Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Batų namai LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Batų namai LT

Atsiliepimai apie Batų namai LT, UAB

Kitoks požiūris į Jūsų batus!
Parašyk savo nuomonę apie Batų namai LT, UAB

Batukai labai gražūs ir patogūs. Tik jų pagaminimas ir pristatymas labai užtruko. Reikia užsisakyti gerokai anksčiau, kad sezono nepraleistum :) Kita vertus... o kam dabar lengva :)
o cia va kaip prasidejo pokalbis
Deja, bet nesuzavejo ju customer service. Labai norejau batu, tad susisiekiau per instagrama. Mano koja plati, norejau isitikinti, kad pasirinkti batai nebus siauri. Gyvenu Kanadoje, batu kaina gana didele - thats ok, bet mokant sia suma ir siuntima, norejau buti rami, kad nesimatavus pavyks ikisti kojanir jaustis patogiai. Tikrai lb patiko dizainas ir kokybe neabejoju, kad butu gera. Po keletos zinuciu jie pradingo.... neatsake ir i pakartotines zinutes. Bet..... daznai mini, kad parduotuve isgyvena sunkius laikus ir svarbus pardavimai.... Tai jei nesistengia del busimo kliento, kaip jie padidins pardavimus? Norejau paremti lietuviska branda... Nu bet taciau :D
Batukai super, dailus ir nuostabus, bet dar labiau suzavejo, jog paprasius pataisyti batukus pagal mano koja, jie buvo pagaminti nauji. Aptarnavimas fantastiskas, su manimi bendravo toks geranoriskas ir malonus zmogus, kad negaliu neparasyti gero atsiliepimo. Labai Jums ačiū
Ieva Malinauskiene
2020-12-21 16:45:49 IP 2i572o98
Labai džiaugiuosi, kad kuriate tokius batus, labai stylingi, gražūs ir be galo patogūs, tikrai nėra ką lyginti su garsiais užsieniečių prekių ženklais. Nešiojasi super. Ačiū kad kuriate ir linkiu Jums didžiausios sėkmės.
Jūsų pagaminti bateliai buvo vienas geriausių dalykų, kurie galėjo man nutikti šią vasarą. Nešiojau visur, kur tik galėjau ir šiandien jie atrodo, kaip nauji! Aptarnavimas Kėdainių parduotuvėje taip pat maloniai nustebino. Vos per penkias minutes man pasiuvo papildomus norimos spalvos dirželius! Pirksiu batus čia dar ne vieną kartą!
Su "Batų namais" draugauju jau ne vienerius metus. Vakar atsiuntė batus iš naujos kolekcijos. NUOSTABŪS! Tai jau penta pora batų iš šios įmonės. Dėkoju už jų buvimą, mokėjimą bendrauti, supratingumą ir, žinoma, už kokybę. SĖKMĖS! Lauksiu naujų kolekcijų.
Esu įsigijusi jau dvi poras nuostabiųjų batų ir tikrai nepažadu sustoti! Grožis, kokybė, komfortas! Draugiškas ir puikus aptarnavimas!
Daiva Chmeliauskienė
2020-10-21 21:17:20 IP 2lsbtrkv
Ačiū už puikius batus!
Jurgita Leonavičiene
2020-10-21 11:01:19 IP 2i24ue3p
Mano patirtis su Batų Namais TOBULA!!! Visada patarė sutvarkė laiku, pagamino be broku ir tokius batus, kuriuos nešioju jau ne vienerius metus. Personalas malonus ir paslaugus. Batų kokybė visiškai atitinka kainą. Kartu su vyru turime ne vieną porą, o kai sūnaus krikštynoms reikėjo batų, pagamino per dvi savaites. Rekomenduoju ir visada sakysiu, kad geresnių batų niekada neturėjau, kol neisigijau Batų Namų batus.
Mano patirtis su "Batų namais" yra puiki. Jau 4 metus iš eilės apsiperku tik šioje batų parduotuvėje. Kiekvienos kolekcijos batai žavi savo išskirtinumu. Keičiantis sezonams "Batų namų" asortimentas kaskart vis labiau nustebina. Visi batai, kuriuos esu turejusi yra patogūs, stilingi bei praktiški. Dėkoju už malonų ir operatyvų aptarnavimą.
Rita 2020-09-30 17:51:02
