Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Bastaras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Bastaras

Atsiliepimai apie Bastaras, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Bastaras, UAB

Ar uz pensiju isnesiojima zmogus gauna atlyginima ar pensininkai jam turi sumoketi nes neduoda centu nei vienam senukai nesvarbu ar yra beveik euras ar 20 centu viska pasiima sau vagia akivaizdziai nors pensininkui kiekvienas centas svarbu jiems nerupi tikri v***s
imone visiskas nesusitvarke ir neatliko pazadu. pensijos mociute iki siol negavo
Mano abu tėvai pensininkai.Šiandien 28d sausio abudu negavo pensijos prisiskambint neimanoma.Mama yra nevaikščiojanti.Jai reikia vaistų, pampersu.Kreipsimes su skundu nes bastara pasirode ne kaip rimta imonė o kaip filkina kontora
Dvi savaites name nekur neiseidame prasedejo teta taip ir negavo pensijos. Teta liko be pensijos.
. Skambinom i Bastara kiekvena diena (visa darbo diena)- neimanoma prisiskambint. Si menesi reikes kazkaip pragyvent be pinigu. Aciu zmonems kurie dirba firmoj bastaras, kurie netgi negali pakelt rageli ir zmoniskai padaryt savo darba. Taigi linku firmaj kuo greiciau likt be darbo.
Pensijos mama taip ir negavo, prasedejo dvi savaites name nekur neiseidame, laukant naujos pensiju pristatancios firmos Bastaras. Visi kiti pensininkai is musu namo gavo, mama liko be. Skambinom i Bastara, neimanoma prisiskambint. Taigi buvo nuvaziave i sodra, viska paaiskinom ir atsisakem ju paslaugu, taigi lauksim kiti menesio turetume gauti 2 pensijas. O stai si menesi reikes kazkaip pragyvent be pinigu. Aciu sudinems zmonems kurie dirba firmoj bastaras, kurie netgi negali pakelt rageli ir zmoniskai padaryt savo darba, nes del ju kaltes liko dauguma pensininku be pinigu. Taigi linku jusu firmaj kuo greiciau likt be darbo. Sudas o ne zmones.
Nei bastaras nei sodrai neprisiskbint, moma sunkiai serga, po insulto, mei vaistų, nei pampersų negaliu nupirkti.jau dvi dienos iš maisto tik vanduo. Ką jūs išdarinėjat? Jei žmogui 90metų, tai jis neturi teisės gyvent? Aš jūsų klausiu.
mamai, su visiška negalia, dingo visa pensija 2019m sausio men.. mes kreipsimes i polocija del uab Bastaras vagystes.. susisiekti su imone neimanoma.. kas tai ? vagių gauja, kad bijo žmonių ?
13 dieną turėjo būti pensiją, mama nevaikšto, apie pavalgimą net nekalbu, pampersų net nėra už ką nupirk. Gyvulei o nežmonės.
Pensija turėjome gauti 18 d. o dabar jau 24. Kiti pensininkai mūsų gatvėj gave. Sodroj gavome įmonės telefono numerį, bet nieks nekelia, dar sodroj pasake, kad jai ši mėnesi negaus tai kita mėnesi gaus dvi. Tik neaišku ar kita mėnesį nebus tas pats.
Močiutei reikia juk pragyventi, o ir vaistai reikalingi. Nežinom kur daugiau kreiptis
Siandien 23 sausio, o pensija turejo atnesti 18 sausio 2019m.Mano teta ligone 80 metu turi, neturi uz ka nupirkti maista, nurodykyt, kada ta pensija bus pristatyta. Firma net i skambucius neatsako, arba uzimta, arba nekelia ragelio.Cia faktas-kad priversti pensininkus gauti pensija per bankas, senam zmogui labai nepatogu.Geda jums, apgaudinejat savo senukus-europieciai.
Šiandien gavau pranešimą, kad UAB "Bastaras" darbuotojas buvo atnešęs man priklausančią šio mėnesio išmoką. Kadangi manęs namuose nebuvo, nurodyti telefonai pasiteiravimui: (8-6) 7794721 ir (8-6) 7795020. Nė vienu šiuo numeriu neprisiskambinau - arba neatsako arba užimta. Man pensiją Sodra visada pervesdavo į banką. Kitokių išmokų negaunu. Pasiskambinau į banką norėdama išsiaiškinti, kodėl yra pakeistos pensijos pristatymo sąlygos. Banko darbuotoja mane informavo, kad pensija man yra pervesta sausio 21 dieną. Žmonės, būkite budrūs!!!
