Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Banelituras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Banelituras

Atsiliepimai apie Banelituras, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Banelituras, UAB

Nepakartojami įspūdžiai iš kolektyvo kelionės į Izraelį vasario 18-22 d. Mėgavomės kiekviena akimirka. Per labai trumpą laiką pamatėme įspūdingas vietas ir objektus, išgirdome jų istoriją, maudėmės Negyvojoje jūroje. Viskas organizuota puikiai. Gidė Irina verta atskiro pagyrimo. Konkreti, įdomi, profesionali, žavėjo įvairiais pasakojimais. Lydinčioji gidė taip pat Rasa rūpestinga, kurianti gražius, pagarbius santykius. Ačiū Banelituro komandai.
Ačiū labai už puikią kelionę 2020-02-19/24 į žydrąją pakratę Prancūzijoje. Nuostabūs provanco miesteliai-erelio lizdai, Nica, Monaco, gėlių ir citrinų karnavalai. Puikus strateginėje vietoje apgyvendinimas. Viskas vietoje, pagal kiekvieno poreikius.Profesionalus gidas Jonas, bei puikus kelionės paketas; viskas apgalvota iki smulkmenų. Nuoširdus ačiū ir iki kitų susitikimų kelionėse.
Ačiū už puikiai suorganizuotą kelionę į Nicą, kuri įvyko š.m. vasario 19 - 23 d.d. Parinktos nuostabios vietos, įdomios degustacijos, puikus viešbutis. Neapsakomai inteligentiškas ir be galo mylintis savo darbą ir Provansą gidas Jonas įdomiai pasakojo įvairias paslaptingas istorijas ir tikslius istorinius faktus. Dar kartą AČIŪ visai komandai ir ypač vadovui Dariui Baneliui. Kartelė pakelta aukštai. Taip ir toliau, Dariau!
Labai patiko kelionė į Sakartvelą spalio 6-13 d., daugybė tik gerų įspūdžių! Rūpestingi, atidūs gidai pasakojo apie šalies istoriją, papročius, atsižvelgė į keliautojų pageidavimus, nustebino nuotaikingomis staigmenomis. Gerai sudaryta programa, pamatėme labai daug: Vardzijos vienuolyną, Tbilisio senamiestį, kalnų grožį ir t.t. Dėkojame BANELITURO komandai ir rekomenduojame šią kelionę!
Labai geri prisiminimai is jusu organizuotos keliones i Varsuva, Koperniko muzieju su Sirvintu “Bociais”. Puikus autobusas, viesbutis, nuosirdus aciu nuostabiai gidei Stasei Antanaitienei ir vairuotojui Sigitui uz ju demesinguma, profesionaluma. Aciu nuostabiai grupei “Bociai”.
Vykome su didžiule mokinių grupe į Berlyną ir Heide parką. Liko neišdildomi įspūdžiai, grįžome linksmi ir patenkinti. Didžiausia padėka gidei Daivai Jurgelevičienei už įdomiai perteiktas žinias, už puikų organizacinį darbą. Dėkojame vairuotojams Genryk Poliulian ir Valdemarui Tomaševičiui, kurie vežė ramiai ir saugiai. Ačiū "Baneliturui" už labai gerai suorganizuotą kelionę. Tikimės dar keliauti su Jumis ir visiems rekomenduojame.
jau ne pirmą kartą važiuoju su šia nuostabiai, originaliai fantastiška agentūra "Banelituras". Ypatingai norime pagirti nuostabią gidę Ireną Bagdonavičienę. Nuo mūsų kolektyvo, linkime jai daug sveikatos. Tokių gidų kaip Irena tikrai retokai pasitaiko. Ypač nuostabiai pasakoja, draugiškai, geranoriškai pataria visur ir visada, labai rūpinasi keleiviais. Tiesiog trūksta žodžių jai pagirti. Ačiū Jums nuostabioji Irena. Mes visada laukiame kelionių su jumis.
Valio naujai "Banelituro" kelionei į Jordaniją! Amanas su jo citadele, Madabos miestas su Bizantijos laikų mozaikomis ir senovinių bažnyčių liekanomis, Nebo kalnas, Jarašo miestas - Artimųjų Rytų Pompėja, paslaptingasis Petros miestas - vienas iš 7 naujųjų pasaulio stebuklų, džipų safaris po chameleonišką Vadi Rumo dykumą, viešnagė pas beduinus ir pasivažinėjimas kupranugarių karavanu, poilsis prie Negyvosios jūros ir t.t... O kokio aplinkinių dėmesio ir ovacijų sulaukė ir sukėlė gyvą susidomėjimą Lietuva balsingų bendrakeleivių dainos lietuvių kalba, atliktos senoviniuose amfiteatruose. Pridėkime bet kurioje situacijoje ramybę skleidžiančią vadovę Rasą ir charizmatišką vietinį gidą Achmedą, taip pat puikias nakvynės sąlygas. Tikrai vykęs turiningas maršrutas. Ačiū organizatoriams už puikius įspūdžius.
Zoja ir Leonora
