Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę A. Zakaro firma IĮ

batų kalnas

batų kalnas-visada išsirinksi!
Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie A. Zakaro firma IĮ

Po ~2 mėnesių SULŪŽO padai. Pernykštis pirkinys. Kadangi čekis neišsaugotas, tai saugau tas nuolaužas - kad nepamirščiau 'Batų kalno' :)
Nebukit kvaili nepirkit 3poros subyrejo, batai tragiski net jai ceki turesit nepakeis kitose parduotuvese geriau ir pakeis ciaxcigonai tragiski darbuotojai ir batai taip pat.
xxxxxxx 2019-04-02 21:55:20
Įmonėje įsidarbinus, direktorius pasirodė labai malonus. Džiaugiasi papildžius jo komanda. Atidirbus 4 darbo dienas ir susipažinus su vadovo žmona buvau priversta pasirašyti atleidimo prašymą iš darbo be komentarų. Reziume- jei merginos esate gražesnės, jaunesnės ir ryškesnės geriau su šia įmone reikalų neturėkite nes galimai busite atleistos kaip susipažinsite su vadovo žmona.
O kuriame mieste čia taip?
3 poros batų iš 4 pirktų buvo nekokybiškos. Paskutinius batus pirkau gruodį, vasarį jau buvo skilęs padas ir dar atsiklijavo kulnas. Pirmą kart išsaugojau čekį, ir nusprendžiau po 4 mėn nešti atgal. Esu labai dėkinga, kad pardavėja iš kart pamatė broką, nekėlė jokių konfliktų ir tiesiog grąžino pinigus. Ačiū. Gaila, nes mano mot.batų dydis yra 42, batų kalne gaunu iš ko pasirinkti, kitose parduotuvėse šis dydis retenybė. Tačiau kokybė yra labai liūdinanti.
Vakar grąžinau batus (buvo pirkti prieš du mėnesius), nes iširo užkulnio vertikali siūlė, pats užkulnis irgi prastai sutvirtintas. Kaune Savanorių pr. pardavėjos labai mandagiai priėmė batus, juos apžiūrėjo ir iškart grąžino pinigus. Ačiū, už teisingą požiūrį į klientą, grįšim dar ne kartą įsigyti batų. Tik gal reikia atidžiau rinktis batus, kad tikrai būtų kokybiški, nes gamintojai vis labiau ir labiau taupo kokybės sąskaita. Ir saugokite čekius, nes gali praversti.
Parduodami batai baisios kokybės, nešiojo vos 3 savaites, o sukiužo kaip po 5 metų. Žmonės bėkite nuo šitos firmos per šimtus metrų, nes jie prisirenka pusvelčiui iš bankrutuojančių firmų batų ir pas mus parduoda kaip geros kokybės batus. Kiek pirkau visi batai neatlaikė ilgiau 2 mėnesių, natūralios odos, o dabar įdedu mergaitės batus kurie nešioti 3 savaites. Taip kad patys vertinkite kokybę už 47 eurus, ir dar 35% akcija taikyta... GĖDA TOKIAI PARDUOTUVIAI, GĖDA SAVININKUI!!!
Teko pirkti sūnui batus Mole esančiame "Batų kalne".Ir jau taip nutiko, kad batus tikrai nevykusius nupirkau.O sūnus dar ir čekį išmetė, tai dabar ir batus teks išmesti.Jau tik pradėjus nešioti iškrito detalė, pradėjo šlapti kojos, o po savaitės ir užkulnis atsiklijavo.Matyt už atitinkamą kainą, kainavo 34, 99 €, ir atitinkama kokybė.
