Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę BENU Vaistinė Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę BENU Vaistinė Lietuva

Atsiliepimai apie BENU Vaistinė Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie BENU Vaistinė Lietuva, UAB

Likau nusiminusi atvažiavom iš lazdiniu ligoninės į naktine vaistine Vilniuje žirmunių g.64 buvom prie vaistines 22.50. Jau užsidare ir pasakė laukti laukie. Atejo vaistininkė padaviau jej lapeli su vaistais, pasakė šitų vaistu neturi neko nepasiūlė kito kad nuimti skausmo kam tokia vaistine naktine viena per visą vilniu, ir vaistu nera. Atsakymo laukiu i el pasta.
Benu Vabalninke darbuotoja plepa telefonu į klientą dėmesio nulis. Atėjai sergantis ir išėjai. Biržuose kitų tinklų vaistinių yra.
Prekybos centrų bemokslės geriau aptarnauja negu šitos baltaskvernės su "dideliu" išsilavinimu
Po to stebis, kodėl žmonės nesikreipia, kol nenukrenta ar būna per vėlu. Atsakymas pačiuose baltaskverniuose!
Prekybos centre "Europa", "Benu" vaistinėje yra 3 kasos. Lankiausi joje 2022.09.09 13 val. Tuo metu vaistinėje buvo 3 pardavėjos. Viena moteris dirbo prie kasos, aptarnavo nemažą eilutę klientų. Prie kitų dviejų kasų buvo padėtos lentelės su užrašu "šiuo metu klientų neaptarnaujam". Vaistinėje smagiai šnekučiavosi 2 laisvos pardavėjos ir joms nė kiek NERŪPĖJO eilutė žmonių, prie vienintelės dirbančios jų kolegės.....
Paskubėjau nusipirkti geležies papildus nėščiajai Benu vaistinėje "SMARTHIT IV FERRUM KAPS. N30" sumokėjau 23.99, kur pasirodo kituose vaistinėse 12 eurų su centais tekainuoja! Suprantu kai kaina skiriasi pora ten eurų, nu bet ne dvigubai! Ir taip ten retai užsukdavau, dabar išvis nekelsiu nei kojos, nes kainos dvigubos.
Algirdas Aleksandravičius
2022-07-17 17:23:44 IP 2e7r417t
Dėkoju Irenai Sinkevičienei, dirbančiai Dariaus ir Girėno g.9a, Vilniuje, už profesionalų, malonų, kompetetinga aptarnavimą bei malonų bendravimą.
Taip jau atsitiko, kad susirgo vaikas. Gerklės perštėjimas, čiaudulys ir sloga. Nusiunčiau vyrą į Benu vaistinę esančia Domus Pro Vilnius, nupirkti sirupo nuo gerklės skausmo Miramilė, arba jei nebus, kažko panašaus. Grįžęs vyras atnešė vaistinikės parinktą preparatą, tik ne nuo peršalimo, o nuo kosulio. Nuo kosulio mums nereikėjo, nes tiesiog nekosėjam. Vyras pasitikėjo vaistininkę ir nepažiūrėjo kokius vaistus jam pardavė.
Paėmiau čekį, vaistą ir nuėjau į vaistinę, kad man arba pakeistu vaistą į tinkamą, arba gražintu pinigus, aš nusipirkčiau kitur ko man reikia.
Atėjus į vaistinę ir paaiškinus situaciją, vaistininkė pabandė man siūlyti "panašius" į Miramilę preparatus, bet nesekmingai, nes vėl gi jie buvo visi nuo kosulio. Tiesiogiai nuo peršalimo vaikiškų vaistų jie neturėjo, todėl paprašiau man gražinti pinigus (čekis buvo pateiktas, pirkta prieš min). Vaistininkė atsisakė man grąžinti pinigus, nes jie tai daro, kaip ji man pasakė, tik tuo atvėju, jei vaistininkas padaro klaidą. Aš patvirtinau, kad buvo padaryta vaistininko klaida ir parinktas preparatas ne pagal paskirtį. Vaistininkė nesutiko ir negrąžino man pinigų. Paprašiau vedėjos, jos nebuvo, atėjo pavaduojanti ją. Su ja tą pati istorija. Dar man pasakė - Reikėjo pačiai eiti į vaistinę ir rinktis, o ne vyrą siųsti. (Tas mane labai įžeidė ir pamačiau koks neprofesionalus aptarnavimas yra ten).
Susidaro toks įspūdis, kad jiems aktualu "prakišt" bet ką, kad tik parduot, o ne padėt pirkėjui. Paleist pirkėją likus jiems be jokio pelno. O pardavus ne tai ko reikia negrąžina pinigų, nors klaida buvo akivaizdžiai vaistininko.
