Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę BENU Vaistinė Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę BENU Vaistinė Lietuva

Atsiliepimai apie BENU Vaistinė Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie BENU Vaistinė Lietuva, UAB

Sveiki. 2020-05-14 dieną lankiausi Benu vaistinėje PC Europa. Noriu padėkoti vaistinės darbuotojai (trumpais, ryžais plaukais, kurios vardo deja neprisimenu) už tobulą aptarnavimą, geranoriškumą, profesionalumą, įsigilinimą į išsakytas bėdas ir puikiai, kiekvieną kartą, parenkamus produktus. Džiugu, jog jaunas žmogus profesionaliai atlieka savo darbą! Visada malonu čia užeiti :)
Sveiki!
Pirkau eterinius aliejukus (7 vnt. 6iš jų yra 10 ml talpos, 1 - 5ml.) pridedu nuotrauką, kad būtų aiškiau. Esu nusivylusi nesvarbu, kad šitie aliejukai nekainuoja labai daug, tačiau aš mokėdama pinigus norėčiau gauti atitinkamą kiekį... ar čia dėl to, kad su nuolaida galima pardavinėti stipriai kiekio neatiyinkančius eterinius aliejus...?! :)
Keista ir nemalonu
2020-04-07 15:09:20 IP 28p991tq
Apsilankius 04.06 d. PC Mandarinas vaistinėje, supratau kad daugiau čia grįšiu. Pasiteiravus ar turi kaukių, man ant kasos stalo padėjo vieną -baltą, neįprastą, nematytos formos, supakuotą maišelyje. Vaistininkės paklausiau " čia kaip jūsų?", nes jų dirbo 4 ar 5 (tokioj mažoji vaistinėje) ir visos buvo su skirtingomis kaukėmis. "Ką reiškia, kaip mano?" -išgirdau. Supratau, kad uždaviau kvailą klausimą. Nutylėjau. Pasiteiravau kainos. "7 eurai". Paklausiau " daugkartinė, galima skalbti?" Atsakymas buvo "Nežinome". O aprašymas koks yra? paklausiau. Ne, taip gavome. Keista, sakau, kad vaistinėje gali būti prekės be aprašymo ir atsakyti negalite,. "Nežinome, nes mes jų NEGAMINAME". "Tai užduokit klausimą tiekėjui" pasakiau, "ir vaistų jūs negaminat, tai ir pasakoti apie juos negalite, pagal jūsų logiką".
Išeinant, girdėjau jų komentarus, pašaipas. Atsisukau, viena sako man su pašaipa "sveikatos Jums linkimė". Galvoju, kaip žmonės iš proto kraustosi... Ir atsakau " Jums irgi būtų galima palinkėti, jei kaukę teisingai užsidėtumet. O taip tik ties burnos, net nosys neuždengta, turbūt dėl vaizdo nešiojat, nes reikalauja?".
Ir prieš tai buvo tokių nesąmonių, pakomentavimų lygioje vietoje. Profesionalūmo 0, kompetencijos 0, pagarbos 0, arogancijos 1000 iš 100 galimų.
Labas, 2020.03.16 užėjau į Benu vaistinę, apsiprekinau, išeidama norėjau nusidezinfekuoti rankas, vaistinės darbuotojų paklausiau, kur jūsų dezinfektantas?Man buvo pasakyt, kad iš aukščiau nėra nurodymo, kad klientams būtų nusidezinfekuoti rankas, , džiaugiamės, kad pačios turime kuo savo rankas dezinfekuoti"Manau esant šalyje tokiai padėčiai, juk vaistinėse daugiau lankosi sergantys, tai ši priemonė turėtų būti.Net parduotuvėse, prie išėjimų kabo dez.priemonė.
Š.m. vasario 24d. išėjau su puikia nuotaika, nusipirkusi vaistus BENU vaistinėje Šeškinės g.22a.
Dėkinga p. Ramutei ir jos kolegei už malonų, profesionalų aptarnavimą.
Kai perskaičiau atsiliepimus apie vaistinių tinklą Benu, supratau, kodėl man neatsakė į mano rašytą skundą 2020-02-26 dėl vaistininkių (Gegužių g. 30, Šiauliai) netolerantiško elgesio.Šį tinklą visos Lietuvos mastu apėmęs arogancijos, grubumo, nepagarbos klientui, noro pažeminti, pasišaipyti iš kito.....virusas.
2020-02-26 vakare aš užsukau į vaistinę BENU Gegužių g. 30, Šiauliai dėl antiseptinio skysčio ir dar paklausiau gal kartais turi med. kaukių ir respiratorių. Na ir prasidėjo virtinė komentarų ir su tokia pašaipa, kad aš pikta, bailė, su prastu imunitetu, kad mane virusas pirmą, , griebs'' ir t.t. Vadinasi, kreipkitės į Benu vaistininką ir jums maloniai patars.