Batų kalne nupirkau vaikams batus. Vienam rieker odinius batus už 89eur., kurie antrą dieną suplyšo, o kitam už 39eur. ir po savaitės atkrito padas. Bet geriausia tai, kad nuėjus Akropolyje į rieker parduotuvę tokius pačius batus radau prekyboje už 79, 99 eur. Bėkit visi kuo toliau nuo batų kalno parduotuvių, nes ten visi batai BROKUOTI ir kaina tikrai neatitinka brokuotos prekės kainai!!!
Pirkau batus.Prieš perkant, jokia informacija apie prekių grąžinimo sąlygas nesuteikiama.Tik, kai jau nusiperki prekę ir atspausdina čekį, kitoje čekio pusėje parašyta, dėl kokių priežąsčių prekė negrąžinama.
Esu žmogus, kuris skeptiškai nusiteikęs į prekių grąžinimus, nes pati dirbu prekyboje.Bet, apsiavusi batus pirmą dieną ir lietingu oru išėjusi į darbą, ji pasiekiau šlaputaitėmis kojomis, lyg eičiau su basutėmis.
Mėginau prekę grąžinti, bet man paaiškino, kad čekio kitoje pusėje parašyta, jei siūlės praleidžia drėgmę, dėl tokio defekto prekė negrąžinama.Be to, dar nuo drėgmės nuėjo spalva ir batų aulai tapo ne juodi, o pilki.Man mėgino paaiškinti, kad čia dėl to, kad naudojau impregnantą, kuris nebuvo pritaikytas.Jokios kitos priemonės nenaudojau.Kaip man įrodyti, kad aš ne dramblys, nors mane mėgina tuo įtikinti.
Džiaugiausi perkama avalyne Batų Kalne, bet dabar dėl šių priežąsčių esu labai nusivylusi.Žinoma, nesusigrąžinusi 77, 99 eurų nenubiednėsiu, bet...kvailio vietoje būti nesinori.Taip pat veltis į konfliktus ir įrodinėti tiesas neturiu laiko ir noro, nes tai bus tik negatyvios emocijos.
Linkiu Naujaisiais Metais Batų Kalnui būti sąžiningesniam.Prie kasos matomai supažindinti klientus su pirkimo-grąžinimo sąlygomis (tai turėtų būti kodekso straipsnis).Ir tuomet klientas perskaitęs jas, prisiims atsakomybę, pirkti ar nepirkti brokuotą avalynę.Nes būtent tokią ją parduoda ši įmonė.
Ačiū.Rima Paškevičienė
Šiaulių batu kalnas bandant grąžinti nekokybiškus batus, kurių kairio bato vitpadis atplyso berniukui nesiojus 2 dienas liepe rasyti pretenzija ir palikt jiems batus ir atseit vadove ivertins batus. Buvo atrasyta e-laisku kad pinigu negrazins ir batu nepakeis ir kad galit kreiptis i valstybine vartotoju teisiu tarnyba atvykus su žmona atsiimti batų nustėrome antras batas buvo piktybiskais sugadintas isplestas kito bato vitpadis.Vadove mus prie visų klientu pakeltu tonu apkaltino kad tai mes suplesem specialiai batus sake tik pasiimk batus ir eik is cia. Likom apake jokios kulturos vadovė kuri pati stovi prie kasos mus žemino. Ten batai brokuoti o norint grazint jokiu sansu. a*******i!!!!! Niekada ten negrysim!!!!
Antrąkartą apsiavus pabiro padas, pinigų negrąžino, nuo pirkimo praėjo 4 dienos, sakė tik nupirkus reikėjo nešti kad pakaltų ar paklijuotų padą ir tik tada avėti, nes padas odinis ir todėl galėjo taip nutikti. Pikta nes pirmą kartą girdžiu kad naujus batus reikia iš kart prieš avėjimą nešti į taisyklą.
zirmunu batu kalnas, labai karsta ir labai ilgai iesko 2ntros poros, nes dirba vienas zmogus.

