Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Belmonto pramogos, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Belmonto pramogos

Atsiliepimai apie Belmonto pramogos, UAB

Belmonto nuotykių parkas

Parašyk savo nuomonę apie Belmonto pramogos, UAB

Kaip suprast istrinkyt komentara.cia rekvizitu puslapis cia kas nori tas raso.NEGALIMA JUMS YRODINET KITIEM KA TRINT O KA NE.Jusu garbe ir taip senai sutersta.jus galit komentuot pavz ponia Anastasija ir paaiskint zmogui jai jis kazka netaip suprato.gerbiamasis jus esat nemandagus, neisaukletas ir visiskai nekomunikabilus.kaip jus dirbat su zmonem?as esu nustebinta trinkit komentara neterskit garbes.Jus pats tika parodet savo neisprusima.ponia Anastasija turbut sumaise kazka ir jusu atsakimas turetu butu kitas.grazei paaiskint kaip yra o ne reikalauti istrinti netersrti garbes.ponas jai dar versit kazka trint komentara taip kaip Anastasijos as jums pazadu uztampit po teismus.negalima reikalauti taip grubei ir irodinet trint ar ne.galit isaiskint kur ponia nesuprato ir viskas.tai parodo kad jau esat nelabai isaukletas ir turbut nesuprqntat kas yra rekvizitu atsilepimai.dar karta pamatisiu taip rasant po teismus uztampisiu.ar as pakankamai aiskiai parasiau?baisu, vyras taip raso.eikit lauk ir nebeaiskinkit kam ka trint.Ponas Vigantas nesupranta kad yra tik aptarnaujantis personalas o ne teisejas negalit rasyt taip.pamatisiu dar toki panasu jusu atsakima tampisiu po teismus.kokia garbe?jus parodet pats kad esat biiski neapsiskaites nelabai kulturingas ir baisei pasiputes vyras.jai ten dirbat jus tai neverta ten pas jus lankitis nes esat tikrai nei momunikabilus dar neipruses.jum moka atliginima uz ka?man jau neidomus tas parkas pasoidsre nes ten jus.fui labai labai zema moteri verst trint komentara.ATKREIPKIT VISI DEMESI.JIS NET ISTATYMO NEZINIO.REKVIZITUOSE LIEPIA TRINT KOMENTARA.GEDU GEDA JUM.PAMATISIU DAR TAIP RASANT IR I TEISMA.AS SUPRATINGAI PARASIAU?, ,
Laba diena.
Siandien teko lankytis Belmonte laikau sužavėta visą aplinka nuostabų gražu fantastiška ačiū už malonų ir skanų maistą ir ypač dėkui kad man neturint savo transporto buvau administratorės atvežta į miestą ačiū personalo direktoriui tikrai labai patenkinta laikau.
As pirmos grupes invalide. Atvaziavau po darbo i belmonta i kavine. Sedejon ramiai, rukem. Priejo kazkok d*****s ir sako cia nerukoma vieta. Zasene, mandogumu biski turet reiki. Ne pandusu nera nei nepritaikitas tualetas. Baisiu.
Sveiki p. Anastasija,

