Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę BENU Vaistinė Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę BENU Vaistinė Lietuva

Atsiliepimai apie BENU Vaistinė Lietuva, UAB

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie BENU Vaistinė Lietuva, UAB

Labai nemalonios reklamos jūsų vaistinėje Jeruzalės 4. Visi ten juokiasi ir juokiasi ir dar viena ponia per visą sieną. Kaip nemalonu per pandemija ir neetiška, ypač kai moku senjoro kortele aš jaučiuosi įžeistas. Jei ta ponia jums primena, ką nors jums artimo. Tai patys į ją ir žiūrėkite mus pirkėjus nuo jos pykina, mano žmona net liežuvį jai parodė. Labai nemaloni reklama, atbaidanti pirkėjus. Pagarbiai Gintautas
Pagarbiai, Gintas.
Kaune Kreves pr 43, Dainavos prekybos centre, dirba super darbuotojos! Matosi, jog išmano savo darba, kiekvienakart atejus su kažkokiom problemom duos naudingu patarimu ir tikrai puikiai pakonsultuos! Išejus pagerėja ir nuotaika, ir savijauta:) linkėjimai!
Labai smagu, kad šiandien Šiaurės miestelio Rimi esančioje benu mane taip jautriai ir gražiai aptarnavo jauna vaistininkė, kurios vardo net nepasižiūrėjau, nes jau šliaužiau iš skausmo - siaubingai pritrynė batas, o nusipirkus pleistrą ši darbuotoja įleido kambarėlin susitvarkyti koją (reikėjo pusę rūbų nusirengt kol iki žaizdos prisikasiau), atnešė dezinfekcinio skysčio žaizdai, jautriai pasirūpino. Nesitikėjau to ir labai smagu, kad žmogui žmogus rūpi ir nereikėjo iki namų šlubčiot skausme. Valio už tai
2020-09-18 22:03:53 IP 2g44dmjd
ILONA 2020-03-01 19:31:44
Kai perskaičiau atsiliepimus apie vaistinių tinklą Benu, supratau, kodėl man neatsakė į mano rašytą skundą 2020-02-26 dėl vaistininkių (Gegužių g. 30, Šiauliai) netolerantiško elgesio.Šį tinklą visos Lietuvos mastu apėmęs arogancijos, grubumo, nepagarbos klientui, noro pažeminti, pasišaipyti iš kito.....virusas.
2020-02-26 vakare aš užsukau į vaistinę BENU Gegužių g. 30, Šiauliai dėl antiseptinio skysčio ir dar paklausiau gal kartais turi med. kaukių ir respiratorių. Na ir prasidėjo virtinė komentarų ir su tokia pašaipa, kad aš pikta, bailė, su prastu imunitetu, kad mane virusas pirmą, , griebs'' ir t.t. Vadinasi, kreipkitės į Benu vaistininką ir jums maloniai patars.
Ar čia toks deramas vaistininkių elgesys, čia taip elgiasi, , nepikti, , darbuotojai? Visada šaiposi mažą savivertę turintys žmonės.Tai kodėl, , drąsuolės'' sekančią dieną pačios stovėjo su kaukėmis už prekystalio, jei imunitetas stiprus?
Labas Vakaras, Ilona,

2020-09-18 20:16:34 IP 2g44dmjd
Aldona 2020-03-06 10:46:18
Š.m. vasario 24d. išėjau su puikia nuotaika, nusipirkusi vaistus BENU vaistinėje Šeškinės g.22a.
Dėkinga p. Ramutei ir jos kolegei už malonų, profesionalų aptarnavimą.
Labas Vakaras, Aldona,

Džiaugiamės, kad jūs esate puikios nuotaikos, būtinai perduosime jūsų pagyrimą mūsų darbuotojai Ramutei.

