VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę BENU Vaistinė Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę BENU Vaistinė Lietuva

Atsiliepimai apie BENU Vaistinė Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie BENU Vaistinė Lietuva, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte - telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Gruodžio 4 d. apie 18 h nueinu į BENU Šiaurės miestelyje (VIДNIUS), prie 1 kasos apie 10 žmonių, dar bobutė kažką ilgai aiškinasi, kitoje stovi pardavėja ir krapšto nosį. Prieinu ir sakau: MAN INDELĮ LABORATORINIAMS TYRIMAMS. O pardavėja: Pas mane tik kosmetika ir maisto papildai! Paaiškinu: Nežinau, ar indelis myžalams yra kosmetika ar maisto papildas, bet dėl jo anoje eilėle stovėti nesiruošiu. Žinoma, neapsidžiaugė, bet atnešė ir pardavė. Kas čia per aptarnavimas? Kodėl toks kasų pasiskirstymo netolygumas?
Atsakyti
Labai dėmesingas, mandagus ir profesionalus aptarnavimas Benu vaistinėje Kaune - prekybos centre SAVAS, likau be galo patenkinta. Retai lankausi šio tinklo vaistinėse, bet prireikė kosmetikos priemonių. Tik užėjus į vaistinę jaučiasi iš karto, kad konsultuoja ir produktus parenka pirkėjams labai aukšto lygio gerai išmanantys savo darbą darbuotojai. Įsigijau labai geros sudėties kosmetikos priemonių veidui, tikrai yra iš ko rinktis. Pasižvalgiau kaip aptarnaujami ir konsultuojami klientai kurie perka vaistus. Būtinai dar apsilankysiu.
Atsakyti
Noriu dar kartą parašyti apie Benu vaistinę Šiauliuose Kudirkos 99 \ligoninėje\.Lankausi dažnokai ir visada esu aptarnaujamas maloniai ir mandagiai.Visoms šios vaistinės darbuotojoms noriu padėkoti.Ačiū Jums.
Atsakyti
2018-10-08 ~17val. atvykau į BENU vaistinę, esančią Jeruzalės prekybos centre Vilniuje, nupirkti daktarės išrašytų receptinių vaistų. Vaistininkė maloniai pasitiko bei paaiškino, jog mano ieškomų vaistų neturi, taip pat paaiškino, jog šie vaistai buvo išparduodami BENU vaistinių prekybos tinkle, tad greičiausiai galiu jų niekur nerasti. Vis tik moteris nepatingėjo bei pasitikrinusi savo vidinėje sistemoje mane informavo, jog reikiamų vaistų dar galiu rasti Mandarino PC Benu vaistinės filiale. Patikino, jog tame filiale mato dar 2 vnt. likutį. Nors buvo piko valandos, vaistai man buvo būtini, tad kad nekiltų grėsmė sveikatai, teko padėkoti už pagalbą bei vykti į artimiausia BENU filialą į kurį nukreipė vaistininkė. Atvykęs į Mandarino PC esantį Benu vaistinės filialą ~18 val., sulaukiau eilės prie kasos bei paprašiau "receptinių vaistų", jauna mergina, kuri greičiausiai yra konsultantė arba asistentė, neturinti farmacininkės licencijos, ganėtinai NEmandagiai nurodė eiti prie kitos kasos. (Deja nepastebėjau prie kasos, jokio užrašo, kad su receptais neaptarnaujama) Vis tik, nieko nelaukdamas, atsistojau į eilę prie kitos kasos, prie kurios garbingo amžiaus moteriškė-vaistininkė draugiškai aptarinėjo, nelabai su vaistais susijusius reikalus, su kitu lankytoju (draugyte?). Na, tikriausiai, Benu vaistinėje tai yra normalu :) Nesureikšminau, palaukiau ~5-8min., kol moteriškės pabaigs savo pokalbį. Laukimo metu, jauna mergina, su kuria jau turėjau pokalbį prie kasos, dar keletą kartų, vėl gi, itin nemandagiai, paprašė pasitraukti į šoną, tam, kad ji galėtų prieiti prie vaistų lentynų. (tas atvejis kai sedi ne vietoje, stovi ne vietoje..) Galiausiai sulaukęs ir priėjęs prie tosios garbingo amžiaus moteriškės-vaistininkės kasos, paprašiau vaistų pagal daktarės išrašytą el. receptą, taip pat paminėjau, jog kolegė iš kito filialo nukreipė mane į šį filialą.
