Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Berningas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Berningas

Atsiliepimai apie Berningas, UAB

Proworks.lt

Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie Berningas, UAB

Pranas Kazimieras Jonaitis.
2019-09-21 13:31:39 IP 2e8oo512
Teko turėti reikalų su šia įmone kuomet reikėjo pirties. Ka galiu pasakyti. Aukščiausia klasė, malonus aptarnavimas, visas įmonės personalas suteikia pasitikėjimo ir užtikrintumo jausma. Visi darbai suderinti už komiškai juokingą 8 tūkst. eurų sumą. Kolkas trys mėnėsiai nuo rankos paspaudimo užtvirtinant sandorį su gerbiamu įmonės direktorium darbai jau praktiškai užbaigti. Beliko tik pastatyti ir įrengti pirtį. Nors ir neteko bendrauti su kaip bitute dirbančiu direktoriumi nuo pinigų pervedimo dienos, tačiau tie kieme numesti du papuvę balkiai, kiekviena dieną į juos pažvelgus kaip mat suteikia garantą, kad pirtis išdygti gali jau betkurią akimirką. 10 balų iš 10.
Tadas Venckūnas
2019-09-21 08:36:42 IP 2e7r4287
Užsisakėm pirtelę be vienos sienos, nes reikėjo porno filmavimui, kad tilptų komanda filmavimo. Greitai kokybiškai pagamino, be jokių sąskaitų, viską tvarkingai, slaptai.

Taip gerai padarė, kad vėliau filmavimui ir kitas įvairias konstrukcijas užsakinėjom. Matosi su meile visos buvo darytos, išbandytos prieš mums pateikiant.

Šiaip, tai 10 iš 10, would come again.
Labai gera įmonė. Direktorius auksinis, užsakiau pirtį ir remontą buto, sąmata - 6k eurų. Viskas suderinta maloniai, tiesa suderinom kovo mėnesį. Bet aš suprantu Direktoriu, jis gi nekelia man telefono, nes taupo tiek savo, tiek mano laiką, nes darbai jau tuo bus įgyvendinti.

Galvoju gal dar vieną pirtį, ne tik į butą, bet ir sodą paimti, kaip galvojate?

Eurovudas
EUROWOOD

Adresas: Savanorių pr. 1, 5 aukštas, LT-03116 Vilnius.
Veiklos sritys: eksportas; gamyba; mediena, jos gaminiai; mediniai namai; statyba.
EUROWOOD gamina, eksportuoja, pristato ir montuoja medinius sodo namelius, stato medinius namus, vasarnamius ir garažus. Turime didelį standartinių modelių pasirinkimą, taip pat galime modifikuoti medinius statinius pagal Jūsų pageidavimus.
Darbų medis
Statybos paslaugos, inžineriniai tinklai Kaune

Adresas: Baltų pr. 125-6, LT-48208 Kaunas.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; mediniai namai; statyba; statybinės medžiagos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; vartai.
Imbrex, UAB
Adresas: Vaidilos g. 5-6, LT-54304 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; grindys, grindų dangos; griovimas, gręžimas; mediniai namai; santechnika; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija.
UAB „Imbrex“ – statybos profesionalai Artūro Girdžaus statybos įmonė Imbrex, UAB stato individualius namus visoje Kauno apskrityje. Beveik du dešimtmečius statybos rinkoje veikianti bendrovė kasmet plečia savo paslaugų spektrą, didėja jos atliekamų darbų kiekis ir mastai. Specializuojamės individualių namų...
Karkasa
KARKASINIŲ NAMŲ PROJEKTAVIMAS IR STATYBA IKI RAKTO

Adresas: Perkūnkiemio g. 4A, LT-12128 Vilnius.
Veiklos sritys: mediniai namai; nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB „KARKASA“ aktyviai vykdo veiklą nuo 2010 metų. Kurdami įmonę nebuvome naujokai statybų srityje, prieš tai vykdėme veiklą kaip nedidelė statybininkų brigada, kuri daugiausia montuodavo šlaitinius stogus ir statydavo karkasines konstrukcijas. Po įmonės įkurimo, pradėjome dirbti pagal subrangos sutartis su...
Refor
DAŽAI MEDIENAI, PRAMONINIS DAILYLENČIŲ DAŽYMAS

Adresas: Raudondvario pl. 242C, LT-47158 Kaunas.
Veiklos sritys: dažai, lakai; didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; grindys, grindų dangos; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; mediniai namai; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos.
"REFOR" kolektyvas dažų srityje dirba nuo 1993 metų. UAB Refor – oficialus dažų gamintojo Teknos, Gori ir Bondex atstovas Lietuvoje Pagrindinės bendrovės darbo kryptys yra: ► Dažų, lakų, impregnantų medinių paviršių apsaugai ir apdailai tiekimas, dažų ir dažymo sistemų parinkimas, produktų pritaikymas tiek darbui...

Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas?
Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas? 10-14 14:04
Šaltuoju metu opiausia apkalbų tema tampa - šildymo sąskaitos. Ir tai galioja tiek gyvenantiems butuose, kas mėnesį mokantiems pateiktą sumą, tiek gyvenantiems nuosavuose namuose...
Dantų implantavimas ir protezavimas: panašumai, skirtumai ir individuali galimybė rinktis 10-14 09:00
Apsilankius odontologijos klinikoje ar savarankiškai besidomint įvairiomis dantų gydymo procedūromis (plombavimu, implantavimu, protezavimu ir kt.), natūralu ir įprasta, kad dažnai kyla...
Susitarta dėl 120 valandų paliaubų šiaurės Sirijoje
Susitarta dėl 120 valandų paliaubų šiaurės Sirijoje 10-17 21:39
Turkija sutiko leisti kurdų pajėgoms pasitraukti. Susitarta dėl 120 valandų paliaubų, per kurias Jungtinės Valstijos padės išvesti kurdų pajėgas į saugią zoną.

Pasaulinis atšilimas..

Bank of America 30,17 +1,48%