parduotuve labai gera, ir toliau pirksim bet yra kur patobulet :)
Nusiperki, atrodo, normalius batus, akcijinius, už 50 Eur. Panešiojus dvi savaites atsiklijuoja abiejų batų kulnai nuo pado visiškai ir ties kulnais pėdose išsimina "tobulos" kokybės grotelės. Ačiū už veltui išleistus pinigus :)
Kam tą nekokybišką kinietišką produkciją vokiškomis ir itališkomis etiketėmis "puošti" ?!
en 2017-09-15 12:22:52
PC Mados nebėra, o gaila, ten iš ties buvo geriausia parduotuvė su personalu.
Nu jau aptarnavimas tai patyliu ypac vienos pardavejos amzinai nepatenkinta, kaip tokia ir laiko dar
ex-pirkeja 2017-06-22 18:28:13
siandien buvau uzsukus i batu kalna Zirmunuose. nesioju 36 dydi, bet praejimas buvo uzblokuotas is abieju pusiu ir preiti butent prie mano dydzio buvo neimanoma. viduje buvo pardavejos. paklausiau ar jos cia ilgam aptvere priejima prie avalynes-nemaloniai atsake, kad jos cia skenuoja ir pacios tiksliai nezinos kiek uztruks. tikiuos tu mandruciu elgesi ir kreivus snukelius pamatys ir direktorius, o ne vien lankytojai ir toliau rasys komentarus
P.S PC "Mada" visada labai maloniai aptarnauja ir panasiu "bajeriuku" nebuvo
PC Mados nebėra, o gaila, ten iš ties buvo geriausia parduotuvė su personalu.
Ant batų užklijuotos etiketės su kaina ir "Pagaminta Italijoje", "Pagaminta Vokietijoje", nors ant paties bato gamintojas atspausdinęs "Made in China". Apgaudinėjimas vidury dienos.
P.S PC "Mada" visada labai maloniai aptarnauja ir panasiu "bajeriuku" nebuvo
Gegužės 4d., apie 17.30 atėjau su dviem mažais vaikais į Savanorių prospekte parduotuvę. Ruošiausi matuotis batus kai vienam iš vaikų (3 metų) prireikė į wc.
Priėjau prie salės darbuotojos ir paprašiau leisti vaikui pasinaudoti wc. Ji man pareiškė, kad jokio wc parduotuvės patalpose nėra, nors kažkada toje pačioje parduotuvėje vaikui buvo leista pasinaudoti. Į klausimą kokių wc naudojatės Jūs, ji atrėžė, kad eina
į aplinkinius ofisus. Arogantiškas melagė buvo itin nemaloni. Spėkite ar po tokio aptarnavimo aš pirkau jūsų parduotuvėje batus?
INFORMUOJAM, kad parduotuvėse ''Batų kalnas'', kaip matom, parduodama ir avalynė arba morališkai pasenusi, nukainuota V.Pasaulio parduouvėse, arba turinti gamybos broką, bet neesminį, kad nebūtų galima dėvėti trečiosiose šalyse. Dėl to, kaip pastebėjote, avalynės kaina šiek tiek mažesnė. Dabar žinosite ką perkate ir nesipykdinkite nekokybiška avalyne. Jūsų teisė rinktis. Ar labai brangi ir kokybiška kitose parduotuvėse, ar sąlyginai pigi ''Batų kalne.'' Nepriklausomas ekspertas
Sveiki, norėjau padėkoti parduotuvės "Batų kalnas", esančios PC "Mada" kolektyvui. Šiomis dienomis minėtoje parduotuvėje, vyksta juodas išpardavimas
Laba diena, norejau palikti komentarą apie naujai atsidariusia parduotuve RYO batu kalną. Norėjome nusipirkti batus, bet likome ir be batų ir apregtos. Na ir kūltura. Manau, kad reiketu viršininkui atsižvelgti į komentarą ir bent jau pasakyti, kad būtų kulturingesnės su klientais.
Sveiki, norėčiau palikti atsiliepimą apie RYO parduotuvę, , Batų kalnas". Įvykis buvo vakarykštis kai dvi pardavėjos vakare uždarė parduotuvę su ten esančiais žmonėmis. Labai nemandagios net neatsiprašė.
