Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Barbora

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Barbora

Atsiliepimai apie UAB "Barbora"

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Barbora"

Užsisakai daug dalykų, kažkam gaminti, atveža viską, išskyrus patį pagrindinį.
Ar tai normalu deti barboros elektroninius prietaisus ant daržoviu?
Kiek sakom tėvams arba sau maisto, tiek kažko neideda. Pvz paskutiniam pirkime vietoj 6 vnt grietinėlės įdėjo 2 vnt. Maždaug 10 pirkimų ir visose kažko neideda.
Kiek teko patiekalų sugalvotų gaminti, tiek neužteko prekių ingridiantams, ir tenka į parduotuvę eit... Netikiu, kad maximoje nėra tų prekių kurių užsakome...
Puikus bendravimas telefonu, pristatymas laiku, tačiau dalis pristatytų prekių neatitiko užsakymo, daržovės beveik visos buvo supuvusios, teko iš karto išmesti
Diana 2021-04-24 09:58:18
Labai neprofesionaliai pasielgė.
Nurodė atvykti į padalinį pokalbiui, paprašė, kad susisiekčiau kai atvyksiu, kad praneštų jog vadovė ateitų manęs pasitikti, tačiau atvykus bandant skambinti - mano numeris buvo užblokuotas. I sms niekas neatsakė.
Tokia nesmulki įmonė ir tokius vaikų žaidimus krečia, sunku suvokti. Prisegu sms kuriame visas susitarimas puikiai matosi
Aisku ne Maximoj, bet man buvo taip pakviete i pokalbi, sako tinki, dave med pazyma praeiti ir sako tu jau buk praejas, mes tau paskambinsim, kad greiciau butu. :D As sakau, gal geriau praeinu ir pats paskambinsiu. Jis man patikino, kad jie patys susisieks ir greitai. Na itariau kad taip ir sulauksiu "skambucio" kabutese. Aisku ir pamirso troliai, buciau tik veltui svaistes laika.
Užsakai akcijinę dešrą už 0, 5 kg o vietoj jos gauni kitą 120 g dešrą arba užsakai 2 l pieno akcijinio o už tą pačią kainą gauni 1 l. pieną be akcijos :)
Nusivylusi namų šeimininkė
2021-05-13 17:46:42 IP 28m86lj1
Sveiki. Noriu ir aš palikti savo atsiliepimą apie Barborą. Kad ir kaip norėčiau parašyti teigiamą, bet deja jis bus labiau neigiamas. Pradėsiu nuo to, kad man nusibodo rašyti jiems dėl nekokybiškų prekių, o situacija ne tiek, kad nesikeičia. Ji blogėja. Dažniausia problema - vaisiai ir daržovės dažnai atvežami pūnantys (kyla klausimas: ar gerbiami surinkėjai sau namo pirktų tokios būklės vaisius ir daržoves, ar patys valgytų, duotų valgyti savo vaikams tokius?). Sekanti jų amžina problema - šaldikliai kurjerių mašinose. Ne visi žmonės ledus valgo TIK vasarą. Mes su vyru esame iš tų, kurie valgo ledus nežiūrėdami, dabar žiema ar vasara, sniegas ir -30°C ar saulė ir +30°C. Ir gaunam iš Barboros juos dažniausiai atitrpusius ir suglamžytus. Kiek kartų rašiau į jų tą pagalbą, atsakymas standartinis "atsiprašome už nepatogumus, perdavėme technikams", bet situacija nesikeičia. Šiandien išsiunčiau jiems video tų ledų, tai jiems jau negana. Pareikalavo, kad išimčiau ledus iš pakuočių ir nufotografuočiau. Nors video matėsi puikiai, kad