Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Batų namai LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Batų namai LT

Atsiliepimai apie Batų namai LT, UAB

Kitoks požiūris į Jūsų batus!
Parašyk savo nuomonę apie Batų namai LT, UAB

Be galo patenkinta basutėmis, pasiūtos tobulai, aptarnavimas puikus! Už tokį darbą negaila ir luktelti ir sumokėti daugiau.
Esu labai patenkinta bateliais Dykuma. Jie elegantiški, gražūs, išskirtiniai. Ir dydis puikiai tiko. Ačiū Batų namams! Linkiu kuo nuoširdžiausio bendravimo ir ryšio su klientais, naujų gražių, kūrybingų idėjų ir sėkmingo jų įgyvendinimo. AČIŪ!!!
Nikolajus Medvedevas
2020-07-11 11:46:04 IP 28mdpd87
Tiems, kas ieško kokybės, subtilumo už prieinamą kainą - rekomenduoju apsilankyti "Batų namuose".
Bet svarbu vyrams, kurie nori savo moterims suteikti džiaugsmą betarpiškai pabendrauti su batų kūrėjais, kurie ne tik įsiklausys į jas, bet ir padės įgyvendinti svajonę (tik gaila, kad ties viena batų svajonę moteris nesustoja)..žinau iš savo žmonos patirties, kuri jau virš 10 "Batų namų" batų porų turi.. Nemirštanti klasika, modernumas ir dėmesys detalėms!
Laura Ramonaityte
2020-06-29 16:32:20 IP 2e8omd8h
Iš batų namų perku antrą kartą. Pirmas buvo nelabai sėkmingas (gaminys vėlavo apie 1.5 mėnesio, niekas nesirengė man atsakinėti ir informuoti apie statusą, pranešė apie išsiuntimo datą ir nuo jos praėjo dar bent kelios savaitės). Pamaniau, kad bus antra proga, juk kartais pasitaiko nesėkmių. Deja, antras kartas dar blogesnis. Ta pati istorija su vėlavimu, melagingu pranešimu apie pristatymo datą, tačiau šįkart prekė dar ir brokuota. Basutės su prasiskiriančiais užtrauktukais. Patį pirmą kartą jas avint ėmė skirtis abu! Nunešiau į parduotuvę pataisymui. Atsiimusi po kelių savaičių ir avėdama pirmą kartą po taisymo susiduriu su ta pačia problema - užtrauktukai ant abiejų basučių skiriasi! Net nebebandysiu grįžti ar aiškintis. Eigoje Batų namai pažada kompensacijai dovanų kuponą, kurio nei pirmą kartą, nei antrą kartą negavau ir pažadai bei pasiūlymai pamiršti.
Tobulas tiekimas! Super komunikacija, kokybė puiki, (įdomu kaip atlaikys dviejų metų garantinį laikotarpį). Teigiami atsiliepimai
Nusipirkau labai grazius batus is "batu namai" parduotuves. Taciau, po kurio laiko, juos valydama, papurskiau kvepalais manydama kad geriau nusivalys, bet....nuimiau laka nuo bato. Susisiekiau su batu namais ir jie juos priime pataisyt, nors tai nebuvo brokas, o mano kalte. Siandien juos pasiimiau ir esu labai patenkinta! Lakas uzdetas is naujo, aptarnavimas profesionalus. Aciu labai visai komandai.
Prieš 2savaites Ozo prekybos centre atvažiavau įsigyti batų Užtemimas, tačiau netiko esami dydžiai. Konsultantė patarė užsakyti siuvimą pusinio dydžio. Buvau maloniai nustebinta, kad tai nekainuoja papildomai. Taip pat buvau informuota, kad bus siuvama iki 14d.d., tačiau jau po 10d.d. sulaukiau skambučio, kad galiu atsiimti. Batai labai gražūs ir puikiai tiko! Ačiū jums ir konsultantei už puikų aptarnavimą ir malonią patirtį apsiperkant jūsų parduotuvėje! Tikrai einu ir rekomenduoju savo pažįstamiems :)
Laukiau savo batų 50 dienų, skaičiavau, nes laukiau LABAI. Jau truputį jau keikiausi :), bet šiandien yra ta diena, kai gavau juos! Noriu pasakyti, kad esu labai labai patenkinta - kokie jie yra gražūs, elegantiški, tobulai atrodantys ant kojos! Nežinojau, ko tikėtis, kol laukiau, bet dabar suprantu, ką reiškia rankų darbo batų grožis (tikuosi, ir kokybė :))!
Dėkoju lietuvių meistrams!
Gražių dienų, kūrybiškų darbų Batų namų komandai!
Mano patirtyje prasčiausi rankų darbo gamintojai Lietuvoje! Esu pirkusi iš Lietuvos kūrėjų begalę įvairiausių odos gaminių, bet ši prasčiausia iš kurios esu pirkusi, o ypač dėl aptarnavimo, melagysčių dėl proceso ir broko. Užsakymas buvo birželio 21, dviejų porų vyriškų"Red zip through" × 1 dydis 42 ir moteriškų, , Cacao” × 1 dydis 40. Pristatė tik rugpjūčio 6 dieną.Beveik po dviejų mėnesių ilgo klausinėjimo, kada bus baigti. Atvykus siuntai pasimatavau batus, batai 41 dydžio nors užsisakiau 40 dydį, be to užkulnis buvo brokuotas abiejų batų, įdubimai, oda atsiklijavusi nuo batų pagrindo (pakietinimo), nes buvo oro tarpas (pūslės), siūlės per vidurį užkulnio raukšlėtos. Užkulniai atrodė siaubingai. Vyriški batai buvo normalūs, viskas tvarkingai. Kitą dieną su moteriškais batais buvo nuvykta į Kėdainių dirbtuves.Nuvykus sakė, kad pataisys liepė palaukti, pataisydami dar labiau sugadino užkulnį, kaitino užkulnį ir oda prarado atspalvį iš rožinės virto geltona. Belaukiant, darbuotojai minėjo, kad šie batai buvo seniai pagaminti, bet niekaip negalėjo jų parduoti, o pagaminti buvo jau senai. Sutiko aplamai perdaryti batus, sutikau. Laukiau iki rugsėjo 7 dienos, mėnesį laiko ir ką šiandien lemtinga diena, na ir ką tie patys batai kairys atrodė padoriai, bet iš dešinio vis dar buvo likęs geltonas atspalvis, ir tai buvo tie patys batai, o ne nauji, nesutikau nešioti brokuotų batų, tad sakė gražins pinigus.. Batų namų klientai esame jau apie 10 metų, pasitikėjome nešėme taisyti odos gaminius, taip pat batus, bet dabar kaip taip sugebėjo pasielgti nepasitikiu įmone. Patarimas, jeigu kas ir pirksite tai apžiūrėkite batus gerai, kad neprakištų brokuotų batų.