Moteriškė labai arogantiškai tarė "Ką tu sakai..", paėmusi mano asmens dokumentą nusisuko prie savo stalčiukų. Na ir tuomet prasidėjo, išklausiau moralą apie neteisingai išrašyta el. receptą, apie tai, jog mes bijome daktarams pasakyti, kad jie neteisingai rašo receptus, apie tai, jog vaistininkė neketina dengti savo lėšomis kažkokių receptų ir t.t.. o kai aš paprašiau josios parašyti ant lapelio kas konkrečiai negerai, ji tarė: "Aš neturiu teisės mokyti daktarų" :) Man iškart kilo klausimas, "O mes, eiliniai paprasti žmonės, turime tokią teisę?" :) Trumpai tariant, likau nieko nepešęs. Vargais- negalais pavyko gauti, kokį tais paaiškinimą ant lapelio, kurį prisegu prie šio komentaro. Įspūdžiai "neišdildomi".

Keista, kodėl tosios klaidos nepastebėjo pirmajame Benu filiale, kuriame lankiausi Jeruzalės prekybos centre?! Jau planavau laiką, kada teks kreiptis į savo daktarę ir padėkoti už visus šiuos "neišdildomus įspūdžius", pakeliui į namus pamėginau užsukti į kitą vaistinių tinklą, kur man be jokių moralų ar/bei arogancijos pardavė man taip reikalingus receptinius vaistus. Tas, tikrai suteikia vilties žmonija. Mes dar turime šansų :)

Norėjau aptarnavimo kokybės informaciją perduoti Benu atsakingiems asmenims, didelis Europietiškas vaistinių tinklas, kaip jie patys rašo savo svetainėje (http://www.benu.lt/apie-benu/), turintis Lietuvoje per 80 filialų... bet truputį paieškojęs internete, neradau jokių kontaktų, kur žmonės galėtų kreiptis, kad paliktų savo atsiliepimą.
Matyt, jiems nerūpi klientas bei aptarnavimo kokybė, kaip ir dažnam verslui, ypatingai mūsų kraštuose, terūpi pelnas :) Galbūt kam nors pravers. O aš tikrai vengsiu apsilankymo, galbūt ir ne visų šio tinklo vaistinių, bet bent jau šįo konkretaus Benu filialo prekybos centre Mandarinas Vilniuje.
Atsakyti
Kainos, tai kaip kosmose virs 100% brangiau, nei kitose vaistinese. Reikejo tepaliuko, uzbegau nusipirkau uz 7eur, o namie paziurejus camelia vaistineje nepilni 3 eur, be akcijos. Tai kaip kosmosas, daugiau nei dvigubai uzsideti. Niekada nebeisiu!!!!!!!!
IR KITIEMS NEREKOMENDUOJU!!!
Atsakyti
Sveiki, seniai man labai nepatinka Savo prekybos centre esančios Benu vaistinės darbuotojos, tai kažko nežino, neranda. Bet šįryt tai susidūriau su tokia... Aiškino, kad negaliu gauti insulino, nes dar ne laikas, o kaip man be jo gyvent? Brudas, o ne vaistininkė. Ji gali žmogų į kapus nuvaryt. Dar aiškino, kad insulinas visur mokamas, bet kitoj vaistinėj nemokėjau nė cento. Kokios čia dirba rinktinės? Jos vardas Ramutė. Aš ją vadinu kitaip. Neisiu daugiau į tą įstaigą.
Atsakyti
Teko 2018-07-31 lankytis Benu vaistineje Kaune prekybos centre Savas su sveciais is Valstiju ir nebuvusiais Lietuvoje 10 metu. Buvome ne tiek as, kiek mano sveciai nustebinti vistininkes elgesiu, ypac sveciai. Priejus prie kasos laukeme kazkokio demesio, deja darbuotoja kazka veike prie kompiuterio, galu gale atkreipe demesi tardama: tai ko nori (cia vienai is mano sveciu) na apie tai, kad pacientas ar pirkeja turetu matyti paprasytu vaistu saras kompiuteryje tai nesulaukta, paprasius vaistu, zinoma jie buvo patiekti, kadangi viesnai dirba panasu darba kaip ir teko raudonuoti del nemandagaus aptarnavimo, bet viliuosi kad aibe nuosirdziu ir kulturingu darbuotoju dirba Lietuvos vaistinese.
Atsakyti
Sveiki, vakar teko lankytis BENU vaistinėje, Rygos g., RIMI parduotuvėje. Kadangi medikamentai, kurių reikėjo, buvo skirti mano augintiniui, o vet.vaistinėje jų neturi, buvau maloniai nustebinta mane aptarnavusios vaistininkės (vardas, atrodo, Valdereza, atsiprašau, jei ne taip perskaičiau) kantrybe ir profesionaliu aptarnavimu. Kagdangi ši vaistinė man pakeliui, esant reikalui mielai čia lankysiuosi.Sėkmės Jums.