dėkoju už gerai parengtą maršrutą į Karaliaučių. Aplankėme labai daug lankytinų vietų Karalaiučiau sr., Puikus organizacinis gidės p. Irenos darbas. Suteikta daug informacijos ir netgi dar daugiau objektų, negu buvo numatyta. Labai rekomenduoju su gide Irena vykti į Karaliaučių. Banelituro kolektyvui sekmės.
Nerekomenduoju keliones moksleiviams i pajuri, nes kaina nepagristai didele, lyginant su suteikiamomis paslaugomis. Agentura tiesiog pasipelno is grupemis vaziuojanciu. Suprantama, kad dirba tam, kad uzdirbtu, bet reikia gerbti klienta ir paslauga turi buti kokybiska. Siuo atveju kaina neatitinka kokybes
Noriu padėkoti organizatoriams uz ekskursiją į Baltarusiją 05.26-27d., kuri buvo labai gerai organizuota, informatyvi. Viskas labai patiko. Šaunuolė gidė p.Irena. Tikra profesionalė. Supratinga, tolerantiška, suprantamai ir aiškiai pateikė informaciją. Visam kolektyvui linkiu sėkmės.
Dėkojame Banelituro darbuotojams už atsakingai ir profesionaliai parengtą kelionę į Izraelį (2018 m. kovo 20-24 d.). Turėjome gerą vadovę ir vietos gidę. Grįžome kupini ryškių įspūdžių ir noro dar daugiau pažinti šią šalį. Rekomenduojame ir kitiems šią kelionę - tikrai nenusivilsite.
Prieš kelis metus, su draugių kompanija nutarėme savarankiškai aplankyti Romą. Apturėjome smagų laiką, nuostabiame mieste. Pavaikštinėjome, paragavome itališkų patiekalų, itališko vyno. Vaikštinėjome su žemėlapiu rankose, pasidalindamos perskaityta informacija apie miestą internete ir knygose. Tada manėme, kad daug pamatėme ir daug sužinojome. Bet tai pasirodo buvo tikra saviapgaulė.... Šiais metais, mano šeima pareiškė norą aplankyti Romą, nes iš visos šeimos narių, tik aš viena buvau buvusi Romoje... Buvau nusprendusi savarankiškai vėl ten nuvežti vyrą su vaikučiais. Bet visai netyčia, užsukau į, , Baneliturą", kur direktorius pasiūlytė pasinaudoti Romoje gidės Raimondos Boježinskytės paslaugomis. Iš pradžių lyg ir suabejojau, nes esame daug keliaujanti šeima ir mėgstantys būti nepriklausomi nuo kitų. Bet po to su vyru pasitarę ir sužinoję, kad ji gali lietuvių bei rusų kalba (nes esame dvikalbė šeima) pravesti pažintį su Romos miestu, nusprendėme pasinaudoti Raimondos paslaugomis vieną dieną. Niekada nepamiršiu tos nuostabios dienos ir tų pasakojimų apie Romos istoriją ir šiandieną... Tai Gidė iš didžiosios raidės... kuri ne tik kad įdomiai mums pristatė šį miestą, bet parodė ir pavedžiojo gražiausiomis miesto gatvelėmis. Papasakojo istoriją, bei kaip romiečiai gyvena šiandien. Parodė kur skaniausi ledai, kava, patiekalai ir visa kita kas geriausia... Labai buvo maloni ir paslaugi. Kai reikėjo, pagelbėjo ir su vaikučiais (nes jų 4 :)). Kas gali geriau pristatyti miestą, jei ne žmogus, kuris gyvena šiame mieste, italų šeimoje ir žino tikrąjį šios šalies gyvenimą bei kasdienybę??? Mes esame apkeliavę daugybę šalių ir miestų, individualiai ir su agentūrom, savarankiškai ir su gidais... Bet šios kelionės nepamiršime niekada. Tad tariame didelį ačiū, , Baneliturui" už gidę Raimondą ir žinoma pačiai Raimondai. Be Jūsų, nebūtume įsimylėję šio miesto. Tikrai dar grįšime ir kartu išgersime skanios itališkos kavos. Ir būtinai susimatysime, jei ne Romoje, tai kažkurioje kitoje Italijos vietoje ;)... Labai gailiuosi, kad kai lankiausi pirmą kartą Romoje, pasiklioviau tik internetiniais duomenimis, bei knyginėmis istorijomis... Dabar tikrai galiu pasakyti, kad buvau Romoje !!! Ateityje kur bekeliaučiau, tikrai nors dienai, ieškosiu toje vietovėje gyvenančio gido.
Ačiū ir sėkmės visiems keliaujant ir dirbant savo darbą...
Norime padėkoti už kelionės į Izraelį organizavimą.
Mums labai patiko intensyvi ir informatyvi kelionė į Izraelį
pažinimo, žinių ir organizavimo aspektais.
Ačiū grupę lydėjusiai gidei Rasai už atidumą ir ramumą.
Trūksta žodžių apibūdinti Izraelio gidės Irinos profesionalumą
bei išmintį, pateikiant keliautojams žinių srautą- problema įsiminti.

