VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Beauty chest

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Beauty chest

Atsiliepimai apie Beauty chest

ASMENS APSAUGOS PRIEMONĖS ASMENS APSAUGOS PRIEMONĖS
Parašyk savo nuomonę apie Beauty chest
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Nerekomenduoju cia pirkti. Nepatikima imone telefonu neatsiliepia, el pastu neatrasineja. Pinigus sumoki o is ju puses tyla. Neapsigaukit ir geriau susimokekite brangiau is patikimos imones o ne is cia!!!!!!
Atsakyti
Labai gaila, jog nepaskaičiau atsiliepimų prieš įsigydama prekes. Istorija tokia pati, kaip visiems: užsakiau, apmokėjau, prekių nėra. Prekės nusipirkau 2020.12.22 dieną. Negavau iki šiol, šventiniu laikotarpiu netrukdžiau, o visą šią savaitę nepavyksta susiekti: telefonu arba nekelia arba išjungtas telefonas. Į laiškus neatsako, FB žinutes neatsako, neigiamus komentarus trina ir uždraudė galimybę komentuoti. Per LinkedIn net bandžiau parašuti vadovui - nieko. Žinoma, bus kreiptasi į atitinkamas institucijas.
Atsakyti
Beauty Chest apgaudinėja pirkėjus. Surenka pinigus už prekes ir dingsta. Jie labai bijo blogos reklamos, nes, pvz. Facebook, pasirodžius negeriems įrašams apie jų nedorą veiklą, tuoj užblokavo galimybę komentuoti. Taip, jau pasiruošę kreiptis į atitinkamas institucijas.
Atsakyti
Jei jums brangus laikas, pinigai ir norite normalaus aptarnavimo, nepirkite iš šios įmonės. Aš negalvojau, kad dar tokių įmonių yra. Jau beveik mėnuo, kai užsisakiau prekę, sumokėjau nemažus pinigus, o net informacijos apie užsakymą neturiu. Susisiekti neįmanoma. Jei vartotojų teisių gynimo institucijos į tokias įmones žiūri pro pirštus, tai gal policijai rašyti pranešimą apie finansinį sukčiavimą. Gal jau ne tie laikai, kai tokios reputacijos įmonės galėjo ramiai veikti.
Atsakyti
Tikrų tikriausi a*******i. Prekė nekokybiška. Nepadėjo nei el. laiškai, nei telefono skambučiai. Neįmanoma susisiekti. Toliau kreipiausi į vartotojų teises. Ir kas iš to. Su vartotojų teisių išvada suėjus kreipiausi į anstolius. Likau priblokšta. Anstolis paprašė sumokėti praktiškai pusę prekės vertės. Išvada - tegyvuoja a*******i
Atsakyti
Aš taip pat prisidedu prie nusivylusių klientų. Prekė užsisakiau gruodžio 12d., o apie ją žinių nėra iki dabar. Į laiškus niekas neatsakinėja ir jokios informacijos apie prekės buvimo vietą nesuteikia. Paprašius grąžinti pinigus aišku niekas nesureagavo taip pat. Nebematau kitos išeities kaip tik prisidėti prie žmonių, kurie kreipiasi į vartotojų teises. Vis dar sunku patikėti kaip kalėdinės dovanos pirkimas virto į šventes be dovanos ir kovą už pinigų atgavimą.
Atsakyti
Sveiki, prekės atvyko operatyviai ir tos, kurios užsakytos. Dėl kosmetikos kokybės dar nežinau, neišbandžiau. Tačiau užsakymas įvykdytas buvo tinkamai, pridėtas ir mėginėlis dovanų.
Atsakyti
Na nežinau kodėl taip kitoms nepasisekė, bet aš prekes užsakiau 12.27d., o užsakymą jau atsiėmiau šiandien. Siunta tvarkinga, prekės tos, kurias užsakiau. El. laišku nurodžiau, kad komentarai šioje skiltyje sukėlė nerimą, nes juos perskaičiau tik atlikusi užsakymą, bet po pusvalandžio gavau siuntos kodą. Tikiuosi įmonė susiims, išspręs kilusias problemas ir toliau gyvuos. Sėkmės.
Atsakyti
Ar kam nors atvyko prekės?
Ar kas nors be manęs planuoja kreiptis į teisėsaugos institucijas dėl šios įmonės klientų apgavystės?
Niekada nemaniau, kad teks susidurti su internetines prekybos sukčiais, bet va PIRMAS KARTAS įvyko.
Jei nenorite likti apgauti - neužsakinėkite prekių iš šios įmonės.
Atsakyti
Panašu, kad dar viena sukčių įmonė.Būkite atsargūs ir jokiu būdu nepasitikėkite ir prekių neužsakinėkite!!!
Užsakymas atliktas 2020-12-09, bandyta skambinti, rašyti, tačiau jokių žinių negauta, taip pat kaip ir užsakytų prekių...
Atsakyti
Užsakymas pateiktas gruodžio 11 dieną, su tikslu, kad kalėdines dovanas dar gaučiau iki švenčių.
Gruodžio 21 dieną užsakymas vis dar yra neaiškioje stadijoje, pinigai sumokėti, o dovanų mamai tikėtina šiais metais galiu ir neturėti, dėl šios įmonės atsainiaus požiūrio į klientą.
Internerinėje svetainėje nėra atnaujinami prelkų likučiai, užsisakius produką, pasirodo, kad tokio nebėra ir jei norima būtent tokio, papildomai teks palaukti. Viskas puiku, sutikau palaukti. Ir vėl nežinomybė, nei kada produktas bus išsiųstas, nei ko tikėtis..
Suprantu, kad prieššventinis laikotarpis yra sudėtingas, tačiau tam reikia pasiruošti iš anksto, susiplanuoti savo veiklos strategiją ir resursus.. Jei nėra galimybės suvaldyti situacijos, tuomet gali pagelbėti bent nuotatinė komunikacija su klientu.