suglamžyti jie ir atitirpę. Tas pats su šaldytom uogom, vaisiais, daržovėm ir kitu šaldytu maistu. Taip, jie grąžina pinigus už pažeistas prekes arba kuponus duoda (realiai 2-3€ sekančiam apsipirkimui, kurių nesijaučia, kai apsiperki beveik ant 100€). Bet vis tiek šaldiklius netaiso, surinkėjai surenka produktus su besibaigiančiu galiojimu arba tokius, kad tik išmest į šiukšliadėžę. Ir dar pastaruoju metu kas buvo... prieš rašant savo atsiliepimą paskaičiau jau esamus atsiliepimus. Tai pas mus ta pati situacija buvo pastaruoju metu labai dažnai - ne visas prekes atveždavo. Lydraštyje nurodo, kad surinko ir veža visas, o buvo kad tai kelių prekių trūko, tai pusės ir teko rašyti į pagalbą. Vieną dieną kurjeris dėl to pas mus du kartus buvo atvažiavęs. Vežė trūkstamas prekes. Taigi, kad ir kaip bebūtų faina ir patogu, kad nereikia eiti į parduotuvę ir po to laukti eilėj prie kasos, kad apsipirkti, bet visgi dabar bent jau mūsų šeima rinksis tą seną, gerą tradicinį apsipirkimą fizinėje parduotuvėje. Ai ir iš pliusų - kurjeriai mandagūs (bent mums per šiuos pusantrų metų, kiek naudojomės Barboros paslaugomis, nebuvo nei vieno nemandagaus kurjerio) ir kad bent jau jų klientų aptarnavimo specialistai atrašo greitai.
Paskutine vieta i kur reiktu kreiptis perkant maista.
Buvo idetos ne tos prekes. Parasius suportui, suportas venge padeti prase. Buvomorasoma uzsakymu numeriu, kurie buvo pateikti laisko pavadinime. O galiausiai eme suportas ir nebeatrase... altai ten dirbantys zmones, kaip suprantu nesuinteresuoti padeti ir jeigu nenori nedirba.
Apgailėtina paslauga. Pristatytos ne visos prekės, bet apie tai, kad bus ne visos nebuvome informuoti nei gyvai, nei iš anksto. O atsisakyti prekių po pristatymo jau negalima.
Nerekomenduoju nei dėl prekių pristatymo nes užsisakyti norėjau kad į namus ne aš sirgdamas ne tai kad negavau paslaugos maisto į namus ir dar sumokėjau už pristatymą, kadangi pavedimą padariau, nenorėjo administracija iš karto pervest atgal ir dar su temperatūra turėjau vykti paimti į kitą miesto galą pasislykstetina įmonė paslaugų teikimo kokybė prasta daugiau nei pati sakysiuos nei kam rekomenduoju. Naudotis Barbora paslaugom Šiaulių m.
Labai neprofesionaliai pasielgė.
Sveiki, mano užsakymo nr. UAS2TNAZIDU4OJU. Užsakytų pievagrybių neatvežė, o vienas iš bananų visai supelijęs.
Laba diena, turiu nusiskundimą. Jau antrą kartą užsakiau Arvi kalakutienos šlaunelių maltą pakuotę, o atveža Vilniaus paukštyno, šis gamintojas man nepatinka. Tikiuosi, kad prekių surinkėjai atsakingiau žiūrės į užsakymus, jai tos prekės nėra visai nedėkite.
Živilė Gudienė
2021-04-15 16:57:55 IP 2ju3kru6
Sveiki! Pirmą kartą užsisakėme Kaune. Labai gelbėja tokia įmonė☺️, nes esame su vyru karantine. Daržovės šviežios, vištiena atskirame maišelyje. Prekės pristatytos mažiau nei per pusdienį nuo užsakymo. Užsakydami išsirinkome prekes paprastai ir patogiai☺️.

