Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Barbora

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Barbora

Atsiliepimai apie UAB "Barbora"

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Barbora"

Norėjau pasidžiaugt vakarykščiu kurjeriu, kuris prekes man pristatė 17h. Esu izoliacijoje, paprašiau jo, kad prekes paliktų lauke prie laiptų, o jis stebuklingai nusigavo į daugiabučio vidų ir prekes paliko man prie pat durų ir kitoje koridoriaus pusėje atsakingai laukė, kol pasiimsiu maišus. Aš džiaugiuosi tokiu žmoguškumu ir empatiškumu.

P.S. prekių kokybė buvo nuostabi.
Rams 2021-03-31 22:34:25
Sveiki, noriu papasakoti apie savo isidarbinima i barbora kurjeriu
ar tokį šlamštą ėda baraborių ir maximorių savininkai?
Kurį laiką nuo įkūrimo gal ir buvo neblogai (gerai nebuvo niekada). Bet tai, ką šis subjektas išdarinėja pastaruoju metu, verta atskiros skundų knygos - tai jie numeta varvantį kraujais mėsos šmotą ant kitų prekių, o kurjeris bando įbrukti tokį popierinį maiša prie jo dugno priklijavęs plastikinį maišelį :D (čia gal taiko į tragikomedijos žanrą), paskui pažada atvežti sugadintas prekes kitą dieną, veža ir atveža... tik pusę. Tačiau būna ir mistinių trilerių - pvz., visa šeima vakaroja namuose, o kurjeris teigia, akd nieko namuose nebuvo :D nors net neatvažiavo (gabus melagis? nevykęs ekstrasensas?) ir amžinas atsikalbinėjimas - deja, šiandien nieko padaryti nebegalime. Tai gal padarykite visiems paslaugą ir užleiskite vietą rinkoje rimtesniam žaidėjui? nes kažin, ar dar įmanoma pas jus kažką pataisyt.
baraboriška "arietmietika"
Tik geriausi atsiliepimai apie Barborą. užsakinėjame jau tris metus ir esame labai patenkinti. sutinku, kad pasitaiko apgedusių ar besibaigiančio galiojimo prekių, bet retai ir parašius į pagalbą@barbora.lt ir nusiuntus nuotraukas, visuomet grąžina pinigus už nekokybiškas prekes. kurjeriai labai malonūs ir mandagūs.
Užsakinėjau tris kartus ir galutinai įsitikinau, kad barbora, tai prekių su besibaigenčiu galiojimu ir apipuvusiu vaisių-daržovių išvežiojimo tarnyba.
NEREKOMENDUOJU!
Sveiki siandien gavome uzsakytas prekes, dar tokiu neesu maciusi bandeliu maisas praplyses visos jos isdziuvusios...matosi jog praplyso ne dabar, o pries kokia savaite nes bandeliu kietumas tragiskas, bananai Juodi...ju net neimanoma valgyti...farso pakuotes praplisusios...tragedija tikrai daugiau i Jusu imone nesikreipsiu ir niekam nerekomenduoju....
Citrinos supuvę, svogūnai supuvę, salota irgi tokia nelabai šviežia.....2021 02 27 pirkta...
2021-02-25 dienos užsakyme GUUEADIC2DU4HEY į krepšelį įtraukiau bananus, kurie kaip savaitgalio akcija (2021-02-25-2021-02-28) turėjo kainuoti 0, 79 euro už kg., tačiau mokėjau po 0, 99. Skambinau į pagalbos telefoną. Paaiškino, kad bananams akcija netaikoma. Tačiau, darydama pavedimą kitam žmogui 2021-02-26, jau matau, kad akcija jau galioja ir bananams (0, 79 eurai/kg). Tai vis gi čia nesusipratimas ar žmonių mulkinimas?
Seniai dirbančių surinkėjų algos sumažėjo iki 600-700eu., net vasarą atlyginimai buvo didesni...
