Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Beauty chest

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Beauty chest

Atsiliepimai apie Beauty chest

Parašyk savo nuomonę apie Beauty chest

Jovita 2022-01-21 10:50:57
Nerekomenduoju šios įmonės. Prie prekės žada dovaną, o jos neįdeda. Tai buvo pirmas ir paskutinis kartas kada čia užsakinėju.
O ne, kaip jums smarkiai nepasisekė. Dažniausiai įmonės dovanų nededa niekur :D
Pirkau WAHL plaukų kirpimo mašinėlę.Visiškai nevykes pirkinys.Nieko nekerpa, tik triukšmas ir vibracija.Gak net ne originalus produktas.Jokie reguliavimai nepadeda.Sena, kelis kartus pigesnė, kerpa daug geriau.
Atsiuntė ne ta preke. Matyt kuria uzsakiau pasibaige, tai idejo kita, nes tos kuria pirkau jau pas juos parduotuveje nera. Vienu zodziu, bukite pasiruose tokiem bajeriukam:)
Esu labai patenkinta, gavus plaukų kirpimo mašinėlę Panasonic. Įmonėje, kilus ne tiksliam pinigų pervedimui, iš karto buvo sureaguota. Atsakymas atėjo, ir viskas buvo išspręsta laiku. Esu labai sužavėta operatyvumu ir paaiškinimu į duotą klausimą. Tiesiog pati suklydau pervedama pinigus el. bankininkyste. Pinigai buvo grąžinti jau sekančią dieną. Prekę esu labai patenkinta ir siūlyčiau įsigyti. Dėkoju įmonei.
Atsiuntė ne ta preke, tikino mane, kad viskas atitinka, bet po argumentu prisiskambinti neįmanoma, į žinutes neatsako, gražinimo priimti nenori. Tikrai niekam nerekomenduoju, jeigu yra galimybe pirkti iš kitu tiekėju jūsų norimas prekes - geriau taip ir pasitelkite. Šita įmonė yra s*****i. Beje labai ilgai išsiunčia prekes (apie savaite)
Noriu įspėti pageidaujančius apsipirkti šioje parduotuvėje, būkite atsargūs. Pirkimo procesas vyksta panašiai kaip ir kitose parduotuvėse iki kai gauni prekes, kurių arba nėra, nors reklamuojamos, arba visiškai neatitinka aprašymo ir panašios į feikinius padirbinius. Bet kai nori grąžinti pirkinį, parduotuvė visiškai jokių būdų nebendrauja su klientų, neįmama nei prisiskambinti nurodytu tel. numeriu, nei susisiekti el. paštu. Tiesiog vengia pirkėjo pretenzijų. Galimai, a******ų lizdas.Nežinau, kai į tokias atseit el. prekybos plarformas žiūri atitinkamos tarnybos, neįžvelgiančios jų veikloje pažeidimų, nors iš daugumos komentarų matosi, kad apgauti daug pirkėjų, o ir skundų į vartotojų teisių tarnybą tik mačiau per mėnesį buvo 16! Šį parduotuvė-baisus nesusipratimas el. prekybos rinkoje, nes dar neteko susidurti su tokio žemo lygio supratimu apie elgesĮ su pirkėjais!
Sveiki
Nežinau kaip kam ten pasisekė ar ne.
Bet aš rašau iš savo patirties tik puikius atsiliepimus apie šią įmonę.
Viską ką užsakiau gavau laiku ir taip kaip viskas aprašyta.Ačiū.
Turėjau pora pasirinkimų iš kur pirkti prekę, tačiau ši sudomino su dovanėle, žinoma. Paskaičius atsiliepimus, buvau nusiteikusi skeptiškai, nes didžioji dalis yra labiau neigiama. Tačiau nusprendžiau surizikuoti ir buvau gana nustebusi kaip greitai gavau prekę, tačiau dėžutėje taip pat buvo tuščia žvakių dėžutė:) Įdomu, ar čia buvo skirta tik tam, kad dėžutė “kvepėtų”?:)
Darbuotojai visada mielai atsako į visus klausimus, labai profesionalus požiūris į klientą. Aš reguliariai grįžtu pas juos ir visada džiaugiuosi apsipirkimu. Jie puikiai aptarnauja ir po prekės pristatymo, nekelia problemų dėl grąžinimo ir pretenzijų. Labai rekomenduoju. Siunta buvo puikiai ir tvirtai apsaugota. Užsakymas atėjo laiku.
Šeštadienį apsipirkau, pervedžiau pinigus. Gavau užsakymo patvirtinimą. Pirmadienį pinigus gražino, be jokio paaiškinimo, be atsiprašinėjimo. Pasirodo, mano pirkta prekė per vieną dieną pabrango daugiau nei dvigubai.Tikrai nerekomenduoju.