Siandien jau 22 sausio, o pensija turejo atnesti 10sausio2019m.Mano tevai abudu gulinti ligoniai, mes neturim uz ka nupirkti pampersu, nurodykyt, kada ta pensija bus pristatyta.Suprantoma, kad atemet darba pas pastininkus-kapeikos o is kart atiduota didele suma pensininku pinigu firmai, kuria laimejo konkursa-o ta firma net i skambucius neatsako, arba uzimta, arba nekelia ragelio.Cia faktas-kad priversti pensininkus gauti pensija per banka-kas gulintiem zmogui labai nepatogu.Geda jums, apgaudinejat savo senukus-europieciai.
Ar kas gavote pensiją naujininkuose, Kapsų g. Telšių g., ir parašei. (Vilnius).
Dalia Černevičienė
2019-01-21 22:08:27 IP 188.69.195.141
Praeita savaitę mamai Veronikai Labutienei ir močiutei Pranei Labutienei, gyvenančiom Verslo g 19" Bastaras" įmonės darbuotoja Giedrė Dapkevičiene atnešė pensiją. Senyvo amžiaus moterys buvo labai pamalonintos dėl šilto ir malonaus jūsų darbuotojos bendravimo. Ačiū labai už supratimą bendraujant su senoliais.
Šiandien jau 12 dienų, kaip vėluoja pensiją. Daugybę kartų bandžiau prisiskambinti. Bastaro telefonai arba išjungti, arba įmonės darbuotojai tyčia neatsako, nesuteikia jokios informacijos, slepiasi nuo alkanų pensininkų.
Piktą iki negalėjimo. Atnešė mamai pensiją. Pirmai liepė pasirašyti, o po to padavė pinigus. Mano mamai virš 80 metų, vos juda. Ir pasekoje nusuko 40€. Skambinau į visus įmanomus duotus telefono numerius, bet dėje nuo 11 val iki 17 val niekas taip ir neatsiliepė. Kreipsimės į policiją.
Ačiū, Kaune Vitalijus Dobilaitis pensiją atnešė laiku.
Neįmanoma prisiskambinti, amžinai użimtas signalas, esant normaliam signalui niekas nekelia telefono. Neįsivaizduoju, kaip tokia neatsakinga įmonė gali laimėti konkursą nešioti pensijas.
Kada baigsis patyčios, ar čia eilinį kartą, rankas prikišo rusų "nikštuko"spectarnybos, kaip mėgsta interpretuoti mūsų valdžios ponai, kai eilinį kartą apsišika.:-!
Gyvename, atrodo, Europos sąjungoje. Kaip galima laiku nepristatyti klientui pinigų? Kaip galima neatsakinėti į klientų skambučius? Žmonės, pagalvokit ar tokiai š*******o kontorai galima patikėti pinigus? Aš ketinu mamos pensiją artimiausiu laiku pervesti atgal į Paštą, kur žmonės dirba sąžiningai jau daug metų ir kitiems rekomenduoju tą patį padaryti. O šitai kontorai galiu pasakyti tik jei nemokat organizuoti darbo, tai ir nesiimkit.
Irena 2019-01-19 13:14:44
Prasau nurodyti pavarde isnesiojancio zmogaus pensijos ir jeigu iki pirmadienio ne bus pensijos priversta busiu asmeniskai aplankyti jusu bastardu imone
kur atsakymas
Mane ne domina kur ir kas dingo -vadinasi jusu vadovas ima i darba netinkancius zmones-aferistus, tegu ponas direktorius is savo algos moka pensija, jis nepamirso sau paimti alga-tikiosiu.
greiciausiai jusu apylinke aptarnaujantis naujas zmogus dingo su visu maiseliu
Labas vakaras Lietuvos pensininkai, ar ilgai kentesite nuo tu"Bastardu".Dabar jau televizija komentoja, kad jeigu "bastardai"nepristatys pensijos iki 26 dienos, bastardai praras licenzija, o pensininkai negaus jokios pensijos, cia yra pasiticiojimas is senu zmoniu, visus mokescius mokek-o is kokiu lesu.Jeigu man ir mano tevams ne bus pristatyta pensija, ne bus uzmoketi delspinigiai uz pavelota pensija, vaziuosiu i dideli kaima Taurage su Kakadusnikais, padarysim sou, tegu
Europa pamato, kaip naikinami senukai Lietuvoje.Galvoju, kad daug kas prisijugs prie sito sou.
Nu i dar karta labas"bastardai", noriu zinoti, kada baigsis sitas chaosas su pensijoms.Jus ne zmones o"bydlo".Jus zudote savo sena karta, nei vaistu, nei maisto senas zmogus, pradirbes visa gyvenima Lietuvoje negali nupirkti, jusu imone -vagiu gauja.
Aš irgi dėl pensijos... Siaubas.. Visi telefonai bendrovės Bastaras neatsako, net direktoriaus išjungtas