Ačiū ir sėkmės jūsų darbuose (Silva).
Keliauju daug su įvairiomis kelionių agentūromis, tad galiu palyginti. Banelituro kelionės pasižymi originalumu, organizuotumu ir stipriais gidais. Rekomenduoju keliones savo draugams ir pažįstamiems. Bet šįkart ne apie tai... Linkiu visiems keliautojams sparnuotų Naujųjų Metų, o Baneliturui gyvuoti dar ilgus metus. Noriu padėkoti ir pasidžiaugti nuostabiomis 2016 metų kelionėmis. Linkiu siekti tikslų, kurti, augti ir tobulėti, kad motyvacijos ir įkvėpimo mus džiuginti naujomis kelionėmis netrūktų ir 2017 metais.
Birtuė
Su Banelituru esu vykusi į ekskursijas po Lietuvą, aplankiusi Rygą, Prahą, Romą ir praeitą savaitgalį, nauji įspūdžiai iš Stokholmo. Atsiliepimai apie keliones patys geriausi ne tik pačių miestų, lankytų ir matytų vietų, bet organizatorių bei gidų dėka.
Šeštus metus vykstu kasmet bent į 3 keliones, tai palyginti teikiamas paslaugas ir jų kokybę turiu galimybę.
Iki išvykstant - viskas derinama, atsižvelgiama į pageidavimus, profesionaliai suteikiamos konsultacijos.
Visi kelionėse lydėję gidai dirbo savo darbą ne tik profesionaliai, bet ir nuoširdžiai. Man tai tikrai svarbu, kai girdi ne tik tai, ką žmogus žino ir ką gali papasakoti, bet kai jauti, jog daro tai taip, kad visiem būtų įdomu išgirsti, sužinoti ko neperskaitysi knygose ir dar smalsu kažko pačiam pasiteirauti.
Keliaujančių kompanijoje visada buvo paauglių, o tai manau patys reikliausi (sudominimo atžvilgiu) keliautojai, kurie, esu susidūrusi, kelionėse tampa gidams ir iššūkiu... Banelituro komandos gidai puikiai dirba šioje srityje. Ypač po kelionės į Romą ir pažinties su gide Raimonda, praėjus jau 3 metams, iki šiol įspūdžiai apie miestą ir atsiliepimai apie gidę patys geriausi. Visi esame tikri, kad be šios gidės mes nebūtume grįžę su tokiais stipriais įspūdžiais, o išvykstant kilo vienintelis klausimas - kur dar "gidauti" Raimonda gali... Ten mes ir vyksime.
Kelionę į Romą su Raimondą rekomendavome ir savo pažįstamiems, jų įspūdžiai taip pat buvo puikūs.
Žinoma, kai dirbi su žmonėmis - pasitaiko visokių nesusipratimų, nesklandumų, pasikeitimų, bet kai tai išsprendžiama profesionaliai, kai nepalieka slogaus įspūdžio, užgožiančio visa tai, kas buvo gražu ir šaunu (tokių kelionių su kitais organizatoriais esu turėjusi), visa tai gyvenimiška ir, bent man, suprantama ir net kartais naudinga... Kelionėje į Švediją nesusipratimo ir savo neatidumo dėka per anksti atsikėlę pusryčiauti mes pamatėme saulėtekį. Ir visi, nors ir apsnūdę, patvirtinom - tikrai buvo verta suklysti ;)