Ne visada čia apsiperku, bet esu patenkinta. Greitas pristatymas.
Nerekomenduoju. Nusipirkau prekę, netiko, niekaip negaliu grąžinti, neatraso į el laiškus, neatsiliepia. Reklamavo, kad dovana bus prabangus namų kvapas, o atsiuntė mažytę paprasta žvakutę, kažkokie nesąžiningi
Neįtikėtinai šaunus aptarnaujantis personalas, jie nusipelno didžiulio pagyrimo. Aš su didžiausiu malonumu apsipirksiu čia ir ateityje. Viskas atkeliavo taip, kaip reikia. Gražus įpakavimas, tiesiog neįtikėtina.
Greitas pristatymas, puikus aptarnavimas, drąsiai rekomenduoju. Mano pirkiniai buvo tvirtai supakuoti, ir siunta atkeliavo švari. Prekės tokios, kaip aprašyta svetainėje, ir už gerą kainą. Labai rekomenduoju.
Parduotuvė tikrai pasistengė, jų ekologiškos ir tvarios pakuotės yra tiesiog fantastiškos. Svetainėje pateikiam patikima ir tiksli informacija apie produktus ir pristatymo laiką yra didelis parduotuvės privalumas. Aš maloniai nustebintas parduotuvės aptarnavimu, nuostabu! Labai greitas pristatymas. Greitas ir patogus apsipirkimas.
Ir mane apgavo su žadėtomis dovanomis. Prietaisą pirkau už tokią pat kainą, kaip pas kitus pardavėjus. Suviliojo dovana - kilogramas kavos pupelių. Prietaisą gavau, o pupelių - nė kvapo. Pasiteiravau paštu, neatsišaukia. Nerekomenduoju šitos kontoros.
pirkau osom dziovintuva Pyikus prietaisas. Plaukus išsidžiovinu per 10min. Rekomenduoju. Daug kas klausia ar pakelia nuo šaknų? Mano plaukai pučiadi, tai jų kelti tikrsi nereikia. Bet jeigu džiovinsite nulenkus galva į priekį manau, kad pakels šaknis!
Siuntos laukiau beveik 2 sav. nuo užsakymo dienos. Paskaičius komentarus, taip pat pagalvojau, kad greičiausiai ir nebesulauksiu. Tačiau siuntą gavau, joje buvo viskas, ką ir užsakiau. Nors ir suma nedidelė buvo, vistiek apsidžiaugiau, kad neapgavo :)
Ačiū
viskas vyko greitai ir sklandziai, dekoju uz silta bendravima :)
Vaida Žegunienė
2022-01-18 17:58:03 IP 28m95uen
Visiškai nepatikima įmonė. Siūlo prekes su dovanomis ir jų neprideda. Užsisakiau Golden Collagen + namų kvapas. a*******i, kad tik priviliotų pirkėjus. Jokio namų kvapo negavau. Na ar reikia tų pažadų. Tegu nurodo tikrą kainą, kas norės tas ir taip pirks. Ne dabar, kažkokios fantazijos prikurtis. Tikrai nebeužsisakinėsiu ir kitiems nerekomenduosiu.
Prie savaite uzsisakiau kavos aparatui nukalkintojus.
Greitai atsiunte, labai mandagiai bendravom.
Dekui Jums labai uz tai, kad esate!
Negaliu patikėt, kad pati dirbdama su el.parduotuvėmis daugybę metų pasimoviau ant šios. Pristatymo terminas praėjo, panašu, kad prekių išsiųsti niekas neskuba. Na bet aš šito taip nepaliksiu, puikiai žinau visas teises ir per kur galima padaryti spaudimą, kad tokie scameriai užsidarytų. Tegul tik pabando neatsiųst arba negrąžint pinigų, vargelio turės tikrai.
Nepatikima el. parduotuve!!! Nerekomenduoju pirkti iš šios svetainės!!! Gerus atsiliepimus akivaizdu palieka pats el. parduotuvės savininkas. Žadėtų dovanų prie prekių neprideda. Tai apgaulė. "Neišsidurkite", kaip, kad aš išsidūriau : (Prisiskambint neina, į laiškus neatsako. "Šaraškinų" kontora.
Tik uzsakes preke ir jos menesy nesulaukes perskaiciau komentarus apie ymone, geriau tai buciau padares anksciau...
Tik ydomu kodel neuzdaro sitos a******u irstvos?
Būkit atsargus, užsisakius preke nei jos nei pinigu negausit į žinutes ir į skambučius neatsako, policijos pagalba atgavau preke, kurios jau nebereikia, tapačia užsisakiau ir per 1d.d gavau iš kitur, nerekomenduoju!