2020-09-18 20:10:36 IP 2g44dmjd
Laima 2020-03-17 17:33:35
Labas, 2020.03.16 užėjau į Benu vaistinę, apsiprekinau, išeidama norėjau nusidezinfekuoti rankas, vaistinės darbuotojų paklausiau, kur jūsų dezinfektantas?Man buvo pasakyt, kad iš aukščiau nėra nurodymo, kad klientams būtų nusidezinfekuoti rankas, , džiaugiamės, kad pačios turime kuo savo rankas dezinfekuoti"Manau esant šalyje tokiai padėčiai, juk vaistinėse daugiau lankosi sergantys, tai ši priemonė turėtų būti.Net parduotuvėse, prie išėjimų kabo dez.priemonė.
Labas Vakaras, Laima,

2020-09-18 20:05:45 IP 2g44dmjd
Keista ir nemalonu 2020-04-07 15:09:20
Apsilankius 04.06 d. PC Mandarinas vaistinėje, supratau kad daugiau čia grįšiu. Pasiteiravus ar turi kaukių, man ant kasos stalo padėjo vieną -baltą, neįprastą, nematytos formos, supakuotą maišelyje. Vaistininkės paklausiau " čia kaip jūsų?", nes jų dirbo 4 ar 5 (tokioj mažoji vaistinėje) ir visos buvo su skirtingomis kaukėmis. "Ką reiškia, kaip mano?" -išgirdau. Supratau, kad uždaviau kvailą klausimą. Nutylėjau. Pasiteiravau kainos. "7 eurai". Paklausiau " daugkartinė, galima skalbti?" Atsakymas buvo "Nežinome". O aprašymas koks yra? paklausiau. Ne, taip gavome. Keista, sakau, kad vaistinėje gali būti prekės be aprašymo ir atsakyti negalite,. "Nežinome, nes mes jų NEGAMINAME". "Tai užduokit klausimą tiekėjui" pasakiau, "ir vaistų jūs negaminat, tai ir pasakoti apie juos negalite, pagal jūsų logiką".
Išeinant, girdėjau jų komentarus, pašaipas. Atsisukau, viena sako man su pašaipa "sveikatos Jums linkimė". Galvoju, kaip žmonės iš proto kraustosi... Ir atsakau " Jums irgi būtų galima palinkėti, jei kaukę teisingai užsidėtumet. O taip tik ties burnos, net nosys neuždengta, turbūt dėl vaizdo nešiojat, nes reikalauja?".
Ir prieš tai buvo tokių nesąmonių, pakomentavimų lygioje vietoje. Profesionalūmo 0, kompetencijos 0, pagarbos 0, arogancijos 1000 iš 100 galimų.
Labas Vakaras,

2020-09-18 19:59:39 IP 2g44dmjd
Jurgita 2020-06-08 15:54:19
Sveiki. Labai nemandagus vaistininkai dirba Kauno prancūzų g. esamcios RIMI parduotuvės vaistineje. Atsitikus bedai reikejo pamatuot kraujospūdį ir paklausus vaitininko ar teikiama tokia paslauga jos burbtelėjo kad nusipirk ir pasimatuosi jei reik kraujospūdį. Tai vaistine i kuria daugiau niekad neisiu nes jau astuoni metai mandagumo nera
Labas Vakaras, Jurgita,

2020-09-18 19:56:03 IP 2g44dmjd
Gintarė 2020-06-19 19:20:47
Labai nemalonios vaistininkes dirba, Vilniuje, Bieliunu g, PC Rimi.
Tonas grubus, nemandagus, veidai persisuke toks ispudis, jog tyciojasi is pirkejo. Daugiau neuzsuksime.
Lankemes apie 19h 2020-06-19
Labas Vakaras, Gintare,

2020-09-18 19:52:20 IP 2g44dmjd
Klientė 2020-07-28 11:26:54
Trūksta darbuotojų bendravimo etikos. Lankiausi vaistinėje Kaune 2020-07-27 d., Šiaurės pr. 8C, atvykau 17:40 val. ten buvo tik viena moteris, kuri pirko vaistus pagal receptus. Man atsistojus į eilę, tiesiogiai vaistinės darbuotojos (pavardės nemačiau) buvo pasakyta, kad neaptarnaus, nes baigiasi jos darbo laikas ir po darbo nedirbs. Situacija buvo tokia, kad galėjau tik toje vaistinėje nusipirkti vaistų. Manyčiau pagal visas etikos bendravimo ir klientų ptarnavimo taisykles, neturėtų klientų varinėti.
Labas Vakaras,

