Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Beglobių gyvūnų labdaros ir paramos fondas Drauge

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Beglobių gyvūnų labdaros ir paramos fondas "Drauge"

Atsiliepimai apie Beglobių gyvūnų labdaros ir paramos fondas "Drauge"

Tik drauge mes galim daug!
Parašyk savo nuomonę apie Beglobių gyvūnų labdaros ir paramos fondas "Drauge"

Aleksandr 2019-07-04 23:52:42
Labas vakaras Virginija Sadauskiene arba kitaip VŠĮ Gyvenimo darna.
Dar kartą galime patikinti ir patvirtinti, kad esame LPF ty labdaros ir paramos fondas - padedantis VŠĮ gyvūnų prieglaudoms. Esame komercinę veikla vykdantis fondas kuris tokia veikla užsiimti turi visus leidimus mes, už žmonių suaukotus daiktus gaunamą finansinę naudą nukreipiame būtent padėdami organizacijoms VŠĮ organizacijoms. Pagal įstatus mes priimti laikyti ir kitaip rūpintis gyvūnais neturime leidimo. Atskirais atvejais svarstome ir soc. remtinų nepasiturinčių žmonių prašymus. Asmeniškai Aleksandras ir Jolanta kelia postus soc. tinkluose su pagalbos prašymais dėl pagalbos gyvūnams ir tai yra normalu. Juk dirba tokį darbą.

Trakų rajono savivaldybė yra pasirašiusi sutartį su UAB Nuaru, o būtent todėl Fondas bendradarbiaudamas su VŠĮ organizacijomis ir privačiais asmenimis. Trakų rajone atlieka PSP programas. Kad kuo mažiau gyvūnų būtų paimama į minėtą įstaigą.

Apie jūsų minimą pagalbos prašymą žinome, minimo gyvūno skelbimas buvo patalpintas tam kad būtų surasti jo šeimininkai ir kad fondas galėtu reaguoti ir atitinkamai padėti. Deja situacija gavosi tokia, kad atvyko nenustatytas fizinis asmuo su vienos org. VŠĮ padėk beglobiui vadove sugavo katiną nors šeimininkai to nežino ir išsivežė jį patikindami viešoje erdvėje kad pasirūpins juo. Kaip šis minimas gyvūnas atsirado jūsų globoje to mes nežinome ir patikiname kad su VŠĮ gyvenimo darna nieko bendro neturime.

Dar pastebėjome kad šiam gyvūnui renkate paramą tą patį daro ir VŠĮ padėk beglobiui ir tai yra nenormalu.

Fondas Drauge remia tik skaidrią veiklą vykdančias organizacijas del to jūs į šią kategoriją nepatenkate dėl didelio noro visada sukiršinti visus, viešai dergiate kitas organizacijas fondas tokios jūsų darbo specifkos nepalaiko ir nepalaikys. Mūsų tikslas vienyti vardan gyvūnų o ne kiršinti VŠĮ.

Dar norime pranešti kad atisradus katino šeimininkui būsime priversti pranešti kad jūs savavališkai be jokio sutikimo jį pasiėmėte.

LPF Drauge
Tai, kad A.Širinskij visada į jam nepalankius atsiliepmus atsako bauginimais ir šmeižtu jau seniai žinoma, apie jo pomėgį „pranešti“ ir kokiu būdu jis "vienija" organizacijas taip pat - nieko naujo.

Taigi, apie A.Širinskij grąsinimus kažkam pranešti apie "...savavališkai be jokio sutikimo..." paimtą gyvūną, tai panašu, kad A.Širinskij turės pranešti ir dėl savo darbuotojos Jolantos dalyvavimo šiame nusikaltime, nes gyvūnas buvo paimtas su jos žinia - tie „nenustatyti asmenys", kurie informaciją apie save yra paskelbę viešai internete, visus gyvūno paėmimo klausimus derino su Jolanata ir būtent Jolanta tiems "nenustatytiems asmenims" nurodė katino buvimo vietą. Vadinasi Jolanta nusikaltimo bendrininkė, o gal net organizatorė?