Inaigė
Didmeninė prekyba avalyne ir drabužiais

Adresas: Vilniaus g. 37, Karmėlava, LT-54449 Kauno r.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys.
DIDMENINĖ PREKYBA VYRIŠKA, MOTERIŠKA BEI VAIKIŠKA AVALYNE UAB „Inaigė“ vykdo žinomų pasaulinių prekių ženklų avalynės, drabužių ir aksesuarų didmeninę prekybą. Turėdami 15 metų patirtį galime pasiūlyti aukštos kokybes prekių už patrauklią kainą. Turime daug tiekėjų Europoje, todėl prekes gauname iš pirmų rankų...
Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
„Hiatus“ – „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiai Lietuvoje. Esame pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, prekiaujanti išimtinai „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiais, avalyne ir aksesuarais. Šie amerikiečių...
RM STOKAS
Didmeninė prekyba drabužiais, avalyne, aksesuarais

Adresas: Žalioji g. 1, Eišiškės, LT-17176 Šalčininkų r.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; eksportas; galanterija; importas; vaikų prekės.
UAB “RM Stokas” pagrindinė veikla - didmeninė prekyba vyriškais, moteriškais, vaikiškais drabužiais bei aksesuarais. Didmeninė prekyba GEOX, DIESEL, LIUYJO, ir MOSCHINO, ANTONY MORATO, TOMMY HILFIGER, bei BORSALINO, RINASCIMENTO, STATE OF ART naujais drabužiais, avalyne, rankinėmis bei kitais aksesuarais. Nauji...
Pirmas žingsnis, UAB
Ortopedijos prekės

Adresas: Vytauto pr. 37B, LT-44352 Kaunas.
Veiklos sritys: avalynė, batai; gamyba; mažmeninė prekyba; medicininė įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odos gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai.
UAB “Pirmas žingsnis” – tai profesionalus, kūrybingas kolektyvas, artimai bendradarbiaujantis su daugeliu Kauno, bei kitų Lietuvos gydymo ir reabilitacijos įstaigų bei vykdantis prevencines programas vaikų stuburo ir pėdų deformacijoms išvengti. Mūsų įstaiga “Pirmas žingsnis” yra įkurta 1993 spalio 29 dieną ir...

Prezidentas nutraukė saviizoliaciją
Prezidentas nutraukė saviizoliaciją 08-08 21:55
Prezidentas Gitanas Nausėda su šeima nutraukė laikiną saviizoliaciją paaiškėjus, kad kontaktų su koronavirusu užsikrėtusiu asmeniu turėjęs prezidento kanceliarijos darbuotojas neserga COVID-19.
Italijos vyriausybė pritarė 25 mlrd. Eur ekonomikos gaivinimo paketui
Italijos vyriausybė pritarė 25 mlrd. Eur ekonomikos gaivinimo paketui 08-08 17:05
Italijos vyriausybė penktadienį patvirtino 25 mlrd. Eur vertės paketą, turintį padėti atgaivinti šalies ekonomiką, nukentėjusią dėl koronaviruso pandemijos sukeltos krizės.
"Siemens" neišvengė pelno kryčio
"Siemens" neišvengė pelno kryčio 08-08 16:07
Didžiausio Europos pramonės konglomerato "Siemens" grynasis pelnas antrąjį metų ketvirtį susitraukė 47,7% iki 539 mln. Eur. Kompanija įspėja, kad pandemija gali neigiamai paveikti ir 2020 m...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

FedEx 183,53 +6,55%
AIG 30,66 +4,57%