Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę BENU Vaistinė Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę BENU Vaistinė Lietuva

Atsiliepimai apie BENU Vaistinė Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie BENU Vaistinė Lietuva, UAB

Kaune, Šančiuose, Prancūzų 6, Benų vaistinėje pastoviai neįmanoma nusipirkti prekių. Vaistininkė visada teigia, kad nieko neturi, prekes''atceit' galima tik užsakyti. Atėjus nusipirkti prekės 2 už 1 kainą, negalėjau jos įsigyti, nes antros prekės neturi, ir taip PASTOVIAI. Vaistinė yra gydymo įstaigoje, todėl įprastai mane daktarė siunčia čia nusipirkti vaistų, bet deja, reikiamų vaistų ji NIEKADA neturi. Vaistininkė neturi net elementaraus jodo, dezinfektanto ar perrišimui skirtų pleistrų. Nors gyvenu tam pačiam pastate kaip Benu vaistinė, bet turiu eiti į šalią esančią Gintarinę vaistinę, ten problemų dėl vaistų trūkumo neiškyla ir visada pakonsultuoja tinkamai. Siulyčiau administracijai atsiųsti slaptų pirkėjų, jog galėtų įvertinti vaistininkės darbą.
Vilniaus Žirmūnų Rimi dirba pats geriausias vaistininkas! Labai ačiū Jums už pagalbą!
Kaune pc savas vaistineje benu atejau 4 min pries darbo pabaiga. Suprantu, kad nori uzsidaryt anksciau, bet darbo valandos nurodytos iki 21h ir man buvo svarbus reikalas nupirkti viena preke. Pardaveja grazia forma pasiunte ant 3 raidziu. Viskas ivyko balandzio 24d 2021. Esu nusivyles aptarnavimu. Juk ne be reikalo atejau ne duona kad galeciau palaukti rydienos.
Praėjusį savaitgalį mano vaikinui susuko nugarą. Vakar pakeliui namo po darbų užsukau į Benu Vaistinę, esančią Žirmūnų g. RIMI parduotuvėje. Paprašiau mane aptarnavusios vaistininkės parduoti ampules su nuskausminamaisiais, kuriomis vaikinas ankščiau naudojosi, bet vaistininkė pasake, kad man reikalingi vaistai yra receptiniai, tad jų įsigyt paprastai negalėsiu. Mane maloniai nustebino tai, kad vaistininkė iškart pasiūlė alternatyvą. Parekomendavo tokios pat sudeties nuskausminamuosius nereceptinius vaistus tabletėse ir B grupės vitaminų kapsules. Vaistininkė paaiškino apie šių vaistų priešuždegiminį ir nuskausminamąjį efektą, paaiškino kaip vartoti, ir priklijavo lipdukus ant dėžutes kur pažymėjo kaip ir kada vartoti vaistus. Aš labai retai lankausi vaistinėse, pas gydytoja greitai nepateksi, o į greitąją pagalba važiuot nesinorejo. Namuose ant čekio radau vaistininkės vardą - Diana. Ačiū jums už profesionalumą, supratimą ir malonu aptarnavimą! :)
Visada renkuosi kitų tinklų vaistines, bet kovo 20 d. BENU vaistinė rygis g Rimi Vilniuje buvo pakeliui, kur užėkom kartu su mama nupirkti jai vaistų pagal ką tik išrašytą gydytojo receptą. Vaistinkė Rasa jau nuo pat pradžių kalbėjo grubiai ir uždavinėjo neaiškius klausimus, kurių nesupratau nei aš nei mano pensininkė mama. Galiausiai vaistininkė pareiškė, kad originalaus vaisto nurodyto recepte nėra todėl mes turime paimti būtinai pakaitalą. Kai mano mama atsakė, jog pakaitalas netinka, vaistininkė pakėlė balsą ir išrėkė kad originalo mes niekur negausim ir jo nėra pirkti niekur Lietuvoj! Kas buvo melas, nes nuėję į Eurovaistinę gavome ir malonų aptarnavimą ir originalius vaistus kurių mums reikėjo.
Matau, kad yra pilna skundų apie panašaus tipo aptarnavimą ir brukimą kitokių vaistų nei ateina ir prašo klientai. Tas parašymas, jog atsiprašot ir tikitės, kad nepasikartos - neveikia. Jei nesiimat priemonių, tai tikrai ir nesuveiks. Jūsų darbuotojams trūksta elementaraus bendravimo su klientais pagrindų. Taip prarandat srautus, nei aš nei mano mam ir garantuoju, jog nei viena mamos draugė nuo šiol NIEKADA neužsuksiu į BENU. Sėkmės jums, tikiuosi gyvuosit neilgai :)
https://www.hse.gov.uk/safetybulletins/use-of-face-masks-designated-kn95.htm Kodėl apgaudinėjat klientus ir pardavinėjat kn95 gb2626-2006 kaukes, kurios net neturi sertifikato ir yra pagamintos Kinijoje? Jos turėtų būti pašalintos apskritai iš rinkos. Nusivyliau jumis, daugiau nekelsiu kojos į BENU.
Felicija Ivanauskienė
2021-03-01 13:23:49 IP 65hnc4ob
Esame maža tauta globaliame ir nesutarimų kamuojamame pasaulyje. O juk žmogui būti laimingam ir sveikam reikia tiek nedaug - dėmesingo žvilgsnio, malonaus žodžio, nuoširdaus patarimo. Ypač tada, kai metų laikrodis skelbia senatvę, o paauglių replikos - tą momentą, kurio neišvengs jų nė vienas, bet mes, senieji, esami išmintingi, ir todėl - gailestingi: tegul jie svajoja.