O kas normalu ar nenormalu renkant paramą katinui nustatinėja ne A.Širinskij, o Lietuvos Respublikos įstatymai, pagal kuriuos tiek VšĮ „Padėk beglobiui“, tiek VšĮ „ Gyvenimo darna“ turi pilną teisę rinkti paramą ir nėra jokių apribojimų kiek organizacijų ir kokiam gyvūnų ją gali rinkti. Jei dar kokia organizacija padėtų surinkti lėšas katino operacijai, būtų dar geriau gyvūnui - greičiau išgydytume.

Ir dar apie tai kas normalu ar nenormalu - mano nuomone yra visiškai nenormalu, kad beglobių gyvūnų labdaros ir paramos fondas nesiima jokių skubių veiksmų suteikti būtiną veterinarinę pagalbą gyvūnui, kurio gyvybei gresia pavojus, o laukia kada kažkokiu būdu atsiras gyvūno šeimininkai, nors nežino ar jis aplamai juos turi.

Tam, kad gyvūnui suteikti skubią veterinarinę pagalbą nereikia turėti prieglaudos ar kažkokių leidimų. Gyvūnų globos organizacijos, kurios neturi prieglaudų, ir privatūs asmenys tokiais atvejais, kai gyvūno gyvybei gresia pavojus, skubiai veža jį į veterinarijos kliniką, suteikia jam būtiną vet pagalbą ir, jei visiškai nėra kur jo palaikyti, gyvūnus palieka vet klinikos stacionare už papildomą mokestį, o tada jau sprendžia visus kitus su gyvūnu susijusius reikalus.

Tokie veiksmai yra visiškai teisėti ir labai pilietiški, o A.Širinskis savo išvedžiojimais apie leidimus ir t.t., paprasčiausiai siekia patesinti savo neveikimą, kad nereiktų apsikrauti rūpesčiai. Šioje istorijoje A.Širinskij ir jo fondas " pasirodė" tik tada, kaip buvo pradėti rinkti pinigai gyvūno gydymui - į piniginius reikalus kištis jam kažkodėl jokių leidimų jau nebereikia.

Negana to, kad Fondas nesiėmė jokių veiksmų nei padėti gyvūnui, nei pranešti policijai apie žiaurų elgesį su gyvūnu, bet dabar, kai skubi vet pagalba gyvūnui jau suteikta, A.Širinskij grąsina kažkur prasneši, kad aš "... savavališkai be jokio sutikimo jį..." paėmiau. Įdomu - kieno sutikimą turėjau gauti, gal A.Širinskij ?

Po tokių A.Širinskij suprantu kodėl gyvūno nepaėme nei viena iš tų organizacijų su kuriom A.Širinskij bendradarbiauja ir kurias neva vienija. Ši istorija parodė, kad tik pinigais suvienyti organzacijas neįmanoma, matyt reikia dar dar kažko - gal sąžinės ?

Vienas dalykai, kai gyvūnui būtinos pagalbos nesuteikia privatūs asmenys dėl to, kad neturi pakankamai lėšų (vet paslaugos brangios), ir visai kitas dalyka, kai būtinos pagalbos nesuteikia fondas, kuris turi finansines galimybes tai padaryti nes renka beglobiams lėšas ir bendradarbiauja su įvairiomis gyvūnų globos organizacijomis ir privačiais asmenimis, todėl toks Fondo abejingumas gyvūno kančiai yra tiesiog nesuvokiamas

O dabar kreipiuosi į patį A.Širinskij - kadangi katinas valkatavo jūsų teritorijoje ir, kaip jūs rašote, kad pagalbos prašymas buvo patalpintas tam, kad "...būtų surasti jo šeimininkai....", nors prašyme, kuris kažkodėl labai greit buvo ištrintas, aiškiai buvo prašoma padėti gyvūnui, todėl malonėkite ir man pranešti kai surasite tuos šeiminkus, kad galėčiau inicijuoti tyrimą dėl žiauraus elgesio su gyvūnu ir išsireikalauti iš jo šeimininkų išlaidas už jo gydymą.

