimas iš žmogaus. Naktį sugalvot perkeldinėt svečią iš vieno kambario į kitą. Parašysiu atsiliepimus visur kur tik įmanoma. NEREKOMENDUOJU. Žemas lygis.
(Kalba apie Palangoje esantį "hotel'į")
Šį savaitgalį viešėjome Druskininkuose, šiame viešbutyje. Ne kokį įspūdį paliko suplyšę, dėmėti chalatai bei rankšluosčiai. Viešbutis 4 žvaigždučių, į tokius dalykus turėtų kreipti dėmesį...Sukūrinė vonia šalta...restorano patalpos galėtų būti erdvesnės, , ,
Na šį savaidgalį su vyru buvome Best Baltic viešbutyje. Maistas super tikrai labai skanu. Padavėjas labai malonus žmogus labai šilta ir jauku kai žmonės mandagus ir gerai nusiteikia. Kambarys super su vonia tikrai švaru tvarkinga. Likom labai patrnkinti. Bet žinoma minusas kad jų spa labai maža o žmonių daug nėra malonų kažkaip galėtų dirbti visą dieną ir paskirstiti tą laiką visiems atskirai :) O garinėje pirtyje kvapas nekoks labai nekoks. :) Bet tikrai žadam grįšti su vaikučiais :)
...mes po metu ir vel Druskininkuose.Viskas labai saunu, maistas skanus, nebuvo jokiu problemu ir su pusryciais, ir su vakariene.Kai kas raso nelabai gerus atsiliepimus, bet mum viskas patiko, kambariai svarus, restorane aplink tave sokineja.Rekomenduoju, 10 balu.Sekmes kolektyvuj.
Atvykome i viesbuti Palangoje vienai nakciai spaliio 13 d. kambarys buvo didelis, tvarkingas, registraturoj pasake, kad vakariene iki 19val, norejome uzsakyti i kambari nes su mazu vaikuciu buvom, paskambinom i restorana 18.45 val, mum pasake, kad virtuve dirba iki 18.30val, pasakiau kad buvom informuoti kad iki 19.00 val, mergina, kuri atsiliepe nuejo patikrinti ir turejo visgi priimti uzsakyma, bet manau is pykcio virtuves sefai maista pagamino ojojoj, ant sonkauliuku mesos beveik nebuvo, lietiniai su kumpiu atsale, ir ant bulvyciu viena druska. Ir teko maudytis rudame vandenyje vonioj. Issiregistruojant administratorei Redai buvo parodytos nuotraukos vonios su rudu vandeniu, tai likome apkaltinti, ka as cia noriu Tuom parodyt ir mes patys kalti, kad iskart nepraneseme, jie butu pakeite numeri, vakare i vonia ipyleme duso zele kuri buvo viesbucio ir ruda, tad maneme, kad vanduo rudas nuo jos, o ryte pries issikrsustant norejom issimaudyt, bet nepavyko, zodziu Reda mus apkaltino, kad patys kalti ir jokios kompensacijos nebus.
Masazo kambarys neturi jokios atpalaiduojancios dvasios, masaziste gal ir zino savo darba, bet higienos nezino, net ranku nenusiplove pries masaza, o ir paciai dusas buvo reikalingas, nes is priekio kai masazavo, tai kvapelis nosi Riete. Kai nuo masazo kedes nueme paklode, ciuzinys buvo visas demetas, pelesinis. Fui
Niekada ten negrisiu ir kitiems pasakysiu.
Labai “biednas” administratores Redos bendravimas su sveciais.
Niekada ir už jokius pinigus nevaziuokite i si Palabgos viesbuti jei galima ji raip pavadinti, nes daugiau primena rusio tipo kambareli.
Gavome is laulo iejimo kambariuka. Tamsus, purvinas, baisus, smirda, apie saldytuva isvis snekos nera. Plaukai visur, grindis purvinos, sienos popierines nes baliavojancius kaimynus girdejome lyg ant lovos salia sedetu. KOSMARAS. O ryte isgirdome is personalo, , zinome kad ten tokie kambariai, , APEIKIT MELIEJI TOKI 4 ZV.VIESBITI.......
Siandia gryzom is Druskininku.Noriu pasakyt, kad su vyru likom labai patenkinti viesbuciu.Maistas skanus, pusryciai liuks.Dar noriu asmeniskai padekot padavejai, kuri padejo padaryt siurpryza vyro gimtadieniui.Aciu....i
Sveiki. 2017.04 apsilankiau best baltic central druskininkai.