Tokios debiliskos imones dar neteko matyti.. nesiskaito su darbuotojais, reikalauja daryti tai kas nepriklauso o jei nevykdai tai nuima prieda. C kategori vairuotojui tai net newerta galvoti apie si darba nes busi ne vairuotojas o sandelio gruscikas, nes su sunkvezimiu lb mazai tenka vaziuoti. Savaiteje pora kartu tik.. neapsigaukit zmones !!! Eiline s*******o kontora
Laba diena, esu nepatenkinta kaip aptarnauja jūsų pardavėjos Taikos66, parduotuvėje.Grązinus netinkamus batus, jos paklausė ar nenešiojot, net nešėsi i sandėli kad patyrinėtu galimai per mikroskopa, net neatsiprašė.Bėto pastebėjau kad jūsų prekes yra blogos kokybes, o kaina net didesne užkitas firmines parduotuves.
Ingrida 2016-09-26 19:35:29
Klaipėdoje Taikos pr. nusipirkau batus, kuriuos iškarto užsidėjau. kol grįžau namo, vienas batas suplyšo. nepraėjus nė valandai po pirkimo, turėjau pildyti PRETENZIJĄ ir pinigų laukti 14 dienų (dar neaišku, ar išvis gausiu). pardavėjos buvo ypatingai nemandagios, pakviesti vedėją atsisakė. duoti telefono numerį taip pat atsisakė.
Atsidarė jau- Babilone, vietoj kinų parduotuvės
Man superinė parduotuvė, visada rasdavau sau batus ir nei vieni dar nesuplyšę. Tikiuosi Panevėžyje ji dar atsidarys....
Vilniaus Savanoriu pr. parduotuveje aptarnavimas tragiskas. Pralaukiau antro bato pusvalandi, pasiteiravau ar tikrai bus antras batas, nes ilgiau laukti su vaiku mazu nebegaliu, pardaveja net nepasidomejo del kuriu batu teiraujuosi, atsove kad negi nematau kiek daug darbo turi. Suprantu, kad daug klientu ir nespeja, taciau zmones vis keitesi, savo antros poros sulauke veliau uz mus ateje klientai, o mes sugaise veltui laika isejome. Vaiku avalynes skyriuose visuomet baisi netvarka, batas bet kaip sumesti ne pagal dydzius. Ir taip yra nuolatos, ne tik kai daug klientu. pardavejos nemalonios, visuomet atejes vos ne kaltas turi jaustis jog nori nusipirkt ir taip trukdai ju brangu laika.
Būtų gaila, jei uždarytų visam laikui parduotuvę Panevėžy. Tai vienintrlė parduotuvė, kurioje galima buvo rasti net odinių batų mažomis kainomis. Tiesa, tekdavo gerai pasirausti batų kalnuose. Skundai tikrai juokingi. Kažkas nesugeba nunešt bato, kad atneštų antrą. Kažkam padus nudažė. Trečią matyt turėtų pardavėjos ant ranķų nešiot. Tikiuosi, kad dar atsidarys. O eilės, nes tikrai geros nuolaidos, pardavėjos vos spėjo suktis.
Prašau pasakykite, ar "Batų kalnas" parduotuvė Panevėžyje uždaroma visam laikui ar perkeliama į kitą vietą.
Siaubinga kokybė, o kainos ne mažesnės, nei kitose parduotuvėse. Paskutinės 3 ten pirktos poros buvo grąžintos dėl gamyklinio broko.
Esu be galo nusivylusi batų kokybe. Praeitą savaitę Vilniaus "Batų kalne" nusipirkau odines basutes. Pačią pirmą dieną, kai jas užsidėjau, pastebėjau, kad yra dažomos kojos, tačiau į tai nekreipiau per daug dėmesio, pagalvojau, kad tiesiog nusidėvės spalva ir praeis. Tačiau negana to pradėjo luptis viduje esantis odinis padukas, o jam atilpus, prie jo kibo įvairiausi nešvarumai, prie kojų lipo guma. Nusprendžiau, kad reikėtų grąžinti basutes, nes vis dėlto taip neturėtų vykti su naujais batais, tačiau pažiūrėjus į čekį pamačiau, kad ten išvardintos visos priežastys, dėl kurių batai nėra priimami atgal. Deja, bet jos visos man atitiko. Esu be galo nepatenkina ir nusivylusi. Ar kokybiški odiniai batai turėtų dažyti koją, atsilupinėti? Ar vasariškos basutės neturi būti pritaikytos vaikščioti kiek drėgnesniu oru? Ar aš, nusipirkusi naujus batus, turiu dar papildomai rūpintis kažkokiu papildomu paduku ir batų taisymu? Nemanau. Be galo liūdna.
