Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Bendras finansavimas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Bendras finansavimas

Atsiliepimai apie Bendras finansavimas, UAB

SAVY

Paskolos ir investicijos mąstantiems!
Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Bendras finansavimas, UAB

Modestas 2021-03-18 10:39:02
Patarčiau pasiskaityti šį tyrimą tiems kurie galvoja įmti paskolą iš Savy.
Sveiki, dėkojame už komentarą, tačiau atkreipiame dėmesį, kad tyrimas atliktas 2016 m., todėl didžioji dalis turinio yra praradęs aktualumą ir neatitinka šiuo metu UAB Bendras finansavimas (toliau - SAVY) taikomo vartojimo kreditų išdavimo proceso. Pats tyrimas nėra visiškai objektyvus, neatskleisti taikyti kriterijai bei, įvertinus šiuo metu taikomą vartojimo kreditų išdavimo procesą, gali klaidinti vartotojus. Todėl, kilus klausimams, klientus skatiname nedvejojant kreiptis į SAVY, kuri pateiks galiojančią vartojimo kreditų išdavimo tvarką ir sąlygas.
Susipažinę su dokumento turiniu, visų pirma pažymime, kad SAVY yra įtraukta į Lietuvos banko skelbiamus viešus sąrašus kaip sutelktinio finansavimo platformos operatorius, tarpusavio skolinimo platformos operatorius bei vartojimo kredito davėjas. Be kita ko, SAVY veikla yra prižiūrima Lietuvos banko. Vartojimo kreditų išdavimo procesas, lyginant su pranešime nurodytu, yra itin pasikeitęs, pvz., vartojimo kredito gavėjų nebereikalaujame susikurti Paysera sąskaitos, vartojimo kreditas ir susituokus gali būti imamas asmeninėms reikmėms, vartojimo paskolos su nekilnojamojo turto įkeitimu ar kitais prievolių įvykdymo užtikrinimo būdais, įskaitant vekselius, nėra suteikiamos, skolintojams pateikiami tik nuasmeninti vartojimo kredito gavėjo duomenys, SAVY, siekdami tinkamai įvertinti vartojimo kredito gavėjo kreditingumą, duomenis tikrina duomenų bazėse, tačiau jokių mokesčių vartojimo kredito gavėjui netaiko, be kita ko, sutarties mokestis nėra nuskaitomas automatiškai, skolintojas negali matyti savo Paysera sąskaitoje asmens, kuriam buvo pervestos lėšos, vardo ir pavardės, o vartojimo kredito gavėjas negali matyti asmens, kuris pervedė lėšas, duomenis, SAVY finansinėms paslaugoms netaiko PVM, taip pat jokios papildomos baudos, išskyrus delspinigius, vėluojant atlikti mokėjimą nėra taikomi ir kt.
Patarčiau pasiskaityti šį tyrimą tiems kurie galvoja įmti paskolą iš Savy.
Esta 2020-10-26 14:30:15
Paskola gavau be problemu viskas ok ir aptarnavimas malonus, bet baigus ismoketi prasidejo cirkai 2, 5 menesio jie niekaip nesugeba patvirtinti, kad ji sumoketa ir anuliuoti pavargau aiskintis ir skambineti, nes negaliu paimti nei telefono nei kitos paskolos del sito vilkinimo, Nors man aiskina, kad savaites laikotarpyje turejo buti viskas nutraukta. NEREKOMENDUOJU silpnu nervu zmonems tai gerokai apgadina tavo pasitikejima
Laba diena, Esta. Dėkojame už atsiliepimą, Jūsų nuomonė mums tikrai yra svarbi ir ji padeda mums tobulėti.
Iš savo pusės dar kartą atsiprašome dėl kilusios situacijos iki paskolos uždarymo duomenų tikrinimo bazėse, pateikėme Jums pažymą, kurioje pažymėjome, jog jokių aktyvių įsipareigojimų pas mus nebeturite.
Šiai dienai, ši problema yra pilnai pašalinta, tai nutiko dėl techninės klaidos ir iš tiesų tai buvo vienetinis atvejis.
Stengsimės ir padarysime viską, kad tokios situacijos nebepasikarotų ir tikimės, kad ši situacija neįtakos Jūsų sprendimo ir toliau naudotis mūsų paslaugomis.
Taip pat džiaugiamės, jog Jums patiko mūsų operatyvumas iki paskolos suteikimo bei pasidžiaugėte mūsų klientų aptarnavimu. Tačiau net ir šioje vietoje, tobulėsime ir augsime toliau.
Dėkojame, kad padedate tobulėti ir dar kartą atsiprašome dėl kilusių nepatogumų.
SAVY
Viskas tvarkoj.. Palūkanos geros. Paskolą gauti yra daug lengviau, nei banke pvz.
Reklama tik gera per radija, iki 19000 paskolinsim labai laisvai, labai greitai, o kai reikia 1500 eur, tai issikalinet pradeda. Kita paskolu imone per pusvalandi viska sutvarke, tereikejo tik dokumento ir darbo sutarties skano. O sitie arba bando nutresti daugiau, tipo gal 2200 reikia, sakau nereikia. Tai tada galim tik 900 paskolint. Vynioja i vata del tokiu sumu. Todel sekmingai dabar uzdirba jusu konkurentai, nes nemokat bendraut su zmonem. O po menesio skambinsit, gal vis dar reikia paskolos. Taip jau buvo gal ne penkta, bet ne pirma karta. Sekmes
Nerekomenduoju! Arba pries pasirasydami sutarti gerai perskaitykite sutarti ir bendrasias salygas. Palukanos gal ir mazesnes, bet daug papildomu mokesciu ir t.t. ypac ta vieta apie isankstini grazinima (jei kartais sugalvotumete grazinti anksciau) ir mokescius kokius reikes sumoketi.
Labai jau geras reklamas turi. O kai nori rimtai pasiskolint, tai pradeda savaite issikalinet, gal maziau gal daugiau. k******i, klientas iskart pasakė ko jis nori. Tai dabar tris dienas palauksiu, kad savo salygas dar paaiškins. Kiti per 15min paskolina, va ten rimtos firmos. Savy? Ne geriau jau nieko...
Paskambinus išsiaiškinti dėl neesamos skolos (kitas žmogus pasinaudojo mano duomenimis ir paimė paskolų, viena iš jų buvo paimta iš savy.lt, žmogus nuteistas prieš metus, skola nuo manes turėjo būti jau senai nuimta, dėja ji vis dar kabo ant manęs) man tiesiog numetė ragelį, nors paskambinau taikiai ir kalbėjau ramiai, bandžiau paaškinti situaciją, kurios operatorė niekaip nenorėjo suprasti, pati išsigalvojo jog tyrimas dar vyksta, nors sakiau metai laiko, kaip yra nuteistas žmogus, o visa tai paaiškinus ji paklausė, tai ko aš skambinu ir sulaukus klausimo numetė ragelį
Gal jūsų operatorė kažką vartoja, esu susirūpinusi jos nedėmesingumu ir visišku nesupratimu.
Man, kaip kredito gavėjo akimis, tai totalaus chaoso įmonė.

