Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Beladenta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Beladenta

Atsiliepimai apie Beladenta, UAB

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Beladenta, UAB

Kęstutis 2021-05-14 16:33:18
Na taip kai yra blogai mes visada parašome. Kai yra gerai pamirštame tai padaryti. O aš žinau kiek tai yra svarbu todėl rašau savo patirtį. Tik aprašysiu smulkiai, kad suprastumėte kokia mano bendra patirtis su kitais ir su šią įmone.

Viskas prasidėjo nuo vaiko. Mergaitės. Kuriai tuo metu buvo 8-9 metai. Mes esame tokie tėvai kurie niekada nenuleidžia rankų ir darome tol kol pasieksime savo tikslą. Nesvarbu kokią patirtį turėjome prieš tai. Taigi vaiką gydydavome tik privačiai. Ir kažkaip vis užtaikydavome ant nekantrių gydytojų. Vis skuba, parodo nepasitenkinimą vaikui ir pan. tada vaikas išsigąsta ir su kiekvienu apsilankymu vis blogiau. Pasiekėm tokį rezultatą kur jau turėjome ne vieną sugedusį dantį ir matėme, kad problemos tik didėja. Vaiko niekada nespaudėme nes žinojome, kad tai nieko gero neduos (jei ne dabar tai suaugus vistiek atsilieps). Taigi ieškojome. Vieną dieną kažkas užsiminė, kad yra galimybė gydyti su užmigdymu. Pradėjome ieškoti. Kiek pamenu daug pasirinkimų nebuvo o Beladenta buvo vieni iš tų kurie tą paslaugą galėjo atlikti. Paskambinus ir papasakojus bėda gavome pasiūlymą apsilankyti pradžioje pas jų vieną geriausiu gydytojų (atrodo Artūras bet gal ir klystu) kuris sako su vaikais randa bendrą kalbą. Po skambučio jaučiausi toks ramus. Atrodė pataikiau ten kur reik (t.y. jau telefoninis aptarnavimas buvo superinis). Taigi atvykome, daktaras pabendravo su dukra ir suprato, kad ir koks jis geras bet šioje vietoje jis bejėgis. Taigi nusprendėme gydyti vienu kartu viską su užmigdymu (tas žodis kitaip vadinamas, tai nėra pilnai užmigdoma bet... apie esmę). Taigi viskas pavyko sklandžiai. Iš vaiko tik ir girdėjome koks superinis gydytojas (sakė nerealusis daktarėlis). Ir po to karto eina tik pas jį. Kol kas dar su baime bet... Visada prašo mūsų pasilikti auytomobilyje, sako baisu bet ištversiu. Sako žinau, kad daktarėlis tikrai pasirūpins. Tai tiek apie vaiką. Kitame komentare mano asmeninė patirtis.
Taigi o dabar apie mane.

Kadangi vaikystėje turėjau itin blogos patirties su dantų gydytojais tai einu pas juos tik tada kai jau labai skauda arba kokia rimta bėda.

Visai nesenai turėjau bėdą su laikinu dantim kurį nešioju daug metų. Ir nieko nedariau kol nenukrito. Kai nukrito galvojau kur kreiptis. (Kadangi prieš tai buvau pas daugelį privačių net ir labai brangių) Kai prisiminiau kaip šauniai aptarnavo su vaiku Beladenta klinikoje pagalvojau, kad reik išbandyti čia (tarp kitko į kainas net nežiūrėjau. O paskui kai palyginau nėra labai brangūs palyginti su kitomis įstaigomis). Pasiskambinau, sako galim užrašyti po kelių savaičių. Pasakiau, kad tai priekinis dantis ir kiek sudėtinga šypsotis tai priėmė per kelias dienas. (O gal net kitą). Taigi pirmas įspūdis superinis. Atvykau, pakalbėjome, padarė tą iškritusi laikiną dantį, sužiūrėjo viską ir.... Tai dienai tiek. Sekantį kartą kai atvykau man pastatė tą dantį ir sakė užklijuosime silpniau nes bus dar gydymas, reikės kanalus pergydyti ir pan. Na kaip ir galvoju viskas super. Po savaitės +- man iškrito tas dantis. Paskambinau atvykau viską sutvarkė, nieko papildomai nemokėjau. Po užklijavimo praėjo dar kelios dienos ir vėl atkrito (o bėda yra, kad tas dantis gauna didelį kramtymo krūvi ir dėl silpnesnio cemento (tų spec. klijų) galimai ir nukrito) tik bėda, kad aš jį visiškai pamečiau. Galvojau parašysiu el. paštu bėda, kad būtų pagrįstas įrodymas. Taigi rezultatas toks: į laišką sureagavo žaibiškai. Pasakė, kad padarys viską ir tai nekainuos. Ir padarė. Ir sako kitą kartą nesuk galvos. Nebūtina rašyti gali tiesiog paskambinti (kitaip tariant kolektyvas ne tik stengiasi dirbti kokybiškai, bet labai investuoja į aptarnavimą, komunikaciją, ir žodžio laikymasi).

