Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Beriva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Beriva

Atsiliepimai apie Beriva, UAB

Padangos | Ratlankiai | BEKONTAKTIS PRISTATYMAS

BERIVA AUTO
Parašyk savo nuomonę apie Beriva, UAB

Darius 2020-10-14 07:52:49
SUPERINE PARDUOTUVE, DARBUOTOJAI IR SUPER SEFAS - Laurynas !!!
Ačiū !
SUPERINE PARDUOTUVE, DARBUOTOJAI IR SUPER SEFAS - Laurynas !!!
Albertas 2020-07-08 17:26:23
Susisiekiau su Beriva nors jau buvau uzsisakes ir norejau pakeisti uzsakyma. Uzsakyma pakeiteme ir patare kokias padangas nusipirkti. Greitai atrasantys ir dirbantys savo darba tirkai puikiai. Rekomenduoju.
Albertai, smagu, kad padėjome ir perkate pas mus ! Ačiū !
volvo 2019-12-01 12:35:14
Pirkau ratlankius, atkelevo truko vieno dangtelio.Savaite laiko neregavo i prasyma atsiusti tik pasakius, kad siunciu atgal ratlankius, kazkokiu budu sugebejo issiusti.Ratlankiai apgailetinos kokybes, po poros menesiu [ vaziuota vasara] pradejo luptis dazai.Isvada eiline kontora, kokybes nera parduoda slamsta, poziuris i klienta nulinis.
Ačiū už komentarą, prekėms galioja garantija, reiktų įsigilintį į situaciją, kad įvertinti padėtį. Galite susisiekti su mumis Jums patogiais kontaktais :
Info@beriva.lt
+37067339911
Ernis 2015-04-14 22:48:54
labai patiko aptarnavimas, pirkau internetu, ratus gavau su padangom kita diena. buvo kartu su tarpinem kaip supratau is ju dovanele.
10 is 10
AČIŪ !
Atsiliepimas 2017-12-27 02:52:45
Tikrai didelis ratlankių ir padangų pasirinkimas, bet svarbiausia - korektiškas bendravimas, paslaugumas ir lankstus požiūris, ko kitur dažniausiai pasigendame. Pirkau Berivoje kelis kartus ir jeigu prireiks, pirksiu vėl.
Vytautas 2019-10-28 22:55:36
Jau gerą penkmetį, kas sezoną, pas juos montuoju padangas. Sumontuoja ir važiuoju iki kito keitimo be problemų! Nei oro reikia dasipūsti, nei muša, nekyla kokių problemų net jei reikia nuimti ratą (neprikepa ir varžtai normaliai atsisuka). Žodžiu ta paslauga, už kurią sumokėjai ir pamiršai. Pastebėjau, kad kaskart montuojant padangas, jie sudeda naujus ventilius ir pertepa variniu tepalu ratlankį toje vietoje, kur jis liečiasi su stabdžių disku + nauji maišai padangoms. Kažkaip nesureikšminau to, kol tris sezonus iš eilės nepavažinėjau po kitus servisus (vis pamiršdavau pas juos užsiregistruoti ir datempdavau iki paskutinės dienos). Va tada aš supratau ką daro jie ir ko nedaro kiti. Berivos meistrai rado įlenktą ratlankį ir man parodė. Tie trys servisai, net informuoti apie lenkimą ir gavę prašymą sumontuoti tą ratą gale dešinėje, nesugebėjo to padaryti! Paklausti sakė - ups, sorry, nepastebėjome... Visi trys panaudojo mano senus maišus iš Berivos, visi trys tik permontavo ratus ir "kažkaip" atbalansavo (nuo 100 - 130 pradėdavo mušti) ir visi trys nulupo tuos pačius pinigus, kaip ir Beriva.
Žodžiu:
Kaina kaip ir visur, o aptarnavimas ir darbų kokybė AUKŠČIAUSIAME LYGYJE.
Šaunuoliai vyrai! Dėkui, kad esate. Taip ir toliau laikykite.
R. 2019-11-29 19:17:07
Patys geriausi atsiliepimai. Ne tik didžiulis ratlankių ir padangų pasirinkimas ir sąžiningos kainos, bet svarbiausia - puikus servisas, paslaugumas, operatyvumas, profesionalumas, smarkiai lenkiantis kitas, nuolat besireklamuojančias firmas.
Įvairių servisų paslaugomis naudojuosi virš 20 metų, tad tikrai turiu su kuo palyginti. Geriau, negu Beriva niekur neradau.
Ačiū!
R. 2019-11-29 19:17:07
Žodžiu:
Kaina kaip ir visur, o aptarnavimas ir darbų kokybė AUKŠČIAUSIAME LYGYJE.
Šaunuoliai vyrai! Dėkui, kad esate. Taip ir toliau laikykite.
10 is 10

Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu
Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu 01-13 11:15
Didžiausias Lietuvoje odontologijos klinikų tinklas siūlo pacientams konsultuotis virtualiai. CLINIC|DPC marketingo vadovė Paulina Šlėvė sako, jog nuotolinis konsultavimo būdas leidžia...
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas 01-11 09:32
Rekvizitai.lt skelbia labiausiai augusių įmonių (AB, UAB, MB, IĮ) sąrašą. Skaičiuojamas 2020.01.01 - 2020.12.31 darbuotojų skaičiaus prieaugis. 1. UAB "Barbora" +795 2. UAB "Biuro" +487 3...
A. Navalnas sulaikytas oro uoste
A. Navalnas sulaikytas oro uoste 01-17 20:19
Kremliaus kritikas Aleksejus Navalnas sekmadienio vakarą grįžo į Maskvą iš Vokietijos. Oro uoste jį išsivedė teisėsaugos pareigūnai.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 21,93 +1,25%
Keurig Dr Pepper 31,86 +1,01%