Kas liečia bendravimo aptariant situaciją su vaistininkėm, į mane bvo žiūrėta pašaipiai ir bandyta parodyti, kad jos vaistininkės ir viską žino, o tu ne. Nors buvau įjungusi per telefoną abiejų preparatų sudetį ir paskirtį, kad galėčiau parodyti vaistininkei. Tas žinoma nepadėjo nieko įrodyti, nes gi jos "VAISTININKĖS" ir negali klysti.
Dėja visi mes žmonės ir normalu klysti, o dar normaliau pripažinti suklydus.
Pavaduojanti vaistininkė mane išlydėjo su žodžiais, kad ji nieko nežino, skundų formų jokių nepriema ir tiesiog apsisukusi išėjo į savo kambarėli, o aš likau stovėti prie prekystalio... Va taip va.
Tikiuosi jus mano istorija kažkuo pamokė ir atidžiau žiūrėsit į NEPROFESIONALIŲ vaistininkių parenkamus "panašius" preparatus.
O vaistinės vadovams linkiu apmokyti savo vaistininkus profesionalumo ir jei neturi reikiamos prekės - nesiūlyti betkokios.
Ozo aistinėje nepardavė receptinio insulino.Sakė viso kiekio netrine, skolos raštelių nerašome
BENU vaistinėje, esančioje M. K. Čiurlionio g. IKI Druskininkuose, nesumeluosiu, dirba maloniausios vaistininkės kokias esu sutikusi. Draugiškos, išklausančios, katrios. Ačiū Joms už profesionalumą bei pagalbą, paliko labai mielą bei gerą įspūdį!
Apsilankiusi vaistinėje nusivyliau. Kainos ne pakeistos, dvigubai didesnę kainą teko mokėti. Paklausius kodėl tokia kaina, buvo pasakyta nepakeista. O nuėjus po 3 dienų kainos išvis nebuvo. Kaina nuo kitos vaistinės skiriasi dvigubai. Daugiau ten nesilankysiu.
Pirkau Benu vaistinėje Vilniuje PC Europa vaistų, kurie yra nereceptiniai, išreklamuota akcija. Pardavėja Kristina išmušo žymiai didesnę sumą. Paklausus kodėl skiriasi kaina - buvo pasakyta, kad kainas "išmuša iš atminties", ant dėžutės jokios kainos nebuvo! Pareikalavus parduot ta kaina kuri nurodyta akcijos etiketėje-vaistą nuskenavo ir tikrai-kaina akcijinė. Taip Benu Europoj uždarbiauja? Neskenuoja prekių, o "muša iš atmities"?
Jonas Algis Abaravičius
2022-05-18 19:58:16 IP 28mcusog
Sveiki, labai norėčiau padėkoti Benu vaistininkei (Rimi, Ateities g. 91), dirbusiai gegužės 18d. už profesionalų darbą su klientais ir padėjusiai man išspręsti aktualią problemą, kilusią dėl terminale užmirštos mokėjimo banko kortelės. Puiki ir profesionali darbuotoja!
Būkite sveiki,
prof. Algis Abaravičius
VU Medicinos fakultetas
Noriu iš visos širdies padėkoti, , Benu" vaistines, esančios Pasvalio mieste vaistininkei Živilei už nuostabų, šiltą aptarnavimą, už kantrybę, patarimus, už išsamų kiekvieno vaisto poveikio apsakymą, už tiesiog labai nuosirdžiai šiltą ir moralinį palaikymą, man slaugant visiškos negalios dukrą, kuri nuo Naujųjų metų gan sunkiai susirgo. Didelis Ačiūkas jums Živile, laimės, sėkmės visur ir visada. Tokių žmonių kuo daugiau, pasaulis būtų daug gražesnis, žmogiškesnis. Taip pat dėkoju visiems toje vaistinėje dirbantiems, su kuriais man teko susidurti. Labai šiltas ir malonus kolektyvas. Su oagarba...Dalia...????
Benu vaistinėje Garliavoje dirba savo darbą mylinčios darbuotojos, vaistininkė ir vedėja yra empatiškos ir geros specialistės. Nepatingėjo ir pasirūpino, kad man reikalingas kompresines kojines galėčiau įsigyti kitame, mano gyvenamame mieste. Esu labai dėkinga! Sėkmės darbe! Vadovybe, vertinkit šias darbuotojas, savo profesionalumu ir atsidavimu
jos kelia Benu prestižą.
Keista kad Benu filialo nėra Mažeikiuose