Šiandieną, pandemos sąlygomis, bene reikšmingiausią vaidmenį žmogaus fizinėje ir psichologinėje sveikatoje vaidina vaistinės, jų darbuotojų geranoriškai aktyvus požiūris į kiekvieną pilietį.

Šiame kontekste reiškiu nuoširdžią padėką BENU vaistinės, esančios L. Asanavičiūtės g., 29, Vilniuje, vedėjai gerbiamai Gražinai Lazdauskienei, kuri asmeniškai bendrauja su klientais, užtikrina vaistų savalaikį tiekimą, nuoširdžiai konsultuoja ir pataria. Dėkoju visam šios vaistinės kolektyvui už tai, kad malonu ateiti į šią vaistinę, o išeini - puikios nuotaikos ir jausdamasis pasveikęs.

Rūpinkimės savo ir kitų sveikata.

Ačiū ir pagarbiai, soc.m. dr., doc. Felicija Ivanauskienė
Kaune, PC Savas esančioje vaistinėje Benu, vaistininkė man nepardavė magnio papildų. Ji paklausė kuo skundžiuosi, atsakiau, kad mėšlungis paaštrėjo. Tai ji man pradėjo pasakoti, kad ne tik magnio reikia, bet dar labiau reikia B grupės vitaminų. Konkrečiai - Neurorubino. Aš jai atsakiau, kad jau geriu B grupės vitaminus, bet vis tiek mėšlungis paaštrėjęs. Ji toliau mane įtikinėjo, kad reikia Neurorubino. Atsakiau, kad namuose turiu leidžiamo į raumenis jos rekomenduojamo preparato, jeigu jau pataria - panaudosiu, bet vis tiek norėčiau magnio. Galiausiai ji pasakė, kad tą Neurorubiną reikėtų "pagerti". Taip reikia suprasti, kad mano namie turimas leidžiamas jau netinka, kad pirkčiau tabletėmis. Galiausiai pasakiau, kad magnio nusipirksiu kitur ir atsisveikinusi išėjau.
Tokio atviro brukimo kažkokio specifinio preparato dar nesu nei mačiusi, nei patyrusi. Apgailėtina.
Janina Jurkevičienė
2021-02-01 18:23:45 IP 28melqh3
Grąžinkit pinigus už neįvykdytą užsakymą. Nenormalu, kad akių dūmimui, sukuriamas siuntos lipdukas, o siuntinys neperduodamas siuntimui, o rašoma, kad užsakymas įvykdytas. Turiu raštišką LP atsakymą, kad joks siuntinys su nurodytu siuntos numeriu negautas.
Vilnius, Š. Miestelis, Žirmūnų 64, BENU vaistinė. P. Elvyra. Ačiū, kad savo aptarnavimu nulėmėte, jog daugiau į Benu vaistinę niekada nevyksiu. 91m seneliui, nepardavė vaistų, nes anot jos ir vedėjos 2 vaistai negali būti ant vieno recepto. Gintarinėje vaistinėje viskas ok.
Benu administracija - tikrai nenorėčiau, kad mano įmonėje klientus aptarnautų taip kaip p.Elvyra. siūlyčiau jai kvalifikacijos kėlimo kursus.
Didžiulis ačiū Jeruzalės g. 4, Vilniuje esančioje "BENU" vaistinėje dirbančioms vaistininkėms, kurios susisiekė per "Facebook" asmeniškai su manimi man palikus banko kortelę.
Sveiki, 2021 01 13d. Kaune, Megoje esančioje vaistinėje norėjau nusipirkti pusę dėžurės t.y.10 vnt Magnio su Kaliu miltelių pakučių, deja atsakė, kad neparduos - reikia pirkti visą dėžutę. Kitose vaistinėse tikrai nėra problemų. Prašau atsakyti kodėl yra ribojimai, ir ar jie teisėti ?
Buvau šoke, po aptarnavimo Benu vaistineje Alytuje Rimi parduotuveje.Dar tokiu nemaloniu ir arogantišku vaitininkiu nebuvau sutikus.Išėjau be vaistu nes poniom netiko recepto dydis.Daugiau ten niekada negrišiu ir kitiems patarčiau nesilankyti yra pakankamai daug kitu vaitiniu kur labai maloniai aptarnauja.