Manau taupant laiką net išėję iš izoliacijos dar ne kartą naudosimės, , Barboros" paslaugomis...
Paskutiniu metu kaip tik sakomes, taip kazkas ne taip. Prasta sitaucija su darzovemis. Siandiena pristatytos aizbergo salotos bei svogunu laiskai apgailetinos kokybes, nevalgomos. Pirkti reikia is naujo. Aisbergas trigubai mazesnis negu normali aisbergo galva, ir nuvytes, svogunu laiskai is vis pilkos spalvos ir sudziuve. Labai gaila. Negalima pasitiketi atveztom prekem, nes reikia vistiek pirkti paskui per nauja.
Noriu parašyti apie Barboros kurjerio elgesį atvežus prekes. Balandžio 10d. šeštadienį kurjeris, pristatantis prekes, savo transporto priemonę pastatė nesilaikydamas jokių taisyklių, Nors kieme buvo ne viena laisva vieta pastatyti mašinai, tačiau į pastabą, kad netinkamai pastatė mašiną arogantiškai pareiškė, kad jam sunku sunešti užsakymus, nors atnešė ir prie lifto sudėjo kelis popierinius maišelius. Jau nekalbu apie higieną, jeigu prekės dedamos ant grindų laiptinėje. Pridedu automobilio nuotrauką.
Norėjau pasidžiaugt vakarykščiu kurjeriu, kuris prekes man pristatė 17h. Esu izoliacijoje, paprašiau jo, kad prekes paliktų lauke prie laiptų, o jis stebuklingai nusigavo į daugiabučio vidų ir prekes paliko man prie pat durų ir kitoje koridoriaus pusėje atsakingai laukė, kol pasiimsiu maišus. Aš džiaugiuosi tokiu žmoguškumu ir empatiškumu.