Pirkau ozo vaistineje daum exol nagu laka 10 ml, sumokejau beveik 7 eurus, deja ceki ismeciau nes tikrai negalvojau kad atsitiks toks dalykas ar kad bus galima grazinti, gryzau namo pamaciau, kad vos 1 ml yra, kitose vaistinese nera buve tokio dalyko, daugiau negrysiu
Jolanta 2021-09-25 00:14:24
Žirmunu 2, Vilnius dirba neprofesionali vaistininke, visiškai nesiorentuojanti…, nupirkau krema deka jos visiskai ne tos paskirties, nei man reikejo. Ieškojau kremo nuo odos nudeginimo rugstimi, ji man pardave “spasatel”, bet jis buvo drekinantis atstatantis, o ju yra kelios rusys…
Žirmūnų 2 teko lankytis 3 kartus ir visus tris išejau pakaraupusi nuo aptarnavimo kokybės ir darbuotojų profesionalmo nebuvimo. Totalus košmaras. Nesuprantu kas su šituo vaistinių tinklu yra ne taip, kad tokie prasti darbuotojai. Iš atsiliepimų matyti, kad visame tinkle problema.
Tris kartus lankiausi Žirmūnų g. 2 esančioje Benu vaistinėj ir visus tris kartus papuoliau ant laaaaabai nemalonių vaistinės darbuotojų. Šiandien, vietoj pagalbos gavau atsakymą "informaciją susirasti savo e.sveikatoje". Na ir puiku, susirasiu aš tą sau reikiamą informaciją e.sveikatoje, arba dar geriau, pakilsiu į antrą aukštą ir kreipsiuos į Camelia darbuotojus, kurie visada maloniai paaiškina, išaiškina ir padeda.
Benu vaistines akcija vykstanti 2022.03.10-13 dienomis perkant uz 29€ ir daugiau kuno sviestas dovanu. Apsipirkus, produktu krepselio suma virsije 29€, o zadeta dovana pasirodo turi kaina - 0, 01€ (Kuno sviestas). Panasu, jog tai yra mokama dovana. Pirkejui nera suteikiama skaidri informacija, nes tikrai nerandu jokios zvaigzdutes, po kuria butu ivardinta dovanos kaina.
Panasu kad didzioji dalis darbuotoju neismano savo darbo ir supratimas manekas apie vaistus kiek teko pirkti visda siulo tai kas visai netinka arba kalba visiskas pievas praso receptu kuriu net nereikia sako viena nors receptiniam lapelyje rasoma visai kas kita zodziu is bedos nebent vaistine bet daugiau stengsiuosi nesilankyti.
Siaubingai letas aptarnavimas Europa Benu. Prie tariamos”vaistu kasos” nera nei vienos kasininkes, iskviestos darbuotojos ateiko tik po keliu min, matyt labai uzsiemusios kavos gerimu. Su akiniais darbuotojos paklausus apie vaistu gerima sneka daug ir labai neaiskiai. Neprofesionales ir letos vaistininkes, negrisiu jokiais budais
Sveiki, kodėl neima kąsininkė-vaistininkė benų kortelės.Sako nuolaidos vistiek nebus.O prieš nosį parašyta į benų kortelę grįžta 6%.Paprašiau paaiškinti kodėl nebuvo paiimta kortelė pasakė nenoriu imlioti del covido.Nu apsurdas.Ilgametė Jūsų klijentė likau nustebinta.2022-02-25diena.13val.Raseiniai
Teko apsilankyti Benu vaistinėje Megoje, Kaune. Internete buvo parašyta, jog ten yra atliekama veido odos diagnostika, o paslauga yra nemokama. Atvykus sekmadienį, vaistininkė paprašė atvykti sekančią dieną, nepaaiškinusi, kodėl. Atvykus kitą dieną, mus pasitiko itin nemaloni moteris, iš išvaizdos prisimenu, jog buvo brandaus amžiaus, šviesių, trumpų plaukų, neaukšta. Pasakius, jog atvykome veido odos diagnostikos, ji pradėjo pykti, jog atvykome netinkamu laiku, mat dabar vaistinėje kabina akcijas ir kainas, na mes šito nuspėti negalėjome, todėl pasakiau, jog mums buvo liepta atvykti šiandieną. Noriu paminėti, kad klientų tuo metu vaistinėje buvo tik keli. Supykusi vaistininkė nusirengė savo išorės drabužius, užsidėjo baltą chalatėlį ir nuėjusi į kambariuką pradėjo ruoštis procedūrai, praėjus apie 10min, ji pradėjo šaukti per visą vaistinę "Nu, nežinau kaip jus čia pavadint, gal ponais, tai