Labai nemalonios reklamos jūsų vaistinėje Jeruzalės 4. Visi ten juokiasi ir juokiasi ir dar viena ponia per visą sieną. Kaip nemalonu per pandemija ir neetiška, ypač kai moku senjoro kortele aš jaučiuosi įžeistas. Jei ta ponia jums primena, ką nors jums artimo. Tai patys į ją ir žiūrėkite mus pirkėjus nuo jos pykina, mano žmona net liežuvį jai parodė. Labai nemaloni reklama, atbaidanti pirkėjus. Pagarbiai Gintautas
Pagarbiai, Gintas.
Kaune Kreves pr 43, Dainavos prekybos centre, dirba super darbuotojos! Matosi, jog išmano savo darba, kiekvienakart atejus su kažkokiom problemom duos naudingu patarimu ir tikrai puikiai pakonsultuos! Išejus pagerėja ir nuotaika, ir savijauta:) linkėjimai!
Labai smagu, kad šiandien Šiaurės miestelio Rimi esančioje benu mane taip jautriai ir gražiai aptarnavo jauna vaistininkė, kurios vardo net nepasižiūrėjau, nes jau šliaužiau iš skausmo - siaubingai pritrynė batas, o nusipirkus pleistrą ši darbuotoja įleido kambarėlin susitvarkyti koją (reikėjo pusę rūbų nusirengt kol iki žaizdos prisikasiau), atnešė dezinfekcinio skysčio žaizdai, jautriai pasirūpino. Nesitikėjau to ir labai smagu, kad žmogui žmogus rūpi ir nereikėjo iki namų šlubčiot skausme. Valio už tai
2020-09-18 22:03:53 IP 2g44dmjd
ILONA 2020-03-01 19:31:44
Kai perskaičiau atsiliepimus apie vaistinių tinklą Benu, supratau, kodėl man neatsakė į mano rašytą skundą 2020-02-26 dėl vaistininkių (Gegužių g. 30, Šiauliai) netolerantiško elgesio.Šį tinklą visos Lietuvos mastu apėmęs arogancijos, grubumo, nepagarbos klientui, noro pažeminti, pasišaipyti iš kito.....virusas.
2020-02-26 vakare aš užsukau į vaistinę BENU Gegužių g. 30, Šiauliai dėl antiseptinio skysčio ir dar paklausiau gal kartais turi med. kaukių ir respiratorių. Na ir prasidėjo virtinė komentarų ir su tokia pašaipa, kad aš pikta, bailė, su prastu imunitetu, kad mane virusas pirmą, , griebs'' ir t.t. Vadinasi, kreipkitės į Benu vaistininką ir jums maloniai patars.
Ar čia toks deramas vaistininkių elgesys, čia taip elgiasi, , nepikti, , darbuotojai? Visada šaiposi mažą savivertę turintys žmonės.Tai kodėl, , drąsuolės'' sekančią dieną pačios stovėjo su kaukėmis už prekystalio, jei imunitetas stiprus?
Labas Vakaras, Ilona,

2020-09-18 20:16:34 IP 2g44dmjd
Aldona 2020-03-06 10:46:18
Š.m. vasario 24d. išėjau su puikia nuotaika, nusipirkusi vaistus BENU vaistinėje Šeškinės g.22a.
Dėkinga p. Ramutei ir jos kolegei už malonų, profesionalų aptarnavimą.
Labas Vakaras, Aldona,

Džiaugiamės, kad jūs esate puikios nuotaikos, būtinai perduosime jūsų pagyrimą mūsų darbuotojai Ramutei.