P.S. prekių kokybė buvo nuostabi.
Rams 2021-03-31 22:34:25
Sveiki, noriu papasakoti apie savo isidarbinima i barbora kurjeriu
ar tokį šlamštą ėda baraborių ir maximorių savininkai?
Kurį laiką nuo įkūrimo gal ir buvo neblogai (gerai nebuvo niekada). Bet tai, ką šis subjektas išdarinėja pastaruoju metu, verta atskiros skundų knygos - tai jie numeta varvantį kraujais mėsos šmotą ant kitų prekių, o kurjeris bando įbrukti tokį popierinį maiša prie jo dugno priklijavęs plastikinį maišelį :D (čia gal taiko į tragikomedijos žanrą), paskui pažada atvežti sugadintas prekes kitą dieną, veža ir atveža... tik pusę. Tačiau būna ir mistinių trilerių - pvz., visa šeima vakaroja namuose, o kurjeris teigia, akd nieko namuose nebuvo :D nors net neatvažiavo (gabus melagis? nevykęs ekstrasensas?) ir amžinas atsikalbinėjimas - deja, šiandien nieko padaryti nebegalime. Tai gal padarykite visiems paslaugą ir užleiskite vietą rinkoje rimtesniam žaidėjui? nes kažin, ar dar įmanoma pas jus kažką pataisyt.
baraboriška "arietmietika"
Tik geriausi atsiliepimai apie Barborą. užsakinėjame jau tris metus ir esame labai patenkinti. sutinku, kad pasitaiko apgedusių ar besibaigiančio galiojimo prekių, bet retai ir parašius į pagalbą@barbora.lt ir nusiuntus nuotraukas, visuomet grąžina pinigus už nekokybiškas prekes. kurjeriai labai malonūs ir mandagūs.
Užsakinėjau tris kartus ir galutinai įsitikinau, kad barbora, tai prekių su besibaigenčiu galiojimu ir apipuvusiu vaisių-daržovių išvežiojimo tarnyba.
NEREKOMENDUOJU!
Sveiki siandien gavome uzsakytas prekes, dar tokiu neesu maciusi bandeliu maisas praplyses visos jos isdziuvusios...matosi jog praplyso ne dabar, o pries kokia savaite nes bandeliu kietumas tragiskas, bananai Juodi...ju net neimanoma valgyti...farso pakuotes praplisusios...tragedija tikrai daugiau i Jusu imone nesikreipsiu ir niekam nerekomenduoju....
Citrinos supuvę, svogūnai supuvę, salota irgi tokia nelabai šviežia.....2021 02 27 pirkta...
2021-02-25 dienos užsakyme GUUEADIC2DU4HEY į krepšelį įtraukiau bananus, kurie kaip savaitgalio akcija (2021-02-25-2021-02-28) turėjo kainuoti 0, 79 euro už kg., tačiau mokėjau po 0, 99. Skambinau į pagalbos telefoną. Paaiškino, kad bananams akcija netaikoma. Tačiau, darydama pavedimą kitam žmogui 2021-02-26, jau matau, kad akcija jau galioja ir bananams (0, 79 eurai/kg). Tai vis gi čia nesusipratimas ar žmonių mulkinimas?
Seniai dirbančių surinkėjų algos sumažėjo iki 600-700eu., net vasarą atlyginimai buvo didesni...
Nerekomenduoju. Produkcija atveža sugedusia, daržovės supuvusios, plaukų priežiūros priemonės oradarytos pažiūrėti.. r viso to pasakoje duoda 2e nuolaidos kodą? Kažkoks apsurdas kratosi atsakomybės. Prekių vertė buvo ne 2e. O žymiai daugiau. Daugiau gyvenime mebesisakysiu iš Barboros. Naglumas aukščiausios klasės.
Nerekomenduoju. Atveža atliekas arba maistą po galiojimo.
laba diena, noreciau zinoti, kodel be ispejimo pradejote komplektuoti uzsakymus Liepkalnio 112.., labai siauras asortimentas ir to puse nebuna.Ar privalau nulenkti galva, kad bent ka atvezat. Noreciau gauti prekes is Savanoriu 247.
Sveiki, 2021 02 03d. Atvežie visiskai supuvusius agurkus.
Vergas 2021-01-16 11:12:53
Išnaudotojai, mėnesį ari, stengiesi. Ir ne 400e nesumoka.. Gėda. Vergovę jau baigėsi senai. Ir eikit nx su savo pažadais
Labai paprastas skaiciavimas, 4 dirbi po 14 val 4 laisvas, kas antra savaite ikrenta 1 diena plius extra dar po 14 val.per menesi gaunasi 250 val.Bingo!!!Jusu alga jei gavote 400 eur, 1, 5 eur per valanda!!!
Kodėl Barboroje galima užsisakyti tik 4 produkto vienetus? Maximoje galiu imti 10 Maxima favorite žirnelių, Barboroje 4. Argumentai kokie? Ar tam kad daryčiau kelis krepšelius, ar tam kad prioritetas būtų apsipirkti Maximoje, nes kaip galima klientui nurodinėti, kiek prekių jis gali įsigyti? Ar tai nepažeidžia vartotojo teisių? Bent jau leidžiamas kiekis būtų 10, kaip kitose el.parduotuvėse.
