Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę A. Zakaro firma IĮ

Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie A. Zakaro firma IĮ

Buvusi darbuotoja
2021-08-01 03:31:14 IP 2i24rt19
Rašau kaip vienas iš jau išėjusių darbuotojų, kuris tik liūdi, kad kiti turi ir toliau taip dirbti, noriu tik pasakyti, kad šiai įmonei visai neįdomu pikti ir nesuinteresuoti pardavėjai, nes svarbiausia jiems parduoti prekę visai nesvarbu kaip. Jūs tik pažiūrekite, kokioje kitoje vietoje taip suprakaitavusios, iškritusios merginos laksto? Teko dirbti dviejuose miestuose šioje parduotuvėje ir sąlygos tikrai nėra geriausios, mergaitės visuomet pervargusios, išsekusios, turi dirbti ir fizinį, sunku darbą ir neturi papildomos pertraukėlės išeiti į lauką ar trumpam pasėdėti. Tarnybinėse patalpose - dažnai trūksta oro. Skatinimo ir motyvacijos už dirbamą darbą nesulauksi, nors norai dideli čia. Bet ačiū jums už patirtį ir žinias, dirbau čia tik vos daugiau nei kelis mėnesius ir tikiuosi, kad žmonės pradės galvoti.
Laba diena, esu labai nusivylusi darbuotoju aptarnavimu ir poziuriu i klientus. Grubiai bendrauja, vaiksto piktos ir kai kazko pasiteirauji nenoriai atsako. Pastoviai kalbasi tarpusavyje, nereguoja i zmoniu srauta.

Savanoriu Batu Kalnas Liepos 5d.
Parduotuveje Batu Kalnas, Vilniuje, Virsuliskiu PC MADA, norint nusipirkti batus, 19, 59 val., darbuotojai pasake kad jau neparduos, nes dirba iki 20.00. I klausima, ar jums neidomu parduoti preke, darbuotojai atsake, kad " Ne, neidomu "
Labai nusivyliau tokiu darbuotoju poziuriu, ypac kai parduotuvems tik neseniai leista atsidariti po Karantino.
Praeitą savaitę pirkau batus. Matuotis galima tik dešinį batą, turi pirkti, kad namo parsinešus pasimatuotum. Žadėjo, jei netiks, grąžinamus priimti be eiles. Nuėjau grąžinti, dabar jau liepia stovėti bendroje eilėje. Kažkoks pasityčiojimas...
Teko lankytis šiom dienom Batų Kalne Fabijoniškėse Vilniuje.Gaila, kad net prisėst pasimatuot batų nėra kur, matuokitės stovėdami!Atseit atsisėdę labai ilgai užtruksim, laikas ribojamas.O gal ne visi gali pasimatuot stovint?Kai apie tai užsiminiau kasininkei, sulaukiau nemandagaus atsakymo"tai gal jums visai ir nereikia batų?"
Tikriausiai į šią parduotuvę aš užsukau pasivaikščiot?!
Siom dienom lankiausi batu kalne vilniuje savanoriu pr buvau nemaloniai nustebinta puse parduotuves atitverta lentynos sugrustos viena prie kitos zmones prasilenkti negali, vietos pasimatuoti nera, batus grazinti reikia stoveti toje pacioje eileje.
Kas sugalvojo kad sumazinus plota ir besistumdant bus saugiau apsipirkti!
Vilhelmina Eidukyniene
2020-09-28 12:06:14 IP 12jbq5gl
Sveiki, daug kartu pirkau avalyne jusu pard.Savanoriu pr. Kaune, viskas gerai. Tik kodel rankines sudetos pirkejui neprieinamoje vietoje, nornint apziureti vis reikia prasyti parodyt, o kasininkei dirbant su pirkejui tenka laukti. Kartais jauti pardaveju nepasitenkinima kai prasai kito modelio...
Buvusi darbuotoja
2020-09-22 11:03:40 IP 5f4so8a2
Teko kelis mėnesius padirbėti Klaipėdos Banginio batų kalne ir galiu pasakyti, kad tokio gero ir šaunaus kolektyvo dar niekur neteko sutikti. Didžiausios sėkmės, merginos!