Ar čia toks deramas vaistininkių elgesys, čia taip elgiasi, , nepikti, , darbuotojai? Visada šaiposi mažą savivertę turintys žmonės.Tai kodėl, , drąsuolės'' sekančią dieną pačios stovėjo su kaukėmis už prekystalio, jei imunitetas stiprus?
Laaabai nuvyle ozo benu vaistines darbuotoja. Priejusi paklause ar nereikia pagalbos, paklausiau del produkto naudojimo, gavau ne pagalba o pamoksla, kad nemoku naudotis veidui skirtomis priemonemis, veliau nuejo:) rezultatas - sugadinta nuotaika vakarui, nenusipirktos reikalingos priemones ir tikriausiai paskutinis kartas sioje ozo vaistineje. Gaila nepamaciau darbuotojos vardo
Kaunas, Benu vaistinė Didžioji g. (Vaišvydava) ten dirba labai nemalonios moterys, elgiasi arogantiškai, ypač smagu kai išeinant girdi, kaip tau replikuoja už nugaros
moteris 2019-11-02 21:04:01
Šiandien išėjau iš BENU esančioje Rimi Kedrų g. vaistinės APGAUTA. Pirkau maisto papildus Evelor, kaina 29, 99 EU, dar nustebusi pasakiau pardavėjai: oho, šie brangokit, tai ji man atšovė: taip, jie nepigūs. Grįžusi pagalvojau reikia pasidomėti internete labiau apie šiuos papildus. Iškart išmetė pasiūlymą vaistinė Camelia, kurioje šių papildų kainą 19, 07 EU, toliau ieškant išmetė pasiūlymą Euro vaistinė, kurioje papildų kaina 16, 69 EU. Tai buvo paskutinis kartas kada lankiausi BENU vaistinėje, noriu įspėti ir kitus, prieš perkant vaistus PASITIKRINKITE KAINAS KITOSE VAISTINĖSE, nes jų galite nusipirkti už dvigubai mažesnę kainą.
Pritariu, kad kitur DVIGUBAI PIGIAU. Protingi žmonės tikrai aplenks BENU VAISTINES, nes jie a*******i! PIRMA KAINAS PAKELIA PASKUI TIPO NUOLAIDA. Kai tuo tarpu kituose vaistinėse ir be nuolaidos PIGIAU. APTARNAVIMAS PATS BAISIAUSIAS IŠ VISŲ LT VAISTINIŲ.
Šiandien mano nepilnametei dukrai atsitiko nelaimė, prie prekybos centro "Ozas" sudužo stiklinė gertuvė ir nuo šukių ji susipjaustė ranką. Pirmiausia ji nubėgo į "Benu" vaistinę ir paprašė pagalbos. Vaistininkė jai atšovė, kad jai nieko padėti negali, jei nori nusipirk peroksido, pleistro ir pati susitvarkyk. Vaikas taip ir darė, kaip pats mokėjo. Aš pasibaisėjusi tokiu "Benu" vaistininkės elgesiu, kuomet mato vaiko kraujuojančią ranką, šaltu veidu paduoda vaiko perkamus medicinius preparatus ir nieko nepadeda. ŽIAURU!!!
Joms dar labai labai toli iki pavyzdžiui "Camelios" vaistininkių, kurios visada maloniai padeda: ir pleistrą užklijuos, ir vaistų paduos ir spaudimą pamatuos.
Pasijauciau kaltas, kad atejau i vaistine. Tokios grubios ir arogantiskos vaistininkes nemaciau dar niekur, tik pas jus Benu vaistineje Europos prekybos centre. Vaistininke raudonais trumpais plaukais, nusiunte i kita kasa, paklausus kodel negaliu atsiskaityti sioje, paziurejo tokiu zvilgsniu, kad tik begt norejosi, ir nudelbe zvilgsni atgal i telefona. Ne tokiems zmonems dirbti vaistinese.
Panevėžyje vaistinės darbuotoja nesuteikė informacijos apie vaistus bei nuolaidas, nors ant lango kabėjo reklamos. Ji teigė, kad nieko nežinanti ir šiandien tik nori atidirbti ir eiti namo. Nemalonus ir neprofesionalus personalas.
Kaune Molo prekybos centre. Benu vaistines darbuotoja atsisake parduoti Nebilet 2019/10/17 atsisake parduoti Nebilet receptini vaista be recepto nors privalo pagal istatyma parduoti uz 30dienu. Nuejus I kita vaistine pardave be problemu. Prasau ismokinkite savo vaistines darbuotojus istatymu.