Aš manau, kad kiek žmonių, tiek lūkesčių, tiek ir nuomonių.
Ačiū visiems, kurie stengiasi, kad mūsų kelionės būtų įspūdingos ir įdomios!
Ir raginu visus keliaujančius nebūti priekabiais prie bet kokio menkniekio ;)

Saulėtų nuotaikų!
J.S.
Suabejočiau ir aš gidės Raimondos Boježinskytės profesionalumu. Su ja tarėmės dėl ekskursijos Vatikano muziejuose. Cituoju laišką, kalba eina apie Vatikano sodus:
"Galimybe yra bet jie brangiai kainuoja. As ten vedu ekskursijas bet ten jau turi but registruojama oficialiai ir oficialiai kaina didele. Jus ieikit i internetini vatikano muzieju puslapi ir paziurekit ekskursija giardini vaticani. www.mv.vatican.va Ten surasytos visos kainos. Jei automatiskai rezervuosit jums siulys rusu gida. Reikia nurodyt lkad reikia lietuviu kalba.Jei eitumet tik 4 turbut butu apie 60 euru zmogui. Pasinagrinekit puslapy."

Ji teigė, kad yra oficiali gidė, tačiau nurodė neteisinga muziejaus internetinį adresą (tikrasis http://www.museivaticani.va/) ir kaina neteisinga jos nurodyta dvigubai didesne...
vilija 2012-06-11 21:18:29
sveiki,
balandžio 15-22 d su grupe vykome pailsėti Į San Susana kurortą, Ispaniją.
Su grupe kartu skrido Jūsų firmos gidė Iveta. Nežinau, bet ar visi Jūsų firmoje dirbantys gidai tokio lygio "profesionalai"...
Pirma, atskridus į Barselonos oro uostą naktį, Iveta, kaip ir pridera, stovėjo su Banelituro lentele, man pasiteiravus apie orus Barselonoje, gidė piktai atsako: Iš kur man žinoti... ir tyla. (mes net nežinojome, kad gidė kartu vyko) ar negalėjo mandagiau paaiškinti... gerai, sakykime - naktis, skrydis, pavargę, bet..
Kitą dieną išsiruošėme traukiniu su gide į Barseloną- važiuojant kiek aš paklausiau apie pačią Ispaniją, tiek atsakymai buvo banalūs, pvz., koks vid. ispano atlyginimas, jos atsakymas- neįmanoma pasakyti... vėl tyla.Barselonoje paprašius parodyti, kur gauti nemokamų informacinių žemėlapių, atsakas- vėliau parodysiu... Žodžiu, tos dienos ekskursija, - nepavadinsi ekskursija, nes žinių gavome tik apie pačią Katalunya aikštę, bažnyčią ir mažumėlę apie Gotikos skersgatvius, ir bėgom prabėgome kokius 200m La Rambla gatve (nei apie gyvas statulas- aktorius, nei įspūdingąjį turgų nebuvo užsiminta., ką jau kalbėti apie Kolumbo statulą...)
Pliusas tik toks, kad kartu su Iveta atvykome į Barseloną.
Mūsų kelionės tikslas buvo aplankyti tarptautinę kosmetikos parodą. Pasiteiravus, kaip nuvykti į minėtą objektą, gidė net nusistebėjo: negi vienos vyksime į parodą (galima suprasti, jog mes visiškos žioplos), .
Vakare pasikalbėjome su grupės vadovu, išsakėme savo nuomonę apie Ivetos žinias, elgesį.Nežinau ar vadovo pastabos, ar gidė tikrai profesionaliai pasiruošė kt ekskursijai - į Montserrato vienuolyną. Ekskursijos metu žavėjomės Ivetos žiniomis.
Dar važiavome su gide į kelionę prie šokančių fontanų. Kelionė paliko neišdildomų įspūdžių. Pamatėme ir sužinojome gana daug, jokių priekaištų neturiu gidei.
Išvada, - manau, kad pirmas įspūdis apie žmogų palieka neišblėstamą pėdsaką, todėl Iveta su turistais pradžioje gal turėtų mandagiau ir atsakingiau bendrauti. (šiaip Iveta - gana nešnekus žmogus).