2020-09-18 20:10:36 IP 2g44dmjd
Laima 2020-03-17 17:33:35
Labas, 2020.03.16 užėjau į Benu vaistinę, apsiprekinau, išeidama norėjau nusidezinfekuoti rankas, vaistinės darbuotojų paklausiau, kur jūsų dezinfektantas?Man buvo pasakyt, kad iš aukščiau nėra nurodymo, kad klientams būtų nusidezinfekuoti rankas, , džiaugiamės, kad pačios turime kuo savo rankas dezinfekuoti"Manau esant šalyje tokiai padėčiai, juk vaistinėse daugiau lankosi sergantys, tai ši priemonė turėtų būti.Net parduotuvėse, prie išėjimų kabo dez.priemonė.
Labas Vakaras, Laima,

2020-09-18 20:05:45 IP 2g44dmjd
Keista ir nemalonu 2020-04-07 15:09:20
Apsilankius 04.06 d. PC Mandarinas vaistinėje, supratau kad daugiau čia grįšiu. Pasiteiravus ar turi kaukių, man ant kasos stalo padėjo vieną -baltą, neįprastą, nematytos formos, supakuotą maišelyje. Vaistininkės paklausiau " čia kaip jūsų?", nes jų dirbo 4 ar 5 (tokioj mažoji vaistinėje) ir visos buvo su skirtingomis kaukėmis. "Ką reiškia, kaip mano?" -išgirdau. Supratau, kad uždaviau kvailą klausimą. Nutylėjau. Pasiteiravau kainos. "7 eurai". Paklausiau " daugkartinė, galima skalbti?" Atsakymas buvo "Nežinome". O aprašymas koks yra? paklausiau. Ne, taip gavome. Keista, sakau, kad vaistinėje gali būti prekės be aprašymo ir atsakyti negalite,. "Nežinome, nes mes jų NEGAMINAME". "Tai užduokit klausimą tiekėjui" pasakiau, "ir vaistų jūs negaminat, tai ir pasakoti apie juos negalite, pagal jūsų logiką".
Išeinant, girdėjau jų komentarus, pašaipas. Atsisukau, viena sako man su pašaipa "sveikatos Jums linkimė". Galvoju, kaip žmonės iš proto kraustosi... Ir atsakau " Jums irgi būtų galima palinkėti, jei kaukę teisingai užsidėtumet. O taip tik ties burnos, net nosys neuždengta, turbūt dėl vaizdo nešiojat, nes reikalauja?".
Ir prieš tai buvo tokių nesąmonių, pakomentavimų lygioje vietoje. Profesionalūmo 0, kompetencijos 0, pagarbos 0, arogancijos 1000 iš 100 galimų.
Labas Vakaras,

2020-09-18 19:59:39 IP 2g44dmjd
Jurgita 2020-06-08 15:54:19
Sveiki. Labai nemandagus vaistininkai dirba Kauno prancūzų g. esamcios RIMI parduotuvės vaistineje. Atsitikus bedai reikejo pamatuot kraujospūdį ir paklausus vaitininko ar teikiama tokia paslauga jos burbtelėjo kad nusipirk ir pasimatuosi jei reik kraujospūdį. Tai vaistine i kuria daugiau niekad neisiu nes jau astuoni metai mandagumo nera
Labas Vakaras, Jurgita,

2020-09-18 19:56:03 IP 2g44dmjd
Gintarė 2020-06-19 19:20:47
Labai nemalonios vaistininkes dirba, Vilniuje, Bieliunu g, PC Rimi.
Tonas grubus, nemandagus, veidai persisuke toks ispudis, jog tyciojasi is pirkejo. Daugiau neuzsuksime.
Lankemes apie 19h 2020-06-19
Labas Vakaras, Gintare,