Patirtis buvo lengvai sakant Tragiška. NIEKAM NESIŪLAU.
1.Užsisakius batus ir pralaukus gaminimo terminą, kokybė pribloškė. Tokių batų nekokybiškų nesu mačius, turbūt kinojoj už kelis Eur.geriau pagamina. Kaip tokius galima atiduoti klijantui.
2.Sprendžiant situaciją, buvau patikinta, kad dar po savaitės gausiu jau tobulus. Dėje nenustebino ir šį kartą, bent siūles tiesiai išmoktų siūti.
Būna batų su broku, bet kai batuose kokie 5 brokai, tai jau lygis už tikrai ne kelių eurų sumą.
Atrodo skaitau ir negaliu patiketi! Turbut daznai ten taip pasitaiko... Prie viso to ka Jus aprasete (nes man buvo taip pat, gal dar truputi kurioziskiau) buvau nusprendusi neviesinti ivykio, dirba jauni zmones, pagalvojau jiems dar viskas pries akis....bet po siandienos nusprendziau netyleti, kadangi drauge pamaciusi “Batu namuose” skelbiamas nuolaidas smaiksciai pakomentavo Facebook socialiniame tinkle “gal noretum pasinaudoti”, zinoma, pritagino mane, as atkomentavau, kad net 300% nuolaida manes netenkintu, po mano istorijos nei tu nei daugelis nebenoretu ju batu. Kaip ir galima tiketis komentarai dingo zaibisku greiciu. Patirties nedesciau, foto neidejau, bet pasirodo antireklama ten nepageidaujama, matyt, tikrai imone isgyvena sunkiuosius laikus. As neissiplesiu, nors istorija su siais batais buvo ilga, pridedu foto, spreskite ar jie vis dar verti garsaus vardo....
Aš irgi spėjau pasinaudoti "išgirta" batų taisykla... kadangi aukšatkulniai labai patogūs buvo, o kelis baliukus atšokę tai nusprendžiau abi poras sutaisyt. Ir vienai ir kitai porai idėjau pakalimą jei kartais prireiktų. Vieną porą gražino labai greitai padarė profilaktiką raudono pado (100% atspalvio neatitaikė, bet įspėjo, kad taip bus - viskas ok ne tragedija) ir truputį nupoliravo - kaina 20€, viskas ok. Kitą porą zomšinę reikėjo perdažyt, padaryti profilaktiką ir sureomtuoti kulnus nubrozdintus. Pradėkim nuo to, kad batus žadėjo po mėnesio, nes tai ilgas procesas, šiaip ne taip atgavau pp dviejų ir tai pati skambinėjau, nes niekas nesiteikė man pranešti kad darbai užtūko, žodžiu tai staklės sulūžo, tai dažams kažkas, tai meistras serga o savoninkė/atstovė kitam laido gale vis sakė, kad visiem pranešti negali, nes visų neprisimena, nes batų faig o ji VIENA. Atvažiavusi atsiimti batų kaina stebuklingai pakilo iki 45€ nuo sutartų 40€ (ne esmė už kokybę negaila), bet vaizdas batų: kulnai padažyti, batai atrodo irgi juodai padažyti, bet vietomis nublukusios dėmės, toks jausmas kad trynė ir bandė valyt kažką, yra prikapšnota klijų/dažų nuo batų profilaktikos, ir topinė rempnto detalė nude spalvos padui padarė JUODĄ profilaktiką.... pusė pado juodos spalvos pusė nude (jau purvinos nude). Kodėl pakilo kaina paskambinus: mes padarėm tą, aną, tiek defektų ištaisyt neįmanoma... plius padarėm pakalimą tai sumoje 55€ tai čia dar nuolaidą padaryta... sakau koks pakalimas jei nedarytas ir kulnus naujus laikau rankose ir pardavėja gali paliūdyt... žodžiu, moteris kitame laido gale ir vėl aiškina kad visų negali atskminti... tegul būna jums nuolaida ir lieka 40€.
Pardavėjos (kaskart buvo kita) labai malonios, paskutinį kartą su gailėsčiu net pakomentavo: turbūt labai patogūs batai jei tiek mokat..... ir kad čia su dažymais labai daug problemų or nepatenkintų klientų.
Išvada: manau su spec balionėliu zomšai būčiau žymiai greičiau, geriau ir PIGIAU nudažiusi savo aukštakulnius ir keliems baliams būtų pakakę!!!