Sėkmės darbuose!
Pagarbiai, Vilija
Mūsų 7 žmonių kompanija skridome į naujametinę Romą. Agentūroje patikino, kad mums labai pasisekė, nes gauname "superinę" gidę. Oro uoste pasitiko ne gidė, kaip pridera, o berniukai juodais akiniais, kurie atvežė mus ir mūsų daiktus į viešbutį. Tačiau gidė neakivaizdžiai dirbo savo darbą - paskambino vienam iš kartu atvykusių žmonių, ir liepė pasidėjus daiktus į viešbutį, bėgti į parduotuvę, nes savaitgaliais Romoje parduotuvės nedirba. Turėjome dvi valandas laisvo laiko iki ekskursijos, kurias ir praleidome parduotuvėje, patys nelabai suprasdami ką mes joje veikiame. Keista buvo, kad prieš ekskursiją nepasiūlė kur nors užkąsti, nes, natūralu, po skrydžio buvome alkani, bet nurodymus vykdėme. Po dviejų valandų, kaip ir buvo nurodyta, susitikome su gide Raimonda Bojažinskyte. Tada gidė paklausė ar turime Romos miesto planus ir, išgirdusi neigiamą atsakymą, nepatenkinta juos išdalino. Kurioje vietoje yra mūsų viešbutis neparodė.
Toliau ėjome Romos gatvėmis, klausėmės Raimondos pasakojimų. Nors gidė sakė esanti istorikė, tačiau darė neleistinų faktinių klaidų. Turbūt, nebuvo patenkinta kai ją pataisėme. Galiausiai, sustojus prie Trevi fontano, gidė nusprendė duoti mums laisvo laiko. Paklausė ar užteks 15 min. Mes pasiūlėme trumpinti laiką, nes norėtume pavalgyti. Va tada ir prasidėjo... Niekada nemačiau, kad žmogus šitaip šauktų vidury miesto, vis kartodamas tą patį, kad čia mūsų problemos, kad mes patys kalti, kad nesugebėjome pavalgyti, juk buvo duotos netgi dvi valandos. Nepaisė nei aplink esančių miesto žmonių, nei kartu buvusių garbaus amžiaus žmonių, nei kartu buvusio mažo vaiko. Negana to, gidė Raimonda Bojažinskytė pareiškė, kad atsisako teikti mums savo paslaugas...
Paskambinome Banelituro direktoriui. Gavome atsakymą, kad gidė nuo šiol su mumis bendraus ne tik mandagiai, bet ir konstruktyviai. Deja... Kai ryte susitikome pusryčiaujant, į pasisveikinimą nesiteikė atsakyti. Daug keliaujame, bet tokio gido sutikti neteko. Sunku vertinti Gidės Raimondos profesionalumą, nes jos paslaugų negavome. Nors į kelionė paketą buvo įskaičiuotos gidės paslaugos. Bojažinskytė leido sau būti nemandagia, nekultūringa akiplėša, nes gerai žino, kad jai pinigai mokami nepriklausomai nuo grupės dydžio. O ar turėjo moralinę teisę juos imti - vadovo ir jos reikalas. Sunku įsivaizduoti, kas būtų, jei visi teikiantys paslaugas darbuotojai būtų tokios kultūros...
Suprantama, kad po tokio incidento, mes (7 žmonės) nusprendėme po Romą žvalgytis savarankiškai. Ir tikrai neapsirikome ir nenusivylėme. Manau, kad pamatėme daugiau. Informacijos apie Romą internete, knygose ir vadovėliuose yra tikrai daug. Jei esi raštingas, moki skaityti žemėlapį, toks gidas kaip Raimonda nereikalingas. Visiems pažįstamiems ir draugams rekomenduosime keliauti savarankiškai. Gidas, kaip šiuo atveju įsitikinome, reikalingas vyresnio amžiaus žmonėms.
Išvada - toks nemandagus ir nekultūringas žmogus kaip Raimonda Boježinskytė, sugadins net ir geriausią kelionių agentūros reputaciją.