2020-09-17 18:30:59 IP 2g44dmjd
Vaidas 2020-08-08 22:02:26
Patarimas - tikrinkite kainas, pirkdami Benu vaistinėje. Didele tikimybė - būsit apgauti. Žmona paprašė nupirkti spiritinių servetėlių kūdikiui. Žodžiu ateinu į vaistinę PC Rimi Šiaurės miestelyje, paprašau vaistininkės. Ta nustebus klausia kiek reikės. Aš nustebes atsakau kad pakelio (mažiau nepirkdavome). Ji rimtu veidu įmuša apie 15 EUR. Aš susimoku, išeinu galvodamas, kodėl jos tokios brangios. Pasirodo kitur jos kainuoja apie 2 EUR, Benu net nemirkteleje prašo 15 EUR. Grįžau iš principo, sakau nereikia man tokių servetėlių. O vaistininkė man arogantiškai aiškina, karantinas juk, viskas pakrango (jokio karantino dar nėra) ir šiaip pats kaltas kad nupirkai, nes vaistai negražinami. Ir šiaip pasitrauk jau kitas žmogus laukia. DAUGIAU TEN MANO KOJOS NEBUS IR DAR KOKIEMS 20 draugų papasakosiu. Geriau jau tuos pinigus Afrikos vaikams skirt ne lupikautojams iš Benu.
Labas Vakaras, Vaidai,

Atsiprašome už patirtus nepatogumus, kad galėtumėme išspręsti šią susidariusią padėtį, aprašykite ją mūsų el.pašte http://www.benu.lt, arba mūsų vaistinės telefono numeriu, 8637401099.

Linkime gražios jums dienos.