Tikrai nerekomenduoju šios taisyklos - pigiau naujus nusipirkti, bent jau jei netiks galima bus grąžinti ir niekas neknis proto.
Sekmės prarandant klientus!!!
Patirtis buvo lengvai sakant Tragiška. NIEKAM NESIŪLAU.
Benas Maslauskas
2020-09-15 08:43:02 IP 2e7r3r9u
Justas 2020-09-14 19:52:02
Patirtis su Batų namais.
Su būsima žmona ieškojome batų savo savo vestuvių progai ir užsukome į Batų namus. Ten išsirinkome ir užsisakeme dvejas poras batų. Šias dvi poras pažadėjo mums pasiūti iki rugsėjo 8d. (Vestuves 11d.) Atvykau batų
Pasiimti 9d. Kai man parašė ir pasakė, kad batai pagaminti. Na, kadangi atvykau vienas tai tik savo batus ir pasimatavau ir jie visai neblogai tiko. Parvežiau batus namo ir padėjau į šalį nes buvo krūvas darbų kuriuos reikėjo spėti padaryti iki šventės pradžios.
Ta pačią dieną susipakavome daiktus ir išvažiavimo į kitą miestą kur turėjo vykti šventė. Atvykus mano antroji pusė prisiminė apie batus ir nusprendė pasimatuoti. Na ir buuum, batai pasiųsti visiškai ne pagal jos koją, o dar tiksliau tai batai tokie maži, kad net kojos negalėjo į juos įkišti.
Sekantį rytą rašome Batų namams, kad pasiuvo blogai batus ir gavome malonios pardavėjos atsakymą, kad ji nuoširdžiai gailisi ir patikino, kad pinigai bus grąžinti, prie viso to ji mūsų atsiprašė ir labai apgailestavo už netinkamai pagamintą prekę.
O dabar linksmoji dalis... (Net nepasakosiu kiek mums papildomų rūpesčiu sukėlė naujų batų paieška paskutinę minutę)
Po vestuvių atvykus į Batų namus grąžinti prekes ir iškart buvau informuotas, kad pinigų negrąžins kol nepamatys nuotraukos, kad nuotakai tikrai netinka batai (ant batu matėsi visos gamintojo markiruotes, batai nebuvo užsidėti ir nešioti). Mane asmeniškai ištiko šokas, maža to, kad sukėlė visą kalną rūpesčiu su netinkamai pasiūtais batais tai dar ir nestabdo ir toliau gaišina mano laiką, pinigus, kad atsivežčiau žmoną iš kito miesto galo, kad jie pamatytų ir įsitikintų, kad aš nemeluoja. Na well, atsivežiau savo antrąją pusę, parodė, kad koja visiškai netelpa į batą ir patikino, kad grąžins pinigus. Išvažiavus iš parduotuvės ir neužilgo gaunam SMS, kad privalome grįžti į Batų namus ir parašyti prašymą, kad pinigai būtų grąžinti. Kadangi jau situacija iš beviltiškos tapo absurdiška nusprendžiau pasidalinti savo patirtimi su kitais žmonėmis kurie pirks pas juos batus.
Norėčiau pažymėti, kad jų batai išties gražūs, kokybiški (bent jau taip atrodo), originalūs ir traukiantys akį, tačiau kas liečia jų vadovą ir vadyba, tai tragedijų-tragediją. Empatijos nulis, nu cmon, prisidirbai atsiprašyk ir grąžink pinigus. Tuo labiau, kad pirkau dvejas poras batų ir grąžinau tik tuos kurie netiko. O dabar 3x turėjau važiuoti į OZO prekybos centrą, kad atgaučiau pinigus už jų broką. Patirtis labai nuvilianti ir jei kas pirks batus būkite labai atsargūs nes yra tikimybė, kad turėsime labai panašią situaciją kaip ir mes turėjome. Kas keisčiausia, pardavėja kuri pardavė batus buvo išties maloni jai ši situacija kai labai buvo skaudi, tačiau jos vadovas buvo visiška jos priešingybė.
Na, o mes parašėme prašymą ir dabar tikimės, kad pinigai bus grąžinti, nors nenustebčiau jei dar atsiras trikdžių iš jų pusės, kodėl jie negali to padaryti...
Sveiki, visų pirmą nuoširdžiai atsiprašome dėl šios situcijos. Tačiau norime pabrėžti keletą dalykų :