LR gyvūnų globos, laikymo ir naudojimo įstatymas
4 str. Žiaurus elgesys su gyvūnais ir jų kankinimas
2. Žiauriu elgesiu su gyvūnais, jų kankinimu laikomi šie veiksmai:
4) veterinarinės pagalbos nesuteikimas, kai gyvūnams tokia pagalba būtina

Ir pabaigai - A.Širinskij patarčiau atidžiau paskaityti Lietuvos Respublokos įstatymus ir neklaidinti žmonių savo interpretacijomis.

Virga
Virga 2019-07-04 23:18:40
Šis paramos fondas skelbiasi remiantis beglobius gyvūnus ir dėl tuo tikslu vykdantis komercinę veiklą - prekiauja įvairiais daiktais, kurių prašo ir gauna nemokamai iš žmonių. Tačiau, panašu, kad patys gyvūnai fondo veikėjams nelabai rūpi. Netoli fondo būstinės Lentvaryje valkatavo sergantis katinas. Klaikios būklės jį kažkas patebėjo ir pranešė fondo darbuotojai ar tai savanorei, bet ši nepasirūpino, kad katinui būtų suteikta vet pagalba, ji apsiribojo nuotraukų ir prašymo padėti katinui paskelbimu savo FB' paskyroje, o sergantis katinas toliau valkatavo netoli fondo būstinės. O kai pagaliau buvo pasiūyta katiną priglausti, niekas iš fondo nepasivargino jo nuvežti iki naujų namų, niekas nepadėjo net gyvūno surasti Lentvaryje iš Vilniaus atvykusioms savanorėms. Dėl šio katino kelias dienas inernete virė aktyvi diskusija, daug žmonių jaudinosi ir ieškojo katinui pagalbos, bet fondo vadovas A.Širinskij visą tą laiką buvo visiškai atsiribojęs nuo šito reikalo, nieko nekomentavo ir nesikišo, tarsi jo visai nebūtų, bet kai tik viena iš katiną išgelbėjusių moterų paprašė internautų paremti katino gydymą, A.Širinskij tuoj pat prisijungė ir pradėjo kometaruose reikšti įtarimus gelbėtojoms. Kadangi viena iš gyvūną pagauti ir pervežti atvykusi moteris yra mažai žinomos VšĮ "Padėk beglobiui vadovė", A.Širinskij tuoj pat patikrino jos FB paskyrą, kurioje neradęs gražių paveiksliukų, komentare įspėjo seksiantis, reik suprast - gal VšĮ. Labai šlykštu, kad pagalba benamiams gyvūnams besipreklamuojantis ir tuo pagrindu gaunantis paramą ir komercinę veiklą vykdantis fondo vadovas liko abejingas gyvūno kančiai, bet tapo labai aktyvus su pinigais susijusiems reikalamas. Dar šlykščiau, kad niekuo prie gyvūno gelbėjimo neprisidėjęs fondo vadovas A.Širinskij viešai paskleidė nepagrįstas abejones dėl gyvūną išgelbėjusios organizacijos ir savanorių veiklos. Ši istorija puikiai parodė kas A.Širinskij yra svarbiau.
Labas vakaras Virginija Sadauskiene arba kitaip VŠĮ Gyvenimo darna.

LPF Drauge
Verslo sprendimų įmonė 2019-01-17 19:09:11
Prašoma informacija nėra konfidenciali. Prašome tuo pačiu pagrindu, kuriuo reikalaujate veiklos skaidrumą patvirtinančių dokumentų iš kitų organizacijų.

Kitas aspektas, kadangi kaip ir minėjome, deklaruojate, jog galite pateikti informaciją apie legaliai vykdomą veiklą, tuo pagrindu ir prašome pagrįsti savo vykdomos veiklos atitikimą Lietuvos Respublikos teisės aktams. Norime pridėti, jog buveinės adresas RC ir nurodytas čia - skiriasi. Taigi, vėl klaidinate arba buveinės pasikeitimo nesate deklaravę RC.