Atsakyti
Nuoširdus AČIŲ BENU vaistinės, esančios Kauno raj., Domeikavoje, Mildos g. 5 darbuotojoms: be galo paslaugios, maloniai ir operatyviai aptarnauja, profesionaliai rekomenduoja. Šios vaistinės vedėja R.Alešiūnienė subūrė puikų kolektyvą, kuriame dirba vaistininkė L.Ližaitytė ir kitos šaunios darbuotojos, kurių pavardžių nežinau. Esu ilgametė Domekavos gyventoja, tad labai malonu, kad mano mylimame kaime yra tokiu ypatingų, o kartu ir paprasatų, nepriekaištingai savo sritį išmanančių žmonių. Ir dėl vaistų nereikia vykti miestą. Linkiu kuo geriausios kloties šioms vaistininkėms!
Atsakyti
Norėčiau paviešinti informaciją apie BENU vaistinės "dovanas" nėščiosioms ir jų būsimiems mažyliams, kurios gali sukelti rimtą pavojų sveikatai. Taip pat paraginti visas mamas, kurios gavo šias dėžutes, patikrinti jų turinio galiojimo laiką, kad išvengtumėte skaudžių pasekmių.

https://www.alfa.lt/straipsnis/50271586/vaistine-busimoms-mamoms-padovanojo-po-kudikio-dezute-turinys-pavojingas-sveikatai
Atsakyti
Laba diena, pirkau Benu vaistinėje Šeškinės poliklinikoje termometrą, jis sugedęs, neveikia, kvito neišsaugojau ir noriu paklausti ar galiu kokiu būdu pasikeisti į gerą.Kaina nėra maža, manau yra kažkokios galimybės pakeisti brokuotą prekę į veikiantį daiktą.
Atsakyti
Teko nusivilti PC Mandarinas esančios Benu vaistinės darbuotoja, kuri pasirodė esanti nekompetentinga ir nesivadovaujanti įstatymu, dėl vaistų išdavimo ir pardavimo pacientui. Turėjau stiprų migrenos priepuolį, į vaistinę nuvyko vyras. Tačiau ten vaisto jam nedavė. Reikalavo recepto. Tačiau remiantis ministro įsakymu, receptiniams vaistams išduoti be recepto yra taikomos išimtys: Farmacijos specialistas receptinius vaistinius preparatus gali parduoti pacientui be recepto, esant visoms šioms sąlygoms:<.........> vaistinis preparatas paskirtas ūmiems migrenos priepuoliams gydyti;
Siūlyčiau šios vaistinės specialistėms pasidomėti ir pasiskaityti ministro įsakymą ir naujausias jo pataisas.
Atsakyti
Norėčiau padėkoti vaistininkėms dirbančioms Savanorių pr. 115, Kaune, jos visada ras geriausią sprendimą, visada išklausys problemą, patars, ir pateiks visą reikalingą informaciją, išrinks vaistus už geriausią kainą. Malonu lankytis šioje vaistinėje. Dėkoju už Jūsų profesionalumą.
Atsakyti
Noriu padėkoti šios vaistinės darbuotojai, dirbančiai su klientais, kurie skambina konsultavimo tel. 8 698 46 483. Nežinau darbuotojos vardo, bet galiu pagirti už operatyvų problemos sprendimą. Ji padėjo surasti vaistus esančius kitame mieste, suorganizuoti jų pristatymą į artimiausią vaistinę Vilniuje ir paskambinti, kad jau galima juos atsiimti. Ir tai per vieną parą. Dėkui Jums.
Atsakyti
Ukmergeje Vytauto g.105 Benu vaistineje kuri randasi ligonineje, pirkau gerklei purskala.Istikruju pati nzn tik apsipirkusi paimiau vaistines akcijini leidini ir gryzusi namo pamaciau, perkant purskala Faringo Spray turejo vaistininke duoti kitoki purskala dovanu, bet man jo niekas net nepasiule.Pradejau ir ceki nagrineti jame taip pat irasytas tas purskalas kuri turejau gauti, po kiek laiko tik atgaminau, kodel vaistininke nenirejo duori cekio, bet paprasius ji man atidave.Esu pasipiktinusi, nzn kieno kalte vaistininkes kuri gal but man priklausancia dovana pasisavino ar jusu leidinys tik priviliot, kad pirktu zmones.Lb daznai lankausi sioje vaitineje, bet nusivyliau ir tikrai daugiau i ja nebeisiu.Apgavystes vyksta.
