Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Berneliai

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Berneliai

Atsiliepimai apie UAB "Berneliai"

Bernelių užeiga, restoranas

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Berneliai"

Valgėme su vaikais Bajorkiemis CITY, (bulvių košė buvo saldi ir keisto skonio) paklausė mūsų, kaip norime atsiskaityti grynais ar kortele. Atsakėme, kad kortele. Tačiau atsiskaičius, jie mums parodė kvitą, su žodžiu "NEAPTARNAUTI", telefonas supypsėjo, jog pinigai nuskaityti, tada padavėjas nuėjo "pastiprinimo, nuėjau ir aš, aš parodžiau telefono programėlėje, kad man nuskaityti pinigai ir kad labai nebeturiu laiko, nes vaikai turi užsiėmimus už kelių minučių, paprašė dar kartą atsiskaityti kortele, nes aš neva skaitosi neatsiskaičiusi, o jei nuskaičiuos du kartus, tai kitą dieną buhalteris permoką būtinai grąžins. Antrą kartą toks pats kvitas. Pareikalavo susimokėti grynais. Teko dar bėgti su vaikais iki banko nusiimti grynu ir trečia kartą susimokėti. Paskambino man iš Bernelių pasakė, kad pinigai pas juos kaba kaip rezervuoti ir jie nieko negali padaryti. Jokių atsiprašau, jokio dėmesio klientui nesulaukiau. Iš mano pusės viskas tvarkoje jokių problema nei su kortele nei su sąskaita nėra. (Džiaugiuosi banko SEB palaikymu ir situacijos paaiškinimu. Paaiškinimas toks, kad Bernelių užeigos kortelių skaitytuvas veikia nekorektiškai!!!!!). Pavalgėm už trigubą sąskaitą ir dabar lauksime, gal kada kaip nors atgausime pinigus !!!!! Tikėtina kad dar po 10 dienų.
Sveiki, šiandien Kauno dienos. Atvažiavome į Kauną. Buvome puikios nuotaikos, kol neužėjome į Bernelių užeigą Donelaičio 11. Na, taip sugadinti maistą dar reikia mokėti. Nesigilinsiu į detales, bet nuo šiandien nebevalgysiu nei anties krūtinėlės, nei vėdarų, nuo kurių kartumas burnoje neišnyko pusę dienos..
Vargšas padavėjas negalėjo paaiškinti kaip pagaminta anties krūtinėlė, kad tokia šlykšti, iš kokio žvėries gaminamas kepsnys...o dėl vėdarų kartumo supratome pačios - nežinia kur ir kokį laiką žarnos buvo laikomos, kad net apkarto.
Išvada, jei jums jau 20 metų, tai dar nieko nereiškia...
Nežinau kaip kitose, bet Šilainių užeigoje vergija. Savaitgaliais dirba po 15 valandų, už viršvalandžius nemoka. Daro psichologinį spaudimą dirbt, jei ir žmogus ne pilnu etatu ten, nieko keisto, kad nuolat darbuotojų trūkumas.
esu dėkingą už skaniai paruoštą maistą.
Berneliu uzeigoje silainiuose norejom pasedet su seimyna atsvest vaiko rugsejo 3d.mokslo pradzia.Padavejos reikejo laukt gan ilgai, bet ne cia beda.Uzsisakem dvi porcijas cepelinu.Vienam cepeline radom net trys plaukus.Pasakem padavejai.atsiprasau zodzio net neisgirdom.Jos pasakymas buvo -pasakysiu virtuvei.Veliau priejo prie musu stalelio, patiko padavejos klausimas-jums uz ta cepelinu porcija paskaiciuot ar ne.Paklausem ar jums tai normalu yra lekstej plaukai.I saskaita buvo itraukta ta cepelinu porcija.Tegu buna jiems ant sazines.Bet tai yra ziauru.Sugadinta nuotaika.Ir slykstu tiesiog.Darykit isvadas, nes prarasit klientus.Mes aisku jau tikrai pas jus neapsilankysim!!!
Šiandien nuejom pavalgyti, su sese paprašem balto alaus, bet gavom ne balta. Aš uzsisakiau elnienos, gavau elniena “druskos” padaže. Taip buvo suru, kad nebuvo galima net valgyt, o aš siaip megstu suriai, bet jau ne taip. Vaikas gavo apdegusi kotleta ale vištienos kaip padaveja mus informavo, bet jis buvo tokio tamsumo, kad panasus i seno kuilio, nes vistiena ne tamsi mesa. Gaila, kad nenufotkinau : (nusivyliau šilainiu “Berneliu užeigos” maistu labai. Kiek pažįstamu eina, tai sake labai maistas suprastejas
Skambinau 20:10h ir nepriims užsakymo nors parašyta priimami užsakymai iki 21h jei tokiu atveju nėra priimami užsakymai kadangi vairuotojas nespėja tai koreguokit užsakymų laiką arba priimkite daugiau vairuotojų dirbti nes blogai informuota ir apgaudinejami žmonės