2020-09-18 19:52:20 IP 2g44dmjd
Klientė 2020-07-28 11:26:54
Trūksta darbuotojų bendravimo etikos. Lankiausi vaistinėje Kaune 2020-07-27 d., Šiaurės pr. 8C, atvykau 17:40 val. ten buvo tik viena moteris, kuri pirko vaistus pagal receptus. Man atsistojus į eilę, tiesiogiai vaistinės darbuotojos (pavardės nemačiau) buvo pasakyta, kad neaptarnaus, nes baigiasi jos darbo laikas ir po darbo nedirbs. Situacija buvo tokia, kad galėjau tik toje vaistinėje nusipirkti vaistų. Manyčiau pagal visas etikos bendravimo ir klientų ptarnavimo taisykles, neturėtų klientų varinėti.
Labas Vakaras,

2020-09-17 18:30:59 IP 2g44dmjd
Vaidas 2020-08-08 22:02:26
Patarimas - tikrinkite kainas, pirkdami Benu vaistinėje. Didele tikimybė - būsit apgauti. Žmona paprašė nupirkti spiritinių servetėlių kūdikiui. Žodžiu ateinu į vaistinę PC Rimi Šiaurės miestelyje, paprašau vaistininkės. Ta nustebus klausia kiek reikės. Aš nustebes atsakau kad pakelio (mažiau nepirkdavome). Ji rimtu veidu įmuša apie 15 EUR. Aš susimoku, išeinu galvodamas, kodėl jos tokios brangios. Pasirodo kitur jos kainuoja apie 2 EUR, Benu net nemirkteleje prašo 15 EUR. Grįžau iš principo, sakau nereikia man tokių servetėlių. O vaistininkė man arogantiškai aiškina, karantinas juk, viskas pakrango (jokio karantino dar nėra) ir šiaip pats kaltas kad nupirkai, nes vaistai negražinami. Ir šiaip pasitrauk jau kitas žmogus laukia. DAUGIAU TEN MANO KOJOS NEBUS IR DAR KOKIEMS 20 draugų papasakosiu. Geriau jau tuos pinigus Afrikos vaikams skirt ne lupikautojams iš Benu.
Labas Vakaras, Vaidai,

Atsiprašome už patirtus nepatogumus, kad galėtumėme išspręsti šią susidariusią padėtį, aprašykite ją mūsų el.pašte http://www.benu.lt, arba mūsų vaistinės telefono numeriu, 8637401099.

Linkime gražios jums dienos.