Laba diena, norėtumėme pasiteirauti dėl pensijų.Anksčiau, pensijas pristatinėjo paštininkė į namus jau 10 d. Šiandien jau sausio 18 d., niekas mums nieko nepraneša. Vakar skambinome į sodrą, mums pasakė, kad dabar pensijas į namus pristatinės Jūsų įmonė. Deja, nuo vakar negalime Jums prisiskambinti suteiktais numeriais. Niekas mums nesuteikia jokios informacijos. Labai norėtųsi sužinoti, kodėl ir kada bus pristatytos pensijos. Labai gaila, kad pensinio amžiaus žmonėms nebuvo informuota apie tokius svarbus dalykus, t.y. apie įvykusius pasikeitimus. Prašome su mumis susisiekti, kitu būdu mums teks kreiptis į kitas institucijas dėl piliečių teisių pažeidimų.
Nekantriai laukiame Jūsų atsakymo.
Mano žmonai pensiją į namus atnešdavo kiekvieno mėn. 10 tą d. Šiandien jau 17-to sausio, kada laukti pensijos, žmona turi 2-trą inv. gr. ir iš 260 eur. pensijos išgyventi problematiška. Tel. 8647 97067. Kaunas. J.K. Aleksų gt..nr.. 1
Kaip prisiskambinti nurodytu telefonu??? Arba užimta arba nekelia!!! Močiute nevaikštanti, kaip susitarti dėl pensijos gavimo? Kam yra duoti kontaktai, jei bendrauti nenorite?
Grina nesamoneo ne firma, senele jau savaite laiko negauna pensijos, cia yra saraskina kontora, rageliu nekelia, reikia kreiptis i institucijas kad jie galetu perziureti sutarti su sita vadinama firma
Kodel niekas is komentuojanciu nekelia klausimo: kkb reikejo atimti is LT pasto funkcijas, kur viskas buvo sustyguota?Kur pastininkas/e zinojo visus savo klijentus, laiptiniu kodus ir t.t.Jauciu, kad be zurnalistinio tyrimo, o ji gali atlikti TIK RUTA JANUTIENE, nieko nebus, chebryte!
Siandien mama turejo gaut pensija, bet deje jos neatnese i namus nors pries tai reguliariai pasto darbuotojai laiku atnesdavo. Nuvyle jusu firma! tik vienas klausimas kada atgaus savo pinigus???
Kodėl neatsako į skambučius (Vilniuje), nes neturi darbuotojų kurie turėtų išnešioti pensijas.Tai kam imtis darbo, kurio nesugebat atlikti?
Mano mama turejo gaut pensija 10 diena, iki siol nera. Visi telefono numeriai sitos firmos kurios radau internete uzimti, isjungti arba neatsako. Toks isvaizdas kad pasislepe. Visiskai nepasiruoses darbui
Esu vilnietis, mano mama nuo 10 d., nesulaukia pensijos, kurią įįsipareigojo pristatyti į namus "įmonė" bastaras, telefono arba nekelia arba užimta, net laiptinės durų kodo negaliu perduot. Bardakas, žmonės metai kad nevalge, bet ir gyvybiškai reikalingų vaistų įsigyti negali.
Neimanoma prisiskambinti, pensijoa veluoja, kreipsiuos i sodra, kad paziretu jusu darba, nes su tokiu poziuriu, toli ne nueisit, prasau susisiekti, kada bus pristatita pensija vilniuj
Jūsų įmonė nevykdo deklaruotos veiklos. Iš anksto susisiekiau tel 867712432. Atsiliepusi, bet neprisistačiusi darbuotoja užtikrino, kad pensiją atneš tą pačią dieną, kaip ir nešdavo įmonė LT paštas. Pasakius, kad tai bus šeštadienis, darbuotoja patikino, kad jie dirba ir šeštadieniais, kad tikrai bus atnešta iki pietų, t. y. 13 val. Nepasidomėjo, ar tai vaikštantis asmuo, ar bus kam atidaryti duris, teigė, kad jie VISKĄ žino ir liepė laukti pensijos. Specialiai atvažiavau 150 km., laukiau iki 13.20 val., bet NIEKAS JOKIOS PENSIJOS NEATNEŠĖ!!
Prašau suderinti su manimi, kada bus atnešta pensija, nes atvykti su visais įgaliojimais 150 km. tikrai sudėtinga. Taip pat prašau informuoti, kaip kompensuosite nevykdomas jums deklaruota funkcijas. Įdomu kokiu būdu laimėjote konkursą, ar reikia kreiptis į viešųjų pirkimų tarnybą, kad išsiaiškintų skaidrumą?
Ar Kaune bus pristatomos pensijos sestadieniais, sekmadieniais ir svenciu dienomis ?
Rašau jums dėl pensions, kuriuos nesulaukiau namuose. Pašto darbuotojas atnešė man į namus pensiją kiekvieną mėnesį 10 kalendorinį dieną. Šiandien jau sausio 11 d. vakare, iki šiol negavau. Susiskambinti jums telefonu 867792317 neįmanoma. Prašyčiau su manim susisiekti.
Laba diena, būtų malonu kad su mainimi susisiektų Jūsų bendrovės darbuotojas ar atsakingas asmuo, kadangi Jūs iš Lietuvos pašto perėmėte funkcijas dėl senatvės pensijų netekto darbingumo pašalpų pristatymą gyventojams į namus. Norėčiau suderinti laiką ir datą kada būtų pristatoma man paskirta pašalpa.

Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
UAB "Financial accounting & law group"
Adresas: Aguonų g. 14-59, LT-03213 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; automobilių nuoma; baldų gamybos medžiagos, furnitūra; finansai; įmonių steigimas; investicinė veikla; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
FINANCIAL ACCOUNTING&LAW GROUP – teikia profesionalias buhalterinės apskaitos bei teisines paslaugas tiek ką tik įsikūrusioms, tiek veiklą vykdančioms įvairių teisinių formų bendrovėms bei fiziniams asmenims. Bendrovė taip pat nuomoja transporto priemones juridiniams bei fiziniams asmenims. Dar viena iš bendrovės...
Added Value
Aukštosios apskaitos technologijos

Adresas: Šeškinės g. 6, LT-07152 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos; turto vertinimas.
Filialai: Jurbarko g. 2A, Kaunas, Vytauto 88-3, Tauragė Finansinių ataskaitų ir konsoliduotų finansinių ataskaitų auditas; ES struktūrinių fondų lėšų panaudojimo auditas; vidaus auditas; finansinių ataskaitų peržvalga; buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal VAS ir TAS apskaitos standartus; darbo užmokesčio...
Accounting experts LT
Buhalterinės paslaugos | Įmonių steigimas

Adresas: Trimitų g. 6, LT-09318 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
BUHALTERINĖ APSKAITA Mokėsite tik už atliktą darbą; Nereikės mokėti socialinio draudimo ir kitų įmokų, kurias tenka mokėti samdant darbuotoją; Neteks rūpinti darbuotojo atostogų ar ligos metu – mes neatostogaujame ir nesergame; Nereikės įsigyti brangios apskaitos programos; Neteks rūpinti darbuotojo darbo vieta...
Thezis
Auditas, apleista buhalterinė apskaita

Adresas: S. Žukausko g. 2D, LT-49346 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
UAB THEZIS specializuojasi audito ir buhalterinės apskaitos, įmonių steigimo srityse. Atlieka Europos Sąjungos finansuojamų projektų auditą, įvairių fondų projektų lėšų panaudojimo patikrinimą. Garantuoja klientų pateiktų duomenų ir dokumentų konfidencialumą. Finansinių ataskaitų rinkinio auditas. Auditas (...

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...
Galva smėlyje problemų neišsprendžia
Galva smėlyje problemų neišsprendžia 03-21 20:48
Tik maža dalis Lietuvos verslo įmonių yra įsivertinusios korupcijos riziką ir ėmęsi atitinkamų veiksmų – mat tebevyrauja nuostata, kad korupcija siejasi tik su viešuoju sektoriumi. Tačiau...

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

Google 1223,97 +2,10%
Bank of America 28,64 -3,41%