6/10
Minusai:
# SPA jei tai galima taip ivardinti. Sauna (kogero pecius tik del akiu, nes silumos ar juolab karscio radijatorius daugiau skleidzia. Pasedejau keleta min, neisspaudziau nei laso prakaito ir isejau nes jakuzi buvo silciau nei saunoj)
Garineje pirtyje buvo nemalonus kvapas, kogero del vandens, nes ir viesbucio numeryje vos atsukus krana trumpai bego rudas vanduo. Tai gal ir garineje pirtyje panasi beda. Garine pirtis begalo maza. Kadangi esu 2m ugio, tai keliai praktiskai remesi i siena. Negalejau patogiai issitiesti.
#Restorane kuklokas meniu. Labai mazas pasirinkimas.
Vaikui paprasiau padaryti kakavos tai net jos nebuvo.
Zodziu "spa" 1/10
Restoranas 7/10
Visa kita normaliai.
Sveiki. Gavome dovaną nakvyniai ir pusryčiams su spa Best Baltic viešbutyje Palangoje (prisegu nuotrauką). Norėčiau pateikti nusiskundymus, kuriuos, manau, jog turiu teisę pateikti. Pirmiausia noriu akcentuoti, jog kupone rašoma, cituoju, , Paslaugų tiekėjas įsipareigoja pirkėjui su šiuo Grupinis.lt kuponu suteikti tik kokybiškas visas kupono sąlygas atitinkančias paslaugas''.Pirmiausia, kaip mes supratome, visų paslaugų, kaip minėta kupone mes negavome, kadangi administratorė mums pranešė, jog SPA komplekse įjungs tik vieną sauna ir nežada jungti turkiškos, kadangi užsakyta mažai kambarių. Kaip nekeista sauna su jakuzzi buvo gana karšta, galbūt po mūsų pastebėjimo adminitratoriai, jog nemažai žmonių rašė neigiamų atsiliepimų dėl šaltos jakuzzi ir saunos. Kitas, gana nemalonus dalykas buvo, tai pastovus akių graužimas saunoje ir net dušuose, atsigauti net nebuvo kur, visi žmonės SPA komplekse tiesiog ašarojo, kiti net išsigando, jog tai gali stipriai pakenkti akims, tačiau mūsų nuomone, tiesiog labai jau nepagailėjo chloro. Na, o dabar pradėkime nuo svarbiausio. Turbūt didžiausias mano šiuo viešbučio nusivylimas, dėl kurio išties ir rašau šį neigiamą atsiliepimą, tai buvo nevienodas elgesys su viešbučio lankytojais. Kitiems buvo suteiktos didesnės privilegijos, o kitus, tuo tarpu ir mus - privertė pasijausti, kaip antraeiliais. Pradėkime nuo to, jog pasiteiravus administratorės, kaip čia mums suderinti laiką su pusryčiais ir SPA kompleksu, administratorė mums tik pasakė, jog pusryčiai nuo 8-10 val, kaip ir SPA kompleksas, davus suprasti, jog turime suktis, kaip tik išmanome (pastebėjome, jog jau keli metai eina nusiskundimai, dėl šio tokio netinkamai suderinto laiko, tačiau, kaip matau, niekas nesikeičia, tai čia nenaujiena). Tačiau, nuvykus ryte papusryčiauti, pastebėjome, jog daugelis, kaip čia pavadinus VIP klientų jau senai papietavę ir visi jau keliauja į SPA, kur mums tokios sąlygos, tiesiog nebuvo suteiktos, nors mes ir teiravomės su administratore.

Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Villon
Vilnius Grand Resort

Adresas: Ežeraičių g. 2, Ežeraičiai, LT-14200 Vilniaus r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kavinės, klubai, barai, restoranai; nekilnojamasis turtas; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Vilnius Grand Resort“ kambario raktas atrakina daugiau nei duris. Jis atveria mintis naujiems potyriams, įspūdžiams ir emocijoms, subtiliems pojūčiams į supančią aplinką ir kulinarijos meną. „Vilnius Grand Resort“ – laisvalaikio, SPA poilsio, pramogų ir renginių kompleksas, džiuginantis svečius išskirtine...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00216 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai.
2022 m. viešbutis „Palangos Vėtra“ savo svečius pasitinka atsinaujinęs! Vykdant viešbučio atnaujinimo projektą, orientuotasi į aukščiausios kokybės medžiagų bei stilistikos vienovės besitikinčius svečius. Išlaikant modernios klasikos stiliaus vientisumą atnaujinti viešbučio kambariai, registratūra bei įrengti 7...
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; individuali veikla; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...
Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Procter & Gamble 143,79 +1,12%
Oracle 69,87 +0,95%