Atsakyti
Kainos tai eina sau pas Benu.
Nesuprantu KAM taip lupikaiti????
Na uzdejot eura na du daugiau nei kiti, na bet ne +100%.
Absurdas.
Vaistas euro ar gintarinej pvz 5 eur. O pas jus 12.. ir taip visi vaistai!! Todel ir nenorit skelbti kainu internete, ane?
Nahui tokia vaistyne.
Dar reiktu pasidometi KAIP su tokiom kainom ilindot i santaros klinikas ir kt.med istaigas.
Atsakyti
Benu vaistineje megoje lankausi daznai, nes ten dirbu ir man ten nusipirkti reikiamu vaistu yra labai patogu, bet del aptarnavimo daugiau ten nesiruosiu kojos kelti ir manau man pritartu ne vienas, ne tik tai, kad turi pirmas pasisveikinti, dar ir apie vaistus nieko neismano, jokio patarimo, ir labai nepatogu nestis vaistus rankoje nes maiselio nieks neduoda.
Atsakyti
Šiandien teko smarkiai nusivilti Benu vaistine esančia Kauno centre, Šv. Gertrūdos g., tiksliau aptarnavimu joje, nors iki šiol būdavau tikrai patenkinta ja. Vaistinėse dažnai nesilankau, bet Benu vaistinė man arti namų, todėl dažniausiai pasirinkdavau būtent ją. Šiandien užėjau nusipirkti receptinių vaistų, kuriuos man išrašė gydytojas. Toli gražu ne pirmą kartą perku šiuos vaistus, bet nei karto ir nei vienoj vaistinėj nebuvau palaikyta apgavike. Bet šiandien, vos padavus receptus vaistininkei, ji iškart rėžė, , Nu jau kaip atspausdinti.. ir dar juodu tušinuku rašyta..", pradėjo trint tuos lapelius, žiūrinet iš visų pusių. Aš niekad neatkreipiau dėmesio kokiu rašikliu gydytojas rašo, ir nežinojau, kad tai taip svarbu. Ir vis žvilgčioja taip įtartinai į mane. Dar paklausė, ar čia iš Klinikų receptai, nors aiškiai buvo parašyta, matyt galvojo pasimesiu, jei pati namie atsispausdinau. Aš neturėjau jėgų ginčytis su ja, taigi jau galvojau atsiimt receptus ir eit į kitą vaistinę, bet vaistininkė-seklys morka matyt nusprendė, kad gal čia vis dėl to tikri receptai ir pardavė man vaistus. Tikrai paskutinis kartas kai perku šioje vaistinėje, nes atėjus nusipirkt vaistų nenoriu būti palaikyta apgavike, kuri namie spausdinas receptus, ar kaip čia reikėjo suprast.
Taigi, jei Benu administracija skaito šiuos atsiliepimus, būtų smagu, kad praneštu darbuotojams (o ypač Aušrai Adomėnienei, kuri šiandien gaišino mano ir kitų pirkėjų laiką bei įžeidė mano orumą) kad nesielgtų su pirkėjais kaip su narkomanais ar nusikaltėliais. Galbūt gerb. Adomėnienę labiau domintų kalėjimo prižiūrėtojos darbas ar bent jau oro uosto apsaugos darbuotojos pareigos? Jos vietoje tikrai susimąstyčiau apie kitas karjeros galimybes.
Regina Butkeviciene
2017-03-19 18:04:11 IP 178.16.38.96
Atsakyti
Aciu, kad suburete toki saunu darbuotoju kolektyva vaistineje, esancioje Bendrosios medicinos praktikos klinikoje. Cia, kaip niekur kitur, gaunu informacijos, patarimu. Dziaugiuosi darbuotoju geranoriskumu, nuosirdumu, profesionalumu. Aciu cia dirbancioms Rimvydai, Mildai ir Dinai.
Miglė Motiejūnaitė
2017-03-04 16:58:23 IP 78.58.187.206
Atsakyti
Vilius Vainilavicius 2017-02-18 11:17:14
Laba diena, norime pranesti apie labai nemandagia ir grubia Jusu darbuotoja Rita Alesiuniene, Kauno raj. Domeikavoje, Mildos g 5 esancioje vaistineje. Jau nebe pirma karta su klientais elgiasi grubiai, izuliai, jokios konsultacijos ar patarimo besirenkant vaistus. Visuomet isreiskia savo nepasitenkinima, kad uzejome vaistu nusipirkti. Visos kitos darbuotojos malonios ir paslaugios.