Pries rašydami svo komentarus, bent pasidomėkite kokia veikla uzsiima imonė UAB, , Belmonto pramogos". Mes neteikiame maitinimo paslaugų. Prašome ištrinti savo komentarą, kuris teršia imones dalykinę reputaciją.
Vakarieniavom su zmona. Uzsisakeme sonkauliuku ir visciuka tabaka.
Sonkauliukai perkepe sudziuve ir sausi net sprangus... Visciukas visai nieko, tik ciut keista, kad prie visciuko raugintu kopustu garnyras... Bet ne prie sonkauliu.
Sriubyte super.
Va taip va.
Begalo skanus maistas ir grazi aplinka
Tomas 2019-05-15 18:43:45
Aptarnavimas nekoks, 40min sedejom, net meniu nesulaukem, zavalo vadinamo nemaciau 05.15 18:40.
Sveiki, jūs turbūt kažką sumaisete. Jūs rasote į laipyniu parką. Mes teikiame aktyvaus laisvalaikio paslaugas.
Sveiki, tokia grazia vasaros diena tikrai nepasigailesite jei praleisite Belmonte :) Puiki vieta pailseti ir papramogauti tiek suaugusiems, tiek vaikams. tikrai patariu:) Mums, nuotykiu parkas patiko labiausiai. Praleidome ten pora valandu kurios praleke kaip 10 min :) Grazus vaizdai, idomios kliutys. Aisku kartais buvo baisu... bet gerai kad salia visada buvo instruktorius, todel jautemes saugiai. Palyginus, kainos prieinamos ir aptarnavo mus labai maloniai, todel tikrai grisime dar :)
nuostabiame gamtos kampelyje yra į ką akis paganyti. Per lauko kavinės padavėjai išvis nežino ei kur dirba, nei kaip turi elgtis-jokio mandagumo, jokio dėmesio. Pasijunti, kad ten esi nelaukiamas. Aptarnavimas-vienetas iš 10 balų. Pramogų parke taip pat dirba chamai-pradedant nuo kasos iki instruktorių. Prieš svečius buvo gėda už aptarnaujantį personalą. Vadovai turėtų suklusti.
Labas, norėčiau pasidalinti savo gera nuotaika ir įspūdžiais kuriuos patyrėme Belmonto nuotykių parke. Mano sūnui sukako aštuoneri metai, tad nusprendėme gimtadienį švesti nuotykių parke. Norėjome švesti lauke nes orai dabar fantastiški net nesinori sedėti namuose, o ir vaikų prisirinko keturiolika. Buvome maloniai nustebinti kada administratorius pats aprodė parką, suderinome laiką, pasiūlė užsirezervuoti pavėsinę su stalu, nes parke ji pasirodo tik viena. Tokio amžiaus vaikams parke yra dvi trasos geltona ir žalia, bet palyginus su kitais parkais trasos tikrai įdomios ir gan sudėtingos, tai vaikų nuomonė o jie visi buvo labai patenkinti. Instruktoriai tikri profesionalai matosi kad parke dirba nepirmus metus, išmano netik savo darbą bet ir parką žino iki smulkmenų. Teko stebėti kaip nukelinėjo suaugusį žmogų iš juodos trasos tai pasijutome lyg gelbėjimo operacijos filme.Praleidome tikrai gerą laiką rekomenduojame visiems šią puikią vietą. Vaikas jau žino kur švesti ir devintą gimtadienį. Būtinai dar atvažiuosime ir šiaip kokį savaitgalį.
Pirmą sykį gyvenime rašau atsiliepimą, nes buvome stipriai sukrėsti ir pasijaučiau tikrai kaip tarybiniais laikais. Kalba apie jauną pramogų parko instruktorių su barzda. Jis rėkė ant manęs ir vaikų, kai bandėm eiti į vieną trasą, kuri pagal aprašymą tiko mano vaikui. Jis šaukė klausdamas ar žinom kas mūsų laukia trasoje, su žeminimu vadino mane "motina", tyčia greit suinstruktavo, po to vaikų prašė pakartot. Bandžiau vaikus apgint, kai jie išsigandę nenormalaus darbuotojo, tylėjo ir negalėjo pakartot, ką daryt, šaukdamas tildė, sakė, kad paskui pakalbėsim apie mano mimikas, dukra po to net nebeėjo ten, tik sūnus. Žodžiu, ne kartą esam buvę tokiose pramogose, bet pirmą kartą susidūriau su tokia nepagarba, žeminimu, šaukimu. Visą vakarą negalėjau atsitokėti. Darbdaviai turėtų reaguoti į daugybę skundų. Tai buvo pats šlykščiausias aptarnavimas gyvenime.
Sveiki, savaitgalį su draugais lankiausi šiame parke, galiu pasakyti, kad šauniai praleidome laiką. Administratorius padarė nuolaidą, gavome pavėsinę, kurioje buvo galima palikti daiktus. Parkas sutvarkytas ir prižiūrėtas, trasos įdomios ir priverčiančios pajudėti, o ilgasis nusileidimas tiesiog gniaužiantis kvapą. Instruktoriai patyrę todėl galima ramiai pramogauti žinant, kad pagalba šalia. Visiems rekomenduoju šią pramogą.
Laba diena visiems, noriu pasidalinti su visais gera savo nuotaika ir superiniais įspūdžiais Belmonto nuotykių parke. Šiandiena su draugėmis buvome Belmonte skaniai suvalgėme ledų kavinėje, pamatėme reklamą kad Belmonte yra nuotykių parkas ir visos nusprendėme nueiti papramogauti. Yra tekę būti kitame nuotykių parke bet čia kažkas netaip kaip kitur, pats parkas pasirodė nedidelis gal dėl to kad trasos išdėstytos viena virš kitos, rungtys įdomios, aplinka nuostabi, vaizdai iš medžių superiniai. Paskutinis ilgasis nusuleidimas lynu kažkas tokio. Įspūdžių ir geros nuotaikos jūra. Visiems rekomenduojame atvažiuoti ir išbandyti, nuostabi pramoga už padorią kainą. Norime padėkoti visiems darbuotojams ir tiems kas sugalvojo tokią pramogą ir padarė tokį nuostabų parką.
Didžiausia kritika žmogystai, dirbančiam administraciniame pastate prieš įeinant į nuotykių parką. Tokio nemalonaus bendravimo nesu sutikusi, kodėl jo visdar neatleidžia po tokios gausybės neigiamų atsiliepimų? Paklausus, ar nuotykių parke bus kur pasidėti kuprinę su geriamu vandeniu, jis sugebėjo išspausti paniekinamą veido išraišką, kuri reiškė "nesupratau, ko klausi". Pakartojus klausimą, pasakė, kad daiktų neštis negalima. Paklausėme, tai gal bent vandens galima nusinešt pasidėt, juk vistiek ten kažkokie prižiūrėtojai bus, pas kuriuos galima palikti, nesuprato, kokie dar prižiūrėtojai, susilaukėmė tokios pat paniekinamos fizionomijos ir primygtinio klausimo "tai paliekat čia daiktus ar ne?". Susirinkom daiktus ir nusinešėm į mašiną. Pildant sutartį reikia įrašyti kada pradėta pramoga, ir kada baigta. paklausus, kada čia baigsis, susilaukiau paniekinamos tylos, suprask, ko čia klausinėji, ne mano darbas tau atsakyti į klausimus.