2020-09-06 15:43:38 IP 2e8omm6k
Ieva 2020-04-22 19:35:49
Sveiki!
Pirkau eterinius aliejukus (7 vnt. 6iš jų yra 10 ml talpos, 1 - 5ml.) pridedu nuotrauką, kad būtų aiškiau. Esu nusivylusi nesvarbu, kad šitie aliejukai nekainuoja labai daug, tačiau aš mokėdama pinigus norėčiau gauti atitinkamą kiekį... ar čia dėl to, kad su nuolaida galima pardavinėti stipriai kiekio neatiyinkančius eterinius aliejus...?! :)
Laba diena atsiprašome už nepatogumus, tikimės, kad tai nepasikartos. Linkime jums gražios dienos. Jūsų UAB "BENU VAISTINE".
2020-09-01 15:54:43 IP 2e8omm6k
Vilija 2020-08-17 20:38:49
Sveiki. Labai nusivyliau Benu. Konkrečiau- Klaipėdos Slengių Rimi, Dangaus gatvėje esančia. Atėjus su receptu pirkti vaistų, po operacijos reikalingų antibiotikų mergaitei, likom be vaistų ir sugadinta nuotaika. Vaistininkė vis vartė receptą, žiūrėjo, sako man data taisyta (tikrai taisyta buvo, tačiau taisyta tik diena, nuo kurios galioja, o recepto galiojimo laiko data tvarkinga, pagal ką galima spręsti, kad tikrai receptas galiojantis dar visą mėnesį), neįskaitomai rašyta. Paskui jai neaiškus pavadinimas buvo, dar kažkas.... Pasakiau, kad mums nelabai svarbu, kad matau, kad paėmė tinkamus vaistus, nes ne pirma operacija ir jau žinome, kokius skiria daktarė. Tuomet ji pradėjo pasakoti apie savo santykius su vaistinės vedėja, kad jie yra nekokie, kad ji liks kalta dėl taisyti recepto ir pan. Ta prasme, aiškinti klientui apie kažkokias vidines įmonės problemas čia yra normalu?!! Tai ne tik kad neetiška, bet dar ir amoralu kliento atžvilgiu. Mes likom be vaistų. Receptą numetė mums atgal ir pareiškė, kad neparduos vaistų VAIKUI nes turės problemų su vedėja. Mes nežiūrim ir netikrinam, ar gydytojai teisingai išrašė receptus, be klaidų ar panašiai, nes net ir minčių nekyla tikrinti gytyojus, bet kaip supratau, dabar ir tai teks daryti, nes atsiranda kažkas geriau žinantis ir išmanantis. Labiausiai gaila tai vaiko, kuris po operacijos liko be vaistų, vakare, kai jau kitos vaistinės nedirbs, o gyvename užmiestyje. Ši vaistinė buvo mūsų lankomiausia, bet su šia vaistininke ji liks visai nelankytina.
Laba diena, atsiprašome už mūsų darbuotojos neatsakingą darbą ir aptarnavimą, tikimės, kad tai nepasikartos, ir linkime jums gražios dienos. Viso gero! Jūsų UAB "BENU VAISTINE".
2020-08-31 19:24:16 IP 2e8omm6k
Diana 2020-08-27 21:20:35
Sveiki. Noriu pareikšti savo nuomonę apie vaistinės darbuotojų elgesį Kaune, vaistinėje PC "Savas". Nors buvau vienintelė pirkėja vaistinėje, o aptarnaujančios 3, priėjusi prie pirmosios kasos, sužinojau, kad ji neaptarnauja perkančių vaistu, "antra kasa" buvo užsiėmusi mobiliuoju telefonu. O trečioje - išklausinėjusi asmens kodo, kokių vaistų noriu ir ar turiu receptą, pareikalavo asmens dokumento ORIGINALO. Aišku, vaistai nekompensuojami, po operacijos išrašyti ilgam laikui, gal ir pasibaigęs galiojimo laikas... Bet tai vaistai nuo cholestorolio, naudojami iki gyvenimo pabaigos... Išėjusi iš BENU kitoje vaistinėje nusipirkau vaistų 3-ms mėnesiams ir pamiršau kelią į šią vaistinę.
Labas Vakaras, Diana, atsiprašome už mūsų darbuotojų nemalonų aptarnavimą ir neatsakingumą, perduosime joms jūsų nusiskundimą, ir tikimės, kad jos pasimokys, tikimės, kad lankysitės mūsų vaistinėse, gražaus ir linksmaus jums vakaro. Pagarbiai, UAB "BENU VAISTINE".
2020-08-31 15:46:44 IP 2e8omm6k
Zita 2018-05-17 11:24:09
Sveiki, vakar teko lankytis BENU vaistinėje, Rygos g., RIMI parduotuvėje. Kadangi medikamentai, kurių reikėjo, buvo skirti mano augintiniui, o vet.vaistinėje jų neturi, buvau maloniai nustebinta mane aptarnavusios vaistininkės (vardas, atrodo, Valdereza, atsiprašau, jei ne taip perskaičiau) kantrybe ir profesionaliu aptarnavimu. Kagdangi ši vaistinė man pakeliui, esant reikalui mielai čia lankysiuosi.Sėkmės Jums.
Laba diena, Zita perduosime mūsų darbuotojai Valdezerai jūsų pagyrimą, ir toliau lankykitės mūsų vaistinėse. Jūsų UAB "BENU VAISTINE".
2020-08-29 12:22:50 IP 2e8omm6k
K. M. 2020-05-22 16:47:03
Sveiki. 2020-05-14 dieną lankiausi Benu vaistinėje PC Europa. Noriu padėkoti vaistinės darbuotojai (trumpais, ryžais plaukais, kurios vardo deja neprisimenu) už tobulą aptarnavimą, geranoriškumą, profesionalumą, įsigilinimą į išsakytas bėdas ir puikiai, kiekvieną kartą, parenkamus produktus. Džiugu, jog jaunas žmogus profesionaliai atlieka savo darbą! Visada malonu čia užeiti :)