Prieš keletą dienų apsilankiau Vilniuje, PC Oze esančioje BENU. Noriu padėkoti vaistinės darbuotojai Svetlanai, kuri išklausiusi problemą parekomendavo produktus (ieškojau odos priežiūros priemonių), atskleidė jų pliusus ir minusus mano situacijai, taip pat atsakė į kitus bendrinius klausimus susijusius su odos priežiūra. Nors čia, atsiliepimuose, pirkėjai kritikuoja BENU kainas, bent jau man jas atsveria profesionalios konsultacijos ir dėmesys klientui. Šįkart išėjau iš vaistinės kaip iš dermatalogo kabineto. Beje, šioje BENU lankiausi jau ne kartą. Ačiū.
Auris 2019-09-04 23:24:56
Benu ozas. Siandien pirkau dalykus ir paprasiau vaistininkes parduoti kaptoprilio 25 mg, nes zmona jau daug metu turi spaudimo problemu ir netrukus ses i lektuva jai reikia turet vaistu jei sukiltu spaudimas. Betaloko mes turejom, kaptoprilio ne. Vaistininke nepardave, nes ner recepto. nors 90 proc vaistiniu parduoda si vaista nes realybe tokia ir siaip spaudimas neprognozuojamas, kartais sukyla ir reikia realiai vaistu, tai galiu pasakyt viena: kad ir koks afigienas jusu fasadas ir grazios melynos raides, jus esat padugnes nes as aiskinu dalykus vaistininkei aiskinu su argumentais, visa istorija pasakoju, apie spaudima, kiek metu kiek pakyla ir t.t.jai kaip nuo vistos vanduo.....nera recepto.....eik sekmes.... nesidenkit istatymais 90 proc vaistiniu parduoda supranta esme tik jus kaip rusijos biurokratai b**t negalit atsizvelgt i situacija....cia ne narkotikas, cia vaistas kurio reikia skubiai cia ir dabar o jus tormazai n*****a nenorit zmonems padet.
Ponas, prašom išsiplauti burną su muilu. Didelio išprusimo nerodot, taip besikeikdamas ir galvodamas, kad esate pasaulio bamba. Policininkui irgi pasakojat gyvenimo istoriją, kai nori nubausti už prasižengimą? Įstatymas yra įstatymas. 90 proc. vaistinių neparduoda receptinių vaistų be recepto. Ir su tokia filosofija "čia juk ne narkotikas"... Visi žmonės išsirašo vaistus visam laikotarpiui, jei žino, kad keliaus į užsienį. Ten tuo labiau negausite nei tabletės, ne kaip Lietuvoje, nueinat, pagrasinat vaistininkei, iškeikiat, tai ir duoda lapelį. Sėkmytės.
nerijus rakauskas
2019-08-16 16:46:08 IP 2cfq80p3
Gerb.Vadovai, dažnai lankausi Benu vaistinese, perku vitaminus, papildus.Norėčiau Jūsų paklausti, kas yra moterims, kurios dirba Vilniuje, Konstitucijos pr.7a, , Europa, , prekybos centre.Jos visada nelaimingais veidais, jautiesi kaltu, kad atėjai ir ne duok Dieve ko nors paklausei...Suprantu, kad pr Žolinę t.y.08, 15d.sunku dirbti, bet klientas tikrai nekaltas, kad Joms tenka aptarnauti...Mano nuomonė su tokiomis darbuotojomis Jus prarandate nemažai klientu.SEKMES JUMS DARBUOSE.
Niekad neturėjau nieko prieš Benu vaistinę, kartkartėmis ten nusipirkdavau papildų ar kitų reikalingų medikamentų. Tačiau vakar labai nustebau, kai Alytuje didžiosios RIMI Benu vaistinėje paprašius nuo skausmo leidžiamų vaistų Diclac arba Movalio, gavau atsakymą, kad tik su receptu parduoda. Pasitikslinau ar tikrai tik, atsakė, kad visuomet buvo receptinis vaistas, bet parduodavo laisvai. Išėjau su skausmingu klubu, nes paūmėjusi išvarža kėlė stiprius skausmus viso dubens srityje, o artėjanti naktis kėlė nerimą. Prakenčiau iki ryto, ryte vyras nuvažiavo į polikliniką recepto, grįžo ir su vaistais ir su receptu.
Manau, kad pačios vaistininkės nekentėtų tokio skausmo per naktį, o būtų nusipirkusios bent vieną ampolę, ką galėjo pasiūlyti ir man, ir paprašyti atvežti receptą kitą dieną. Tikrai be jokio žmogiškumo...Skausmas per naktį tik išdidėjo...Vat ir minusas ir labai didelis, galėjo bent pasiteirauti, alternatyvą pasiūlyti. Na labai nemaloni šį kartą pasitaikė vaistinės darbuotoja, beje anksčiau jos niekad nemačiau.
aš suprantu, kad daugybė žmonių Lietuvoje pasiryžę eikvoti savo brangų laiką, lakstyti po visus tinklus, nes esą kitur yra centu kitu pigiau. Bet man Benu vaistinėje net atmosfera kitokia - ramu, šviesu, švaru. Lankausi keliose vaistinėse, Benu vaistinėje aleksote ir Benu vaistinėje Kauno senamiestyje, ir abi super. Labai maloni jauna vaistininkė Molo vaistinėje taip pat. Praktiškai nesilankau kituose tinkluose, visada žiūriu vien tik Benu vaistinės akcijų leidinius ir ten perku.