Gyvename kaiminysteje, tad daznai uzsukame i sia vaistine, panasiu komentaru ir atsiliepimu apie mineta nemalonia darbuotoja esame girdeje ir is musu kaimynu, kuriems teke su ja susidurti. Jai dirbant vengsime uzsukti i vaistine.
Iš tiesų retai reaguoju į neigiamus komentarus, tačiau šį kartą neramu, kad per šią neadekvačią pastabą, mūsų šeima praras vaistininkę dėl kurios važiuojame iš kito miesto galo. Ne kartą peršalus pirmiausia bandydavome pataikyti pas Ritą, nes ji pagal simptomus galėdavo paaiškinti galimą ligą ir gydymo būdus, taip išvengdavome eilių pas šeimos daktaratą. Todėl šis komentaras primena nepagrįstą pyktį.
Atsakyti
Noriu nuosirdziai padekoti jusu darbuotojai Rita Alesiunienei, dirbanciai Domeikavos Benu vaistineje, tikrai turetumet didziuotis tokiu paslaugiu, kompetetingu darbuotuoju. As jau seniai nesinaudoju kitomis vaistiniu paslaugomis, nes visada gaunu atsakymus is Ritos i mano uzduotus klausimus, visada patars pasirinkimuose, patars kokiu papildu reiktu tam tikru metu. Nuosirdus jai dekui.
Atsakyti
Vilius Vainilavicius 2017-02-18 11:17:14
Laba diena, norime pranesti apie labai nemandagia ir grubia Jusu darbuotoja Rita Alesiuniene, Kauno raj. Domeikavoje, Mildos g 5 esancioje vaistineje. Jau nebe pirma karta su klientais elgiasi grubiai, izuliai, jokios konsultacijos ar patarimo besirenkant vaistus. Visuomet isreiskia savo nepasitenkinima, kad uzejome vaistu nusipirkti. Visos kitos darbuotojos malonios ir paslaugios.
Gyvename kaiminysteje, tad daznai uzsukame i sia vaistine, panasiu komentaru ir atsiliepimu apie mineta nemalonia darbuotoja esame girdeje ir is musu kaimynu, kuriems teke su ja susidurti. Jai dirbant vengsime uzsukti i vaistine.
Aš jums nepritarčiau, patys dažnai lankomės šioje vaistinėje ir nematome jokių nemalonių poelgių ir blogo aptarnavimo. Kodėl gi jūs neeinate į kitas vaistines? Nes jums visur blogai tikriausiai. Iš jūsų skundo matosi, kad jūs pats įžulus ir nemandagus žmogus.
Vilius Vainilavicius
2017-02-18 11:17:14 IP 88.118.134.202
Atsakyti
Laba diena, norime pranesti apie labai nemandagia ir grubia Jusu darbuotoja Rita Alesiuniene, Kauno raj. Domeikavoje, Mildos g 5 esancioje vaistineje. Jau nebe pirma karta su klientais elgiasi grubiai, izuliai, jokios konsultacijos ar patarimo besirenkant vaistus. Visuomet isreiskia savo nepasitenkinima, kad uzejome vaistu nusipirkti. Visos kitos darbuotojos malonios ir paslaugios.
Gyvename kaiminysteje, tad daznai uzsukame i sia vaistine, panasiu komentaru ir atsiliepimu apie mineta nemalonia darbuotoja esame girdeje ir is musu kaimynu, kuriems teke su ja susidurti. Jai dirbant vengsime uzsukti i vaistine.
Atsakyti
Sausio 6d, apie 21 valanda, BENU VAISTINEJE esancioje RIMI, Zirmunu g. 64 bandeme nusipirkti akiu lasus vaikams. Buvome pribloksti vaistininkes aptarnavimu. Papraseme jos parodyti mums kokie lasai yra, o ji mus pasiunte vaika nuvesti i ligonine o ne lankytis vaistineje. Vaistininke bendravo grubiai, nenorejo nei parodyti nei paieskoti vaistu. Paprase parodyti kokius vaistus gali pasiulyt, ji atsake : " as jums nesiruosiu visa stalciu rodyti "
Jeigu jai taip nepatinka bendravimas su zmonemis tegu nedirba vaistineje. Toks aptarnavimas negali buti toleruojamas. Jos vardas galimai Erika Beleniene, taciau ji atsisake atskleisti savo tikro vardo todel kazkiem mes spejome iziuret, galbut nevisai tiksliai.
