Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Belorus, sanatorija, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Belorus, sanatorija

Atsiliepimai apie Belorus, sanatorija, VšĮ

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Belorus, sanatorija, VšĮ

Labai didelis ačiū sanatorijai Belorus uz puiku aptarnavyma labai puikus irmandagus kolektyvas labai skanus maistas, su vyru labai patenkinti labai gerai pailsejome 2019 12 10d
Pazade vel apsylankyti ir kytiem parekomenduosime.
Pailsejau puikiai. Ačiū. Norėčiau dar.
2019.09.06. užėjome į registratūrą nusiteikę užsisakyti kažkokias procedūras. Registratūroje sėdėjo viena šviesiaplaukė kita tamsiaplaukė jaunos moterys, kurios viena kitai kažką rodė mob. telefonuose, buvo labai užsiėmusios savo reikalais. Į mūsų klausimus atsakinėjo nenoriai, net piktai ir arogantiškai, tai mes apsisukom ir išėjom. Kam čia trukdyti moteriškėms žaisti telefonais, tegul sau žaidžia ir toliau, jei administracija tai leidžia.....Keista, kad šiais laikais darbuotojai gali sau leisti taip elgtis darbo vietoje su klientais.
Lankomies Belarus sanatorijoje mėnesį laiko, naujoji registratorė Viktorija yra tikrai labai nemaloni. Ant visos registratūros kalbėti asmeniniu telefonu ir juoktis iš nežinia ko yra tikrai nemandagu lankytojų ir kitų žmonių atžvilgiu. Lankomies sporto klube, treneris neaišku ką ten veikia, tik aišku tai kad nedirba savo darbo, o žaidžia nuolat telefonu, žaidimą "šaškės". Šiandien 2019.01.14 į sporto salę atėjo šeima su neįgalių vaiku, treneris elgesi kaip įprastai, vaika pasodines į treniruoklį toliau žaidė žaidimą kaip visada ir neketino jo padėti kol nesibaigė partija. Tikrai situacija tragedija.. Kai buvo pakeite kelias dienas po švenčių trenerį kiti asmenys buvo daug geriau.. Tikiuosi situacija pasikeis su administratore o ypač su treneriu.
Pernai buvome pailseti sioje sanator, pagal noriu kelialapi. Patiko.Puikus aptarnavimas, kambariuose konfortas, svara, proceduros buvo naudingos, maitinimas 3 kartus, maistas skanus, patiekalus galejom pasirinkti is meniu, personalas mandagus, paslaugus, ko dar noret, prabego trys dienos gret, nenorejos isvaziuoti, jog baseinas dar!Likom pailsejusios, , pagrazejusios, ir zadam si men vel ten apsilankyti.pasilepinti sanatorijos suteiktomis paslaugomis.Dekojam uz gera aptarnavima, darbuotoju sypsenas.Nijole ir Vaiva.
Nuoširdus AČIŪ BERORUS sanatorijai už puikų poilsį ir sveikatinimo procedūras. Su vyru lankėmės 2017-12-27-29 tarpšventiniu laikotarpiu, viskas labai patiko, tikiuosi dar ne kartą pas Jus sugrįšime :) Aurelija ir Mindaugas.