Laba diena. Prieš savaitę Benu vaistinėje Rimi prie Žirmūnų pirkau kalio miltelių pakelius, vaistininkė buvo labai maloni, o šiandien mandarino Benu vaistinėje man pasakė, kad po vieną pakeli neparduoda, nes sugenda. Normalu? Tai jei visas tinklas parduoda, o viena vaistine ne? Taip gali būti ? Ir dar pardavėja nei laba diena nei viso gero nepasakė. Baisu
Oze Geguzes 16 diena 16:00 pasitikrinkit savo kasininkes, nes apart saves daugiau joms niekas neidomu ir dar ziuri susiraukus, kad reik dirbt :) o siaip vaistine nebloga
Su sios vaistines tinklu bendrauju ne vienerius metus, ir tuo labai dziaugiuosi. Turiu net savo pamegta ir labai pujkia vaistininke Rita Alesiujiene (Domeikavos), tai labai kompetingas ir pujkus sios srities specialistas. Aciu Jai. Daugiau tokiu geru vaistiniu ir ju kompetetingu darbuotoju. Aciu Jums :)
Vaistininke neatidi ir nemandagi.Ant antibiotiku dezutes uzrase doze nesutampancia su recepte nurodyta doze.Paprasius parodyti recepta, atsikalbinejo.
BENU vaistinė Vilniaus Jeruzalės Rimi - įkišo pačius brangiausius vitaminus, tik po kelių dienų patikrinau internete - bent trigubai pigiau buvo galima įsigyti kitose vaistinėse. Matė, kad atėjau serganti ir nesiorientuojanti, paprašiau vitaminų - įsūdė pačius brangiausius už 9 Eur, kai pilna bent po 2 Eur. Ir šiaip, tikrą tiesą rašo - prabangi vaistinė, antkainiai ohoho...
Noriu pagirti tamsu vyruka (nezinau vardo)su akiniais, dirbanti Benu vaistineje, esancioje Vilniuje, PC Domus Pro, Bieliunu gatveje. Visada labai maloniai bendrauja, pataria, isigilina i problema, tikrai dazniausiai viska geriau isaiskina nei gydytojas :)
Vakar 2019-02-27 apie 17:30val. teko lankytis klaipėdos big prekybos centre esančioje benu vaistinėje. Atstovėjus eilę su metų amžiaus, sergančių vaikų, vaistininkės paprašiau patarti priemone nuo kosulio metinukui. Mums nemaloni vaistininkė pasiūlė dvi priemones (hedelix ir moss) pasakius jog vieną turime, bet mažylis dėl skonio jo negeria. O prie kitos priemonės gydytoja liepė nusipirkti "kokį nors siurupą", kelis pavardino, bet neišsidėmėjau. Vaistininkė pasakė jog neturi ką duoti.
Esmė tokia jog retai einu į benu vaistine, nes kiek kartų buvau tiek kartų aptarnauja kaip per prievartą suvarytos dirbti.....bet vakar tai tikrai supykau, nejau vaistinėje yra tik dvi priemonės????
Nuvykus į kito tinklo vaistine, maloniai išklausinėjo koks kosulys, kiek ilgai kosti, parinko siurupą nuo kosulio. Pasirodo buna daugiau nei du preparatai, benu vaistininkėms reikėtų tai žinoti. Ir galėtų išmokti aptarnauti žmones maloniai, o ne per visa vaistine šūkauti....
Na paskutinį kartą ten lankiausi.
Labai šaunus Benu vaistinės kolektyvas Domeikavoje Kauno raj.Dirba tikrai nuoširdžios, dėmesingos ir paslaugios profesionalės.Visada malonu apsilankyti šioje vaistinėje.
Aš visados lankausi Benu vaistinėje, esančioje Domeikavoje, nors gyvenu kitur. Man ten patinka, kad galiu pasikonsultuoti, darbuotojos sutinka visados su šypsena, pataria, paaiškina, siūlo pasirinkti iš kelių vaistų, įvardina vaisto trūkumus ir privalumus, informuoja apie akcijas, duoda žurnaliuką. Net nesitiki dėl tokių negatyvių atsiliepimų šios vaistinės adresu. Visos darbuotojos mandagios ir kvalifikuotos.
