Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Bastaras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Bastaras

Atsiliepimai apie Bastaras, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Bastaras, UAB

įmonė turinti patirties pensijų (ne)pristatymo srityje.Nuo pirmosios pensijų pristatymo dienos dar nesam matę naujųjų pensijų nešiotojų.Kur mūsų pinigai?!Atsibūskite pagaliau, baigiasi pensijų pristatymo terminas!Arba kapituliacija.Net nesugebat atsiliepti kontaktiniais telefonais!
Gyvename, atrodo, Europos sąjungoje. Kaip galima laiku nepristatyti klientui pinigų? Kaip galima neatsakinėti į klientų skambučius? Žmonės, pagalvokit ar tokiai š*******o kontorai galima patikėti pinigus? Aš ketinu mamos pensiją artimiausiu laiku pervesti atgal į Paštą, kur žmonės dirba sąžiningai jau daug metų ir kitiems rekomenduoju tą patį padaryti. O šitai kontorai galiu pasakyti tik jei nemokat organizuoti darbo, tai ir nesiimkit.
Irena 2019-01-19 13:14:44
Prasau nurodyti pavarde isnesiojancio zmogaus pensijos ir jeigu iki pirmadienio ne bus pensijos priversta busiu asmeniskai aplankyti jusu bastardu imone
kur atsakymas
Mane ne domina kur ir kas dingo -vadinasi jusu vadovas ima i darba netinkancius zmones-aferistus, tegu ponas direktorius is savo algos moka pensija, jis nepamirso sau paimti alga-tikiosiu.
greiciausiai jusu apylinke aptarnaujantis naujas zmogus dingo su visu maiseliu
Labas vakaras Lietuvos pensininkai, ar ilgai kentesite nuo tu"Bastardu".Dabar jau televizija komentoja, kad jeigu "bastardai"nepristatys pensijos iki 26 dienos, bastardai praras licenzija, o pensininkai negaus jokios pensijos, cia yra pasiticiojimas is senu zmoniu, visus mokescius mokek-o is kokiu lesu.Jeigu man ir mano tevams ne bus pristatyta pensija, ne bus uzmoketi delspinigiai uz pavelota pensija, vaziuosiu i dideli kaima Taurage su Kakadusnikais, padarysim sou, tegu
Europa pamato, kaip naikinami senukai Lietuvoje.Galvoju, kad daug kas prisijugs prie sito sou.
Nu i dar karta labas"bastardai", noriu zinoti, kada baigsis sitas chaosas su pensijoms.Jus ne zmones o"bydlo".Jus zudote savo sena karta, nei vaistu, nei maisto senas zmogus, pradirbes visa gyvenima Lietuvoje negali nupirkti, jusu imone -vagiu gauja.
Aš irgi dėl pensijos... Siaubas.. Visi telefonai bendrovės Bastaras neatsako, net direktoriaus išjungtas
Laba diena, norėtumėme pasiteirauti dėl pensijų.Anksčiau, pensijas pristatinėjo paštininkė į namus jau 10 d. Šiandien jau sausio 18 d., niekas mums nieko nepraneša. Vakar skambinome į sodrą, mums pasakė, kad dabar pensijas į namus pristatinės Jūsų įmonė. Deja, nuo vakar negalime Jums prisiskambinti suteiktais numeriais. Niekas mums nesuteikia jokios informacijos. Labai norėtųsi sužinoti, kodėl ir kada bus pristatytos pensijos. Labai gaila, kad pensinio amžiaus žmonėms nebuvo informuota apie tokius svarbus dalykus, t.y. apie įvykusius pasikeitimus. Prašome su mumis susisiekti, kitu būdu mums teks kreiptis į kitas institucijas dėl piliečių teisių pažeidimų.
Nekantriai laukiame Jūsų atsakymo.
Mano žmonai pensiją į namus atnešdavo kiekvieno mėn. 10 tą d. Šiandien jau 17-to sausio, kada laukti pensijos, žmona turi 2-trą inv. gr. ir iš 260 eur. pensijos išgyventi problematiška. Tel. 8647 97067. Kaunas. J.K. Aleksų gt..nr.. 1
Vilniuje nepristatyta pensija nuo sausio 11 dienos! Adresų sakote darbuotojai neranda- nejuokinkit Lietuvos. Direktoriukas čia didžiausias "gudročius", tik pensijų mokėjimo dienomis pradėjo priimti darbuotojus (skyrelyje darbuotojai viskas matosi), nors konkursą laimėjo dar praeitais metais ir privalėjo viskam pasiruošti iš anksto ar Kalėdų senelis "įteikė" dovanėlę ir ponulis tik sausio 10 atplėšė vokelį
Kaip prisiskambinti nurodytu telefonu??? Arba užimta arba nekelia!!! Močiute nevaikštanti, kaip susitarti dėl pensijos gavimo? Kam yra duoti kontaktai, jei bendrauti nenorite?