Nerekomenduoju. Produkcija atveža sugedusia, daržovės supuvusios, plaukų priežiūros priemonės oradarytos pažiūrėti.. r viso to pasakoje duoda 2e nuolaidos kodą? Kažkoks apsurdas kratosi atsakomybės. Prekių vertė buvo ne 2e. O žymiai daugiau. Daugiau gyvenime mebesisakysiu iš Barboros. Naglumas aukščiausios klasės.
Nerekomenduoju. Atveža atliekas arba maistą po galiojimo.
laba diena, noreciau zinoti, kodel be ispejimo pradejote komplektuoti uzsakymus Liepkalnio 112.., labai siauras asortimentas ir to puse nebuna.Ar privalau nulenkti galva, kad bent ka atvezat. Noreciau gauti prekes is Savanoriu 247.
Sveiki, 2021 02 03d. Atvežie visiskai supuvusius agurkus.
Vergas 2021-01-16 11:12:53
Išnaudotojai, mėnesį ari, stengiesi. Ir ne 400e nesumoka.. Gėda. Vergovę jau baigėsi senai. Ir eikit nx su savo pažadais
Labai paprastas skaiciavimas, 4 dirbi po 14 val 4 laisvas, kas antra savaite ikrenta 1 diena plius extra dar po 14 val.per menesi gaunasi 250 val.Bingo!!!Jusu alga jei gavote 400 eur, 1, 5 eur per valanda!!!
Kodėl Barboroje galima užsisakyti tik 4 produkto vienetus? Maximoje galiu imti 10 Maxima favorite žirnelių, Barboroje 4. Argumentai kokie? Ar tam kad daryčiau kelis krepšelius, ar tam kad prioritetas būtų apsipirkti Maximoje, nes kaip galima klientui nurodinėti, kiek prekių jis gali įsigyti? Ar tai nepažeidžia vartotojo teisių? Bent jau leidžiamas kiekis būtų 10, kaip kitose el.parduotuvėse.
Iš pradžių džiaugiausi, bet jau antrą kartą nusiviliu Barbora. Nepagalvojusi apie galimą atsainų darbą užsisakiau raugintų kopūstų. Visas maišas atkeliavo varvantis, jame buvusios prekės aplaistytos kopūstų rasalu. Bet varvantis maišas dar nėra tokia blogybė, kaip prekių pakeitimas kitomis. Šiandien užsisakiau duonos gaminį, kuriame nėra chemikalų. Jis buvo pakeistas kitu gaminiu, kuriame chemijos gal 8 rūšys. Gaila, bet iškeliavo į šiukšlių dėžę. Kaip suprantu pakaitalai renkami nežinia pagal ką. Į sudėtį net nereaguojama. Linksmiausia buvo su dantų pasta. Užsisakėme skirtą jautriems dantims. Atkeliavo visiškai kitos rūšies, tik gamintojas buvo tas pats. Barbora savo tinklapyje rašo, kad pakeičia į tos pačios sudėties prekes, jeigu prekių neturi. Toli gražu. Abiejų pastų sudėtis buvo visiškai skirtinga. Todėl konstatuoju, kad Barborai svarbu tik nulupti pinigus ir kažką iškišti pirkėjui. Jautiesi tikrai apgautas, nes apie tai, kad prekės nėra, turėtum būti informuotas prieš užsakant ją.
dirba besmegeniai pakuotojai, sumeta visas prekes į maišą, tortas, žuvis, nesvarbu, atveža prekes visas žuvies sunkoj, parašai skundą, sako padarykit nuotrauką, atsiprašom. idiotų gauja. nepirkite pas juos, geriau pačiam.
Noriu ypatingai padėkoti šiandien mus aptarnavusiam kurjeriui, kuris, negalėdamas privažiuoti, pristatė produktus gerą gabalą kelio pėsčiomis. Maža to, su ŠYPSENA, ne piktas. Ir dar padėjo sniege užklimpusiam kitam vairuotojui. Nuotaika pakili visą dieną. Kaip gera, kai yra tokių žmonių!
Neimanoma prisiregistruotis
laima luciuk 2021-01-18 16:57:23
Labai noreciau paklausti ar tas pagalbos telefonas pagaliau dirba ar del vaizdo nurodytas prisiskambinti neina atsakiklis tik tipo visi konsultantai uzimti neimanoma gauti pagalbos del prekiu ka visi konsultantai paliuosuoti ar bimbineja nekeldami telefono ragelio net neperskambina nors sakokad susisieks kas cia vyksta pasityciojimas ar kaip?