Atsakyti
Sveiki.Pastaruoju metu tenka lankytis Benu vaistinėje, kuri yra Šiauliuse V.Kudirkos gatvėje 99.Noriu padėkoti visoms darbuotojoms už patarimus ir mandagų bei malonų aptarnavimą.Ačiū Jums. Su pagarba Vytautas V.
Atsakyti
tikraj nėra taip, kad benu vaistinėje visos malonos darbuotojos. Kaune, Žemaičių sankryžoje esančioj vaistinėj bruka įkyriai neperkamas prekes. Darbuotoja Zita įvaldžiusi mulkinimo strategiją, sarmatos turėkite. Įgrūda prausiklių už 20 eurų, kurie ne tik nepadeda, o dar labiau pablogina odos būklę. Kuo toliau nuo tokios darbuotojos. Ne duok dieve. Puiki darbuotoja vaistinei, bet ne pirkėjo kišenei. Čigoniškom manierom garsėjanti vaistinė.
Atsakyti
Sveiki, esu labai nusivylusi aptarnavimu.. Stovi penkiios grazuoles kudakuoja prie kasos, o paprasius pagalbos stovi nepatemkintos ir nei viena jos nesuteikia... Labai liudna, kad tokie zmones nemoka dirbt savo darbo....
Atsakyti
Laba diena.Ant mano pašto dėžutės uždėtas perspėjimas, kad nedėti reklaminių skrajučių.Būtų labai malonu, jei iš jūsų negaučiau, nes viskas metama i konteinerius.Ačiū.
Atsakyti
Labai noriu padėkoti Benu vaistinės darbuotojai p.Ritai A (dirbančiai vaistinėje Domeikavoje)už jos gerasirdiskuma, patarimus, konsultacijas, ji puikiai atlieka savo darbą, visada pasitinka su šypsena.
Ačiū...
Atsakyti
Sveiki, norejau padėkoti uz Benu suteikta dovanėle kūdikiams kuria dalinot. Tik nesu labai nusivylusi, kad puse prekių negavau, nes mano drauges gavo pilnas dėžutes o as gavau nepilna. Jusu įmonėje dirba tikrai nesąžiningos darbuotojos. Manau turim gauti visos su vienodu turiniu, bet kadangi kai kurie zmones yra nesąžiningi, tai taip ir nutinka, dėl to labai gaila.
Atsakyti
Nusivyliau dėl Kūdikio dėžutės, gavau vaistinėje lankstinuką birželio gale. Vaistininkė sako užpildykite internete ir atsiimsite dėžutę, tą pačią dieną prisijungiau prie jų puslapio, kuriame buvo patalpinta informacija, kad registracija bus atnaujinta liepos 11 d., liepos 13 d. vis dar ta pati informacija buvo, o liepos 15 d. parašyta, kad jau baigėsi registracija.
Atsakyti
Laba diena, aš taippat atsiėmiau kūdikio dežutę Kaune, Megoje esančioje Benu vaistinėj. Buvo vos keli daiktai. Labai apmaudu dėl nesąžiningų darbuotojų, nusivyliau šia vaistine..
Atsakyti
Laba diena.

Šiandien atsiėmiau kūdikio dėžutę Klaipėdoje, pc Arena esančioje vaistinėje ir labai nustebau jog dėžutės sudėtis labai skyrėsi nuo draugių atsiimtų dėžučių toje pačioje vaistinėje. Labai gaila, kad yra dar tokių nesažiningų darbuotojų kurie gali vogti net iš kūdikių.
Atsakyti
Laba diena,
Vakar atsiemiau kudikio dezute is Vilniuje esancioje Domus pro p.c.esancioje vaistineje. Ir ziuriu mamos dalinasi kiek kokiu gerybiu ten buwo bet liudna kad yra nesaziningu darbuotoju nes pvz.mano atsiimtoje dezuteje puse tiek nebuwo.
Na bet dziaugiuos kad ir ka ten radau.
Atsakyti
Sveiki, Santariskese esanti vaistines darbuotojoms padekite ismokti uzsakyti vaistus (vedejai, nes darbuotojos informavo, kad tik ryt kai bus vedeja tai bus atliekama arba eikite pas konkurentus) pagal vardinius receptus, o ne klientus zodziu svelniai manipuliuojant perspeti apie nepagristus ilgus terminus, nors su vaisto tiekeju nesusisieke. Maniau, kad esant rinkoje stipriems konkyrentams reikia rasti nisa, kuri darytu tinkla isskirtiniu, taciau BENU aptarnavimo kokybe zema.