1) Abeji batai tiek vyriški tiek moteriški buvo gaminti individualiai ir skubos tvarką, draugiškai suprantant kad yra šventė, jokių papildomų priemokų nebuvo paprašyta, ir buvo pritaikyta 40% nuolaida. Užsakymą pagaminome per 7 darbo dienas, kai įprastas terminas yra iki 14 darbo dienų, o individualių užsakymų gamybos terminas yra iki 3 mėnesių. Abeji batai, nors ir pritaikyti individualiai (Vyriški gaminti 39 dydžio plotis, 40 dydžio ilgis, o moteriški 40.5 dydžio ilgis, 41 dydžio plotis, o batų dirželiai pritaikyti pagal nestandartinį plotį ties kulkšnimi).

2) Pinigai buvo grąžinti į Jūsų sąskaitą per 2 valandas po to kai klientė atvyko į mūsų parduotuvę ir išsiaškinome kokios buvo problemos, tai yra būtina procedūra kai batai yra gaminti individualiai. Standartinius batus užtenka atsiųsti arba atvežti į mūsų parduotuvę ir parašyti prašymą, tai gali padaryti ir kitas žmogus, nes matuotis jų jau nereikia.

Tikrai atsiprašome, jei sukėlėme nepatogumu, bet iš savo pusės padarėme viską ką galėjome. Individualiai gamintus batus yra būtina matuotis, jei būtumėte pasimatavę batukus Rugsėjo 9 dieną ir pranešę, kad jie netinka, Rugsėjo 10 dienos vakare nauji, perdaryti batai jau būtų buvę pas Jus. Tad visos problemos buvo galima išvengti tiesiog pasimatavus batus iškart kai juos pasiemėte. Ruošiantis tokiai šventei batai yra vienas iš pagrindinių dalykų, tad tikrai reikėjo pasimatuoti Rugsėjo 9 juos gavus, paskambinti mums ir būtume operatyviai viską išsprendę ir pergamine batus, taip būtume sutaupę visus Jūsų rūpeščius ir laiką, o nuotaka būtų galėjusi džiaugtis patogiais bateliais be jokių rūpeščių. Tikrai labai liūdna, kad situacija gavosi tokia nemaloni, kai viską buvo galima taip paprastai išspręsti, atsiprašome.