Nu jau tik nereikia.. Jūs supraskit kad esat ne vienintelė klientė per visą Lietuvą, Jie sulaukia per dieną daugybę skambučių ir tiesiog fiziškai neįmanoma suspėti visiems atsakyti ir tą pačia dieną išspręsti problemų. Palinkėčiau tiesiog kantrybės ir supratingumo. :)
stasys 2020-12-26 14:21:15
Begėdžiai, vaikams ir mamos su vežimėliais vietos nepaliekate. Svarbu pinigą uždirbti. Visuomenei nepagarbi įmonė. Socialiai neatsakinga ir nerupestinga. Rašysime žiniasklaidai. Pranešta policijai. Barbora - kiaulės.
Ka jus cia nusirasot visai, zmogus nunese maista, paliko masina 3minutem, ar gaila jums????Jus geriau dziaukities, kad padeda zmonems kurie neturi galimybes nueiti iki parduotuves, nera kam nupirkti ka kalbeti jei savi neturi laiko, aciu Barbora, kad esi!
Labai didelis aciu Barborai Kaune, tikrai esu labai patenkinta, kad esate, gelbejate mociute, tikrai prekes pristatomos laiku ir kokybiskai, ne karto neteko nusivilti aciu labai labai!
Visiškai nusivažiavo Barbora. Pristatymai atkeliauja nepilni, kai atveža trūkstamas prekes antrą kartą, vėl trūksta. Dėl kiekvieno užsakymo reikia skaičiuotis ir rašyti krūvą laiškų. Problemos su kiekvienu užsakymu, ko anksčiau tikrai nebuvo.
Sveiki.
Ar galėtumėte geriau pridėti atvežimo mokestį? (net ir jei tai 5 papildomi eurai)
Vienam žmogui tikrai sunku surinkti 20 eur produktų, ypač jei valgai sveikai (šviežios daržovės, vaisiai), juo labiau, kad yra ribojamas to paties produkto kiekis (pvz. max 4 vienetai špinatų).
Tada gali nebent užsipirkti papildomai kavos 5 kilogramus, bet tada kas savaitę reikia pirkt tą kavą :D
Dėl to beveik neįmanoma naudotis paslaugomis.
Ačiū už dėmesį.
Sėkmės iš Kauno :)
2021-01-10 14:55:59 IP 28ma2ofu
Noriu pasidžiaugti puikia patirtimi perkant Barbora parduotuvėje. Pandemijos metu pradėjau dažniau pirkti maistą internetu ir nė karto neteko nusivilti. Prekės atvežamos kokybiškos, šviežios, viskas tvarkingai sudėta, kurjeriai malonūs ir operatyvūs. Pinigai, jei reikia, grąžinami greitai. Noriu palinkėti visam kolektyvui didelės sėkmės. Gyvuokite, esate tikrai reikalingi :) Žmonės, kurie skundžiasi, man atrodo rašo ne vietoje. Juk yra aptarnavimo linija, telefonas, el. paštas - kodėl neišreiškus savo pastebėjimų ten? Apie avokadus ir triukšmą kieme ;))) Juokinga ir skaityti, kai žmonės tik rėkti moka, bet nesikreipia ten, kur priklauso.
Evelina 2021-01-07 23:32:05
O, laba diena, Paula, ir Jūs komentarus skaitote
Duok pavarde. I mesnger parasysiu. Paziuresi kokia paula :D
g 2020-11-13 01:12:23
tik neapsik
O, laba diena, Paula, ir Jūs komentarus skaitote
Esu sužavėta paslaugomis. Labai patinka prekių užsakymo būdas - patogi naudoti svetainė, viskas sklandu, žingsniai aiškūs, "draugiški vartotojui", tvarkingi ir aiškūs užsakymo patvirtinimai, patogūs priminimai. Tvarkingas pristatymas mano pasirinktu laiko intervalu. Tvarkingas bekontaktis perdavimas. Labai patiko, kad vietoje tam tikrų prekių, kurių sukrovimo ir pristatymo dieną nebuvo, pakuotojai apdairiai parinko kitas panašias prekes. Mano atveju tai buvo tam tikros rūšies silkė ir tam tikros rūšies kūčiukai. Labai miela, kad prieš Kūčias nelikau