Pries menesi pirkau batukus Siauliuose '"Batu kalnas", tai labai likau patenkinta tiek aptarnavimu, tiek batais. Siandien su vyru buvom toj pacioj parduotuvej, vyras nusipirko dvi poras batu, tai tikrai abu esam patenkinti mandagiu pardaveju aptarnavimu.
Labai prastas ir neprofesionalus aptarnavimas. Neįmanoma sulaukti pagalbos.
Siandiena prekinausi Jusu parduotuveje Siauliuose Vilnoaus g. Issirinkau puikius laisvalaikio batus ir buvau patenkinta, kol neatejau prie kasos. Kaip speju ten stovejo vadove ir pardaveja. Paprasius antro bato man buvo pasakyta, kad bata padeciau ant balto stalelio. Keisciasusia tai, kad pardaveja ejo is paskos ir paeme ta pati bata (ar nebuvo galima to padaryti prie kasos?). Kol laukiau antro bato, vadove nusprende neleisti laiko veltui ir paskambino kitai vadovei. Isklausiau pokalbio apie tasi kas kiek prekiauja, kad siasuliai neivykdys plano ir tt. Salia manes stovejo kliente jau su abiem batais, as pasiuliau jai nutraukti pokalbi telefonu ir paprasyti, kad aptarnautu.
Kas turetu rodyti pavyzdi kolektyvui, jei ne vadovas? Pirkau uz 67 eurus, ne pacius pigiausiu, bet pasijutau taip lyg atejau trukdyti ir esu visai nepageidaujama. Gal ir pati kalta nes pas jus perku pirma karta ir esu pratusi prie visiskai kitokio aptarnavimo.
Violeta 2016-04-15 15:35:13
Sveiki, norėčiau pagirti "batų kalnas" PC MADA parduotuvę. Užsukome su vyru išsirinkti batus. Iš karto nustebino batų gausa. Išsirinkome net ne vieną porą, kadangi buvo sunku apsispręsti paprašėme pagalbos, tą dieną dirbusios merginos puikiai patarė, kurius batus geriau rinktis, esame ba galo patenkinti pasirinkimu ! Prie mūsų diskusijos, kas geriau ir madingiau šį pavasarį prisijungė, taip supratau vedėja, tokia šviesiaplaukė, neatkreipiau dėmesio į vardą, gaila...Ji greit apšvietė mus apie batų firmas ir modelius, tikrai išsirinkome puikius batus. Galiu pridurti, kad koleges darbe net šiek tiek su pavydu nužiūrėjo mano batus. Ačiū dar kartą Jums merginos! tikrai lankysiuos dažniau ir parekomenduosiu kolegėms bei draugams Jūsų parduotuvę!
Ši vedėja Renata, nuostabus žmogus ir patarėjas, šiuo metu yra dvi, kita tamsi, pas ją net nesikreipkit.
Teko neseniai būti Batų kalno parduotuvėje Šiauliuose ir buvau nemaloniai nustebinta aptarnavimo kultūra. Moteris atnešusi gražinti batus, dėl gamyklinio broko, buvo viešai apšaukta parduotuvės vedėjos tokiais žodžiais: kokius čia šūdinus batus atnešėte. Gal būt ta moteris atnešė ne visai švarius batus, bet vedėja turėtų susilaikyti nuo tokių viešų komentarų, kuriuos girdi ne tik parduotuvės darbuotojai bet ir pirkėjai. Aš, gana dažnai lankausi šioje parduotuvėje, dėl palankių avalynės kainų, bet vedėjos išpuolius prieš darbuotojus ar pirkėjus girdžiu nebe pirmą kartą.