Rezervavome staliuką Kauno senamiescio esancioje kavineje. Atejome anksciau, taciau uzsakytas is anksto uzkandeles, atnese lygiai ta minute kada buvo rezervuota. Mes gavome sedeti prie tuscio stalo. Nors padaveja ir geles pamerke, kazkaip nejaukiai pasijutome. Na, bet daug zmoniu nespeja. Kiekvienas uzsisakeme kepsnius, taciau nustebino tai, kad bulves buvo nevalgomos kazkokios kaip ir nesviežios labai keisto skonio, gerai, kad ryžiu buvo. Isidejau i burną bulvę ir nežinau ka daryt ar praryt ar išspjaut. O išspjaut tai nera kur, nors i tualeta bek su pilna burna. Padazai prie kepsniu ne ka geresni praruge. Kaip suprantu iš seniau supilstyti ir palikti, net plutelė uzsidėjusi. Nors tie patys padazai prie uzkandeliu, visai skanus. Žodžiu valgykit viena mesa su daržovėmis, reikia gi dietos pasilaikyti, nera cia ko persivalgyti. :) Kaip suprantu ne tuos patiekalus išsirinkome. O gal pamaina ne ta dirbo, bet jeigu norit susigadinti svente, tai tikrai siulau ten apsilankyti. Galesite ragauti ir spręsti, dar valgoma ar jau ne. Tik nesuprantu vieno, kodel nepasirupina produktu sviežumu, juk galima ir apsinuodyti. Daugiau ten tikrai kojos nekelsim.
Atejome į Bernelių užeiga 21.07 h vakare ir mums padaveja is karto pasake virtuve nebedirba su mintim kad eikit is cia nes ji jau vale stalus, nors apsauginis prie duru pasake kad dirba iki 22.00 val. Apgailetina, nusivyleme, kaip taip įmanoma, kavine dirba iki 22.00 o maisto nuo 21.00 jau nebegamina, tai kam isvis tada dirbti?
Akropolyje Kaune užsisakėme pieniškus kokteilius-pasipiktinome Jūsų darbuotojos elgesiu-paskaičiavo didesnę kainą, negu nurodyta meniu ir su komenarais mus išlydėjo.Bananų koktelis buvo melsvos spalvos-ir tikrai jau ne pieno, o vandens su banano prieskoniu makalynė.Negi Jums taip nesvarbus klientas? kraupu! Patarimas lankytojams- pasirinkite staliuką ten, kur matytumėte ką makaluoja į Jums skirtą lėkštę ir įdėmiai peržiūrėkite pateiktą sąskaitą!
Su draugu užsisakėme maisto į namus....teko ne kartą valgyti maistą iš bernelių...nu tikrai nesuprantu, kas ten per sistema, kuo vadovaujamasi, kaip jie nusprendžia kas eis į meniu, nes maistas tiesiog šlykštus, neskanus. Labai gaila pinigų ir laiko, nes kainos ne mažos, o maisto valgyt neįmanoma. Visiška nepagarba klientui. Daugiau gyvenime nevalgysiu maisto iš Bernelių užeigos.
Pirmą kartą valgiau maistą iš berneių užeigos, užsisakiau žiemines salotas su kepta vištiena ir fetos sūriu išsinešimui. Salotos kainavo 5.20eu. Jų buvo tikrai nedaug, pasigedau lazdyno riešutų ir bolivinių balandų. Salotos visai nepanašios į tai kas pristatoma berneliu uzeigos internetinio puslapio meniu.
sekmadieni buvom uzsake gedulingus pietus... maistas super bet jau zmoniu priemimas baisus, pirmam aukste net nezinojo nepasitiko niekas, pirstu parode kur mazdaug eit, uzlipus pasakius kieno vardu atvykom merginos nusiunte i visiskai ne i ta sale, kavos zmogus paprases lauke daugiau nei pusvalandi... tragedija..
2017.01.21 lankiausi su šeima Kauno Akropolio Berneliù užeigoje. Galiu pasakyti nuostabi vieta. Tariu dideli AČIŪ!!! Apsilankėme su šeima, sedėjome antrame aukšte, užimtumas buvo beveik pilna užeiga gavome staliukà. Jau buvome pasiruošę ilgai laukyi nes žmoniù daug, bet likome nustebinti puikios padavėjos darbu na ir žinoma virtuvės. Maistas buvo puikus, skanus. o kas svarbiausiai patiektas labai greitai
Siaubas! Negana to, kad pristatymas vėlavo 1, 5 valandos, maistas-šlykščiai nevalgomas!!!!!!!!!!!! Kodėl už tokį ŠŠŠŠ turiu mokėti? Jūs ką, nieko nebijote? Jums ką, per gera gyventi, kad taip spjaudote į lėkštes klientams? Vertinimas - minusinis (-10)!
Nuvaziavau uzsisakyti atskira sale gimtadieniui Silainiu berneliuose, padaveja liepe palaukti kol ateis vadybininke, laukiau gal 20 min, ji neatejo, paklausiau kad ateis pasikalbeti, padaveja atsake nezinau...Tad isejau neuzsisakiusi nei sales nei maisto. Zmoniu visuose berneliuose nebuvo, baisi nepagarba klientams. Pasake jei neturit laiko laukt atvaziuokit po pietu, turiu laiko, bet viskam turi buti ribos. Kai skambinau telefonu sake atvaziuokit bet kada.