ateisit?". Nuėjome iki jos kambarėlio, viduje ji vis dar ruošėsi, nespėjus atsisėsti ant kėdės, ji paklausė, ar turiu benu nuolaidos kortelę, atsakiau, kad ne. Vaistininkė pakėlė akis į mane, lyg norėdama prakeikti, taip supykusi pradėjo pakeltu tonu šnekėti, jog paslauga kainuos 1 eurą, kodėl aš neturiu kortelės, ką čia išvis veikiu tada. Pasakiau, jog internete yra nurodyta, kad paslauga nemokama. Pradėjo ginčytis, jog ji jau dirba daugiau nei 10 metų ir žino geriau, parodžius, ką rašo internete, užtilo. Procedūros metu vis piktai kartojo, kad kam čia reikia šitos procedūros, ko čia išvis atvažiavome. Na, procedūros man reikėjo asmeniniams tikslams, kuriuos jai išdėsčiau. Prabuvus ten apie 15min, tiesiog norėjosi atsistoti ir išeiti. Vaistininkė besigirdama, kad su aparatu dirba jau daugiau nei 10 metų, net nesugeba angliškai perskaityti elementarių žodžių "skin type, acne ir tt.". Tiek pažeminimo ir balso tono pakėlimo niekur kitur neteko išgirsti. Buvo pati nemaloniausia patirtis, nežinau, kaip Jūs savo svetainėje aprašote, jog klientai pas Jus jaučiasi saugūs ir patekę į geras rankas. Taip nebuvo, ir sugrįžti ten tikrai nesiruošiu. Manau, ten dirbančiai moteriai reikėtų išeiti atostogų, arba nedirbti klientų aptarnavimo srityje.
Pirkėja 2021-11-16 17:25:09
Domeikavoje Vandžiogalos pl. Šilas 2021.11.16 labai nemaloni, nekompetetinga, neprofesionali vaistininkė. Atmestinas požiūris į klientą, pakeltas tonas. Tikrai nebegrįšiu.
Pritariu Jūsų nuomonei, tikrai viena vaistininkė labai nemaloni.. Nesinori eiti į vaistinę dirbant jai.
Pagal MN vaistininko kompetencija yra ne vien pardavimas pagal kliento pateiktą pavadinimą. Gėda vaistininkei dirbančiai Kauno Vaišvydavos IKI Benu vaistinėje, kuri leidžia sau pasakyti: “pasakykit kokio tiksliai pavadinimo jums reikia tai parduosiu”.
Didelis ačiū už Jūsų darbą ir profesionalumą. PC Panorama darbuotojos nerealios, labai šiltos, malonios, puikiai padeda. Taip pat, esu labai patenkinta jūsų internetiniais užsakymais - siuntos atkeliauja super greitai, beto benu vietoje plastikinių burbuliukų naudoja ryžių kukurūzus, super eko ir draugiška aplinkai. Kitų vaistinių dėžės būna didelės, nors siuntiesi mažą daiktą, benu visada pataiko į dydi, taip mažindama kartono naudojimo kiekius. Esu super patenkinta, pereinu pas jus! ????❤️
Sveiki, tenka, dažnai lankytis Benu vaistinėje, esančioje Kaune Prancūzų g - Rimi parduotuvėje.Jei pamatau, kad dirba vyras farmacininkas, geriau nueinu į tolėliau esančią vaistinę.
Tokio arogancijos pilno žmogaus jokioje kitoje vietoje nesutiksi, į žmogų žiūri iš aukštai, lyg būtum antrarūšis, jau apie patarimą geriau neklausk...
Ana Neverovic dirbanti Benu vaistinėje Asanavičiūtės g.13 pasiūlė brangiausius receptinius vaistus ir nemandagiai aptarnavo, neatsiprašė, neatsakė į tiesioginius klausimus.
Kaune, Šančiuose, Prancūzų 6, Benų vaistinėje pastoviai neįmanoma nusipirkti prekių. Vaistininkė visada teigia, kad nieko neturi, prekes''atceit' galima tik užsakyti. Atėjus nusipirkti prekės 2 už 1 kainą, negalėjau jos įsigyti, nes antros prekės neturi, ir taip PASTOVIAI. Vaistinė yra gydymo įstaigoje, todėl įprastai mane daktarė siunčia čia nusipirkti vaistų, bet deja, reikiamų vaistų ji NIEKADA neturi. Vaistininkė neturi net elementaraus jodo, dezinfektanto ar perrišimui skirtų pleistrų. Nors gyvenu tam pačiam pastate kaip Benu vaistinė, bet turiu eiti į šalią esančią Gintarinę vaistinę, ten problemų dėl vaistų trūkumo neiškyla ir visada pakonsultuoja tinkamai. Siulyčiau administracijai atsiųsti slaptų pirkėjų, jog galėtų įvertinti vaistininkės darbą.