2020-09-06 15:43:38 IP 2e8omm6k
Ieva 2020-04-22 19:35:49
Sveiki!
Pirkau eterinius aliejukus (7 vnt. 6iš jų yra 10 ml talpos, 1 - 5ml.) pridedu nuotrauką, kad būtų aiškiau. Esu nusivylusi nesvarbu, kad šitie aliejukai nekainuoja labai daug, tačiau aš mokėdama pinigus norėčiau gauti atitinkamą kiekį... ar čia dėl to, kad su nuolaida galima pardavinėti stipriai kiekio neatiyinkančius eterinius aliejus...?! :)
Laba diena atsiprašome už nepatogumus, tikimės, kad tai nepasikartos. Linkime jums gražios dienos. Jūsų UAB "BENU VAISTINE".
2020-09-01 15:54:43 IP 2e8omm6k
Vilija 2020-08-17 20:38:49
Sveiki. Labai nusivyliau Benu. Konkrečiau- Klaipėdos Slengių Rimi, Dangaus gatvėje esančia. Atėjus su receptu pirkti vaistų, po operacijos reikalingų antibiotikų mergaitei, likom be vaistų ir sugadinta nuotaika. Vaistininkė vis vartė receptą, žiūrėjo, sako man data taisyta (tikrai taisyta buvo, tačiau taisyta tik diena, nuo kurios galioja, o recepto galiojimo laiko data tvarkinga, pagal ką galima spręsti, kad tikrai receptas galiojantis dar visą mėnesį), neįskaitomai rašyta. Paskui jai neaiškus pavadinimas buvo, dar kažkas.... Pasakiau, kad mums nelabai svarbu, kad matau, kad paėmė tinkamus vaistus, nes ne pirma operacija ir jau žinome, kokius skiria daktarė. Tuomet ji pradėjo pasakoti apie savo santykius su vaistinės vedėja, kad jie yra nekokie, kad ji liks kalta dėl taisyti recepto ir pan. Ta prasme, aiškinti klientui apie kažkokias vidines įmonės problemas čia yra normalu?!! Tai ne tik kad neetiška, bet dar ir amoralu kliento atžvilgiu. Mes likom be vaistų. Receptą numetė mums atgal ir pareiškė, kad neparduos vaistų VAIKUI nes turės problemų su vedėja. Mes nežiūrim ir netikrinam, ar gydytojai teisingai išrašė receptus, be klaidų ar panašiai, nes net ir minčių nekyla tikrinti gytyojus, bet kaip supratau, dabar ir tai teks daryti, nes atsiranda kažkas geriau žinantis ir išmanantis. Labiausiai gaila tai vaiko, kuris po operacijos liko be vaistų, vakare, kai jau kitos vaistinės nedirbs, o gyvename užmiestyje. Ši vaistinė buvo mūsų lankomiausia, bet su šia vaistininke ji liks visai nelankytina.
Laba diena, atsiprašome už mūsų darbuotojos neatsakingą darbą ir aptarnavimą, tikimės, kad tai nepasikartos, ir linkime jums gražios dienos. Viso gero! Jūsų UAB "BENU VAISTINE".
2020-08-31 19:24:16 IP 2e8omm6k
Diana 2020-08-27 21:20:35
Sveiki. Noriu pareikšti savo nuomonę apie vaistinės darbuotojų elgesį Kaune, vaistinėje PC "Savas". Nors buvau vienintelė pirkėja vaistinėje, o aptarnaujančios 3, priėjusi prie pirmosios kasos, sužinojau, kad ji neaptarnauja perkančių vaistu, "antra kasa" buvo užsiėmusi mobiliuoju telefonu. O trečioje - išklausinėjusi asmens kodo, kokių vaistų noriu ir ar turiu receptą, pareikalavo asmens dokumento ORIGINALO. Aišku, vaistai nekompensuojami, po operacijos išrašyti ilgam laikui, gal ir pasibaigęs galiojimo laikas... Bet tai vaistai nuo cholestorolio, naudojami iki gyvenimo pabaigos... Išėjusi iš BENU kitoje vaistinėje nusipirkau vaistų 3-ms mėnesiams ir pamiršau kelią į šią vaistinę.
Labas Vakaras, Diana, atsiprašome už mūsų darbuotojų nemalonų aptarnavimą ir neatsakingumą, perduosime joms jūsų nusiskundimą, ir tikimės, kad jos pasimokys, tikimės, kad lankysitės mūsų vaistinėse, gražaus ir linksmaus jums vakaro. Pagarbiai, UAB "BENU VAISTINE".
2020-08-31 15:46:44 IP 2e8omm6k
Zita 2018-05-17 11:24:09
Sveiki, vakar teko lankytis BENU vaistinėje, Rygos g., RIMI parduotuvėje. Kadangi medikamentai, kurių reikėjo, buvo skirti mano augintiniui, o vet.vaistinėje jų neturi, buvau maloniai nustebinta mane aptarnavusios vaistininkės (vardas, atrodo, Valdereza, atsiprašau, jei ne taip perskaičiau) kantrybe ir profesionaliu aptarnavimu. Kagdangi ši vaistinė man pakeliui, esant reikalui mielai čia lankysiuosi.Sėkmės Jums.
Laba diena, Zita perduosime mūsų darbuotojai Valdezerai jūsų pagyrimą, ir toliau lankykitės mūsų vaistinėse. Jūsų UAB "BENU VAISTINE".
2020-08-29 12:22:50 IP 2e8omm6k
K. M. 2020-05-22 16:47:03
Sveiki. 2020-05-14 dieną lankiausi Benu vaistinėje PC Europa. Noriu padėkoti vaistinės darbuotojai (trumpais, ryžais plaukais, kurios vardo deja neprisimenu) už tobulą aptarnavimą, geranoriškumą, profesionalumą, įsigilinimą į išsakytas bėdas ir puikiai, kiekvieną kartą, parenkamus produktus. Džiugu, jog jaunas žmogus profesionaliai atlieka savo darbą! Visada malonu čia užeiti :)
Laba diena, dėkojame už gražius žodžius, visada stengiamės ir stengsimės dėl klientų gerovės, be to, stengiamės kad mūsų kainos būtų geriausios, tikimės, kad ir toliau lankysitės mūsų vaistinėse, linkime jums linksmos ir gražios dienos. Jūsų UAB "BENU VAISTINE".
Labai nemalonios vaistininkes dirba, Vilniuje, Bieliunu g, PC Rimi.
Lankemes apie 19h 2020-06-19
Sveiki!
Keista ir nemalonu
2020-04-07 15:09:20 IP 28p991tq
Dėkinga p. Ramutei ir jos kolegei už malonų, profesionalų aptarnavimą.