2015 m. spalio 31 d. apsilankėme "Bernelių užeigoje" Kaune, Valančiaus gatvėje. Esame vilniečiai, todėl neturėjome jokių atsiliepimų apie šio "restorano" maistą. Užsisakėme kalmarų žiedus - nepekepti, visai skaniai pagaminti. Baravykų sriuba duonos kepalėlyje irgi patiko. Cepelinai - iš 5 balų galima būtų įvertinti 3, kadangi spirgučiai buvo supjaustyti labai stambiai ir iki galo neiškepti... "Trijų rūšių paukštienos" kepsnys (višta, kalakutiena ir antiena kepta ant griliaus) tikrai buvo labai neskanus. Šį patiekalą valgė 2 žmonės. Taip ir nesupratome, kokiu būdu paruošta beskonė paukštiena...Garnyras - salotos buvo be jokio užpilo. Vienintelis skanus "dalykas" šiame patiekale buvo padažas - bruknių uogienė (turbūt "Gerovės" fabriko). Gira - "nežmoniškai" saldi. Po tokių patiekalų norėjosi ko nors skanaus...Užsisakėme desertus...Kava Latte- skani, gerai paruošta, daug pieno putų, neatšalusi. Šokoladinis pyragas su anakardžio riešutais tikrai labai skanus, bet "Napaleonas" labai nuvylė. "Napaleono" lakštai tarsi seni, tortas užpiltas spanguolių rūgščia uogiene, kurios skonis "užmušė" viską. O karštas juodas šokoladas buvo neaiškios kilmės... Taigi, jeigu kada ir tektų apsilankyti (linkusi abejoti) "Bernelių užeigoj" išgerčiau tik puodelį kavos, na ir šokoladinį pyragą suvalgyčiau....nes nebenorėčiau gerti vaistų dėl nesuvirškinto maisto... Tiesa, aptarnavo labai maloni mergina...
Rugpjūčio 19 dieną atvykę pavalgyti į Jūsų restoraną esantį Kauno akropolyje turėjom labai nemalonę situaciją. Atėjome po 13, 10 val išėjome po 14 valandos likę neaptarnauti. Mes labai kantrūs, bet jau kantrybė tuo momentu mums visiems trūko. Įėjus į kavinę apsižvalgėm kiek yra žmonių, pamatė kad užimti tik max 4 staliukai prisėdom ir laukėm kol kas prieis. Pati padavėja ateiti iki mūsų nesiteikė, tuomet po 10 min meniu pasiėmėme patys ir vėl laukėm. Pagaliau po keletos min priėjo padavėja priimti mūsų užsakymo, užsirašinėjo padrikai vis pasitikslindama. Kai nuėjo likom laukti savo užsakymo. Pralaukem 40 min nesulauke kol mums ką nors atneš praeinančios padavėjos paklausėm ar mes šiandien sulauksim ar ne. Ji nusijuoke ir pasake, kad taip sulauksim ir dar o kelių min priėjo patikslinti mūsų užsakymo. Va tada mūsų kantrybė ir trūko ji praėjus beveik valandai laiko dar nebuvo pridavus mūsų užsakymo. Atsistojom ir išėjom likę alkani ir labai nepatenkinti aptarnavimu.
Vilniuje pradėjo pristatyti i namus, uzsakai internetu ir atveza po valandos. Atveze net anksciau siek tiek, maistas siltas ir skanus, valgeme 4 skirtingus karstus patiekalus, visi liko patenkinti.
Vis tenka lankytis berneliuose, bet vis su "nuotykiais" iki šiandien vis žiūrėdavau atlaidžiai, nes pati dirbu panašioje srityje (visiems gi pasitaiko) nu bet kiek galima.
Vienas iš ankstesnių apsilankymų buvo kauno prizmoje berneliuose. Lankėmis su draugėmis, užsakinėjau "mergelių salotų" prašiau be majonezo - atnešė su. Atneštos "bandelės" greičiau jau priminė atmenukus. Sekantis kartas apsilankymas taip pat toje pačioje vietoje, užsakinėjom kijavo kotletą. Tik pabandžius pjauti, peilis net nepjovė "žalios" mėsos. Davus pastabą padavėjai - pasiūlė pakeisti į cepelinus, kadangi neturėjom laiko laukti sutikom, atnešti cepelinai, nedavirę, vietomis "žali" tarkiai.
Po ilgesnio laiko, pamiršus visas nesėkmes vėl lankiausi - šilainių berneliuose, draugas užsakinėjo šašlyką. Skonis tragiškas. To pasekoje visa naktis apsinuodijimo.
Šiandien su drauge užėjome vėl į šilainių bernelius, užsakius natūralių morkų sulčių, atnešė neaišku ką.. Nežinau iš ko jūs jas spaudžiate.. Negana to, taurės apačioje plaukiojo juodi nešvarumai, kad jau natūralios, bet plauti vistiek siūlyčiau. ;) Maistas taip pat, užsakinėjom viena - gavau kitą.
O pabaigai apie išsinešimo "gudrybes" užsakinėjom deserta, tynginio gabalėlius iš kuponų. Paveikslius kaip PAVEIKSLIUKAS, bet jau siurprizas atidarius dėžutę. :) Gal ir gulėjo "visa tai" prie tynginio, galiukai sumesti.. Nusivyliau.
Ir sugalvoja pavadinimą bernelių užeiga, o kodėl ne mergelių užeiga? Mergelėms nedera ten eiti taip išeina
Pavalgiau šiandien Šilainių berneliuose prasmirdusių šašlykų, iš pradžių maniau, kad uoslė apgauna, nes mėsytės kvapas iš pat pradžių buvo nekoks, tačiau paragavus, teko spjauti. Padariau pastabą barmenei, tai net atsiprašymo nesulaukiau. Gal tikrai patiekalas senovinis - net pasmirdo, kaip ilgai buvo laikomas.
Šiadnien bernelių užeigoje esančioje Kaune pc akropolyje užsisakiau, , panelių" salotų.Ir taip pasišlykštėjau, kad maniau apsivemsiu vietoi....įsivaizduokit......tose salotose radau besiraitančią kirmėlę....o varge taip šlykštu taip šlykštu...daugiau gyvenime neisiu ten. Ir apskritai kaip taip įmanoma aš neysivaizduoju...Kokios nevalos ten dirba....Reikėtų labai stipriai apskūsti tą jūsų restoraną....
Negaliu net pagalvot...o jei suvalgiau dar tų kirminų, fu.....

Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...
Vilguosta
Sodyba Guosta

Adresas: Guostaus g. 20, Stakliškės, LT-59369 Prienų r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Sodyba Guosta - pirtis, ežeras, miškas VISOS SODYBOS NUOMAI TAIKOMOS DIDŽIULĖS NUOLAIDOS GUOSTA verslas ir pramogos Mes jau daugiau nei 15 metų organizuojame grandiozinius ir originalius firmų vakarėlius, galime pasiūlyti įvairiausių žaidimų ir pramogų. 7 ha teritorijoje ant Guostaus ežero kranto, miško apsuptyje...

Lietuva planuoja pati statyti švietimo ir kultūros centrą Suvalkuose
Lietuva planuoja pati statyti švietimo ir kultūros centrą Suvalkuose 06-18 21:22
Lietuvos Vyriausybė planuoja, kad švietimo ir kultūros centrui Suvalkuose, Lenkijoje, reikės statyti naujas patalpas, nes Lenkijos pasiūlyti objektai tam netiko.
Vilniaus festivalio finalui – muzikos ir literatūros chuliganų darbas
Vilniaus festivalio finalui – muzikos ir literatūros chuliganų darbas 06-18 20:10
Vilniaus festivalį birželio 21 d. Lietuvos rusų dramos teatre užbaigs katalonų režisieriaus Calixto Bieito ir norvegų rašytojo Karlo Ove’s Knausgardo bendras darbas – simfoninė pasija "Laukimas"...
Rusija įveda elektronines vizas ir tikisi 25% daugiau turistų
Rusija įveda elektronines vizas ir tikisi 25% daugiau turistų 06-18 19:43
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nurodė užtikrinti, kad nuo 2021 m. sausio 1 d. užsienio turistams būtų įvesta vieninga elektroninė vienkartinė viza, leidžianti įvažiuoti į Rusiją. Lietuvos...

Kur atostogausite šią vasarą?

Keurig Dr Pepper 30,04 +4,92%
Citigroup 66,54 -1,39%