Rama 2019-01-28 11:44:44
Zmones, o Jus dar einate i BENU vaistine? Siaubas, kokie antkainiai, vitaminas D 10.49 eur, o Eurovaistineje ta pati pakuote 8, 11 eur be akcijų, Magnis 10 eu, Eurovaistineje - 8, 16. Tai čia normalu? Geriau aplenkti sia vaistine, SIAUBAS!
Žmonės pas gydytojus ir į vaistines eina kada suserga arba nori nesusirgti. Todėl mes visi ėjome ir eisime ne tik į BENU vaistines. Jeigu Jums siaubai vaidenasi tai neikite, ieškokite kur pigiau. Nuo to tik kitiems bus geriau. Neužimsit be reikalo eilės ir BENU vaistininkės galės greičiau aptarnauti tuos klijentus, kurie nori ateiti į BENU vaistinę.
Esu be galo patenkinta Jūsų darbuotojos Brigitos, kuri dirba Jūsų vaistinėje Baltų pr. 18, Kaunas, darbu! Turėjau nemenką bėdą, nes niekur negalėjau rasti vieno vaisto, kuris labai reikalingas mano 8m. dukrai. Darbuotoja Brigita labai greitai sureagavo ir išsprendė mano bėdą. Vaistukus jau turiu. Tokio nuoširdaus ir malonaus darbuotojo aptarnavimo sferoje reikia dar paieškoti. Daug bendrauju su kitų įstaigų darbuotojais, tad tenka visko matyti. Bet šioje situacija buvau labai labai maloniai nustebinta. Didžiausios padėkos ir pagyros šiai darbuotojai. Nors neesu dažnas Jūsų vaistinės lankytojas, bet manau pasitaikius progai tikrai į ją užsuksiu.
Turejom labai bloga patirti su vaistininke Ozo BENU, šeštadieni apie 20:00. Neklausem vaistininkes vardo, bet su banguotais švesiais plaukais moteris. Net nenorisi gilintis, bet reiketu pasimokit kaip reikia elgtis su klientais jiem paprašus pagalbos. Veido išraiška, nemalonūs atsiliepimai į užklausas tikrai paliko mum bloga nuotaika.
Gruodžio 4 d. apie 18 h nueinu į BENU Šiaurės miestelyje (VIДNIUS), prie 1 kasos apie 10 žmonių, dar bobutė kažką ilgai aiškinasi, kitoje stovi pardavėja ir krapšto nosį. Prieinu ir sakau: MAN INDELĮ LABORATORINIAMS TYRIMAMS. O pardavėja: Pas mane tik kosmetika ir maisto papildai! Paaiškinu: Nežinau, ar indelis myžalams yra kosmetika ar maisto papildas, bet dėl jo anoje eilėle stovėti nesiruošiu. Žinoma, neapsidžiaugė, bet atnešė ir pardavė. Kas čia per aptarnavimas? Kodėl toks kasų pasiskirstymo netolygumas?
Labai dėmesingas, mandagus ir profesionalus aptarnavimas Benu vaistinėje Kaune - prekybos centre SAVAS, likau be galo patenkinta. Retai lankausi šio tinklo vaistinėse, bet prireikė kosmetikos priemonių. Tik užėjus į vaistinę jaučiasi iš karto, kad konsultuoja ir produktus parenka pirkėjams labai aukšto lygio gerai išmanantys savo darbą darbuotojai. Įsigijau labai geros sudėties kosmetikos priemonių veidui, tikrai yra iš ko rinktis. Pasižvalgiau kaip aptarnaujami ir konsultuojami klientai kurie perka vaistus. Būtinai dar apsilankysiu.
Noriu dar kartą parašyti apie Benu vaistinę Šiauliuose Kudirkos 99 \ligoninėje\.Lankausi dažnokai ir visada esu aptarnaujamas maloniai ir mandagiai.Visoms šios vaistinės darbuotojoms noriu padėkoti.Ačiū Jums.