Laba diena, dėkojame už gražius žodžius, visada stengiamės ir stengsimės dėl klientų gerovės, be to, stengiamės kad mūsų kainos būtų geriausios, tikimės, kad ir toliau lankysitės mūsų vaistinėse, linkime jums linksmos ir gražios dienos. Jūsų UAB "BENU VAISTINE".
Labai nemalonios vaistininkes dirba, Vilniuje, Bieliunu g, PC Rimi.
Lankemes apie 19h 2020-06-19
Sveiki!
Keista ir nemalonu
2020-04-07 15:09:20 IP 28p991tq
Dėkinga p. Ramutei ir jos kolegei už malonų, profesionalų aptarnavimą.
Laaabai nuvyle ozo benu vaistines darbuotoja. Priejusi paklause ar nereikia pagalbos, paklausiau del produkto naudojimo, gavau ne pagalba o pamoksla, kad nemoku naudotis veidui skirtomis priemonemis, veliau nuejo:) rezultatas - sugadinta nuotaika vakarui, nenusipirktos reikalingos priemones ir tikriausiai paskutinis kartas sioje ozo vaistineje. Gaila nepamaciau darbuotojos vardo
Kaunas, Benu vaistinė Didžioji g. (Vaišvydava) ten dirba labai nemalonios moterys, elgiasi arogantiškai, ypač smagu kai išeinant girdi, kaip tau replikuoja už nugaros
moteris 2019-11-02 21:04:01
Šiandien išėjau iš BENU esančioje Rimi Kedrų g. vaistinės APGAUTA. Pirkau maisto papildus Evelor, kaina 29, 99 EU, dar nustebusi pasakiau pardavėjai: oho, šie brangokit, tai ji man atšovė: taip, jie nepigūs. Grįžusi pagalvojau reikia pasidomėti internete labiau apie šiuos papildus. Iškart išmetė pasiūlymą vaistinė Camelia, kurioje šių papildų kainą 19, 07 EU, toliau ieškant išmetė pasiūlymą Euro vaistinė, kurioje papildų kaina 16, 69 EU. Tai buvo paskutinis kartas kada lankiausi BENU vaistinėje, noriu įspėti ir kitus, prieš perkant vaistus PASITIKRINKITE KAINAS KITOSE VAISTINĖSE, nes jų galite nusipirkti už dvigubai mažesnę kainą.
Pritariu, kad kitur DVIGUBAI PIGIAU. Protingi žmonės tikrai aplenks BENU VAISTINES, nes jie a*******i! PIRMA KAINAS PAKELIA PASKUI TIPO NUOLAIDA. Kai tuo tarpu kituose vaistinėse ir be nuolaidos PIGIAU. APTARNAVIMAS PATS BAISIAUSIAS IŠ VISŲ LT VAISTINIŲ.
Šiandien mano nepilnametei dukrai atsitiko nelaimė, prie prekybos centro "Ozas" sudužo stiklinė gertuvė ir nuo šukių ji susipjaustė ranką. Pirmiausia ji nubėgo į "Benu" vaistinę ir paprašė pagalbos. Vaistininkė jai atšovė, kad jai nieko padėti negali, jei nori nusipirk peroksido, pleistro ir pati susitvarkyk. Vaikas taip ir darė, kaip pats mokėjo. Aš pasibaisėjusi tokiu "Benu" vaistininkės elgesiu, kuomet mato vaiko kraujuojančią ranką, šaltu veidu paduoda vaiko perkamus medicinius preparatus ir nieko nepadeda. ŽIAURU!!!
Joms dar labai labai toli iki pavyzdžiui "Camelios" vaistininkių, kurios visada maloniai padeda: ir pleistrą užklijuos, ir vaistų paduos ir spaudimą pamatuos.
Pasijauciau kaltas, kad atejau i vaistine. Tokios grubios ir arogantiskos vaistininkes nemaciau dar niekur, tik pas jus Benu vaistineje Europos prekybos centre. Vaistininke raudonais trumpais plaukais, nusiunte i kita kasa, paklausus kodel negaliu atsiskaityti sioje, paziurejo tokiu zvilgsniu, kad tik begt norejosi, ir nudelbe zvilgsni atgal i telefona. Ne tokiems zmonems dirbti vaistinese.
Panevėžyje vaistinės darbuotoja nesuteikė informacijos apie vaistus bei nuolaidas, nors ant lango kabėjo reklamos. Ji teigė, kad nieko nežinanti ir šiandien tik nori atidirbti ir eiti namo. Nemalonus ir neprofesionalus personalas.
Kaune Molo prekybos centre. Benu vaistines darbuotoja atsisake parduoti Nebilet 2019/10/17 atsisake parduoti Nebilet receptini vaista be recepto nors privalo pagal istatyma parduoti uz 30dienu. Nuejus I kita vaistine pardave be problemu. Prasau ismokinkite savo vaistines darbuotojus istatymu.
Prieš keletą dienų apsilankiau Vilniuje, PC Oze esančioje BENU. Noriu padėkoti vaistinės darbuotojai Svetlanai, kuri išklausiusi problemą parekomendavo produktus (ieškojau odos priežiūros priemonių), atskleidė jų pliusus ir minusus mano situacijai, taip pat atsakė į kitus bendrinius klausimus susijusius su odos priežiūra. Nors čia, atsiliepimuose, pirkėjai kritikuoja BENU kainas, bent jau man jas atsveria profesionalios konsultacijos ir dėmesys klientui. Šįkart išėjau iš vaistinės kaip iš dermatalogo kabineto. Beje, šioje BENU lankiausi jau ne kartą. Ačiū.