O pirkėjams norėčiau pasakyti - būkite mandagesni ir sąmoningesni.
P.S. Mamytės ir tėveliai, kai matuojate vaikams batus prie lentynų ir tuos matuotus batus ant žemės palikdami nueinate - pagalvokit, kokį pavyzdį rodote savo vaikams. :)
Klaipėdos, , Banginio" parduotuvės filiale palaukus beveik 50 minučių ir dar kelis kartus pardavėjų perklausus ar tikrai ieškomas antras batas, sužinojau kad batų niekas ir neieško... Pirkėjų tuo metu parduotuvėj tikrai nebuvo labai daug..
Galima tik pasidžiaugti aptarnavimu Vilniaus Mados parduotuvės filiale. Greitas, sklandus ir malonus aptarnavimas.
Perkanti 2020-07-14 00:17:53
Sužinojusi apie prasidėjusi išpardavimą apsilankiau "batų kalno" parduotuvėje, Savanorių pr. Vilniuje. Ką galiu pasakyti, kad nuolaidos labai geros, batai žinomų prekės ženklų už juokingą kainą, nusipirkau 4 poras odinių batų už 38 eurus :) Klientų pilna parduotuvė kaip iš gausybės rago, o darbuotojos vis tiek malonios, dirba su šypsenomis, sukasi kaip vijurkai, paprašius, patikrina sandėlyje ar turi norimo dydžio batukus, net pasimetusį basutės dirželį surado, o kiek teko lankytis Kareivių g. esančioje parduotuvėje, nes arčiau, visada pagiežingai atšauna, kad ieškočiausi pati. Reikėtų apsvarstyti, kodėl to pačio tinklo parduotuvėse taip skiriasi klientų aptarnavimo standartai. :) Bet iš esmės, batų kalną vertinu labai teigiamai!
Visada būnu patenkinta aptarnavimu, esu geranoriška ir stengiuos visada būti maloni. Šiandien lankiausi “batų kalne” baltų pr. Kaune. Susiradau patinkančią porą batų, juos išsimatavusi nusprendžiau pirkti. Kas vyko toliau tai.. patyliu. Pasirodo buvo užklijuota bloga kaina ant batų, pardavėja mane užsipuolė, lyg atrodo aš buvau pakeitusi kainą ant bato. Pardavėja buvo nemaloni ir netaktiška su klientu (manimi). Lankydavausi čia dažnai, pirkdavau, bet po tokių incidentų net nemalonu grįžti, ypač kai nulydi piktu žvilgsniu ir stebi ką darysiu toliau. Turėjau parduotuvėje jaustis kaip v***s ar koks kitas blogas žmogus, nors nieko nepadariau, atėjau tik nusipirkti batų.
Nesu nusipirkusi blogu batu batu kalne. Isnesioju po 3-4 sezonus. Viskas puikiai, o kai dar su akcija pavyksta nusipirkti, isvis labai faina. Panevezio personalas mandagus, ilgai laukti antros poros niekada nereikejo, net per ispardavimus. Taip ir toliau, saunuoliai!
Sveiki, noriu pasisakyti apie pokalbį dėl darbo Batų kalne Šiauliuose. Dar nėra tekę būti tokiame neprofesionaliame darbo pokalbyje. Visų pirma pokalbis vyko ant suolelio ant kurio žmonės matavosi batus ir šis pokalbis truko apie dvi minutes, nes sakė, kad labai skuba ir nėra laiko, todėl klausimai buvo visai nesusiję su darbu, o pati moteris visai nekreipė dėmesio į nieką kas sakoma. Be to vardo paklausė tik prieš išeinant, visiška nepagarba ir labai gaila sugaišto laiko ruošiantis šiam darbo pokalbiui.
