Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Beliseta

Atsiliepimai apie Beliseta, UAB

Dextera
Parašyk savo nuomonę apie Beliseta, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Kad ši įmonė netrukus užsilenks, patvirtina tokia žinute, nurodoma: www.spsc.lt
Sankcijos
UAB "Beliseta". Atestato Nr. 9167. 1. Naikinimas 2021-04-06 - Panaikinti UAB „Beliseta“ kvalifikacijos atestato Nr. 9167 galiojimą dėl melagingų duomenų teikiant dokumentus atestavimui pateikimo.

Jau kaupiasi skola SODRAI...žr. SKOLOS ir jau puola kreditoriai: https://okredo.com/lt-lt/imone/uab-beliseta-304834016#teismai
Buvęs darbuotojas
2021-09-27 17:10:32 IP 2ju3kq4i
Atsakyti
Neturėkite jokių reikalų, netikėkite pažadais! Direktorius Liudas Norkus nekompetetingas, bijo atsiliepti telefonu ir spręsti problemas, nesiskaito su darbuotojais, nesilaiko duoto žodžio.
vidas cesnavicius
2021-09-21 11:28:58 IP 2detlk8m
Atsakyti
skolingi uz tris men suma maza o atsiskaitit negali tel nekelia bukit atsargus
Atsakyti
UAB Beliseta labai nepatikima įmonė, iki šiol yra neatsiskaičiusi už paslaugas, Direktorius nebekelia telefono ir neperskambina.
Patariu visiems niekada neturėti jokių sandėrių.