Natural Pharmaceuticals
Adresas: K. Donelaičio g. 62-1, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: vaistai, medicininės medžiagos.
UAB “ Natural Pharmaceuticals “ buvo įsteigta Lietuvoje 2013 m., daugiausia dėmesio skiriant Norvegiškų Omega-3 maisto papildų tiesioginiam platinimui. Nuo tada mūsų produktų pasiūla išaugo ir šiuo metu apima maisto papildus sąnariams, daugybę vitaminų (įskaitant vitaminą K2) ir mineralų. Visi mūsų produktai yra...
Ruvera
Didmeninė prekyba ir gamyba

Adresas: Žemaitės g. 145, LT-76139 Šiauliai.
Veiklos sritys: vaistai, medicininės medžiagos; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; higienos reikmenys; importas; kosmetika, parfumerija; veterinarija.
UAB „Ruvera“ – lietuviško kapitalo įmonė sėkmingai dirbanti jau nuo 1994 metų. Įmonės veikla yra didmeninė prekyba pašarais (pašarų papildais, pieno pakaitalais ir kt.), veterinariniais vaistais, dezinfekciniais ir apsaugos preparatais, gyvūnų priežiūros ir kenkėjų kontrolės priemonėmis. Viena pagrindinių įmonės...
Diamedica
NAUJA LABORATORINĖ ĮRANGA

Adresas: Gėlių g. 2, Avižienių k., LT-14184 Vilniaus r.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; eksportas; importas; laboratorijos, įranga; mažmeninė prekyba; vaistai, medicininės medžiagos.
Įmonė priklauso Baltijos šalyse didžiausiai medicininės diagnostikos grupei DIAMEDICA. Veiklą vykdome Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. UAB Diamedica teikia kompleksines paslaugas, suteikiant galimybę optimizuoti Lietuvos medicinos ir mokslo įstaigų bei biotechnologijų ir farmacijos pramonės veiklą. Pagrindinės...
Teida
Medicinos ir sporto įranga www.teida.lt

Adresas: Puodžių g. 4-1, LT-44288 Kaunas.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB TEIDA įkurta 1994 m. Kaune. Šiuo metu įmonės filialai-parduotuvės veikia visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei Druskininkuose. Įmonė bendradarbiauja su specializuotos medicinos bei sporto įrangos gamintojais, mokslo įstaigomis ir savo klientams siūlo aukščiausios kokybės gaminius, atitinkančius ES...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F-1, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: atliekų tvarkymas; antrinės žaliavos; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...

Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
Antradienį sulaikytas 171 migrantas – daugiausiai per parą šiemet
Antradienį sulaikytas 171 migrantas – daugiausiai per parą šiemet 07-28 09:19
Per parą sulaikytas 171 migrantas, neteisėtai kirtęs Lietuvos-Baltarusijos sieną, trečiadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).
"Hanner" taikiai susitarė su NŽT, imsis 50 mln. Eur vertės projekto Naujamiestyje 07-28 09:03
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė "Hanner" pranešė taikiai susitarusi su Nacionaline žemės tarnyba (NŽT), todėl pradėsianti 50 mln. Eur vertės projekto sostinės Naujamiestyje plėtrą.

Ar investuojate į įmonių akcijas?