Aušra
Esu dėkinga parduotuvės Žirmūnuose darbuotojai (Olgai), kuri šiandien be didelių ginčų grąžino man pinigus už nekokybišką avalynę
šiandien (2016 m. sausio 25 d.) Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos prie Ūkio ministerijos Klaipėdos apskrities skyriaus viršininkui nunešiu štai tokį prašymą:

PRAŠYMAS
DĖL INFORMACIJOS PATEIKIMO APIE GALIMO PIKTNAUDŽIAVIMO APRAIŠKAS A. ZAKARO FIRMOS PATEIKTAME ATSAKYME NR. 10-BK (10)

2015 m. sausio 25 d.
Klaipėda

2016 m. sausio 3 d. A. Zakaro firmoje buvo pirkta avalynė (pirkimo kvito Nr. 348016/59). Po 10 kalendorinių dienų avėtuose batuose pastebėjau gamybinių defektų - abiejų batų viduje dirbtinis kailis nudilo, o dešiniosios kojos batas buvo žymiai laisvesnis nei kairiosios. 2016 m. sausio 14 d. batai grąžinti A. Zakaro firmai bei parašyta pretenzija ir joje aiškiai išdėstytas prašymas grąžinti sumokėtus pinigus.
2016 m. sausio 22 d. buvo gautas A. Zakaro firmos atsakymas į pateiktą pretenziją, kurioje nurodyta, jog mano dėvėta avalynė nebus keičiama nauja, sumokėti pinigai taip pat nebus grąžinti. 2016 m. sausio 24 d. nuvykęs į parduotuvę ant parduotuvėje palikto pretenzijos egzemplioriaus pasirašiau, jog nesutinku su atsakymu ir pardavėjoms pareikalavus atsiimti batus, aš juos pasiėmiau (atsakyme netgi nurodyta, jog batai parduotuvėje saugomi mėnesį laiko)..
A. Zakaro firmos atsakyme pažymima, jog su pirkėju buvo aptarti dešiniosios kojos bato neatitikimai kairiosios kojos batui (dešinieji batai visi yra matuojami ir gali būti šiek tiek laisvesni). Pabrėžiu, jog apie tai nebuvau net įspėtas, taip buvo pažeista mano teisė į išsamią ir teisingą informaciją apie parduodamą prekę (LR Vyriausybės nutarimo Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimo Nr. 697 „Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo Nr. 738 „Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimas dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“ III skyriaus 26.7 dalis).
Įsigytų batų viduje nudilęs dirbtinis kailis įrodo, jog ši prekė neatitinka kokybės reikalavimų (avalynės defektai išryškėjo nepraėjus net garantiniam laikotarpiui), taip buvo pažeistos LR Civilinio kodekso 6.363 str. 1 ir 2 dalių nuostatos.
Kadangi pateiktame atsakyme akivaizdžiai pažeidžiama LR Civilinio kodekso 6.363 straipsnio 7 dalyje numatyta teisė susigrąžinti sumokėtus pinigus, prašau Jūsų pateikti informaciją, ar A. Zakaro firmoje vykdoma prekyba atitinka LR galiojančių teisės aktų nustatytą tvarką, reglamentuojančią mažmeninės prekybos principus. Be to, mano sumokėtus pinigus prašyčiau grąžinti LR galiojančių teisės aktų nustatyta tvarka.

Esu nustebęs kaip vykdoma mažmeninė prakyba Lietuvoje. Jeigu reikės, paduosiu ieškinį ir apeliaciniam teismui.
Batų kalno pardavėjos iš tiesų yra labai įžulios, nemandagios. Galvoja pateiks atsakymą ir niekas nebandys jo net ginčyti. Keistas požiūris į klientą. O batų porą pirkau Klaipėdoje, PC "Banginis" esančioje parduotuvėje "Batų kalnas".