2018-10-08 ~17val. atvykau į BENU vaistinę, esančią Jeruzalės prekybos centre Vilniuje, nupirkti daktarės išrašytų receptinių vaistų. Vaistininkė maloniai pasitiko bei paaiškino, jog mano ieškomų vaistų neturi, taip pat paaiškino, jog šie vaistai buvo išparduodami BENU vaistinių prekybos tinkle, tad greičiausiai galiu jų niekur nerasti. Vis tik moteris nepatingėjo bei pasitikrinusi savo vidinėje sistemoje mane informavo, jog reikiamų vaistų dar galiu rasti Mandarino PC Benu vaistinės filiale. Patikino, jog tame filiale mato dar 2 vnt. likutį. Nors buvo piko valandos, vaistai man buvo būtini, tad kad nekiltų grėsmė sveikatai, teko padėkoti už pagalbą bei vykti į artimiausia BENU filialą į kurį nukreipė vaistininkė. Atvykęs į Mandarino PC esantį Benu vaistinės filialą ~18 val., sulaukiau eilės prie kasos bei paprašiau "receptinių vaistų", jauna mergina, kuri greičiausiai yra konsultantė arba asistentė, neturinti farmacininkės licencijos, ganėtinai NEmandagiai nurodė eiti prie kitos kasos. (Deja nepastebėjau prie kasos, jokio užrašo, kad su receptais neaptarnaujama) Vis tik, nieko nelaukdamas, atsistojau į eilę prie kitos kasos, prie kurios garbingo amžiaus moteriškė-vaistininkė draugiškai aptarinėjo, nelabai su vaistais susijusius reikalus, su kitu lankytoju (draugyte?). Na, tikriausiai, Benu vaistinėje tai yra normalu :) Nesureikšminau, palaukiau ~5-8min., kol moteriškės pabaigs savo pokalbį. Laukimo metu, jauna mergina, su kuria jau turėjau pokalbį prie kasos, dar keletą kartų, vėl gi, itin nemandagiai, paprašė pasitraukti į šoną, tam, kad ji galėtų prieiti prie vaistų lentynų. (tas atvejis kai sedi ne vietoje, stovi ne vietoje..) Galiausiai sulaukęs ir priėjęs prie tosios garbingo amžiaus moteriškės-vaistininkės kasos, paprašiau vaistų pagal daktarės išrašytą el. receptą, taip pat paminėjau, jog kolegė iš kito filialo nukreipė mane į šį filialą.
Moteriškė labai arogantiškai tarė "Ką tu sakai..", paėmusi mano asmens dokumentą nusisuko prie savo stalčiukų. Na ir tuomet prasidėjo, išklausiau moralą apie neteisingai išrašyta el. receptą, apie tai, jog mes bijome daktarams pasakyti, kad jie neteisingai rašo receptus, apie tai, jog vaistininkė neketina dengti savo lėšomis kažkokių receptų ir t.t.. o kai aš paprašiau josios parašyti ant lapelio kas konkrečiai negerai, ji tarė: "Aš neturiu teisės mokyti daktarų" :) Man iškart kilo klausimas, "O mes, eiliniai paprasti žmonės, turime tokią teisę?" :) Trumpai tariant, likau nieko nepešęs. Vargais- negalais pavyko gauti, kokį tais paaiškinimą ant lapelio, kurį prisegu prie šio komentaro. Įspūdžiai "neišdildomi".

Keista, kodėl tosios klaidos nepastebėjo pirmajame Benu filiale, kuriame lankiausi Jeruzalės prekybos centre?! Jau planavau laiką, kada teks kreiptis į savo daktarę ir padėkoti už visus šiuos "neišdildomus įspūdžius", pakeliui į namus pamėginau užsukti į kitą vaistinių tinklą, kur man be jokių moralų ar/bei arogancijos pardavė man taip reikalingus receptinius vaistus. Tas, tikrai suteikia vilties žmonija. Mes dar turime šansų :)

Norėjau aptarnavimo kokybės informaciją perduoti Benu atsakingiems asmenims, didelis Europietiškas vaistinių tinklas, kaip jie patys rašo savo svetainėje (http://www.benu.lt/apie-benu/), turintis Lietuvoje per 80 filialų... bet truputį paieškojęs internete, neradau jokių kontaktų, kur žmonės galėtų kreiptis, kad paliktų savo atsiliepimą.
Matyt, jiems nerūpi klientas bei aptarnavimo kokybė, kaip ir dažnam verslui, ypatingai mūsų kraštuose, terūpi pelnas :) Galbūt kam nors pravers. O aš tikrai vengsiu apsilankymo, galbūt ir ne visų šio tinklo vaistinių, bet bent jau šįo konkretaus Benu filialo prekybos centre Mandarinas Vilniuje.
Kainos, tai kaip kosmose virs 100% brangiau, nei kitose vaistinese. Reikejo tepaliuko, uzbegau nusipirkau uz 7eur, o namie paziurejus camelia vaistineje nepilni 3 eur, be akcijos. Tai kaip kosmosas, daugiau nei dvigubai uzsideti. Niekada nebeisiu!!!!!!!!
IR KITIEMS NEREKOMENDUOJU!!!
Sveiki, seniai man labai nepatinka Savo prekybos centre esančios Benu vaistinės darbuotojos, tai kažko nežino, neranda. Bet šįryt tai susidūriau su tokia... Aiškino, kad negaliu gauti insulino, nes dar ne laikas, o kaip man be jo gyvent? Brudas, o ne vaistininkė. Ji gali žmogų į kapus nuvaryt. Dar aiškino, kad insulinas visur mokamas, bet kitoj vaistinėj nemokėjau nė cento. Kokios čia dirba rinktinės? Jos vardas Ramutė. Aš ją vadinu kitaip. Neisiu daugiau į tą įstaigą.