Atsakyti
Laba diena kodel jusu nestumo testai benu ruzavi meluoja kiek dariausi testu visi nesamones rodo arba neaiske juostele, arba balta. As turiu kiekviena menesi darytis nt, nes yra gyditoju nustatyta o vis mane apgauna. Lb prasau daryti isvadas. Nes as perku kaune kipro petrausko ir sasnausko kampas.
Atsakyti
Sveiki, šiandien susidūriau su nemalonia situacija Panoramos BENU vaistinėje. Buvau iš-tujinta tikrąja to žodžio prasme, paklausus apie vaistus viską turėjau žinoti pati, o paklausus, ką rekomenduotų gavau atsakymą, kad "tu pati turėtum žinoti, kas tau gerai". Nežinau ar tai yra Jūsų vaistinės vizitinė kortelė, jog atėjus turi žinoti viską pati. :) Ir tai jau ne pirmas kartas, kažkaip nemaloniai nuteikia.
Atsakyti
2016 m. sausio 17 d. apie 10 val. ryte uzejau i Jeruzales g. 4 esancia Benu vaistine nusipirkti vaistu nuo kosulio. Susiradus pavadinima internete paklausiau, kaip juos vartoti. Vaistininke paklause, ar nemoku skaityti, po to man pasakius, kad mokesiu kortele, vel pasake, skaitykit, kas parasyta, idekit kortele ;) Taip ir nesupratau, atejau i vaistine, ar i Maxima pas Maximos kasininke. Pastaroji ir tai malonesne buna ;) Kita karta rinksiuos kita vaistine, kad ir toliau esancia ;) Sekmes
Atsakyti
Pirkau purskala nosiai AIRY ir uz 15ml sumoketi teko 9.89e., norejau iskart priduoti atgal - aisku neprieme. Specialiai uzejau i kita vaistine.ten tokie pat vaistai 5.45e. Va kaip atidziai reikia pirma atejus ieskoti sau tinkamu vaistu paklausti kainos, o tada nepagaileti laiko eiti i kita, ar dar i kita......nes toks skirtumas kainu!!!!!! Daugiau neisiu i Benu ir kortele nuolaidu ismesiu.labai gaila, kad tokie "grobikai "....
Atsakyti
Teko svečiuotis Kaune, ir būdama Megoje užėjau į ten esančią Benu vaistinę nusipirkti vaistų. Gyvenime daugiau ten neisiu. Įmonės vadovybei derėtų atkreipti dėmesį į darbuotojų elgesį su klientais. Tokios nepagarbos dar neteko patirti. Tikrai nerekomenduoju.
Atsakyti
Labai neigiamas požiūris į šią vaistinę, ypač Žirmūnų g. Rimi prekybos centre. Lentynoje Gelomyrtol forte 5, 79 eur, o kasoje jau išmuša 6, 19. Klausimas kodėl keičiasi kaina, geras atsakymas, kad nespėjo visų kainų pakeisti lentynuose.
Super vaistinė, tikrai rekomenduoju:)
Atsakyti
Atsiprašau, bet tik šioje vaistinėje nesijaučiama jokio padorumo. Kiek kartu lankiausi, visos susiraukusios kaip vistos, nesugeba nei patarti o tik gruda savo nuomon, kad butu nupirkti vaistai kurie joms nereikalingi. Nei aptarnauti normaliai nesugeba, toks vaizdas kad nori tik pletkintis tarpusavyje. Man atrodo laikas keisti personala, ir apskritai visa!! Gal tik tada ismoks aptarnauti kaip reikia
Atsakyti
Nurėjau nusipirkti nošpos. Ir pirmą kartą išgirdau, kad 24 tabletės kainuoja 5, 29 eu. Apiplėšimas vidury baltos dienos. Daugiau niekada neisiu į šią vaistinę ir dar kitiems rekomenduosiu neiti, nes kainos yra kosminės.
Atsakyti
Turiu tris klausimus:
1. Kodėl PPC, , Ozas" vaistinėje dirba pardavėjos, , vištos", kurios visiškai nesugeba pakonsultuoti ir pasiūlyti tinkamo vaisto?
2. Kodėl Jūsų vaistinėje vaistai kainuoja brangiau negu kitose vaistinėse?
3, Kodėl neturite spaudimo matuoklio? (Nualpau darbe, reikėjo pasimatuoti spaudimą, -, , sorry, neturime spaudimo matuoklio, galime lašų nuo širdies pasiūlyti"- atsakė pardavėja.
P.S. Su širdimi man viskas tvarkoj.