be silkės ir be tų kūčiukų, labai mielas dalykas man buvo šis jų parinkimas. O va, pvz. grikiai, kurių mano pageidaujamos rūšies neturėjo, jie ir neįdėjo, o šventėm tikrai tie grikiai man neaktualūs ir šis jų sprendimas man taip pat patiko. Pinigus už prekes, kurių neturėjo, o taip pat kainų skirtumą (už sudėtas alternatyvias prekes) man į sąskaitą gražiai pervedė per porą - trejetą dienų. Taip pat patiko, kad pristatymas yra nemokamas (minimali užsakymo suma nemokamam pristatymui yra ir gyvenimiškai labai jau minimali). Žodžiu, geras servisas, man patinka. Užsisakinėsiu dar ir rekomenduoju.
kestutis albrektas
2020-12-23 18:35:34 IP 28m96a6v
Super dirba Klaipėda nėra juokui problemu
Pusė produktų būna nesudėta, vienus produktus pakeičia kitais, kokių mes net nevalgome. Iš pradžių buvo tikrai super, bet jau paskutinius 2 kartus laaabai stipriai nuvylė.
Įdomu, kai konservuotų pomidorų nesant užsakytiems į kitus nepakeičia, bet vegetarišką picą į su mėsa be problemų, kai akivaizdžiai yra dar vegetariško tipo gaminių užsakyme, kas galėtų duot suprast, kad su mėsa netinka.
Prekių negavau, pinigų negrąžino. Skambinu savaitę laiko, nekelia. Į el.laiskus neatsako. Esu pasipiktinusi.
Siauliu barboros kurjeriai (ziteriai) net nesiteikia pristatyti prekiu numatytu laiku, maza to, net ta pacia nustatyta diena to padaryti nesugeba. Siaubas...
Barboros vadovams turėtų būti GĖDA, kad tokiu metu SUMAŽINO ATLYGINIMĄ darbuotojams... GĖDA!!!
Idomiausei tai, kad leidzia isideti preke. Susimoki pinigelius per banka, pries pora dienu, o prekes neideda, neatveza. Atseit nebeturejo parduotuveje !!! ??? Ir pinigus grazina po keliu dienu.Tai kaip suprast ???
Ignas Paulauskas
2020-12-11 10:53:43 IP 2ju3ktsj
Labai prastai. Buvo uzsakyta i barbora pirkiniu stotele Circlek degalineje atsiimant nuo 16 iki 19 val. Gavus uzsakymo patvirtinima buvo parasyta, jog prekes bus paruostos atsiemimui nuo 16 val. Darbas baigesi 15:30, kol atvaziavau, buvo 16 val. Ir spekit, ar buvo jos tuo metu paruostos? Tikrai ne. Kurjeris atvaziavo tik po 17 val. Negana to, ir vaisiu kokybe prasta. Reziume - pralaukiau 1 val., nerekomenduoju naudotis, jeigu taupot savo brangu laika. Jeigu parasyta, kad bus paruosta atsiimti nuo 16 val., tai nereiskia, jog prekes tada ir bus paruostos. Parasius atsiliepima bei sukontaktavus el. pastu jokio bent menkiausio atsiprasymo irgi negavau. 0/5 zvaigzduciu.
Jei esi dabartiniu metu didelės rizikos grupėj, aišku, geriausia prekes užsisakyti per Barborą.Esu 76 m, bet sugebu naudotis internetu ir užsisakyti prekes juo. Nesu turtinga, kaip ir dauguma Lietuvos pensininkų.Noriu išsivirti paprasto, bet labai naudingo sultinio iš kaulų....neįmanoma, nes tokio kaulų rinkinio jums barbė nepasiūlys,...noriu duoniukų, na, atleiskit man, ne lietuviškų..rodos, SONKO vadinasi...nerasiu.Na, noriu paprasto mano mėgiamo tamsaus alaus siūlo (man nematyto senais gerais laikais, kai pati galėjau išsirinkti) visada brangius pavyzdžius.Žodžiu, pasirinkti galima tik iš brangiai kainuojančių daiktų, bet ne pensininkų kišenei pritaikytų prekių.Gerai, kad turiu ko paprašyti, kad nupirktų man tai, ko BARBORA tikrai nepasiūlys ir jos pasiūloj nerasi.