Teko 2018-07-31 lankytis Benu vaistineje Kaune prekybos centre Savas su sveciais is Valstiju ir nebuvusiais Lietuvoje 10 metu. Buvome ne tiek as, kiek mano sveciai nustebinti vistininkes elgesiu, ypac sveciai. Priejus prie kasos laukeme kazkokio demesio, deja darbuotoja kazka veike prie kompiuterio, galu gale atkreipe demesi tardama: tai ko nori (cia vienai is mano sveciu) na apie tai, kad pacientas ar pirkeja turetu matyti paprasytu vaistu saras kompiuteryje tai nesulaukta, paprasius vaistu, zinoma jie buvo patiekti, kadangi viesnai dirba panasu darba kaip ir teko raudonuoti del nemandagaus aptarnavimo, bet viliuosi kad aibe nuosirdziu ir kulturingu darbuotoju dirba Lietuvos vaistinese.
Sveiki, vakar teko lankytis BENU vaistinėje, Rygos g., RIMI parduotuvėje. Kadangi medikamentai, kurių reikėjo, buvo skirti mano augintiniui, o vet.vaistinėje jų neturi, buvau maloniai nustebinta mane aptarnavusios vaistininkės (vardas, atrodo, Valdereza, atsiprašau, jei ne taip perskaičiau) kantrybe ir profesionaliu aptarnavimu. Kagdangi ši vaistinė man pakeliui, esant reikalui mielai čia lankysiuosi.Sėkmės Jums.
Nuoširdus AČIŲ BENU vaistinės, esančios Kauno raj., Domeikavoje, Mildos g. 5 darbuotojoms: be galo paslaugios, maloniai ir operatyviai aptarnauja, profesionaliai rekomenduoja. Šios vaistinės vedėja R.Alešiūnienė subūrė puikų kolektyvą, kuriame dirba vaistininkė L.Ližaitytė ir kitos šaunios darbuotojos, kurių pavardžių nežinau. Esu ilgametė Domekavos gyventoja, tad labai malonu, kad mano mylimame kaime yra tokiu ypatingų, o kartu ir paprasatų, nepriekaištingai savo sritį išmanančių žmonių. Ir dėl vaistų nereikia vykti miestą. Linkiu kuo geriausios kloties šioms vaistininkėms!
Norėčiau paviešinti informaciją apie BENU vaistinės "dovanas" nėščiosioms ir jų būsimiems mažyliams, kurios gali sukelti rimtą pavojų sveikatai. Taip pat paraginti visas mamas, kurios gavo šias dėžutes, patikrinti jų turinio galiojimo laiką, kad išvengtumėte skaudžių pasekmių.

Laba diena, pirkau Benu vaistinėje Šeškinės poliklinikoje termometrą, jis sugedęs, neveikia, kvito neišsaugojau ir noriu paklausti ar galiu kokiu būdu pasikeisti į gerą.Kaina nėra maža, manau yra kažkokios galimybės pakeisti brokuotą prekę į veikiantį daiktą.
Teko nusivilti PC Mandarinas esančios Benu vaistinės darbuotoja, kuri pasirodė esanti nekompetentinga ir nesivadovaujanti įstatymu, dėl vaistų išdavimo ir pardavimo pacientui. Turėjau stiprų migrenos priepuolį, į vaistinę nuvyko vyras. Tačiau ten vaisto jam nedavė. Reikalavo recepto. Tačiau remiantis ministro įsakymu, receptiniams vaistams išduoti be recepto yra taikomos išimtys: Farmacijos specialistas receptinius vaistinius preparatus gali parduoti pacientui be recepto, esant visoms šioms sąlygoms:<.........> vaistinis preparatas paskirtas ūmiems migrenos priepuoliams gydyti;
Siūlyčiau šios vaistinės specialistėms pasidomėti ir pasiskaityti ministro įsakymą ir naujausias jo pataisas.
Rima Masiukienė
2018-02-17 10:07:32 IP 2fbas6tu
Norėčiau padėkoti vaistininkėms dirbančioms Savanorių pr. 115, Kaune, jos visada ras geriausią sprendimą, visada išklausys problemą, patars, ir pateiks visą reikalingą informaciją, išrinks vaistus už geriausią kainą. Malonu lankytis šioje vaistinėje. Dėkoju už Jūsų profesionalumą.
Noriu padėkoti šios vaistinės darbuotojai, dirbančiai su klientais, kurie skambina konsultavimo tel. 8 698 46 483. Nežinau darbuotojos vardo, bet galiu pagirti už operatyvų problemos sprendimą. Ji padėjo surasti vaistus esančius kitame mieste, suorganizuoti jų pristatymą į artimiausią vaistinę Vilniuje ir paskambinti, kad jau galima juos atsiimti. Ir tai per vieną parą. Dėkui Jums.