Atsakyti
sveiki, siandiena Kaune Dainavos turgaus Rimi prekybos centre esancioje Benu vaistineje padavus vaistininkei vaistu lapeli kuriame buvo aiskiai pazymeta tabletes, o ne lasiukai vis gi padave lasiukus kurie brangiau kainuoja trigubai ir nk nepasake, ir paklausus apie vaistu vartojima nestumo metu konkretaus atsakymo nesulaukiau tiesiog atsake turbut galima ir turbut taip pat vartoti kaip parasyta... kadangi laukiuosi tik 15 ta savaite lasiuku vartoti negaliu.Tad pinigus ismeciau kaip i bala.Oir kainas galetumet susimazinti uz vaistus 5lt daugiau sumokejau nei kainuotu bet kurioje kitoje vaistineje.Aciu uz demesi jusu vaistineje lankiausi pirma ir paskutini karta.
Atsakyti
Benu a******u kompanija, sako pas mus pigiau, o nuejau i kita vaistine ir ten vaistai pigesni buvo
Atsakyti
"Benu vaistinės vertybės: profesionalumas, draugiškumas, naujumas, inovatyvumas ir įsipareigojimai - penkios vertybės, kurios yra BENU vaistinių veiklos pamatas". Šiuos žodžius radau Jų internetiniame tinklapyje, bet mano nuomonė yra kitokia. 2014.12.29 dieną nuėjau su receptu Šiauliuose į Benu vaistinę Sevastopolio gatvėje, reikėjo vaistų, kurie yra gaminami, ten dirbantys vaistininkai pasakė, kad daro inventorizaciją ir vaistų negamins, sakau reikia 1 metų mergaitei, jie sako pradėjom inventorizaciją, pagamintumėm sausio 5d. Tada nuėjau į Ramunėlės vaistinę, kurie po kelių valandų pagamino. Labai nusivyliau Benu vaistine, ir manau, kad jie neteisingai rašo savo vertybes, jei nesugeba jų vykdyti.

Taip pat rekomenduojame

Medicinos projektai
NAUJA MEDICINOS ĮRANGA

Adresas: I. Kanto al. 15, LT-06214 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicininė įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB Medicinos projektai - patikimas partneris medicininės įrangos ir priemonių tiekimo, diegimo, remonto, aptarnavimo, apmokymo, kompleksinio projektų sprendimo srityse. Siūlome optimalų paslaugų kompleksą ir šiuolaikinės įrangos asortimentą, būtiną medicinos įstaigų Lietuvoje ir užsienyje pilnavertei veiklai...
Įmonė likviduota.
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; nekilnojamasis turtas; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

D. Grybauskaitė: tai valdžios santykio su visuomene krizė
D. Grybauskaitė: tai valdžios santykio su visuomene krizė 12-12 22:09
Vyriausybės krizės nėra, yra valdančiosios daugumos santykio su visuomene krize, teigia prezidentė. "Manau, kad tai daugiau valdančiosios daugumos santykio su visuomene krizė, ne Vyriausybės...
"East Capital" tikriausiai pardavė valdytas "Utenos trikotažo" akcijas
"East Capital" tikriausiai pardavė valdytas "Utenos trikotažo" akcijas 12-12 20:07
Švedijos investicijų bendrovė "East Capital Asset Management" tikriausiai pardavė turėtas koncerno SBA valdomos bendrovės "Utenos trikotažas" akcijas.
D. Trumpo buvusiam advokatui teismas skyrė 3 metus nelaisvės
D. Trumpo buvusiam advokatui teismas skyrė 3 metus nelaisvės 12-12 19:53
Buvęs JAV prezidento Donaldo Trumpo advokatas Michaelas Cohenas belangėje turės praleisti trejus metus. Tokią laisvės atėmimo bausmę jam trečiadienį skyrė teismas.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Jūs esate..

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Manchester United 18,14 +5,16%
Twitter 34,45 +3,05%
Nokia 5,84 +2,82%
Colgate-Palmolive 64,55 +1,59%
NVIDIA 148,19 -2,42%
General Electric 6,76 -2,45%
AIG 36,59 -2,45%
CBS 48,24 -3,05%

Žaliavų kainos pasaulyje

Vištiena 2,03 0,00%
Sidabras 14,35 -1,71%
Apelsinai 0,73 -2,67%
Benzinas 1,63 -19,70%
Ryžiai 401,00 -1,96%
Dyzelis 2,05 -12,02%
Auksas 1220,65 +0,43%
Jautiena 3,95 +2,33%