Labai gaila, kad šitus komentarus perskaičiau tik dabar. Kai pati gavau neužsakytas prekes, o kaip pardavėjas teigia - geresnį variantą, galbūt geresnį jiem, net tikrai ne man.
Prisiskambint neina, į laiškus neatsako. Raštiškas prašymas dėl užsakytų prekių išsiuntimo pateiktas, lauksim 14 dienų ir toliau viskas, kaip priklauso.
Bukite atsargus!!! Nepatikima el. parduotuve!!! Pirkau preke, taciau atsiunte ne ta, kurios norejau, norejau pakeisti - prisiskambinti neimanoma, i zinutes neatsako... Nerekomenduoju pirkti is sios svetaines!!!
ne karta isigijau biriu pudru youngblood, visada viskas liuks jokiu problemu, gavau dar dovanu ir sepeteli is youngblood
Pirkau kvepalus, pristate greit, viskas tvarkoje
Uzsakius prekes, jos nepristatomos, neatsiliepia telefono numeriu. Pinigus po menesio laiko siaip netaip pavyko isgauti su Paysera pagalba. Venkite sios imones vykdomos veiklos!
Pirkau jau ne vieną kartą, greitas pristatymas, kokybiskos prekes, malonios dovaneles????
Prekių nėra, skambučius ignoruoja. Paskaičius atsiliepimus viskas aišku ir laukti nėra ko. Kreipsiuosi į vartotojų teises ir parašysiu pareiškimą.
a*******i! saugokitės! žadėjo prekes pristatyti per 1d.d laukiau savaitę, prekiu negavusi kreipiausi dėl grąžinimo. ši mano prašyma ignoravo ir išsiuntė prekes kurias gavau po 3savaiciu. iš kurjerio neatsiemiau nes man ju nebereikia. kurjeris grąžino jiems prekes, o aš pinigu neatgaunu ir į laiškus neatsako, prisiskambinti neįmanoma. kreipiausi i vartotojų teises.
Prekės eina virš savaitės, aptarnavimas tragiškas, užsisakiau kirpimo mašinėlę, parašiau į live chatą kada bus prekė, atsakė po 10min, kad jūsų ventiliatorius bus rytoj (užsisakiau mašinėlę kirpimo).. Tragedija ne parduotuvė.
Užsakiau du ventiliatorius būtent dėl to, kad buvo nuoroda, jog pristato per 1 darbo dieną. Užsakyta 2021 07 12 d. Šiandien jau 19 d. Nei prekių, nei paaiškinimo. Tyla. Prieš pirkdami gerai pagalvokit, ar verta.
Loreta Pikelienė
2021-07-13 19:06:08 IP 28mep4qp
Užsakiau ventiliatorių būtent šioje įmonėje, nes buvo pažymėta, kad per 1 d. prietaisas bus pristatytas į namus. Parašiau laišką, prašydama atkreipti dėmesį, kad namuose yra sunkus ligonis, todėl "vėsintojo" reikia skubiai. Deja. Ne tik kad negavome ventiliatoriaus (galiu suprasti, kad didrlės apkrovos), bet netgi nebuvo atrašyta į mano el.laišką. Todėl, kaip aš galiu parašyti gerą atsiliepimą? Esu nusivylusi.
Prekes laiku neatsiuncia. Susiekiau per chat'a tai paklausiau siuntos numerio uzblokavo. reklamuojasi kad pristato prekes per viena diena. MELAS! Tokias istaigas uzdaryt reik.
prekės nėra laiku, susisiekti neįmanoma....kam duoti kontaktai, tik pati įmonė gali atsakyti. Pirmas ir paskutinis kartas, kai perku iš šios kontoros.
Prekės laiku nepristatė, telefono nekelia, el.laiškus neatsako. Bandau atsisakyti užsakymo, nereaguoja įmonės darbuotojai. Nepirkite jų psl. Dėl tokių paslaugų kokybės teks kreiptis į VVTAT
Sigita 2021-07-06 14:13:16
Ar gavote prekę? Birželio 28 d. pirkau ventiliatorių, iki užsakymo atlikimo labai gražiai bendravo ir iškart atsakė į klausimus. Rašo, kad išsiunčia per 1 d.d., bet iki šiol niekas nieko neišsiuntė. Į laiškus neatsako, telefonu neatsiliepia, live chat'e irgi žinutes ignoruoja, nors prieš perkant iškart atsakė. Spėju bus taip, kad nei prekės, nei pinigų nebus ????‍♀️
Po dviejų savaičių tylos, parašiau pareiškimą. Po to siuntą išsiuntė, bet po tokio bendravimo ir paskaičius atsiliepimus, nusprendžiau siuntos nesiimti, kad negaučiau "katės maiše". Šiuo metu jau su policijos pagalba bandau atgauti pinigus, nors sakė kad grąžins, bet per 2d.d dar pinigų nepervedė. Ramiau tik tiek, kad viskas vyksta policijos pagalba.