Benas Maslauskas
Batų Namai
Vadovas
Patirtis su Batų namais.
Be galo patenkinta basutėmis, pasiūtos tobulai, aptarnavimas puikus! Už tokį darbą negaila ir luktelti ir sumokėti daugiau.
Esu labai patenkinta bateliais Dykuma. Jie elegantiški, gražūs, išskirtiniai. Ir dydis puikiai tiko. Ačiū Batų namams! Linkiu kuo nuoširdžiausio bendravimo ir ryšio su klientais, naujų gražių, kūrybingų idėjų ir sėkmingo jų įgyvendinimo. AČIŪ!!!
Nikolajus Medvedevas
2020-07-11 11:46:04 IP 28mdpd87
Tiems, kas ieško kokybės, subtilumo už prieinamą kainą - rekomenduoju apsilankyti "Batų namuose".
Bet svarbu vyrams, kurie nori savo moterims suteikti džiaugsmą betarpiškai pabendrauti su batų kūrėjais, kurie ne tik įsiklausys į jas, bet ir padės įgyvendinti svajonę (tik gaila, kad ties viena batų svajonę moteris nesustoja)..žinau iš savo žmonos patirties, kuri jau virš 10 "Batų namų" batų porų turi.. Nemirštanti klasika, modernumas ir dėmesys detalėms!
Laura Ramonaityte
2020-06-29 16:32:20 IP 2e8omd8h
Iš batų namų perku antrą kartą. Pirmas buvo nelabai sėkmingas (gaminys vėlavo apie 1.5 mėnesio, niekas nesirengė man atsakinėti ir informuoti apie statusą, pranešė apie išsiuntimo datą ir nuo jos praėjo dar bent kelios savaitės). Pamaniau, kad bus antra proga, juk kartais pasitaiko nesėkmių. Deja, antras kartas dar blogesnis. Ta pati istorija su vėlavimu, melagingu pranešimu apie pristatymo datą, tačiau šįkart prekė dar ir brokuota. Basutės su prasiskiriančiais užtrauktukais. Patį pirmą kartą jas avint ėmė skirtis abu! Nunešiau į parduotuvę pataisymui. Atsiimusi po kelių savaičių ir avėdama pirmą kartą po taisymo susiduriu su ta pačia problema - užtrauktukai ant abiejų basučių skiriasi! Net nebebandysiu grįžti ar aiškintis. Eigoje Batų namai pažada kompensacijai dovanų kuponą, kurio nei pirmą kartą, nei antrą kartą negavau ir pažadai bei pasiūlymai pamiršti.
Tobulas tiekimas! Super komunikacija, kokybė puiki, (įdomu kaip atlaikys dviejų metų garantinį laikotarpį). Teigiami atsiliepimai
Nusipirkau labai grazius batus is "batu namai" parduotuves. Taciau, po kurio laiko, juos valydama, papurskiau kvepalais manydama kad geriau nusivalys, bet....nuimiau laka nuo bato. Susisiekiau su batu namais ir jie juos priime pataisyt, nors tai nebuvo brokas, o mano kalte. Siandien juos pasiimiau ir esu labai patenkinta! Lakas uzdetas is naujo, aptarnavimas profesionalus. Aciu labai visai komandai.
Prieš 2savaites Ozo prekybos centre atvažiavau įsigyti batų Užtemimas, tačiau netiko esami dydžiai. Konsultantė patarė užsakyti siuvimą pusinio dydžio. Buvau maloniai nustebinta, kad tai nekainuoja papildomai. Taip pat buvau informuota, kad bus siuvama iki 14d.d., tačiau jau po 10d.d. sulaukiau skambučio, kad galiu atsiimti. Batai labai gražūs ir puikiai tiko! Ačiū jums ir konsultantei už puikų aptarnavimą ir malonią patirtį apsiperkant jūsų parduotuvėje! Tikrai einu ir rekomenduoju savo pažįstamiems :)
Laukiau savo batų 50 dienų, skaičiavau, nes laukiau LABAI. Jau truputį jau keikiausi :), bet šiandien yra ta diena, kai gavau juos! Noriu pasakyti, kad esu labai labai patenkinta - kokie jie yra gražūs, elegantiški, tobulai atrodantys ant kojos! Nežinojau, ko tikėtis, kol laukiau, bet dabar suprantu, ką reiškia rankų darbo batų grožis (tikuosi, ir kokybė :))!
Dėkoju lietuvių meistrams!
Gražių dienų, kūrybiškų darbų Batų namų komandai!
Mano patirtyje prasčiausi rankų darbo gamintojai Lietuvoje! Esu pirkusi iš Lietuvos kūrėjų begalę įvairiausių odos gaminių, bet ši prasčiausia iš kurios esu pirkusi, o ypač dėl aptarnavimo, melagysčių dėl proceso ir broko. Užsakymas buvo birželio 21, dviejų porų vyriškų"Red zip through" × 1 dydis 42 ir moteriškų, , Cacao” × 1 dydis 40. Pristatė tik rugpjūčio 6 dieną.Beveik po dviejų mėnesių ilgo klausinėjimo, kada bus baigti. Atvykus siuntai pasimatavau batus, batai 41 dydžio nors užsisakiau 40 dydį, be to užkulnis buvo brokuotas abiejų batų, įdubimai, oda atsiklijavusi nuo batų pagrindo (pakietinimo), nes buvo oro tarpas (pūslės), siūlės per vidurį užkulnio raukšlėtos. Užkulniai atrodė siaubingai. Vyriški batai buvo normalūs, viskas tvarkingai. Kitą dieną su moteriškais batais buvo nuvykta į Kėdainių dirbtuves.Nuvykus sakė, kad pataisys liepė palaukti, pataisydami dar labiau sugadino užkulnį, kaitino užkulnį ir oda prarado atspalvį iš rožinės virto geltona. Belaukiant, darbuotojai minėjo, kad šie batai buvo seniai pagaminti, bet niekaip negalėjo jų parduoti, o pagaminti buvo jau senai. Sutiko aplamai perdaryti batus, sutikau. Laukiau iki rugsėjo 7 dienos, mėnesį laiko ir ką šiandien lemtinga diena, na ir ką tie patys batai kairys atrodė padoriai, bet iš dešinio vis dar buvo likęs geltonas atspalvis, ir tai buvo tie patys batai, o ne nauji, nesutikau nešioti brokuotų batų, tad sakė gražins pinigus.. Batų namų klientai esame jau apie 10 metų, pasitikėjome nešėme taisyti odos gaminius, taip pat batus, bet dabar kaip taip sugebėjo pasielgti nepasitikiu įmone. Patarimas, jeigu kas ir pirksite tai apžiūrėkite batus gerai, kad neprakištų brokuotų batų.