Klaipedos bangini aptarnavimas tragiškas laukiau 2 valandas kol suras lauko tapkes atejo ir sako mes neradom tokiu pasibaisejimu nesu mates
Perku čia nebe pirmą kartą, tačiau Kauno Savanorių ir Molo aptarnavimas yra tragiškas, ar jums negėda, kad pas jus dirba susiraukusios darbuotojos? Batams yra suteikiama 2 metų garantija, o apie batus žinau daug, jų priežiūrą ir kur yra brokas, kur yra vartotojo kaltė, jau ne pirma kartą atnešus batus į broką, kaip buvo ir vakar, pardavėjos buvo labai piktos, batus kuriuos nešiojau vieną sezoną atnešus pasakė, kad reikia pasitarti, jų priežiūra buvo tokia, kokia ir privaloma, nes pati PUIKIAI žinau. po kelių valandų paskambino, kad brokas atmetamas, nu jūs turbūt juokaujat, juk žinot, kad per vartotojų teises aš vistiek pasieksiu savo? Bet jūsų firmos kartelė ir toliau kris ;)
Grandus prekybos centre ieskojom batu dukrytei, bet lentynose tokia betvarke, kad prie nurodytos vietos kur turetu buti 25 dydzio batai, buvo visokiu, kokiu tik nori, isskyrus 25 dydi. Susitvarkykite. Uztad Banginio batu kalne, nors vyko ispardavimai ir zmoniu buvo zymiai daugiau, taciau batai lentynose tvarkingai sudelioti pagal dydzius.
Niekada dar nėra tekią rašyti blogo atsiliepimo, nes nebuvo ir poreikio, bet šį sykį neiškentėjau. Šiandien su dukromis teko lankytis parduotuvėje, esančioje adresu, Fabijoniškių 2 a ir labai nusivylėm vienos pardavėjos elgesiu. Dukra išsirinko kelias poras batų ir laukėme kol atneš kitą pora. Pardavėja ateina ir pareiškia, kad šiuos batus jau nusipirko kita klientė, tik jai dydis netiko, tad turiu iš jūsų paimti ir parduoti pirmai pirkėjai mūsiškį dydį. Mes išsirinkom ir modelį ir dydį kokio mums reikėjo, 39 ir tik laukėme poros, o ta pirkėja turėjo 38 dydį, tik buvo maži ir paprašė didesnių. Tai kas turėjo pirmumą ar mes išsirinkią ir modelį ir dydį ar kitą dydi turinti pirkėja? Ir ar galėjo pardavėja išėjusi mums atnešti kito bato atiduoti jį kitai pirkėjai? Pardavėja labai nemaloniai kalbėjo su mumis, pareiškus nepasitenkinimą jos elgesiu, ji tik tyliai atsiprašė. Dar sugebėjo papriekaištauti, kad aš per garsiai su ja kalbuosi, netiko mano tonas, nors ir kiti klientai jai sakė, kad ji pasielgė netinkamai. O paklausus jos vardo, pasimaivydama pareiškė, kad nesakys, kortelės neturi ir neprivalo prisistatyti. Po to paraginta kitų pirkėjų pasakė, kad Greta, nors pilnai tikiu, kad galėjo ir netikras būti. Šalia buvusi vyresnė pardavėja tik tylėjo ir manau pritarenčiu žvilgsniu sutiko su kolegės klaida. Esame tikrai ištikimi šių parduotuvių klientai, visa šeima, bet po tokių nemalonių situacijų tenka susimąstyti.
Netikejau.kad odiniai batukai suplys po vieno karto!!!: (ziauriai esu nusivylusi siuo pirkiniu. Ceki ismeciau, nes maniau ilgai nesiosiu odinius plonos odytes batukus. Taip stipriai apsipirkusi nesu gyvenime!