Laaabai nuvyle ozo benu vaistines darbuotoja. Priejusi paklause ar nereikia pagalbos, paklausiau del produkto naudojimo, gavau ne pagalba o pamoksla, kad nemoku naudotis veidui skirtomis priemonemis, veliau nuejo:) rezultatas - sugadinta nuotaika vakarui, nenusipirktos reikalingos priemones ir tikriausiai paskutinis kartas sioje ozo vaistineje. Gaila nepamaciau darbuotojos vardo
Kaunas, Benu vaistinė Didžioji g. (Vaišvydava) ten dirba labai nemalonios moterys, elgiasi arogantiškai, ypač smagu kai išeinant girdi, kaip tau replikuoja už nugaros
moteris 2019-11-02 21:04:01
Šiandien išėjau iš BENU esančioje Rimi Kedrų g. vaistinės APGAUTA. Pirkau maisto papildus Evelor, kaina 29, 99 EU, dar nustebusi pasakiau pardavėjai: oho, šie brangokit, tai ji man atšovė: taip, jie nepigūs. Grįžusi pagalvojau reikia pasidomėti internete labiau apie šiuos papildus. Iškart išmetė pasiūlymą vaistinė Camelia, kurioje šių papildų kainą 19, 07 EU, toliau ieškant išmetė pasiūlymą Euro vaistinė, kurioje papildų kaina 16, 69 EU. Tai buvo paskutinis kartas kada lankiausi BENU vaistinėje, noriu įspėti ir kitus, prieš perkant vaistus PASITIKRINKITE KAINAS KITOSE VAISTINĖSE, nes jų galite nusipirkti už dvigubai mažesnę kainą.
Pritariu, kad kitur DVIGUBAI PIGIAU. Protingi žmonės tikrai aplenks BENU VAISTINES, nes jie a*******i! PIRMA KAINAS PAKELIA PASKUI TIPO NUOLAIDA. Kai tuo tarpu kituose vaistinėse ir be nuolaidos PIGIAU. APTARNAVIMAS PATS BAISIAUSIAS IŠ VISŲ LT VAISTINIŲ.
Šiandien mano nepilnametei dukrai atsitiko nelaimė, prie prekybos centro "Ozas" sudužo stiklinė gertuvė ir nuo šukių ji susipjaustė ranką. Pirmiausia ji nubėgo į "Benu" vaistinę ir paprašė pagalbos. Vaistininkė jai atšovė, kad jai nieko padėti negali, jei nori nusipirk peroksido, pleistro ir pati susitvarkyk. Vaikas taip ir darė, kaip pats mokėjo. Aš pasibaisėjusi tokiu "Benu" vaistininkės elgesiu, kuomet mato vaiko kraujuojančią ranką, šaltu veidu paduoda vaiko perkamus medicinius preparatus ir nieko nepadeda. ŽIAURU!!!
Joms dar labai labai toli iki pavyzdžiui "Camelios" vaistininkių, kurios visada maloniai padeda: ir pleistrą užklijuos, ir vaistų paduos ir spaudimą pamatuos.
Pasijauciau kaltas, kad atejau i vaistine. Tokios grubios ir arogantiskos vaistininkes nemaciau dar niekur, tik pas jus Benu vaistineje Europos prekybos centre. Vaistininke raudonais trumpais plaukais, nusiunte i kita kasa, paklausus kodel negaliu atsiskaityti sioje, paziurejo tokiu zvilgsniu, kad tik begt norejosi, ir nudelbe zvilgsni atgal i telefona. Ne tokiems zmonems dirbti vaistinese.
Panevėžyje vaistinės darbuotoja nesuteikė informacijos apie vaistus bei nuolaidas, nors ant lango kabėjo reklamos. Ji teigė, kad nieko nežinanti ir šiandien tik nori atidirbti ir eiti namo. Nemalonus ir neprofesionalus personalas.
Kaune Molo prekybos centre. Benu vaistines darbuotoja atsisake parduoti Nebilet 2019/10/17 atsisake parduoti Nebilet receptini vaista be recepto nors privalo pagal istatyma parduoti uz 30dienu. Nuejus I kita vaistine pardave be problemu. Prasau ismokinkite savo vaistines darbuotojus istatymu.
Prieš keletą dienų apsilankiau Vilniuje, PC Oze esančioje BENU. Noriu padėkoti vaistinės darbuotojai Svetlanai, kuri išklausiusi problemą parekomendavo produktus (ieškojau odos priežiūros priemonių), atskleidė jų pliusus ir minusus mano situacijai, taip pat atsakė į kitus bendrinius klausimus susijusius su odos priežiūra. Nors čia, atsiliepimuose, pirkėjai kritikuoja BENU kainas, bent jau man jas atsveria profesionalios konsultacijos ir dėmesys klientui. Šįkart išėjau iš vaistinės kaip iš dermatalogo kabineto. Beje, šioje BENU lankiausi jau ne kartą. Ačiū.
Auris 2019-09-04 23:24:56
Benu ozas. Siandien pirkau dalykus ir paprasiau vaistininkes parduoti kaptoprilio 25 mg, nes zmona jau daug metu turi spaudimo problemu ir netrukus ses i lektuva jai reikia turet vaistu jei sukiltu spaudimas. Betaloko mes turejom, kaptoprilio ne. Vaistininke nepardave, nes ner recepto. nors 90 proc vaistiniu parduoda si vaista nes realybe tokia ir siaip spaudimas neprognozuojamas, kartais sukyla ir reikia realiai vaistu, tai galiu pasakyt viena: kad ir koks afigienas jusu fasadas ir grazios melynos raides, jus esat padugnes nes as aiskinu dalykus vaistininkei aiskinu su argumentais, visa istorija pasakoju, apie spaudima, kiek metu kiek pakyla ir t.t.jai kaip nuo vistos vanduo.....nera recepto.....eik sekmes.... nesidenkit istatymais 90 proc vaistiniu parduoda supranta esme tik jus kaip rusijos biurokratai b**t negalit atsizvelgt i situacija....cia ne narkotikas, cia vaistas kurio reikia skubiai cia ir dabar o jus tormazai n*****a nenorit zmonems padet.
Ponas, prašom išsiplauti burną su muilu. Didelio išprusimo nerodot, taip besikeikdamas ir galvodamas, kad esate pasaulio bamba. Policininkui irgi pasakojat gyvenimo istoriją, kai nori nubausti už prasižengimą? Įstatymas yra įstatymas. 90 proc. vaistinių neparduoda receptinių vaistų be recepto. Ir su tokia filosofija "čia juk ne narkotikas"... Visi žmonės išsirašo vaistus visam laikotarpiui, jei žino, kad keliaus į užsienį. Ten tuo labiau negausite nei tabletės, ne kaip Lietuvoje, nueinat, pagrasinat vaistininkei, iškeikiat, tai ir duoda lapelį. Sėkmytės.