TURIME KOVOTI UŽ SAVO TEISES!!!
Pirkau 2015 12 31 žieminius batus batų kalne, fabijoniškėse 2a, mokėjau beveik 60 eurų. Užsidėjus tik vieną kartą ir išėjusi i lauką pastebėjau kad batų užtrauktukas yra nekokybiškas, stringa, liežuvėlis stojasi stačias, plėšo pėdkelnes. 2016 01 02 nuėjau į batų kalną ir paprašiau batus arba pakeisti kokybiškais arba pataisyti. Batus paėmė ir žadėjo pataisyti ir paskambinti. Deja, nesulaukus skambučio, pati ėjau aiškintis kas atsitiko. Pardavėja man paaiškino, kad meistras negali jų pataisyti, ir aplamai jie yra nešioti. Kai pasakiau, kad išėjau tik vieną kartą, pasakė, kad nereikėjo eiti, o su žieminiais batais vaikščioti namie. Pakvietus parduotuvės vedėją, atėjo didžiai nepatenkinta, griežtai atsisakė gražinti pinigus, elgėsi arogantiškai, melavo kad batai atiduoti taisyti nors btai nebuvo atiduoti meistrui, o buvo kabinete pas vedėją, kuri paskiau prisipažino, atsiprašymo nesulaukiau, ir tik per triukšmą ir nemalonumus buvo gražinti pinigai. Toks parduotuvės vedėjos elgesys mane kai klientę šokiravo, niekam nesiūlyčiau prekintis šioje parduotuvėje
Laba diena, turiu vieną pasiūlymą. Kadangi Jūsų parduotuvėse pardavinėjama ir brokuota avalynė, norėtųsi matyti apie tai labiau išreklamuota, nes dabar etiketė užklijuota tik ant pado, todėl, norint surasti, reikia viską perkilnoti, Man pasisekė, nusipirkau vieną porą, kurios vienas batas buvo numeriu didesnis. Kadangi viena koja sutinusi, man reikalingi tokie batai, tik Jūsų parduotuvėse trūksta informacijos. Etiketė turėtų būti užklijuota ant viršaus. Ačiū, manau mano pasiūlymu pasinaudosite, pagarbiai Paulė
Šiauliuose daug metų buvau šios parduotuvės klientė, bet šiuo metu esu labai nusivylusi jų požiūriu į klientus. Nupirkau 11 m. mergaitei batelius, po savaitės nešiojimo atiro abiejų batų kulnų siūlai. Tad nusprendus kad mums pakliuvo nekokybiški batai, dar nepraėjus nei 14 dienų garantiniam laikotarpiui, nusprendžiau grąžinti. Bet parduotuvės darbuotojai neina net į kalbas, pradėjo įrodinėti, kad mes kalti, nes patys mechaniškai tuos siūlus ištampėm ir nuardėm... todėl pinigų negrąžins. Trūksta žodžių.
Aš manau, kad ta parduotuvė prekiauja brokuotais batais, jų gamintojai parduoda juos labai pigiai kaip nekondicinius ir atgal nebepriima, todėl parduotuvė ir išgalvoja visokias nesąmones, kad tik nereikėtų tų pinigėlių grąžinti.
gintautas 2015-09-10 19:31:49
PERSPĖJIMAS, būkit atsargūs pirkdami batus, , batų kalne''dėl nežinojimo, nes niekur parduotuvėje neskelbiama informacija kad jie prekiauja brokuotais batais.Nusipirkau prieš mėnesį batus, bet ne iš kart dėvėjau, o praėjus 4 savaitėm ir paaiškėjo kad jų avėti neišeis nes brokas.Bet nuvežus į parduotuvę pasakė kad nepakeis ir pinigų negrąžins, nes garantija tik 14dienų.Taip kad nusipirkę ten batus bandykit nešioti iškart.O galiausiai man vis kartojant, kad kaip taip gali būti juk BROKAS, pardavėja išrėžė -tai kad čia visi brokuoti, tik man nepasisekė nes būna brokas su kuriuo batus dar galima avėti.Žodžiu būkit atidūs.
Jums daugiau pasiseke, stai as nusipirkau zieminius. batus ir po keliu uzsidejimu
Pries 2savaites jusu parduotuveje pirkau zieminius batus, 39dydzio, gamintijas Vokietija, kodas5111510000208, Kaune, Baltu pr.49F, kiek panesiojus juos prairo batu sonas, kadangi visada pirkdavau pas jus parduotuveje ir likdavau patenkinta, cekio neissaugojau, taciau ant batu pado yra likes parduotuves lipdukas su prekes kodu ir kaina, aisku apie prekes pakeitima ar grazinima nera nei kalbos, betgi prekes kodas yra, turetu buti ir pas jus kompiuterije, labai gaila kad teko jusu parduotuve taip nusivilti!
Na šiaip ant pado rašo apie broką, nereikia būt aklam. :) O aš esu patenkinta ten nusipirktų batų kokybe, per išpardavimą labai pigiai gavau norimus hiking'o batus, vibram padu. 3 metus laiko sezoninėse kelionėse tiek į kalnus, tiek klimpstant į pelkynus ir šiaip daugybė kilometrų nužygiuota, ir kojai su jais malonu, net nežinau kur ten tas brokas turėjo būti. Lygiai taip pat ir su rudeniniais batais, jokių nusiskundimų neturiu, du sezonai atlaikyti ir nei patogumas sumažėjo nei žada plyšt ar dar ką daryt, tik, kad jau pabodo.
Sonata 2015-08-09 10:33:27
Sveiki, vakar nusprendziau apsilankyti Siauliu batu kalno parduotuveje, nuvaziavau: ant lango kabo nuoroda, kad parduotuve issikele uz 300 m ir nurodytas adresas. Einu, taciau ten parduotuves dar nera, net keliose tuo adresu nurodytose patalpose vyksta remontas, tai kaip atrodo, gal kreiptis i Valstybines institucijas del klaidinancios reklamos, nes panasu, kad sios imones vadovai negerbia savo pirkejo, jei siuntineja pasivaikscioti ten, kur dar parduotuve tik kuriasi?
Ir as gerokai paklaidziojau ieksodama :/ ir neradau... :/

Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, OZAS PPC, 1 aukštas, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
„Hiatus“ – „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiai Lietuvoje. Esame pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, prekiaujanti išimtinai „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiais, avalyne ir aksesuarais. Šie amerikiečių...
RM STOKAS
Didmeninė prekyba drabužiais, avalyne, aksesuarais

Adresas: V. Sirokomlės g. 40, Nemėžis, LT-13260 Vilniaus r.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; eksportas; galanterija; importas; vaikų prekės.
UAB “RM Stokas” pagrindinė veikla - didmeninė prekyba vyriškais, moteriškais, vaikiškais drabužiais bei aksesuarais. Didmeninė prekyba GEOX, DIESEL, LIUYJO, ir MOSCHINO, ANTONY MORATO, TOMMY HILFIGER, bei BORSALINO, RINASCIMENTO, STATE OF ART naujais drabužiais, avalyne, rankinėmis bei kitais aksesuarais. Nauji...
Pirmas žingsnis, UAB
Ortopedijos prekės

Adresas: Vytauto pr. 37B, LT-44352 Kaunas.
Veiklos sritys: avalynė, batai; gamyba; mažmeninė prekyba; medicininė įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odos gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai.
UAB “Pirmas žingsnis” – tai profesionalus, kūrybingas kolektyvas, artimai bendradarbiaujantis su daugeliu Kauno, bei kitų Lietuvos gydymo ir reabilitacijos įstaigų bei vykdantis prevencines programas vaikų stuburo ir pėdų deformacijoms išvengti. Mūsų įstaiga “Pirmas žingsnis” yra įkurta 1993 spalio 29 dieną ir...
Atvila
VENNER

Adresas: Savanorių pr. 180, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: avalynė, batai; darbo apranga; darbo sauga; didmeninė prekyba.
UAB "ATVILA" - vienas iš lyderių darbo pirštinių didmeninėje prekyboje Lietuvoje. Mes sėkmingai vykdome savo veiklą jau 20 metų. Mes garantuojame prekių kokybę, užtikriname reguliarų prekių tiekimą bei asortimento atnaujinimą ir papildymą. Nuolatiniams klientams taikome lanksčias nuolaidų sistemas. Partneriški...
Inaigė
Didmeninė prekyba avalyne ir drabužiais

Adresas: V. Landsbergio - Žemkalnio g. 22, LT-49267 Kaunas.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys.
DIDMENINĖ PREKYBA VYRIŠKA, MOTERIŠKA BEI VAIKIŠKA AVALYNE UAB „Inaigė“ vykdo žinomų pasaulinių prekių ženklų avalynės, drabužių ir aksesuarų didmeninę prekybą. Turėdami 15 metų patirtį galime pasiūlyti aukštos kokybes prekių už patrauklią kainą. Turime daug tiekėjų Europoje, todėl prekes gauname iš pirmų rankų...

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%