Su vaikais atėjome nusipirkti batukų ir besimatuojant penkerių metų dukrytė pasiprašė i tuoletą. Nuejus pas darbuotoją paklausėme kur galėtume pasinaudoti tuoletu ji atsakė, kad tuoleto neturime! Nusipirkome batus net nematavę antros poros ir bėgom i atimiausia kitą parduotuvę. Kaip gali tokio dydžio parduotuvė netureti tuoleto? Arba turi tik neleidžia vaikui juo pasinaudoti. Kol nuėjome iki kitos parduotuvės vaiko pėdkelnės iki keliu jau buvo šlapios. Ačiū Dievui, kitoje parduotuveje tuoletas buvo ir pardavejos buvo žmogiškos. O Žirmūnų batų kalno darbuotojai tikrai žiaurūs ten su vaikais daugiau niekada nebevažiuočiau!!!!
isdirbau batu kalne Kaune dvi savaites tai tikrai nesitikėjau kad ten dirba toks šlykštus kolektyvas o vadovybė ir sveikintis nemoka ka kalbėt apie etiketą tai jo išvis nėra. Tiesiog gaila sugaišto laiko nes tikrai turėjau gerų darbo pasiūlymų o dirbau zombiams. Na jai turėsit laiko geriau ilgiau darbo paieškot nei rinktis šią firmą. Beje jos pačios ten dirbt nemoka ir visai nesilaiko darbuotojų saugos reikalavimų nes nėra kvalifikuotų darbuotojų.
Po ~2 mėnesių SULŪŽO padai. Pernykštis pirkinys. Kadangi čekis neišsaugotas, tai saugau tas nuolaužas - kad nepamirščiau 'Batų kalno' :)
xxxxxxx 2019-04-02 21:55:20
Įmonėje įsidarbinus, direktorius pasirodė labai malonus. Džiaugiasi papildžius jo komanda. Atidirbus 4 darbo dienas ir susipažinus su vadovo žmona buvau priversta pasirašyti atleidimo prašymą iš darbo be komentarų. Reziume- jei merginos esate gražesnės, jaunesnės ir ryškesnės geriau su šia įmone reikalų neturėkite nes galimai busite atleistos kaip susipažinsite su vadovo žmona.
O kuriame mieste čia taip?
3 poros batų iš 4 pirktų buvo nekokybiškos. Paskutinius batus pirkau gruodį, vasarį jau buvo skilęs padas ir dar atsiklijavo kulnas. Pirmą kart išsaugojau čekį, ir nusprendžiau po 4 mėn nešti atgal. Esu labai dėkinga, kad pardavėja iš kart pamatė broką, nekėlė jokių konfliktų ir tiesiog grąžino pinigus. Ačiū. Gaila, nes mano mot.batų dydis yra 42, batų kalne gaunu iš ko pasirinkti, kitose parduotuvėse šis dydis retenybė. Tačiau kokybė yra labai liūdinanti.
Vakar grąžinau batus (buvo pirkti prieš du mėnesius), nes iširo užkulnio vertikali siūlė, pats užkulnis irgi prastai sutvirtintas. Kaune Savanorių pr. pardavėjos labai mandagiai priėmė batus, juos apžiūrėjo ir iškart grąžino pinigus. Ačiū, už teisingą požiūrį į klientą, grįšim dar ne kartą įsigyti batų. Tik gal reikia atidžiau rinktis batus, kad tikrai būtų kokybiški, nes gamintojai vis labiau ir labiau taupo kokybės sąskaita. Ir saugokite čekius, nes gali praversti.
Parduodami batai baisios kokybės, nešiojo vos 3 savaites, o sukiužo kaip po 5 metų. Žmonės bėkite nuo šitos firmos per šimtus metrų, nes jie prisirenka pusvelčiui iš bankrutuojančių firmų batų ir pas mus parduoda kaip geros kokybės batus. Kiek pirkau visi batai neatlaikė ilgiau 2 mėnesių, natūralios odos, o dabar įdedu mergaitės batus kurie nešioti 3 savaites. Taip kad patys vertinkite kokybę už 47 eurus, ir dar 35% akcija taikyta... GĖDA TOKIAI PARDUOTUVIAI, GĖDA SAVININKUI!!!
Teko pirkti sūnui batus Mole esančiame "Batų kalne".Ir jau taip nutiko, kad batus tikrai nevykusius nupirkau.O sūnus dar ir čekį išmetė, tai dabar ir batus teks išmesti.Jau tik pradėjus nešioti iškrito detalė, pradėjo šlapti kojos, o po savaitės ir užkulnis atsiklijavo.Matyt už atitinkamą kainą, kainavo 34, 99 €, ir atitinkama kokybė.