nerijus rakauskas
2019-08-16 16:46:08 IP 2cfq80p3
Gerb.Vadovai, dažnai lankausi Benu vaistinese, perku vitaminus, papildus.Norėčiau Jūsų paklausti, kas yra moterims, kurios dirba Vilniuje, Konstitucijos pr.7a, , Europa, , prekybos centre.Jos visada nelaimingais veidais, jautiesi kaltu, kad atėjai ir ne duok Dieve ko nors paklausei...Suprantu, kad pr Žolinę t.y.08, 15d.sunku dirbti, bet klientas tikrai nekaltas, kad Joms tenka aptarnauti...Mano nuomonė su tokiomis darbuotojomis Jus prarandate nemažai klientu.SEKMES JUMS DARBUOSE.
Niekad neturėjau nieko prieš Benu vaistinę, kartkartėmis ten nusipirkdavau papildų ar kitų reikalingų medikamentų. Tačiau vakar labai nustebau, kai Alytuje didžiosios RIMI Benu vaistinėje paprašius nuo skausmo leidžiamų vaistų Diclac arba Movalio, gavau atsakymą, kad tik su receptu parduoda. Pasitikslinau ar tikrai tik, atsakė, kad visuomet buvo receptinis vaistas, bet parduodavo laisvai. Išėjau su skausmingu klubu, nes paūmėjusi išvarža kėlė stiprius skausmus viso dubens srityje, o artėjanti naktis kėlė nerimą. Prakenčiau iki ryto, ryte vyras nuvažiavo į polikliniką recepto, grįžo ir su vaistais ir su receptu.
Manau, kad pačios vaistininkės nekentėtų tokio skausmo per naktį, o būtų nusipirkusios bent vieną ampolę, ką galėjo pasiūlyti ir man, ir paprašyti atvežti receptą kitą dieną. Tikrai be jokio žmogiškumo...Skausmas per naktį tik išdidėjo...Vat ir minusas ir labai didelis, galėjo bent pasiteirauti, alternatyvą pasiūlyti. Na labai nemaloni šį kartą pasitaikė vaistinės darbuotoja, beje anksčiau jos niekad nemačiau.
aš suprantu, kad daugybė žmonių Lietuvoje pasiryžę eikvoti savo brangų laiką, lakstyti po visus tinklus, nes esą kitur yra centu kitu pigiau. Bet man Benu vaistinėje net atmosfera kitokia - ramu, šviesu, švaru. Lankausi keliose vaistinėse, Benu vaistinėje aleksote ir Benu vaistinėje Kauno senamiestyje, ir abi super. Labai maloni jauna vaistininkė Molo vaistinėje taip pat. Praktiškai nesilankau kituose tinkluose, visada žiūriu vien tik Benu vaistinės akcijų leidinius ir ten perku.
Laba diena. Prieš savaitę Benu vaistinėje Rimi prie Žirmūnų pirkau kalio miltelių pakelius, vaistininkė buvo labai maloni, o šiandien mandarino Benu vaistinėje man pasakė, kad po vieną pakeli neparduoda, nes sugenda. Normalu? Tai jei visas tinklas parduoda, o viena vaistine ne? Taip gali būti ? Ir dar pardavėja nei laba diena nei viso gero nepasakė. Baisu
Oze Geguzes 16 diena 16:00 pasitikrinkit savo kasininkes, nes apart saves daugiau joms niekas neidomu ir dar ziuri susiraukus, kad reik dirbt :) o siaip vaistine nebloga
Su sios vaistines tinklu bendrauju ne vienerius metus, ir tuo labai dziaugiuosi. Turiu net savo pamegta ir labai pujkia vaistininke Rita Alesiujiene (Domeikavos), tai labai kompetingas ir pujkus sios srities specialistas. Aciu Jai. Daugiau tokiu geru vaistiniu ir ju kompetetingu darbuotoju. Aciu Jums :)
Vaistininke neatidi ir nemandagi.Ant antibiotiku dezutes uzrase doze nesutampancia su recepte nurodyta doze.Paprasius parodyti recepta, atsikalbinejo.
BENU vaistinė Vilniaus Jeruzalės Rimi - įkišo pačius brangiausius vitaminus, tik po kelių dienų patikrinau internete - bent trigubai pigiau buvo galima įsigyti kitose vaistinėse. Matė, kad atėjau serganti ir nesiorientuojanti, paprašiau vitaminų - įsūdė pačius brangiausius už 9 Eur, kai pilna bent po 2 Eur. Ir šiaip, tikrą tiesą rašo - prabangi vaistinė, antkainiai ohoho...
Noriu pagirti tamsu vyruka (nezinau vardo)su akiniais, dirbanti Benu vaistineje, esancioje Vilniuje, PC Domus Pro, Bieliunu gatveje. Visada labai maloniai bendrauja, pataria, isigilina i problema, tikrai dazniausiai viska geriau isaiskina nei gydytojas :)
Vakar 2019-02-27 apie 17:30val. teko lankytis klaipėdos big prekybos centre esančioje benu vaistinėje. Atstovėjus eilę su metų amžiaus, sergančių vaikų, vaistininkės paprašiau patarti priemone nuo kosulio metinukui. Mums nemaloni vaistininkė pasiūlė dvi priemones (hedelix ir moss) pasakius jog vieną turime, bet mažylis dėl skonio jo negeria. O prie kitos priemonės gydytoja liepė nusipirkti "kokį nors siurupą", kelis pavardino, bet neišsidėmėjau. Vaistininkė pasakė jog neturi ką duoti.
Esmė tokia jog retai einu į benu vaistine, nes kiek kartų buvau tiek kartų aptarnauja kaip per prievartą suvarytos dirbti.....bet vakar tai tikrai supykau, nejau vaistinėje yra tik dvi priemonės????
Nuvykus į kito tinklo vaistine, maloniai išklausinėjo koks kosulys, kiek ilgai kosti, parinko siurupą nuo kosulio. Pasirodo buna daugiau nei du preparatai, benu vaistininkėms reikėtų tai žinoti. Ir galėtų išmokti aptarnauti žmones maloniai, o ne per visa vaistine šūkauti....
Na paskutinį kartą ten lankiausi.
Labai šaunus Benu vaistinės kolektyvas Domeikavoje Kauno raj.Dirba tikrai nuoširdžios, dėmesingos ir paslaugios profesionalės.Visada malonu apsilankyti šioje vaistinėje.