Inaigė
Didmeninė prekyba avalyne ir drabužiais

Adresas: Pusiasalio g. 29, Virbališkiai, LT-53458 Kauno r.
Veiklos sritys: avalynė, batai; apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys.
DIDMENINĖ PREKYBA VYRIŠKA, MOTERIŠKA BEI VAIKIŠKA AVALYNE UAB „Inaigė“ vykdo žinomų pasaulinių prekių ženklų avalynės, drabužių ir aksesuarų didmeninę prekybą. Turėdami 15 metų patirtį galime pasiūlyti aukštos kokybes prekių už patrauklią kainą. Turime daug tiekėjų Europoje, todėl prekes gauname iš pirmų rankų...
Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
UAB „Greater Outdoors“ valdo specializuotas parduotuves „Hiatus“ ir „Hiatus Go“, kuriose prekiaujama pasaulyje gerai žinomų ir pripažintų prekės ženklų „Columbia“, „Didriksons“, „Jack Wolfskin", „Picture“, „Zo-on“, SIGG ir kt. aktyviam laisvalaikiui skirtais drabužiais, avalyne ir aksesuarais vyrams, moterims ir...
RM STOKAS
Didmeninė prekyba drabužiais, avalyne, aksesuarais

Adresas: Žalioji g. 1, Eišiškės, LT-17176 Šalčininkų r.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; eksportas; galanterija; importas; vaikų prekės.
UAB “RM Stokas” pagrindinė veikla - didmeninė prekyba vyriškais, moteriškais, vaikiškais drabužiais bei aksesuarais. Didmeninė prekyba STOCK kategorijos GEOX, DIESEL, ir MOSCHINO, ANTONY MORATO, TOMMY HILFIGER, bei RINASCIMENTO, STATE OF ART ir GANT, CAMEL, CALAMAR, JUICY COUTURE, BLUMARINE, GUESS, STEFANEL, CALVIN...
DSP Plius
Darbo saugos priemonės

Adresas: Kalvarijų g. 124, LT-08211 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo apranga; apranga, drabužiai; avalynė, batai; darbo sauga; didmeninė prekyba; higienos reikmenys; konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos; švaros, valymo paslaugos.
UAB "DSP Plius" - 2007 m. Sausio 19 d. įkurta šeimos įmonė, skatinanti teisingai pasirinkti ir dėvėti darbo saugos priemones, prekiaujanti sertifikuotomis ir legaliomis priemonėmis, puoselėjanti šiltą bendravimą: tiek pačios komandos, tiek su klientais ar verslo partneriais. Tai yra pažangi įmonė, viena iš darbo...
Pirmas žingsnis, UAB
Ortopedijos prekės

Adresas: Vytauto pr. 37B, LT-44352 Kaunas.
Veiklos sritys: medicininė įranga; avalynė, batai; gamyba; mažmeninė prekyba; medicinos įstaigos, paslaugos; odos gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai.
UAB “Pirmas žingsnis” – tai profesionalus, kūrybingas kolektyvas, artimai bendradarbiaujantis su daugeliu Kauno, bei kitų Lietuvos gydymo ir reabilitacijos įstaigų bei vykdantis prevencines programas vaikų stuburo ir pėdų deformacijoms išvengti. Mūsų įstaiga “Pirmas žingsnis” yra įkurta 1993 spalio 29 dieną ir...

Kaip ieškotis darbo "LinkedIn": kūrybiškumas ne visuomet privalumas
Kaip ieškotis darbo "LinkedIn": kūrybiškumas ne visuomet privalumas 05-16 16:30
Tyrimų duomenimis 9 iš 10 darbdavių ar atrankų konsultantų "LinkedIn" tikrina kandidatų profilius. Tačiau norint susilaukti svajonių pasiūlymo, būtina pasiruošti iš anksto ir tinkamai susitvarkyti...
Rinkliavos dydį savivaldybėms siūloma nustatyti konkurso būdu
Rinkliavos dydį savivaldybėms siūloma nustatyti konkurso būdu 05-16 15:52
Savivaldybėms siūloma leisti vietinės rinkliavos įkainius nustatyti konkurso būdu – taip siekiama išspręsti problemą, kai yra daugiau negu vienas pretendentas į paslaugų teikimo leidimą.
"Blue Origin" civilius keleivius į kosmosą skraidins liepą
"Blue Origin" civilius keleivius į kosmosą skraidins liepą 05-16 15:08
"Amazon" įkūrėjo Jeffo Bezoso bendrovė "Blue Origin" liepos 20 d. "New Shepard" raketa žmonių įgulą trumpam iškels į kosmosą. Skrydis žymės atsinaujinantį komercinį kosminį turizmą, kurio nebuvo...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Humana 452,75 -0,70%
Walt Disney 173,70 -2,60%