Batų kalne nupirkau vaikams batus. Vienam rieker odinius batus už 89eur., kurie antrą dieną suplyšo, o kitam už 39eur. ir po savaitės atkrito padas. Bet geriausia tai, kad nuėjus Akropolyje į rieker parduotuvę tokius pačius batus radau prekyboje už 79, 99 eur. Bėkit visi kuo toliau nuo batų kalno parduotuvių, nes ten visi batai BROKUOTI ir kaina tikrai neatitinka brokuotos prekės kainai!!!
Pirkau batus.Prieš perkant, jokia informacija apie prekių grąžinimo sąlygas nesuteikiama.Tik, kai jau nusiperki prekę ir atspausdina čekį, kitoje čekio pusėje parašyta, dėl kokių priežąsčių prekė negrąžinama.
Esu žmogus, kuris skeptiškai nusiteikęs į prekių grąžinimus, nes pati dirbu prekyboje.Bet, apsiavusi batus pirmą dieną ir lietingu oru išėjusi į darbą, ji pasiekiau šlaputaitėmis kojomis, lyg eičiau su basutėmis.
Mėginau prekę grąžinti, bet man paaiškino, kad čekio kitoje pusėje parašyta, jei siūlės praleidžia drėgmę, dėl tokio defekto prekė negrąžinama.Be to, dar nuo drėgmės nuėjo spalva ir batų aulai tapo ne juodi, o pilki.Man mėgino paaiškinti, kad čia dėl to, kad naudojau impregnantą, kuris nebuvo pritaikytas.Jokios kitos priemonės nenaudojau.Kaip man įrodyti, kad aš ne dramblys, nors mane mėgina tuo įtikinti.
Džiaugiausi perkama avalyne Batų Kalne, bet dabar dėl šių priežąsčių esu labai nusivylusi.Žinoma, nesusigrąžinusi 77, 99 eurų nenubiednėsiu, bet...kvailio vietoje būti nesinori.Taip pat veltis į konfliktus ir įrodinėti tiesas neturiu laiko ir noro, nes tai bus tik negatyvios emocijos.
Linkiu Naujaisiais Metais Batų Kalnui būti sąžiningesniam.Prie kasos matomai supažindinti klientus su pirkimo-grąžinimo sąlygomis (tai turėtų būti kodekso straipsnis).Ir tuomet klientas perskaitęs jas, prisiims atsakomybę, pirkti ar nepirkti brokuotą avalynę.Nes būtent tokią ją parduoda ši įmonė.
Ačiū.Rima Paškevičienė
Šiaulių batu kalnas bandant grąžinti nekokybiškus batus, kurių kairio bato vitpadis atplyso berniukui nesiojus 2 dienas liepe rasyti pretenzija ir palikt jiems batus ir atseit vadove ivertins batus. Buvo atrasyta e-laisku kad pinigu negrazins ir batu nepakeis ir kad galit kreiptis i valstybine vartotoju teisiu tarnyba atvykus su žmona atsiimti batų nustėrome antras batas buvo piktybiskais sugadintas isplestas kito bato vitpadis.Vadove mus prie visų klientu pakeltu tonu apkaltino kad tai mes suplesem specialiai batus sake tik pasiimk batus ir eik is cia. Likom apake jokios kulturos vadovė kuri pati stovi prie kasos mus žemino. Ten batai brokuoti o norint grazint jokiu sansu. a*******i!!!!! Niekada ten negrysim!!!!
Antrąkartą apsiavus pabiro padas, pinigų negrąžino, nuo pirkimo praėjo 4 dienos, sakė tik nupirkus reikėjo nešti kad pakaltų ar paklijuotų padą ir tik tada avėti, nes padas odinis ir todėl galėjo taip nutikti. Pikta nes pirmą kartą girdžiu kad naujus batus reikia iš kart prieš avėjimą nešti į taisyklą.
zirmunu batu kalnas, labai karsta ir labai ilgai iesko 2ntros poros, nes dirba vienas zmogus.