Pabaigiant, norime informuoti, jog adreso ir kitos informacijos atnaujinimas, jos pasikeitimo istorija yra saugoma Rekvizitai.lt

Su derama pagarba,
Žaneta
Neturime pagrindo pateikti Jūsų įmonei reikaujamų dokumentų jei turite papildomų klausimų susisiekite el paštu arba rekvizituose nurodytu telefono numeriu.
Visi asmenys su mūsų veikla gali susipažinti Bažnyčios g. 3 Lentvaryje.

LPF Drauge kolektyvas
Verslo sprendimų įmonė
2019-01-17 19:09:11 IP 2fcpjgdt
Drauge 2019-01-17 18:59:41
Sveiki, kokiu pagrindu turime suteikti jums žemiau išvardinta informacija, ir kaip ši informacija yra susijusi su vykdoma veikla?
Buveinės adresą galite sužintoti registrų centro infomacinėje sistemoje.
Jūsų nurodytu adresu veikla vykdoma niekada nebuvo.

Su derama pagarba,
Žaneta
Buveinės adresą galite sužintoti registrų centro infomacinėje sistemoje.
Jūsų nurodytu adresu veikla vykdoma niekada nebuvo.
Verslo sprendimų įmonė
2019-01-17 18:33:15 IP 2fcpjgdt

prašome patikslinkite žemiau pateiktą informaciją:

1. Kokiu adresu registruotas fondas šiuo metu?
2. Ar fondas veiklą vykdo tuo pačiu adresu kaip ir registracijos adresas? Jeigu ne, patikslinkite kokiu?
3. Ar patalpų savininkas (-ė), kurio adresu vykdoma veikla moka Nekilnojamo turto mokestis?
4. Ar vykdant veiklą Ežero g. 4-537, Lentvaris, kaip tai buvo nurodyta anksčiau, iki 2018-12-31 yra sumokėtas Nekilnojamo turto mokestis? Tokiu atveju su patalpų savininku turėjo būti sudaryta patalpų nuomos sutartis, o patalpų savininkas turėjo prievolę sumokėti Nekilnojamo turto mokestį.

Primename, jog bet kuris juridinis asmuo negali vykdyti veiklos be buveinės (kavinėje, troleibuse, lauke ar kur kitur.)

Kadangi deklaruojate, jog fondo veikla vykdoma legaliai, be jokių nusižengimų Lietuvos Respublikos teisiniam aktams ir įstatymams, prašome pateikti tai patvirtinančius dokumentus viešai arba el. paštu: verslosprendimai@inbox.lt