Vilniaus Žirmūnų Rimi dirba pats geriausias vaistininkas! Labai ačiū Jums už pagalbą!
Kaune pc savas vaistineje benu atejau 4 min pries darbo pabaiga. Suprantu, kad nori uzsidaryt anksciau, bet darbo valandos nurodytos iki 21h ir man buvo svarbus reikalas nupirkti viena preke. Pardaveja grazia forma pasiunte ant 3 raidziu. Viskas ivyko balandzio 24d 2021. Esu nusivyles aptarnavimu. Juk ne be reikalo atejau ne duona kad galeciau palaukti rydienos.
Praėjusį savaitgalį mano vaikinui susuko nugarą. Vakar pakeliui namo po darbų užsukau į Benu Vaistinę, esančią Žirmūnų g. RIMI parduotuvėje. Paprašiau mane aptarnavusios vaistininkės parduoti ampules su nuskausminamaisiais, kuriomis vaikinas ankščiau naudojosi, bet vaistininkė pasake, kad man reikalingi vaistai yra receptiniai, tad jų įsigyt paprastai negalėsiu. Mane maloniai nustebino tai, kad vaistininkė iškart pasiūlė alternatyvą. Parekomendavo tokios pat sudeties nuskausminamuosius nereceptinius vaistus tabletėse ir B grupės vitaminų kapsules. Vaistininkė paaiškino apie šių vaistų priešuždegiminį ir nuskausminamąjį efektą, paaiškino kaip vartoti, ir priklijavo lipdukus ant dėžutes kur pažymėjo kaip ir kada vartoti vaistus. Aš labai retai lankausi vaistinėse, pas gydytoja greitai nepateksi, o į greitąją pagalba važiuot nesinorejo. Namuose ant čekio radau vaistininkės vardą - Diana. Ačiū jums už profesionalumą, supratimą ir malonu aptarnavimą! :)
Visada renkuosi kitų tinklų vaistines, bet kovo 20 d. BENU vaistinė rygis g Rimi Vilniuje buvo pakeliui, kur užėkom kartu su mama nupirkti jai vaistų pagal ką tik išrašytą gydytojo receptą. Vaistinkė Rasa jau nuo pat pradžių kalbėjo grubiai ir uždavinėjo neaiškius klausimus, kurių nesupratau nei aš nei mano pensininkė mama. Galiausiai vaistininkė pareiškė, kad originalaus vaisto nurodyto recepte nėra todėl mes turime paimti būtinai pakaitalą. Kai mano mama atsakė, jog pakaitalas netinka, vaistininkė pakėlė balsą ir išrėkė kad originalo mes niekur negausim ir jo nėra pirkti niekur Lietuvoj! Kas buvo melas, nes nuėję į Eurovaistinę gavome ir malonų aptarnavimą ir originalius vaistus kurių mums reikėjo.
Matau, kad yra pilna skundų apie panašaus tipo aptarnavimą ir brukimą kitokių vaistų nei ateina ir prašo klientai. Tas parašymas, jog atsiprašot ir tikitės, kad nepasikartos - neveikia. Jei nesiimat priemonių, tai tikrai ir nesuveiks. Jūsų darbuotojams trūksta elementaraus bendravimo su klientais pagrindų. Taip prarandat srautus, nei aš nei mano mam ir garantuoju, jog nei viena mamos draugė nuo šiol NIEKADA neužsuksiu į BENU. Sėkmės jums, tikiuosi gyvuosit neilgai :)
https://www.hse.gov.uk/safetybulletins/use-of-face-masks-designated-kn95.htm Kodėl apgaudinėjat klientus ir pardavinėjat kn95 gb2626-2006 kaukes, kurios net neturi sertifikato ir yra pagamintos Kinijoje? Jos turėtų būti pašalintos apskritai iš rinkos. Nusivyliau jumis, daugiau nekelsiu kojos į BENU.
Felicija Ivanauskienė
2021-03-01 13:23:49 IP 65hnc4ob
Esame maža tauta globaliame ir nesutarimų kamuojamame pasaulyje. O juk žmogui būti laimingam ir sveikam reikia tiek nedaug - dėmesingo žvilgsnio, malonaus žodžio, nuoširdaus patarimo. Ypač tada, kai metų laikrodis skelbia senatvę, o paauglių replikos - tą momentą, kurio neišvengs jų nė vienas, bet mes, senieji, esami išmintingi, ir todėl - gailestingi: tegul jie svajoja.