Natural Pharmaceuticals
Adresas: K. Donelaičio g. 62-1, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: vaistai, medicininės medžiagos.
UAB “ Natural Pharmaceuticals “ buvo įsteigta Lietuvoje 2013 m., daugiausia dėmesio skiriant Norvegiškų Omega-3 maisto papildų tiesioginiam platinimui. Nuo tada mūsų produktų pasiūla išaugo ir šiuo metu apima maisto papildus sąnariams, daugybę vitaminų (įskaitant vitaminą K2) ir mineralų. Visi mūsų produktai yra...
Ruvera
Didmeninė prekyba ir gamyba

Adresas: Žemaitės g. 145, LT-76139 Šiauliai.
Veiklos sritys: vaistai, medicininės medžiagos; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; higienos reikmenys; importas; kosmetika, parfumerija; veterinarija.
UAB „Ruvera“ – lietuviško kapitalo įmonė sėkmingai dirbanti jau nuo 1994 metų. Įmonės veikla yra didmeninė prekyba pašarais (pašarų papildais, pieno pakaitalais ir kt.), veterinariniais vaistais, dezinfekciniais ir apsaugos preparatais, gyvūnų priežiūros ir kenkėjų kontrolės priemonėmis. Viena pagrindinių įmonės...
Teida
Prekyba internetu www.teida.lt