Mes lankėmės lapkričio mėn. ir viskas labai patiko. Vietoj paprasto kambario už tą pačią kainą, gavom liuksą. Aptarnaujantis personalas labai paslaugus. Pirtys labai jaukios, visam viešbutyje šilta, kambariai tvarkingi. Reikia patiems važiuoti su gera nuotaika, tada viskas bus OK.
Povilai, visiškai su Jumis nesutinku. Aš skambinau ne vieną kartą, ir kaskart atsiliepdavo labai malonūs ir paslaugūs darbuotojai.
Apie aptarnavimo kokybę teigti per anksti. Gruodžio pradžioje 3 dienas ilsėsimės sanatorijoje Belorus su vaiku. Nuteikė mus labai optimistiškai. Net ir vaikui įeina įvairios procedūros, ko nėra kitose gydyklose.Girdėjome teigiamų atsiliepimų iš draugų, kurie ilsėjosi.
Labai laukiame poilsio. Būtinai parašysiu atsiliepimą, kai grįšime. Esame išrankūs. Jei bus aptarnavimas kaip Birštono Royal SPA Residence, tai super. Mums Birštone patiko, buvome kelis kartus. Rekomenduojame.
Buvau siandien kavineje Belorus.iejau atsisedau sedejau apie 10min.nieks prie manes nepriejo paklausti.Tada nuejau as pats.nusipirkau ko norejau ir atsisedau.pro saly ejo padaveja.as paklausiau ar galima meniu alk gerimu.ji sako sakykit ko norit.as sakau kad meniu man butu geriau, bet ji nuejo nieko nepasakius.taip ir neatnese.nors pro mane daug kartu praejo.net nesugebejo nuo stalo paimti tusciu tauriu.gal jas reikia paciam nunesti.pasijutau labai negerbemas.atsistojau ir isejau nesulaukes programos pabaigos.labai nusivyliau: (
Domininkas Navardauskas
2017-11-03 18:50:03 IP 2jueap9l
Lankiausi sanatorijoje š/m spalio 17-27 dienomis.Sanatorija paliko neblogą įspūdį, ko gero ten dar sugrįšiu nekart.Kambariai tvarkomi gerai, maistas valgykloje geras, ten dirba mandagios padavėjos-ačiu joms.Puikų įspūdį paliko vonių skyriaus darbuotojos;Protusevičienė ir Janulevičienė, masažistė Daiva kab.45, ingaliacijų skyriaus darbuotojos-stiprios sveikatos joms ir optimizmo.Noriu palinkėti gydytojai V.Glazovai neskirti procedūrų pusryčių ir pietų laiku, nes reikia bėgti estafetę, atkreipti dėmesį skiriant procedūras išvykimo dieną.
Pagarbiai Domas.
Kadangi aš su vyru nuo 2017/09/11 iki 2017/09/20 ilsėjomės Jūsų
sanatorijoje, todėl nusprendžiau pasidalinti savo patirtimi. Vertinant visą
buvimo laikotarpį mums tikrai patiko ir jautėmės komfortiškai - jaukus
kambarys, tinkamai palaikoma tvarka ir švara, gera teikiamų paslaugų
kokybė. Maistas įvairus ir skanus, bei paslaugus aptarnaujantis personalas,
tiek valgykloje, registratūroje, baseine, vonių skyriuje, Bemer, aquamasažo
kabinetuose.