Šiandieną, pandemos sąlygomis, bene reikšmingiausią vaidmenį žmogaus fizinėje ir psichologinėje sveikatoje vaidina vaistinės, jų darbuotojų geranoriškai aktyvus požiūris į kiekvieną pilietį.

Šiame kontekste reiškiu nuoširdžią padėką BENU vaistinės, esančios L. Asanavičiūtės g., 29, Vilniuje, vedėjai gerbiamai Gražinai Lazdauskienei, kuri asmeniškai bendrauja su klientais, užtikrina vaistų savalaikį tiekimą, nuoširdžiai konsultuoja ir pataria. Dėkoju visam šios vaistinės kolektyvui už tai, kad malonu ateiti į šią vaistinę, o išeini - puikios nuotaikos ir jausdamasis pasveikęs.

Rūpinkimės savo ir kitų sveikata.

Ačiū ir pagarbiai, soc.m. dr., doc. Felicija Ivanauskienė
Kaune, PC Savas esančioje vaistinėje Benu, vaistininkė man nepardavė magnio papildų. Ji paklausė kuo skundžiuosi, atsakiau, kad mėšlungis paaštrėjo. Tai ji man pradėjo pasakoti, kad ne tik magnio reikia, bet dar labiau reikia B grupės vitaminų. Konkrečiai - Neurorubino. Aš jai atsakiau, kad jau geriu B grupės vitaminus, bet vis tiek mėšlungis paaštrėjęs. Ji toliau mane įtikinėjo, kad reikia Neurorubino. Atsakiau, kad namuose turiu leidžiamo į raumenis jos rekomenduojamo preparato, jeigu jau pataria - panaudosiu, bet vis tiek norėčiau magnio. Galiausiai ji pasakė, kad tą Neurorubiną reikėtų "pagerti". Taip reikia suprasti, kad mano namie turimas leidžiamas jau netinka, kad pirkčiau tabletėmis. Galiausiai pasakiau, kad magnio nusipirksiu kitur ir atsisveikinusi išėjau.
Tokio atviro brukimo kažkokio specifinio preparato dar nesu nei mačiusi, nei patyrusi. Apgailėtina.
Janina Jurkevičienė
2021-02-01 18:23:45 IP 28melqh3
Grąžinkit pinigus už neįvykdytą užsakymą. Nenormalu, kad akių dūmimui, sukuriamas siuntos lipdukas, o siuntinys neperduodamas siuntimui, o rašoma, kad užsakymas įvykdytas. Turiu raštišką LP atsakymą, kad joks siuntinys su nurodytu siuntos numeriu negautas.
Vilnius, Š. Miestelis, Žirmūnų 64, BENU vaistinė. P. Elvyra. Ačiū, kad savo aptarnavimu nulėmėte, jog daugiau į Benu vaistinę niekada nevyksiu. 91m seneliui, nepardavė vaistų, nes anot jos ir vedėjos 2 vaistai negali būti ant vieno recepto. Gintarinėje vaistinėje viskas ok.
Benu administracija - tikrai nenorėčiau, kad mano įmonėje klientus aptarnautų taip kaip p.Elvyra. siūlyčiau jai kvalifikacijos kėlimo kursus.
Didžiulis ačiū Jeruzalės g. 4, Vilniuje esančioje "BENU" vaistinėje dirbančioms vaistininkėms, kurios susisiekė per "Facebook" asmeniškai su manimi man palikus banko kortelę.
Sveiki, 2021 01 13d. Kaune, Megoje esančioje vaistinėje norėjau nusipirkti pusę dėžurės t.y.10 vnt Magnio su Kaliu miltelių pakučių, deja atsakė, kad neparduos - reikia pirkti visą dėžutę. Kitose vaistinėse tikrai nėra problemų. Prašau atsakyti kodėl yra ribojimai, ir ar jie teisėti ?
Buvau šoke, po aptarnavimo Benu vaistineje Alytuje Rimi parduotuveje.Dar tokiu nemaloniu ir arogantišku vaitininkiu nebuvau sutikus.Išėjau be vaistu nes poniom netiko recepto dydis.Daugiau ten niekada negrišiu ir kitiems patarčiau nesilankyti yra pakankamai daug kitu vaitiniu kur labai maloniai aptarnauja.