Bet čia dar ne viskas.

Nuvykau pas gydytoją kanalų gydymui. Pirmas įspūdis griežta, bus sunku bendrauti. Baisu buvo, kad kritikuos (čia pirmas įspūdis). Gydymas trūko ilgai apie 2 val. Pirmas 10 min laikiausi savo nuomonės vėliau ją pakeičiau. Ir su kiekviena minute vis labiau ir labiau patiko gydytojos rūpestis, darbas ir pan. Po viso "remonto" parodė foto prieš ir po. Rezultatas matėsi net neišmanant šio darbo. Kai papasakojo kaip buvo padaryta ir kaip padarė dabar aš pasakiau, toks įspūdis (nes ne iš vienno jau girdėjau, kad netinkamai ir pan) kad prieš tai kurie gydė netinkamai tai darė ir pan: tai gavau superini atsakymą kuris vis galvoje sukasi. Nebūtinai netinkamai, tiesiog gydytojas gal neturėjo specialios įrangos per kurią būtų viską pamatęs. Ir sako keikvienas daktaras pasirenka kaip gydyti. Todėl sakyti, kad tas blogas o tas geras nėra teisinga. Tai mane labai nustebino ir tuo pačiu leido pagalvoti kaip aš benbrauju su klientas savo darbe. Po viso gydymo viską išaiškino ką darė, kodėl darė taip o ne kitaip. Dar ir papaišė ant lapo kur atrodo koks man skirtumas :) Bet žmogus tai darė nuoširdžiai

Taigi reziumuojant. Darbas atliktas puikiai. Rūpestis superinis. Bendravimas nerealus.

P.s. tagi pažymių knygelės pildymas:

Pradinis priėmimas - 10
T.y. priimantis kolektyvas (Skambučiai, užklausų atsakymai, priminimai, informacijos suteikimas, bendravimas)

Gydytoja Ernesta (dantų gydymas, protezavimas) - 10
(Darbas; bendravimas; Išaiškinimas; Gydymo plano sudarymas; pasiūlymai ir pan. Nekritikuoja nei apie esamą būklę nei apie konkurentus)

Gydytojos Ernestos pagalbinė gydytoja - 10
Į viską greit reaguoja. Padeda kai reik; Paduoda viską kai reik; Pataiso jeigu nepatogu. Labai paslaugi

Gydytoja Judita (Kanalų gydymas) - 10

Gydytojos Juditos pagalbinė gydytoja - 10
Gydytojos Ernestos pagalbinė gydytoja - 10

Taigi vertinimas ne iš vieno žmogaus o iš minimum 8. Tai spręskite Jūs ar galima sakyti, kad klinika bloga jeigu turėjai blogos patirties su vienu žmogumi kur galimai buvo galima išspręsti viską iki galo tik reikėjo pasakyti, kad yra bėda.