Iš pradžių džiaugiausi, bet jau antrą kartą nusiviliu Barbora. Nepagalvojusi apie galimą atsainų darbą užsisakiau raugintų kopūstų. Visas maišas atkeliavo varvantis, jame buvusios prekės aplaistytos kopūstų rasalu. Bet varvantis maišas dar nėra tokia blogybė, kaip prekių pakeitimas kitomis. Šiandien užsisakiau duonos gaminį, kuriame nėra chemikalų. Jis buvo pakeistas kitu gaminiu, kuriame chemijos gal 8 rūšys. Gaila, bet iškeliavo į šiukšlių dėžę. Kaip suprantu pakaitalai renkami nežinia pagal ką. Į sudėtį net nereaguojama. Linksmiausia buvo su dantų pasta. Užsisakėme skirtą jautriems dantims. Atkeliavo visiškai kitos rūšies, tik gamintojas buvo tas pats. Barbora savo tinklapyje rašo, kad pakeičia į tos pačios sudėties prekes, jeigu prekių neturi. Toli gražu. Abiejų pastų sudėtis buvo visiškai skirtinga. Todėl konstatuoju, kad Barborai svarbu tik nulupti pinigus ir kažką iškišti pirkėjui. Jautiesi tikrai apgautas, nes apie tai, kad prekės nėra, turėtum būti informuotas prieš užsakant ją.
dirba besmegeniai pakuotojai, sumeta visas prekes į maišą, tortas, žuvis, nesvarbu, atveža prekes visas žuvies sunkoj, parašai skundą, sako padarykit nuotrauką, atsiprašom. idiotų gauja. nepirkite pas juos, geriau pačiam.
Noriu ypatingai padėkoti šiandien mus aptarnavusiam kurjeriui, kuris, negalėdamas privažiuoti, pristatė produktus gerą gabalą kelio pėsčiomis. Maža to, su ŠYPSENA, ne piktas. Ir dar padėjo sniege užklimpusiam kitam vairuotojui. Nuotaika pakili visą dieną. Kaip gera, kai yra tokių žmonių!
Neimanoma prisiregistruotis
laima luciuk 2021-01-18 16:57:23
Labai noreciau paklausti ar tas pagalbos telefonas pagaliau dirba ar del vaizdo nurodytas prisiskambinti neina atsakiklis tik tipo visi konsultantai uzimti neimanoma gauti pagalbos del prekiu ka visi konsultantai paliuosuoti ar bimbineja nekeldami telefono ragelio net neperskambina nors sakokad susisieks kas cia vyksta pasityciojimas ar kaip?
Nu jau tik nereikia.. Jūs supraskit kad esat ne vienintelė klientė per visą Lietuvą, Jie sulaukia per dieną daugybę skambučių ir tiesiog fiziškai neįmanoma suspėti visiems atsakyti ir tą pačia dieną išspręsti problemų. Palinkėčiau tiesiog kantrybės ir supratingumo. :)
stasys 2020-12-26 14:21:15
Begėdžiai, vaikams ir mamos su vežimėliais vietos nepaliekate. Svarbu pinigą uždirbti. Visuomenei nepagarbi įmonė. Socialiai neatsakinga ir nerupestinga. Rašysime žiniasklaidai. Pranešta policijai. Barbora - kiaulės.
Ka jus cia nusirasot visai, zmogus nunese maista, paliko masina 3minutem, ar gaila jums????Jus geriau dziaukities, kad padeda zmonems kurie neturi galimybes nueiti iki parduotuves, nera kam nupirkti ka kalbeti jei savi neturi laiko, aciu Barbora, kad esi!
Labai didelis aciu Barborai Kaune, tikrai esu labai patenkinta, kad esate, gelbejate mociute, tikrai prekes pristatomos laiku ir kokybiskai, ne karto neteko nusivilti aciu labai labai!
Visiškai nusivažiavo Barbora. Pristatymai atkeliauja nepilni, kai atveža trūkstamas prekes antrą kartą, vėl trūksta. Dėl kiekvieno užsakymo reikia skaičiuotis ir rašyti krūvą laiškų. Problemos su kiekvienu užsakymu, ko anksčiau tikrai nebuvo.
Sveiki.
Ar galėtumėte geriau pridėti atvežimo mokestį? (net ir jei tai 5 papildomi eurai)
Vienam žmogui tikrai sunku surinkti 20 eur produktų, ypač jei valgai sveikai (šviežios daržovės, vaisiai), juo labiau, kad yra ribojamas to paties produkto kiekis (pvz. max 4 vienetai špinatų).
Tada gali nebent užsipirkti papildomai kavos 5 kilogramus, bet tada kas savaitę reikia pirkt tą kavą :D
Dėl to beveik neįmanoma naudotis paslaugomis.
Ačiū už dėmesį.
Sėkmės iš Kauno :)
2021-01-10 14:55:59 IP 28ma2ofu
Noriu pasidžiaugti puikia patirtimi perkant Barbora parduotuvėje. Pandemijos metu pradėjau dažniau pirkti maistą internetu ir nė karto neteko nusivilti. Prekės atvežamos kokybiškos, šviežios, viskas tvarkingai sudėta, kurjeriai malonūs ir operatyvūs. Pinigai, jei reikia, grąžinami greitai. Noriu palinkėti visam kolektyvui didelės sėkmės. Gyvuokite, esate tikrai reikalingi :) Žmonės, kurie skundžiasi, man atrodo rašo ne vietoje. Juk yra aptarnavimo linija, telefonas, el. paštas - kodėl neišreiškus savo pastebėjimų ten? Apie avokadus ir triukšmą kieme ;))) Juokinga ir skaityti, kai žmonės tik rėkti moka, bet nesikreipia ten, kur priklauso.
Evelina 2021-01-07 23:32:05
O, laba diena, Paula, ir Jūs komentarus skaitote
Duok pavarde. I mesnger parasysiu. Paziuresi kokia paula :D
g 2020-11-13 01:12:23
tik neapsik
O, laba diena, Paula, ir Jūs komentarus skaitote