Labai nemalonios reklamos jūsų vaistinėje Jeruzalės 4. Visi ten juokiasi ir juokiasi ir dar viena ponia per visą sieną. Kaip nemalonu per pandemija ir neetiška, ypač kai moku senjoro kortele aš jaučiuosi įžeistas. Jei ta ponia jums primena, ką nors jums artimo. Tai patys į ją ir žiūrėkite mus pirkėjus nuo jos pykina, mano žmona net liežuvį jai parodė. Labai nemaloni reklama, atbaidanti pirkėjus. Pagarbiai Gintautas
Pagarbiai, Gintas.
Kaune Kreves pr 43, Dainavos prekybos centre, dirba super darbuotojos! Matosi, jog išmano savo darba, kiekvienakart atejus su kažkokiom problemom duos naudingu patarimu ir tikrai puikiai pakonsultuos! Išejus pagerėja ir nuotaika, ir savijauta:) linkėjimai!
Labai smagu, kad šiandien Šiaurės miestelio Rimi esančioje benu mane taip jautriai ir gražiai aptarnavo jauna vaistininkė, kurios vardo net nepasižiūrėjau, nes jau šliaužiau iš skausmo - siaubingai pritrynė batas, o nusipirkus pleistrą ši darbuotoja įleido kambarėlin susitvarkyti koją (reikėjo pusę rūbų nusirengt kol iki žaizdos prisikasiau), atnešė dezinfekcinio skysčio žaizdai, jautriai pasirūpino. Nesitikėjau to ir labai smagu, kad žmogui žmogus rūpi ir nereikėjo iki namų šlubčiot skausme. Valio už tai
UAB "BENU VAISTINE"
2020-09-18 22:03:53 IP 2g44dmjd
ILONA 2020-03-01 19:31:44
Kai perskaičiau atsiliepimus apie vaistinių tinklą Benu, supratau, kodėl man neatsakė į mano rašytą skundą 2020-02-26 dėl vaistininkių (Gegužių g. 30, Šiauliai) netolerantiško elgesio.Šį tinklą visos Lietuvos mastu apėmęs arogancijos, grubumo, nepagarbos klientui, noro pažeminti, pasišaipyti iš kito.....virusas.
2020-02-26 vakare aš užsukau į vaistinę BENU Gegužių g. 30, Šiauliai dėl antiseptinio skysčio ir dar paklausiau gal kartais turi med. kaukių ir respiratorių. Na ir prasidėjo virtinė komentarų ir su tokia pašaipa, kad aš pikta, bailė, su prastu imunitetu, kad mane virusas pirmą, , griebs'' ir t.t. Vadinasi, kreipkitės į Benu vaistininką ir jums maloniai patars.
Ar čia toks deramas vaistininkių elgesys, čia taip elgiasi, , nepikti, , darbuotojai? Visada šaiposi mažą savivertę turintys žmonės.Tai kodėl, , drąsuolės'' sekančią dieną pačios stovėjo su kaukėmis už prekystalio, jei imunitetas stiprus?
Labas Vakaras, Ilona,

2020-09-18 20:16:34 IP 2g44dmjd
Aldona 2020-03-06 10:46:18
Š.m. vasario 24d. išėjau su puikia nuotaika, nusipirkusi vaistus BENU vaistinėje Šeškinės g.22a.
Dėkinga p. Ramutei ir jos kolegei už malonų, profesionalų aptarnavimą.
Labas Vakaras, Aldona,

Džiaugiamės, kad jūs esate puikios nuotaikos, būtinai perduosime jūsų pagyrimą mūsų darbuotojai Ramutei.

2020-09-18 20:10:36 IP 2g44dmjd
Laima 2020-03-17 17:33:35
Labas, 2020.03.16 užėjau į Benu vaistinę, apsiprekinau, išeidama norėjau nusidezinfekuoti rankas, vaistinės darbuotojų paklausiau, kur jūsų dezinfektantas?Man buvo pasakyt, kad iš aukščiau nėra nurodymo, kad klientams būtų nusidezinfekuoti rankas, , džiaugiamės, kad pačios turime kuo savo rankas dezinfekuoti"Manau esant šalyje tokiai padėčiai, juk vaistinėse daugiau lankosi sergantys, tai ši priemonė turėtų būti.Net parduotuvėse, prie išėjimų kabo dez.priemonė.
Labas Vakaras, Laima,

2020-09-18 20:05:45 IP 2g44dmjd
Keista ir nemalonu 2020-04-07 15:09:20
Apsilankius 04.06 d. PC Mandarinas vaistinėje, supratau kad daugiau čia grįšiu. Pasiteiravus ar turi kaukių, man ant kasos stalo padėjo vieną -baltą, neįprastą, nematytos formos, supakuotą maišelyje. Vaistininkės paklausiau " čia kaip jūsų?", nes jų dirbo 4 ar 5 (tokioj mažoji vaistinėje) ir visos buvo su skirtingomis kaukėmis. "Ką reiškia, kaip mano?" -išgirdau. Supratau, kad uždaviau kvailą klausimą. Nutylėjau. Pasiteiravau kainos. "7 eurai". Paklausiau " daugkartinė, galima skalbti?" Atsakymas buvo "Nežinome". O aprašymas koks yra? paklausiau. Ne, taip gavome. Keista, sakau, kad vaistinėje gali būti prekės be aprašymo ir atsakyti negalite,. "Nežinome, nes mes jų NEGAMINAME". "Tai užduokit klausimą tiekėjui" pasakiau, "ir vaistų jūs negaminat, tai ir pasakoti apie juos negalite, pagal jūsų logiką".
Išeinant, girdėjau jų komentarus, pašaipas. Atsisukau, viena sako man su pašaipa "sveikatos Jums linkimė". Galvoju, kaip žmonės iš proto kraustosi... Ir atsakau " Jums irgi būtų galima palinkėti, jei kaukę teisingai užsidėtumet. O taip tik ties burnos, net nosys neuždengta, turbūt dėl vaizdo nešiojat, nes reikalauja?".
Ir prieš tai buvo tokių nesąmonių, pakomentavimų lygioje vietoje. Profesionalūmo 0, kompetencijos 0, pagarbos 0, arogancijos 1000 iš 100 galimų.
Labas Vakaras,