Labai tikiuosi, kad įvyks kalėdinis stebuklas ir padėtis pasitaisys, kitu atvėju teks ir man kreiptis į tam tikras institucijas.
Atsakyti
Jau virš dviejų savaičių bandau susisiekti dėl sugedusio roboto siurblio, niekas nekelia ragelio, į el. laiškus neatrašo, o parašius į online konsultaciją po poros minučių atsijungia.
Atsakyti
Prekes užsakiau lapkričio 13 d. lyg šiol negavau nei prekės nei pinigų. Parašiau 7 laiškus, viename iš jų pažadėjo pinigus grąžinti kitą dieną, tačiau nepervedė ir pastoviai reiklauja ištrinti atsiliepimą. Pateikiau prašymą į vartotojų teises.
Atsakyti
Prekes pristate greitai, uzsakiau gruodzio 8 gavau 9. Buvo kile klausimu del pastomato tai atsake ir pakonsultavo labai greitai. Taip pat pridejo meginuku, patenkinta uzsakymu, aciu labai
Atsakyti
Is beautychest gavau prekę neatitinkančią kokybės reikalavimų, noriu gražinti, bet neįmanoma su jais susisiekti. Sumokėti nemaži pinigai, didžiulis nusivylimas. Panašu, kad be vartotojų teisių čia neapsieisim.
Atsakyti
Užsakytas prekes gavau, į laiškus atsako, bet neslėpsiu, kad teko prekių palaukti ilgiau nei tikėtasi ir šiek tiek gąsdino čia palikti neigiami atsiliepimai. Manau tai tik laikinas nesusipratimas ir linkiu įmonei atsakingiau į viską pažiūrėt, tobulinti. Sėkmės!
Atsakyti
2020.11.11. pirkau prekę dovanoms. Po šiai dienai prekės vis dar neturiu.. Kai pradėjau rašinėt ir klaust kur prekė - atsakydavo, kai pradėjau prašyt siuntos kodo, kad galėčiau sekti siuntą - atsakymo negaudavau, bet į kitus klausimus atsakydavo. Kai parašiau dėl pinigų gražinimo - taip pat neatrašė, tai bus matyt ar geranoriškai gražins, ar reikės pinigus išsireikalauti.
Atsakyti
Atrodo, kad ir aš prisijungiu prie klientų, kurie jau 10 dienų negauna savo prekių. Parašiau 2 laiškus, -atsakymo jokio, skambinu -niekas nekelia ragelio. Tokių kaip aš daugėja, labai gaila,.. Apie tokią įmonės veiklą informuosiu atsakingas instancijas, nes panašu, kad tokių klientų sąrašas ilgės.
Atsakyti
Į apačioje esantį atsiliepimą įmonė sureagavo stebuklingai žaibiškai. Gavau laišką su prašymu pašalinti neva realybės neatitinkantį komentarą. Paminėjo, kad prekę kaip žadejo pakeis, nes ji neva tik vakar pasiekė įmonę, nors "sekiau" siuntą tai jau kitą dieną po išsiuntimo buvo siuntų skyriuje.. baigėsi tuo, kad įmonė pinigus grąžino ir pati pasirūpino, kad apačioje esantis komentaras būtų pašalintas- man davė patarimą- nusiraminti
Atsakyti
Pirkta prekę gavau su pasibaigusiu galiojimo laiku. Susisiekus el paštu buvo atsiprašyta už neapsižiūrėjimą, paprašyta prekę išsiųst nurodytu paštomato adresu- pažadėjo pakeisti:) Deja, jau savaitė laiko neatsako nei į el laiškus, neatsiliepia į skambučius. Kas turėtų apmokėt siuntimą ir sugaištą laiką. Jau prieš tai teko pirkti kartą čia, su prekėmis buvo viskas gerai, bet kažko norėjau paklausti, tad skambinau tai irgi į skambučius neatsiliepia..žodžiu jei viskas gerai "prašoka" tai ok, bet su jei nesklandumai sprendžiami tyla.. gal galiu kreiptis kažkur vistiek 30 eur kainavo prekė..
Atsakyti
Užsakiau prekes internetinėje parduotuvėje, gavau laišką, kad mano užsakymas patvirtintas. Praėjus 5 dienom po užsakymo, skambinau pasiteirauti ar prekės išsiųstos, tačiau niekas neatsiliepė. Sekančia dieną vėl skambinau, vėl neatsiliepė. Džiaugiuosi, kad iš anksto nepervedžiau pinigų, nes greičiausiai būčiau likusi be prekių ir be pinigų..
Sėkmės mokantis vykdyti užsakymus!