Adresas: Puodžių g. 4-1, LT-44288 Kaunas.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB TEIDA įkurta 1994 m. Kaune. Šiuo metu įmonės filialai-parduotuvės veikia visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei Druskininkuose. Įmonė bendradarbiauja su specializuotos medicinos bei sporto įrangos gamintojais, mokslo įstaigomis ir savo klientams siūlo aukščiausios kokybės gaminius, atitinkančius ES...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F-1, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Analizė
Adresas: Margirio g. 1C, Akademija, LT-53348 Kauno r.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; odontologija, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
Didmeninė prekyba medikamentais, odontologinėmis ir vaistinės medžiagomis - pagrindinės Analizė, UAB veiklos. UAB „Analizė“ – odontologinių medžiagų lyderė Lietuvoje, atstovaujanti tokius pasaulyje gerai žinomus prekių ženklus kaip Cavex, 3M, Kulzer, GC, HW ir t.t. Pasinaudojus išplėtota 1991m. įkurtos įmonės...

Vežėjai gali susigrąžinti dalį Vokietijoje sumokėto kelių mokesčio
Vežėjai gali susigrąžinti dalį Vokietijoje sumokėto kelių mokesčio 11-24 13:10
Europos Sąjungos Teisingumo Teismui nustačius, kad Vokietijoje sunkvežimiams taikomas kelių mokesčio rinkliavos dydis pažeidžia ES teisės aktus, vežėjai gali susigrąžinti dalį šioje šalyje per...
R. Karbauskis neteko Seimo nario mandato
R. Karbauskis neteko Seimo nario mandato 11-24 13:06
Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) priėmė sprendimą dėl Seimo nario mandato atsisakiusio Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderio Ramūno Karbauskio įgaliojimų nutraukimo. Vietoje jo...
ES skiria 17,3 mln. Eur Klaipėdos uosto kanalo gilinimui
ES skiria 17,3 mln. Eur Klaipėdos uosto kanalo gilinimui 11-24 13:01
Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija (KVJUD) su Centrine projektų valdymo agentūra pasirašė sutartį dėl ES finansavimo skyrimo laivybos kanalo gilinimui iki 15 metrų.

Karantino metu Jūs:

Colgate-Palmolive 84,54 -0,73%