Kontaktas su šiuo žmogysta tuo nesibaigė. Leidžiantis Zip line lynu, jis turi pasitikti atskrendančius žmones.Stabdant reikia tempti virves viena ranka, aš bijodama plotis į medį (kaip tą įvardino kitas ten dirbęs personalas), gavus ženklą stabdžiau dviem rankom, dėl to porą metrų per toli sustojau, taigi reikėjo mane pritempti. Buvau aprėkta tos nemalonios personos, ar stabdyt nemoku, pasakiau jau geriau taip, negu trenktis į medį, susilaukiau pašaipaus juoko. Sako turbūt nevairuoji? Sakau vairuoju, pati buvau atvažiavus į parką. Susilaukiau replikos: nesimato. Einant į tą administracinę būdą pradėjome atsilaisvinti diržus, iš galo einanti žmogysta užriko kad juos nusiimtume tik ant asfalto, o ne ant akmenų. Nebegrįžau nė nunešti diržų pas jį ir mintyse padėkojau už apkartintą popietę.

Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
E. parkas
Epower Arena

Adresas: Ukmergės g. 298, Norfa XXL požeminė aikštelė, LT-06143 Vilnius.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; motociklai; renginių organizavimas; sporto paslaugos, sporto klubai.
Išbandykite elektrinius kartingus ir motociklus Vilniuje, Pašilaičiuose. Naujas kartodromas Vilniuje jau veikia. Epower Arena įsikūrusi po stogu, todėl čia laiką puikiai praleisite bet kokiu oru. Elektrines transporto priemones jums parinksime pagal jūsų norus ir patirtį. Pasimėgauti aštriais pojūčiais galėsite be...
American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kalbų kursai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS VILNIUJE SU 80% KOMPENSACIJA American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta...
Mūšio frontas
Privačių ir atvirų AIRSOFT žaidimų organizavimas

Adresas: Savanorių pr. 300-38, LT-49455 Kaunas.
Veiklos sritys: ginklai, savisaugos priemonės; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
UAB „Mūšio Frontas” įsikūrė 2017 metų pradžioje ir labai greitai tapo vienu iš populiariausių šratasvydžio organizatorių. Per pirmus gyvavimo metus suorganizavo daugiau nei 100 šratasvydžio žaidimų, kuriuose dalyvavo virš 4000 žaidėjų. Išskirtiniai scenarijai, realios žaidimų situacijos ir specialūs efektai – visa...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Informacija keleiviams dėl Covid-19, popandeminės turizmo fazės kelionių planavimas ir viešas laiškas dėl grąžinamų įmokų už neįvykusias keliones" Skaitykite čia: bit.ly/viešas-laiškas Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai:...

Prezidentas nutraukė saviizoliaciją
Prezidentas nutraukė saviizoliaciją 08-08 21:55
Prezidentas Gitanas Nausėda su šeima nutraukė laikiną saviizoliaciją paaiškėjus, kad kontaktų su koronavirusu užsikrėtusiu asmeniu turėjęs prezidento kanceliarijos darbuotojas neserga COVID-19.
Italijos vyriausybė pritarė 25 mlrd. Eur ekonomikos gaivinimo paketui
Italijos vyriausybė pritarė 25 mlrd. Eur ekonomikos gaivinimo paketui 08-08 17:05
Italijos vyriausybė penktadienį patvirtino 25 mlrd. Eur vertės paketą, turintį padėti atgaivinti šalies ekonomiką, nukentėjusią dėl koronaviruso pandemijos sukeltos krizės.
"Siemens" neišvengė pelno kryčio
"Siemens" neišvengė pelno kryčio 08-08 16:07
Didžiausio Europos pramonės konglomerato "Siemens" grynasis pelnas antrąjį metų ketvirtį susitraukė 47,7% iki 539 mln. Eur. Kompanija įspėja, kad pandemija gali neigiamai paveikti ir 2020 m...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

FedEx 183,53 +6,55%
AIG 30,66 +4,57%