Su visa derama pagarba,
Verslo prendimai
Erika 2019-01-14 13:42:10
na jus galite rasyti ka tik norit, as turiu visa susirasinejima issaugojus, grasinimai buvo is jusu puses, ir tai ka jus vadinate "smeiztu" buvo nuotraukos is jusu facebook profilio, as jums nerasinejau aplamai isakiau cia savo asmenine nuomone, jus paskelbet mano duomenis facebooke, izeidinejot mane, i ka as atsakiau komentaru, jusu darbuotoja grasino, yra jusu facebook zinutes issaugotos., Taigi nesuprantu kodel taip puolete mane.Geros dienos! GERU darbu:).Kaip jusu darbuotoja sake visi turi teise i savo numone !
Erik, ačiū už Jūsų nuomonę. Labai gaila, kad iš nesveiko pavydo taip elgiatės. Jums Turėtu būti gėda. Nes viskas kas vyksta tai yra tiesiog noras pakenkti mums dėl buvusio išviešinto atvejo apie gyvūnų nepriežiūra vienoje iš VŠĮ, Juk giminės visada užstos savus.
Gražios dienos.
Su didele pagarba LPF Drauge kolektyvas.
Drauge 2019-01-14 11:37:44
Sveiki Erika,
Visi komentarai kurie yra susije su šmeižtu arba realybės neatitinkantys komentarai yra trinami. Šiuo atveju taip ir atsitiko. Dėl grąsinimų, į Jus buvo kreiptasi oficialiai, kad teisybės neatitinkantys komentarai būtų pašalinti. Dėl grąsinimų: p. Erika jūs be jokio pagrindo rašote mums į privačias žinutes grąsindama, kad imsitės veiksmų nelabai suprantame kodėl. Nesuprantame jūsų nepasitenkinimo mūsų organizacija, bet jei turite papildomų klausimų prašome susisiekti rekvizituose nurodytais kontaktais.
Erika 2019-01-07 20:06:01
buvo ispaltinta mano kaip privataus asmens informacija fondo Facebook puslapyje, grasina, nors patys pazeide istatyma del privataus asmens duomenu viesinimo, manau organizacijos vadovui tikrai nevalia taip elgtis, sulaukiau grasinimu is fondo darbuotoju.turetu pasiskaityti etikos ir bendravimo vadoveli, komentarai kuri vadovui neparankus buvo istrinti rekvizitu.lt administracijos nepranesus nors jokios izeidziancios ar smeiziancios informacijos nebuvo.
Sveiki Erika,
Danielius 2018-12-08 12:33:24
Pagal Lietuvos Respublikos viešųjų įstaigų įstatymą pradėjus vykdyti veikla VSi, jos vadovas turėtų būti darbinaams per SoDra. Kitu atveju tai traktuojama kaip nelegalus darbas. Tad kodel nesilaikote įstatymu?
Sveiki Danieliau. Pagal LR LPF įstatymą, o būtent LPF mes ir esame forminti vadovo kaip darbuotojo nėra būtina ir nėra privaloma.
Sveiki, su mielu noru parodysime visą apskaitą kurią vedame susisiekite jei kažkas jus neramina. Nors visą apskaitą galite matyti mūsų FB paskyros nuotraukų aplanke "fondo ataskaitos" Be to fondo ataskaita už visą veiklos laikotarpį nuo įsisteigimo t.y. Liepos mėn pateiksime kartu su metine finansine atsaskaita ir visais priklausančiais rinkiniais taip pat viešai paskelbsime savo FB paskyroje ir registrų centro informacinėje sistemoje.

Saugi pradžia, VŠĮ
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; fotografijos paslaugos, įranga; grafika, dizainas; labdara, parama; mokymo kursai; renginių organizavimas; socialinės paslaugos; spaustuvės, leidyba; teisinės paslaugos; vertimas.
VšĮ „Saugi pradžia“ veiklos principai - socialiai atsakingo verslo ir savanorystės skatinimas, atsakingų jaunųjų visuomenės narių ugdymas. „Saugi pradžia“ tikslas – skatinti, ugdyti patriotiškumą, pilietiškumą, toleranciją, saviraišką, verslumą, užimtumą, teikti socialines, kultūrines ir kitas paslaugas, puoselėti...

"Facebook" kol kas paliko draudimą D. Trumpui naudotis paskyra
"Facebook" kol kas paliko draudimą D. Trumpui naudotis paskyra 05-05 19:10
"Facebook" Priežiūros valdyba nutarė kol kas palikti buvusio JAV prezidento Donaldo Trumpo "Facebook" ir "Instagram" paskyras užrakintas.
Lietuvos banko investicijos į Kinijos vertybinius popierius siekia maždaug 180 mln. Eur 05-05 18:19
Lietuvos banko (LB) investicijos į Kinijos vertybinius popierius 2020 metais siekė maždaug 180 mln. Eur. Šiemet ketinama auginti investicijas į Kanados ir Jungtinės Karalystės vertybinius...
Neatestuotiems architektams nori panaikinti privalomą narystę Architektų rūmuose 05-05 18:00
Vyriausybė trečiadienį pritarė Aplinkos ministerijos parengtoms Architektūros ir Architektų rūmų įstatymų pataisoms, kuriomis siekiama sureguliuoti architektų atestavimą.

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Caterpillar 233,41 +2,30%
AT&T 32,02 +1,65%