Ukmergeje Vytauto g.105 Benu vaistineje kuri randasi ligonineje, pirkau gerklei purskala.Istikruju pati nzn tik apsipirkusi paimiau vaistines akcijini leidini ir gryzusi namo pamaciau, perkant purskala Faringo Spray turejo vaistininke duoti kitoki purskala dovanu, bet man jo niekas net nepasiule.Pradejau ir ceki nagrineti jame taip pat irasytas tas purskalas kuri turejau gauti, po kiek laiko tik atgaminau, kodel vaistininke nenirejo duori cekio, bet paprasius ji man atidave.Esu pasipiktinusi, nzn kieno kalte vaistininkes kuri gal but man priklausancia dovana pasisavino ar jusu leidinys tik priviliot, kad pirktu zmones.Lb daznai lankausi sioje vaitineje, bet nusivyliau ir tikrai daugiau i ja nebeisiu.Apgavystes vyksta.
Kainos tai eina sau pas Benu.
Nesuprantu KAM taip lupikaiti????
Na uzdejot eura na du daugiau nei kiti, na bet ne +100%.
Absurdas.
Vaistas euro ar gintarinej pvz 5 eur. O pas jus 12.. ir taip visi vaistai!! Todel ir nenorit skelbti kainu internete, ane?
Nahui tokia vaistyne.
Dar reiktu pasidometi KAIP su tokiom kainom ilindot i santaros klinikas ir kt.med istaigas.
Benu vaistineje megoje lankausi daznai, nes ten dirbu ir man ten nusipirkti reikiamu vaistu yra labai patogu, bet del aptarnavimo daugiau ten nesiruosiu kojos kelti ir manau man pritartu ne vienas, ne tik tai, kad turi pirmas pasisveikinti, dar ir apie vaistus nieko neismano, jokio patarimo, ir labai nepatogu nestis vaistus rankoje nes maiselio nieks neduoda.

Natural Pharmaceuticals
Adresas: K. Donelaičio g. 62-1, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: vaistai, medicininės medžiagos.
UAB “ Natural Pharmaceuticals “ buvo įsteigta Lietuvoje 2013 m., daugiausia dėmesio skiriant Norvegiškų Omega-3 maisto papildų tiesioginiam platinimui. Nuo tada mūsų produktų pasiūla išaugo ir šiuo metu apima maisto papildus sąnariams, daugybę vitaminų (įskaitant vitaminą K2) ir mineralų. Visi mūsų produktai yra...
Teida
Prekyba internetu www.teida.lt

Adresas: Puodžių g. 4-1, LT-44288 Kaunas.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB TEIDA įkurta 1994 m. Kaune. Šiuo metu įmonės filialai-parduotuvės veikia visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei Druskininkuose. Įmonė bendradarbiauja su specializuotos medicinos bei sporto įrangos gamintojais, mokslo įstaigomis ir savo klientams siūlo aukščiausios kokybės gaminius, atitinkančius ES...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F-1, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Analizė
Adresas: Margirio g. 1C, Akademija, LT-53348 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; medicininė įranga; odontologija, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
Didmeninė prekyba medikamentais, odontologinėmis ir vaistinės medžiagomis - pagrindinės Analizė, UAB veiklos. UAB „Analizė“ – odontologinių medžiagų lyderė Lietuvoje, atstovaujanti tokius pasaulyje gerai žinomus prekių ženklus kaip Cavex, 3M, Kulzer, GC, HW ir t.t. Pasinaudojus išplėtota 1991m. įkurtos įmonės...

PSO sako norinti toliau bendradarbiauti su JAV
PSO sako norinti toliau bendradarbiauti su JAV 06-01 21:08
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) pirmadienį pareiškė norinti ir toliau bendradarbiauti su Jungtinėmis Valstijomis, nepaisant amerikiečių prezidento Donaldo Trumpo sprendimo nutraukti ryšius...
Ispanijoje pirmąkart nuo kovo neužregistruota naujų mirčių nuo COVID-19
Ispanijoje pirmąkart nuo kovo neužregistruota naujų mirčių nuo COVID-19 06-01 20:26
Ispanijoje pirmąkart nuo kovo nebuvo užfiksuota naujų mirties nuo koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejų, pirmadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.
Kino projektams paskirstyta beveik 400.000 Eur, skirtų kovai su koronaviruso krize 06-01 19:51
26 kino projektams paskirstyti 394.000 Eur, skirtų sektoriui spręsti koronaviruso sukeltas problemas, pirmadienį informavo Lietuvos kino centras (LKC).

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Cisco 47,82 +4,87%