parduotuve labai gera, ir toliau pirksim bet yra kur patobulet :)
Nusiperki, atrodo, normalius batus, akcijinius, už 50 Eur. Panešiojus dvi savaites atsiklijuoja abiejų batų kulnai nuo pado visiškai ir ties kulnais pėdose išsimina "tobulos" kokybės grotelės. Ačiū už veltui išleistus pinigus :)
Kam tą nekokybišką kinietišką produkciją vokiškomis ir itališkomis etiketėmis "puošti" ?!
en 2017-09-15 12:22:52
PC Mados nebėra, o gaila, ten iš ties buvo geriausia parduotuvė su personalu.
Nu jau aptarnavimas tai patyliu ypac vienos pardavejos amzinai nepatenkinta, kaip tokia ir laiko dar
ex-pirkeja 2017-06-22 18:28:13
siandien buvau uzsukus i batu kalna Zirmunuose. nesioju 36 dydi, bet praejimas buvo uzblokuotas is abieju pusiu ir preiti butent prie mano dydzio buvo neimanoma. viduje buvo pardavejos. paklausiau ar jos cia ilgam aptvere priejima prie avalynes-nemaloniai atsake, kad jos cia skenuoja ir pacios tiksliai nezinos kiek uztruks. tikiuos tu mandruciu elgesi ir kreivus snukelius pamatys ir direktorius, o ne vien lankytojai ir toliau rasys komentarus
P.S PC "Mada" visada labai maloniai aptarnauja ir panasiu "bajeriuku" nebuvo
PC Mados nebėra, o gaila, ten iš ties buvo geriausia parduotuvė su personalu.
Ant batų užklijuotos etiketės su kaina ir "Pagaminta Italijoje", "Pagaminta Vokietijoje", nors ant paties bato gamintojas atspausdinęs "Made in China". Apgaudinėjimas vidury dienos.
P.S PC "Mada" visada labai maloniai aptarnauja ir panasiu "bajeriuku" nebuvo
Gegužės 4d., apie 17.30 atėjau su dviem mažais vaikais į Savanorių prospekte parduotuvę. Ruošiausi matuotis batus kai vienam iš vaikų (3 metų) prireikė į wc.
Priėjau prie salės darbuotojos ir paprašiau leisti vaikui pasinaudoti wc. Ji man pareiškė, kad jokio wc parduotuvės patalpose nėra, nors kažkada toje pačioje parduotuvėje vaikui buvo leista pasinaudoti. Į klausimą kokių wc naudojatės Jūs, ji atrėžė, kad eina
į aplinkinius ofisus. Arogantiškas melagė buvo itin nemaloni. Spėkite ar po tokio aptarnavimo aš pirkau jūsų parduotuvėje batus?
INFORMUOJAM, kad parduotuvėse ''Batų kalnas'', kaip matom, parduodama ir avalynė arba morališkai pasenusi, nukainuota V.Pasaulio parduouvėse, arba turinti gamybos broką, bet neesminį, kad nebūtų galima dėvėti trečiosiose šalyse. Dėl to, kaip pastebėjote, avalynės kaina šiek tiek mažesnė. Dabar žinosite ką perkate ir nesipykdinkite nekokybiška avalyne. Jūsų teisė rinktis. Ar labai brangi ir kokybiška kitose parduotuvėse, ar sąlyginai pigi ''Batų kalne.'' Nepriklausomas ekspertas
Sveiki, norėjau padėkoti parduotuvės "Batų kalnas", esančios PC "Mada" kolektyvui. Šiomis dienomis minėtoje parduotuvėje, vyksta juodas išpardavimas
Laba diena, norejau palikti komentarą apie naujai atsidariusia parduotuve RYO batu kalną. Norėjome nusipirkti batus, bet likome ir be batų ir apregtos. Na ir kūltura. Manau, kad reiketu viršininkui atsižvelgti į komentarą ir bent jau pasakyti, kad būtų kulturingesnės su klientais.