Nikadita
Event Guru

Adresas: Vytauto g. 37-1, LT-08122 Vilnius.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Apie mus 2011 m. vasario mėn. duris atvėrė restoranas "Natali" Žalgirio g. 92, Vilnius, "Kernavės verslo centre", II aukšte. Jūsų paslaugoms erdvi salė (galime priimti: banketo metu - iki 150 svečių, furšeto metu - iki 250 svečių). VIDEO: http://youtu.be/FOx4w7g_gvY Šaunus restoranų "Natali" kolektyvas padės Jums...
BGC SERVICE
BGCPARDUOTUVE

Adresas: A.V.Graičiūno g. 32, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: daržovės; maistas į namus, biurą; maisto parduotuvės; sveiki produktai; vaisiai.
Vaisiai ir Daržoves ,Riešutai internetu ,džiovintos uogos, džiovinti vaisiai ,šokoladiniai riešutai,sėklos ,Liofilizuotos ,užkandžiai ,egzotiniai ,tropiniai ,ekologiški i namus, internetu, urmu ,i ofisą ,i biurą, be cukraus ,pigiau ,šokolade ,akcija ,rūšys ,pristatymas ,apvalkale ,dovanoms. Natūralus džiovinti...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Sraigių delikatesai
Sraigių degustacijos

Adresas: Rasytės g. 24-59, LT-48118 Kaunas.
Veiklos sritys: sveiki produktai; kavinės, klubai, barai, restoranai; maistas į namus, biurą; maisto produktai; pramogos ir poilsis.
SRAIGIŲ DEGUSTACIJOS BEI SRAIGIŲ SU BURGINDIŠKU PADAŽU PREKYBA Atstovaujame Lietuvos sraigių augintojus, kurie augina Helix Aspersa Maxima sraiges. UNIKALI UŽSAKOMOJI SRAIGIŲ DEGUSTACIJA Sraigių degustacija įmonių šventėse Sraigių degustacija vestuvėse Sraigių degustacija krikštynose Sraigių degustacija...

ES užsienio politikos vadovas žada priešintis Rusijai, varžyti ją ir dirbti su ja 06-16 17:17
Europos Sąjungos užsienio politikos vadovas Josepas Borrellis trečiadienį išdėstė Bendrijos planą dėl stabilesnių santykių su Rusija kūrimo, bet įspėjo, kad ryšiai su Maskva atrodo blogėsiantys.
Ministrų kabinetas sudarė sąlygas "Mūšos" elektros skirstyklos statybai
Ministrų kabinetas sudarė sąlygas "Mūšos" elektros skirstyklos statybai 06-16 16:52
Baltijos šalims sinchronizuojant elektros tinklus su žemynine Europa, Vyriausybė trečiadienį sudarė sąlygas vieno iš 14 strateginių projektų – skirstyklos "Mūša" – statybai.
NBFC, perėjęs prie hibridinio darbo modelio, tikisi sutaupyti apie 200.000 Eur kasmet 06-16 16:26
Nacionalinis bendrųjų funkcijų centras (NBFC), centralizuojantis viešojo sektoriaus įstaigų buhalterinės apskaitos ir personalo administravimo funkcijas, nuo liepos 1 d. dirbs taikydamas mišrų...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Chevron 110,30 +2,16%
Citigroup 73,82 -1,78%