TAIGI REKOMENDUOJU LABAI

Viktorija 2019-05-24 16:35:57
Apsilankymas šioje klinikoje - šlykšti patirtis, niekam nerekomenduoju. Mane aptarnavusiai gydytojai (vardo neprisimenu), turėtų būti gėda.
Ar galėtumėte argumentuoti savo pasisakymą?
Jeigu jums negaila savo laiko, sveikatos ir pinigu siulyciau sia imone!

SB dantų klinika
CLINIC | DPC dantų priežiūros centras

Adresas: Savanorių pr. 314A-1, LT-49452 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
CLINIC | DPC – didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje. Čia teikiamos visos įmanomos bendrosios ir šiuolaikinės odontologinės priežiūros paslaugos: Dantų implantacija Momentinė implantacija All-on-4 Zygoma Cirkonio implantai Trefoil sistema Dantų protezavimas Dantų šaknų kanalų gydymas Dantų ir...
Baltijos implantologijos centras
Dantų rekonstrukcijos, dantų gydymo centras

Adresas: Kniaudiškių g. 46-65, LT-37122 Panevėžys.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
Odontologijos klinika Panevėžyje ir Utenoje “Baltijos implantologijos centras”- Panevėžio mieste mus rasite, Kniaudiškių gatvėje 46, o Utenoje Donelaičio gatvėje 12, itin patogiose vietose įsikūrusiose klinikose dirba aukščiausios kvalifikacijos specialistai iš visos Lietuvos. Čia, teikiant visas odontologijos...
Šypsenų laboratorija
NEODENTA odontologijos klinika

Adresas: Baltų pr. 49A, LT-48233 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
NEODENTA – tai visas tik aukščiausios kokybės odontologijos paslaugas suaugusiesiems ir vaikams teikianti klinika, įkurta tam, kad kiekvienas turėtų pačias geriausias sąlygas rūpintis savo dantų sveikata. Klinikos stiprybė – čia dirbančių specialistų komanda. Gydymo kokybę užtikrina naujausius šiuolaikinės...
Angitia
Odontologijos klinika Kaune

Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
Dantų gydymas, protezavimas, implantavimas, tiesinimas, balinimas. Vaikų dantų gydymas. Dantų rentgenas, kompiuterinė diagnostika. Dantų vagelių padengimas silantais, apnašų, akmenų valymas. Stomatologo paslaugos. Dantų profilaktinė apžiūra Sisteminga profesionali odontologo atliekama dantų profilaktinė apžiūra ir...
Odontologija jums
Estetinė odontologija ir dantų implantavimas

Adresas: Miško g. 25A, LT-44313 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
Odontologija jums, UAB tai odontologai Kaune, odontologų paslaugos. Dantų gydymas, plombavimas, protezavimas ir implantavimas bei visos suaugusiųjų ir vaikų dantų gydymo paslaugos ir burnos higienos paslaugos Dantų implantacija: All on Four metodika Momentinė implantacija Cirkonio implantai Trefoil sistema Zygoma...

"Maserati MC20": abejingų nepaliekantis, prestižinius įvertinimus skinantis superautomobilis 06-21 00:43
Pristatytas tik rudenį – bet jau spėjęs pavergti viso pasaulio išskirtinių automobilių gerbėjų širdis: su modeliu "MC20" kompanija "Maserati" kaip reikiant išjudino emocijų bangą – nes abejingų...
Populizmo kuinu toli nenujosi
Populizmo kuinu toli nenujosi 06-20 20:05
Populizmas, pernelyg toli ir nenutrepsėjęs, vėl grįžta į madą. Atrodo, kad tokiu keliu pasiryžęs eiti šalies vadovas Gitanas Nausėda. Dėmesys leidimo negavusiems antrojo Šeimos gynimo maršo...
Vilniaus jubiliejui ruošiama kampanija – vėl nori nustebinti visko mačiusį pasaulį 06-20 18:57
Vilniui, ruošiantis 700 m. jubiliejui, pradedama rengti ilgalaikė komunikacijos koncepcija, apimsianti konkursus, televizinius projektus, renginius ir kitas priemones.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 565,59 +2,58%
Goldman Sachs 348,83 -3,50%