9, nepigaus, net man nematytų
Kaip taip įmanoma
2020-12-09 19:37:23 IP 2ju3l3qr
Šiandien užsakėme prekes, atlikome pavedimą pagal išankstinę sąskaitą 14, 40h. Pasirinkome atsiėmimą stotelėje dar šiandien 19-20h. 19.20 skambinam, kad negavom daugiau jokios info dėl užsakymo, tai ką sugeba pakomentuoti, kad jie nėra gavę dar to apmokėjimo.. kai iš sąskaitos jau nurašyti pinigai net ne rezervuoti. Būtų bent įspėję, kad kažkas negerai.
Svetainės informacija nėra išpildyta, kaip matau nemažai spragų, apie kaikurių prekių kiekius net nekomentuosiu, maždaug ai kiaulėm viskas tiks.
Pirmą kartą užsisakiau Barborą, nes sėdime saviizoliacijoje. Vištienos nėra, jogurto nėra, pieno vietoje dviejų butelių tik vienas, pupelių mano užsakytų nebuvo, tai įdėtos savo nuožiūra kitokios. Nuėjus į parduotuvę niekada nebūna, kad nerastum vištienos ar actimelio. Tai dabar ką, antrą kartą užsisakinėti, ar geriau prašyti kaimyno? Nuvylėte..
Kodel negaliu nusipirkti vaikui pieno misinuko pagal adresa kur gyvenu? Kol nepasirenku adreso rodo, kad yra. Tik paspaudi ir jau butent to nera kokio reikia. Ka daryt mamai kai reikia ir negali lakstyti ir ieskot per visas parduotuves..
Barbora dirba puikiai! Pandemijos metu tai labaj patogu. Užsakymų daugybė! Labai dėkinga darbuotojams! Ačiū! O vietoj to, kad reikšti nepasitenkinimą siūlyčiau paskaičiuoti nervų, laiko ir kelionės išlaidas.
Antra karta uzsisakiau Panevezyje prekes. Likau nepatenkinta, dalis vynuogiu ir mandarinu supuve, didieji greipfrutai zali, nesunoke.
Asta 2020-09-27 17:21:52
Kada baigsis triukšmas daugiabučiu kiemuose? Vežiojant prekes tais savo plasmasiniais ratukais vežamos prekės kelia triukšma nuo pat ankstyvo ryto ir net sekmadieniais. Mašinos važiuodamos iš kiemo atbuline pavara cypsi irgi nuo pat ankstyvo ryto. Ar žmonės gyvenantys daugiabučiuose jau neturi teisės ramiai gyventi? Negi reiks rašyti skundus? Manau, kad tokia problema galima išspresti. Tai jau tampa tiesiog nepakenčiama. Konkrečiai kalbu apie triukšma Vilniuje, Fabijoniškiu g. 3 kieme, bet manau, kad ta pati problema yra ir kituose rajonuose.
Skaiciau atsiliepimus, bet i jusu komentara negalejau jo tiesiog praleisti, sveiki atvyke gyventi i miesta, visi kaip vaziavo taip ir vaziuos ar jum patinka ar ne trukdo ar ne. Gyvenat bute pati turit suprast kas dedasi uz langu. Cia jusu bereiksmis skundas/komentaras, jai jau taip norit ramybes kelkites gyvent i privatu nama toliau nuo miesto ar i kaima koki. Matau nelabai gaudotes miesto daugiabutyje gyvenant ;)
pirma:pirkau tik vieną kartą, nes esu pandemijos rizikos grupėj.Antra, dėl maisto prekių pretenzijų nėra, išskyrus, kad, man, kaip pensininkei čia pasirinkimui tik brangesnės prekės, nei aš galėčiau susirasti bevaikščiodama po parduotuvę.Trečia, ne maisto prekių asortimentas ypač skurdus, pvz, sėdžiu namie noriu megzti...manot, galiu ką nors iš Barboros pasirinkti?Ne.Tai tik vienas pavyzdys, o jų daug.