Pirkėja 2021-06-25 10:28:44
Gerus atsiliepimus tikriausiai palieka pats savininkas.
Pardavėjas maloniai ir noriai bendrauja iki pinigų gavimo. O tik gavęs pinigus dingsta. Ir nesvarbu, kad rašo jog atsako per parą.. Jau savaitę laukiu atsakymo. Skambinant atsiliepia, pasako kad per 15min patvirtins informacija o tik baigus pokalbį numerį užblokuoja.
Didelė tikimybė, kad atsiliepimus, kaip ir aš, skaitote jau po pirkimo.. tad jai jaučiate, kad kažkas ne taip, nelaukite o kreipkitės į atitinkamas institucijas.
Gerus atsiliepimus tikriausiai palieka pats savininkas.
Nerekomenduoju. Atsiuntė ne tokią prekę, kurią užsakiau. Ignoruoja visus klausimus, pasiteiravimus. Jokio pristatymo dokumento. Pinigus pasiima, atsiunčia tai, ką turi, o ne ko nori. Žodžiu, nepatikima kompanija. ŽIAURIAI NUSIVYLIAU
pirkau sampuna su kondicionierium, pridejo dar kosmetikos meginuku, labai patiko viskas :)
Uzsakymas ivykdytas netgi greiciau, nei buvo zadeta, atliekant uzsakyma. Preke kokybiska.
Malonu bendrauti su jūsų kolektyvu ir puikus prekių pristatymas.
Pirkau prekę, parašė, kad jos nebeturi. Paklausiau kada grąžins pinigus, bet nieko neatsako
Užsisakiau 3 vnt vienodas (juodos -skaidrios spalvos) darbo spintelės skirtos kirpėjoms. Darant užsakymą jie atsiuntė nuolaidų kodą. Gavus kodą apmokėjau. Kita diena į paštą iš įmonės gavau laišką, kad jie už ta kaina negali parduoti darbo spintelės reikia primokėti 30€. Ta pačia diena primokėjau. Spintelės kainavo iš viso 461.98€. Pristatymas vėlavo.
Gavus prekė iš karto kilo įtarimas, viena dežė akivaizdžiai skirėsi nuo kitu. Išpakavus iki puses ju matėsi kad spintele apibraižyta, panauduota.
Išpakavus antra dežė irgi matėsi kad spintelė nauduota ir kitos spalvos negu užsakinėjau.
Padariau nuotraukas ir išsiunčiau prdavėjui į paštą, bandžiau susisekti telefonu. Bet ragelio jie nekelia, į paštą neatrašo. Praejo jau savaite o iš ju vis žiniu nera. Kreipiausi i paysera, bet jie ir jiems neatsako. Tikrai niekam nerekuomenduoju įmonė!! Pinigai sumokėti labai dideli, prekės nekokybiškos, nauduotos, susisekti su jais neišeina.
Jokio klientų aptarnavimo, nulinis bendravimas. Prekes atsiųsti vėlavo, susisiekti neįmanoma niekaip - telefonu neatsiliepia, el.paštu neatrašo, facebook neatrašo, svetainėje esantis "budintis konsultantas" taip pat nereaguoja. Tik po skambučių į paysera gavau prekes, nors jau raštiškai el.paštu jų buvau atsisakius. Norėjau grąžinti, bet nusprendžiau neprasidėti su tokiais "verslininkais". Siūlau prieš perkant pabandyti prisiskambinti, parašyti el.laišką - suprasite kaip su jumis elgsis ir po to, kai ką nors nusipirksite. Nerekomenduoju Beautychest. Nėra kainos tokios jau patrauklios, kad vertėtų su tokia įmonėle prasidėti.

Shopbysiegel.com
Shop by Siegel

Adresas: J.Jasinskio g. 16A, (įėjimas nuo upės pusės), LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: kosmetika, parfumerija; apranga, drabužiai; higienos reikmenys; interneto parduotuvės.
Shop By Viktorija Siegel – tai su meile ir didžiuliu dėkingumu kurtas projektas. Internetinėje parduotuvėje rasite kokybiškas plaukų ir odos priežiūros priemones, kvepalus, makiažo reikmenis. Atskleiskite savo moteriškumą ir jauskitės puikiai kasdien! Juk gražiausios moterys yra prisižiūrinčios, stilingos, linksmos...
Biokosmetikos manufaktūra