E. K.
sveiki,
balandžio 15-22 d su grupe vykome pailsėti Į San Susana kurortą, Ispaniją.
Pliusas tik toks, kad kartu su Iveta atvykome į Barseloną.
Sėkmės darbuose!
Pagarbiai, Vilija

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
AVIAZON TRAVEL GROUP
aviazon.com - pigūs skrydžiai

Adresas: Konstitucijos pr. 18, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: oro transportas, aviacija; keleivių pervežimas; kelionės.
Tarptautinės kompanijos grupės dalis teikianti plataus pigių skrydžių bendrovių asortimentą. Reguliarių ir užsakomujų skrydžių pasirinkimas suteikiantis galimybę gauti gerus skrydžių pasiūlymus. Ilgametę patirtį turintys agentai Naudodami naujausios technologijos, leidžiančios tinkamai ir profesionaliai aptarnauti...
Kelionių panorama
Adresas: Vytenio g. 46, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB "KELIONIŲ PANORAMA" - kelionių agentūra, veiklą pradėjusi 1993 metais. Puikią reputaciją pelnėme nuoširdžiu ir kokybišku darbu, o patenkinti klientai tapo mūsų ilgalaikės sėkmės priežastimi. Kas met aptarnaujame iki 10 tūkst. klientų. Apklausos duomenimis 90 proc. klientų rekomenduotų mus savo draugams. Mes...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Viešas Baltic Tours komandos laiškas dėl COVID-19 "Kodėl man teks palaukti grąžinamos įmokos už turizmo paslaugas?" Skaitykite čia: bit.ly/viešas-laiškas Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: kelionių rezervavimo sistema...

Vyriausybėje – siūlymas verslui ir žemės ūkiui skirti 274 mln. Eur
Vyriausybėje – siūlymas verslui ir žemės ūkiui skirti 274 mln. Eur 05-27 08:34
Verslo likvidumo ir žemės ūkio bei maisto sektorių skatinimui numatoma skirti papildomai 274 mln. Eur.
Pagrindinė "Lietuvos ryto" grupės įmonė pernai patyrė 13,8 mln. Eur nuostolių
Pagrindinė "Lietuvos ryto" grupės įmonė pernai patyrė 13,8 mln. Eur nuostolių 05-27 08:04
Viena didžiausių šalyje žiniasklaidos grupių "Lietuvos rytas" pernai uždirbo 266.700 Eur audituoto konsoliduoto grynojo pelno, tuo metu 2018 metais grupė buvo patyrusi 1,645 mln. Eur grynųjų...
"Novaturas" Latvijoje susitarė dėl 1 mln. Eur likvidumo paskolos
"Novaturas" Latvijoje susitarė dėl 1 mln. Eur likvidumo paskolos 05-27 07:31
Itin smarkiai nuo COVID-19 sukeltos krizės nukentėjusios vienos didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorių "Novaturo" grupės įmonė Latvijoje trejiems metams užsitikrino lengvatinę milijono eurų...

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Citigroup 48,17 +9,23%
Goldman Sachs 196,06 +8,96%