Nikadita
Event Guru

Adresas: Vytauto g. 37-1, LT-08122 Vilnius.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Apie mus 2011 m. vasario mėn. duris atvėrė restoranas "Natali" Žalgirio g. 92, Vilnius, "Kernavės verslo centre", II aukšte. Jūsų paslaugoms erdvi salė (galime priimti: banketo metu - iki 150 svečių, furšeto metu - iki 250 svečių). VIDEO: http://youtu.be/FOx4w7g_gvY Šaunus restoranų "Natali" kolektyvas padės Jums...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Sraigių delikatesai
Sraigių degustacijos

Adresas: Rasytės g. 24-59, LT-48118 Kaunas.
Veiklos sritys: sveiki produktai; kavinės, klubai, barai, restoranai; maistas į namus, biurą; maisto produktai; pramogos ir poilsis.
SRAIGIŲ DEGUSTACIJOS BEI SRAIGIŲ SU BURGINDIŠKU PADAŽU PREKYBA Atstovaujame Lietuvos sraigių augintojus, kurie augina Helix Aspersa Maxima sraiges. UNIKALI UŽSAKOMOJI SRAIGIŲ DEGUSTACIJA Sraigių degustacija įmonių šventėse Sraigių degustacija vestuvėse Sraigių degustacija krikštynose Sraigių degustacija...

"Boeing 737 Max” turi naujų problemų
"Boeing 737 Max” turi naujų problemų 04-10 15:10
Penktadienį JAV aviacijos bendrovė "Boeing" dėl galimos elektros sistemos problemos rekomendavo 16 savo klientų sustabdyti lėktuvų "737 Max" eksploatavimą.
JAV tarnybos nerado ryšio tarp "Johnson & Johnson" vakcinos ir kraujo krešulių susidarymo atvejų 04-10 14:32
Pagrindinė JAV farmacijos sektoriaus priežiūros tarnyba penktadienį paskelbė iki šiol neradusi "priežastinio" ryšio tarp bendrovės "Johnson & Johnson" ("J&J") sukurtos vakcinos ir retų atvejų, kai...
"Litexpo" jau planuoja reklamas būsimiems renginiams
"Litexpo" jau planuoja reklamas būsimiems renginiams 04-10 13:48
"Litexpo" parodų centras su komunikacijų planavimo agentūra "Carat" pasirašė preliminarią iki 250.000 Eur vertės sutartį dėl reklamos būsimiems renginiams.

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Procter & Gamble 136,37 -0,65%