3 KARTUS man atsiuntė sutartį ir kitus dokumentus, jau turėjau gauti paskolą, bet 3 KARTUS ATŠAUKĖ, PAKEITĖ SĄLYGAS...
Jas įvykdžiau, vėl sutartis, ir vėl PAKEITĖ SĄLYGAS. Mano manymu, jaunimėlis dar tik patys bando suprasti kokiom sąlygom duoti paskolą.

Iš Savy pusės, jokios pagarbos, TAUPANT KLIENTO LAIKĄ!!!!!!!!
Justina 2016-04-20 11:01:50
Nesu patenkinta nei aptarnavimu nei paslgomis. Imone nesugeba uztikrinti paskolu grazinimo laiku, netaiko priverstiniu priemoniu, vilkina atsakinejima i konkrecius klausimus apie negrazinamas paskolas. turiu paskolu, uz kurias neatgaunu pinigu jau metus laiko, nei vienos imokos, o imone nesuteikia jokios informacijos nei kas valdo mano pinigus, nei kada jie bus grazinti. esu labai nusivylusi, net nesitikiu atgauti savo pinigu. Vilkins Vilkins, o poto paskelbs bankrota, taip ir dings visi pinigai mano
Visiskai pritariu Justinai ! Vartotojas skolingas nuo vasario menesio ir vis dar neperduotas teisminiam isieskojimui !
keturis kartus teko indefikuoti save bet taip paskolos ir negavau.laukiu.zadejo pranesti....
kita karta kai rasysite sau atsiliepimus bent i skirtingu IP rasykite:))
Viskas puiku ir tikrai geriau negu greitieji kreditai, kad daugiau Lietuvoje tokių įmonių
Prie paskolos ivedus 100lt, rodo graza 28lt per 2 metu laikotarpi. Nera mazai, aisku jeigu paskola grazins :)
labai maloni klientų aptarnavimo specialistė, viską paaiškino ir patarė
Siaip viskas gerai atrodo, tik rizika reikia panagrinet investuojant.
Niekur nebuvau mačiusi, kad galima rinktis palūkanas. Labai inovatyvu.
Labai paprastai veikianti sistema! Siūlau visiems išbandyti.
paskola gavau nors ir neturiu pastoviu pajamu, bet uzsiimu individualia veikla. niekur kitur nebuciau gaves
atrodo gerai.
siūlau padaryti video, kad būtų aiškesnis registravimosi procesas
Atrode kaip dar vieni greiti kreditai, bet cia tipo galima skolintis is kitu zmoniu kurie paskolina tau po mazas sumas. Dar gerai kad yra palukanu dydzio nustatymas.
Tikrai naujoviskas principas, bet svarbiausia - veikia!
Iš pradžių gal nelabai buvo aišku kaip greitai gausiu pinigus, bet pasirodo kad viskas geriau negu banke :)
Patiko aptarnavimas ir produktas.

GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
2005 m. pradėjome veiklą kaip lietuviškas finansinis startuolis. 2008 m. tapome Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupės dalimi, o nuo 2013 m. priklausome Švedijos finansų grupės bendrovei „Marginalen AB“. 2020 m. gegužės 18 d. tapome GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau...
Noviti
Su valstybės parama paskola verslui 0,35-7% metams

Adresas: Konstitucijos pr. 26, Forum Palace, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
Su valstybės parama dabar verslo paskola tik nuo 0,35 % palūkanų per metus. Ką svarbu žinoti apie lengvatinę verslo paskolą? Paskolos suma iki 200 000 EUR, terminas iki 5 metų. Metinės palūkanos - 7 %. Pasinaudoję INVEGOS palūkanų kompensavimo priemone, metines palūkanas susimažinsite nuo 7 % iki 0,35 %. Sutarties...
SME Finance
Naujos kartos verslo finansavimas. Internetu.

Adresas: Antano Tumėno g. 4-15, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; tarpininkavimas.
SME Finance – 10 metų patirtį finansų sektoriuje turinčių profesionalų komanda, kurios tikslas padėti verslui augti. Per pirmus įmonės veiklos metus tapome lyderiais Baltijos šalyse, galinčiais pasiūlyti platų spektrą paslaugų – paskolą, faktoringą, lizingą, paskolą su NT įkeitimu – bei suteikti finansavimą iki 5...
NORDSTREET
Adresas: Konstitucijos pr. 26, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai; investicinė veikla; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas; statyba; tarpininkavimas.
NORDSTREET – tai sutelktinio finansavimo platforma. Sutelktinis finansavimas (angl. crowdfunding) – tai pinigų investavimo ir lėšų rinkimo modelis, kuomet investicijas skiria daug pavienių žmonių. Pasyvios pajamos investuojant į apsaugotas paskolas Įdarbinkite savo pinigus - investuokite į verslo paskolas su...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Vito Gerulaičio gatvė 1, Vilnius (I aukštas) Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome...

Lenkijos vyriausybės įgaliotinis: nematome galimybių prekybai elektra su trečiosiomis šalimis 06-21 14:44
Lietuvai svarbu su Baltijos kaimynėmis išspręsti prekybos elektra problemą iki sinchronizavimo projekto užbaigimo, pabrėžia Lenkijos vyriausybės strateginės energetinės infrastruktūros įgaliotinis...
BofA: naftos kaina kitąmet gali pasiekti 100 USD už barelį
BofA: naftos kaina kitąmet gali pasiekti 100 USD už barelį 06-21 14:25
Dėl paklausos šuolio ir suaktyvėjusio keliavimo naftos kaina jau kitais metais gali pasiekti 100 USD už barelį, įsitikinę "Bank of America" strategai.
"eBay" ketina parduoti savo verslą Pietų Korėjoje už 3,1 mlrd. JAV
"eBay" ketina parduoti savo verslą Pietų Korėjoje už 3,1 mlrd. JAV 06-21 14:14
Internetinės prekybos platforma "eBay" planuoja parduoti Pietų Korėjos padalinį vietos investuotojų konsorciumui už 3,1 mlrd. USD. Konsorciumas, į kurį įeina didžiausia šalies mažmenininkė...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 565,59 +2,58%
Goldman Sachs 348,83 -3,50%