Bet mūsų idilė sanatorijoje baigėsi, kai po keleto dienų, pagal gydytojo
rekomendaciją, aš apsilankiau profilaktinei apžiūrai pas ginekologę, kuri man
diognazavo dubens ertmėj susiformavusį krešulį ir dėl kurio man buvo
uždraustos visos gydomosios procedūros su nuoroda, kad už pasekmes aš
prisiimu asmeninę atsakomybę. Supraskit mano savijautą ir nuotaiką, kai
įpusėjus procedūroms aš lieku be jų, ir nežinioj, dėl nustatytos man
diagnozės ir pasekmių rizikos, man jau reikėjo rūpintis skubiomis
(mokamomis) registracijomis pas gydytojus Vilniuje.

Reikėtų, kad įtarus rimtą diagnozę, gal nereikėtų pasikliauti sanatorijos
gydytoju, o nukreipti diagnozės patikslinimui pas kompetentingus gydytojus,
kurių gal ir Druskininkuose yra.

Beje, sanatorijos gydytojo A.Šukevičiaus šiek tiek pakoreguotas kai kurias
procedūras, visvien lankiau (aišku labai atsargiai).

O grįžus į Vilnių, nuskubėjau pas gydytojus. Ir buvau net
pas tris.!!! Ačiū Dievui, visi šitą diagnozę paneigė, kad jokio krešulio
nėra. Taigi, kaip tokia gydytoja dirba pas Jus? Ne vienai besigydančiai
moteriai gali sugadint nuotaiką, ir visai be reikalo.

Tad dėkoju visam personalui už puikiai praleistą laiką, atmetant nemalonią
patirtį.

Manau, kad grįšiu ne kart.

Zita
Kaip būsima mamytė (t.y. nėščioji) paskambinau į viešbučio BELORUS vandens pramogų centrą bei gydyklų kompleksą numeriu +370 697 23622 ir pasiteiravau apie viešbučio Belours tinklalapyje (http://www.belorus.lt/blog/medicinine-programa-busimas-mazylis/) nurdyta programą "būsimas mažylis". Klausiau ar ši programa vis dar yra, nes informacija patalpinta 2012 metais), kaip būtų galima ją pasirinkti ir kiek ta kainuotu negyvenant viešbutyje. Tai gavau atsakymą: kam jūs dėl poros sav. keisite ginekologą, jums kaip nėščiai nieko negalima tik kojų masažas ir nieko negalima daugiau. Tai į savo klausimus atsakymo taip ir negavau, atsakiau, kad baseinai ir mineralinio vandens gėrimas, kas ir yra nurodyta programoje leidžiamas, bet manęs nebuvo net klausomasi ar bandoma atsakyti į mano pateiktus klausimus tik juokiamasi į ragelį. Labai nemaloniai pasijutau. Visada su vyrų girdavome šį viešbutį ir jo tiekiamas paslaugas, bet po šio susidūrimo neketinu daugiau ten net skambinti.

Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vikspana
Saulėja Spa masažai, grožio procedūros

Adresas: K. Donelaičio g. 27, LT-44240 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; spa centrai.
„SAULĖJA SPA“ MASAŽAI KAUNE Masažai būsimoms mamytėms Kaune Holistinis kūno masažas nėštumo metu Kaune Limfodrenažinis masažas „Lengvos kojos“ Kaune Ajurvedinis masažas prieš gimdymą ir po gimdymo Kaune Klasikiniai masažai Kaune Pėdų masažasKaune Express – Antistress Birmos galvos masažas Kaune Express nugaros...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
PAJŪRIO GABIJA
restoranas Gabija

Adresas: Vytauto g. 40, LT-00135 Palanga.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; patalpų nuoma; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
„Gabija“ plačiai pasitinka svečius vienoje gražiausių Palangos kurorto vietų – priešais pagrindinius vartus į Birutės parką. Erdvės pojūtis, gamtos artumas ir tvyranti ramybė kuria unikalią aplinką, harmoningai papildančią viešbučio teikiamą komfortą… Jus aptarnaujantis personalas labai stengiasi būti malonus ir...

STT nustatė korupcijos rizikas planuojant ir vykdant statybas saugomose teritorijose 01-29 10:15
Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) nustatė, kad statybą leidžiančių dokumentų išdavimo sistemoje egzistuoja galimybė tyčia ar dėl neatsargumo neįtraukti kompetentingos saugomos teritorijos...
Viešieji pirkimai: ko išmokome ir kas keisis šiemet
Viešieji pirkimai: ko išmokome ir kas keisis šiemet 01-29 10:02
Trečiadienį vykstančioje tradicinėje "Verslo žinių" organizuojamoje konferencijoje "Viešieji pirkimai 2020", pritraukusioje per 200 dalyvių, aptariamos pastarojo meto pirkimų aktualijos, teismų...
Jūrų uosto direkcija ieško, kas rekonstruos molus
Jūrų uosto direkcija ieško, kas rekonstruos molus 01-29 09:56
Klaipėdos jūrų uosto direkcija ieško, kas rekonstruos molus ir sutvirtins dalį Kuršių nerijos šlaito.

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Pfizer 38,14 -5,03%
3M 165,58 -5,72%