Taip pat rekomenduojame

Pigu
Pigu.lt

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; baldai (prekyba); buitinė technika; kompiuteriai ir programinė įranga; kosmetika, parfumerija; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Po nuoseklių pasiruošimo darbų, visuomenei internetinė parduotuvė Pigu.lt pristatyta jau 2008-aisiais. 2009-aisiais Pigu.lt pirkėjų pripažinta geriausia interneto parduotuve Lietuvoje, 2012 m. paskelbta, kaip sparčiausiai augusi įmonė Vilniaus apskrityje ir apdovanota...
BALTIJOS DIDMENA
MemberShop

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; interneto parduotuvės; kosmetika, parfumerija.
LYDERIAUJANTIS MADOS PREKIŲ IŠPARDAVIMŲ KLUBAS BALTIJOS ŠALYSE! Žymiausi prekiniai ženklai su nuolaida iki -80%* MemberShop.lt – internetinis išpardavimų klubas, vienijantis daugiau nei 0,8 mln. narių net keturiose valstybėse: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje. Registruotiems vartotojams suteikiama...
ESTETUS KLINIKA
LAZERINĖS IR ESTETINĖS DERMATOLOGIJOS KLINIKA

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Estetus Klinika atidaryta 2010 m rugpjūčio mėn. Kaune, Plastinės chirurgijos centre. Po dvejų metų atvėrė duris ir Vilniaus širdyje. Tai privati medicinos, estetikos ir grožio įstaiga, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti ir patarti. Estetus klinikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę...
Ruvera
Didmeninė prekyba ir gamyba

Adresas: Žemaitės g. 145, LT-76139 Šiauliai.
Veiklos sritys: vaistai, medicininės medžiagos; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; higienos reikmenys; importas; kosmetika, parfumerija; veterinarija.
UAB „Ruvera“ – lietuviško kapitalo įmonė sėkmingai dirbanti jau nuo 1994 metų. Įmonės veikla yra didmeninė prekyba pašarais (pašarų papildais, pieno pakaitalais ir kt.), veterinariniais vaistais, dezinfekciniais ir apsaugos preparatais, gyvūnų priežiūros ir kenkėjų kontrolės priemonėmis. Viena pagrindinių įmonės...
Tauperiai
AMWAY produktai

Adresas: Rotušės a. 14, Rinkūnų k., LT-62161 Alytus.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; autokosmetika; chemijos pramonė, gaminiai; kava, arbata; kosmetika, parfumerija; maisto produktai; sveiki produktai; valymo priemonės.
Visi AMWAY produktai parduotuvėje >>> www.AmerikaNamuose.lt AmerikaNamuose.lt tai greitas ir patogus būdas įsigyti mėgstamus AMWAY produktus tiesiai į namus, paštomatą ar paštu. AmerikaNamuose.lt tai Jūsų vartai į AMWAY pasaulį

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

EP liberalų grupė pašalino V. Uspaskichą
EP liberalų grupė pašalino V. Uspaskichą 01-20 20:46
Europos Parlamento liberalų frakcija trečiadienį pašalino Darbo partijos pirmininką Viktorą Uspaskichą iš šios politinės grupės dėl jo homofobiškų komentarų.
"Procter&Gamble" ketvirčio grynieji pardavimai kilo 8%
"Procter&Gamble" ketvirčio grynieji pardavimai kilo 8% 01-20 20:35
"Procter&Gamble" (P&G) 2020 fiskalinių metų antrojo ketvirčio, kuris baigėsi gruodžio 31 d., grynieji pardavimai kilo 8% iki 19,75 mlrd. USD.
PST projektuos Klaipėdos uosto radaro bokštą
PST projektuos Klaipėdos uosto radaro bokštą 01-20 20:35
Klaipėdos uosto radiolokacinės kontrolės sistemos bokštą projektuos bendrovė Panevėžio statybos trestas (PST), pranešė uosto direkcija.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Akcijų kainos

Facebook 261,10 +3,87%
American Express 126,75 +3,77%
Harley-Davidson 42,04 +3,50%
Google 1790,86 +3,15%
Manchester United 16,03 -1,54%
Goldman Sachs 294,20 -2,26%
Macy's 12,59 -3,23%
Xerox 21,09 -6,22%

Žaliavų kainos pasaulyje

Vištiena 1,70 +13,33%
Sidabras 24,08 -0,62%
Auksas 1866,30 -1,79%
Dujos (JAV) 2,61 +18,64%
Jautiena 4,40 -0,45%
Cukrus 0,65 +6,56%
Dyzelis 1,24 +7,83%
Benzinas 1,19 -0,83%