Sveiki, norėčiau palikti atsiliepimą apie RYO parduotuvę, , Batų kalnas". Įvykis buvo vakarykštis kai dvi pardavėjos vakare uždarė parduotuvę su ten esančiais žmonėmis. Labai nemandagios net neatsiprašė.
Tokios debiliskos imones dar neteko matyti.. nesiskaito su darbuotojais, reikalauja daryti tai kas nepriklauso o jei nevykdai tai nuima prieda. C kategori vairuotojui tai net newerta galvoti apie si darba nes busi ne vairuotojas o sandelio gruscikas, nes su sunkvezimiu lb mazai tenka vaziuoti. Savaiteje pora kartu tik.. neapsigaukit zmones !!! Eiline s*******o kontora
Laba diena, esu nepatenkinta kaip aptarnauja jūsų pardavėjos Taikos66, parduotuvėje.Grązinus netinkamus batus, jos paklausė ar nenešiojot, net nešėsi i sandėli kad patyrinėtu galimai per mikroskopa, net neatsiprašė.Bėto pastebėjau kad jūsų prekes yra blogos kokybes, o kaina net didesne užkitas firmines parduotuves.
Ingrida 2016-09-26 19:35:29
Klaipėdoje Taikos pr. nusipirkau batus, kuriuos iškarto užsidėjau. kol grįžau namo, vienas batas suplyšo. nepraėjus nė valandai po pirkimo, turėjau pildyti PRETENZIJĄ ir pinigų laukti 14 dienų (dar neaišku, ar išvis gausiu). pardavėjos buvo ypatingai nemandagios, pakviesti vedėją atsisakė. duoti telefono numerį taip pat atsisakė.
Atsidarė jau- Babilone, vietoj kinų parduotuvės
Man superinė parduotuvė, visada rasdavau sau batus ir nei vieni dar nesuplyšę. Tikiuosi Panevėžyje ji dar atsidarys....
Vilniaus Savanoriu pr. parduotuveje aptarnavimas tragiskas. Pralaukiau antro bato pusvalandi, pasiteiravau ar tikrai bus antras batas, nes ilgiau laukti su vaiku mazu nebegaliu, pardaveja net nepasidomejo del kuriu batu teiraujuosi, atsove kad negi nematau kiek daug darbo turi. Suprantu, kad daug klientu ir nespeja, taciau zmones vis keitesi, savo antros poros sulauke veliau uz mus ateje klientai, o mes sugaise veltui laika isejome. Vaiku avalynes skyriuose visuomet baisi netvarka, batas bet kaip sumesti ne pagal dydzius. Ir taip yra nuolatos, ne tik kai daug klientu. pardavejos nemalonios, visuomet atejes vos ne kaltas turi jaustis jog nori nusipirkt ir taip trukdai ju brangu laika.
Būtų gaila, jei uždarytų visam laikui parduotuvę Panevėžy. Tai vienintrlė parduotuvė, kurioje galima buvo rasti net odinių batų mažomis kainomis. Tiesa, tekdavo gerai pasirausti batų kalnuose. Skundai tikrai juokingi. Kažkas nesugeba nunešt bato, kad atneštų antrą. Kažkam padus nudažė. Trečią matyt turėtų pardavėjos ant ranķų nešiot. Tikiuosi, kad dar atsidarys. O eilės, nes tikrai geros nuolaidos, pardavėjos vos spėjo suktis.

Inaigė
Didmeninė prekyba avalyne ir drabužiais

Adresas: Pusiasalio g. 29, Virbališkiai, LT-53458 Kauno r.
Veiklos sritys: avalynė, batai; apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys.
DIDMENINĖ PREKYBA VYRIŠKA, MOTERIŠKA BEI VAIKIŠKA AVALYNE UAB „Inaigė“ vykdo žinomų pasaulinių prekių ženklų avalynės, drabužių ir aksesuarų didmeninę prekybą. Turėdami 15 metų patirtį galime pasiūlyti aukštos kokybes prekių už patrauklią kainą. Turime daug tiekėjų Europoje, todėl prekes gauname iš pirmų rankų...
Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
UAB „Greater Outdoors“ valdo specializuotas parduotuves „Hiatus“ ir „Hiatus Go“, kuriose prekiaujama pasaulyje gerai žinomų ir pripažintų prekės ženklų „Columbia“, „Didriksons“, „Jack Wolfskin", „Picture“, „Zo-on“, SIGG ir kt. aktyviam laisvalaikiui skirtais drabužiais, avalyne ir aksesuarais vyrams, moterims ir...
RM STOKAS
Didmeninė prekyba drabužiais, avalyne, aksesuarais

Adresas: Žalioji g. 1, Eišiškės, LT-17176 Šalčininkų r.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; eksportas; galanterija; importas; vaikų prekės.
UAB “RM Stokas” pagrindinė veikla - didmeninė prekyba vyriškais, moteriškais, vaikiškais drabužiais bei aksesuarais. Didmeninė prekyba STOCK kategorijos GEOX, DIESEL, ir MOSCHINO, ANTONY MORATO, TOMMY HILFIGER, bei RINASCIMENTO, STATE OF ART ir GANT, CAMEL, CALAMAR, JUICY COUTURE, BLUMARINE, GUESS, STEFANEL, CALVIN...
DSP Plius
Darbo saugos priemonės

Adresas: Kalvarijų g. 124, LT-08211 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo apranga; apranga, drabužiai; avalynė, batai; darbo sauga; didmeninė prekyba; higienos reikmenys; konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos; švaros, valymo paslaugos.
UAB "DSP Plius" - 2007 m. Sausio 19 d. įkurta šeimos įmonė, skatinanti teisingai pasirinkti ir dėvėti darbo saugos priemones, prekiaujanti sertifikuotomis ir legaliomis priemonėmis, puoselėjanti šiltą bendravimą: tiek pačios komandos, tiek su klientais ar verslo partneriais. Tai yra pažangi įmonė, viena iš darbo...
Pirmas žingsnis, UAB
Ortopedijos prekės

Adresas: Vytauto pr. 37B, LT-44352 Kaunas.
Veiklos sritys: medicininė įranga; avalynė, batai; gamyba; mažmeninė prekyba; medicinos įstaigos, paslaugos; odos gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai.
UAB “Pirmas žingsnis” – tai profesionalus, kūrybingas kolektyvas, artimai bendradarbiaujantis su daugeliu Kauno, bei kitų Lietuvos gydymo ir reabilitacijos įstaigų bei vykdantis prevencines programas vaikų stuburo ir pėdų deformacijoms išvengti. Mūsų įstaiga “Pirmas žingsnis” yra įkurta 1993 spalio 29 dieną ir...

Susisiekimo ministerija nori griauti centrinį Vilniaus oro uosto pastatą
Susisiekimo ministerija nori griauti centrinį Vilniaus oro uosto pastatą 09-20 12:42
Prieš septynis dešimtmečius pastatytas Vilniaus oro uosto atvykimo terminalas neatitinka šiandienos poreikių, todėl jis turėtų būti griaunamas ir statomas naujas, sako Marius Skuodis, susisiekimo...
LTSA svarstymui pateikė tarpmiestinių autobusų vežėjų konkurso projektą
LTSA svarstymui pateikė tarpmiestinių autobusų vežėjų konkurso projektą 09-20 12:24
Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA) pranešė parengusi ir suinteresuotoms šalims pateikusi derinti tarpmiestinių autobusų vežėjų konkurso nuostatų projektą.
VŠT: šildymas Vilniuje gali brangti daugiau kaip 60%
VŠT: šildymas Vilniuje gali brangti daugiau kaip 60% 09-20 12:21
Sostinei centralizuotą šilumą tiekiantys Vilniaus šilumos tinklai (VŠT) teigia, kad šilumos kaina ateinantį šildymo sezoną gali išaugti daugiau nei 60%, palyginti su praėjusiu šildymo sezonu.

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Moody's 370,00 -2,72%