Grina nesamoneo ne firma, senele jau savaite laiko negauna pensijos, cia yra saraskina kontora, rageliu nekelia, reikia kreiptis i institucijas kad jie galetu perziureti sutarti su sita vadinama firma
Kodel niekas is komentuojanciu nekelia klausimo: kkb reikejo atimti is LT pasto funkcijas, kur viskas buvo sustyguota?Kur pastininkas/e zinojo visus savo klijentus, laiptiniu kodus ir t.t.Jauciu, kad be zurnalistinio tyrimo, o ji gali atlikti TIK RUTA JANUTIENE, nieko nebus, chebryte!
Siandien mama turejo gaut pensija, bet deje jos neatnese i namus nors pries tai reguliariai pasto darbuotojai laiku atnesdavo. Nuvyle jusu firma! tik vienas klausimas kada atgaus savo pinigus???
Siandien dalino pensijas, dave per daaug pinigu tad noreciau grazinti, Lapes kauno raj, Zmogus vardu Gytis Sadauskas, mano tel 867787564
Kodėl neatsako į skambučius (Vilniuje), nes neturi darbuotojų kurie turėtų išnešioti pensijas.Tai kam imtis darbo, kurio nesugebat atlikti?
Ir sugebėk tu man surasti tokį UAB-ą, kur nei pensijų, nei menkiausio komunikavimo. Nieko! Turbūt laukia, kol atsiras nors vienas kandidatas įmokų išnešiotojų pareigoms užimti (toks darbo skelbimas puikuojasi internete). Gal tada ir pensijas atneš. Tai ką dabar daryti pensininkams? Kiek laukti? Savaitę, dvi? SODRA turi prisiimti atsakomybę už šią betvarkę.
Mano mama turejo gaut pensija 10 diena, iki siol nera. Visi telefono numeriai sitos firmos kurios radau internete uzimti, isjungti arba neatsako. Toks isvaizdas kad pasislepe. Visiskai nepasiruoses darbui
Esu vilnietis, mano mama nuo 10 d., nesulaukia pensijos, kurią įįsipareigojo pristatyti į namus "įmonė" bastaras, telefono arba nekelia arba užimta, net laiptinės durų kodo negaliu perduot. Bardakas, žmonės metai kad nevalge, bet ir gyvybiškai reikalingų vaistų įsigyti negali.
Neimanoma prisiskambinti, pensijoa veluoja, kreipsiuos i sodra, kad paziretu jusu darba, nes su tokiu poziuriu, toli ne nueisit, prasau susisiekti, kada bus pristatita pensija vilniuj
Neįmanoma prisiskambinti, amžinai użimtas signalas, esant normaliam signalui niekas nekelia telefono. Neįsivaizduoju, kaip tokia neatsakinga įmonė gali laimėti konkursą nešioti pensijas.
Jūsų įmonė nevykdo deklaruotos veiklos. Iš anksto susisiekiau tel 867712432. Atsiliepusi, bet neprisistačiusi darbuotoja užtikrino, kad pensiją atneš tą pačią dieną, kaip ir nešdavo įmonė LT paštas. Pasakius, kad tai bus šeštadienis, darbuotoja patikino, kad jie dirba ir šeštadieniais, kad tikrai bus atnešta iki pietų, t. y. 13 val. Nepasidomėjo, ar tai vaikštantis asmuo, ar bus kam atidaryti duris, teigė, kad jie VISKĄ žino ir liepė laukti pensijos. Specialiai atvažiavau 150 km., laukiau iki 13.20 val., bet NIEKAS JOKIOS PENSIJOS NEATNEŠĖ!!
Prašau suderinti su manimi, kada bus atnešta pensija, nes atvykti su visais įgaliojimais 150 km. tikrai sudėtinga. Taip pat prašau informuoti, kaip kompensuosite nevykdomas jums deklaruota funkcijas. Įdomu kokiu būdu laimėjote konkursą, ar reikia kreiptis į viešųjų pirkimų tarnybą, kad išsiaiškintų skaidrumą?
Ar Kaune bus pristatomos pensijos sestadieniais, sekmadieniais ir svenciu dienomis ?
Rašau jums dėl pensions, kuriuos nesulaukiau namuose. Pašto darbuotojas atnešė man į namus pensiją kiekvieną mėnesį 10 kalendorinį dieną. Šiandien jau sausio 11 d. vakare, iki šiol negavau. Susiskambinti jums telefonu 867792317 neįmanoma. Prašyčiau su manim susisiekti.
Laba diena, būtų malonu kad su mainimi susisiektų Jūsų bendrovės darbuotojas ar atsakingas asmuo, kadangi Jūs iš Lietuvos pašto perėmėte funkcijas dėl senatvės pensijų netekto darbingumo pašalpų pristatymą gyventojams į namus. Norėčiau suderinti laiką ir datą kada būtų pristatoma man paskirta pašalpa.