2020-09-18 19:59:39 IP 2g44dmjd
Jurgita 2020-06-08 15:54:19
Sveiki. Labai nemandagus vaistininkai dirba Kauno prancūzų g. esamcios RIMI parduotuvės vaistineje. Atsitikus bedai reikejo pamatuot kraujospūdį ir paklausus vaitininko ar teikiama tokia paslauga jos burbtelėjo kad nusipirk ir pasimatuosi jei reik kraujospūdį. Tai vaistine i kuria daugiau niekad neisiu nes jau astuoni metai mandagumo nera
Labas Vakaras, Jurgita,

Natural Pharmaceuticals
Adresas: V. Krėvės pr. 57B, LT-50358 Kaunas.
Veiklos sritys: vaistai, medicininės medžiagos.
UAB “ Natural Pharmaceuticals “ buvo įsteigta Lietuvoje 2013 m., daugiausia dėmesio skiriant Norvegiškų Omega-3 maisto papildų tiesioginiam platinimui. Nuo tada mūsų produktų pasiūla išaugo ir šiuo metu apima maisto papildus sąnariams, daugybę vitaminų (įskaitant vitaminą K2) ir mineralų. Visi mūsų produktai yra...
Diamedica
NAUJA LABORATORINĖ ĮRANGA

Adresas: Gėlių g. 2, Avižienių k., LT-14184 Vilniaus r.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; eksportas; importas; laboratorijos, įranga; mažmeninė prekyba; vaistai, medicininės medžiagos.
Įmonė priklauso Baltijos šalyse didžiausiai medicininės diagnostikos grupei DIAMEDICA. Veiklą vykdome Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. UAB Diamedica teikia kompleksines paslaugas, suteikiant galimybę optimizuoti Lietuvos medicinos ir mokslo įstaigų bei biotechnologijų ir farmacijos pramonės veiklą. Pagrindinės...
Teida
Medicinos ir sporto įranga www.teida.lt

Adresas: Puodžių g. 4-1, LT-44288 Kaunas.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB TEIDA įkurta 1994 m. Kaune. Šiuo metu įmonės filialai-parduotuvės veikia visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei Druskininkuose. Įmonė bendradarbiauja su specializuotos medicinos bei sporto įrangos gamintojais, mokslo įstaigomis ir savo klientams siūlo aukščiausios kokybės gaminius, atitinkančius ES...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F-1, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: atliekų tvarkymas; antrinės žaliavos; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Medicinos įranga
NAUJA MEDICINOS ĮRANGA

Adresas: Žalgirio g. 20-1, Ringaudų k., LT-53331 Kauno r.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB “Medicinos įranga” yra specializuotos paskirties prekybos bei serviso įmonė, skirta medicinos srities profesionalams, kurie orientuojasi į diagnostinius sprendimus. Atstovaujame šiuos gamintojus: SAMSUNG – diagnostinės ultragarso tyrimų sistemos, rentgeno sistemos, CT sistemos. DRGEM – nešiojamos, mobilios bei...

"LastMile" ir "Iki" pradeda autonominį prekių pristatymą: sėkmę vertins keliais rodikliais 09-23 02:41
Nors autonominiai automobiliai Lietuvos keliuose yra visiška naujovė, ne išsiskirti rinkoje, o optimizuoti veiklą ir pagerinti pirkėjų patirtį jais sieks maisto ir kasdienių prekių pristatymo į...
Sunkėjant ekonominėms sąlygoms – galimybė apdrausti būsto paskolas
Sunkėjant ekonominėms sąlygoms – galimybė apdrausti būsto paskolas 09-23 02:36
Lietuvos žmonės svarbiausiu turtu įvardija savo būstą. Tyrimo duomenimis, namus, kaip svarbiausią materialiąją vertybę, išskiria 82 proc. šalies gyventojų. Būstas lietuviams svarbesnis už...
Norite, kad vaikas taptų programuotoju? Štai kaip jį galite paskatinti
Norite, kad vaikas taptų programuotoju? Štai kaip jį galite paskatinti 09-23 02:33
Plačios karjeros perspektyvos, puikios darbo sąlygos, solidus atlyginimas – dėl šių ir daugybės kitų privalumų programuotojo profesija tapo itin patraukli bei geidžiama. Nors užaugę vaikai savo...

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

AutoZone 2096,84 +0,68%