EDRAUDA, UADBB
EDRAUDA - DRAUDIMAS INTERNETU

Adresas: Šeimyniškių g. 21, LT-03110 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo brokerių įmonė EDRAUDA įkurta 2009 m. ir skirta šiuolaikiškam Lietuvos vartotojui, kuriam ypač svarbus tapo laiko ir kokybės santykis. Pagrindinis mūsų tikslas - suteikti klientui galimybę apsidrausti internetu greitai, paprastai ir pigiau. UADBB EDRAUDA bendradarbiauja su visomis Lietuvoje veikiančiomis...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo biudžetą automobilio...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
Poilsis ir mes
STOVYKLOS VAIKAMS

Adresas: A. Goštauto g. 8-206, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; draudimas; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Kelionių organizatorius. Stovyklos vaikams Kelionių organizatorius „Poilsis ir Mes" įkurta 1997 m., tad jau galime pasigirti stabilumą užtikrinančia 20 metų patirtimi kelionių organizavimo srityje. Kelionės kolektyvams savaitgalinės, pažintinės, lėktuvu ir po Lietuvą Kelionės moksleiviams į pramogų ir mokslo...
Freiras
Adresas: Smėlynės g. 177D, Senamiesčio k., LT-38410 Panevėžio r.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; draudimas; padangos, ratlankiai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; transporto paslaugos.
Įmonė Freiras, UAB įkurta 2012 m. iki šiol įmonė aktyviai ir sėkmingai dirba tarptautinių ir vietinių gabenimų srityje. Nepaisant didelės konkurencijos, esančios tarptautinių gabenimų versle, Freiras, UAB tvirtai ir dinamiškai stiprina savo pozicijas gabendama krovinius į/iš Norvegijos, Danijos, Švedijos, Suomijos...

Verslo idėją parsivežė iš Kanados: produkto skonis – seniai pažįstamas
Verslo idėją parsivežė iš Kanados: produkto skonis – seniai pažįstamas 01-19 19:55
"Nekaltas limonadas", – taip savo kuriamą gėrimą pristato kombučios "Būkčia" gamintojai Laurynas Sužiedėlis ir Martynas Balčiūnas. Ir nors arbatos grybą stiklainyje ant palangės atsimena ne vienas...
VŽ paaiškina: kaip veikia europinis indėlių draudimas
VŽ paaiškina: kaip veikia europinis indėlių draudimas 01-19 18:38
Europos Sąjungos institucijos šiuo metu dirba prie bendros indėlių draudimo sistemos (angl. European Deposit Insurance Scheme, EDIS) kūrimo.
Ir estams dėl šiukšlių skauda galvą – šaliai gresia 100 mln. Eur bauda
Ir estams dėl šiukšlių skauda galvą – šaliai gresia 100 mln. Eur bauda 01-19 15:46
Jei po metų Estija nepradės perdirbti pusės šalyje susidarančių buitinių atliekų, Briuselis jai gali skirti 100 mln. Eur baudą.

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Walt Disney 111,04 +0,03%